تعمیر کولر گازی کین الکتریک

تعمیر کولر گازی کین الکتریک

فهرست مطالب:

 • تعمیر کولر گازی کین الکتریک (Ken Electric air conditioner repair) یکی دیگر از برند های وارداتی از کشور چین در زمینه سیستم های تهویه مطبوع برند کین الکتریک است این برند نیز مانند سایر برند های تولید چیست به دلیل قیمت مناسب شب و کیفیت قابل قبول به سرعت در بین مردم مورد استقبال قرار گرفت .
  بسیاری از افراد به دلیل نبود نمایندگی های معتبر خدمات پس از فروش از خرید برندهای وارداتی خودداری می کند اما تهران سرویس آنلاین بیش از ۱۰ سال است که با ارائه خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی با ارائه ضمانت نامه شش ماهه معتبر به این نگرانی مشتریان خود پایان داده است ،تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود می نماید .در ادامه این مقاله با ما همراه باشید چرا که کارشناسان ما قصد دارند تا با آموزش نحوه صحیح عیب یابی و تعمیر کولر گازی وست کول در منزل از هزینه های تعمیراتی شما کاسته و اطلاعات عمومی شما را در این زمینه بالا ببرند . شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به مشاوره از طریق مقاله و یا چت آنلاین تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید مشاوران تهران سرویس آنلاین به صورت رایگان به شما در زمینه ی تعمیرات کولر گازی راهنمایی های لازم را خواهند نمود.

  تعمیر کولر گازی در تهران :

  در این مقاله ما به صورت کاملاً مفصل به توضیح تعمیر کولر گازی کین الکتریک و نحوه عیب یابی آن به صورت کامل پرداخت کنیم، اما چنانچه شما عزیزان تجربه و تخصص کافی برای انجام تعمیرات کولر گازی خود را ندارید، تنها کافیست با مطالعه این مقاله با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس بوده و درخواست تکنسین کولر گازی خود را ثبت نمایید، از زمان ثبت درخواست شما تا حضور تکنسین تنها یک ساعت زمان به تو خواهد انجامید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته به ارائه خدمات  کولر گازی در مناطق ۲۲ گانه تهران مشغول هستند، خدمات این مجموعه دارای شش ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین خواهد بود. و در صورت بروز کوچکترین مشکل شما عزیزان بدون پرداخت هیچ گونه وجهی  از خدمات ما برخوردار خواهید شد.

  تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در محل :

  به منظور حفظ آرامش آسایش شما مشتریان عزیز تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در محل مشتری عزیز و بدون نیاز به جابه جایی انجام خواهد شد.
  از زمان ثبت درخواست شما تکنسین کولر گازی تمامی لوازمات لازم برای تعمیرات کولر گازی شما عزیزان را به همراه داشته تا در کمترین بازه زمانی خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد.
  برای ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی کین الکتریک میتوانید از طریق چت آنلاین و یا شماره تماس های تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی کین الکتریک در تهران سرویس آنلاین :

  • شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  • بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد  اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  • قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  • زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  • بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  • طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  • نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  برند کین الکتریک ساخت کدام کشور است ؟

  این کمپانی در کشور چین با هدف ارائه فناوری نوین روز اروپا و تولید محصولاتی مدرن تاسیس و به بهره برداری رسید. کمپانی کین الکتریک با بیش از یه دهه فعالیت در این عرصه به عنوان برندی جدید در بازار شناخته می شود. گروه صنعتی کین الکتریک در همان سال های ابتدایی به دلیل تولید کولر گازی هایی با سطح کیفیت بالا توانست سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص داده و به سایر کشورها از قبیل ایران نیز صادر نماید.

  خرید کولر گازی کین الکتریک:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 5 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند .

  انواع کولر گازی کین الکتریک:

  -کولر گازی اسپیلت کین الکتریک
  -کولر گازی ایستاده کین الکتریک
  -کولر گازی پرتابل کین الکتریک

  ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

  مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
  -بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر کین الکتریک
  -بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
  -بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
  -بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف

  در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

  مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
  مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
  مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
  مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
  مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
  مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰

  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جی ام اینجا کلیک کنید.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی کین الکتریک:

  نصب کولر گازی کین الکتریک
  -سرویس کولر گازی کین الکتریک
  -تعمیر کولر گازی کین الکتریک

  نصب کولر گازی کین الکتریک :

  برای نصب کولر گازی کین الکتریک ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی کین الکتریک را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز

  هزینه نصب کولر گازی کین الکتریک:

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  درخواست نصاب کولر گازی:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

  سرویس کولر گازی کین الکتریک:

  سرویس کردن کولر گازی یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس کولر گازی به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند .سرویس کولر گازی هر 6 ماه باید توسط متخصص کولر گازی انجام گردد.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از یک ساعت در محل اعزام میشوند.
  برای مطالعه مقاله عملکرد سیستم گرمایشی کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  مراحل سرویس کولر گازی کین الکتریک:

  شستشوی کولر گازی:

  کولر های گاری مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع کولرگازی تمیز کردن کولر گازی ااز گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  شستشوی فیلر های کولر گازی:

  تمامی فیلتر های کولرگازی توسط بهترین سرویس کار کولر گازی درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر کولر گازی شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.

  تست آمپر کولر گازی:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.

  نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی:

  سرویس دوره ای کولر گازی توسط نمایندگی سرویس کولر گازی سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

  برای مطالعه مقاله آموزش شستشوی کنداسور کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  شارژ گاز کولر گازی کین الکتریک :

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.

  برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی کین الکتریک شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی کین الکتریک ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.
  برای مطالعه مقاله معرفی انواع کمپرسور کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  علائم کمبود گاز در کولر گازی کین الکتریک:

  کاهش قدرت سرمایش کولر گازی
  افزایش مصرف برق
  یخ زدگی یونیت خارجی کولر گازی
  صدای زیاد و نا بهنجار در کولر گازیتعمیر کولر گازی کین الکتریک

  هزینه سرویس کولر گازی کین الکتریک:

  هزینه سرویس کولر گازی برای مشتریان عزز با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است ، و تنها وجه اشتراک تمامی مشتریان عزیز تهران سرویس آنلاین ضمانت 6 ماهه خدمات تهران سرویس آنلاین است .

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی کین الکتریک :

  سرویس مرتب کولر گازی باعث میشود کولر گازی شما عملکرد بهتری داشته باشد و شما از هزینه های زیاد تعمیرات رهایی یابید.
  سرویس کولر گازی کین الکتریک باعث کاهش مصرف برق شما خواهد شد .
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی سامسونگ اینجا کلیک کنید.

  بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانیست؟

  پیشنهاد ما این است قبل از اقدام به استفاده از کولر گازی خود سرویس کولر گازی خود را انجام دهید.برخی از مشتریان عزیز تنها از در فصل تابستان و سرمایش کولر گازی خود استفاده میکنند، برخی دیگر از گرمایش کولر گازی نیز استفاده کرده و در فصل زمستان نیز از آن استفاده میکنند بهتر از قبل استفاده از کولر گازی خود سرویس کولر را انجام دهید.

  مشکلات رایج در کولر گازی کین الکتریک:

  -مشکل باد گرم کولرگازی کین الکتریک
  -مشکل صدای زیاد کولرگازی کین الکتریک
  -چک کردن سلامت درب کولر گازی
  -شارژ گاز کولر گازی
  -شستشوی کولر گازی
  -چک کردن فشار گاز کولر گازی
  -تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
  -هواگیری کولر گازی
  -تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  -چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
  -خدمات سرویس سالیانه کولر گازی کین الکتریک
  -تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  -کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  -کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  -کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  -کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  -در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  -دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  -سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.
  برای مطالعه مقاله نکات مهم در نگهداری کولر گازی و اسپلیت اینجا کلیک کنید.

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر کولر گازی کین الکتریک به شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی کین الکتریک
  -شارژ گاز کولر گازی کین الکتریک
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی کین الکتریک
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر کین الکتریک
  -انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی کین الکتریک
  -نصب اصولی کولر گازی کین الکتریک
  -مشاوره خرید کولر گازی کین الکتریک
  -تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی کین الکتریک
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی پاکشوما اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کمپرسور کولر گازی کین الکتریک در تهران  :

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی کین الکتریک پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

  اروهای کولر گازی کین الکتریک :

  مدل CORNER

  کد خطا : چراغ RUN

  شرح خطا: سنسور پایپ کندانسور.

  کد خطا : چراغ STANBAY

  شرح خطا: سنسور دمای محیط.

  کد خطا : چراغ TIMER و چشمک زن آرام

  شرح خطا: سنسور پایپ اواپراتور.

  کد خطا : چراغ TIMER و چشمک زن سریع

  شرح خطا: موتور فن یونیت داخلی.

  مدل FLOOR STAND

  کد خطا : E1

  شرح خطا: خطای سنسور محیط.

  کد خطا : E2

  شرح خطا: خطای سنسور پایپ.

  کد خطا : E3

  شرح خطا: خطای سنسور کندانسور.

  کد خطا : E6

  شرح خطا: خطای حفاظت از یونیت خارجی (کندانسور).
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی مکسون اینجا کلیک کنید

  کد خطا : E8

  شرح خطا: تجمع گرد و غبار (کثیفی).

  کد خطا : P4

  شرح خطا: دمای بالا یا پایین کمپرسور خاموش شدن اتوماتیک.

  کد خطا : P5

  شرح خطا: دمای بالا کمپرسور خاموش شدن اتوماتیک.

  کد خطا : P9

  شرح خطا: وضعیت محافظت از یخ زدگی سیستم کنترل کننده هوا متصل نیست.

  مدل پرتابل T-1

  کد خطا : E1

  شرح خطا: سنسور محیط.

  کد خطا : E2

  شرح خطا: سنسور پایپ.

  کد خطا : E5

  شرح خطا: خطای پمپ درین.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی گاسونیک اینجا کلیک کنید.

  فهرست کد خطا کولر گازی کین الکتریک مدل پرتابل F

  کد خطا : E0

  شرح خطا: کارکرد نرمال.

  کد خطا : F1

  شرح خطا: سنسور محیط.

  کد خطا : F2

  شرح خطا: سنسور پایپ.

  کد خطا : F3

  شرح خطا: سنسور پایپ کندانسور.

  کد خطا : F4

  شرح خطا: خطای موتور فن داخلی.

  کد خطا : P2

  شرح خطا: قطع کمپرسور در اثر گرمای زیاد.

  کد خطا : P3

  شرح خطا: دیفراست جلوگیری از یخ زدگی.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی بکو اینجا کلیک کنید.

  مدل چراغ دار – یونیت داخلی

  کد خطا : چراغ POWER

  شرح خطا: خطای سنسور محیط.

  کد خطا : چراغ RUN

  شرح خطا: خطای سنسور پایپ کندانسور.

  کد خطا : چراغ TIMER

  شرح خطا: خطای سنسور پایپ.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی یونیوا  اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی کین الکتریک در تهران سرویس آنلاین:

  تهران سرویس آنلاین همواره در تلاش است تا با به کارگیری بهترین نیروها در سراسر تهران اسایش و رفاه را برای شما مشترین عزیز در تهران فراهم آورد.تعمیرکارن تهران سرویس آنلاین با تعهد و مسئولیت پذیری بالا با قطعات اصل و ضمانت اقدام به تعمیر کولر گازی شما خواهند کرد.تیم پشتیبانی تهران سروس بعه صورت 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی گالانز اینجا کلیک کنید.

  سرویس کولر گازی کین الکتریک در تهران سرویس آنلاین:

  همانطور که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کردیم سرویس به موقع کولر گازی از بسیاری از هزینه های شما را کم خواهد کرد . سرویس کولر گازی کین الکتریک در تهران سرویس آنلاین با کمترین نرخ در سراسر تهران انجام خواهد گرفت.

  تعمیر کولر پنجره ای کین الکتریک:

  هر گونه خرابی و تعمیر و همچنین نصب و جابجایی انواع کولر پنجره ای کین الکتریک را به ما بسپارید.کولر های پنجره ای که در بسیاری از مناطق که امکان لوله کشی و نصب پنل داخلی برایشان امکان پذیر نیست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هران سرویس با سابقه بسیار زیاد در تعمیر کولر گازی پنجره ای کین الکتریک آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

  تعمیر کولر ایستاده کین الکتریک:

  این کولرها بیشتر در مکان های بزرگ اداری و مساجد و شرکتها و جاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. کولرهای گازی ایستاده کین الکتریک کولرهای قدرتمندی هستند. اگر به تعمیر کولر ایستاده کین الکتریک نیاز پیدا کردید فقط یک تماس با اعزام سرویسکار کولر فاصله دارید.
  برای مطالعه مقاله علت برگشت مایع به کمپرسور  اینجا کلیک کنید.

  خرید قطعات کولر گازی کین الکتریک:

  اگر شما برای کولر گازی خود نیاز به قطعه اصلی داشتید کافیست با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید .تهران سرویس آنلاین تامین کننده قطعات کولر گازی در سراسر ایران قطعه در خواستی را در کمتری زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال خواهد کرد.

  راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های کین الکتریک:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی کین الکتریک دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.

  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی مکسون اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر کولر گازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  تعمیرات کولر گازی کین الکتریک در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  چرا تعمیرکار کولر گازی کین الکتریک خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات کولر گازی کین الکتریک
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس