ارورهای پکیج پلار

 • ارورهای پکیج پلار (polar water heater error ) در سال 1331 شرکتی به نام پلار Polar بوسیله مرحوم مهندس فضل اله رهنما پایه گذاری گردید ، پلار در حال حاضر همگام با نیاز مشتریان، مدل های متنوعی از آبگرمکن های دیواری، پکیج، و … را تولید و عرضه می کند. ما نیز در این مقاله قصد داریم کدهای خطا پکیج پلار را با شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج پلار به راحتی در منزل آن را عیب یابی کنید.

  تعمیر پکیج پلار :

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج پلار به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج پلار خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج پلار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.

  شرکت پلار یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج مرکوری اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج پلار :

  کدهای خطا پکیج پلار مدل اوشن استار

  کد خطا توضیحات
  E1 کمبود فشار آب مدار گرمايش-گیرپاژ پمپ – مشکل ديافراگم يا ميکروسوئيچ
  E2 مشکل در عدم تشکیل یا تشخیص شعله
  E3 مشکل در NTC گرمايشی
  E4 مشکل در NTC مصرفی
  E6 خطای اخطار دودکش
  E7 خطای دمای بيش از حد مدار شوفاژ

  کدهای خطا پکیج پلار مدل لاکی استار

  کد خطا توضیحات
  E0 مشکل در سنسور آب سرد ورودی
  E1 کمبود فشار آب مدار گرمايش-گیرپاژ پمپ – معیوب بودن ديافراگم يا ميکروسوئيچ
  E2 خطای عدم تشکيل يا تشخيص شعله
  E3 مشکل در NTC گرمايشی
  E4 مشکل در NTC مصرفی
  E6 خطای اخطار دودکش
  E7 خطای دمای بيش از حد مدار شوفاژ
  EE خطای انتخاب غلط ميکروسوئيچ های برد

  رفع ارورهای پکیج پلار در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج پلار خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج پلار تماس حاصل نمایید.
  چگونه با استفاده از محلول نشتی گیر از نشتی پکیج جلوگیری کنیم ؟

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج پلار :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج پلار خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.

  هزینه رفع ارور پکیج پلار :

  هزینه رفع ارور پکیج پلار با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله پمپ پکیج اینجا کلیک کنید.

  ارورهای پکیج پلار

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس