خرید قطعات کولر گازی

 • خرید قطعات کولر گازی (Buying air conditioner parts) اگر شما متوجه گرمای بیش از حد محیط منزلتان شده اید، دیگر وقت آن رسیده که سیستم تهویه مطوبع خود را تعویض کرده و آن را با سیستم های جدید مانند کولر گازی جایگرین کنید.
  کولر گاز ی در برندها و مدل های مختلف در کشور وجود داشته و هر روزه نیاز به خدمات آن بیش از پیش احساس میشود.
  همانطور که میدانید تهران سرویس آنلاین بیش از 1 سال است که در زمینه ارائه خدمات و فروش قطعات کولر گازی سابقه داشته و همواره در تلاش است تا مشکلات شما را در کمترین بازه زمانی برطرف نماید.
  خرید قطعات اصلی و با ضمانت همیشه دغدغه اصلی ما بوده چرا که با وجود تحریم ها و زیاد شدن قطعات یدکی تقلبی ریسک خرید بسیار زیاد است.تهران سرویس آنلاین با فروش قطعات کولر گازی و ارسال آن به تهران و تمامی شهرستان ها این مشکل را برای همیشه برطرف کرده است .خرید قطعات کولر گازی از تهران سرویس آنلاین با ضمانت 6 ماه الی 2 سال در  کمترین زمان ممکن فراهم گردیده است.
  برای ثبت درخواست خدمات کولر گازی و یا خرید قطعات انواع برند کولر گازی کافی است از طریق چت آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید و خرید خود را بهراحتی انجام دهید.

  خرید قطعات کولر گازی:

  فرقی نمیکند از کدام مدل و برند کولر گازی در منزل خود استفاده میکنید،اگر برای تعمیرات و یا نصب و سرویس کولر گازی خود نیاز به قطعات دارید، بهتر است با نمایندگی تهران سرویس آنلاین در نزدیکی محل سکونت خود تماس حاصل کرده و قطعه مورد نیاز خود را به راحتی خریداری نمایید.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 5 شعبه در سراسر تهران تمامی قطعات مورد نیاز شما را در کمترین بازه زمانی به دست شما رسانده و خیال شما را از بابت تامین قطعات آسوده مینماید.
  برای خرید قطعات اصل با بهترین کیفیت در تهران با ما در تماس باشید.
  برای خرید قطعات کولر گازی خود همین حالا از طریق چت آنلاین و یا نزدیکترین شعبه تهران سرویس ا«لاین اقدام کرده و خیلی آسان خرید خود را ثبت کنید.

  آشنایی با انواع قطعات کولر گازی :

  فرقی نمیکند که شما تکنسین کولر گازی هستید و یا از کولر گازی در منزل خود استفاده میکنید، برای انجام تعمیرات باید تسلط ویژه ای بر قطعات این دستگاه باشید.ما در این مقاله به بررسی قطعات کولر گازی و عملکرد هریک از آنها پرداخته ایم تا شما عزیزان به راحتی در زمان بروز مشکل در کولر گازی خود بتوانید آن را عیب یابی کنید.

  انواع قطعات کولر گازی :

  قطعات مکانيکی کولر گازی
  قطعات الکتريکی کولر گازی

   بعد از گذشت چند سال از کارکرد کولر گازی و اسپليت ، به دليل استهلاک و فرسودگی قطعات کولر گازی شاهد افت راندمان يا از کار افتادگی بعضی از قطعات مکانيکی کولر گازی مثل کمپرسور ، موتور فن ، شير برقی ، شير های رفت و برگشت ، بلوور يونيت داخلی و پروانه يونيت خارجی و ديگر قطعات مکانيکی مثل موتور فن کولر گازی يا الکترو موتور کولر گازی خواهيم بود که نشانه های آن عدم کارکرد صحيح کولر گازی می باشد.برای رفع مشکلات کولر گازی تکنيسين های تهران سرويس با مدارک معتبر آماد رفع مشکل شما عزيزان هستند. تعمیر کولر گازی ,سرویس کولر گازی , نصب کولر گازی  , و سایر خدمات کولر گازی در تهران سرویس با ارزانترین نرخ انجام میشود. 

  کمپرسور کولر گازی:

  کمپرسور قلب سیستم کولر گازی شماست. گرما را از مبرد (مایع خنک کننده هوا) به کندانسور (وسیله ای که گرما را از هوا می گیرد) منتقل می کند.
  کمپرسور مبرد را به حجم کمتری فشرده (فشرده) می‌کند که فشار و دمای آن را افزایش می‌دهد و متعاقباً بازده انرژی آن را افزایش می‌دهد. این فرآیند زمانی که بعد از سرد شدن دوباره دما را پایین می آورد، به صورت معکوس نیز اتفاق می افتد.
  علاوه بر جابجایی گرما در اطراف، کمپرسورها همچنین می‌توانند با انجام تبخیر، خنک‌سازی کنند: رطوبت هوای داخل را گرفته و آن را به بخار آب در خارج از خانه تبدیل می‌کنند، جایی که می‌توان آن را به راحتی در مناطق خشک‌کننده مانند حمام یا کابینت آشپزخانه پراکنده کرد.
  طول عمر کمپرسور کولر گازی معمولا بین 10 تا 15 سال است. مدت زمان کارکرد کمپرسور به عوامل مختلفی از جمله نگهداری از ان بستگی دارد.

  کمپرسور های متداول در کولر گازی به سه شکل طراحی و ساخته می شوند:

  کمپرسور پيستونی
  کمپرسور روتاری
  کمپرسور مارپيچی (اسکرال)

  کمپرسور کولر گازی

  کمپرسور پيستونی:

  همانطورکه از اسم اين نوع کمپرسور نيز مشخص است، عمليات لازم جهت کمپرس کردن گاز در کولر گازی توسط يک پيستون و سيلندر انجام می‌شود. کمپرسور کولر گازی مدل پيستونی عملياتی مشابه سيستم احتراق خودرو دارد. البته در اينجا احتراقی ايجا نمی شود. عمليات تراکم و انتقال مبرد يا گاز به اين گونه است که مبرد موجود در محفظه کمپرسور توسط يک سيستم مکنده به داخل سيلندر هدايت می‌شود. پيستون به پايين حرکت کرده مبرد را متراکم می‌کند و با فشار زياد به داخل سيستم کولر گازی می‌فرستد. اين نوع کمپرسور کولر گازی يکی از قديمی ترين سيستم‌های کمپرسوری است که در کولر مورد استفاده قرار گرفته است و هنوز نيز کاربردهای خاص خود را دارد. کاربرد اين نوع کمپرسور بيشتر در مناطق گرمسير است. در قسمت‌هايی مثل جنوب يا قسمت‌های مرکزی ايران، کمپرسور پيستونی کولر گازی کاربرد زيادی دارد. مصرف پايين و عمر بالای اين نوع از کمپرسور کولر گازی از مزايای آن است. عيب خاصی که می‌توان برای اين نوع کولر گازی نام برد، صدای آن است. کولر گازی که کمپرسور پيستونی داشته باشد صدای زيادی توليد می‌کند و گاهی ممکن است اين صدا اذيت کننده نيز باشد. البته سرويس کردن آن به طور دوره ای، از صدای آن می‌کاهد.

  مزايای کمپرسور پيستونی کولر گازی:

  قيمت مناسب تر رايج بودن وجود تعداد بالاي تعميرکار متخصص اين نوع کمپرسور

  معايب کمپرسور پيستونی کولر گازی:

  صدای زياد مصرف بالا راندمان پايين

  کمپرسور روتاری:

  کمپرسورهای روتاری، دستگاه‌هايی هستند که تمامی عمليات مکش مبرد و فشرده سازی آن را با استفاده از تيغه‌هايی انجام می‌دهند که به صورت دايره وار و در شيارهای خاص خود چرخش پيدا می‌کنند. نحوه کار اين نوع از کمپرسور کولر گازی به اين صورت است که گاز يا مبرد از سريق يک دريچه به داخل کمپرسور مکش می‌شود.زمانی که مبرد وارد فضای کمپرسور روتاری میشود، توسط تيغه‌هايی که با سرعت در حال چرخش هستند به سمت قسمت خروجی فرستاده شده و کمپرس می‌شوند. در واقع فشار ايجاد شده توسط هدايت پره يا تيغه‌ها، باعث فشرده شدن مبرد و انتقال با فشار بالا به سيستم می‌شود.با توجه به نوع ساختار کمپرسور روتاری کولر گازی، عملکرد آن در مناطق سردسير و مرطوب بهتر است. در نتيجه بيشتر اين نوع کولر گازی را در غرب و شمال ايران می‌يابيم.

  مزايا کمپرسور روتاری کولر گازی:

  صدای کمتر نسبت به کمپرسور پيستونی مصرف بهينه نسبت به کمپرسور پيستونی راندمان بالاتر نسبت به کمپرسور پيستونی

  معايب کمپرسور روتاری کولر گازی

  هزينه تعميرات بيشتر نسبت به کمپرسور پيستونی

  کمپرسور مارپيچی (اسکرال):

  جديدترين، به روز ترين و شايد بهترين کمپرسور کولر گازی، نوع مارپيچی است. اين نوع از کمپرسور را اسکرال نيز نام گذاری مي‌کنند. دو مارپيچ درون اين نوع کمپرسور وجود دارد که بر خلاف يکديگر حرکت می‌کنند. در واقع يکی از کمپرسورها ثابت و ديگری حرکت می‌کند؛ اما نحوه قرارگيری به گونه ای است که يکی برخلاف ديگری حرکت می‌کند. اين حرکت به گونه ای تعبيه شده است که هم مبرد را فشرده می‌کند و هم آن را به سمت خروجی هدايت می‌نمايد. اين مارپيچ حلزونی کمترين سر و صدا را ايجاد می‌کند، مصرف برق پايينی دارد و به صورت کلی راندمان بسيار بالايی از خود نشان می‌دهد. از کمپرسور اسکرال بيشتر برای کولرهای گازی بزرگ و ظرفيت زياد استفاده می‌شود.

  مزايا کمپرسور اسکرال کولر گازی:

  راندمان بالاتر عمر بالاتر صدای کمتر مصرف کمتر و بهينه

  معايب کمپرسور اسکرال کولر گازی:

  قيمت بالا نصب تنها روی کولر گازي با ظرفيت بالا از شما دعوت میکنیم مقاله علت سوختگی کمپرسور کولر گازی را مطاله نمایید.

  کندانسور کولر گازی چيست؟

  کندانسور (Condenser ) قطعه ای است که گاز مبرد گرم شده و تحت فشار قرار گرفته را به يک مايع خنک تبديل مي کند. اين مايع از طريق سيستم کولر گازی جريان پيدا می کند و به خنک شدن دمای داخل خانه شما کمک مي کند. همچنين گرمای جذب شده را به فضای خارجی انتقال می دهد و گاز مبرد را به يک مايع متراکم تبديل می کند. بدون يک کندانسور با کيفيت بالا، واحد کولر گازی شما به طور موثری فضای داخلی شما را خنک نگه نمی دارد. بيشترين مشکلي که براي کنداسور کولر گازي و اسپليت رويت مي شود به وجود آمدن نشتي مبرد مي باشد. در صورت بروز چنين مشکلی کم هزينه ترين راه نشت يابی و ترميم نقطه نشت شده می باشد . در صورتی که تعداد نقاط نشت شده بيش از دو نقطه باشد تعويض کندانسور بهترين گزينه می باشد و در اين حالت خريد قطعات کولر گازي مسيری سريع برای برطرف شدن مشکل کولر گازی شما محسوب می شود. به دليل آن که کندانسور از قطعات خارجی کولر بوده و در خارج از ساختمان نصب ميشود، به همين دليل اين قطعه در معرض گرد و خاک قرار ميگرد و به مرور زمان باعث مشود، کندانسور به وسيله ی اين گرد و غبار از جرم پوشيده بشود، و با عث مختل شدنِ روند خنک شدن ميشود. که بايد در اولين فرصت داخل لوله ها را شست.

  خرید قطعات کولر گازی

  اواپراتور کولر گازی:

  اواپراتور کولر گازی از طريق جذب گرمای محيط باعث تبخير مبرد داخلی خواهد شد تا از اين طريق گرما از محيط گرفته شود. اواپراتور کولر گازی از لوله‌های مسی و صفحات آلومينيمی مشبک، که دارای طراحی خاصی است، تشکيل يافته است. نحوه‌ی کار آن نيز به اين صورت است که هوای اتاق، به کمک محفظه‌ی بخش داخلی، مکيده شده و وارد اواپراتور می‌شود. سپس، اواپراتور اين هوا را خنک کرده و (يا در حالت گرمايش، گرم کرده) و آن را از طريق دريچه پايينی به داخل اتاق هدايت خواهد کرد. اواپراتور کولر گازی وظيفه تبادل سرما با محيط تحت پوشش را بر عهده دارد . معمولا علاوه بر مشکلات نشتی در اواپراتور کولر گازی و اسپليت گرفتگی پخش کن از ديگر مشکلاتی می باشد که ديده می شود و برای برطرف نمودن آن بايد شستشوی مدار با گاز ازت صورت پذيرد.

  بلوور:

  بلوور در يونيت داخلی جای داشته و وظيفه به چرخش درآوردن جريان هوا را برعهده دارد بيشترين آسيب ديدگی مربوط به شکستگی تيغه های بلوور می باشد که راهی جز تعويض نداشته و عدم تعويض آن باعث بروز مشکلات بعدی مثل ايجاد مشکل در موتور فن اسپليت شده و ناچار به تعويض قطعه نام برده شده شويم.

  خرید قطعات کولر گازی

  بلوور فن:

  بلوور فن کولر گازی ( پروانه کولر گازی ) قطعه ای از کولر گازی است که به موتور فن کولر گازی وصل می شود و وظيفه گردش هوا و پرتاب باد به خارج پنل کولر گازی را بر عهده دارد .به پروانه کولر گازی بلوور فن ، بلور فن و بلوئر فن گفته می شود که تلفظ آن در ميان مردم اندکی فرق دارد .بسته به برند کولر ها و ظرفيت آن طول و قطر بلور فن با هم فرق می کند . بعضي از برند ها داراي بلوئر فن با قطر بزرگتر و برخی دارای بلوئر فن با طول بيشتر هستند .

  موتورفن داخلی کولر اسپليت:

  علت خرابي موتور فن کولر هاي گازي اسپليت مي تواند نوسان برق و همچنين کارکرد بيش از حد آن در زمان هاي مختلف باشد از ديگر مواردي که باعث سوختن موتور فن داخلي کولر گازي مي‌گردد انتخاب بلوور فن نامناسب با توان و ظرفيت موتور فني باشد.

  پروانه کولر گازی:

  پروانه کولر های گازی وظيفه انتقال گرما از کندانسور به محيط را برعهده داشته و اجازه نمی دهد تا دمای کندانسور بيش از حد بالا رفته و عملکرد سرمايش مختل شود.

  خرید قطعات کولر گازی

  گاز خنک‌کننده:

  گاز خنک کننده کولر گازی، که با نام ماده مبرد نيز شناخته می‌شود، در بخش اواپراتور کولر گازی قرار دارد. گاز مبرد اين خاصيت را دارد که از حالت مايع به گاز، و بالعکس، تبديل شود. بنابراين، اين گاز ابتدا از حالت مايع به حالت گاز تبديل میشود و سپس در بخش کندانسور، با پس دادن گرما، دوباره به حالت مايع باز می گردد. گفتنی است که نيروی لازم برای به چرخش درآوردن گاز خنک کننده در سيستم، به وسيله‌ی کمپرسور تامين می‌شود. مقاله تهران سرویس در زمینه شارژ گاز کولر گازی را مطالعه نمایید.

  شارژ گاز کولر گازی

  لوله مويی :

  لوله مویی کولر گازی یکی از مهمترین قطعات دستگاه تهویه مطبوع است، این قطعه به وسلیه لوله های مسی تشکیل شده و وظیفه ی کاهش فشار گاز خنک کننده و ايجاد شرايط لازم برای تبخير آن در اواپراتور را برعهده دارد.لوله مویی طولی بین 1 الی 4 متر دارد. زمانی که گاز مبرد در داخل کندانسور قرار دارد، فشار آن بیش از 250 PSI است و دمای آن بین 43 الی 44 درجه قرار دارد.این مقدار دما و فشار باید کاسته شود و لوله مویی وظیف دارد این کار را انجام دهد.همانطور که از توضیحات مشخص است لوله مویی بین کندانسور و اواپراتور قرار میگیرد.

  خازن کولر گازی :

  یک خازن کولر گازی تکان اولیه برق مورد نیاز موتورهای تهویه مطبوع شما را برای عملکرد موفقیت آمیز فراهم می کند. الکتریسیته را ذخیره می‌کند و آن را به‌صورت انفجاری قدرتمند به موتورهای سیستم شما می‌فرستد که با شروع چرخه خنک‌کننده، دستگاه شما را بالا می‌برد. هنگامی که جریان متناوب شما روشن و کار می کند، خازن انرژی خروجی خود را کاهش می دهد، اما همچنان یک جریان ثابت برق را تا پایان چرخه تامین می کند.
  خازن های متناوب بر حسب ولتاژ و میکروفاراد اندازه گیری می شوند. ولتاژ نشان می دهد که چه مقدار جریان الکتریکی از خازن عبور می کند. هرچه ولتاژ در خازن شما بیشتر باشد، جریان الکتریکی سریعتر در سراسر آن حرکت می کند. در همین حال، میکروفارادها توصیف می کنند که خازن چقدر جریان الکتریکی می تواند ذخیره کند. بیشتر خازن ها از 5 MFD (میکرو فاراد) تا 80 MFD هستند.
  ممکن است ظاهر و عملکرد مشابه باتری ها داشته باشند، اما خازن ها باتری نیستند. آنها به سیم کشی داخل سیستم تهویه مطبوع شما متصل هستند. این بدان معناست که اگر زمان خازن جدید فرا رسیده است، نمی توانید به سادگی درهای واحد خود را باز کنید و یک خازن جدید داخل آن قرار دهید. در واقع، خودتان خازن کولر گازی خود را عوض نکنید زیرا آنها دستگاه های ولتاژ بالایی هستند که می توانند به شما آسیب جدی وارد کنند، حتی اگر برق قطع شود. بعداً در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد.
  حتی اگر واحد کولر گازی شما به سیستم برق خانه شما متصل است، برای کارکرد موثر نیاز به تقویت قوی تری دارد. به این دلیل که تهویه مطبوع ماشین‌هایی با قدرت بالا هستند که برای انجام کارهایی که برای انجام آن ساخته شده‌اند به انرژی زیادی نیاز دارند و سیم‌کشی خانه شما به سادگی قدرت کافی برای انجام کار را تامین نمی‌کند. خازن با راه اندازی موتور سیستم شما و کمک به خنک کردن خانه شما تا زمانی که یک لحظه استراحت کند جبران می کند. هنگامی که زمان چرخه خنک کننده دیگر فرا می رسد، خازن به کار خود باز می گردد.
  خازن ها کار مهم و سختی دارند، به همین دلیل خرابی خازن یکی از شایع ترین دلایل خرابی کولر گازی به خصوص در فصل تابستان است. یک خازن کولر گازی فرسوده می تواند مشکلات گسترده ای ایجاد کند که احتمالاً ترجیح می دهید از آنها اجتناب کنید.

  برد الکتریکی :

  در وسایل اتوماتیک و مکانیکی، بردهای مدار به عنوان مغز عملیات عمل می کنند. این تراشه‌های نازک که به عنوان برد کنترل نیز شناخته می‌شوند، به اجزای مختلف یک واحد متصل می‌شوند و دستورات، انتقال داده‌ها و فرآیندهای ارتباطی را برای کار با دستگاه مانند یک ماشین روغن‌کاری شده ارائه می‌کنند.
  در مورد کولرگازی هم همینطور. کولر گازی دارای تراشه های برد کنترلی است که به قسمت های مختلف دستگاه متصل می شود. در این مقاله نگاهی به PCBها خواهیم داشت و چرا آنها برای عملکرد یک کولر گازی حیاتی هستند!
  مدار یا برد کنترل تهویه مطبوع که به عنوان برد مدار چاپی یا PCB نیز شناخته می شود، جزء حیاتی یک سیستم HVAC است که کل واحد از ترموستات تا موتور دمنده را کنترل می کند. برد کنترل مشابه مادربرد کامپیوتر است و فرآیندهای مختلف داخل کولر گازی را کنترل می کند.
  بردهای مدار کولر گازی تمام تنظیمات کولر گازی مانند سرعت کمپرسور، تنظیمات دما، ولتاژ خط، موتور فن و غیره را کنترل می کنند. در حالی که تهویه مطبوع دارای مادربرد نیز می باشد، PCB چیزی است که از طریق اتصالاتی به نام مسیرهای رسانا به اجزای یک تهویه مطبوع متصل می شود.
  اهمیت برد مدار تهویه مطبوع
  1. فرآیندهای تهویه مطبوع را کنترل می کند
  وظیفه اصلی PCB انتقال فرمان و داده به قسمت های مختلف کولر گازی است. خازن ها، ترانزیستورها و کمپرسورها و همچنین اجزای دیگر را کنترل می کند و فرمان عملکرد یا کارکرد را می دهد. این یک نقطه کانونی در واحد است که بسیاری از عملیات تهویه مطبوع را کنترل می کند.
  2. بررسی ایمنی را انجام می دهد
  قبل از اینکه برد مدار کولر گازی سیگنال خروجی را به هر یک از اجزای تهویه مطبوع بفرستد، یک بررسی ایمنی انجام می دهد تا مطمئن شود که اتصالات آن پایدار هستند و به درستی کار می کنند. دستگاه‌های تهویه مطبوع مدرن می‌توانند مشکلات رایج دستگاه شما را تشخیص داده و خود تشخیص دهند و در صورت بروز هر گونه مشکل، کد خطا را بر روی صفحه LCD دستگاه شما نمایش دهند.

  فیلتر کولر گازی :

  یک فیلتر هوا که فیلتر HVAC یا به سادگی فیلتر نیز نامیده می شود، گرد و غبار، زباله ها، هاگ های کپک و ذرات عمومی موجود در هوا را هنگام عبور هوا از شبکه آن به دام می اندازد. فیلترها بخش جدایی ناپذیر هر واحد کولر گازی هستند و این فیلترهای هوا تا زمانی که فیلتر کولر گازی تمیز نگه داشته شود، کیفیت هوای داخل فضا را بهبود می بخشد.
  فیلترهای هوا با استفاده از یک سیستم توری کار می کنند که ذرات ریز مانند شوره حیوانات خانگی، هاگ های کپک و گرد و غبار عمومی را به دام می اندازد. در یک سیستم گرمایش و سرمایش، فیلترهای هوا ممکن است شامل یک سری فیلترهای تهویه مطبوع با توری ریزتر باشد تا حتی کوچکترین ذرات گرد و غبار را به دام بیندازند. هرچه توری فیلتر ریزتر باشد، آلودگی های بیشتری را می تواند از هوا پاک کند.
  تعویض فیلتر کولر گازی بخش مهمی از نگهداری سیستم HVAC شما است. فیلتر هوای شما به گونه ای طراحی شده است که ذرات، مواد حساسیت زا و آلاینده های موجود در هوای خانه را قبل از بیرون راندن از دریچه های تغذیه فیلتر کند. یاد بگیرید که چگونه فیلتر کولر گازی خود را تغییر دهید، انواع مختلف فیلترهای کولر گازی و چرا مهم است که آنها را به طور منظم تغییر دهید.
  آنها اغلب از نخ فایبرگلاس ساخته می شوند که روی یک قاب چرخانده شده اند، اگرچه گاهی اوقات می توانند پارچه یا کاغذ خوب باشند. دانستن نحوه تعویض فیلترهای کولر گازی به جلوگیری از تجمع گرده، آلاینده های قالب، گرد و غبار، شوره حیوانات خانگی و سایر زباله ها در خانه شما کمک می کند. همچنین سیستم HVAC شما را تمیز نگه می دارد و به درستی کار می کند.
  اگر اعضای خانواده‌ای دارید که از آلرژی یا آسم رنج می‌برند، حفظ کیفیت خوب هوای داخل خانه از طریق تعویض فیلتر کولر گازی برای سیستم تهویه مطبوع برای سلامتی شما نیز حیاتی است.فیلتر کولر گازی

  قطعات داخلی کمپرسور کولر گازی :

  برد الکتريکی : وظيفه صدور فرمان و کنترل عملکرد بخشهای مختلف دستگاه را به عهده دارد.
  فيوز حرارتی اتوماتيک (Overload) :وسيله حفاظتی است که کمپرسور را در مقابل نوسانات برق، درجه حرارت بيش از حد و ساير موارد الکتريکی محافظت می کند.
  سنسور تنظيم دما :برای کنترل برودت و تنظيم ميزان سرمای مورد نياز محيط مورد استفاده قرارمی گيردکه معمولاً در روی اواپراتور نصب می گردد و فرمان قطع و وصل کمپرسور از اين طريق صادر می شود.
  خازن :هدف از بکار گيری خازن عمدتاً افزايش گشتاور در زمان راه اندازی کمپرسور است و معمولاً يک خازن نيز برای راه اندازی موتور فن مورد استفاده قرار مي گيرد. تابلو برق :برق مورد نياز بخشهای الکتريکی را تامين مينمايد.

  خرید قطعات کولر گازی

   

  ضمانت قطعات کولر گازی:

  اگر میخواهید از اصالت قطعات کولر گازی خریداری شده مطمئن باشید، باید از تهران سوریس آنلاین خرید کنید.
  این مجموعه علاوه بر تامین قطعات تمامی برند کولر گازی اصلت و کیفیت آن ها را نیز تضمین میکند.
  تمامی قطعات کولر گازی که از تهران سرویس انلاین خریداری میکنید ،دارای 6 تا 2 سال ضمانت است که در فاکتور شما ذکر خواهد شد.

  فروش قطعات کولر گازی :

  تمامی پرسنل تهران سرویس دارای مدرک معتبر فنی بوده و هنگام خرید قطعات کولر گازی به شما مشاوره خواهند داد ،و در آخر اقدام به فروش قطعات خواهند کرد،تمامی قطعات ارسالی برای شما دارای ضمانت بوده و برای عزیزان شهرستانی ارسال با تیپاکس و همراه با بیمه انجام میگیرد.

  قیمت قطعات کولر گازی :

  اگر میخواهید باکیفیت ترین قطعات را با بهترین کیفیت ها خریداری کنید، تهران سرویس آنلاین برای شما بهترین گزینه خواهد بود.
  با توجه به نوسانات قیمت در ایران امکان درج قیمت در سایت برای تمامی قطعات وجود ندارد بنابراین برای دریافت قیمت قطعات کولر گازی با نمایندگی تهران سرویس تماس حاصل نمایید .

  خرید قطعات کولر گازی در شمال تهران :

  فرقی نمیکند کولر گازی شما چیست و چه قطعه ای مورد نیازتان است.اگر ساکن مناطق شمالی پایتخت هستید، همین حالا با شماره تماس 22669196 تماس حاصل کرده و خرید خود را به راحتی ثبت نمایید.قطعه ی مورد نیاز شما در کمترین بازه زمانی به دست شما خواهد رسید.

  خرید قطعات کولر گازی در غرب تهران:

  خرید قطعات کولر گازی خود را با شماره تماس 44284743 به راحتی ثبت کرده و در کمترین بازه زمانی قطعه مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرید.
  فرقی ندارد که برند کولر گازی شما چیست و اصلا کولر گازی شما از کدام مدل است ، تهران سرویس آنلاین تامین کننده قطعات تمامی مدل ها و برندهای کولر گازی در کنار شماست تا خرید شما به آسانی انجام شود.

  خرید قطعات کولر گازی در شرق تهران :

  اگر میخواهید خیالتان از اصلت کالا راحت بوده و قطعات مورد نیاز خود را با بهترین قیمت انجام دهید، همین حالا با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و خرید خود را انجام دهید.

  خرید قطعات کولر گازی در مرکز تهران :

  در مناطق مرکزی تهران بزرگ میتوانید خرید قطعات کولر گازی خود را با شماره 66593368 تماس حاصل کرده و در کمتر از 1 ساعت قطعه مورد نیاز خود را درب منزل تحویل بگیرید.

  خرید قطعات کولر گازی در جنوب تهران :

  امکان خرید حضوری قطعات کولر گازی تنها در شعبه جنوب تهران امکان پذیر بوده وتهران سرویس آنلاین در تمام طول هفته آماده است تا میزبان شما مشتریان عزیز باشد برای هماهنگی خرید و حضور در فروشگاه با شماره تماس 55795334 تماس حاصل نمایید.

  چرا باید خرید قطعات کولر گازی خود را از تهران سرویس آنلاین انجام دهید :

  1-تهران سرویس آنلاین بیش از 10 سال است که در زمینه خدمات کولر گازی در حال فعالیت است.
  2-این مجموعه تامین کننده تمامی قطعات کولر گازی برای تمامی برند ها است.
  3-ضمانت اصالت کالا
  4-ضمانت تست و مرجوعی قطعات معیوب
  5-خرید باکیفیت و با مناسب ترین قیمت
  6-ارسال به سراسر پایتخت در کمتر از 1 ساعت
  7-ارسال به سراسر کشور در کمتر از 3 روز کاری از طریق تیپاکس

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس