تعمیر پکیج ایمرگاس

 • تعمیر پکیج ایمرگاس (immergas water heater repair )پکیج دیواری ایمرگاس ساخت شرکت ایتالیایی ایمرگاس است. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده تجهیزات گرمایش در سراسر دنیا است. شرکت ایمرگاس فعالیت خود را از سال ۱۹۶۴ آغاز کرد. اولین پکیج زمینی و اولین پکیج دیواری را به ترتیب در سال‌های ۱۹۶۸ و ۱۹۷۶ ساخت.تعمیرات پکیج ایمرگاس یکی از تخصصی ترین کارهای تعمیراتی است ،چرا که هر پکیج با توجه به مشکل و نوع خطایی که نمایشگر نمایش میدهد، بایدمورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد.استفاده از تعمیرکاران غیر مجاز و نامتخصص نه تنها موجوب افزایش هزینه شما میشود بلکه ممکن است خسارات بیشتری نیز به دستگاه شما وارد کند.مجموعه تهران سرویس آنلاین با بکاربگیری نیروهای متخصص برای هر برند تعمیرکار مخصوص همان برند را برای شما عزیزان اعزام میکند .تعمیر پکیج ایمرگاس با قطعات اصلی و کمترین هزینه تنها توسط متخصصان تهران سرویس آنلاین قابل اجرا است.

  تعمیر پکیج ایمرگاس در تهران:

  تهران سرویس آنلاین تمامی تعمیر پکیج شما را با کمترین هزینه و ضمانت 6 ماهه انجام خواهد داد کافیست با کارشناسان ما در  یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.
  در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج ایمرگاس کافیست از طریق فرم درخواست خدمات اطلاعات خود را برای ما راسال کرده و یا از طریق تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با ما در تماس باشید ، تکنیسین در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به تعمیر پکیج ایمرگاس شما اقدام خواهد کرد.
  در تمامی تعمیرات پکیج ایمرگاس توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قطعات یدیکی اصلی استفاده خواهد شد ، و ارائه ضمانت نامه 6 ماه به مشتریان عزیز باعث آسودگی خیال و رضایت مشتریان عزیز است.تعمیرات پکیج ایمرگاس

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین جهت تعمیر پکیج ایمرگاس:

  تهران سرویس آنلاین با داشتن 5 شعبه فعال در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.تهران سرویس آنلاین گامی عظیم در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برداشته و با ارائه خدمات در کمتر از یک ساعت و ضمانت 6 ماه سعی در آن داشته تا آسایش و آرامش شما عزیزان را فراهم آورد.بسیاری از مردم در این باورند بهره گیری از خدمات آنلاین مشتریان برایشان هزینه بیشتر از تعمیرکاران محلی خواهند داشت ، که در این جا ما باید یاد آور شویم که تعمیرکاران محلی که بدون هیچگونه نظارتی در حال فعالیت هستند، در بسیاری از موارد گزارش شده مبلغی بسیار بالاتر از نرخ مصوبه اتحادیه را دریافت کرده اند.
  و در بسیاری از موارد گزارش شده تعمیرکار اعزامی هیچ گونه تحصیلات و مدرک معتبری نداشته که این خود باعث تحمیل هزینه های بسیاری بر مصرف کنندگان خواهد شد .
  چرا که با گران شدن قطعات یدکی و تعمیرات پکیج کوچکترین اشتباه در زمینه تعمیر و تعویض قطعه فقط هزینه بیشتری را بر دوش مصرف کننده گان خواهد گذاشت .
  در موارد بعدی باید یادآور شد، تعمیرکاران محلی هیچ گونه ضمانتی برای تعمیرات خود نداشته و در صورت بروز مشکل مجدد مصرف کنندگان دچار مشکل خواهند شد .
  مجموعه تهران سرویس آنلاین با هدف آرامش خیال و آسودگی مشتریان عزیز تمامی این موارد  را بر طرف کرده است.
  مشتریان عزیز میتوانند برای تعمیر پکیج ایمرگاس با مجموعه ی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایند و با خیالی آسوده پکیج خود را به متخصصان تهران سرویس آنلاین واگذار نمایند.در این مقاله قصد داریم شما را با پکیج ایمرگاس بیشتر آشنا نماییم تا با اقداماتی آگاهانه از هزینه های تعمیراتی شما عزیزان جلوگیری به عمل آوریم .با ما همراه شوید.
  برای مطالعه ی مقاله تعمیر پکیج الکسیا اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات پکیج ایمرگاس در محل :

  در بیشتر مواقع امکان تعمیر پکیج ایمرگاس در محل وجود دارد. همچنین تعمیرکار ارسالی از طرف تهران سرویس آنلاین با توجه به وضعیت شرح داده شده توسط مشتری پیش بینی های لازم جهت آوردن قطعات یدکی را انجام داده و تمام سعی وی این است که بتواند در کمترین زمان ممکن و در همان محل پکیج ایمرگاس شما را تعمیر نماید.
  خدمات تعمیر پکیج ایمرگاس در محل، در همه جای شهر تهران انجام می شود و شما می توانید جهت اخذ این خدمات فقط با ما تماس بگیرید و مشکل خود را عنوان کنید تا کارشناسان ما بهترین سرویسکار منطقه را برای شما ارسال کنند.

  هزینه تعمیر پکیج ایمرگاس چقدر است ؟

  برای جواب این سوال نمی شود همین لحظه هزینه ای ثابت و مشخص اعلام کرد. زیرا تا زمانی که علت و میزان خرابی پکیج مشخص نشده نمی توان هزینه ای را اعلام کرد. بهترین راه برای اطلاع از هزینه تعمیر پکیج تماس با تعمیرکار پکیج ایمرگاس است تا پکیج دیواری توسط تعمیرکار مورد بازدید و بررسی قرار گیرد.اما باید این نوید را به مشتریان عزیز بدهیم که تمامی خدمات این مجموعه براساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه ی اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.

  خدمات پکیج هزینه خدمات پکیج
  سرویس کامل پکیج ایمرگاس ۵۰۰.۰۰۰ تا ۷۰۰.۰۰۰ تومان
  تعویض فیلتر رسوب ۵۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
  هواگیری پکیج ۱۵۰.۰۰۰ تا ۲۰۰.۰۰۰ تومان
  تشخیص عیب در محل ۱۵۰.۰۰۰ تومان
  ایاب و ذهاب تعمیرکار تا ۵۰.۰۰۰ تا ۹۰.۰۰۰ تومان

  ضمانت 6 ماه تعمیر پکیج ایمرگاس:

  گروه پشتیبانی تهران سرویس آنلاین از زمان ثبت درخواست تا پایان کار در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود ، تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و در صورت بروز مشکل تنها با تماس با پشتیبانی این شرکت خدمات خود را پیگیری نمایید.
  در نظر داشته باشید پس از دریافت اولین خدمت از تهران سرویس آنلاین و دریافت پیامک کد اشتراک تمامی خدمات دریافتی شما از این مجموعه دارای 10 % تخفیف ویزه باشگاه مشتریان خواهد بود.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای پکیج ایمرگاس:

  • نصب پکیج ایمرگاس
  • سرویس پکیج ایمرگاس
  • تعمیر پکیج ایمرگاس
  • تعمیر برد پکیج ایمرگاس
  • ارسال قطعات پکیج ایمرگاس به سراسر کشور خرید قطعات پکیج با بهترین قیمت

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج ونوس اینجا کلیک کنید.

  نصب پکیج ایمرگاس:

  بعد از خرید پکیج ایمرگاس باید در تماس با نمایندگی های شهر خود ابتدا درخواست نصاب پکیج خود را ثبت کرده و منتظر حضور او برای نصب پکیج خود باشید.
  اما اگر از مدت زمان گارانتی پکیج شما مدت زیادی گذشته و برای نصب و یا جابه جایی پکیج ایمرگاس خود نیازمند یک نصاب پکیج هستید همین حالا با ما در تماس باشید تا در کمترین بازه زمانی نصاب پکیج برای شما عزیزان اعزام شود.

  قیمت نصب پکیج، چگونه محاسبه می‌شود؟

  از سوالات متداول در زمینه نصب پکیج، هزینه نصب پکیج است. خوب است بدانید هزینه نصب پکیج ایمرگاس و هزینه نصب پکیج بوتان ومتفاوت است. بنابراین یکی از عوامل موثر در هزینه نصب پکیج نوع برند کیج شما است. هزینه نصب پکیج با توجه به محل نصب و نوع پکیج شما متغیر است.و با توجه به ابزار به کار رفته برای هر مشتری این میزان متغییر خواهد بود.تعمیر پکیج ایمرگاس

  سرویس پکیج ایمرگاس :

  بعد از نصب پکیج ایمرگاس باید در تقویم خانگی خود یک روز مشخص را در سال برای سرویس پکیج ایمرگاس خود درنظر بگیرید.سرویس پکیج باید هر سال پیش از شروع فصل زمستان انجام شود تا از بروز مشکل در فصل زمستان جلوگیری شود.
  بسیاری از سرویس کاران پکیج رسوب را قاتل پکیج دانسته و معتقدند در صورت انجام سرویس سالانه پکیج به راحتی میتوان به طول عمر پکیج چندین سال اضافه کرد.
  سرویس پکیج ایمرگاس یکی از مهمترین خدماتی است که در مجموعه ما به مشتریان عزیز ارائه میشود.
  برای ثبت درخواست سرویس پکیج ایمرگاس خود همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.

  مراحل سرویس پکیج ایمرگاس توسط تهران سرویس آنلاین  :

  • رسوب زدایی پکیج ایمرگاس
  • سرویس پلوت دستگاه
  •  هواگیری رادیاتاب
  • چکاب و سرویس کلی دستگاه
  • سرویس شعله پکیج ایمرگاس
  •  شستشو کامل پکیج ایمرگاس
  •  سرویس و تعمیر و تنظیم قطعات
  • عیب یابی کد های خطا

  فواید رسوب زدایی و سرویس پکیج ایمرگاس:

  • با انجام سرویس پکیج، به افزایش بازدهی و راندمان دستگاه کمک کرده ایم.
  • با صرف هزینه اندک به منظور سرویس های دوره ای از پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن جلوگیری می کنیم.
  • پیش از خرابی و از کار افتادن دستگاه از وقوع آن جلوگیری کرده و نسبت به سلامت یا معیوب بودن پکیج آگاهی پیدا می کنیم.
  • در سرویس و رسوب زدایی پکیج با تمیز کردن دستگاه آن را جرم گیری کرده و ظاهر پکیج زیبا می شود.
  • با سرویس پکیج ایمرگاس به افزایش طول عمر پکیج دیواری خود کمک خواهیم کرد.
  • سرویس به موقع پکیج دیواری باعث میشود از مشکلاتی مانند آبریزش پکیج در امان باشید.
  • با سرویس به موقع پکیج دیواری خود از گرم نشدن رادیاتور پکیج در فصل زمستان در امان باشید.
  • جلوگیری از بالا رفتن فشار بار پکیج وایجاد صدای زیاد در پکیج دیواری

  از کجا بفهمیم که به رسوب زدایی پکیج نیاز است؟

  سرویس پکیج هر چند وقت باید انجام شود؟

  سرویس کامل: در این نوع سرویس پکیج تمامی قطعات مورد بازبینی قرار می گیرند و بررسی می شوند، در این نوع دستگاه به طور کامل سرویس می شود، اگر مدت زمان طولانی از سرویس و رسوب زدایی پکیج می گذرد بهتر است این نوع سرویس را انتخاب کنید تا به نتیجه مطلوب در کارایی آن برسید.

  سرویس دوره ای: این سرویس پکیج عموما در بازه های زمانی چند ماهه صورت می گیرد و به دلیل کوتاه بودن زمان بین دو سرویس، کار آن سبک تر است و دستگاه به ندرت دچار مشکل خواهد شد، بهتر است پس از خرید و نصب دستگاه از همان ابتدا با روند سرویس دوره ای پکیج پیش بروید، ساده بودن این نوع سرویس به حدی است که با افزایش تجربه و اطلاعات خودتان نیز می توانید آن را انجام دهید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج بیاسی اینجا کلیک کنید.

  ۱) سرویس دوره ای پکیج ایمرگاس:

  مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج ایمرگاس بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج بوش می کاهد

  ۲) سرویس کامل پکیج ایمرگاس:

  در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:
  سرویس فن پکیج
  تنظیم فلنچ دودکش
  جرمگیری مبدل اصلی
  سرویس الکترود جرقه زن
  سرویس مشعل
  سرویس کامل پمپ پکیج
  تنظیم فشار گاز
  جرم گیری مبدل ثانویه
  سرویس مغزی شیر سه طرفه
  تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه
  شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…
  برای مطالعه مقاله ایرونت پکیج اینجا کلیک کنید.

  ۳) کنترل مداوم دودکش:

  کنترل دودکش پکیج از جمله مواردیست که باید به صورت مدوام چک شود ،چرا که گرفتگی دودکش بخاطر عوامل مختلف از جمله لانه کردن پرنده در داخل آن از جمله عواملیست که باعث بروز خطا در دستگاه و ارور آن میشود.

  ۴) هواگیری پکیج:

  هواگیری پکیج دقیقا یکی از اموری است که باید پیش از شروع فصل زمستان توسط سرویسکار پکیج انجام شود.وجود هوا در سیکل پکیج های دیواری مشکلات متعددی را ایجاد میکند به همین دلیل باید پکیج را هواگیری کرده و مانع از ایجاد این مشکلات شوید.
  ازجمله مشکلاتی که در اثر عدم هواگیری پکیج ایمرگاس ممکن است ایجاد شود :
  ایجاد سرو صدا در پکیج
  روشن نشدن پکیج
  گرم نشدن آب مصرفی
  گرم نشدن رادیاتور پکیج

  ۵) جرم گیری و تعویض قطعات:

  جرمگیری و رسوب زدایی قطعات بسیاری امری مهم است،چرا که امروزه با املاح و ناخالصی های بسیاری که داخل آب وجود دارد ،قطعات پکیج خیلی زود دچار رسوب و گرفتگی میشود ،که عدم توجه به سرویس سالانه پکیج باعث سوراخ سدن مبدل و آبریزش پکیج خواهد شد.
  تهران سرویس آنلاین تخصصی ترین مرکز مجاز سرویس پکیج ایمرگاس و تعمیر پکیج ایمرگاس می باشد که در دارای مجرب ترین تعمیرکارانی می باشد که در سراسر تهران در تمام ایام هفته اماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکل جهت دریافت خدمات سرویس و تعمیر پکیج بوش با ما تماس بگیرید
  برای مطالعه مقاله سنسور حد پکیج اینجا کلیک کنیدتعمیر پکیج ایمرگاس

  برخی مشکلات رایج در پکیج ایمرگاس :

  مشکلات متداول پکیج نحوه رفع مشکل
  خاموش شدن ناگهانی پکیج ایمرگاس بررسی جریان گاز پکیج، اطمینان از باز بودن شیر آب، بررسی فشار آب و گاز
  روشن نشدن پکیج بررسی فشار گاز، بررسی مدار گرمایشی پکیج و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، هواگیری پکیج
  کاهش یا افزایش فشار پکیج هواگیری پکیج، بررسی شیرپرکن و اطمینان از سالم بودن آن
  نشت آب از پکیج بررسی اتصالات دستگاه، آب بندی قطعات، بررسی شیر اطمینان، بررسی مبدل پکیج و تعمیر آن در صورت خرابی
  صدای زیاد پکیج ایمرگاس رسوب زدایی پکیج، استفاده از عایق و ضربه گیر، هواگیری پکیج، نصب پکیج در محل مناسب
  بوی دود و سوختگی از پکیج بررسی شیلنگ های متصل به لوله گاز و پکیج، نصب صحیح دودکش، سرویس دوره ای و تمیز کردن پکیج
  سرد و گرم شدن آب پکیج رسوب زدایی مبدل ثانویه، بررسی فشار آب، تنظیم شعله پکیج
  داغ شدن بیش از حد آب پکیج هواگیری پکیج، بررسی لوله ها و رفع هرگونه انسداد و گرفتگی، بررسی شیرپرکن
  سرد بودن شوفاژها یا رادیاتورها هواگیری شوفاژ، رسوب زدایی رادیاتور شوفاژ، تنظیم کردن دمای پکیج
  گرم شدن رادیاتورها در تابستان بستن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها در فصل تابستان
  کار نکردن دکمه‌های پکیج برای رفع این مشکل از یک تکنسین کمک بگیرید.
  روشن ماندن فن پکیج رفع انسداد و گرفتگی دودکش، بررسی جرقه زن، بررسی برد و تعمیر آن در صورت خرابی

  خاموش شدن مدام پکیج ایمرگاس:

  زمانی که مشکل پکیج ایمرگاس شما خاموش شدن مدام پکیج است مشکلات متفاوتی وجود دارد.
  در برخی موارد مشکل از برد دستگاه می‌باشد و علت دیگر خاموش شدن پکیج می‌تواند کم بودن فشار آب یا گاز هم باشد که با تنظیم فشار مشکل برطرف خواهد شد.در اینجا توصیه میشود با متخصصان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  • علت روشن و خاموش شدن مداوم پکیج
  • خراب شدن یا تنظیم نبودن الکترود یون
  • تجمع هوا در تاسیسات پکیج
  • خراب شدن الکترود یون تشخیص شعله
  • خراب شدن پرشر سوئیچ هوا
  • گرفتگی مسیر خروجی دود
  • خراب شدن NTC پکیج
  • کاهش میزان آب داخل مدار گرمایش
  • هوا گرفتن مدار گرمایش

  سر و صدای پکیج ایمرگاس:

  از مجموع علت‌های که باعث بروز سر و صدا در پکیج می‌شوند هوا گرفتن پکیج و یا رسوب گرفتن آن می‌باشد که در این صورت باید رسوب گیری و هواگیری پکیج ایمرگاس انجام شود.

  • ناهمواری در محل نصب پکیج
  • خرابی سوپاپ
  • خرابی فن پکیج
  • مسدود شدن مبدل حرارتی اصلی پکیج
  • پکیج هواگیری نمی شود
  • فشار کم آب به داخل پکیج
  • نقص لوله کشی نامناسب
  • آب ورودی به پکیج بسیار سرد است.

  استشمام بوی گاز از پکیج ایمرگاس :

  اگر بوی نامطبوع گاز را اطراف پکیج خود استشمام کردید به احتمال زیاد این مشکل به دلیل وجود یک نشتی در پکیج شما است. این موضوع را باید بسیار جدی بگیرید چون ممکن است خطرات ناگواری را به دنبال داشته باشد. وجود نشتی می توان به دلیل گرفتگی لوله ها یا دودکش یا به دلیل خرابی فلوسوئیچ پکیج باشد. پس حتما در برخورد با این مشکل از تعمیرکار مجرب برای تعمیر پکیج ایمرگاسخود کمک بگیرید

  انفجاری روشن شدن پکیج ایمرگاس:

  دلایل مختلفی باعث بروز این اتفاق می‌شوند که در ادامه نام برده خواهد شد.در عیب یابی پکیج ایمرگاس زمانی که مشکل آن انفجاری روشن شدن پکیج است، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی یکی از علت‌های آن است که با تنظیم کردن آن می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.
  یکی دیگر از مواردی که باعث بروز این مشکل شده است تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی می‌باشد.
  دیگر علت‌های آن می‌تواند مسدود بودن دود کش و یا خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن باشد.

  • جرقه زن یا فندک پکیج، از مشعل دور است.
  • تنظیم فشار گاز پکیج
  • خرابی دودکش، علت صدای شعله پکیج
  • 4کمبود اکسیژن، دلیل علت صدای ترکیدن در پکیج
  • ضعیف شدن جرقه زن
  • ضعیف بودن برق
  • اکسید شدن سر جرقه زن
  • مسدود شدن سوراخ های مشعل پکیج

  بالا رفتن دمای آب خروجی پکیج ایمرگاس:

  در این صورت که دمای آب بالا می‌رود باید به چند نکته مهم توجه شود که یکی از آن‌ها توجه به میزان گاز ورودی پکیج است.
  از دیگر علت‌های آن می‌تواند کم بودن فشار آب باشد.
  یکی دیگر از علت‌های بالا رفتن دمای پکیج ایمرگاس گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج می‌باشد.

  • خرابی پمپ پکیج ایمرگاس
  • نفوذ هوا داخل پمپ و پکیج ایمرگاس
  • سوختن شیر موتوری پکیج ایمرگاس
  • یکسره شدن فلوسوئیچ پکیج ایمرگاس
  • رسوب گرفتن مبدل پکیج ایمرگاس
  • خرابی ترموستات حد پکیج
  • ارتفاع بیش از حد شعله پکیج
  • خرابی و کاهش دقت NTC پکیج

  روشن نشدن پکیج ایمرگاس:

  برای عیب یابی پکیج ایمرگاس در صورتی که روشن نمی‌شود باید ابتدا گاز ورودی بررسی شود چرا که در این حالت مشکل اصلی پکیج، گاز پکیج است.
  در اولین مرحله باید شیلنگ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست.
  در مرحله بعد گاز را بررسی کنید چرا که ممکن است هوا درون لوله گاز باشد.
  در برخی موارد هم این امکان وجود دارد که علت روشن نشدن پکیج فشار بالای گاز باشد که در این صورت باید تنظیم شود برای تنظیم آن بهتر است با اداره گاز تماس بگیرید.

  • روشن نشدن پکیج به دلیل کمبود آب در مخزن
  • ایراد برد پکیج
  • جوش آوردن پکیج
  • ایراد شمعک پکیج
  • روشن نشدن مشعل پکیج به دلیل خرابی الکترود تشخیص شعله
  • ایراد دودکش پکیج
  • خرابی پمپ آب
  • مسدود بودن مدار گرمایشی
  • وجود هوا در لوله های مدار پکیج
  • کم بودن فشار گاز
   برای مطالعه مقاله جرقه زن پکیج اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات پکیج ایمرگاس

  علت نشان ندادن دمای درست آب در پکیج دیواری ایمرگاس :

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل احتمال خرابی سنسور NTC دستگاه باشد که این مشکل را می توان با بررسی این قطعه و تعویض آن برطرف کرد.

  علت زرد شدن شعله پکیج دیواری ایمرگاس :

  این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل عدم مکش مناسب در دودکش، نبود هوای کافی، کثیفی مشعل ها، کمبود هوا در محیط اطراف پکیج، دوده داشتن در دیگ و دودکش باشد. که این مشکلات را می توان با بررسی مسیر دودکش برای برطرف کردن عدم مکش مناسب در دودکش ، تعبیه دریچه برای ورود و خروج هوا برای مشکل نبود هوای کافی، کنترل قطر مشعل برای عدم تناسب قطر با نوع گاز مصرفی، تمیز کردن مشعل ها و دیگ و دودکش برای برطرف کردن دوده در دیگ و دودکش برطرف کرد.

  آب پکیج ایمرگاس سرد و گرم می شود:

  علت سرد و گرم شدن آب پکیج می‌تواند به موارد گوناگونی مربوط شود. برخی از این دلایل عبارت اند از:

  • نوسان فشار آب
  • خرابی پمپ ورودی
  • معیوب بودن سنسور آب گرم یا سنسور شوفاژ
  • جرم گرفتن مبدل پکیج
  • خرابی فلومتر، فلوسوئیچ، پرشر
  • تنظیم نبودن ارتفاع شعله پکیج

  عیب یابی مخزن انبساط جهت تعمیر پکیج ایمرگاس:

  .در اینجا برخی از علائم که نشان دهنده بروز مشکل در منبع انبساط است را بیان می کنیم: سیستم آب گرم ممکن است گرمای ضعیفی ایجاد کند، امکان نشتی وجود دارد، لوله ها ممکن است صدای سر و صدایی زیادی ایجاد کنند یا بترکند، همچنین نوسان فشار در پکیج می تواند از علائم خراب شدن منبع انبساط پکیج باشد.

  • خرابی سوزن هوای مخزن
  • خرابی دیافراگم پکیج
  • بالون داخل مخزن یا منبع انبساط پکیج
  • سوراخ شدن و تغییر شکل منبع انبساط پکیج

  فشار پکیج ایمرگاس کاهش یا افزایش می یابد:

  دلایل پایین آمدن فشار پکیج را می توان به طور ساده به موارد زیر مربوط دانست که در عیب یابی پکیج باید بررسی شوند:

  • معیوب بودن شیر اطمینان فشار
  • نشتی در دریچه اتوماتیک تخلیه هوا
  • نشتی و آبریزش رادیاتورها و شیرهای آنان
  • گرفتگی هوای رادیاتورها
  • ایراد در گیج فشار
   خرابی شیر تخلیه یا معیوب بودن پمپ می‌تواند از طرف دیگر سبب بالا رفتن فشار پکیج شود. اما معمولا در 90% اوقات، افت فشار پکیج مشکلی است که با آن رو به رو می‌شویم و نه بالا رفتن آن و این امر نیز به نشتی سیستم پکیج یا مدار آن مربوط می‌شود.

  بیشترین علل خرابی پکیج ایمرگاس :

  انواع مختلفی از مشکلات وجود دارند که می‌توانند در هنگام استفاده از یک پکیج برای مدت طولانی با آن مواجه شوند. اگر پکیج شما را با منبع آب‌گرم کافی تامین نمی‌کند، اولین فکر که به ذهن می‌رسد این است که آیا پکیج قدرت لازم برای گرم کردن آب را دارد یا نه. گاهی ممکن است سناریویی وجود داشته باشد که در آن دریچه فشار فشرده می‌شود، دریچه باز می‌شود وقتی دما در مخزن بالاتر از حد آن است و بنابراین فشار درون مخزن را آزاد می‌کند. اگر شیر برای مدتی طولانی مسدود شود، خطر انفجار پکیج وجود دارد. شیرها را می‌توان به راحتی تمیز کرد، و شما برای آن نیاز به متخصص دارید. اگر سوپاپ را در فواصل زمانی منظم چک کنید، به پکیج ایمرگاس کمک خواهد کرد تا بادوام و امن‌تر شود. اگر در مورد مکانیزم شیرها مظنون هستید، عوض کردن آن ها بهترین گزینه است .
  برای مطالعه مقاله نصب دودکش پکیج اینجا کلیک کنید.تعمیر پکیج ایمرگاس

  مشکل نشت آب در پکیج ایمرگاس:

  مشکل نشت آب در پکیج ایمرگاس و به مرور زمان در این پکیج های خانگی پدیدار می شود، مشکل نشت آب در پکیج ایمرگاس به وسیله تکنسین های فنی تهران سرویس آنلاین قابل حل می باشد، شما کافیست که با گرفتن تماس با متخصصین تهران سرویس آنلاین مشکل بوجود آمده را با آن ها در میان بگذارید و کار تعمیر پکیج ایمرگاس و رفع مشکل نشت آب در پکیج بوش را به عهده آن ها بسپارید.
  در ادامه به برخی از دلایل ایجاد آبریزش در پکیج به صورت مختصر اشاره میکنیم :

  • پوسیدگی و سوراخ شدن مبدل پکیج
  • پارگی و یا شل شدن اتصالات پکیج
  • عدم آب بندی و واشر بندی صحیح دستگاه
  • بروز مشکل در شیر تخلیه پکیج
  • خرابی پمپ پکیج
  • خرابی شیر پرکن پکیج
  • خرابی منبع انبساط پکیج

  هواگیری پکیج ایمرگاس:

  هواگیری پکیج ایمرگاس یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای پکیج های ایمرگاس بوجود می آید، معمولا اگر شما سالهاست که یک پکیج ایمرگاس برای منزل خود خریداری و نصب کرده اید، قطعا با مشکل هواگیری پکیج ایمرگاس مواجه خواهید شد، و به کمک تعمیر کار پکیج برای تعمیر و هواگیری پکیج ایمرگاس نیاز داریدبا تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  تغییر رنگ و بوی نامطبوع آب :

  برخی مواقع ممکن است با باز کردن آب گرم پکیج شاهد تغییر رنگ و بوی ان باشید.
  اگر بوی نامطبوع از آب گرم و آب سرد ساطع شود مشکل از اب است و ارتباطی با پکیج ندارد اما اگر تنها آب گرم شما دچار این مشکل شده است باید با سرویسکار پکیج خود تماس گرفته و بخواهید برای سرویس پکیج به منزل شما مراجعه کند.

  کد خطای پکیج ایمرگاس :

  سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های دیواری به گونه ایست که در صورت بروز مشکل در پکیج های ایمرگاس به صورت ارور بر روی صفحه نمایشگر ظاهر شود.ما در ادامه لیستی از ارورهای پکیج ایمرگاس را درج کرده ایم تا در صورت بروز مشکل در دستگاه به راحتی بتوانید آن را عیب یابی و تعمیر کنید.

  کد خطا مفهوم کد خطا
  01 عدم تشکیل شعله
  02 فعال شدن کلید حرارتی  )کلید حد(
  03 در مدل بدون فن حسگر دود فعال شده، در مدل فندار عدم فعال شدن پرشرسوئیچ دود
  04 فعال شدن کلید حرارتی (کلید حد) و حسگر حد
  05 اشکالدرNTCشوفاژ
  06 اشکال در NTCمصرفی
  08 حداکثر تعدادRESET
  10 کمبود فشار آب مدار گرمایش
  11 اشکال در تخلیه دود )پرشرسوئیچ دود اجازه راهاندازی نمیدهد(
  15 خرابی بردالکترونیکی و یا اشتباه در اتصال کانکتورها
  20 عدم تشخیص شعله
  24 خرابی دکمههایکنترل پانل
  27 اشکال در گردش آب مدارگرمایش
  31 اشکال در سیستم ترموستات اتاقی
  37 افت ولتاژ ورودی به کمتر از 180ولت
  38 خاموش شدن شعله در اثر وزش باد یا قطع و وصل جریان گاز
  43 خاموش شدن پکیج به علت تکرار بیش از حد کد38

  نکات مهم در زمان تعمیر پکیج ایمرگاس:

  پکیج‌ها از سه منبع استفاده می‌کنند: آب، برق و گاز. پس رعایت نکات ایمنی برای تعمیر پکیج لازم و ضروری است. موارد زیر را به یاد داشته باشید حتماً به کار بگیرید.

  • حتماً قبل از هر کاری پکیج را خاموش کنید و بعد از برق جدایش کنید.
  • به‌هیچ‌وجه سیم برق پکیج را قیچی نکنید و همچنین نچرخانید.
  • اگر احساس کردید که بوی گاز می‌آید، هیچ‌کدام از وسایل برقی را روشن نکنید.
  • همچنین پنجره‌ها را باز کنید تا هوا به داخل بیاید و شیر گاز را هم ببندید.
  • دقت کنید که هیچ ماده اشتعال‌زایی در اطراف و حتی بالا و زیر پکیج نباشد.
  • به‌هیچ‌عنوان سیم و کابلی که به برق وصل شده و همچنین پریز را در معرض رطوبت قرار ندهید.
  • کودکانتان را در زمان تعمیر پکیج دورنگه دارید.

  در پاسخ به این سوال که تعمیر پکیج ایمرگاس بصرفه است یا خرید پکیج ایمرگاس ؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا پکیج ایمرگاس ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تا حد امکان نسبت به تعمیر پکیج ایمرگاس شما اقدام کنند زیرا هزینه تعمیرات پکیج بوش ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه پکیج دیواری نو است ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض پکیج بوش به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

  چه عواملی بر تعرفه تعمیرات پکیج ایمرگاس موثر می باشد ؟!

  برای اطلاعات بیشتر شما باید بدانید که بطور کلی محاسبه اجرت تعمیر پکیج ایمرگاس به نوع و درجه خرابی بستگی دارد. در اینجا به ۳ مورد از عوامل موثر در تعرفه تعمیرات پکیج می پردازیم:

  • نوع خرابی پکیج ایمرگاس

  برای محاسبه تعرفه تعمیرات پکیج اولین اقدام، بررسی و تشخیص نوع خرابی بوجود آمده در پکیج توسط تعمیرکار می باشد، و طبق نوع خرابی لیست قیمت خدمات پکیج را به شما ارائه می کند.

  • نیاز به تعویض قطعات

  دومین عامل موثر در محاسبه اجرت تعمیرات پکیج، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعه یا قطعاتی از دستگاه می باشد. تعمیرکار ما بدون توجه به سختی و یا زمان بر بدون تعمیر در وهله اول پس از بررسی دقیق تشخیص می دهد که آیا نیاز به تعویض قطعات هست یا خیر!؟ او در حد امکان اولویت خود را بر تعمیر قطعات خواهد گذاشت. درصورت نیاز به تعویض قطعه، هزینه های مربوط به قطعه مورد نظر نیز در محاسبه تعرفه تعمیرات لحاظ می گردد. البته باید در نظر داشت قیمت قطعات در انواع مختلف پکیج می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هزینه تعمیر پکیج ایمرگاس ممکن است در برخی موارد با قیمت تعمیر پکیج ایمرگاس یا تعمیر پکیج ایمرگاس متفاوت شود.

  • زمان و میزان سختی کار

  یکی دیگر از عوامل موثر بر تعرفه خدمات پکیج، میزان سختی کار، و زمان مورد نیاز برای تعمیر می باشد. مسلما هرچه زمان بیشتری جهت عیب یابی و تشخیص خرابی صرف شود و نیاز به مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، هزینه تعمیر نیز بیشتر خواهد بود.

  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج 2000 اینجا کلیک کنید.

  تعمیرکار پکیج ایمرگاس:

  تهران سرویس آنلاین با بکارگیری تعمیرکاران متخصص پکیج ایمرگاس این نوید را به شما میدهد که تمامی مشکلات پکیج شما توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین حل خواهد شد.مجموعه تهران سرویس در ابتدا بخاطر پایین آوردن هزینه مشتریان اقدام به تعمیر قطعه معیوب خواهد کرد و چنانچه قطعه قابل تعمیر نباشد قطعه مورد نظر با قطعه یدکی از همان برند تعویض خواهد شد.

  پکیج ایمرگاس ساخت کدام کشور است؟

  ایمرگاس یکی از بزرگترین تولید کننده های پکیج شوفاژ در اروپا با بیش از 75 مدل انواع پکیج بوده که دارای بالاترین استاندارد کیفیتی اروپا و همچنین تائیدیه از سازمان نظام مهندسی و استاندارد ایران می باشد. پکیجهای ایمرگاس دارای تکنولوژی برتر ایتالیا در طراحی و تولید بوده و مجهز به سیستم کنترل فوق پیشرفته با میکروپروسسور می باشد.

  ویژگی پکیج ایمرگاس:

  • راندمان 92 درصد
  • دومبدله – مبدل ثانویه از جنس استنلس استیل
  • برد کنترل پیشرفته مجهز به پروسسور
  • سیستم مدولاسیون حرارتی جهت یکنواختی دما
  • 30 درصد کاهش مصرف سوخت نسبت به پکیج های مشابه
  • سیستم عیب یابی اتوماتیک
  • سیستم ضدیخ زدگی و حفاظت در برابر گریپاژ پمپ
  • سیستم بای پس اتوماتیک
  • 30 ماه گارانتی
  • 10 سال خدمات پس از فروش

  انواع مدل های پکیج ایمرگاس:

  پکیج ایمرگاس تک مبدل Bithermic:

  پکیج ایمرگاس تک مبدل در انواع فن دار و بدون فن در ظرفیت ۰۰۰/۲۴ کیلو کالری بر ساعت تولید می شود که مناسب برای گرمایش فضاهایی تا۱۵۰ متر مربع می باشد.
  مدل فن دار پکیج ایمرگاس دیواری تک مبدل با نام Eolo و مدل بدون فن آن با نام Nike star مشخص میشوند.
  راندمان پکیج تک مبدل ایمرگاس معادل ۹۳٪ و دارای قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی است.
  پکیج ایمرگاس تک مبدل دارای نمایشگر دیجیتال است که قابلیت نمایش کد های خطا را بر روی نمایشگر دیجیتال دارد .
  از دیگر امکانات پکیج ایمرگاس تک مبدل می توان به سیستم ضد یخ زدگی ، سیستم ضد گریپاژ،‌ سیستم بای پاس اتوماتیک ، سیستم احتراق آهسته و … اشاره کرد.

  پکیج ایمرگاس دو مبدل Mono thermic:

  پکیج ایمرگاس دو مبدل از ظرفیت ۰۰۰/۲۴ تا ۰۰۰/۳۲ کیلو کالری بر ساعت مناسب برای ساختمانهایی از ۱۸۰ تا ۲۰۰ متر مربع در نوع فن دار و بدون فن تولید می شود.
  مدل های EOLO پکیج ایمرگاس دو مبدل از نوع فن دار هستند که در سه ظرفیت ۲۴ و ۲۸ و ۳۲ کیلو وات تولید می شوند و مدل های Nike از نوع تک مبدل هستند که در دو ظرفیت ۲۴ و ۲۸ کیلو وات تولید می شوند و دارای نمایشگر دیجیتال برا ینمایش حالت عملکرد دستگاه هستند .
  پکیج فن دار ایمرگاس دو مبدل دارای دودکش دو جداره هستند و دارای راندمان بالای ۹۳٪ با استاندارد ۳ ستاره اروپایی می باشند.
  از پکیج ایمرگاس دو مبدل در مناطقی که املاح آب در آن مناطق بیشتر است می توان بهره برد.
  پکیج ایمرگاس دو مبدل دارای مبدل حرارتی استنلس استیل Bbrazed برای تولید آبگرم مصرفی به صورت جداگانه است.
  از دیگر امکانات پکیج ایمرگاس دو مبدل میتوان به سیستم آیونایز حفاظت از شعله ، سیستم کنترل جریان خودکار گاز عیب یاب الکترونیکی ، سیستم بای پاس اتوماتیک ، سیتم احتراق آهسته مدولاسیون ، جرقه زن الکترونیکی و قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی (CAR) اشاره کرد.

  پکیج ایمرگاس چگالشی Victorix:

  پکیج ایمرگاس چگالشی از ظرفیت ۲۶ تا ۱۱۵ کیلو وات در ۸ مدل تولید می شود. پکیج چگالشی ایمرگاس دارای راندمان ۱۰۷ درصد و بالاتر است.
  پکیج ایمرگاس چگالشی مناسب برای فضاهایی از ۲۰۰ تا ۱۱۰۰ مترمربع است.که در مدل های با ظرفیت بالا قابلیت سری شدن تا ۸ دستگاه برای بکارگیری در پروژه هایی تا ۵۰۰۰ متر مربع زیر بنا را دارا هستند. استفاده از پکیج ایمرگاس چگالشی سبب کاهش ۵۰ درصدی سوخت نسبت به موتور خانه های معمولی می شود.
  از قابلیت های پکیج ایمرگاس چگالشی می توان به سیستم مدولاسیون کارکرد ، حفاظت در برابر رسوب گرفتگی ، سیستم ضد یخ زدگی ، سیتم بای پاس اتوماتیک ، سیستم عیب یاب خودکار بصورت نمایش کد های خطا بر روی نمایشگر و … اشاره کرد.
  استفاده از پکیج ایمرگاس چگالشی به میزان ۳۰٪ صرفه جویی در مصرف گاز را در مقابل پکیج های معمولی بدنبال دارد .
  پکیج ایمرگاس چگالشی از ظرفیت ۵۰ تا ۱۱۵ کیلووات قابلیت اتصال به منبع آبگرم را دارا هستند.
  مدل Zeus 26 و مدل Superior 32 دارای منبع ذخیره آبگرم درون دستگاه هستند.
  تمامی مدل های پکیج ایمرگاس چگالشی از نوع فن دار با محفظه احتراق بسته هستند.
  پکیج ایمرگاس زمینی مخزن دار Hercules
  پکیج ایمرگاس زمینی مخزن دار مدل هرکول و تنها در ظرفیت 32000 تولید می شود دارای دو مدل با منبع 50 لیتری ذخیره و منبع 120 لیتری ذخیره است.
  پکیج ایمرگاس زمینی مخزن دار دارای قابلیت تامین 15 تا 24 لیتر بر دقیقه آبگرم مصرفی است و مناسب برای تامین آبگرم مصرفی بیش از دو حمام است.
  مدل 120 لیتری پکیج ایمرگاس زمینی هرکول دارای ارتفاع 1600 میلی متر و مدل 50 لیتری دارای ارتفاع 850 میلی متر می باشد.
  از دیگر قابلیت های پکیج ایمرگاس زمینی هرکول می توان به سیتم کنترل لحظه به لحظه دمای محیط متناسب با تغییرات دمای محیط بیرون برای صرفه جویی در مصرف انرژی ، نشان چهار ستاره اروپا ، سیستم ایمنی تخلیه گازهای احتراق ،سیستم عیب یاب الکترونیک اشاره کرد

  خرید پکیج ایمرگاس از تهران سرویس آنلاین:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 2 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این پکیج با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب پکیج مناسب یاری دهند .

  انتخاب پکیج مناسب برای منزل:

  محاسبه سر انگشتی برای انتخاب یک پکیج دیواری مناسب

  معتدل و مرطوب (شهر های شمالی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات

  گرم و خشک (شهر های کوهستانی مانند مشهد، تهران)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 140 تا 160 وات

  گرم و مرطوب (شهر های جنوبی)

  • ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 60 تا 80 وات
  • ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 80 تا 100 وات
  • ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات

  این اعداد به محاسبه سر انگشتی معروف است و مربوط به مناطق آب و هوایی ایران می باشد.

  تعمیر پکیج ایمرگاس در شمال تهران:

  عزیزان ساکن در شمال شهر تهران میتوانند با تماس با شماره تلفن 22669196 نست به ثبت درخواست خود اقدام نمانید ، تا تکنسین پکیج تهران سروبس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر شده و اقدام به تعمیر پکیج شما عزیزان نماید.

  تعمیر پکیج ایمرگاس در مرکز تهران :

  مناطق مرکزی شهر تهران در صورت تمایل به استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین کافیست با شماره تماس 66593368 تماس حاصل نمایند .

  تعمیر پکیج ایمرگاس در شرق تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران همواره در تلاش است ، در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص را اعزام و مشکل را برطرف نمایند. 77241505 شماره تماس نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران است.

  تعمیر پکیج ایمرگاس در غرب تهران :

  برای تعمیر پکیج ایمرگاس توسط متخصصان تهران سرویس آنلاین در غرب تهران کافیست با شعبه غرب ما با شماره تلفن 44284743 تماس حاصل نمایید.

  تعمیر پکیج ایمرگاس در جنوب تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در جنوب تهران واقع در میدان الغدیر به سراسر مناطق جنوبی تهران در کمتر از یک ساعت خدمات رسانی خواهد کرد. کافیست با شماره تماس 55795334 تماس حاصل نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایمرگاس خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایمرگاس
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس