تعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر گازی وست پوینت

یکی از برند های نام آشنا در صنعت کولر گازی برند وست پوینت  است،که در صنعت تهویه هوا به خوبی عمل کرده است و از میان رضایت مردمی بالایی برخوردار بوده است.در این مقاله میخواهیم به تعمیر کولر گازی وست پوینت  بپردازیم،با تهران سرویس همراه شوید.

برند وست پوینت ساخت کدام کشور است ؟

برند فرانسوی وست پوینت با بیش از پنجاه سال سابقه تولید با سیاست آسایش و راحتی مصرف کننده و شعار تولید محصولات بدون نقص، به صادرات محصولات مختلف، از جمله کولر گازی و انواع لوازم خانگی می پردازد. بیش از نیم قرن است که لوازم خانگی و کولر گازی به هشتاد و پنج کشور گرمسیر و مرطوب، نظیر کشورهای خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین صادر میشود.

خرید کولر گازی وست پوینت:

تهران سرویس انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 5 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند .

انواع کولر گازی وست پوینت:

-کولر گازی اسپیلت وست پوینت
-کولر گازی ایستاده وست پوینت
-کولر گازی پرتابل وست پوینت

ویژگی کولر گازی وست پوینت:

اسپلیت های وست‌پوینت به دلیل استفاده از تکنولوژی اینورتر بسیار مقرون به صرفه تر هستند، زیرا باعث صرفه جویی در مصرف برق میشوند. در کولر های گازی دور ثابت، فرآیند خاموش و روشن شدن سیستم با وارد کردن شوک به سیستم برق و مصرف انرژی بالا، صورت میگیرد، اما این امر در موتورهای اینورتر با قرار گرفتن موتور روی دور کند ( Standby ) صورت میگیرد.

ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
-بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر وست پوینت
-بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
-بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
-بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف

در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰

خدمات تهران سرویس برای کولر گازی وست پوینت:

-نصب کولر گازی وست پوینت
-سرویس کولر گازی وست پوینت
-تعمیر کولر گازی وست پوینت در تهران

نصب کولر گازی وست پوینت:

برای نصب کولر گازی وست پوینت ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
2- اتصالات الکتریکی
3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی وست پوینت را نصب کنید
4-متصل کردن لوله ها
5-وکیوم کردن کولر گازی
6-شارژ گاز در صورت نیاز

هزینه نصب کولر گازی وست پوینت:

هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

درخواست نصاب کولر گازی:

برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

تعمیر کولر گازی وست پوینت

سرویس کولر گازی وست پوینت:

سرویس کردن کولر گازی یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس کولر گازی به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند .سرویس کولر گازی هر 6 ماه باید توسط متخصص کولر گازی انجام گردد.تعمیرکاران تهران سرویس در کمتر از یک ساعت در محل اعزام میشوند.

مراحل سرویس کولر گازی وست پوینت:

شستشوی کولر گازی:

کولر های گاری مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع کولرگازی تمیز کردن کولر گازی از گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

شستشوی فیلر های کولر گازی:

تمامی فیلتر های کولرگازی توسط بهترین سرویس کار کولر گازی درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر کولر گازی شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.

تست آمپر کولر گازی:

در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.

نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی:

سرویس دوره ای کولر گازی توسط نمایندگی سرویس کولر گازی سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

هزینه سرویس کولر گازی وست پوینت:

هزینه سرویس کولر گازی برای مشتریان عزیز با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است ، و تنها وجه اشتراک تمامی مشتریان عزیز تهران سرویس ضمانت 6 ماهه خدمات تهران سرویس است .

فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی وست پوینت :

سرویس مرتب کولر گازی باعث میشود کولر گازی شما عملکرد بهتری داشته باشد و شما از هزینه های زیاد تعمیرات رهایی یابید.
سرویس کولر گازی وست پوینت باعث کاهش مصرف برق شما خواهد شد .

تعمیر کولر گازی وست پوینت:

در هنگام مواجه شدن با خطا و یا هرگونه خرابی در کولر گازی وست پوینت خود کافیست با متخصصان تهران سرویس تماس حاصل نمایید تا تعمیرکار مجرب در کمتر از یک ساعت در محل حاضر باشد.

مشکلات رایج در کولر گازی وست پوینت:

-مشکل باد گرم کولرگازی وست پوینت
-مشکل صدای زیاد کولرگازی وست پوینت
-چک کردن سلامت درب کولر گازی
-شارژ گاز کولر گازی
-شستشوی کولر گازی
-چک کردن فشار گاز کولر گازی
-تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
-هواگیری کولر گازی
-تعمیر و تعویض قطعات معیوب
-چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
-خدمات سرویس سالیانه کولر گازی وست پوینت
-تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
-کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
-کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
-کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
-کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
-در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
-دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
-سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.

خدماتی که تهران سرویس در زمینه تعمیر کولر گازی وست پوینت شما ارائه میدهد :

-تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی وست پوینت
-شارژ گاز کولر گازی وست پوینت
-تعمیرات کندانسور کولر گازی وست پوینت
-تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر وست پوینت
-انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
-جابجایی اصولی کولر گازی وست پوینت
-نصب اصولی کولر گازی وست پوینت
-مشاوره خرید کولر گازی وست پوینت
-تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
-تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
-عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
-سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
-تعمیرات برد کولر گازی وست پوینت
-خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی

تعمیر کمپرسور کولر گازی وست پوینت در تهران :

خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی وست پوینت پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

شارژ گاز کولر گازی وست پوینت:

شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.

برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی وست پوینت شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی وست پوینت ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

علائم کمبود گاز در کولر گازی وست پوینت:

کاهش قدرت سرمایش کولر گازی
افزایش مصرف برق
یخ زدگی یونیت خارجی کولر گازی
صدای زیاد و نا بهنجار در کولر گازی

تعمیر کولر گازی وست پوینت:

تهران سرویس همواره در تلاش است تا با به کارگیری بهترین نیروها در سراسر تهران اسایش و رفاه را برای شما مشترین عزیز در تهران فراهم آورد.تعمیرکارن تهران سرویس با تعهد و مسئولیت پذیری بالا با قطعات اصل و ضمانت اقدام به تعمیر کولر گازی شما خواهند کرد.تیم پشتیبانی تهران سروس بعه صورت 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.

سرویس کولر گازی وست پوینت در تهران:

همانطور که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کردیم سرویس به موقع کولر گازی از بسیاری از هزینه های شما را کم خواهد کرد . سرویس کولر گازی وست پوینت در تهران سرویس با کمترین نرخ در سراسر تهران انجام خواهد گرفت.

تعمیر کولر گازی وست پوینت

تعمیر کولر پنجره ای وست پوینت:

هر گونه خرابی و تعمیر و همچنین نصب و جابجایی انواع کولر پنجره ای وست پوینت را به ما بسپارید.کولر های پنجره ای که در بسیاری از مناطق که امکان لوله کشی و نصب پنل داخلی برایشان امکان پذیر نیست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هران سرویس با سابقه بسیار زیاد در تعمیر کولر گازی پنجره ای وست پوینت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

تعمیر کولر ایستاده وست پوینت:

این کولرها بیشتر در مکان های بزرگ اداری و مساجد و شرکتها و جاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. کولرهای گازی ایستاده وست پوینت کولرهای قدرتمندی هستند. اگر به تعمیر کولر ایستاده وست پوینت نیاز پیدا کردید فقط یک تماس با اعزام سرویسکار کولر فاصله دارید.

تعمیر کولر گازی پرتابل وست پوینت:

کولر گازی های پرتابل ،کولرهای قابل حملی هستند که برای محیط های کوچک بسیار کاربردی و مقرون به صرفه است .تعمیرکاران کولر گازی وست پوینت تهران سرویس آمادگی تعمیرات تمامی کولر گازی ها از جمله کولرگازی های پرتابل دارند و در کمترین محدود زمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند.

خرید قطعات کولر گازی وست پوینت:

اگر شما برای کولر گازی خود نیاز به قطعه اصلی داشتید کافیست با تهران سرویس تماس حاصل نمایید .تهران سرویس تامین کننده قطعات کولر گازی در سراسر ایران قطعه در خواستی را در کمتری زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال خواهد کرد.

راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های وست پوینت:

به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی وست پوینت دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.

فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانیست؟

پیشنهاد ما این است قبل از اقدام به استفاده از کولر گازی خود سرویس کولر گازی خود را انجام دهید.

هزینه تعمیر کولر گازی وست پوینت:

هزینه تعمیر کولر گازی در تهران برای مشتریان عزیز متفاوت است و نمیتوان قیمت ثابتی را برای همه ارائه کرد.اما تهران سرویس به شما این اطمینان را میدهد که تمامی نرخ های این مجموعه پایین ترین نرخ بین رقبا و با ضمانت 180 روزه میباشد ،با اطمینان ما را انتخاب کنید.

راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی وست پوینت:

تعمیر کولر گازی وست پوینت

1-این قسمت مربوط به فرستنده سیگنال می باشد و هر دکمه ای را که فشار می دهید دستور مربوطه از این قسمت به گیرنده ارسال می شود.
2-دکمه ON/OFF:
این دکمه وظیفه خاموش و روشن کردن کولر گازی را بر عهده دارد . با یکبار فشار دادن کولر روشن می شود و بار دیگر با فشار دادن همان دکمه کولر خاموش می شود.
3-دکمه MODE:
با هر بار فشار دادن این دکمه ، حالت های کارکرد کولر گازی تغییر می کند این حالت ها شامل AUTO ، COOL ، DRY، FAN و HEAT (تنها برای یونیت های گرم کننده  و سرد کننده) می باشد.

AUTO : این گزینه کولر شمارا در حالت اتوماتیک قرار داده و با تعیین دمای کولر همیشه دمای کولر گازی را در دمای دلخواه شما قرار می‌دهد این گزینه مختص استفاده در زمان مکانی است که شما برای مدت طولانی در آنجا حضور ندارید و کولر گاز قادر خواهد بود دما را چه در سرما چه در گرما تنظیم نماید.

COOl : این گزینه که به شکل یک گوله برف است مختص فصل تابستان بوده و با فعال کردن آن شما می‌توانید از سرمایش کولر لذت ببرید.

DRY : این گزینه ، کولر شما را در حالت خشک یا رطوبت‌گیر قرار می‌دهد یعنی با فعال شدن این حالت مقدار خیلی بیشتری از رطوبت هوا را نسبت به حالت عادی از محیط دریافت می‌کند.

Fan : شما با فعال کردن این گزینه کولر را در حالت فن قرار خواهید داد که در این حالت کندانسور یا موتور کولر خاموش شده و فن داخلی مشغول به کار است و بیشتر مختص فصل بهار است که شما نیاز به سرما یا گرما نداشته و احتیاج به جابجایی هوا دارید.

HEAT : این گزینه که به شکل یک خورشید است مخصوص فصل زمستان بوده و باعث تولید گرما می‌شود

4-دکمه های + و – :
از این دکمه ها برای افزایش و کاهش دما استفاده می شود . محدوده دمایی قابل تغییر بین 16 تا 30 درجه سانتی گراد می باشد . با فشردن هر یک از دکمه ها و نگه داشتن آن به مدت 2 ثانیه تغییرات درجه سریعتر انجام می گیرد.

5-دکمه FAN:
این دکمه وظیفه تنظیم سرعت فن را دارد و مقدار دمندگی هوا به محیط خانه را تنظیم می کند که دارای چهار حالت AUTO (اتوماتیک) ، کم (Low) ، متوسط (middle)و زیاد (High) را دارد.

6-این دکمه دریچه های خروجی هوا را تنظیم می کند که دارای حالت های گوناگونی می باشد . که از این بین تعدادی متحرک می باشند و تعدادی دریچه ها را در جهت مورد نظر به صورت ثابت نگه می دارند.

7-دکمه clock:
این دکمه برای تنظیم کردن ساعت کاربرد دارد . با زدن این دکمه علامت ساعت در صفحه نمایش به حالت چشمک زن در می آید که با دکمه های +/- می توانید ساعت را تنظیم کنید. با هر باز زدن دکمه  های مثبت و منفی زمان یک دقیقه کم یا زیاد می شود . اما اگر هر کدام از دکمه ها را به مدت 2.5 ثانیه نگه دارید زمان هر بار 10 دقیقه تغییر می کند.بعد از اینکه ساعت را روی زمان مورد نظر تنظیم کردید یکبار دیگر دکمه clock را بزنید تا تنظیمات ذخیره شود.

8-دکمه TIMER ON:
با این دکمه می توانید زمان روشن شدن خودکار کولر گازی را تعیین کنید. دقت داشته باشید که در ابتدا باید زمان را تنظیم کرده باشید. هنگامی که علامت ON در کنار ساعت نمایش داده می شود یعنی روشن شدن خودکار فعال است که برای غیر فعال کردن این ویژگی یکبار دیگر باید دکمه TIMER ON را بزنید.

9-دکمه X-FAN:
این دکمه  در دو حالت cool و dry قابل فعال شدن می باشد و وظیفه حذف رطوبت از کویل ها جهت جلوگیری از کپک ها و باکتری ها را بر عهده دارد.

10-دکمه TEMP:
با زدن این دکمه می توانید دمای داخل یا خارج خانه را که توسط سنسورهای دما خوانده می شود را نمایش دهید.

11-دکمه TIMER OFF:
عملکرد این دکمه شبیه دکمه TIMER ON می باشد با این تفاوت که در اینجا شما زمان خاموش شدن کولر گازی را تعیین می کنید.

12-دکمه TURBO:
با زدن این دکمه ، کولر گازی را در حالت ماکزیمم خود قرار می دهید و کولر حداکثر توان خود را به کار می گیرد.

13-دکمه SLEEP :
با زدن این دکمه اگر کولر گازی در حالت سرمایشی قرار داشته باشد و یا در حالت اتومات باشد، کولر گازی به صورت خودکار در حالت سرمایشی دما را طی دو ساعت اول در هر ساعت به میزان یک درجه سانتی گراید افزایش و اگر در حالت گرمایشی باشد یک درجه کاهش می دهد. این حالت بیشتر برای کاهش هزینه مصرف برق می باشد. از آنجا که بدن در هنگام خواب فعالیت چندانی ندارد ، کولر گازی در طی مدت زمانی دمای هوا را ماکزیمم تا 3 درجه افزایش می دهد ، این کار باعث کاهش مصرف برق می شود. ممکن است این عملکرد در کولر های مختلف متفاوت باشد اما اساس کار کاهش هزینه برق می باشد.

14-دکمه LIGHT:
این دکمه برای خاموش و روشن کردن نمایشگر ال ای دی بر روی پنل داخلی کولر می باشد. این گزینه برای افرادی که به نور حساسیت دارند و نمی خواهند در هنگام خواب این چراغ ها روشن باشد بسیار مفید می باشد.

ارور های کولر گازی وست پوینت:

 

کد ارور کولر گازی وست پوینتعلت کد خطای کولر گازی وست پوینت
F0کمبود مبرد یا مسدود شدن حفاظت در اسپلیت وست پوینت رخ داده است.
F1عملکرد نادرست سنسور دمای محیط داخلی رخ داده است.
F2عملکرد نادرست سنسور حرارتی لوله داخلی رخ داده است.
F3خرابی سنسور محیطی یونیت خارجی
F4خرابی سنسور کندانسور
F5خرابی سنسور لوله رفت کندانسور
F6موتور PG کولر گازی وست پوینت دچار خطا شده است.
F7سنسور دمای داخلی کولر گازی وست پوینت دچار خطا شده است.
F9سیم پیچ لوله سنسور دمای یونیت داخلی کولر گازی وست پوینت دچار خطا شده است.
E1مدار PCB در یونیت داخلی عملکرد نادرستی دارد.
E2حفاظت ضدانجماد در کولر گازی وست پوینت دچار مشکل شده است.
E4کمپرسور حفاظت تخلیه در کولر گازی وست پوینت دچار مشکل شده است.
E5حفاظت جریان بالا در کولر گازی وست پوینت دچار مشکل شده است.
E6عملکرد نادرست ارتباطی در کولر گازی وست پوینت به وقوع پیوسته است.
E8عملکرد نادرست محافظ دمای بالای مقاومت
H1 خطای یخ زدایی
H3خطا در اورلود محافظ کمپرسور
H4بارگیری بیش از حد سیستم مشکل ایجاد کرده است.
H5خطای IPM
H6فیدبک یونیت داخلی از هیچ موتوری وجود ندارد.
PLولتاژ ورودی DC در اسپلیت وست پوینت خیلی کم است.
PHولتاژ ورودی DC در اسپلیت وست پوینت خیلی بالا است.
P8گرمای بیش از حد کربن در اسپلیت وست پوینت به وقوع پیوسته است.
U1خطای جریان فاز برای کمپرسور
U5تشخیص تکمیل جریان یونیت ها
HCخطای محافظ

چرا تعمیرکار کولر گازی خود را باید از تهران سرویس سفارش دهید:

۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات کولر گازی
۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
10-بالاترین رضایت مردمی