ارورهای پکیج روکا

 • ارورهای پکیج روکا (roca water heater error ) پکیج های روکا با کیفیت بالا و رعایت استاندارهای روز اروپا تولید و به بسیاری از کشورهای صادر شده است. در کشور ما نیز این پکیج مورد استقبال بسیاری از مردمان عزیزمان قرار گرفت .اگر شما هم از پکیج روکا در منزل خود استفاده میکنید ، حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید.ما در این مقاله  لیست کاملی از کدهای خطا پکیج روکا را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تا در صورت بروز مشکل با استفاده از این لیست پکیج خود را عیب یابی و تعمیر نمایید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج روکا اینجا کلیک کنید.
  پکیج روکا

  تعمیر پکیج روکا :

  از آنجایی که پکیج های روکا جزء دسته پکیج های وارداتی هستند که تعمیرات آنها باید به دست افراد متخصص انجام گیرد چرا که تامین قطعات این برند به آسانی پکیج های ایرانی نبوده و تنها تعدادی از شرکت ها خدمات پکیج های ایتالیایی را به مشتریان عرضه می نماید.
  اگر شما هم از پکیج روکا استفاده می کنید، دیگر نگران انجام خدمات تعمیرات خود نباشید.
  تیم متخصصان تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع مدل پکیج روکا خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.
  تعمیرکاران ما در تعمیرات خود از باکیفیت ترین قطعات یدکی استفاده کرده و بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خود عرضه می نماید به همین دلیل خدمات این مجموعه دارای شش ماه گارانتی می باشد که در صورت بروز کوچکترین مشکل مشتریان عزیز می توانند از گارانتی و خدمات رایگان خود بهره‌مند شوند.
  همین حالا با نزدیکترین شعبه مجموعه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کنید.
  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج روکا به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج روکا خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج روکا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج پلار اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  کد خطا پکیج روکا:

  شرکت روکا یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ایرفو اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج روکا :

  روکا ساده روکا دیجیتال وستن ساده وستن دیجیتال نوع عیب و راهکارهای رفع آن
  ۴۰-۹۰ ۰۱ ۷۰ E06 اشکال درسنسور آب گرم
  ۵۰-۹۰ ۰۲ ۸۰ E05 اشکال درسنسور مدار شوفاژ
  ۵۰-۶۰-۹۰

  ۵۰-۶۰-۷۰-۹۰

  ۰۶ ۴۰ E26

  E25

  E02

  گرمای بیش ازحد درمبدل دستگاه باعث شده تا سنسور حد ۱۰۵ °c بصورت خودکار قطع شود.
  ۶۰-۹۰ ۰۴ E35 دراین حالت رله قسمت کنترل الکترونیکی اشکال دارد وشعله دستگاه خاموش شده است.
  ۴۰-۶۰-۹۰ ۰۵ اشکال ازجانب لوله های اطمینان می باشد که باید بخش الکترونیکی کنترل شود.
  ۴۰-۷۰-۹۰ ۱۰ & 05 E98

  E99

  این حالت مطابق مورد قبل یرطرف می
  گردد.
  ۵۰-۷۰-۹۰ ۱۱ چراغ شیرآب و رادیاتور چشمک می زند. E97 – مشعل دستگاه خاموش شده است.
  – تاخیر زمانی برای روشن شدن مشعل که علت آن جرقه کوتاه بوده است.
  – برق ورودی کمتر از ۱۹۵ ولت است.
  ۴۰-۶۰-۷۰-۹۰ ۱۳ چراغ شیرآب و رادیاتور چشمک می زند. E97 این حالت مطابق مورد قبل یرطرف می
  گردد.
  ۴۰-۶۰-۷۰-۹۰ ۰۷ ۵۰ E03 این خطاها مربوط به دستگاه های بدون
  فن (اتمسفریک) می باشد که از عدم تهویه
  و خروج دود از دودکش ناشی می شود.
  ۴۰-۵۰-۶۰-۷۰-۹۰ ۱۵ ۵۰ E03 این خطاها مربوط به دستگاه های بدون فن
  ( اتمسفریک ) می باشد.
  ۶۰-۷۰-۹۰ ۱۲ ۳۰ E04

  E01

  این خطاها مربوط به قسمت گاز و شیرگاز دستگاه می باشد.
  ۴۰-۸۰-۹۰ ۱۷ ۳۰ E01

  E04

  این حالت مطابق مورد قبل برطرف می گردد.
  ۴۰-۵۰-۸۰-۹۰ ۱۹ ۳۰ E01

  E04

  این مورد مربوط به پکیج های فن دار بوده که دراین حالت باز شدن سوئیچ فشارفن با تاخیرعمل نموده است.
  ۶۰-۸۰-۹۰ ۲۰ ۳۰ E01

  E04

  این مورد نیز مشابه مورد قبل است با این تفاوت که بسته شدن سوئیچ فشارفن با تاخیر صورت گرفته است.
  ۴۰-۵۰-۹۰ ۰۳ ۶۰ E10 این عیب دراثرکمبود فشارآب در مدار شوفاژ می باشد.
  ۸۰-۹۰ دستگاه Reset گردد، در صورت برطرف نشدن برد الکترونیکی نیاز به تعمیر دارد.

  رفع ارورهای پکیج روکا در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج روکا خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده مجدد ارور باید با کارشناس پکیج روکا تماس حاصل نمایید.برخی مواقع نمایش ارور در پکیج روکا تنها به دلیل نوسانات برقی بوده و با یک ریست ساده قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نشدن رادیاتور پکیج اینجا کلیک کنید.تعمیرکار پکیج روکا

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج روکا :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج روکا خود کافی است هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج اقدام نمایید، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  در انجام سرویس کامل پکیج روکا تمامی قطعات دستگاه توسط دیسکلر شسته شده و رسوبات ایجاد شده از بین خواهد رفت، باد منبع انبساط بررسی شده و در صورت نیاز شارژ باد انجام شده و با تست تک تک قطعات مکانیکی و الکترونیکی از سلامت آنها اطمینان حاصل میشود در آخر نیز با تعویض اروینگ ها و تمامی واشرهای موجود در دستگاه از بروز آبریزش در پکیج جلوگیری میشود.
  برای انجام سرویس پکیج خود میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  هزینه رفع ارور پکیج روکا :

  هزینه رفع ارور پکیج روکا با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله مانومتر پکیج چیست ؟ اینجا کلیک کنید.
  لیست ارورهای پکیج روکا

  رفع ارور پکیج روکا در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  رفع ارور پکیج روکا در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  رفع ارور پکیج روکا در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  رفع ارور پکیج روکا در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  رفع ارور پکیج روکا در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج روکا خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/w55586

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس