جهت دریافت خدمات کولر گازی، همین الان تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن، کارشناس متخصص جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

 • چرا تهران سرویس

  فهرست مطالب:

  پیدا کردن یک شرکت مطمئن و با سابقه برای سپردن تعمیرات سیستم های برودتی همیشه با چالش های بسیاری روبرو بوده است ، چرا که بسیاری از این شرکت های تقلبی با استفاده از افراد بی سابقه و بدون تجربه و تخصص در زمینه تعمیرات علاوه بر تحمیل هزینه های سنگین تعمیرات برای شما عموما خرابی هایی نیز در کولر گازی شما به بار خواهند آورد.در ادامه ی این روند کاری و نبود ضمانت برای مشتریان تنها مصرف کنندگان این سیستم های تهویه هستند که دچار ضرر خواهند شد.در میان این نابسامانی ها شرکت تهران سرویس آنلاین با به کارگیری افراد متخصص و کارشناسان با تجربه در زمینه تعمیرات برای هر برند از افراد متخخص و کارآزموده همان برند استفاده کرده و با ضمانت 6ماهه بر روی تمامی خدمات کولر گازی خیال مشتریان عزیزرا آسوده کرده است .

  تعمیر کولر گازی

  سیستم های سرمایشی نقشی مهمی را در زندگی ما در فصل گرما ایفا میکند .به همین علت نگهداری ، سرویس و تعمیر این لوازم از اهمیت زیادی برخوردار است. شاید شما هم تجربه ی تلخ تعمیر کولر گازی توسط افراد غیر متخصص و نابلد را داشته باشید ، تعمیر این وسیله بسیار حساس اگر به وسیله افراد ماهر صورت نگیرد ، علاوه بر هزینه ی های سنگین روزهای طاقت فرسایی را برای ما در فصل گرما رقم خواهد زد. تعمیر کولر گازی خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.
  کولر گازی گاها بخاطر عدم سرویس به موقع و با خرابی قطعات نیاز به تعمیر خواهد داشت، ترس از عدم تعمیر درست توسط تعمیرکار و هزینه های بالای تعمیر منجر میشود که مصرف کنندگان عزیز به دنبال خرید مجدد کولر گازی باشند اما تهران سرویس با بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه خدمات کولر گازی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  ما در تهران سرویس با ارائه خدمات متنوع و حرفه ای تعمیر کولر گازی، سرویس کولر گازی و نصب کولر گازی قصد داریم تا طول عمر کولر گازی شما را برای تان بیشتر کرده و شما را از پرداخت هزینه های اضافی راحت کنیم.تهران سرویس با کادری مجرب در سراسر تهران در خدمت شماست. تعمیر کولر گازی

  منظور از گارانتی تعمیرات چیست ؟

  مجموعه ما با استفاده از متخصصین حرفه ای و کارآزموده در زمینه خدمات کولر گازی به شما مشتریان عزیز ضمانت 6 ماه میدهد ،که در صورت بروز هرگونه مشکل برای فاکتور خدماتی شما کارشناسان تهران سرویس بدون هیچگونه هزینه ی مجددی برای رفع عیب به محل شما اعزام شود.

  نکته :

  به یاد داشته باشید در صورت تماس مستقیم شما با تکنیسین فاکتور شما از گارانتی ساقط خواهد شد.

  برای اطمینان از گارنتی تعمیر کولر گازی خود چه کاری باید انجام دهید؟

  بعداز پایان خدمات کولر گازی از شرکت تهران سرویس با شما تماس گرفته خواهدشد ،طی این تماس شما رضایت و یا عدم رضایت خود را از خدمات این مجموعه به کارشناسان اعلام و در پایان تماس کد اشتراک شما برای ضمانت 6 ماه و دریافت تخفیف 10% بر روی تمامی خدمات برای شما ارسال شده و شما به عنوان یکی از مشترکین تهران سرویس آنلاین از تمامی سرویس های این مجموعه به صورت ویژه برخودار خواهید بود.

  تعمیر فوری کولر گازی :

  تهران سرویس جهت رفاه حال مشتریان عزیز در فصل گرما به شما این نوید را میدهد که اعزام تکنیسین در محل در کمتر از 1 ساعت انجام میپذیرد.
  تعمیر کولر گازی شما در همان روز و حدالمکان در محل شما در کمترین زمان انجام شده و دستگاه با تست نهایی به شما تحویل داده خواهد شد.

  تعمیر کولر گازی

  تعمیر کولر گازی در محل :

  با توجه به گرمای بی سابقه هوا تمام تلاش تیم تهران سرویس برآن است ، که تعمیرات کولر گازی شما در محل صورت گیرد،اما به ندرت مواردی پیش میاید که بدلیل خطرناک بودن عملیات تعمیر برای شما و تکنیسین ،طبق توافق با مشتری عزیز و دادن برگه تحویل کولر گازی، کارشناسان عملیات تعمیر را در کارگاه تهران سرویس ادامه خواهند داد سپس دستگاه شما همان روز برای نصب به محل ارسال میشود.

  مشکلات رایج در کولر گازی :

  1-کولرگازی باد خنک نمیدهد:

  -ظرفیت کم کولر گازی:

  نکته اول که باید قبل از خرید کولر گازی به آن توجه داشته باشید ظرفیت کولر گازی است

  -کثیف بودن فیلتر هوا کولر گازی:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی کولر گازی کثیفی فیلتر های میباشد.
  – تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن کولر گازی به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای کولر را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد کولر را بررسی کنید.

  -خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود، گاز موجود خنک نشده و در سیکل سرمایش کولر گازی اختلال به وجود می آید. بنابراین می تواند علت سرد نکردن کولر گازی پنجره ای، اسپیلت و یا ایستاده شما باشد.

  -خراب شدن کمپرسور کولر گازی:

  کمپرسور قلب تپنده کولر گازی است که در صورت بروز هرگونه مشکل برای کمپرسور عملکرد کولر گازی به مشکل خواهد خورد .

  -خرابی موتور فن کولر گازی:

  فن کندانسور و فن کمپرسور برای کاهش دمای این اجزاء از سیستم کولر گازی حیاتی به شمار می روند و امکان خرابی در فن و موتور فن، یکی دیگر از دلایل سرد نکردن کولر گازی است.

  – معیوب بودن برد کولر گازی:

  برد کولر گازی یکی از اجزای اصلی است و کار فرمان دادن به اجزا را دارد و اگر به هر دلیل برد کولر گازی به سایر اجزا به درستی فرمان ندهد در نتیجه انها هم به درستی عمل نمی کنند.

  -خازن کولر گازی:

  خازن کولر نیز در راه اندزای و استارت کمپرسور کاربرد حیاتی دارد. لذا خرابی این قطعه میتواند دلیل باد گرم کولر گازی شما باشد.

  -کم بودن گاز کولر گازی یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های کولر گازی جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز کولر گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم کولر گازی کم شدن مقدار مبرد است.
  -کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها
  -انجام تنظیمات اشتباه با ریموت

  2-کولر گازی صدا میدهد :

  موتور یا کمپرسور کولر گازی سوخته است
  قطع شدن برق در زمان روشن شدن کولر گازی
  کمپرسور کولر گازی بیش از اندازه داغ شده است
  پره‌ی فن کولر گازی
  موتور فن کولر گازی
  فن بلوور کولر گازی
  موتور فن بلوور
  موتور فن دو شفتی
  وجود جسم خارجی در کندانسور کولر گازی
  شل شدن پیج و مهره‌های کندانسور است
  کولر گازی تراز نیست
  تسمه فرسوده
  فشار بالا در واحد کمپرسور

  3-اسپیلت لرزش دارد :

  نصب نادرست اسپلیت توسط نصاب که منجر به لرزش و ایجاد صدا در کولر گازی شما خواهد شد.

  4-اسپیلت روی گرما کار نمیکند:

  ابتدا از داشتن قابلیت گرمایش در کولر گازی خود اطمینان حاصل نمایید ،سپس قطعات زیر را چک کنید.
  -ترموستات اتاق را چک کنید
  -کثیف بودن فیلتر ها
  – وجود مشکل در شیر برقی
  -خرابی برد
  -قدرت کم موتور فن

  5-اسپیلت روشن نمیشود :

  -وجود اتصالات برقی در کولر گازی
  – کثیفی فیلتر کولر گازی -مسدود بودن راه خروجی آب
  -سیم کشی اشتباه هنگام نصب کولر گازی
  -خرابی برد کولر گازی -خرابی در کندانسور و فن کولر گازی
  -خرابی در کمپرسور کولر گازی
  -خرابی در ترموستات کولر گازی
  -اورلود کولر گازی
  -از کار افتادن رله استارت
  -گرفتگی مسیر جریان گاز

  6-هنگامیکه کولرگازی روشن میشود فیوز میپرد:

  -بالا بودن عمر کولر گازی
  -کم بودن گاز مبرد
  -بروز مشکل در خازن
  -خرابی کمپرسور
  -مشکل در جعبه تقسیم
  -خرابی فن کولر گازی

  7-لوله مویی یا شیر انبساط یخ زده است :

  -نبود گاز کافی در کولر گازی
  -گرفتگی در قطعات داخلی کولر گازی
  -کار کردن مداوم کمپرسور
  -معیوب بودن فن بلوور یا همان فن داخلی

  8-قسمت ورودی اواپراتور یخ زده است :

  -کمبود شارژ گازی
  -انسداد جزیی در مدار گردش گاز
  -فیلتر های کثیف یونیت داخلی
  -خرابی فن اپراتور

  9-کمپرسور کار نمیکند:

  -ترموستات کنترل دما کولر از کار افتاده است.
  -خرابی خازن کولر گازی
  -برد فرمان کولر گازی
  -سنسور دمای کولر گازی
  -خرابی کمپرسور کولر گازی

  10ریموت کولرگازی عمل نمیکند:

  -فاصله نامناسب و وجود مانع
  -کثیف شدن سنسور کنترل
  -اتمام باطری کنترل -خرابی در ریموت کنترل
  -خرابی برد ریموت کنترل
  -خرابی برد و چشمی گیرنده کولرگازی
  در صورت بروز هریک از مشکلات بالا با تعمیرکار کولر گازی خود تماس حاصل نمایید تا برای مشکل به محل اعزام شود.
  در صفحه مقالات کولر گازی به صورت مفصل به هریک از مشکلات بالا و راه های رفع آن پرداخته ایم .میتوانید بعد از مطالعه با کارشناسان ما برای مشاوره و درخواست تعمیرکار تماس حاصل نمایید.

  11-چرا باد کولر گازی بوی بد می‌دهد؟

  برای پاسخ این سوال باید بگویم که علت آن می‌تواند کثیف بودن فیلتر‌ها باشد که باید تعویض و یا تمیز شوند. یکی دیگر از علت‌های آن می‌تواند مردن حیوانات موذی و کوچک درون یونیت خارجی باشد که برای تعمیر در این حالت باید آن را از یونیت خارجی، خارج کرده و یونیت را شستشو دهید.

  12-علت آب دادن کولر گازی چیست؟

  علت آب دادن کولر می‌تواند نشت لوله‌ها باشد که باعث می‌شود کولر گازی آب بدهد که در این حالت باید قسمت‌هایی که نشتی دارند تعویض شوند.

  13-علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی چیست؟

  مهم ترین علت می‌تواند خرابی برد کولر گازی باشد و یا اینکه می‌تواند علت آن خرابی ترموستات باشد چرا که دما را به درستی تشخیص نمی‌دهد و یا سایر علت‌های دیگر که باید به درستی عیب یابی شود و سپس به تعمیر آن بپردازید.

  14-شارژ گاز کولر گازی چه زمانی باید انجام بگیرد؟

  1- سیستم های نوکه تازه نصب شده اند.
  2-سیستم کاملا فاقد گاز است.
  3-سیستم باد گرم میزند
  4-کولر گازی باد گرم میزند
  5-کولر گازی دارای آبریزش است.
  برای موارد بالا بعد از حضور تعمیر کار تهران سرویس در محل و تشخیص کمبود گاز شارژ گاز انجام میگیرد.

  تعمیر کولر گازی

  15-آیا میتوان کولر گازی معمولی را به اینورتر تبدیل کرد؟

  با توجه به میزان بالای بزق مصرفی توسط کولر گازی های معمولی تمایل مردم برای خرید کولر گازی اینورتر و یا تبدیل کولر گازی معمولی به اینورتر در حال افزایش است که برای اطلاع بیشتر از این موضوع از شما دعوت میکنیم که مقاله ی کارشناسان ما مبنی بر این موضوع را حتما ماطلعه نمایید.

  کدخطا کولر گازی (ارورهای کولر گازی ) :

  کدخطا و ارور کولر گازی متشکل از حروف انگلیسی و اعداد است،که این کد برای کولر گازی های برند مختلف متفاوت است و هرکدام از این کدها بیانگر بروز یک مشکل خاص در کولر گازی است .آشنایی با این کدها تعمیرات کولر گازی را برای شما بسیار راحت خواهد کرد.ما در بانک ارورهای کولر گازی در قسمت مقالات به صورت کامل به این موضوع پرداخته ایم و ارورهای کولر گازی را برای هر برند به صورت جداگانه همراه با روش های برطرف کردن آن برای شما عزیزان بیان کرده ایم ،شما میتوانید در هر قسمت در صورت مشکل با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

  ابزار لازم برای تعمیر کولر گازی:

  این ابزارها شامل مواردی همچون آچار فرانسه، سیم چین، انبردست، انبر قفلی، سیم لخت کن، دم باریک و … است. در مقابل ابزارهای تخصصی قرار میگیرند که فقط برای تعمیر کولر گازی به کار میروند. این ابزارها شامل گیج فشار، مولتی متر، پمپ وکیوم، ترمومتر، مانومتر، دستگاه فنر خم کن لوله ی مسی و غیره است. هر کدام از این ابزارها به صورت اختصاصی برای تعمیر قطعات خاص در دستگاه به کار میروند.تعمیرکار متخصص کولر گازی باید تمامی این موارد را هنگام مراجعه به محل به همراه داشته باشد.

  از جمله خدمات تهران سرویس برای کولرگازی:

  تعمیر کولرگازی اینورتر
  تعمیر کولرگازی پنجره ای
  تعمیر کولرگازی پرتابل
  شارژگاز کولرگازی
  شارژگاز اسپیلت
  شارژ گاز R22 کولرگازی معمولی
  شارژ گاز R410 کولرگازی اینورتر
  تعویض خازن کولرگازی
  تعمیر برد کولرگازی
  سرویس سالیانه کولر گازی
  تعویض کمپرسور کولرگازی
  رفع آبریزش کولرگازی
  تعمیر فن بلوور پنل داخلی
  تعمیر و نگهداری کولرگازی
  تعویض لوله مویی اسپیلت
  شستشوی اسپیلت
  تامین قطعات کولر گازی ریموت کولر گازی
  جابجایی کولر گازی
  نشت‌یابی و شارژ گاز
  تأمین تمام قطعات کولر گازی (اینورتر ومعمولی) تمامی برندهای معتبر و معروف  تعمیر کولر گازی

  برندهای کولر گازی تحت پوشش تهران سرویس :

  گروه فنی مهندسی تهران سرویس خدمات تمامی برندهای موجود در بازار را به صورت تخصصی و با ضمانت انجام میدهد ،برای استفاده از خدمات کافیست با ما در تماس باشید.
   برای اطلاع شما کاربر عزیز تمامی برند های تحت پوشش تهران سرویس را چه در فرآیند تعمیر و چه سرویس به شما معرفی می نماییم.
  تعمیر کولر گازی سامسونگ
  تعمیر کولر گازی جنرال
  تعمیر کولر گازی ال جی
  تعمیر کولر گازی تراست
  تعمیر میتسوپیشی
  تعمیر  تی سی ال
  تعمیر هایسنس
  تعمیر  پاناسونیک
  تعمیر گری
  تعمیر هیتاچی
  تعمیر کریر
  تعمیر توشیبا
  تعمیر هایر
  تعمیر  وست پوینت
  تعمیر مدیا
  تعمیر کولر گازی کن وود
  تعمیر کولر گازی کین الکتریک
  تعمیر کولر گازی گالانز
  تعمیر کولر گازی بوش
  تعمیر کولر گازی تاچی ایر
  تعمیر کولر گازی زیمنس
  تعمیر کولر گازی آرچلیک
  تعمیر کولر گازی مک کوی
  تعمیر کولر گازی آکسون
  تعمیر کولر گازی تک وود
  تعمیر کولر گازی لارس
  تعمیر کولر گازی وستل
  تعمیر کولر گازی لینکس
  تعمیر کولر گازی جی ام
  تعمیر کولر گازی ترنشک
  تعمیر کولر گازی آی اس ال 
  تعمیر کولر گازی گرین

  تعمیر کولر گازی ال جی :

  یکی از معروف ترین برندهای کولر گازی موجود در بازار کولر گازی ال جی است ،که هم به صورت اینورتر و هم معمولی در سراسر کشور در حال استفاده است.کولر گازی های ال جی با استفاده از تکنولوژی نوین سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است. تعمیرات تمامی مدل های کولر گازی ال جی به صورت تخصصی در تهران سرویس با ضمانت انجام میگیرد.

  تعمیر کولر گازی سامسونگ:

   رقیب همیشگی ال جی این بار نیز در رقابت با سیستم های برودتی ال جی در حال تولید کولر گازی های اینورتر با تکنولوژی روز اروپاست.سامسونگ این بار هم توانسته به خوبی در بازار ایران بدرخشد و رضایت بسیاری از مشتریان خود را بدست آورد.تعمیر کولر گازی سامسونگ توسط تیم حرفه ای به صورت شبانه روزی در سراسر تهران در حال انجام است.

  تعمیر کولر گازی وست پوینت:

  برند فرانسوی وست پوینت با بیش از پنجاه سال سابقه تولید با سیاست آسایش و راحتی مصرف کننده و شعار تولید محصولات بدون نقص، به صادرات محصولات مختلف، از جمله کولر گازی و انواع لوازم خانگی می پردازد،اگر کولر گازی وست پوینت شما خراب شده نگران تعمیرات آن نباشید .چراکه تیم تخصصی تهران سرویس تعمیرات کولر گازی وست پوینت را در محل برای شما انجام خواهد داد.

  تعمیر کولر گازی ایوولی :

  کولر های گازی ایوولی Evvoli ساخت کشور چین به سفارش ایتالیا می باشد که از نظر کیفیت ساخت قابل قبول بوده و توانسته با دیگر محصولات مشابه در این صنعت رقابت کند.تعمیرات کولر گازی ایوولی در تمامی شعب تهران سرویس انجام میشود.

  تعمیر کولر گازی هایسنس :

  شرکت هایسنس یکی از برترین تولیدکننده لوازم خانگی در جهان محسوب می شود و با برندهای معروفی مانند ال جی، جنرال و … قابل رقابت است.  به دلیل تکنولوژی روز دنیا و برند های متنوع از کولر های گازی شاهد بهترین ها در این زمینه هستیم در واقع کولر گازی هایسنس به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب و داشتن کنترل دیجیتال در جهت تنظیم هوای مناسب چه در فصول سرد سال و چه در تابستان بسیار مورد توجه است.تعمیر کولر گازی هایسنس نیازمند تخصص و مهارت بالایی که در شرکت تهران سرویس متخصصان ویژه ای برای انجام کارهای تعمیراتی این برنده فعالیت میکنند.

  تعمیر کولر گازی بوش :

  از برندهای خارجی باسابقه و بسیار حرفه ای که در زمینه تولید سیستم های برودتی از جمله کولر گازی در حال فعالیت است ،میتوان به برند بوش اشاره کرد ،هرگز تعمیرات کولر گازی بوش خود را به دست تعمیرکاران بی ساببقه نسپارید چرا که ممکن است خسارت ها زیادی به دستگاه شما وراد کنند .برای تعمیرات کولر گازی بوش خود با شعب تهران سرویس آنلاین در تهران در تماس باشید.

  تعمیر کولرگازی گری:

  در میان تمامی برندهای کولرگازی که در بازار وجود دارند، تنها چند برند شهرت و آوازه خاصی را کسب کردند که گری یکی از این برندهاست. کولرگازی گری جزو بهترین کولرهای گازی موجود در بازار است. شرکت گری با وجود اینکه پیشینه زیادی ندارد، اما پیشرفت بسیار زیادی در زمینه سیستمهای تهویه و به خصوص کولرهای گازی داشته است. این شرکت با اینکه از سال 1997 شروع به فعالیت در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع کرد،تعمیرات انواع مدل کولر گازی های گری با تیم تخصصی تهران سرویس در سراسر تهران در کمتر از یک ساعت انجام میپذیرد.

  تعمیر کولر گازی آکس :

  اسپلیت و کولر گازی آکس AUX یکی از مهم ترین تجهیزات در سیستم های تهویه مطبوع است.شرکت آکس متعلق به کشور چین است. این شرکت با استفاده از کارشناسان متخصص و مجرب به همراه جدیدترین تکنولوژی ها توانسته است که سهم زیادی از بازار کولرهای گازی را به خود اختصاص دهد.خدمات کولر گازی آکس در مجموعه تهران سرویس به راحتی امکان پذیر است.

  تعمیر کولر گازی تراست :

  کولر گازی تراست نیز از سری کولرهای ساخت چین است ،که با توجه به طراحی زیبا و عملکرد بسیار خوب این برند بسیار مورد علاقه مصرف کنندگان سیتسم های برودتی قرار گرفته است.تمامی خدمات کولر گازی تراست از جمله تعمیر ، سرویس و نصب کولر گازی تراست در مجموعه تهران سرویس در حال انجام است.

  تعمیر کولر گازی تی سی ال :

  شرکت TCL در سال 1981 فعالیت خود را در زمینه تولید فروش محصولات لوازم خانگی و صوتی تصویری در چین آغاز کرد.
  نام قدیمی این شرکت TTK بوده که فقط در زمینه تولید نوار ضبط صوت فعالیت می کرد.در سال 1990 شرکت TCL محصولات سیستم های تهویه مطبوع را نیز به سبد محصولات خود اضافه کرد و توانست نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد.برای تعمیر کولر گازی تی سی ال خود کافیست با یکی از شعب تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  تعمیر کولر گازی هیتاچی :

  برند هیتاچی ژاپنی است و دفتر مرکزی آن نیز در توکیو قرار دارد. این شرکت در ابتدا با توجه به نیاز بازار ژاپن دست به تولید می زد اما امروزه در ردیف شرکت های صادرکننده قرار دارد که در زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی می درخشد. محصولات این مارک زیر نظر برترین کارشناسان با توان مهندسی بالا تولید می شود و بدون نیاز به کمک های خارجی، جدیدترین فناوری ها را در خط تولید خود به کار می برد.برای نصب ،تعمیر و سرویس کولر گازی هیتاچی خود به تهران سرویس اطمینان کنید.

  تعمیر کولر گازی پاناسونیک :

  . کمپانی پاناسونیک در سال 1918 میلادی به عنوان شرکت چند ملیتی در کشور ژاپن تاسیس و به بهره برداری رسید ، کولر گازی این شرکت بدلیل کیفیت بسیار بالا در سراسر جهان مورد استقبال مردم قرار گرفته است .خدمات و تعمیرات این برند معروف ژاپی به صورت شبانه روزی در تهران سرویس در حال انجام است.کافیست با نزدیکترین شعبه به خود در تماس باشید.

  تعمیر کولر گازی گرین :

  کشور سازنده شرکت گرین کشور چین می باشد. البته شرکت گرین جزء شرکت هایی است که کیفیت محصولات آن درجه یک می باشد و از آخرین استانداردهای بین المللی بهره می برد. از کوچک ترین قطعات تا نهایی ترین آنها قطعات به روز و با کیفیت می باشد که نتیجه آن محصولات با کیفیت تر و کولر های گازی با بهترین راندمان می باشد.برای تعمیرات کولر گازی گرین با کارشناسان تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  تعمیر کولر گازی گودمن :

  .تاریخچه این کمپانی به سال 1954 بازمی گردد که در این سال توسط هارولد گودمن در تگزاس آمریکا تاسیس شد و به سرعت در دهه 1960 به یکی از موفق ترین سازندگان سیستم های تهویه مطبوع تبدیل شد. این شرکت سازنده در ساخت کولر گازی از تکنولوژی اینورتر بهره می گیرد تا مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. کیت اینورتر مصرف برق را تا 60 درصد کم می کند تا از ایجاد هزینه های گزاف برق جلوگیری نماید.تعمیر کولر گازی بسیار تخصصی است و نمیتوان آن را به هر تکنیسینی محول کرد .تعمیرکاران تهران سرویس با تجربه و مهارت خاص خود در زمینه کولر گازی گومن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  تعمیر کولر گازی کریر :

  اگر برای تعمیر کولر گازی کریر خود دنبال یک تعمیرکار حرفه ای و با سابقه میگردید ،با ما در تماس باشید چرا که تهران سرویس با سابقه بیش از 7 سال در زمینه تعمیرات کولر گازی کریر از سابقه ی خوبی برای تشخیص و عیب یابی کولر گازی برخودار است.تعمیرات کولر گازی باقطعات اصلی و با ضمانت انجام میگیرد.

  تعمیر کولر گازی جی پلاس :

  در میان این برندهای خارجی شرکت معتبر جی پلاس با تولید کولرگازی های خود با استفاده از تکنولوژی روز و طراحی زیبا و کاربر پسند بسیار در بین مردم محبوب شده است.و بسیاری از مشتریان با خرید این برند سرشناس ایرانی خواستار خدمات پس از فروش آن هستند،ما به شمااین نوید را میدهیم که تمامی خدمات کولر گازی جی پلاس را میتوانید از طریق شرکت ما دریافت کنید.تعمیرات کولر گازی جی پلاس با ضمانت 6 ماه انجام میگیرد.

  تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور :

  در کنا جی پلاس ایران رادیاتور نیز از جمله های ایرانی محسوب میشود که در کنار تولیدات گرمایشی نسبت به تولید سیستم های برودتی نیز  اقدام کرده و میتوان به جرات گفت با محصولات روز اروپا قادر به رقابت تنگانگ است.تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور در تمامی شعب تهران سرویس انجام میگیرد.

  تعمیر کولر گازی

  تعمیر کولر گازی پرتابل:

  کلمه پرتابل  portable air conditioner به معنی قابل حمل است ، چرا که کولر گازی پرتابل نیاز به نصب بر جای مشخصی نداشته و در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار میگیر و برای جا به جایی آن تنها کافیست آن را از برق جدا کنید و به  آرامی تا مکان مورد نظر حمل نمایید.
  پرتابل برای خنک کردن اتاق های کوچک ، مغازه های کوچک و مکان هایی که امکان نصب کولر گازی اسپلیت نیست گزینه ی مناسبی است و با داشتن چرخ بر زیر کولر گازی به راحتی شما قادر به حمل و جابه جایی دستگاه خواهید بود.پرتابل برخلاف اسپلیت یک تکه بوده و دیگری خبری از یونیت خارجی نیست و شما برای استفاده از این دستگاه نیاز به لوله کشی نخواهید داشت.انواع مدل کولر گازی پرتابل در ظرفیت های مختلف در بازار برای خرید شما مشتریان عزیز در حال عرضه است.

  تعمیر کولر گازی پرتابل تخصص ماست.تهران سرویس برای تعمیر کولر گازی های پرتابل شما نیروهای متخصص و کار آمد بسیاری را در نظر گرفته تا در اسرع وقت در سراسر تهران برای رفع مشکل شما به محل اعزام شود.تعمیر کولر گازی پرتابل در محل و با کمترین قیمت. تعمیر کولر گازی

  کولر گازی های ایستاده به دلیل ظرفیت بالا و توانایی بالای موتوری برای محیط های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند ، کولر گازی های ایستاده اندازه نسبتا بزرگی دارند و در دو نوع یک تکه و دو تکه یا اسپلیت طراحی و عرضه می شوند. در مدل یک تکه کمپرسور و پنل با هم و به صورت یک پارچه طراحی شده اما در نوع اسپلیت، کمپرسور و کندانسور جدا از پنل و در فضای بیرون و در جای مخصوصی نصب می گردد.

  معمولا ظرفیت کولر گازی ایستاده چیزی بین  36000 تا 80000 است ، شایان به ذکر است که فاصله یونیت داخلی و خارجی در مدل های دو تکه نباید خیلی باشد ، چرا که از میزان قدرت کولر گازی میکاهد.

  ما متخصص تعمیرات کولر گازی ایستاده نیز هستیم این مدل از اسپیلت ها معمولا در فضاهای بزرگ مانند مساجد حسینه ها آمفی تئاتر، سوله ها، سالن امتحانات و از این قبیل مکان ها استفاده می شود. این کولر های گازی یا همان اسپیلت ها قدرتمند بوده و تعمیرات اسپیلت هم برای آنها نیاز به تخصص تعمیرکار دارد. تعمیر کولر گازی

  تعمیر کولر گازی پنجره ای:

  کولر گازی پنجره ای یاWindow Air Conditioner  این نوع کولر گازی جزء ساده ترین   مدل های کولر گازی محسوب میشود چرا که همانند کولر گازی های پرتابل یک تکه بوده و از دو یونیت مجزا ساخته نشده است ، دلیل نام گذاری این کولر گازی به کولر گازی پنجره ای به این خاطر است که محل نصب آن باید در پشت پنجره ی مکان مورد نظر باشد.
  کولر گازی های پنجره ای به دلیل ساختار یک تکه خود فضای کمی را اشغال میکنند و نصب آنها بسیار ساده است. تهران سرویس برای تعمیر کولر گازی پنجره ای شما اعلام آمادگی مینماید .با بیش از ده سال تجربه در زمینه ی تعمیر کولر گازی پنجره ای در خدمت شما عزیزان هستیم. تعمیر کولر گازی

  تعمیرکار کولر گازی:

  تکنسین های تهران سرویس از تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده در آکادمی تعمیر و آموزش ما هستند و گواهی سلامت، عدم سوء پیشینه و برخورد محترمانه از جمله تعهدات آنها در قبال کار در شرکت تهران سرویس می باشد همچنین کارگاه های توجیهی در نحوه رفتار با مشتری و انجام صحیح کار برای این تکنسین ها برگزار شده همچنین نظارت و پیگیری کامل از لحظه ارسال تکنسین به محل تا پایان کار و حتی قیمت دهی صحیح به مشتری توسط کارشناسان شرکت برای شما عزیزان در نظر گرفته شده. و برخلاف بسیاری از شرکت های سرویس دهی اینترنتی که واسطه هستند و در صورت بروز هر مشکلی خود را کنار میکشند و سرویسکار و مشتری تنها میمانند تا مشکل خود را حل کنند ، ما این تعهد را میدهیم که از ابتدا تا انتها در کنار شما باشیم تا رضایت شما باعث رشد و ارتقا ما شود. تعمیر کولر گازی

  چند نکته برای طول عمر بیشتر کولر گازی و اسپیلت:

  1-روی یونیت خارجی را بپوشانید چون تابش مستقیم خورشید برای اجزای داخلی دستگاه ضرر دارد.
  2-نشتی های کولر گازی را جدی بگیرید و آن ها را برطرف نمایید.
  3-کولر گازی خود را به صورت دوره ای سرویس نمایید.
  4- فیلترهای آن را مرتبا تمیز کنید.
  5-نصب کولر گازی خود را به دست نصاب ماهر انجام دهید.
  6-سرویس و شارژ گاز کولر گازی خود را هر 6 ماه انجام دهید.

  خرید کولر گازی :

  اگر شما عزیزان در تهران و سایر شهرستان های ایران عزیز قصد خرید کولر گازی با کیفیت و کولر گازی کم مصرف را دارید میتوانید با تماس با مشاوران ما بعد از انتخاب کولر گازی مناسب برای محل مورد نظر کولر گازی خود را در کمترین زمان ممکن در محل تحویل بگیرید.

  خرید قطعات کولر گازی:

  تهران سرویس تامین کننده قطعات کولر گازی در برای تمامی برندهای موجود در بازار است .چناچه قطعه ای از کولر گازی شما دارای مشکل است و قصد تعویض یا تعمیر قطعه مورد نظر را دارید کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  هزینه و قیمت تعمیر کولر گازی در تهران:

  هنگامی که کولر گازی شما عملکرد مناسبی ندارد و اینکه به کلی از کار می افتد مهمترین دغدغه شما هزینه تعمیر کولر گازی می باشد. هزینه تعمیرات کولر گازی بسته به نوع خرابی متغیر می باشد و باید کارشناسی شود تا هزینه دقیق به دست بیاید.اما کلیه تعمیرات کولر گازی در تهران سرویس مرکز مجاز سرویس و تعمیر کولر گازی در تهران با هزینه های منصفانه و با بهترین کیفیت انجام می شود.

  تعویض یا تعمیر کولر گازی:

  از جمله سوالات متداول در بین مشتریان عزیز این است که کدام مقرون به صرفه تر است؟ تعمیر کولر گازی یا تعویض آن. با توجه به پایین بود هزینه تعمیرات در تهران سرویس کارشناسان ما در قدم اول تلاش بر تعمیر کولر گازی داشته ولی قبل از تعمیر حتما تخمینی از هزینه های احتمالی به مشتریان عزیز داده میشود تا در صورت لزوم کولر گازی شما به جای تعمیر با بهترین کولر گازی از همان برند تعویض شود.

  تعمیر کولر گازی

  مناطق تحت پوشش مجموعه تهران سرویس:

  تمام مناطق 22 گانه تهران تحت پوشش نیروهای تهران سرویس هستند و اعزام نیرو برای این مناطق در کمتر از یک ساعت انجام میگیرد.

  ضمانت خدمات کولر گازی :

  تمامی خدمات کولر گازی تهران سرویس دارای 180 روز ضمانت هستند . و بعد از انجام تعمیر در صورت بروز هرگونه مشکل تیم پشتیبانی تهران سرویس آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهد بود.تعمیر کولر گازی

  مزایای تعمیرات کولر گازی توسط تهران سرویس:

  دارای تخصص و تجربه کاری در زمینه تعمیر انواع برند کولر گازی و انواع مدل اسپیلت،پرتابل ، ایستاده و داکت اسپیلت درتهران وقت شناس بودن تعمیرکار کولر گازی و اسپیلت و تنظیم ساعت کاری با مشتری سرویس دهی در تمامی مناطق تهران و حومه هزینه‌ تعمیر کولر گازی و اسپیلت براساس نرخ اتحادیه در صورت نیاز استفاده از قطعات معتبر اورجینال و اصل و فابریک اولویت برای کاهش هزینه مشتری و تعمیر قطعات 6 ماه ضمانت خدمات تهران سرویس پشتیبانی آنلاین تمامی خدمات

  برای تعمیر کولر گازی خود با چه شماره ای باید تماس بگیرید؟

  برای دریافت خدمات تهران سرویس کافیست با شماره تلفن های نوشته شده در سایت تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس با ما را پر کنید تا در کمتر از یک ساعت نیرو های مجرب تهران سرویس در محل شما حاضر باشند.

  آشنایی با قطعات سازنده کولر گازی :

  -قطعات الکترونیکی کولر گازی
  -قطعات مکانیکی کولر گازی

  کولر گازی از 4 قطعه اصلی :

  1- کمپرسور کولر گازی:

  کمپرسور قلب تپنده کولر گازی می‌باشد در برخی موارد به دلایل مختلف دچار مشکل خواهد شد و اگر به صورت کلی بسوزد هزینه سنگینی به بار می‌آورد و به خاطر همین بهتر است در صورت بروز هر گونه مشکل سریعا آن را خاموش کنید تا از این اتفاق جلوگیری کنید.کمپرسور در یونیت داخلی قرار گرفته و در قاب فلزی محافظت میشود .برای پایین آوردن دمای کمپرسور یک فن درون یونیت خارجی تعبیه شده است.برای جلوگیری از خرابی و هزینه های گزاف تعمیر آن در صورت هرگونه خرابی در کمپرسور کولر گازی با مشاوران تهران سرویس تماس حاصل نمایید. تعمیر کولر گازی

  2- کندانسور کولر گازی:

  در ساختار کندانسور کلاف مارپیچی وجود دارد که دارای پره هایی می باشد که موجب افزایش سطح تماس بین ماده با دیواره ها می شود همین امر روند خنک سازی را تسریع می بخشد.معمولا در ساخت بدنه ی کندانسور از آلیاژ مس استفاده می شود زیرا تاثیر مطلوب و مقبولی در تبادل انرژی دارد.اما نحوه ی عملکرد این واحد از کولر گازی بدین صورت است که ابتدا کمپرسور ماده مبرد درون محفظه را متراکم کرده و پس از فشرده سازی با فشار بالا آن را به سمت کندانسور هدایت می کند.کندانسور در اثر تبادل حرارت با محیط خارج، دمای گاز مبرد را کاهش داده و در اثر خنک شدن تبدیل به مایع می شود. دراثر این عملکردی که کندانسور کولر گازی دارد مقداری گرما تولید می شود به همین دلیل سازندگان دورن پنل خارجی و در کنار کندانسور یک فن دمنده ی قدرتمند تعبیه کرده اند که هوای گرم تولید شده را به محیط خارجی هدایت می کند. کنداسور کورل گازی

  3-اپراتور کولر گازی:

  یک نوع مبدل حرارتی است که در آن یک سیال مایع وارد میشود. و چون فشار پایینی دارد، با جذب کمترین حرارت به نقطه جوش میرسد و تبخیر میشود. طرز کار اواپراتور به عنوان تبخیر کننده به این گونه است که هر سیال مایعی وارد دسته ای لوله ها میشود، و در اثر فشار تقریبا برابر یا بیشتر از فشار اتمسفر، و با گرفتن حرارت از یال داغ تبخیر میشود. طرز کار اواپراتور به عنوان دستگاه سرمایشی اینگونه است که با جاری کردن سیال مبرد، گاز فریون R22 یا R407C، درون دسته ای از لوله ها و جاری کردن هوا توسط فن یا آب توسط پمپ، مبرد در دمای معمولی محیط و در فشار کمتر از فشار اتمسفر گرمای هوا یا آب را جذب میکند و درجه حرارت هوا یا آب را کاهش میدهد. تعمیر کولر گازی

  4- شیر انبساط یا لوله مویین کولر گازی:

  به طور خلاصه اگر بخواهیم در چند خط توضیح دهیم، لوله مویی لوله ای است از جنس و رنگ مس و با قطر کم و طول نسبتاً زیاد. طول آن معمولاً بین 400 و 100 سانتی متر و قطر بین 2 و 0.8 میلی متر می‌باشد. نحوه عملکرد آن نیز به این شکل است که با عبور گاز مبرد از این قطعه، فشار آن تقلیل یافته و به فشار پایین به ورودی اواپراتور می رسد. به این ترتیب مبرد به نقطه تبخیر خود رسیده و آماده است تا در اواپراتور تبخیر شود. در سیستم هایی با بار برودتی متوسط رو به پایین، به جای استفاده از اکسپنشن ولو از لوله مویی به عنوان دستگاه انباسط استفاده می‌شود. سیستم‌هایی مثل یخچال خانگی، یخچال فروشگاهی، کولر گازی یا اسپلیت و …. یکی از مهمترین مزایای استفاده از این قطعه این است که ساختار بسیار ساده‌ای دارد. لوله مویی کنترل کننده فعالی نداشته و تنها از طریق طول سایز و طول خود می توان مبرد را کنترل کرد. این امر باعث کاهش هزینه و همچنین سادگی در نصب و راه‌اندازی آن می‌شود. تعمیر کولر گازی

  تشکیل می‌شود. بروز خطا و ایجاد خرابی در هریک از قطعات بالا میتواند در عملکرد کولر گازی مشکل ایجاد نماید.

  آشنایی با قطعات الکترونیکی کولر گازی:

  • الکتروموتور فن

  این قطعه ، همانطور که از نامش مشخص است، با فن کولر گازی در ارتباط است. الکتروموتور فن سرعت چرخش فن در دقیقه را کنترل و تنظیم می کند.

  • برد الکتریکی

  این قطعه از قطعات کولر گازی مانند بخش مدیریت است. این به معنی است که برد الکتریکی فرمان های لازم جهت چگونگی عملکرد دستگاه را به بخش های مختلف ارسال می کند.

  • فیوز حرارتی اتوماتیک

  فیوز حرارتی اتوماتیک نقش مهمی در جهت حفظ سلامت کولر گازی بر عهده دارد. این قطعه دستگاه را در مواردی مانند حرارت بیش از حد و یا نوسانات برق غیر فعال می کند.

  • سنسور کنترل دما

  این قطعه جهت کنترل میزان برون رفت سرما به کار گرفته می شود. بدون وجود این قطعه کنترل میزان برودت هوای سرد با مشکل مواجه می شد.

  • خازن

  خازن که یکی از قطعات پرکاربرد در لوازم الکتریکی است که وظیفه ی آن در کولر گازی افزایش گشتاور است.

  • تابلو برق

  وظیفه تامین برق مورد نیاز قسمت های الکتریکی را بر عهده دارد.

  تعمیر کولر گازی در شمال تهران :

  تهران سرویس با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید .

  تعمیر کولر گازی در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس با ضمانت 6 ماه بهرمند شوند.

  تعمیر کولر گازی در شرق تهران :

  تهران سرویس تعمیر کولر گازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با 77241505

  تعمیر کولر گازی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی 66593368

  تعمیر کولر گازی در جنوب تهران :

  تهران سرویس برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت سفارش در تهران سرویس :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس میتوانید به نزدیکترین شعبه تهران سرویس به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با گفتن کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از 10 درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از 1 ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان تهران سرویس در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا تعمیرکار کولر گازی خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان.
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن.
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما.
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی.
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه.
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال.
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها.
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت.
  10-بالاترین رضایت مردمی.

  تماس با کارشناس