14 علت باد گرم کولر گازی به همراه روش برطرف کردن

 • خروج باد گرم از کولر گازی (Hot air coming out of the air conditioner) یکی از رایج ترین مشکلات مصرف کنندگان این سیستم تهویه محسوب میشود، تصور کنید در اوج گرمای تابستان به هنگام روشن کردن کولر گازی خود به جای خارج شدن باد خنک از دستگاه شاهد خروج باد گرم از آن هستیم در این حالت کولر گازی خود را خاموش کنید و تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید تا علاوه بر بررسی علت های خروج باد گرم از کولر گازی راه های برطرف کردن این مشکل را به شما عزیزان آموزش دهیم.
  همواره توصیه ما به مصرف کنندگان کولر گازی این است، که پیش از شروع فصل گرما و استفاده مداوم از کولر گازی نسبت به سرویس کولر گازی خود اقدام کنند، چرا که ممکن است در  طول مدت ماه‌های گذشته کولر گازی شما دچار کمبود گاز و یا نشتی شده باشد ،که این امر به نوبه ی خود سبب خواهد شد، که عملکرد کولر گازی شما دچار مشکل شده و راندمان کاری آن به شدت پایین بیاید.
   اگر میخواهید سرویس کولر گازی شما شامل ۱۰ درصد تخفیف ویژه مشتریان تهران سرویس آنلاین باشد ،کافی عبارت عضویت را از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کرده و منتظر ارسال پیامک کد اشتراک از طرف کارشناسان پشتیبانی این شرکت باشید. پس از دریافت کد اشتراک تمامی خدمات دریافتی شما از این ما شامل ۱۰ درصد تخفیف ویژه خواهد شد.

  تعمیر کولر گازی در تهران:

  اگر از کولر گازی شما باد گرم خارج شده و نیازمند حضور تکنسین مجرب برای برطرف کردن این مشکل هستید، همین حالا با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  مجموعه ما با داشتن بیش از 100 تکنسین مجرب در هریک از شعب خود به صورت کاملا تخصصی به تعمیرات کولر گازی شما پرداخته و با ارائه گارانتی 6ماه خدمات خیال شما را از کیفیت خدمات دریافتی آسوده مینماید.
  اعزام تعمیرکار به سراسر پایتخت در کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد.کافیست همین حالا از طریق تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین و یا چت انلاین وب سایت نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید.

  چرا کولر گازی باد گرم میزند؟

  یکی از رایج ترین مشکلات کولر گازی با شروع فصل تابستان خروجگ باد گرم از یونیت داخلی است، که باعث میشود همه روزه مشتریان زیادی برای حل این مشکل با تهران سرویس آنلاین در تماس باشند.
  خروج باد گرم از کولر گازی دلایلی مختلفی داشته و ممکن است هریک از این موارد به تنهایی و یا جمعی از موارد ذکر شده باعث بروز این مشکل در دستگاه شما عزیزان شوند.اگر از تخصص کافی در زمینه ی تعمیرات وسرویس کولر گازی برخوردار هستید، مقاله را مطالعه کرده و هریک از موارد یاد شده را مورد بررسی قرار دهید.
  اما چنانچه تخصص کافی در این زمینه را ندارید، تنها این مقاله را به منظور بالا بردن سطح اطلاعات عمومی خود مطالعه کرده و هنگام بروز این مشکل ابتدا دستگاه را خاموش و سپس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  1-ظرفیت کم کولر گازی:

  نکته اول که باید قبل از خرید کولر گازی به آن توجه داشته باشید ، ظرفیت کولر گازی است و این که کولر گازی را برای چه متراژی خریداری میکنید.در نظر داشته باشید، در بسیاری از تماس های مصرف کنندگان عزیز هنگامی که تعمیرکار به محل اعزام میشود ،متوجه میشویم که کولر گازی به درستی در حال کار کردن است و مشکل از انتخاب اشتباه مصرف کننده بود است، چرا که کولر گازی توان خنک کردن آن متراژ را نداشته و باید کولری با ظرفیت بیشتر خریداری نمایند.
  برای جلوگیری از این اشتباه و خرید کولر گازی کم مصرف به صفحه راهنمای خرید کولر گازی مراجعه نمایید ویا در صورت نیاز با همکاران ما در تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید.
  در نظر داشته باشید ، که اسپلیت های دیواری تنها برای خنک کردن یک فضا بوده و اگر قصد خرید اسپلیت برای منزل را دارید ، باید با توجه به تفکیک فضا های منزل اسپلیت جداگانه ای خریداری نمایید.
  به طور مثال برای یک واحد 120 متری با متراژ 60 متر پذیرایی تنها یک اسپلیت 24000 کافی است. حال برخی مشتریان با خرید یک کولر گازی 30/000 انتظار خنک شدن تمامی اتاق ها و فضاهای دیگر منزل خود را دارند.که این امر تنها باعث فشار بیشت به دستگاه  نرسیدن به دمای مطبوع خواهد شد.

  2-کثیف بودن فیلتر هوا کولر گازی:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی کولر گازی کثیفی فیلتر های است.اگر فیلتر کثیف یا دچار گرفتگی گرد و غبار باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات مختلفی شود. این موضوع می‌تواند در کار صحیح ترموستات اختلال ایجاد کرده و زمان اتومات کردن کمپروسور را با اختلال مواجه نماید.
  گرد و غبار موجود در فیلترهای کولر گازی عبور هوای خنک و گرم در داخل مجاری را مسدود می‌کند. همچنین می‌تواند سیم پیچ تبخیر کننده را منجمد کند، بنابراین مانع عبور هوای خنک از خروجی می‌شود.
  بهتر است، هر 2 هفته یکبار فیلترهای یونیت داخلی را به آرامی به وسیله ی یک مسواک نرم شست و شو داده و مجددا سرجایش نصب نمایید.کثیفی فیلتر کولر گازی

  3- تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن کولر گازی به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای کولر را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد کولر را بررسی کنید. همچنین به روشن شدن کمپرسور و فن بیرونی دقت داشته باشید. در این حالت دستگاه بدرستی کار کرده اما خروجی آن باد گرم است.

  4-خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود، گاز موجود خنک نشده و در سیکل سرمایش کولر گازی اختلال به وجود می آید. بنابراین می تواند علت سرد نکردن کولر گازی پنجره ای، اسپیلت و یا ایستاده شما باشد.
  اگر کندانسور ایراد داشته باشد، راه حل پیش روی شما تماس با تعمیرکار کولر گازی باتجربه جهت عیب یابی و تعمیر کندانسور و در غیر اینصورت تعویض آن می باشد. اما در بسیاری از مواقع دلیل خنک نکردن اسپیلت به کثیف بودن کویل های کندانسور و تجمع گرد و خاک و آلودگی بر روی آنها برمی گردد. در این حالت تمیز کردن کندانسور می تواند مشکل باد گرم کولر گازی شما را حل کند.کافیست با متخصصان تهران سرویس تماس بگیرید تا مشکل کنداسور شما را برطرف نمایند.

  5-خراب شدن کمپرسور کولر گازی:

  کمپرسور قلب تپنده کولر گازی است که در صورت بروز هرگونه مشکل برای کمپرسور عملکرد کولر گازی به مشکل خواهد خورد .
  برای جلوگیری از هزینه های زیاد تعمیر کمپرسور کولر گازی هنگام مشاهده خروج باد گرم از کولر سریعا کولر گازی را خاموش و سپس با تعمیرکار کولر گازی تهران سرویس تماس حاصل نمایید.
  در صورت بی توجهی به باد گرم کولر گازی مشکلاتی از جمله سوختگی کمپرسور کولر گازی برای شما بوجود خواهد آمد که در مقاله های قبلی به طور کامل به آن پرداخته ایم.

  6-خرابی موتور فن کولر گازی:

  فن کندانسور و فن کمپرسور برای کاهش دمای این اجزاء از سیستم کولر گازی حیاتی به شمار می روند و امکان خرابی در فن و موتور فن، یکی دیگر از دلایل سرد نکردن کولر گازی است. قطعی سیم های فن و یا ایرادات دیگر این بخش می تواند علت باد گرم کولر گازی را توجیه نماید. راه حل های موجود برای برطرف نمودن این مشکل را در مقاله علت کار نکردن فن کولر گازی با شما در میان گذاشته ایم.

  علت خروج باد گرم از کولر گازی

  7- معیوب بودن برد کولر گازی:

  برد کولر گازی یکی از اجزای اصلی است و کار فرمان دادن به اجزا را دارد و اگر به هر دلیل برد کولر گازی به سایر اجزا به درستی فرمان ندهد در نتیجه انها هم به درستی عمل نمی کنند و باعث ایجاد عیب در دستگاه می شود.
  برای مثال اگر برد کولر گازی فرمان درستی به ترموستات یا موتور فن کولر گازی ندهد باعث باد گرم زدن کولر گازی می شود.
  برای تعمیر برد کولر گازی خود با متخصصات تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  8-خازن کولر گازی:

  کولر گازی یکی از قطعات مهم الکتریکی محسوب می شود ،چرا که این قطعه وظیفه استارت و راه اندازی کمپرسور را بر عهده دارد، در نتیجه خرابی و یا سوختگی آن باعث روشن نشدن کمپرسور و عدم ایجاد سیکل سرمایشی میشود، که این امر در نتیجه خروج باد گرم از یونیت داخلی را به دنبال خواهد داشت.
  یکی از موارد مهمی که در زمان سرویس کولر گازی باید مورد بررسی قرار گیرد بررسی سلامت خازن کولر گازی می باشد.

  9-کم بودن گاز کولر گازی یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های کولر گازی جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز کولر گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم کولر گازی کم شدن مقدار مبرد است.
  وجود نشتی در کویل های کولر گازی، شارژ گاز کولر گازی به صورت غیر استاندارد و عوامل این چنینی باعث کم شدن میزان گاز در کولر گازی می شوند. اگر به طور مرتب کولر گازی خود را سرویس کنید تکنسین در هنگام سرویس کولر گازی میزان گاز دستگاه را نیز بررسی خواهد کرد و این مشکل برایتان پیش نخواهد آمد.

  10-کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها:

  علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن کولر گازی باشد. در این حالت کیپ شدن لوله معمولا با علائمی همچون یخ زدن لوله ها نیز همراه است. در این مواقع که به کمک یک تکنسین ماهر هم نیاز دارید، شستشوی مدار کولر با ازت راه حل مناسبی برای رفع مشکل پرتاب باد گرم کولر گازی است.

  12-انجام تنظیمات اشتباه با ریموت:

  شاید به نظر شما این کار خنده دار و غیر ممکن باشد ولی تنظیمات اشتباه برای کولر گازی هایی که هم سرمایش و هم حال گرمایش دارند خیلی دور از اتفاق نیست.توجه داشته باشید که کولر گازی به درستی روی حالت سرمایش تنظیم شده باشد.ریموت کنترل کولر گازی

  13-سرویس کولر گازی:

  یکی از مواردی که بارها ما در تمامی مقالات خود به آن اشاره کردیم نگهداری و سرویس صحیح سیستم های سرمایشی است، چرا که این وسیله برقی مانند سایر وسایل مورد استفاده در منازل مانند کولر آبی ، پکیج دیواری و…..  برای عملکرد صحیح نیازمند رسیدگی و سرویس می باشد.سرویس کولر گازی که بیشتر افراد به آن نگاهی  بی تفاوت دارند و از کنار آن به سادگی عبور می کنند ، شامل مواردی است ، که علاوه بر بهبود عملکرد این سیستم افزایش طول عمر کولر گازی شما را نیز در بر خواهد.
  سرویس کولر گازی که توسط تکنسین های مجرد تهران سرویس آنلاین صورت میگیرد شامل موارد زیر می باشد:

  •  شستشوی یونیت داخلی
  •  شستشوی فیلتر ها یونیت داخلی  و یا تعویض آنها در صورت لزوم
  • شستشوی یونیت خارجی
  •  بررسی سلامت برد دستگاه
  •  بررسی خازن و تست سلامت آن
  •  بررسی عملکرد کمپرسور
  • بررسی گاز مبرد
  • بررسی نشتی لوله های کولر گازی
  •  بررسی سلامت عایق و پرایمر لوله ها

  تمامی موارد بالاباید توسط سرویسکار مجاز بررسی و در صورت لزوم نسبت به  عیب یابی و بررسی مشکل به وجود آمده اقدام شود.
   شما عزیزان میتوانید با عضویت ۱۰ باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین با خیالی آسوده به استفاده از کولر گازی خود بپردازید، چرا که این شرکت با تنظیم تقویم سرویس مخصوص شما در موعد های مقرر برای بررسی و سرویس سیستم تهویه در محل حاضر شده و تمامی نکات لازم برای کولر گازی شما را اجرا خواهد کرد.
  شما با استفاده از سرویس ویژه مشتریان علاوه بر استفاده از ۱۰ درصد تخفیف ویژه بدون تماس و ثبت درخواست از خدمات ما بهره مند خواهید شد.
   برای عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین کافیست عبارت عضویت را از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کرده تا طی تماس کارشناسان و ثبت اطلاعات سیستم تهویه مطبوع شما تقویم سرویس برای شما تنظیم شده و کارشناس مربوط هرسال بنا بر تاریخ مقرر برای بررسی و سرویس کولر گازی در محل حاضر شود.سرویس کولر گازی

  14-اورلود کمپرسور کولر گازی:

   شایعترین دلیل خروج باد گرم از کولر گازی اورلود کمپرسور می باشد ،که باید توسط سرویسکار مجاز بررسی و برطرف شود.
  در حقیقت اورلود کولر گازی به معنای داغ شدن سیم پیچ های کمپرسور می باشد چه باید به سرعت تعمیر شود..
  برخلاف تصور عموم مبنی بر اینکه اورلود مجموعه اتفاقی است ، که داخل کمپرسور رخ می دهد، باید بگویم که چنان یک قطعه الکتریکی که وظیفه دارد زمانی که سیم پیچ کمپرسور شده جریان برق را بعد نماید و اجازه ندهد کمپرسور دچار سوختگی شود.
  اورلود به دلایل مختلفی در کولر گازی اتفاق می افتد، که در در ادامه به بخشی آنها خواهیم پرداخت :

  •  خرابی خازن کمپرسور
  •  وجود گاز مبرد بیش از حد استاندارد
  •  وجود  مشکل در سیم پیچ استارت قطعات الکتریکی
  •  نوسانات برقی
  •  ایجاد مشکلات فنی در کمپرسور

    یکی از نشانه های اورلورد در کولر گازی خروج باد گرم بعد از روشن کردن دستگاه است، که باید به سرعت با تعمیرکار مجاز تماس گرفته و بخواهید نسبت به رفع مشکل اقدام کند.
  نکته :
   یکی از رایج ترین سوالات در زمینه تشخیص اورلود کولر گازی این است، که چگونه اورلود را با سایر مشکلات کولر گازی تمیز دهیم؟
  در پاسخ به این سوال مصرف کنندگان عزیز باید بگوییم ،حرارت بالای کمپرسور در زمان کارکرد یکی از نشانه های بروز اور لودر است. مادر مقاله اورلود کولر گازی به صورت کامل به این مشکل و راههای برطرف کردن آن پرداخته ایم برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

  15-نصب نادرست درست یونیت خارجی:

   یک در نصب کولر گازی مکان قرارگیری یونیت خارجی می باشد، چرا که کمپرسور کولر گازی برای عملکرد درست و ایجاد یک سیکل گرمایشی مناسب نیازمند فضای حداکثر ۲متر برای پرتاب باد گرم ناشی از سیکل سرمایشی خود می باشد ،در برخی از نصب ها دیده شده کمپرسور در محلی بسیار کوچک بدون در نظر گرفته شدن ۲ متر فضای باز نصب شده که این امر سبب میشود، عملکرد کمپرسور دچار مشکل شده و نتواند  محیط را به دمای مد نظر برساند، در بیشتر این موارد دیده شده در کمپرسور در فاصله های زمانی کوتاهی دچار اورلود شده و خاموش میشود.
   در نظر داشته باشید در زمان نصب یونیت خارجی حتماً با فاصله دو متر از دیوار و سایر اجسام موجود در مکان انجام شود.
  قبل از استفاده از کولر گازی حتماً یونیت خارجی خود را چک کرده و اطمینان حاصل کنید ،که جسم خارجی داخل کمپرسور وارد نشده باشد.نصب اصولی کولر گازی

  تهران سرویس آنلاین برای تعمیر کولر گازی در انواع برند های موجود در بازار از قطعات اصلی همان شرکت استفاده میکند و ضمانت 180 روزه برای تمامی خدمات کولر گازی در نظرگرفته تا مشتریان عزیز با اطمینان خاطر تهران سرویس آنلاین را انتخاب کنند.

  برطرف کردن خروج باد گرم از کولر گازی در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  برطرف کردن خروج باد گرم از کولر گازی در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  برطرف کردن خروج باد گرم از کولر گازی در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  برطرف کردن خروج باد گرم از کولر گازی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و  اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  برطرف کردن خروج باد گرم از کولر گازی در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.پس از ثبت درخواست پیامک حاوی کد تایید درخواست به انضمام کد اشتراک مشتریان تهران سرویس آنلاین برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.مشتریان عزیز میتوانند در تماس های بعدی با مجموعه با ارائه کد اشتراک از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مشتریان عزیز برای طرح هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه ی انجام خدمات ، هزینه ها ، نحوه ی برخورد تکنسین ، بدقولی …..با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و پشتیبانی مجموعه را در جریان امور قرار دهید.شکایت مطرح شده در کمترین زمان ممکن بررسی و نتیجه ی نهایی به شما عزیزان گزارش خواهد شد.لطفا در صورت بروز مشکل از هرگونه تماس و یا بحث لفظی با تکنسین خودداری کرده و در اسرع وقت پشتیبانی را در جریان قرار داده تا امور شما به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

  چرا تعمیرکار کولر گازی خود را باید از تهران سرویس درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات کولر گازی 
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/f79234

  • ترموستات را بررسی و تنظیم مجدد کنید.
   ممکن است ساده به نظر برسد، اما گاهی اوقات وقتی یک کولر گازی کار می‌کند اما خنک نمی‌شود، صرفاً نتیجه تغییر ترموستات از «اتوماتیک» به «فن» است.
   هنگامی که سوئیچ روی “Automatic” تنظیم می شود، ترموستات تهویه مطبوع را روشن می کند زمانی که دمای داخلی از دمای از پیش تعیین شده مطلوب بالاتر رفت. اگر سوئیچ به طور تصادفی روی “فن” تنظیم شده باشد، دستگاه هوا را از طریق سیستم مجرای عبور می دهد، اما هیچ خنک کننده ای انجام نمی شود.

  • سلام ما یک دستگاه کولر گازی 30 هزار ال جی داریم کمپرسورش سوخته هزینه ی تعوی کمپرسور الان چقدره ؟

  • موتو رفن دستگاه ما خراب شده و بوی سوختگی ازش اومد الان موتور فن گری24 هزار چنده ؟

  • ممنون از مقاله خوبتون ما ریموت رو بد تنظیمکرده بودیم و باد گرم از دستگاه خارج میشد ، که خشوبختانه درست شد

  • شارژ گاز کولر گازی ما کمشده برای شارژ کولر گازی اینورتر که 2.5 کیلو هم گاز میخواد چقدر باد هزینه کنیم ؟

  • یک کولر گاز یگری داریم که مکان نصبش خیلی بده و تند تند اورلود میکنه ولی چون جایی برای جابه جایی کولر گازی نداریم همینجوری استفاده میکنیم برای دستگاه مشکلی به وجود میاد /

  • بعد از 5 دقیق که کولر گازیمون رو روشن میکنیم باد گرم میزنه باید برم خاموش کنم بشورمش تا درست بشه مشکل از کجاست ؟

  • سلام یک کولر گازی سامسونگ داریم که چند بار تکنسین بازدید کرده یکی گفته کنتاکتور خرابه یکی میگه مشکل از کمپرسور هست که کنتاکتور آب میشه من باید چیکارکنم الان تا بفهمم مشکل از کدوم بخششه ؟

  • چگونه کولر گازی باد گرم میزند یعنی روی گرمایش باشه باد گرم میزنه؟ من الان میخام کولر گازی باد گرم بزنه بلد نیستم تنظیم کنم

  • باد گرم کولر گازی برای چی هسیت کی میگه مشکل از سرویس هست یکی میگه باید شارژگاز بشه یکی میگه خازنه یکی میگه کمپرسور سوخته واقعا چر همه نمیتونن اتفاق نظر داشتته باشن ؟

  • سلام برای کولر گازی گری 24000 تازه سرویس و شارژ گاز انجام دادیم اما در ساعت 2 الی4 بعد از ظهر کلا باد گرم میزنه علتش چیه ؟

  • سلام یک کولر گازی ال جی داریم ازش باد گرم میزنه تازه هم سرویس شده مشکل از کجاست ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس