روش تست کمپرسور کولر گازی

 • روش تست کمپرسور کولر گازی (Air conditioner compressor test method)
  کمپرسور یکی از مهمترین قطعات کولر گازی است که بروز کوچکترین مشکل در آن باعث عملکرد نامناسب دستگاه شما خواهد شد. 
  کمپرسور قلب تپنده کولر گازی یا همان موتور دستگاه شما یکی از حیاتی‌ترین قطعات سیکل تبرید است، اگر احساس می کنید که کمپرسور دستگاه شما با مشکل مواجه شده است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید چرا که روش تست کمپرسور کولر گازی را به زبانی ساده به شما عزیزان آموزش میدهیم و در کنار شما هستیم تا دستگاه خود را به راحتی در منزل عیب یابی کنید.
  در صورت نیاز به مشاوره و یا صحبت با کارشناس متخصص میتوانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.
  از تعمیرکاران عزیز خواستاریم که تجربیات خود را درباره تست انواع مدل کمپرسور کولر گازی در بخش کامنت همین مقاله با ما به اشتراک بگذارد.

  کمپرسور کولر گازی چیست؟

  کمپرسور شاید حیاتی ترین بخش یک واحد کولر گازی باشد. وظیفه گردش مبرد از طریق سیم پیچ های کندانسور سیستم را بر عهده دارد تا به طور موثر هوا را خنک کند. اگر کنجکاو هستید، می توانید صفحه ما را در مورد انواع مختلف مبرد کولر گازی خانگی که در واحدهای کولر گازی امروزی استفاده می شود، بررسی کنید. این با تنظیم خشک در کولر گازی متفاوت است. به آن به عنوان قلب دستگاه فکر کنید، به همین دلیل است که باید تمام تلاش خود را برای حفظ آن در بهترین شرایط انجام دهید. اگر آسیب فیزیکی مشکل باشد، عملکرد کلی سیستم را مختل می کند. اگر کولر گازی شما هنگام راه اندازی صدای بلندی تولید می کند، ممکن است کمپرسور باشد. در صورت نیاز می توانید منبع ما را در مورد نحوه تعمیر کمپرسور کولر گازی بررسی کنید. یکی دیگر از بخش های مهم تعمیر کولر گازی خازن است. برای این، ما یک منبع عالی در مورد نحوه آزمایش خازن کولر گازی داریم.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در تهران:

  اگر با مطالعه این مقاله متوجه بروز مشکل در کمپرسور کولر گازی خود شده‌اید تنها کافی است برای تعمیر کولر گازی با نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست کارشناس خود را ثبت نمایید.فرقی نمی‌کند که برند دستگاه شما چیست تعمیرکاران متخصص تهران سرویس آنلاین در کمتر است یک ساعت به محل شما اعزام شده و اقدام به تعویض کمپرسور شما عزیزان می‌نماید.ازآنجایی‌که عملیات تعویض کمپرسور کاری سخت و طاقت‌فرساست لطفاً از قبل برای تعویض کمپرسور خود با کارشناس متخصص صحبت کرده و از او بخواهید برای بازدید دستگاه به منزله شما مراجعه کند.
  تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده تعمیرات خود را به مجموعه ما بسپارید.
  اگر برای دستگاه خود نیازمند خرید قطعات هستید می‌توانید به صفحه خرید قطعات کولر گازی ما مراجعه کرده و قطعات خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت خریداری نمایید.کارشناسان ما به‌صورت ۲۴ ساعته در تمام طول هفته بدون تعطیلی آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود هستند.
  برای دانلود فایل مقاله روش تست کمپرسور کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  تست کمپرسور کولر گازی :

  کولر گازی متشکل از قطعات مکانیکی و الکترونیکی بسیاری است،زمانی که کولر گازی دچار مشکل شد باید تمامی این قطعات بررسی و مورد بازبینی قرار بگیرند.برای تست کمپرسور کولر گازی 4 روش وجود دارد:

  1. تست سیم پیچ کولر گازی
  2. تست صدای زیاد کمپرسور کولر گازی
  3. بررسی فشار گاز داخل کمپرسور ‌کولر گازی
  4. روش دستی روش‌ تست کمپرسور کولر‌ گازی

  که در ادامه مقاله به بررسی هر یک از این 4 مورد خواهیم پرداهت.

  انواع کمپرستور عبارتند از :

  کمپرسور اسکرال
  کمپرسور پیستونی
  کمپرسور روتاری

  قسمت الکترونیکی آن در تمامی مدلها یکی بوده و به کمک برق ۲۲۰ تامین می شود.
  در کولر گازی معمولی راه اندازی قسمت الکترونیکی به کمک خازن صورت می گیرد.
  اما در کولر گازی اینورتر(کم مصرف) کمی تفاوت وجود دارد به اینگونه که برق آن سینوسی بوده و به کمک برد موجود در کندانسور تامین می شود.
  کمپرسور همانطور که از اسمش مشخص است وظیفه پرس کردن یا تحت فشار قرار دادن مایع مبرد را به عهده دارد.
  به اینگونه که وقتی بخار گاز از طریق لوله برگشت اواپراتور به کمپرسور باز می گردد به کمک فشار ، آن را مجدد به مایع تبدیل کرده و از طریق لوله رفت آن را به اواپراتور منتقل می کند.
  برای مطالعه مقاله آموزش تعویض کمپرسور کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  چه زمان هایی باید کمپرسور کولر گازی خود را تست کنیم :

  •  زمانی که کمپرسور با روشن شدن کولر گازی روشن شده و قصد داریم متوجه شویم که آیا کمپرسور از کار افتاده است یا خیر.
  •  کمپرسور ولتاژ برق بیشتری نسبت به قبل استفاده می کند در اینجا با تست با کمپرسور می‌خواهیم متوجه شویم که استفاده ولتاژ برق بالا به دلیل بروز مشکل در کمپرسور است یا خیر.
  •  دستگاه خنکی لازم را نداشته و تمامی موارد را بررسی کرده و از سلامت سایر قطعات مطمئن هستتیم در اینجا فقط می خواهیم بدانیم که آیا کمپرسور توان یا فشار خود را از دست داده است یا خیر.

  دلایل معیوب شدن کمپرسور:

  عوامل زیادی می توانند یک کمپرسور را از کار بیندازند که به شایع ترین آنها می پردازیم:
  ۱-لوله ارتباط بین اواپراتور و کندانسور مناسب نباشد.
  در بعضی موارد لوله ها در حین نصب ممکن است خم یا اصطلاحا دو پهن شوند به اینصورت که قسمتی از لوله همانند یک ضربه گیر عمل می کند و فشار درون سیکل مایع مبرد را می گیرد که باعث عدم یک دست بودن فشار شده و به کمپرسور آسیب وارد می کند.
  در تصویر زیر نمونه جمله فوق را مشاهده می نماییم:روش تست کمپرسور کولر گازیروش تست کمپرسور کولر گازیروش تست کمپرسور کولر گازی
  ۲-روغن کمپرسور کم شده باشد یا خاصیت خود را از دست بدهد.
  تمامی کمپرسور ها به وسیله روغن موجود در داخل آن کار می کنند.
  اغلب مصرف کنندگان هم اعتقادی به تعویض روغن یا چک کردن آن ندارند اما عمر روغن موجود در کمپرسور نهایتا ۵ سال می باشد و به مرور زمان مزیت خود را از دست می دهد.
  روش تست کمپرسور کولر گازی
  ۳-سیکل مبرد دچار گرفتگی باشد.
  این مورد هم معمولا بر اثر عدم سرویس به موقع رخ می دهد و باعث می شود داخل سیکل تبرید (سیستم مبرد) گرفتگی ایجاد شود و کمپرسور به درستی راندمان کاری را انجام ندهد.
  معمولا گرفتگی لوله مویی باعث این اتفاق می شود.

  روش تست کمپرسور کولر گازی
  ۴-کابل ارتباط داخلی کمپرسور ضعیف شده است.
  در صورت وجود نوسان برق ،گرفتگی لوله و … به سیستم الکترونیکی کمپرسور فشار وارد شده و باعث ضعیف شدن کابل ها می شود که به مرور زمان مس داخل آن خاصیت خود را از دست می دهدروش تست کمپرسور کولر گازی
  ۵-گاز موجود در سیکل تبرید کم یا زیاد باشد
  همانطور که می دانید فشار گاز موجود در سیستم مبرد بسیار حائز اهمیت است.
  فشار گاز باید به وسیله منیفولد فشار سنج توسط تکنسین پس از هر سرویس کاملا چک شود.
  همانطور که گفته شد فشار پایین در سیستم تبرید باعث بروز مشکل می شود و همچنین بالا بودن فشار هم می تواند آسیب های جبران ناپذیری به کمپرسور وارد کند.

  ۶-استفاده از خازن بی کیفیت در کولر گازی بدون اینورتر
  متاسفانه اکثر خازن های موجود در بازار از کیفیت مطلوبی برخوردا نمی باشند چرا که کار کرد خازن به نوع روغن موجود در آن بستگی دارد.
  همانطور که گفته شده خازن به وسیله روغن موجود در محفظه بسته کار می کند.
  کیفیت مطلوب آن معمولا از روغن گیاهی تعبیه شده است اما اجناس ارزان قیمت را به وسیله پارافین راهی بازار می کنند که عمر آن و نیز عملکرد قطعه را به طور قابل توجهی پایین می آورد.
  شایان ذکر است که خازن فقط در کولر گازی معمولی یا بدون اینورتر وجود دارد.
  برای مطالعه مقاله بهترین کولر گازی های برند  ال جی اینجا کلیک کنید.روش تست کمپرسور کولر گازی
  مواردی دیگری هم می توان ذکر کرد اما شایع ترین آنها همین چند مورد فوق می باشد.حال به نحوه تست کمپرسور می پردازیم:

  1- تست سیم پیچ کولر گازی :

  ابتدا برق اصلی ورودی کولر گازی را قطع کرده تا شرایط ایمنی کاملا محیا باشد.
  دقت داشته باشید در صورت برگشت روغن کمپرسور به سر سوکت اختلال در انتقال سیستم الکترونیکی ایجاد می شود و همین امر باعث عدم اتصال صحیح جریان برق می شود.
  حال به وسیله یک اهم متر ۳ سر اتصال بر روی کمپرسور را در حالت بوق یا بیزر می سنجیم.

  به اینصورت که  هر سر اتصال کمپرسور را به سر دیگر اهم متر متصل می کنیم.

  اگر اهم متر بوق ممتد زد به این معناست که ارتباط بین اتصالات به درستی عمل می کنند.
  دقت داشته باشید اگر پس از تست با اهم متر بوق ممتد حاصل نشد ، قطعه اورلود کولر گازی را مورد بررسی قرار دهید.
  درصورتیکه پس از تست موارد فوق از عملکرد قطعات اطمینان حاصل پیدا کردید و مجدد اهم متر بوق ممتد نزد به احتمال زیاد سیم پیچ کمپرسور دچار مشکل شده است و باید تعویض گردد.
  یک نحوه تست دیگر هم می توان اجرا کرد به این صورت که اهم متر را برروی حالت بوق قرار دهیم و یکسر آنرا به پایه اتصال برق کمپرسور و یکسر دیگر را به بدنه متصل کنیم.
  اگر مجدد بوق ممتد حاصل شد به احتمال خیلی زیاد سیم پیچ کمپرسور معیوب شده است.

  2- تست صدای زیاد کمپرسور کولر گازی :

  هنگامی که کمپرسور کولر گازی شروع به کار می کند صدای آن بیان گر صحت عملکرد یا وجود مشکل می باشد.
  تکنسین طبق تجربه و دانش خود می تواند به راحتی تشخیص دهد که کمپرسور در چه وضعیتی قرار دارد.
  دقت داشته باشید کمپرسورهای کولر گازی اینورتر به دلیل سیستم دورمتغیر ممکن است میزان دسیبل صدای حاصله از کارکرد مدام کم و زیاد شود که نحوه تشخیص آن به وسیله سروصدا به دانش و تجربه بالایی نیاز دارد.
  اگر کمپرسور به مدت زمان کوتاهی شروع با کار کرده و سپس با تولید صدای ناهنجار از کار به ایستد می توان به خرابی آن اشاره کرد.
  در برخی موارد که این مشکل پیش می آید می توان به وسیله یک خازن هارد استارت کمپرسور را راه اندازی کرد اما کماکان مشکل حل نشده و کمپرسور معیوب است.

  3-بررسی فشار گاز داخل کمپرسور ‌کولر گازی :

  در این روش ابتدا گاز داخل سیکل را خالی کرده ، سپس کمپرسور را کامل جدا کرده و قسمت های مکش و دهش آن را به یک گیج منیفولد متصل می کنیم.
  پس از اندازه گیری میزان psi آن از طریق گیج می تواند نظر قطعی درباره خرابی یا عدم خرابی را داد.دقت داشته باشید این نوع روش در مواقعی اجرا شود که حداقل بخشی از روش های تست را انجام داده اید و می خواهید تصمیم نهایی را بگیرید زیرا در صورت سالم بودن دست کم گاز مبرد کامل از بین رفته است.

  4- روش دستی روش‌ تست کمپرسور کولر‌ گازی :

  این روش فقط برای کولر گازی معمولی امکان پذیر است چرا که کولر گازی اینورتر با وجود برد در کندانسور و تامین برق سینوسی هیچ روش تست مستقیمی نخواهد داشت.
  توجه داشته باشید این روش فقط و فقط باید از جانب یک تکنسین انجام شود و نداشتن دانش کافی برای اجرایی کردن این روش حتما منجر به برق گرفتگی و خطر مرگ می شود.
  ابتدا کابل های متصل با خازن را به همرا دستکش از آن جدا کرده و به کمک یک پیچ گوشتی عایق دار آنرا دیس شارژ می کنیم.
  سپس کابل های متصل به کمپرسور را از سر ترمینال فرمان جدا کرده و یک رشته از آن را به برق مستقیم وصل می کنیم.
  دو کابل دیگر در کمپرسور باقی می ماند که یکی از آن ها را به C خازن (نول) و سر دیگر آن را به HERM خازن متصل می کنیم.
  حال رشته دیگر برق مستقیم را به قسمت C خازن متصل می کنیم.
  دقت داشته باشید ابتدا مراحل فوق را اجرا کنید و سپس اطمینان از اتصالات و در آخر سیم برق مستقیم را به پریز بزنید.
  پس از اتصال برق مستقیم به پریز کمپرسور باید روشن شود و در صورتیکه کلید مینیاتوری عمل کند و برق قطع شود کمپرسور معیوب بوده و نیاز به تعویض دارد.
  اگر پس از اتصال برق مستقیم کمپرسور روشن نشود یا خازن معیوب شده است یا کمپرسور مشکل دارد و باید تعویض شود.

  سوالی که اکثر مصرف کنندگان سیستم تهویه مطبوع دارند این است که آیا می توان عمر دستگاه را افزایش داد؟

  در صورتیکه نوسان برق وجود داشته باشد تنها روش جلوگیری نصب محافظ ولتاژ نسبت به توان مصرفی می تواند بهترین گزینه باشد اما متاسفانه به دلیل هزینه زیاد کمتر مسی تمایل به تهیه آن دارد.
  مورد دیگر می توان به سرویس منظم اشاره کرد که اگر تنها یک شخص همیشه وظیفه نگهداری دستگاه شما را به عهده داشته باشد هم از موارد گذشته مطلع است و هم طبیعتا نسبت به راندمان کاری تا حد قابل توجهی استهلاک دستگاه را کنترل می کند.
  مواردی همچون استفاده از لوله نا مناسب ، کابل ارتباط بی کیفیت و گاز مبرد با خلوص پایین قطعا در مستهلک شدن کولر گازی تاثیر به سزایی دارد.

   علائم بروز مشکل در کمپرسور کولر گازی :

  بروز مشکل در کمپرسور کولر گازی اغلب با نشانه هایی همراه است که در ادامه به تعدادی از این نشانه ها می پردازیم

   زمانی که کولر گازی سرمای کافی ندارد :

  در هنگام بروز این مشکل در ابتدا محل نصب کولر گازی را چک کرده میزان شارژ گاز را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ یک از قطعات دیگر کولر گازی دچار مشکل نشده است در آخر باید قطعات سر راه کمپرسور رفته و آنها را نیز بررسی نمایید و از سلامت سیمهای  کمپرسور نیز اطمینان حاصل کنید، اگر تمام این موارد سالم بود باید به سراغ کمپرسور بروید.

   کولر گازی روشن است اما کمپرسور روشن نمی شود:

  یکی دیگر از نشانه های خرابی کمپرسور این است که زمان روشن کردن کولر گازی یونیت داخلی روشن شده اما کمپرسور راه اندازی نمی شود.

  زمان روشن کردن کولر گازی به یکباره فیوز منزل شما میپرد :

  از نشانه های بارز خرابی کمپرسور کولر گازی این است که زمانی که دستگاه را روشن می کنید، بلافاصله هنگام استارت کمپرسور فیوز خانه شما به طور کامل می پرد در اینجا تعمیرکار بدون هیچ‌گونه تردیدی به سراغ کمپرسور رفته و آن را تست می نماید.

  خرید کمپرسور کولر گازی :

  برای خرید کمپرسور کولر گازی خود کافیست تمامی مشخصات کولر گازی به همراه عکس از شناسنامه دستگاه خود را برای شماره واتساب تهران سرویس آنلاین ارسال کرده و از آخرین قیمت کمپرسورهای کولر گازی اطلاع پیدا کنید.برای خرید قطعات کولر گازی با ما در تماس باشید.

  سوالات رایج درباره تست کمپروسور کولر گازی :

  برخی از نشانه های بد بودن کمپرسور کولر گازی چیست؟

  علائم رایج کمپرسور بد تهویه مطبوع صداهای بلندی است که از دستگاه و عدم جریان هوای گرم از واحد بیرونی می آید.

  هزینه ی خرید کمپرسور چقدر است ؟

  کمپرسور کولر گازی با توجه به ظرفیت و مدل دستگاه کاملا متفاوت بوده و حتی برندهای مختلفی به تولید آن پرداخته اند که این موضوع باعث تفاوت قیمت کمپرسور های موجود در بازار شده است.به همین دلیل برای اطلاع از قیمت ها باید با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  بهترین روش برای تست کمپرسور کولر گازی چیست؟

  مرحله 1 کولر گازی خود را خاموش کنید
  با پنل قطع کننده مدار که واحد کولر گازی شما را تغذیه می کند، به جعبه فیوز بروید. منبع تغذیه را قطع کنید. سپس، از پانل دسترسی به برق، جریان برق را کنترل کنید و مطمئن شوید که از منبع برق غیرمنتظره ای نمی آید. در نهایت، قطع کننده ها را خاموش کنید تا مطمئن شوید برق از آنها عبور نمی کند
  مرحله 2 پانل دسترسی را بردارید
  هر چیزی را که پانل دسترسی را محکم می کند باز کنید. پانل را بردارید تا وسایل الکترونیکی و سیم ها نمایان شوند.
  مرحله 3 آسیب را بررسی کنید
  سیم ها، کمپرسور و خازن را برای آسیب دیدگی بررسی کنید. هرگونه پارگی، جای سوختگی، سیم های فرسوده یا فیوز سوخته را بررسی کنید.
  کمپرسور یک لوله استوانه ای مشکی یا نقره ای است که سه سیم به آن متصل است.
  به طور خاص، پایانه های کمپرسور (قطعات فلزی که سیم ها به آن وصل می شوند) را برای علائم سوختگی بررسی کنید.
  اگر آسیبی تشخیص داده نشد، باید آن را با یک مولتی متر بررسی کنید.
  مرحله 4 پایانه های C، R و S را پیدا کنید
  مولتی متر خود را بیرون بیاورید و آن را روی تنظیمات “تداوم” قرار دهید.
  گره قرمز را روی ترمینال C و گره سیاه را روی ترمینال S قرار دهید.
  برای بررسی ولتاژ مناسب به خواندن اهم نگاه کنید. باید به طور قابل توجهی زیر 30 اهم خوانده شود.
  گره قرمز را روی C بگذارید و گره سیاه را به R منتقل کنید.
  خواندن اهم را بررسی کنید. باز هم اگر بالای سی باشد احتمالا کمپرسور بدی دارید.
  در نهایت گره قرمز را روی R و گره سیاه را روی S قرار دهید این عدد نیز باید زیر 30 باشد.
  اگر اعداد به طور مداوم بالای سی خوانده می شوند، باید کمپرسور خود را تعویض کنید.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.
  این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
  شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.
  برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.
  برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.
  تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و  اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.
  اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  تعویض کمپرسور کولر گازی در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.
  ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.
  پس از ثبت درخواست پیامک حاوی کد تایید درخواست به انضمام کد اشتراک مشتریان تهران سرویس آنلاین برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.
  مشتریان عزیز میتوانند در تماس های بعدی با مجموعه با ارائه کد اشتراک از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مشتریان عزیز برای طرح هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه ی انجام خدمات ، هزینه ها ، نحوه ی برخورد تکنسین ، بدقولی …..با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و پشتیبانی مجموعه را در جریان امور قرار دهید.
  شکایت مطرح شده در کمترین زمان ممکن بررسی و نتیجه ی نهایی به شما عزیزان گزارش خواهد شد.
  لطفا در صورت بروز مشکل از هرگونه تماس و یا بحث لفظی با تکنسین خودداری کرده و در اسرع وقت پشتیبانی را در جریان قرار داده تا امور شما به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

  چرا تعمیرات کولر گازی خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱-سابقه ی کاری ۱۰سال تهران سرویس آنلاین در زمینه ی ارائه خدمات کولر گازی در پایتخت
  ۲-استخدام تکنسین های دارای مدرک های معتبر و با سابقه ی کاری بالای ۷ سال
  ۳-استخدام تکنسین های آشنا به زبان انگلیسی
  ۴-پایین ترین نرخ ارائه خدمات مطابق با اتحادیه کولر گازی
  ۵-انجام تعمیرات قطعات مختلف به منظور کاهش هزینه ی مشتری عزیز
  ۶-حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۷-ارائه ضمانت نامه ۶ ماه تعمیرات
  ۸-ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۹-استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۱۰-سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۱۱-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۲-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۳-پشتیبانی آنلاین در ۲۴ ساعت شبانه روز

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس