سرویس کولر گازی

جهت دریافت خدمات کولر گازی، همین الان تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن، کارشناس متخصص جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.

 • چرا تهران سرویس

  سوالات متداول سرویس کولر گازی

  هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

  هزینه تعمیر کولر گازی به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما هزینه منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

  آیا خدمات ارائه شده توسط شما گارانتی می شود؟

  تمامی خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل گارانتی ۱۸۰ روزه و ضمانت ۶ ماهه می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

  روند ثبت درخواست تعمیر کولر گازی چگونه است؟

  ثبت درخواست دریافت خدمات کاملا رایگان می باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن جهت هماهنگی با شما تماس حاصل نمایند.

  تعمیرکار چه زمانی مراجعه می کند؟

  زمان مراجعه متخصص توسط شما تعیین می شود و باتوجه به اینکه نزدیکترین تعمیرکار باتجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در کمتر از چند ساعت فراهم است.

  اگر از خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟

  جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت از مهمترین اهداف تهران سرویس می باشد و به همین دلیل تمام خدمات این مرکز شامل گارانتی 180 روزه و ضمانت 6 ماهه می باشد. در صورتی که از خدمات ارائه شده توسط متخصصان ما راضی نباشید، مشکل از طریق واحد خدمات مشتریان پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

  فهرست مطالب:

  سرویس کولر گازی (Air conditioner service) شاید بعضی از شما این تجربه تلخ را داشته باشید، که بازدهی کولر گازی در فصل گرما به یک باره کاهش یافته و دیگر خبری از آن سرمای مطبوع نباشد،دلیل این موضوع تنها عدم توجه به سرویس کولر گازی پیش از شروع فصل گرماست. برای طول عمر بیشتر و بازدهی بالای دستگاه سرویس و نگهداری کولر گازی خود را به صورت دوره ای انجام دهید.مسائلی از قبیل تعویض قطعات، شارژ گاز کولر گازی و دیگر مواردی از این دست که برای هر دستگاه کولر گازی ممکن است ، پیش بیاید در سرویس دوره ای برطرف شده و نیاز به هزینه های احتمالی در آینده را کاهش خواهد داد.
  با توجه به هزینه های بالای خرید کولر گازی مصرف کنندگان عزیز باید توجه زیادی به نگهداری و سرویس این وسیله حساس داشته باشند. سرویس کولرگازی یک امر تخصصی است ،که باید توسط کارشناس مربوطه انجام گیرد ،بسیاری از شرکت های نامعتبر در هنگام سرویس کولر تنها به شستن یونیت داخلی و خارجی کولر گازی بسنده کرده و از چک کردن سایر نکات سرباز میزنند ،که در اینجا باید به شما عزیزان متذکر شویم که شستن فیلتر های یونیت داخلی و خارجی تنها یک مورد از چک لیست سرویس کولر است.
  مجموعه تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه سرویس انواع برند کولر گازی در کنار شماست تا سرویس مطمئن را با ما تجربه کنید.

  سرویس مطمئن با تهران سرویس آنلاین 

  سرویس کولر گازی در تهران :

  سرویس کولر گازی خود را تیم متخصص تهران سرویس آنلاین بسپارید شرکت ما با بالاترین کیفیت و کمترین با ارائه  ضمانت 6 ماه آماده است تا در کمتر از یک ساعت تعمیرکاران مجاز خود را برای تعمیر کولر گازی و سرویس انواع برند کولر در سراسر تهران بزرگ اعزام نماید.جهت ثبت درخواست سرویسکار خود میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با نزدیکترین شعبه به محل سکونت خود اقدام نمایید.

  همانطور که میدانید وسایل برودتی عمر کوتاهی دارند ،اما باید این نکته را به شما متذکر شویم که با رعایت نکاتی کوچک و کاربردی شما میتوانید به راحتی عمر این وسیله را افزایش دهید .سرویس باعث افزایش طول عمر کولر گازی شما خواهد شد ،چرا که در سرویس کولرگازی که توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین انجام میپذیرد ،تمامی عواملی که باعث خرابی ،صدمه زدن به دستگاه و کم شدن عمر دستگاه شما میشود مورد بازبینی قرار گرفته و برطرف خواهند شد.
  برای سرویس کولرگازی خود یک برنامه منظم در نظر داشته باشید ،اگر شما عضو باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین شوید ،در تاریخ های مشخصی از سال برای شما تاریخ سرویس تخصصی در نظر گرفته میشود و علاوه بر آن شما از تخفیف های مخصوص مشتریان طلایی تهران سرویس آنلاین نیز برخوردار خواهید شد .برای عضویت کافیست عدد 1 را به شماره تلفن 5000268706 ارسال نمایید.شست و شوی فیلترهای یونیت داخلی

  هزینه سرویس کولر گازی چقدر است؟

  رایج ترین سوال در بین مشتریان عزیز تهران سرویس آنلاین این است ،هزینه ی سرویس کولر چقدر است ؟
  این را باید به شما عزیزان بگوییم که هر کسی که به شما یک قیمت ثابت برای سرویس اعلام کند ، یک سرویسکار غیر حرفه ایست که تخصصی برای این کار ندارد.
  چرا که سرویس کولر گازی برای هر دستگاه با دستگاه دیگر متفاوت است ،برای مثال به باید بگوییم که هزینه سرویس یک دستگاه کولر گازی که به صورت مداوم در یک طی سال سرویس میشود ، با یک کولر گازی که چندین سال سرویس نشده هزینه ای متفاوتی خواهد داشت ،و این کاملا منطقی و عقلانی است .

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی در تهران سرویس آنلاین :

  • شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  • بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد  اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  • قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  • زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  • بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  • طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  • نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  چرا باید به سرویس کولر گازی اهمیت دهیم :

  امروزه با توجه به افزایش قیمت خرید کولرگازی و کاهش توان خرید مردم نگهداری از وسایل برقی مخصوصا سیستم های تهویه مطبوع از اهمیت ویژه ای برخودار است ، چرا که این وسایل به نوبه ی خود عمر چندان طولانی نداشته و با مصرف نادرست شما همین طول عمر را نیز تا حد زیادی کاهش خواهید داد.
  سرویس کولر گازی باید توسط سرویسکار مجاز تهران سرویس آنلاین هر ساله انجام شود.
  به علاوه سرویس کولر گازی باعث کاهش هزینه های برق مصرفی و هزینه های تعمیراتی شما میشود و شما عزیزان را تا حد زیادی از حضور تکنسین در طول فصل بی نیاز میسازد.

  مراحل سرویس کولر گازی :

  سرویس پنل داخلی :

  اولین قدم چک کردن نصب درست پنل داخلی ,اتصالات و میزان باد خروجی است.در این مرحله سرویسکار از میزان خنکی باد خروجی به وسیله ی دماسنج مطمئن میشود.

  محل نصب کنداسور:

  پس از آن باید پنل خارجی کولر گازی را بررسی کنید. فضای خالی اطراف کولر گازی بسیار اهمیت دارد. این فضا حداقل باید نیم متر باشد. این فضا به شما کمک می کند تا هوا به خوبی در اطراف AC جریان داشته باشد و کویل نفس بکشد.و در صورتی که این فضا از میزان ذکر شده کمتر باشد دستگاه عملکرد خوبی را نخواهد داشت.

  بررسی سیم کشی کولر گازی:

  موقع مراجعه سرویس کار برای سرویس کولر، او برق کولر گازی را قطع خواهد کرد. با این کار موجب امنیت مراحل سرویسمی شود. پس از قطع برق AC نوبت به باز کردن پنل کولر گازی می رسد. در این مرحله باید سیم کشی های داخلی به به خوبی و با دقت بررسی شوند تا مطمئن شود که سیم ها کاملا به هم متصل بوده و احتمالا نسوخته اند.

  بررسی کندانسور و خازن کولر گازی:

  سرویس کار کولر گازی باید به دقت کندانسور و خازن کولر گازی را نیز مورد بررسی قرار دهد. در این مرحله این دوقطعه نباید دچار تورم و باد کردگی شده باشند.در صورت بروز مشکل در هرکدام از قطعات ذکر شده باد خروجی از دستگاه خنکای لازم را نخواهد داشت.

  میزان شارژ گاز کولر گازی:

  در این مرحله سرویسکار کولر گازی با وصل کردن گیج مانیفولد به کولر گازی فشار گاز آن را اندازه می گیرد. او این قضیه را می سنجد که آیا شارژ گاز کولر بر اساس دستور العمل سرویس کولرگازی نظر تنظیم شده است یا خیر؟ اگر میزان شارژ گاز کمتر یا بیشتر از حد تعین شده باشد کولر گازی اسپلیت شما نیاز به سرویس و شارژ گاز خواهد داشت. شارژ گاز برای دستگاههای تازه نصب شده ,دستگاه بعد از جابه جایی و یا کولر گازی هایی که دچار نشت گاز شده اند باید انجام بگیرد . پیشنهاد میکنم مقاله شارژ گاز کولر گازی را در فسمت مقالات مطالعه نمایید.

  فن و کمپرسور کولر گازی:

  کمپرسور قلب دستگاه کولر گازی به شمار می رود. تکنسین کولر گازی در طول بررسی های خود باید مطمئن شود که کمپرسور و فن به خوبی و و روان کار می کند. سخت کار کردن فن و کمپرسور موجب داغ شدن آن ها و در نهایت سوختن این دو قطعه می شود.

  موتور کولر گازی:

  آیا موتور کولر گازی شما نیاز به روغن کاری دارد؟ موتور کولر گازی در باید حین سرویس حتما روغن کاری شود. هنگام بررسی و سرویس کولرگازی حتما به این مسئله توجه کنید.

  فیلتر هوای کولر گازی:

  در این مرحله باید از تمیزی فیلتر هوای کولر گازی مطمئن شوید.در صورت کثیفی فیلتر های هوا دستگاه عملکرد مناسب را نخواهد داشت .میزان باد کم شده از خنکای آن کاسته میسود و در بسیاری موارد دستگاه دچار آبریزش میشود.

  تمیز کردن کولر گازی:

  اخرین گام از سرویس کولر ، تمیز کردن آن است. این کار در بهبود عملکرد دستگاه شما بسیار موثر می باشد.در سرویس شست و شوی کنداسور خارجی و تمیز کردن پنل داخلی تاثیر زیادی در عملکرد آن خواهد داشت.شستن فیلتر یونیت داخلی

  تعرفه سالانه سرویس کولر گازی :

  شرکت های خدماتی نیز مانند سایر اصناف دارای اتحادیه های مخصوص هستند ،که هر ساله برای تمامی خدمات کولر گازی هزینه معقولی را در نظر میگیرد و تمامی شرکت های معتبر ملزم به رعایت این قیمت ها هستند .و شرکت تهران سرویس آنلاین و تمامی سرویسکاران این شرکت از این نرخ نامه تبعیت میکنند.تمامی موارد بالا جزو عوامل مهم در تعیین نرخ سرویس کولرگازی شما عزیزان است ،و مطمئنا این نرخ برای همه ی عزیزان یکسان نخواهد بود .
  باید متذکر شویم که برند کولر گازی جز در قیمت قطعات تعویضی هیچ تاثیری در نرخ سرویس کولرگازی شما عزیزان نخواهد داشت.

  قیمت قطعات تعویضی :

  در برخی موارد سرویسکار کولر گازی حین سرویس کولر با قطعات معیوبی روبه رو خواهند شد که باید با قطعه اصلی از همان برند تعویض شود .از آنجایی که تهران سرویس آنلاین خود تامین کننده قطعات اصلی تمامی برندهای کولر گازی است ، این نوید را به شما عزیزان میدهد تمامی قطعات اصل و پایین ترین نرخ در سطح تهران است.سرویس اسپلیت

  بهترین زمان سرویس کولر گازی :

  بهترین زمان سرویس کولر گازی دقیقا زمانی قبل از شروع فصل سرما و گرما و قبل از فصل استفاده از کولر گازیست.
  اگر بخواهیم دقیقا به شما عزیزان بگوییم این زمان برای کسانی که از کولر گازی برای سرمایش و گرمایش استفاده میکنند فصل بهار و پاییز است.اما اگر شما تنها برای سرمایش از آن استفاده میکنید در اوایل فصل بهار به سرویس کولرگازی خود اقدام کنید.

  سرویس کولر گازی تهران سرویس آنلاین شامل چه مواردیست :

  • شستشوی پنل داخلی
  • نصب فیلتر هپا
  • نصب سایبان کولر
  • شارژ گاز کولر گازی
  • تست آمپر کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شستشوی پنل خارجی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر
  • نشت‌یابی و شارژ گاز
  • تعویض قطعات معیوب

  در صورت سرویس نکردن کولر گازی با چه مشکلاتی روبرو خواهیم شد:

  • کولر گازی به یکباره خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود.
  • در حالی که دستگاه روشن است اما کمپرسور خاموش می‌باشد.
  • با اینکه دستگاه روشن است و کمپرسور دستگاه نیز کار می‌کند اما کولر هوای گرم به محیط انتقال می‌دهد.
  • مثل همیشه خنک کننده دستگاه محیط را خنک نمی‌کند.
  • کولر گازی به نسبت اولین روز نصب کولر سر و صدایش بیشتر شده است.
  • ریموت دستگاه سرمایشی از کار می‌افتد.
  • وقتی از کولر گازی استفاده می‌کنید از پنل داخلی صدایی نا به هنجار به گوشتان می‌رسد.
  • وقتی کولر گازی روشن می‌شود، پنل پیغام خطا را می‌دهد(یا چراغ‌هایش قرمز می‌شود)
  • پنل داخلی دستگاه بعد از استفاده در مدت زمان طولانی یخ می‌زند.
  • وقتی از دکمه ریموت دستگاه را روشن می‌کنیم، کولر گازی روشن نمی‌شود.
  • باعث افزایش میزان مصرف برق دستگاه می شود.
  • زمانی که کولر را روشن می کنیم، دوده سیاه پرتاب می کند.
  • زمانی که کولر گازی کار می کند بوی نا مطبوعی می دهد.
  • پنل داخلی کولر گازی به علت مسدود شدن مسیر لوله، دچار آب ریزی می شود.
  • گاهی باعث سوختگی یا معیوب شدن کمپرسور کولر گازی می شود.
  • فاصله پرتاب باد (محدوده خنک‌ کنندگی کولر گازی) نسبت به قبل کمتر می شود.شست و شوی یونیت داخلی

  برندهای کولر گازی تحت پوشش تهران سرویس آنلاین :

  • کولر گازی سامسونگ
  • کولر گازی جنرال
  • کولر گازی ال جی
  •  کولر گازی تراست
  • کولر گازی میتسوپیشی
  •  کولر گازی تی سی ال
  • کولر گازی هایسنس
  • کولر گازی پاناسونیک
  • کولر گازی گری
  • کولر گازی هیتاچی
  • کولر گازی کریر
  • کولر گازی توشیبا
  • کولر گازی هایر
  • کولر گازی وست پوینت
  •  کولر گازی مدیا
  • کولر گازی کن وود
  • کولر گازی کین الکتریک
  • کولر گازی گالانز
  • کولر گازی بوش
  • کولر گازی تاچی ایر
  • کولر گازی زیمنس
  • کولر گازی آرچلیک
  • سرویس کولرگازی مک کوی
  • کولر گازی آکسون
  • کولر گازی تک وود
  • کولر گازی لارس
  • کولر گازی وستل
  • کولر گازی لینکس
  • کولر گازی جی ام
  • کولر گازی ترنشک
  • کولر گازی آی اس ال 
  • کولر گازی گرینسرویس پکیج دیواری

  سرویس کولر گازی ال جی :

  یکی از معروف ترین برندهای کولر گازی موجود در بازار کولر گازی ال جی است ،که هم به صورت اینورتر و هم معمولی در سراسر کشور در حال استفاده است.کولر گازی های ال جی با استفاده از تکنولوژی نوین سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است. سرویس تمامی مدل های کولر گازی ال جی به صورت تخصصی در تهران سرویس آنلاین با ضمانت انجام میگیرد.

  سرویس کولر گازی سامسونگ:

   رقیب همیشگی ال جی این بار نیز در رقابت با سیستم های برودتی ال جی در حال تولید کولر گازی های اینورتر با تکنولوژی روز اروپاست.سامسونگ این بار هم توانسته به خوبی در بازار ایران بدرخشد و رضایت بسیاری از مشتریان خود را بدست آورد.سرویس کولر گازی سامسونگ توسط تیم حرفه ای به صورت شبانه روزی در سراسر تهران در حال انجام است.

  سرویس کولر گازی وست پوینت:

  برند فرانسوی وست پوینت با بیش از پنجاه سال سابقه تولید با سیاست آسایش و راحتی مصرف کننده و شعار تولید محصولات بدون نقص، به صادرات محصولات مختلف، از جمله کولر گازی و انواع لوازم خانگی می پردازد،اگر کولر گازی وست پوینت شما خراب شده نگران سرویس آن نباشید .چراکه تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین سرویس کولرگازی وست پوینت را در محل برای شما انجام خواهد داد.

  سرویس کولر گازی ایوولی :

  کولر های گازی ایوولی Evvoli ساخت کشور چین به سفارش ایتالیا می باشد که از نظر کیفیت ساخت قابل قبول بوده و توانسته با دیگر محصولات مشابه در این صنعت رقابت کند.سرویس کولرگازی ایوولی در تمامی شعب تهران سرویس آنلاین انجام میشود.

  سرویس کولر گازی هایسنس :

  شرکت هایسنس یکی از برترین تولیدکننده لوازم خانگی در جهان محسوب می شود و با برندهای معروفی مانند ال جی، جنرال و … قابل رقابت است.  به دلیل تکنولوژی روز دنیا و برند های متنوع از کولر های گازی شاهد بهترین ها در این زمینه هستیم در واقع کولر گازی هایسنس به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب و داشتن کنترل دیجیتال در جهت تنظیم هوای مناسب چه در فصول سرد سال و چه در تابستان بسیار مورد توجه است.سرویس کولر هایسنس نیازمند تخصص و مهارت بالایی که در شرکت تهران سرویس آنلاین متخصصان ویژه ای برای انجام کارهای سرویس این برنده فعالیت میکنند.

  سرویس کولر گازی بوش :

  از برندهای خارجی باسابقه و بسیار حرفه ای که در زمینه تولید سیستم های برودتی از جمله کولر گازی در حال فعالیت است ،میتوان به برند بوش اشاره کرد ،هرگزسرویس کولرگازی بوش خود را به دست سرویسکاران بی ساببقه نسپارید چرا که ممکن است خسارت ها زیادی به دستگاه شما وراد کنند .برای سرویس کولر  بوش خود با شعب تهران  سرویس آنلاین در تهران در تماس باشید.

  سرویس کولرگازی گری:

  در میان تمامی برندهای کولرگازی که در بازار وجود دارند، تنها چند برند شهرت و آوازه خاصی را کسب کردند که گری یکی از این برندهاست. کولرگازی گری جزو بهترین کولرهای گازی موجود در بازار است. شرکت گری با وجود اینکه پیشینه زیادی ندارد، اما پیشرفت بسیار زیادی در زمینه سیستمهای تهویه و به خصوص کولرهای گازی داشته است. این شرکت با اینکه از سال 1997 شروع به فعالیت در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع کرد،سرویس انواع مدل کولر گازی های گری با تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین در سراسر تهران در کمتر از یک ساعت انجام میپذیرد.

  سرویس کولر گازی آکس :

  اسپلیت و کولر گازی آکس AUX یکی از مهم ترین تجهیزات در سیستم های تهویه مطبوع است.شرکت آکس متعلق به کشور چین است. این شرکت با استفاده از کارشناسان متخصص و مجرب به همراه جدیدترین تکنولوژی ها توانسته است که سهم زیادی از بازار کولرهای گازی را به خود اختصاص دهد.خدمات کولر گازی آکس در مجموعه تهران سرویس آنلاین به راحتی امکان پذیر است.

  سرویس کولر گازی تراست :

  کولر گازی تراست نیز از سری کولرهای ساخت چین است ،که با توجه به طراحی زیبا و عملکرد بسیار خوب این برند بسیار مورد علاقه مصرف کنندگان سیتسم های برودتی قرار گرفته است.تمامی خدمات کولر گازی تراست از جمله تعمیر ، سرویس و نصب کولر گازی تراست در مجموعه تهران سرویس آنلاین در حال انجام است.

  سرویس کولر گازی تی سی ال :

  شرکت TCL در سال 1981 فعالیت خود را در زمینه تولید فروش محصولات لوازم خانگی و صوتی تصویری در چین آغاز کرد.
  نام قدیمی این شرکت TTK بوده که فقط در زمینه تولید نوار ضبط صوت فعالیت می کرد.در سال 1990 شرکت TCL محصولات سیستم های تهویه مطبوع را نیز به سبد محصولات خود اضافه کرد و توانست نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد.برای سرویس کولر گازی تی سی ال خود کافیست با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.سرویس اسپلیت

  سرویس کولر گازی هیتاچی :

  برند هیتاچی ژاپنی است و دفتر مرکزی آن نیز در توکیو قرار دارد. این شرکت در ابتدا با توجه به نیاز بازار ژاپن دست به تولید می زد اما امروزه در ردیف شرکت های صادرکننده قرار دارد که در زمینه تولید سیستم های تهویه مطبوع از جمله کولر گازی می درخشد. محصولات این مارک زیر نظر برترین کارشناسان با توان مهندسی بالا تولید می شود و بدون نیاز به کمک های خارجی، جدیدترین فناوری ها را در خط تولید خود به کار می برد.برای نصب ،تعمیر و سرویس کولرگازی هیتاچی خود به تهران سرویس آنلاین اطمینان کنید.

  سرویس کولر گازی پاناسونیک :

  . کمپانی پاناسونیک در سال 1918 میلادی به عنوان شرکت چند ملیتی در کشور ژاپن تاسیس و به بهره برداری رسید ، کولر گازی این شرکت بدلیل کیفیت بسیار بالا در سراسر جهان مورد استقبال مردم قرار گرفته است .خدمات و سرویس این برند معروف ژاپی به صورت شبانه روزی در تهران سرویس آنلاین در حال انجام است.کافیست با نزدیکترین شعبه به خود در تماس باشید.

  سرویس کولر گازی گرین :

  کشور سازنده شرکت گرین کشور چین می باشد. البته شرکت گرین جزء شرکت هایی است که کیفیت محصولات آن درجه یک می باشد و از آخرین استانداردهای بین المللی بهره می برد. از کوچک ترین قطعات تا نهایی ترین آنها قطعات به روز و با کیفیت می باشد که نتیجه آن محصولات با کیفیت تر و کولر های گازی با بهترین راندمان می باشد.برای سرویس کولر گازی گرین با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  سرویس کولر گازی گودمن :

  .تاریخچه این کمپانی به سال 1954 بازمی گردد که در این سال توسط هارولد گودمن در تگزاس آمریکا تاسیس شد و به سرعت در دهه 1960 به یکی از موفق ترین سازندگان سیستم های تهویه مطبوع تبدیل شد. این شرکت سازنده در ساخت کولر گازی از تکنولوژی اینورتر بهره می گیرد تا مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. کیت اینورتر مصرف برق را تا 60 درصد کم می کند تا از ایجاد هزینه های گزاف برق جلوگیری نماید.سرویس کولر گازی بسیار تخصصی است و نمیتوان آن را به هر تکنیسینی محول کرد .سرویسکاران تهران سرویس آنلاین با تجربه و مهارت خاص خود در زمینه کولر گازی گومن آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

  سرویس کولر گازی کریر :

  اگر برای سرویس کولر گازی کریر خود دنبال یک سرویسکار حرفه ای و با سابقه میگردید ،با ما در تماس باشید چرا که تهران سرویس آنلاین با سابقه بیش از 7 سال در زمینه سرویس کولر گازی کریر از سابقه ی خوبی برای تشخیص و عیب یابی کولر گازی برخودار است.سرویس کولرگازی باقطعات اصلی و با ضمانت انجام میگیرد.

  سرویس کولر گازی جی پلاس :

  در میان این برندهای خارجی شرکت معتبر جی پلاس با تولید کولرگازی های خود با استفاده از تکنولوژی روز و طراحی زیبا و کاربر پسند بسیار در بین مردم محبوب شده است.و بسیاری از مشتریان با خرید این برند سرشناس ایرانی خواستار خدمات پس از فروش آن هستند،ما به شما این نوید را میدهیم که تمامی خدمات کولر گازی جی پلاس را میتوانید از طریق شرکت ما دریافت کنید.سرویس کولر گازی جی پلاس با ضمانت 6 ماه انجام میگیرد.

  سرویس کولر گازی ایران رادیاتور :

  در کنا جی پلاس ایران رادیاتور نیز از جمله های ایرانی محسوب میشود که در کنار تولیدات گرمایشی نسبت به تولید سیستم های برودتی نیز  اقدام کرده و میتوان به جرات گفت با محصولات روز اروپا قادر به رقابت تنگانگ است.سرویس کولر گازی ایران رادیاتور در تمامی شعب تهران سرویس آنلاین انجام میگیرد.

  سرویس کولر گازی پرتابل :

  کولر گازی پرتابل همان کولر گازی های قابل حمل و نقل هستند که در ظرفیت های کمتر از اسپلیت برای مکان های کوچک استفاده میشوند،کولر گازی های پرتابل نیز مانند سایر کولر های گازی نیاز به سرویس سالانه دارند ،چرا که عملکرد آنها کاملا با کولر گازی های اسپلیت یکسان است.باید توجه داشت که هزینه شارژگاز برای کولر گازی های پرتابل به دلیل ظرفیت کمتر آنها مبلغ کمتری نسبت به کولر گازی های ایستاده و اسپلیت است.
  و ترجیحا سرویس کولر گازی های پرتابل به دلیل باز شدن تمامی قطعات و حساس بودن بدنه بهتر است در کارگاه تهران سرویس آنلاین انجام پذیرد.

  سرویس کولر گازی ایستاده :

  کولر گازی های ایستاده در ظرفیت های بسیار بیشتر از اسپلیت طراحی و به بازار عرضه شده است.کاربرد این کولر گازی در مساجد ،مدارس و ساختمان های بزرگ است.هزینه ی شارژ گاز و سرویس کولر گازی های ایستاده در مقایسه با سایر کولر های گازی اندکی بیشتر است.برای سرویس کولر گازی های ایستاده خود کافیست با ما در تماس باشید.

  سرویس کولر گازی پنجره ای :

  کولر گازی های پنجره ای قدیمی ترین نسل از کولرهای گازیست،که به صورت یکپارچه در پشت پنجره شما قراگرفته و بدون نیاز به لوله کشی فقط با سیم کشی برق آن میتوانید از آن استفاده کنید .کولر گازی های پنجر های برای مستاجران و مغازه های کوچکی که قادر به لوله کشی نیستند بهترین گزینه است.خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی پنجره ای در تهران سرویس آنلاین امکان پذیر است.سرویس یونیت داخلی

  چه زمانی کولر گازی شما به سرویس نیاز دارد؟

  1-کولر گازی در حالتی که در به صورت مرتب مورد استفاده قرار میگیرد باید سالانه
  2 مورد مورد سرویس و بازبینی قرار بگیرد.
  2-بعد از جابه جایی و تغییر مکان نصب اسپلیت
  3-هنگام نمایش ارور بر صفحه نمایشگر کولر گازی و اسپلیت
  4-در هنگامی که کولر گازی در مواجه با گرد غبار زیادی به صورت ناگهانی قرار بگیرد.
  5-ایجاد صدا های نا متعارف از دستگاه
  6-کم شدن قدرت سرمایش و گرمایش کولر گازی
  7-کم شدن پرتاب باد کولر گازیسرویس کولر گازی در تهران

  مهمترین دلایل سرویس به موقع کولر گازی اسپلیت را به چند دسته تقسیم کرد :

  ۱-کاهش مصرف برق کولر گازی
  ۲-افزایش طول عمر در کولر گازی
  ۳-سریع خنک کردن در کولر گازی
  ۴-اطمینان از وجود گاز کافی در کولر گازی
  ۵-عدم وجود آمدن بوی نامطبوع در کولر گازی

  کاهش مصرف برق کولر گازی:

  زمانی که دستگاه شما به یکباره دچار افزایش مصرف برق میشود ،با سرویس به موقع میتوان جلوی این مصرف را گرفت:

  • تمامی سیم ها و اتصال ها را چک کرده و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل نمایید.
  • با لمس کردن موتور های کولر گازی از سالم بودن آن ها مطمئن شوید.
  • سوپاپ های کمپرسور را چک کنید؛ اگر سوپاپ ها خراب شده اند باید کمپرسور تعویض شود.
  • در صورتی که فیلتر های مربوط به کندانسور و تبخیرکننده ی اسپلیت کثیف هستند، آن ها را تعویض کنید.
  • شارژ گاز دستگاه را چک کنید چرا که کاهش میزان گاز مبرد میتواند باعث افزایش برق مصرفی کولر گازی شما شود.

  افزایش طول عمر کولر گازی :

  یکی از مهمترین اصول در نگهداری از وسایل برقی سرویس به موقع است ، در سرویس کولر گازی توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین تمامی موارد مهم برای طول عمر کولر گازی بررسی خواهد شد و در صورت نیاز اقدامت لازم برای کولر گازی شما انجام خواهد شد.

  • تمیزی فیلتر ها یونیت داخلی و خارجی
  • شارژ گاز 
  • بررسی سیم کشی 
  • بررسی آمپر مصرفی کولر گازی
  • نشت یابی 
  • بررسی قطعات کولر گازی و اطمینان از سالم بودن آن

  تعدادی از مواردی است ،که در سرویس کولر گازی بررسی میشود.

  سریع خنک کردن کولر گازی :

  در صورت عدم سرویس به موقع ،کولر گازی شما دیگر توان سابق برای خنک کردن محیط را مانند گذشته نخواهد داشت.چرا که یکی از عوامل  مهم در سیستم کولر گازی گاز مبرد آن است.که با گذشت زمان میزان این گاز کاهش یافته و خنکا آن به میزان چشم گیری کم میشود.

  انتشار بوی نامطبوع:

  یکی  از عواقب سرویس نکردن کولر گازی انتشار بوی نامطبوع از این سیستم تهویه مطبوع است ،بوی جوراب ، گوگرد ،تخم مرغ گندیده ….. و مواردی از این قبیل را میتوان از عواقب سرویس نکردن کولر گازی دانست.

  در استفاده از کولر گازی به چند نکته توجه نمایید:

  هنگام استفاده از کولرگازی پنجره ها را با پرده یا برچسب بپوشانید. دستگاه خود را حتی الامکان سالیانه سرویس نمایید. اتاق خوابها را از 25 درجه سانتی گراد خنک تر نکنید. جهت افزایش بازدهی میتوانی کمپرسور خود را تبدیل به احسن نمایید. هنگامیکه از کولرگازی استفاده میکنید ، از دستگاههای رطوبتگیر استفاده ننمایید. یا استفاده از کاهش دمای ترموستات از 3 الی 5 درصد در مصرف برق صرفه جویی نمایید. هنگام تابستان جهت رضایت از سرمای مطلوب تا آنجا که میتوانید از وسایل گازسوز ، لامپ و … در زمانی که هوا خنکتر است و نیازی به کولرگازی ندارید استفاده نمایید. اطراف کولرگازی را به درستی درزگیری نمایید و از قرار دادن اسپلیت در معرض نور خورشید بپرهیزید.

  سرویس کولر گازی هر چند وقت یکبار انجام شود؟

  قطعا نمی توان گفت که چه مدت باید اقدام به سرویس کولر گازی کرد! چرا؟اجزاء مختلف کولر گازی نیاز به سرویس شدن در بازه های زمانی متفاوت دارند. و اینکه در برخی موارد کولر گازی در جایی قرار دارد که گرد و خاک بیشتری وجود دارد و خب اگر اینچنین باشد بهتر است در فصل گرما دوبار اقدام به شستشوی موتور کولر گازی کرد و اقدام به سرویس کولر کرد. در مورد دیگر کولر در معرض گرد و خاک نمی باشد و هوا و مقدار ذرات خاک کم است و برای این مورد سالی ۱ بار سرویس کولر گازی کافی است اما بهتر است که سرویس پنل داخلی کولر گازی به صورت ماهانه انجام شود و سرویس پنل خارجی کولر گازی به صورت فصلی قبل از شروع فصل گرما و سرما انجام شود.سرویس کندانسور

  چرا شستن کولر گازی مهم است ؟

  یکی از قاتلین خاموش کولر گازی گرد و غبار است ،اما این ذرات کوچکی میتواند کولر گازی را به کام مرگ بکشاند ؟
  بله ، کولر گازی برای عملکرد صحیح نیاز به گردش هوا دارد ،کثیفی فیلتر های یونیت داخلی ،کمپرسور ،و حتی بردکولر گازی باعث خرابی زودرس کولر گازی شما عزیزان خواهد شد.
  فیلتر ها در صورت کثیفی باعث ایجاد بیماری های مانند : بیماری آلرژی و تنگی تنفس خواهد شد .
  فیلتر های کثیف کولر گازی باعث میشود هنگام عملکرد کولر گازی به دستگاه فشار زیادی وارد میکند و در بسیاری از موارد عامل سوختگی کمپرسور کولر گازی همین ذرات گرد و غبار است.
  علاوه بر این کثیفی فیلتر ها باعث افزایش جریان برق مصرفی شما نیز خواهد شد.
  در مقاله نکات مهم در کاهش مصرف برق کولر گازی به این نکته اشاره کردیم که یکی از روش های کاهش مصرف برق کولر گازی سرویس به موقع آن است.
  یک نکته مهم در شست و شوی کولر گازی تمیز کردن برد و عاری بودن آن از ذرات گرد و غبار است چرا که گرد و غبار باعث سوختگی آی سی برنامه برد شما خواهد شد.

  سرویس کولر گازی در محل:

  سرویس کولر گازی نیازی به جابه جایی ندارد ،چرا که تمامی موارد سرویس در محل شما قابل اجراست ،تنها برای کولر گازی های پرتابل بدلیل حساس بودن بدنه و اجبار برای باز کردن بدنه دستگاه برای شارژ گاز پرتابل بهتر است برای سرویس به کارگاه منتقل شود و در همان روز برای مشتریان عزیز بازگردانده میشوند.
  تنها موردی که در سرویس کولر گازی فقط برای مشتریان عزیز اجرا میشود و تهران سرویس آنلاین را از سایرین متفاوت میکند این است که بدنه کولر گازی بعد از چند سال دچار تغییر رنگ شده و دیگر آن سفیدی و شفافیت سابق را ندارد در این جا سرویسکاران تهران سرویس آنلاین اقدام به رنگ کردن یونیت داخلی شما خواهند کرد و ظاهر کولر گازی شما را به بهترین شکل ممکن تبدیل میکنند.

  ضمانت 180 روزه قطعات مصرفی:

  گروه مهندسی تهران سرویس آنلاین در هنگام تعویض و تعمیر قطعات مصرفی و مورد نیاز شما قطعه معیوب را با برند اصلی از همان برند جایگزین خواهد کرد، و تمامی قطعات مصرفی شما شامل 6 ماه گارانتی تعویض میباشد، در ضمن باید یادآور شویم قطعه تعویضی به صورت داغی به مشتریان عزیز عودت خواهد داده شد.ضمنا مشتریان عزیز تهران سرویس آنلاین برای خرید قطعات پکیج خود کافیست با یکی از نمایندگی های تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایند تا قطعه مورد نیاز در کمتر از یک ساعت در تهران و کمتر از 3 روز کاری به شهرستان ارسال خواهد شد.

  سوالات رایج درباره سرویس کولر گازی:

  سرویس کولر گازی شامل چه مواردیست؟

  • تمیزی فیلتر ها یونیت داخلی و خارجی
  • شارژ گاز 
  • بررسی سیم کشی 
  • بررسی آمپر مصرفی کولر گازی
  • نشت یابی 
  • بررسی قطعات کولر گازی و اطمینان از سالم بودن آن

  آیا هزینه شارژ گاز با همان هزینه سرویس محاسبه میشود ؟

  خیر ،هزینه شارژ گاز کولر گازی هزینه ای مجزا از سایر هزینه ی سرویس است ،و بنا بر میزان شارژ  انجام شده توسط سرویسکار محاسبه میشود.

  آیا شارژ گاز کولر گازی برای تمامی کولر ها یک میزان است ؟

  خیر ،شارژگاز بر اساس میزان کمبود شارژ به صورت شارژ گاز تکمیلی انجام میپذیرد.و بر میزان عدد نشان داده شده توسط گیج برای هر مشتری متفاوت است.

  آیا در سرویس کولر گازی پنل از روی دیوار باز میشود؟

  در صورت سرویس مداوم و سالانه نیازی به باز کردن پنل داخلی نبوده و شست و شو روی دیوار انجام میپذیرد اما در صورتی که چندین  سال کولر خود را سرویس نکرده باشید ،پنل داخلی باز میشود و سرویس بیرون از منزل انجام میگیرد.

  اگر سرمایش کولر گازی خوب باشد اما گیج کاهش گاز مبرد را نشان دهد ،به شارژ گاز نیاز است؟

  بله چون در بسیاری از موارد از سرمایش کولر گازی کاسته نمیشود بلکه این کمپرسور است که با تحمل فشار زیاد در معرض سوختگی و یا مصرف بالای برق قرار  میگیرد.

  آیا با سرویس به موقع هزینه برق کولر گازی کاسته میشود؟

  انجام سرویس و نگهداری منظم کولر گازی شما باعث می شود تا به طور موثر کار کند. در نتیجه، انرژی کمتری برای حفظ عملکرد صحیح دستگاه مورد نیاز است. یک کولر گازی که سرویس نمی شود به دلیل خرابی قطعات انرژی بیشتری مصرف می کند.

  سرویس کولر گازی چه مدت زمان میبرد ؟

  سرویس کولر گازی به تنهایی بین 30 الی 60 دقیقه به طول خواهد انجامید ، اما این در صورتی است که قطعات معیوبی در کولر گازی شما وجو نداشته و تنها به یک سرویس ساده نیاز داشته باشید.وجود مشکل در هر قسمت نیازمند بررسی و زمان کافی برای تعمیر است.

  آیا در منزل میتوانیم سرویس کولر گازی را خودمان انجام دهیم ؟

  یکی از پرتکرارترین سوالات از کارشناسان تهران سرویس آنلاین درباره سرویس کولر گازی در منزل است، که برای پاسخ به این سوال باید به شما عزیزان بگوییم سرویس کولر گازی تنها شست وشوی یونیت داخلی و خارجی نیست.در سرویس کولر گازی باید سلامت خازن، کمپرسور ، موتور فن و سایر قطعات برقی بررسی شود به علاوه میزان گاز دستگاه با استفاده از دستگاه های مخصوص چک شده و مسیر لوله کشی دستگاه بررسی میشود تا از عدم نشتی اطمینان حاصل گردد.شستن یوینت داخلی و خارجی به دست مشتریان عزیز راندمان کاری کولر را افزایش میدهد اما نباید مانع سرویس سالانه کولر گازی گردد.

  کمترین نرخ تعمیرات در تهران:

  تمامی تعرفه های کولر گازی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و مشتریان عزیز هزینه اضافی برای خدمات کولر گازی خود پرداخت نخواهند کرد. با انتخاب تهران سرویس آنلاین از کمترین نرخ تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران را تجربه خواهید کرد.سرویس اسپلیت در تهران

  سرویس اسپلیت و کولر گازی در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید .

  سرویس اسپلیت و کولر گازی در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس  آنلاین با ضمانت 6 ماه بهرمند شوند.

  سرویس اسپلیت و کولر گازی در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر و اسپلیت کولر گازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با 77241505

  سرویس اسپلیت و کولر گازی در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی 66593368

  سرویس اسپلیت و کولر گازی در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  نحوه ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش میتوانید به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید،پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیکترین تکنیسین را برای شما اعزام میکنند.مشترکین قبلی با گفتن کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی میتوانند از 10 درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از 1 ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  لینک کوتاه مطلب : https://b2n.ir/u29696

  منبع :Air conditioner service

  چرا سرویسکار کولر گازی خود را باید از تهران سرویس آنلاین سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر و سرویس کولر گازی
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام وقت بخیر سرویس کولر گازی تمامی برندها رو شما انجام میدین؟

   • سلام دوست عزیز مراحل انجام سرویس کولر گازی یکی است ولی با توجه به شرایط کولر گازی نحوه انجام برخی مراحل متفاوت است

  • وسیله مخصوص شستن و سرویس پنل اسپیلت در منزل رو هم شما دارید ؟ ما چندتا کولر گازی داریم تمایل داریم بخریم

  • سلام سرویس کولرگازی برای ما انجام دادن 1200 تومن از ما پول گرفتن ایا این هزینه منطقیه ؟

   • سلام دوست عزیز عکس فاکتورتون رو برای ما بفرستید تا بهتر راهنماییتون کنم

  • ما برای سرویس اسپلیت از شما خدمات گرفتیم خیلی سریع اومدن و کارما رو انجام دادن بسیار ممنون

  • ممنونم از آموزش خوب سرویس کولر گازی بسیار عالی و دقیق بود

  • ممنون از تخفیف های ویژه ای که گذاشتین ما در تخفیف سرویس کولر گازیمون رو انجام دادیم

  • سلام خسته نباشید اگر بخواهیم در زمستان کولر گازی را روشن کنیم باز باید کولرمون سرویس کنیم؟

  • سلام ما برای سرویس کولر گازی اداره نیاز به یک سرویسکار کولر گازی داریم که فردا 8 صبح نیاروران باشه

  • فیلم سرویس کولر گازی دارید برامون ارسال کنید آیا روی یونیت خارجی آب بگیریم و با آب بشوریم مشکل پیش میاد ؟

  • سلام برای سرویس کولر گازی از طرف یک شرکت دیگه اومدن برای ما 2 میلیون تومان هزینه ی شارژ گاز نوشتن باز الان دستگامون به مشکل خورده و باد سرد نمیده

  • واقا ما هم برای سرویس کولر گازی مون چند سال پیش از یک شرکت دیگه نیرو گرفتم اندازه ی تعمیر موتور از ما هزینه دریافت کردن

  • والا سرویسکارا ی کولر کلا کاری انجام نمیدن ی مسواک کشید روی دستگاه از ما 1 میلیون گرفت

  • ما برا ینشت یابی کولر گازیمون از خود ال جی سرویسکا رگرفتیم اومد به ما مبلغ 5 تومن فاکتور داد با مشاوره تهران سرویس انلاین صحبت کردیم اومدن با 2 تومن کار ما رو درست کردن دستگاه رو هم سرویس کردن رفتن واقعا نمایندگی هاپول بیخود میگیرن

  • برای سرویس کولر گازی خودتون یونیت داخلی رو باز کنید و با مسواک تمیز کنید یونیت خارجی رو هم با فشار آب بشورید مقاله بالا رو بخونید خیلی خوب راهنمایی کردن

  • پارسال من اومدن یونیت داخلی رو باز کنم درب دستگاه رو شکستم

  • خیلی آهسته این کارو انجام بدید و سعی کنید توری ها رو محکم نشورید که پاره بشه برای سرویس کولر گازی هم حتما با این شرکت تماس بگیرید بسیار متخصص هستن

  • سلام ما یک کولر گازی گرین داریم که کولر گازی به یکباره خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود مشکلش چیه ؟با سرویس کولر گازی برطرف میشه ؟

   • سلام دوست عزیز مشکل کولر گازی شما باید توسط سرویسکار بررسی بشه و مشکل مشخص بشه سرویس کولر گازی برای پیشگیری از مشکل است این مشکلی که شما میفرمایید نیاز به تعمیرات داره

  • دیروز برای سرویس کولر گازی اومدن در حالی که دستگاه روشن است اما کمپرسور خاموشه سرویسکار گفت کمپرسور سوخته هزینه تعویض کمپرسور چقدره ؟

   • سلام دوست عزیز باید عکس کمپرسور رو برای ما بفرستید و یا مشخصات کامل رو برای ما اراسل کنید تا هزینه ی دقیق رو خدمت شما اعلام کنیم

  • ما کولرگازیمون رو 6 روز پیش سرویس کردیم مثل همیشه خنک کننده دستگاه محیط را خنک نمی‌کند علتش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز مشکل باید توسط سرویسکار کولر گازی برطرف بشه تا علت دقیق مشخص بشه اما چیزی که شما کیرفمایید به احتمال زیاد مشکل از نشتی کولر گازی است

  • سلام ما سرویس کولرگازیمون رو هر سال انجام دادیم کولر گازی به نسبت اولین روز نصب کولر سر و صدایش بیشتر شده است دلیلش چیه ؟

  • ریموت دستگاه سرمایشی ما از کار می‌افتد شما ریموت کنترل هم دارید ؟

  • پنل داخلی دستگاه بعد از استفاده در مدت زمان طولانی یخ می‌زند آیا این مشکل با سرویس کولر گازی برطرف میشه ؟

  • سلام بعد از ثبت اشتراک برای سرویس کاری کولر دوره‌های زمانی ترتیب میدید ؟

   • سلام بله از زمان ثبت اشتراک و بررسی دیتگاه تاریخ های معینی برای بررسی دستگاه شما مشخص میشه

  • سلام برای ظاهر شدن ارور روی پنل کولر گازی نیاز به سرویسکار کولر گازی داریم شما برای صفادشت هم نیرو اعزام میکنید ؟

   • سلام دوست عزیز ما برای مناطق 22 گانه ارائه خدمات داریم و متاسفانه سرویس کولر گازی برای صفا دشت در حال حاضر امکان پذیر نیست

   • سلام دوست عزیز برای تمامی مناطق 22 گانه خدمات سرویس کولر گازی در تهران انجام میشه

  • برای سرویس کولر گازی نیاز است که مشتری لوازمی را از قبل خریداری کند ؟

   • سلام دوست عزیز اگر قطعات معیوبی نداشته باشید هزینه ی سرویس کولر گازی تغییر نمیکنه ولی قطعات معیوب و شارژ گاز جزو هزینه های سرویس کولر گازی محسوب نمیشود.

  • سلام ما یک کولر گازی گری داریم قابلیت گرمایشش کار نمیکنه مشکل از چیه ؟ سرویس کولر گازی انجام میدین ؟

   • سلام دوست عزیز باید بررسی بشه از خیلی مشکلات میتونه باشه کی از آنها شیر برقی کولر گازی است.کمبود شارژ گاز و عدم سرویس کولر گازی هم شامل این موارد میشه

  • سلام چرا از کولر گازی بوی بدی به مشام می‌رسد به نظر شما با سرویس کولر گازی مشکل برطرف میشه ؟

   • سلام دوست عزیز اگر سرویس یونیت داخلی + یونیت خارجی رو انجام ندادید به احتمال زیاد باید برطرف بشه

  • سلام وقت بخیر هزینه سرویس کولر گازی و اسپلیت چگونه تعیین میشه و ممکن است هزینه های اضافی ایجاد بشه ؟

   • سلام دوست عزیز هزینه ی سرویس کولر گازی مقدار معینی است ولی اگر قطعه ی معیوبی نداشته باشید هزینه کاملا ثابت است .

  • سلام هزینه سرویس کولر گازی ایرانی با سرویس کولر گازی خارجی تفاوت داره ؟

   • سلام دوست عزیز خیر هیچ تفاوتی ندارد هزینه ی سرویس کولر کازی ایرانی با سرویس کولر گازی خارجی یکسان است

  • سرویس کولر گازی هر چند وقت یکبار باید انجام بشه که دستگاه خراب نشه ؟

  • سرویس کولر گازی در تهران چقدر هزینه داره ؟ هم یونیت داخلی هم یونیت خارجی سرویس میشه ؟

  • سلام دوست عزیز پنل داخلی را ابتدا بررسی کنید ببینید تا گرفتگی در شلنگ درین اتفاق نیوفتاده باشه

  • دوستان بیاید نکات مهم هنگام سرویس کولر گازی رو بگیم هر کسی یک نکنه بگه تا از همدیگه چیزی یاد بگیریم

  • سلام کویل‌های کولر گازی وظیفه خنک کردن و تهویه هوا را برعهده دارند، هنگام سرویس کولر باید به این نکته دقت کنیم که شستن این قسمت از از اهمیت بالایی برخودار است.

  • ابتدا برق اسپیلت و کولر گازی خود را قطع کنید برای هرکاری اول برق را قطع کنید که خیالتون راحت باشه

  • سیم پیچی داخلی یونیت‌های کولر گازی را با استفاده از اسپری‌های شستشوی مخصوص کولرهای گازی، تمیز کنید تاثیری زیادی داره روی راندمان کولر گازی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس