ارورهای پکیج ایمرگاس

 • ارورهای پکیج ایمرگاس (immergas water heater error ) یکی دیگر از برندهای ایتالیایی وارد شده در کشور برند ایمرگاس است ، که طی مدت کوتاهی مورد استقبال مردم قرار گرفت.
  ایمرگاس با استفاده از تکنولوژی روز اروپا و استفاده از بهترین قطعات در تولیدات خود توجه بازارهای جهانی را به خود جلب کرد ، اگر شما هم از برند ایمرگاس در سیستم گرمایشی خود استفاده میکنید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  کارشناسان تهران سرویس آنلاین لیست کاملی از ارورهای پکیج ایمرگاس را تهیه کرده اند ، تا در هنگام بروز مشکل و ایجاد ارور بتوانید در منزل پکیج خود را عیب یابی کنید.
  جهت مشاوره و کارشناسی میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با ما در ارتباط باشید.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج ایمرگاس اینجا کلیک کنید.

  ایمرگاس

  تعمیر پکیج ایمرگاس :

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج ایمرگاس به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج ایمرگاس خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج ایمرگاس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج ایمرگاس بدین صورت است که در صورت ایجاد مشکل برای هریک از قطعات پکیج کد خطا بر روی صفحه ی نمایشگر شما ظاهر خواهد شد که شما عزیزان باید با مراجعه به لیست کدهای خطا پکیج ایمرگاس آن را عیب یابی و برطرف نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج تاچی اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج ایمرگاس:

  شرکت ایمرگاس یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج لامبرت اینجا کلیک کنید.تعمیر پکیج ایمرگاس

  لیست ارورهای پکیج ایمرگاس :

  کد خطا شرح خطا
  ارور 01 پکیج ایمرگاس شعله روشن نمی‌شود و علت آن نبود گاز، توان و میزان شعله پایین است. شیر گاز و الکترود خراب شده و باید بررسی شود. برای این کار، پکیج را فورا خاموش کرده و با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  ارور 02 پکیج ایمرگاس ترموستات حد عمل نمی‌کند و آب در مدار شوفاژ امکان گردش ندارد. مدار شوفاژ، شیرهای آن و نیز تخلیه هوای مدار شوفاژ باید فورا صورت بگیرد. برای این منظور، فورا پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  ارور 03 پکیج ایمرگاس حسگر دود فعال شده و پرشر سوئیچ در مدار فن فعال نشده است. دودکش باید بررسی شود و همینطور ترموستات دور و سنسور ترموستات نیز باید با دقت چک شود و در صورت نیاز، سنسور دود باید تعویض گردد. برای این کار، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  ارور 04 پکیج ایمرگاس ترموستات دود و ترموستات حد دچار خرابی شده و نیاز به بررسی دارند. فورا پکیج را خاموش کرده و با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  ارور 05 پکیج ایمرگاس سنسور رفت شوفاژ خراب شده است و سیم‌کشی دچار مشکل شده. همچنین سنسور باید تعویض شود. برای این کار، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  ارور 06 پکیج ایمرگاس سیم کشی خراب شده و سنسور با مشکل مواجه شده است. جهت تعویض سنسور و بررسی سیم کشی، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  ارور 10 پکیج ایمرگاس فشار مدار شوفاژ پایین است و احتمالا پرشر سوئیچ آب خراب شده است و باید بررسی شود. پکیج را خاموش کرده و با تهران سرویس آنلاین  تماس بگیرید.
  ارور 11 پکیج ایمرگاس پرشر سوئیچ دود غیر فعال شده و دود تخلیه نمی‌شود. جهت بررسی پرشر سوئیچ و مسیر دودکش، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  ارور 20 پکیج ایمرگاس سیستم شعله قابل تشخیص نیست و الکترود خراب شده است. جهت بررسی برد الکترونیکی، پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  ارور 27 پکیج ایمرگاس میزان گردش آب در مدار کم است و باید هوای موجود تخلیه شود. برای این منظور، پکیج را خاموش کرده و با تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  ارور 28 پکیج ایمرگاس مدار آب گرم مصرفی نشتی دارد و اتصالات مربوط به آن باید تعمیر شوند. فورا پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  ارور 31 پکیج ایمرگاس ترموستات اتاقی غیر فعال شده است و ترموستات را باید هرچه سریع‌تر تعویض کنید. به همین دلیل، بدون معطلی پکیج را خاموش کرده و با تعمیرگاه مجاز پکیج تماس بگیرید.
  ارور 08 پکیج ایمرگاس حداکثر تعداد Reset
  ارور 15 پکیج ایمرگاس خرابی برد الکترونيکی و يا اشتباه در اتصال کانکتورها
  ارور 24 پکیج ایمرگاس خرابی دکمه های کنترل پانل
  ارور 31 پکیج ایمرگاس اشکال در سيستم ترموستات اتاقی
  ارور 37 پکیج ایمرگاس افت ولتاژ ورودی به کمتر از 180 ولت
  ارور 38 پکیج ایمرگاس خاموش شدن شعله در اثر وزش باد يا قطع و وصل جريان گاز
  ارور 43 پکیج ایمرگاس خاموش شدن پکيج به علت تکرار بيش از حد کد 38

  رفع ارورهای پکیج ایمرگاس در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج ایمرگاس خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج ایمرگاس تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج گرم ایران اینجا کلیک کنید.

  صفحه نمایشگر پکیج ایمرگاس

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ایمرگاس :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج ایمرگاس خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.
  غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه ی مقاله ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج ایمرگاس :

  هزینه رفع ارور پکیج ایمرگاس با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.صفحه نمایشگر پکیج ایمرگاس

  برطرف کردن کدهای خطا پکیج ایمرگاس در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهردر صورت نیاز به خدمات پکیج کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام میپذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن کدهای خطا پکیج ایمرگاس در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به صورت شبانه روزی امکان پذیر است.در صورت شلوغی خط ها کافیست از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت مورد نظر اقدام نمایید.پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن کدهای خطا پکیج ایمرگاس در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشند. شماره تماس شعبه شرق 77241505 است ، که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به  ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.
  ضمانت نامه 6 ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده میشود.

  برطرف کردن کدهای خطا پکیج ایمرگاس در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز مینمایند.ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین 66593368 است ، تکنسین های ما به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند.

  برطرف کردن کدهای خطا پکیج ایمرگاس در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به صورت مستقیم فراهم شده است ، کافیست جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایمرگاس خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایمرگاس
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/j10581

  • سلام میشه پی دی افی از کد خطای پکیج ایمرگاس برامون بفرستید ؟

  • سلام ارور پکیج ایمرگاس ما گاهی نمایش داده میشه گاهی نمیشه مشکل از برده ؟

  • سلام ما یک پکیج ایمرگاس داریم ارور 05 میداد تعمیرکار گفت مشکل از ntc هست تعویض کرد اما ما همچنان این ارور رو داریم علتش چیه ؟

  • سلام پکیج ایمرگاس ما ارور 37 میداد الان دیگه کار نمیکنه علتش چیه

   • سلام وقت بخیر این ارور مربوط به نوسان برق هست احتمالا برد پکیج شما دچار مشکل شده

  • سلام ما یک پکیج ایمرگاس داریم مرتب خطای ۰۱ میداد اما فعلا که ریست کردیم درست کار میکنه علتش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز ارور 01 پکیج ایمرگاس به علت عدم تشکیل شعله است و باید توسط تکنسین پکیج شما بازدید بشه

  • سلام پکیج ایمرگاس ما زمانی که روشن هست درجه تا حد 1/5 است اما وقتی خاموش می کنیم بعد دوباره که می خواهیم روشن کنیم درجه به 0 رسیده است علتش چیه ؟

   • سلام د.وست عزیز ابتدا نشتی دستگاه رو چک کنید اگر نداشت مشکل از منبع انبساط پکیج شماست.

  • سلام من روی پکیج خطای عدد شماره ۳ میده و عکس یه اچار هم کنارشه ریست هم کردم درست نشد علتش چیه و چه کاری باید انجام بدم ؟

   • سلام اگر پکیجتون فن دار باشه ایراد مربوط به پرشر هوا است و قطعه بادی بررسی بشه در صورت نیاز تعویض
    اگر دستگاهتون بدون فن باشد یا سنسور دودکش ایراد دارد و یا دودکش مشکل دارد و منواکسید کربن به درستی تخلیه نمیشود
    چون احتمال خطری جانی داره لطفا در اسرع وقت با تعمیرکار پکیج ایمرگاس تماس بگیرید.

  • سلام مهندس پکیج امرگاس خطای شماره ۱۰ میده.شیر پر کن زیر دستگاه رو باز کردم فشار از یک بالاتر نمیره با وجود اینکه همچنان شیر پر کن باز هستش فشار همون یک هستش علتش چیه ؟

  • در صورت عدم نمایش ارور و از کار افتادن پکیج ایمرگاس چه کار باید انجام داد ؟

  • سلام شما برای روزهای تعطیل هم تعمیرکار اعزام میکنید یک پکیج ایمرگاس داریم اصلا شوفاژها رو گرم نمیکنه

   • سلام دوست عزیز همانطور که داخل مقاله اشاره کردیم مربوط به نشتی آب در مدار گرمایشی هست .

  • سلام وقت بخیر در صورت عدم نمایش ارور و از کار افتادن پکیج چه کار باید کرد؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس