ارورهای پکیج ایمرگاس

 • ارورهای پکیج ایمرگاس (immergas water heater error ) یکی دیگر از برندهای ایتالیایی وارد شده در کشور برند ایمرگاس است ، که طی مدت کوتاهی مورد استقبال مردم قرار گرفت.
  ایمرگاس با استفاده از تکنولوژی روز اروپا و استفاده از بهترین قطعات در تولیدات خود توجه بازارهای جهانی را به خود جلب کرد ، اگر شما هم از برند ایمرگاس در سیستم گرمایشی خود استفاده میکنید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  کارشناسان تهران سرویس آنلاین لیست کاملی از ارورهای پکیج ایمرگاس را تهیه کرده اند ، تا در هنگام بروز مشکل و ایجاد ارور بتوانید در منزل پکیج خود را عیب یابی کنید.
  جهت مشاوره و کارشناسی میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با ما در ارتباط باشید.

  تعمیر پکیج ایمرگاس :

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج ایمرگاس به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج ایمرگاس خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج ایمرگاس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج تاچی اینجا کلیک کنید.

  شرکت ایمرگاس یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج ایمرگاس :

  کد خطا شرح خطا
  01 شعله روشن نمی‌شود و علت آن نبود گاز، توان و میزان شعله پایین است. شیر گاز و الکترود خراب شده و باید بررسی شود. برای این کار، پکیج را فورا خاموش کرده و با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  02 ترموستات حد عمل نمی‌کند و آب در مدار شوفاژ امکان گردش ندارد. مدار شوفاژ، شیرهای آن و نیز تخلیه هوای مدار شوفاژ باید فورا صورت بگیرد. برای این منظور، فورا پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  03 حسگر دود فعال شده و پرشر سوئیچ در مدار فن فعال نشده است. دودکش باید بررسی شود و همینطور ترموستات دور و سنسور ترموستات نیز باید با دقت چک شود و در صورت نیاز، سنسور دود باید تعویض گردد. برای این کار، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  04 ترموستات دود و ترموستات حد دچار خرابی شده و نیاز به بررسی دارند. فورا پکیج را خاموش کرده و با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  05 سنسور رفت شوفاژ خراب شده است و سیم‌کشی دچار مشکل شده. همچنین سنسور باید تعویض شود. برای این کار، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  06 سیم کشی خراب شده و سنسور با مشکل مواجه شده است. جهت تعویض سنسور و بررسی سیم کشی، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  10 فشار مدار شوفاژ پایین است و احتمالا پرشر سوئیچ آب خراب شده است و باید بررسی شود. پکیج را خاموش کرده و با تهران سرویس آنلاین  تماس بگیرید.
  11 پرشر سوئیچ دود غیر فعال شده و دود تخلیه نمی‌شود. جهت بررسی پرشر سوئیچ و مسیر دودکش، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  20 سیستم شعله قابل تشخیص نیست و الکترود خراب شده است. جهت بررسی برد الکترونیکی، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  27 میزان گردش آب در مدار کم است و باید هوای موجود تخلیه شود. برای این منظور، پکیج را خاموش کرده و با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  28 مدار آب گرم مصرفی نشتی دارد و اتصالات مربوط به آن باید تعمیر شوند. فورا پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  31 ترموستات اتاقی غیر فعال شده است و ترموستات را باید هرچه سریع‌تر تعویض کنید. به همین دلیل، بدون معطلی پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.

  تعمیر پکیج ایمرگاس

  در صورت بروز ارور در پکیج ایمرگاس خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج ایمرگاس تماس حاصل نمایید.

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ایمرگاس خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.
  غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.

  هزینه رفع ارور پکیج ایمرگاس :

  هزینه رفع ارور پکیج ایمرگاس با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/j10581

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس