تعمیر کولر گازی دایکین Daikin

 • تعمیر کولر گازی دایکین (daikin air conditioner repair )برند دایکین یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید سیستم‌های تهویه مطبوع است که توانسته با برندهای مطرح این بازار به رقابت بپردازد، تعمیرات و سرویس کولر گازی دایکین از جمله خدماتی است که توسط کارشناسان گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین به مشتریان عزیز در سراسر پایتخت در حال ارائه است.
  حال در این مقاله ما نکات مهمی درباره تعمیرات کولر گازی دایکین و نحوه عیب یابی آن در منزل را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم ، تادر صورت بروز مشکل در کولر گازی دایکین خود بتوانید در منزل ان را عیب یابی نمایید.
  در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی کافی است از طریق فرم درخواست خدمات مشخصات خود را برای ما ارسال کرده و یا از طریق تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با ما در تماس باشید.

  تعمیر کولر گازی دایکین در تهران :

  تعمیر کولر گازی خود را با اطمینان به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید، این مجموعه با داشتن بیش از 7 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات کولر گازی دایکین در سراسر آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است.
  کافی است از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین درخواست خود را ثبت کرده تا کارشناس کولر گازی دایکین در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر و اقدام به رفع مشکلات کولر گازی شما نماید.

  هزینه تعمیر کولر گازی دایکین:

  هزینه تعمیرات کولر گازی باتوجه‌به خدمات انجام شده برای هر مشتری مبلغی متفاوت است، و نمی‌توان برای تمامی مشتریان عزیز یک نرخ ثابت را در نظر گرفت، اما شرکت تهران سرویس آنلاین این نوید را به مشتریان عزیز می‌دهد که تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه طبق نرخ‌نامه اتحادیه بوده و هرگز هزینهٔ بیشتری متوجه مشتریان نخواهد بود.

  ضمانت تعمیرات کولر گازی دایکین :

  با توجه به رشد قارچ گونه ی شرکت های نامعتبر که با دریافت هزینه ی بالای تعمیرات هیچ گونه ضمانتی به جهت خدمات انجام شده به مشتری ارائه نمیدهند، اعتماد بسیاری از مشتریان آنلاین به شرکت های در حال فعالیت بسیار کم شده است.
  در این میان مجموعه تهران سرویس آنلاین با ارائه 6 ماه گارانتی خدمات به مشتریان عزیز این نوید را میدهد که از زمان صدور فاکتور تمامی خدمات انجام شده به انضمام قطعات تعویض دارای ضمانت تهران سرویس آنلاین خواهد بود.

  تعمیرات کولر گازی دایکین در محل :

  تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی دایکین در محل مشتری عزیز انجام شده و هیچ گونه نیازی به جابه جایی کولر گازی نخواهد بود.
  مگر در برخی موارد به صلاح دید مشتری عزیز به منظور حفظ آرامش خانواده و نبود مکان مناسب جهت تعمیرات کولر گازی دایکین دستگاه به نزدیکترین کارگاه مجموعه منتقل شده و پس از انجام تعمیرات مجددا برای نصب به منزل مشتری عزیز بازگردانده میشود.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی دایکین:

  -نصب کولر گازی دایکین
  -سرویس کولر گازی دایکین
  -تعمیر کولر گازی دایکین در تهران
  برای مطالعه مقاله اینجا تعمیر کولر گازی وست پوینت کلیک کنید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی دایکین در تهران سرویس آنلاین :

  • شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  • بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد  اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  • قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  • زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  • بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  • طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  • نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  سرویس کولر گازی دایکین:

  سرویس کولر گازی یکی از امور واجب در نگهداری از کولر گازی محسوب می‌شود، و تمام افرادی که از این وسیله به‌عنوان سیستم تهویه مطبوع در منزل و محل کار خود بهره می‌برند باید هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس کولر گازی خود اقدام نمایند، تا علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه از خرابی آن در طول فصل نیز جلوگیری به عمل‌آورند.
  تعمیر کولر گازی دایکین

  مراحل سرویس کولر گازی دایکین:

  سرویس کولر گازی دایکین دارای مراحل مختلفی است، که باید توسط سرویسکار مجاز انجام شود.در برخی از این مراحل سرویسکار با استفاده از ابزار مخصوص به بررسی قطعات مختلف دستگاه پرداخته و هریک از آنها را از بابت سلامت مورد تست قرار میدهد.
  شستن فیلترهای یونیت داخلی و خارجی که توسط مشتریان عزیز در منزل انجام میشود، تنها بخشی از مراحل سرویس کولر گازی است.

  • شستشوی کولر گازی دایکین:

  کولرهای گازی مدام در معرض آلودگی قرار دارند و باگذشت زمان گردوغبار زیادی روی این دستگاه قرار می‌گیرد. مهم‌ترین خدمات سرویس انواع کولرگازی تمیزکردن کولرگازی از گردوغبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر افزایش‌یافته و باعث صرفه‌جویی در مصرف برق نیز می‌شود.

  برای مطالعه مقاله حالت رطوبت گیر کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  • شستشوی فیلر های کولر گازی:

  تمامی فیلترهای کولرگازی توسط بهترین سرویس‌کار کولرگازی درآورده شده و با مواد مخصوص شسته می‌شوند. درصورتی‌که فیلتر کولرگازی شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس‌کار ما تعویض می‌گردد.

  • تست آمپر کولر گازی دایکین:

  درصورتی‌که آمپر این محصول ایراد جزئی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس‌کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته می‌شود. این تست سبب می‌شود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن‌ها بپردازید.

  • نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی دایکین:

  سرویس دوره‌ای کولرگازی توسط نمایندگی سرویس کولر گازی سبب می‌شود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و درصورتی‌که مشکل جزئی در دستگاه وجود داشته باشد از فراگیرشدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

  هزینه سرویس کولر گازی دایکین:

  هزینه سرویس کولرگازی برای مشتریان عزیز باتوجه‌به خدمات ارائه شده متفاوت است، در برخی از موارد دستگاه‌هایی که به صورت مرتب سرویس میشوند ،نیاز به شارژ گاز نداشته و تنها شست‌وشوی یونیت‌های داخلی و خارجی و تست عملکرد صحیح دستگاه در فاکتور مشتری لحاظ خواهد شد.اما در بیشتر موارد عدم سرویس به‌موقع کولر گازی دایکین باعث کم‌شدن فشار گاز دستگاه می‌شود که هزینه شارژ گاز کولر گازی دایکین نیز بر فاکتور مشتری اعمال خواهد شد.

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی دایکین :

  سرویس مرتب کولر گازی باعث می‌شود کولر گازی شما عملکرد بهتری داشته باشد و شما از هزینه‌های زیاد تعمیرات رهایی یابید.
  همچنین سرویس کولرگازی دایکین باعث کاهش مصرف برق شما خواهد شد .

  بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانیست؟

  بهترین زمان سرویس کولر گازی پیش از شروع گرما و استفاده مدام از کولر گازی است، چرا که کولر گازی باید کاملاً تمیز و بدون هیچ‌گونه مشکل خاصی روشن شده و شروع به کار نماید. باتوجه‌به حساسیت بالای این سیستم تهویه در صورت بروز مشکل در یکی از قطعات آن شما متحمل هزینه‌های بالای تعمیراتی خواهید شد که در بسیاری از موارد آسیب جدی به کولر گازی شما وارد می‌کند.

  نصب کولر گازی دایکین :

  بارها در مقالات مختلف به مشتریان عزیز توصیه کرده ایم، که همانگونه که در انتخاب برند کولر گازی خود حساسیت به خرج میدهند، در انتخاب نصاب کولر گازی نیز با وسواس عمل کرده و نصب دستگاه خود را به هر کسی نسپارند.
  نصاب کولر گازی با انجام کوچکترین اشتباه میتواند باعث سوختن دستگاه شما شده و هیچ ردی از عملکرد اشتباه خود به جای نگذارد.
  برای نصب کولر گازی خود میتوانید همین حالا با نصاب های حرفه ای شرکت تهران سرویس آنلاین در تماس باشید، تا یک نصب حرفه ای با رعایت اصول فنی را با کمترین هزینه انجام دهید.
  برای نصب کولر گازی دایکین ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی دایکین را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی بوتان اینجا کلیک کنید.تعمیر کولر گازی دایکین

  هزینه نصب کولر گازی دایکین:

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله، عایق، و سیم‌های برق … متفاوت است و نمی‌توان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت. با تماس با کارشناسان ما می‌توانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  هزینه های اضافی هنگام نصب کولر گازی :

  • هزینه لوله و اتصالات
  • کیفیت کار نصاب کولر گازی تهران
  • هزینه پایه کمپرسور کولر گازی
  • هزینه لوله اضافی کولر گازی
  • هزینه کابل اضافی کولر گازی
  • هزینه شارژ گاز تکمیلی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه نصب و راه اندازی کولر گازی
  • و…

  درخواست نصاب کولر گازی دایکین:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیک‌ترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید، نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

  مشکلات رایج در کولر گازی دایکین:

  -مشکل باد گرم کولرگازی دایکین
  -مشکل صدای زیاد کولرگازی دایکین
  -چک کردن سلامت درب کولر گازی
  -شارژ گاز کولر گازی
  -شستشوی کولر گازی دایکین
  -چک کردن فشار گاز کولر گازی
  -تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
  -هواگیری کولر گازی دایکین
  -تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  -چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
  -خدمات سرویس سالیانه کولر گازی دایکین
  -تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  -کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  -کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  -کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  -کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  -در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  -دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  -سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.
  برای مطالعه مقاله از کجا بفهمیم کولر گازی گرمایش دارد ؟ اینجا کلیک کنید. تعمیر کولر گازی دایکین

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر کولر گازی دایکین شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی دایکین
  -شارژ گاز کولر گازی دایکین
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی دایکین
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر دایکین
  -انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی دایکین
  -نصب اصولی کولر گازی دایکین
  -مشاوره خرید کولر گازی دایکین
  -تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی دایکین
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی

  تعمیر کمپرسور کولر گازی دایکین در تهران :

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می‌کند که باید به‌سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی‌ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می‌شود و به‌اندازه کافی محیط را خنک نمی‌کند، تعمیرکاران به‌عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می‌روند؛ چرا که این قطعه، به‌نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می‌رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی دایکین پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می‌کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک‌سازی به حالت عادی بازمی‌گردد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی دلونگی اینجا کلیک کنید.

  شارژ گاز کولر گازی دایکین:

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و مؤثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مسئله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به‌طورکلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می‌کنند.
  برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می‌شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام‌دادن آن از آمپرمتر استفاده می‌شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی دایکین شما مناسب‌تر است، مسئله‌ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران باتجربه قادر به انجام‌دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی دایکین ضمن تشخیص به‌موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می‌کنند.

  تعمیر کولر گازی دایکین بصرفه است یا خرید کولر گازی دایکین؟

  روزانه ده‌ها مشتری با ما تماس گرفته و سؤالاتی می‌پرسند مبنی بر اینکه آیا کولر گازی ایشان قابل تعمیر بوده؟ یا راهی جز تعویض آن وجود ندارد ما این امکان را برای تمامی مشتریان خود فراهم آورده‌ایم تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین با بازدید دستگاه شما با صرف وقت و تجربه تاحدامکان نسبت به تعمیر اسپیلت دایکین و تعمیر کولر گازی دایکین شما اقدام کنند؛ زیرا هزینه تعمیر کولر گازی ده‌ها برابر کمتر از تعویض آن با یک دستگاه اسپیلت نو است؛ ولی در صورت هزینه‌بردار بودن این مورد و به‌صرفه نبودن آن به شما گزارشی کامل درست و کارشناسانه خواهند داد و این اطمینان را به شما خواهند داد که تعویض کولر گازی دایکین به‌صرفه‌تر از تعمیر آن خواهد بود.

  گاز به کار رفته در کولر دایکین:

  کولر گازی اسپلیت ها برای انجام عملیات خنک سازی محیط از گازهای مبرد استفاده می کنند. این گاز ها به طور کلی به سه دسته R22 ، R410 و R407 تقسیم می‌شوند. گاز مبرد R22 که از پر مصرف ترین گازهاست یکی از گازهای خطرناک و مضر برای لایه ازون می باشد که به همین دلیل استفاده کمتری از آن می شود و تقریبا منسوخ شده. گاز R410 بر خلاف R22 ، با فرمول گیاهی دوستدار محیط زیست می‌باشد و استفاده از آن مرسوم تر است. گاز مبرد R407 نیز فرمولی گیاهی داشته و دوستدار محیط زیست است و راندمان بالایی نیز دارد، ولی از نظر کاربرد به گستردگی مبرد R410 نیست.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی مک کوی اینجا کلیک کنید.

  علائم کمبود گاز در کولر گازی دایکین:

  • کاهش قدرت سرمایش کولر گازی
  • افزایش مصرف برق
  • یخ زدگی یونیت خارجی کولر گازی
  • صدای زیاد و نا بهنجار در کولر گازی

  تعمیر کولر پنجره ای دایکین:

  کولر گازی پنجره‌ای دایکین نوع دیگری از تولیدات کمپانی دایکین است که در ظرفیت‌های 18000 و 24000 و معمولاً در مناطق گرمسیری کاربرد دارد و از ویژگی‌های بارز آن می‌توان به قابلیت پرتاب چهار‌جهته و برخورداری از کمپرسور و فناوری تروپیکال با گرید انرژی B اشاره کرد.
  هرگونه خرابی و تعمیر و همچنین نصب و جابه‌جایی انواع کولر پنجره‌ای دایکین را به ما بسپارید. کولرهای پنجره‌ای که در بسیاری از مناطق که امکان لوله‌کشی و نصب پنل داخلی برایشان امکان‌پذیر نیست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. تهران سرویس آنلاین باسابقه بسیار زیاد در تعمیر کولرگازی پنجره‌ای دایکین آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

  تعمیر کولر ایستاده دایکین:

  کولر گازی های ایستاده به دلیل ظرفیت بالا و توان بالا در خنک کنندگی بیشتر در مکان های بزرگ اداری و مساجد و شرکتها و جاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. کولرهای گازی ایستاده دایکین کولرهای قدرتمندی هستند، که برای نصب آنها باید یک فضای مناسب در نظر داشته باشید، تعمیرات کولر گازی ایستاده دایکین توسط بهترین تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در سراسر تهران در حال انجام است.برای ثبت درخواست خود همین حالا اقدام کنید.

  خرید قطعات کولر گازی دایکین :

  اگر شما برای کولر گازی خود نیاز به قطعه اصلی داشتید کافیست با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید .تهران سرویس آنلاین تامین کننده قطعات کولر گازی در سراسر ایران قطعه در خواستی را در کمتری زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال خواهد کرد.
  خرید قطعات کولر گازی تنها از طریق چت آنلاین  یا تماس با پشتیبانی مجموعه امکان پذیر است.

  راهکارهای افزایش طول عمر کولر گازی های دایکین:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی دایکین دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.
  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی یورک اینجا کلیک کنید.تعمیر کولر گازی دایکین

  سوالات رایج درباره کولر گازی دایکین:

  چرا کولر گازی دایکین خود به خود خاموش می‌شود؟

  ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی کولر گازی باشد، بنابراین لطفا برق ورودی کولر گازی و فیوز مینیاتوری را بررسی کنید. بهتر است از یک برقکار بخواهید که این مورد را بررسی نمایند.
  گاهی به دلیل بروز یک مشکل در یکی از قسمت‌های کولر گازی دستگاه پیغام خطا داده و خاموش می‌شود. اگر فیلترهای هوای کولرگازی نیز خیلی کثیف شده باشد باعث داغ شدن کمپرسور، کندانسور و یونیت داخلی کولر گازی می‌شود؛ در چنین شرایطی کولر خاموش می‌شود و معمولا برای تمامی این موارد دستگاه پیغام خطا نمایش خواهد داد.
  برای رفع این خطا و روشن شدن دستگاه ابتدا توری های موجود در دستگاه را بشورید یونیت داخلی و خارجی را به صورت کامل سرویس نمایید در صورت حل نشدن مشکل با تعمیر کار کولر گازی خود تماس حاصل نمایید.

  علت نشتی آب از کولر گازی دایکین ؟

  • لوله‌ی درین کولرگازی تا خورده و مسدودشده است .
  • محل تخلیه آب لوله درین کولرگازی دچار گرفتگی و انسداد شده یاشد.
  • فیلتر هوای کولر گازی کثیف باشد.

  علت صدای غیر طبیعی کولر گازی دایکین چیست؟

  • کولر گازی تراز نیست:

  ساده ترین علت اینکه چرا کولر گازی صدا می‌دهد این است که پنل خارجی را به درستی نصب نکرده‌اید به گونه ای که بر روی خط تراز قرار ندارد و همین امر منجر به صدای جیر جیر کولر گازی خواهد شد.

  • وجود جسم خارجی در کندانسور:

  اگر کولرگازی شما در حالت طبیعی کار می کند اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد.

  • موتور فن دو شفتی:

  موتور فن یا موتور فن دو شفتی دارای یاتاقان‌هایی است که معمولاً به صورت همیشگی روغن‌کاری شده است. با این حال در طول سالیان، این روغن کاری ممکن است خارج شود و در نتیجه موتور صدا بدهد.

  • موتور فن بلوور:

  اگر این‌طور نبود ولی همچنان صدا زیاد بود، یاتاقان موتور دمنده (موتور فن بلوور) را بررسی کنید. اگر مشکلی بود، موتور دمنده را عوض کنید.

  سایر علت صدای زیاد کولر گازی را در مقاله ما دنبال کنید

  چرا کولر گازی دایکین باد گرم میزند؟

  • ظرفیت کم کولر گازی:

  نکته اول که باید قبل از خرید کولر گازی به آن توجه داشته باشید ظرفیت کولر گازی است و این که کولر گازی را برای چه متراژی خریداری میکنید.در نظر داشته باشید در بسیاری از تماس های مصرف کنندگان عزیز هنگامی که تعمیرکار به محل اعزام میشود متوجه میشویم که کولر گازی به درستی در حال کار کردن است و مشکل از انتخاب اشتباه مصرف کننده بود است.

  • کثیف بودن فیلتر هوا کولر گازی:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی کولر گازی کثیفی فیلتر های میباشد.اگر فیلتر کثیف یا دچار گرفتگی گرد و غبار باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات مختلفی شود. این می‌تواند در کار صحیح ترموستات اختلال ایجاد کند. گرد و غبار موجود در فیلترهای کولر گازی عبور هوای خنک و گرم در داخل مجاری را مسدود می‌کند.
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی کی جی اینجا کلیک کنید.

  • تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن کولر گازی به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای کولر را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد کولر را بررسی کنید.

  • خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود.

  • کم بودن گاز کولر گازی یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های کولر گازی جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز کولر گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم کولر گازی کم شدن مقدار مبرد است.

  • کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها:

  علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن کولر گازی باشد

  علت بوی نامطبوع کولر گازی دایکین :

  فیلترهای کولرگازی به دلیل عبور هوا و گرد و خاک پس از مدتی کثیف و آلوده می‌شود و لازم است فیلترها را در بازه‌های مشخص که معمولا هر دو هفته یکبار توصیه می‌شود، تمیز کنید.
  سرویس کولر گازی دایکین خود را به صورت مرتب و هر دو ماه سرویس نمایید تا از بروز این مشکل جلوگیری نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی یورک اینجا کلیک کنید.

  کدهای ارور کولر گازی دایکین :

  ارورهای کولر گازی دایکین به شما در عیب یابی و تعمیرات این دستگاه کمک بسیاری خواهد کرد. این ارورها با بیان علت بروز مشکل به صورت متخصر شما را راهنمایی کرده تا در کمترین زمان عیب دستگاه را تشخیص دهید.
  در مقاله ی جداگانه با عنوان ارورهای کولر گازی دایکین لیست کاملتری از این ارورها را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

  سیستم کد توضیحات
  ۰۰ عادی
  U0 کمبود مایع خنک‌کننده (گاز)
  U2 افت ولتاژ یا ولتاژ بیش از حد مدار اصلی
  U4 اختلال در انتقال (بین واحد داخلی و واحد خارجی)
  A1 نقص PCB داخلی
  A5 کنترل فشار بالا یا محافظ انجماد
  واحد داخلی A6 نقص موتور فن
  C4 نقص سنسور دمای مبدل حرارتی
  C9 نقص سنسور مکش دمای هوا
  EA خطای تعویض گرمایش- سرمایش
  E5 شروع Ol
  E6 نقص در راه‌اندازی کمپرسور
  E7 نقص موتور فن Dc
  E8 ورودی جریان بیش از حد
  F3 کنترل لوله تخلیه دمای بالا
  H6 توقف کارکرد به دلیل معیوب بودن سنسور تشخیص موقعیت
  واحد خارجی H8 خطای سنسور جریان DC
  H9 نقص سنسور مکش دمای هوا
  J3 نقص سنسور دمای لوله تخلیه
  J6 نقص سنسور دمای مبدل حرارتی
  L4 دمای بالا در سینک حرارتی (گرماگیر) مدار اینورتر (معکوس کننده)
  L5 خروجی جریان بیش از حد
  P4 نقص سنسور دمای سینک حرارتی مدار اینورتر (معکوس کننده)

  کدهای خطا علت
  A3 اختلال سیستم کنترل سطح تخلیه
  A5 کنترل محافظت از یخ‌زدگی یا کنترل قطع اوج حرارت
  A6 اختلال موتور فن یا اختلال‌های مرتبط
  A7 اختلال موتور سوئینگ
  A9 اختلال دریچه انبساط الکترونیکی
  AF اختلال سیستم تخلیه
  C4 اختلال ترمیستور یا اختلالات مربوط به آن
  C5 اختلال ترمیستور یا اختلالات مربوط به آن
  C7 نقص باز / بسته شدن پنل جلویی
  C9 اختلال ترمیستور یا اختلالات مربوط به آن
  CJ نقص کنترل از راه دور ترمیستور
  E2 اختلال PCB واحد BP
  E3 فعال‌سازی سوئیچ فشار قوی
  E4 فعال‌سازی سوئیچ فشار کم
  E5 قفل موتور کمپرسور
  E7 اختلال موتور فن واحد خارجی
  E9 اختلال بخش متحرکِ دریچه انبساط الکترونیکی (Y1E ، Y3E)
  F3 اختلال دمای لوله تخلیه
  F6 مایع خنک‌کننده بیش از ظرفیت
  H9 اختلال ترمیستور درجه حرارت واحد خارجی (R1T)
  JO اختلال ترمیستور لوله مایع یا گاز BP
  J3 اختلال ترمیستور لوله تخلیه (R2T)
  J5 اختلال ترمیستور لوله مکش (R3T، R5T)
  J6 اختلال ترمیستور مبدل حرارتی واحد خارجی (R4T)
  J7 اختلال ترمیستور لوله مایع واحد خارجی (R7T)
  J9 اختلال ترمیستور لوله گاز مبدل حرارتی خنک (R6T)
  JA اختلال سنسور فشار بالا
  JC اختلال سنسور فشار کم
  L1 اختلال PCB واحد خارجی
  L4 افزایش درجه حرارت پره رادیاسیون
  L5 اختلال کمپرسور اینورتر (معکوس کننده)
  L8 اختلال جریان اینورتر
  L9 خطای راه‌اندازی اینورتر
  P1 ولتاژ بالای خازن در مدار اینورتر اصلی
  P4 اختلال ترمیستور پره رادیاسیون
  U2 منبع تغذیه ناکافی یا خرابی لحظه‌ای
  U3 عملیاتِ بررسی انجام نمی‌شود.
  U4 خطای انتقال بین واحد داخلی و واحد BP
  U5 خطای انتقال بین کنترل از راه دور و واحد داخلی
  U8 خطای انتقال بین کنترل از راه دور اصلی و فرعی
  U9 خطای انتقال بین واحد داخلی و واحد خارجی سیستم
  UA اختلال در کلید تنظیمات زمینه‌ای
  UC تکرار آدرس کنترل از راه دور مرکزی
  UE خطای انتقال بین کنترل از راه دور متمرکز و واحد داخلی
  UF سیستم هنوز تنظیم نشده است
  UH اختلال سیستم، آدرس سیستم سردکننده نامشخص است
  UJ خطای انتقال بین واحد خارجی و واحد BP
  کدهای خطا علت
  UO گاز ناکافی
  US اختلال ماژول فاکتور قدرت
  W خطای انتقال سیگنال (بین واحدهای داخلی و خارجی)
  US خطای انتقال سیگنال (بین واحد داخلی و کنترل از راه دور)
  R1 واحد داخلی
  R3 زهکشی معیوب
  R 5 توقف کارکرد به دلیل عملکرد محافظت در برابر یخ‌زدگی یا کنترل فشار بالا
  R6 اختلال موتور فن یا اختلال مربوط به آن
  CH یا CS اختلال ترمیستور دمای مبدل حرارت
  C3 اختلال ترمیستور دمای اتاق
  CR اختلال ترمیستور تخلیه دمای هوا
  ES واحد خارجی
  E6 خطای راه‌اندازی کمپرسور
  F3 توقف کارکرد به دلیل عملکرد کنترلی لوله تخلیه
  H8 اختلال CT یا اختلالات مربوط به آن
  H3 ترمیستور هوای بیرونی یا اختلالات مربوط به آن
  J3 اختلال ترمیستور دمای لوله تخلیه یا اختلالات مربوط به آن
  J6 اختلال ترمیستور دمای مبدل حرارتی یا اختلالات مربوط به آن
  J3 اختلال ترمیستور دمای لوله گاز یا اختلالات مربوط به آن
  LH افزایش درجه حرارت پره رادیاسیون
  P3 اختلال ترمیستور پره‌ی رادیاسیون گرما یا اختلال‌های مربوط به آن
  PH اختلال ترمیستور پره‌ی رادیاسیون گرما یا اختلال‌های مربوط به آن
  EO عملکرد محافظ

  برند دایکین ساخت کدام کشور است ؟

  Daikin یک مارک معروف تهویه مطبوع در ژاپن است ، با بسیاری از کارخانه ها در کشورهای جهان مانند مالزی ، اندونزی ، فیلیپین ، تایلند ، چین و ویتنام …توزیع شد.
  یک برند محبوب ژاپنی که اقدام به تولید دستگاه تهویه هوا با ظرفیت های کم کرده و بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است.

  خرید کولر گازی دایکین:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 5 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند .

  انواع کولر گازی دایکین:

  کولرگازی و اسپلیت دیواری دایکین ژاپن ساخت کشور جمهوری چک (اروپا) و مالزی بوده و عموما دارای رده انرژی A و یا بالاتر می باشند. کمپانی دایکین با بیش از 90 سال سابقه از مجموعه های پیشرو در زمینه تولیدات تهویه مطبوع بوده و رنج وسیعی از تولیدات همانند سیستم های ایرکاندیشن خانگی و صنعتی، انواع چیلر و مینی چیلر، روف تاپ پکیج و دستگاه های تصفیه هوا را شامل میشود. این محصولات با بالاترین تکنولوژی های روز دنیا در کارخانه اصلی واقع در ژاپن طراحی و نمونه سازی شده و در 21 کارخانه تولیدی در سرتاسر دنیا تولید میشوند. از جمله ویژگی های کولر گازی دایکین می توان به صدای فوق العاده کم، کارکرد با توان واقعی بالا، مصرف کم نسبت به مدلهای دارای تکنولوژی مشابه و عمر طولانی اشاره نمود. کولر گازی و اسپلیت های دایکین از انواع مختلف سیستم های تصفیه هوا بسته به مدل برخوردار بوده و مد های کاربری متفاوتی به کاربر ارائه میدهند. دایکین مجموعه کولرگازی های دو تکه خود را با ظرفیت های 9000 BTU مناسب برای فضای تا 15 متر مربع، 12000 BTU مناسب برای فضای تا 25 متر مربع، 18000 BTU مناسب برای فضای تا 40 متر مربع و 24000 BTU مناسب برای فضای تا 60 متر مربع به بازار عرضه می کند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی سوپرا اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی دایکین

  ویژگی کولر گازی دایکین:

  تهویه مطبوع Daikin به دلیل ویژگی های خود و فن آوری های مدرن کم مصرف مانند: خنک کننده سریع ، فن آوری اینورتر صرفه جویی ،حسگر چشم هوشمند ،مبرد سازگار با Titan Apatite در انرژی بهینه ،فیلتر عطرزدایی فتوکاتالیستی مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان است.
  کولر گازی دایکین محصولی با نام تجاری است که طبق استانداردهای ژاپن تولید می شود، این کولر گازی با هزینه ای کم و داوام بالا آسایش و آرامش را مهمان خانه شما عزیزان میکند.

  ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

  مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
  -بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر دایکین
  -بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
  -بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
  -بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی لاویتا اینجا کلیک کنید.

  در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

  مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
  مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
  مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
  مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
  مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
  مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰

  تعمیرات کولر گازی دایکین در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید .کارشناسان مجموعه ما به صورت 24 ساعته درتمامی طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز است.

  تعمیرات کولر گازی دایکین در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت 6 ماه بهرمند شوند.
  خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی دایکین برای مشتریان عزیز تهران سرویس آنلاین بدون داشتن تعطیلی در سراسر تهران در حال انجام است.

  تعمیرات کولر گازی دایکین در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر کولرگازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت‌نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام می‌دهد. تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت می‌شود. شعبه شرق تهران با شماره 77241505 در تمام طول هفته آماده ثبت درخواست مشتریان عزیز است.

  تعمیرات کولر گازی دایکین در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردند.شماره تلفن شعبه مرکزی 66593368 بدون حتی یک روز تعطیلی آماده ثبت درخواست مشتریان عزیز است.

  تعمیرات کولر گازی دایکین در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.دراین شعبه خدمات فروش قطعات کولر گازی و تعمیرات کولر گازی به صورت حضوری انجام میشود.

  چرا تعمیرکار کولر گازی دایکین خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات کولر گازی دایکین
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/z13048

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس