ارورهای کولر گازی وست پوینت

 • ارورهای کولر گازی وست پوینت (West Point Air Conditioner Errors) نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی بیانگر بروز مشکل در دستگاه بوده و باید پیش از ایجاد آسیب جدی به دستگاه نسبت به رفع آن اقدام کرد.
  تصور کنید که در گرمای 40 درجه تابستان تهران کولر گازی شما ازکارافتاده و برای تعمیر آن به دنبال لیست ارورهای کولر گای وست پوینت هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی دستگاه خود را عیب یابی کنید.در حقیقت سیستم عیب یاب هوشمند کولر گازی نوعی محافظ دستگاه بوده و به شما عزیزان هشدار میدهد که دستگاه شما نیازمند بازبینی و سرویس سالانه است.
  برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی وست پوینت اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی وست پوینت :

  تعمیرات کولر گازی وست پوینت یک امر تخصصی بوده که باید توسط کارشناسان مرتبط آن حوزه انجام شود، برای تعمیر کولر گازی وست پوینت خود میتوانید با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده تا در کمتر از 1 ساعت کارشناسان مربوط به محل مورد اعزام و اقدام به رفع مشکلات کولر گازی شما نمایند.
  خدمات کولر گازی وست پوینت با 6 ماه ضمانت در سراسر تهران در کمتر از 1 ساعت در حال انجام میباشد.
  برای استفاده از 10% تخفیف ویژه مشتریان تهران سرویس آنلاین کافیست عبارت عضویت را از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کرده و منتظر باشید تا کد اشتراک برایتان پیامک شود ، پس از دریافت کد اشتراک تمامی خدماتی شما شامل تخفیف های ویژه ما خواهید شد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جنرال اینجا کلیک کنید.
  برطرف کردن ارور کولر گازی وست پوینت

  کد خطا یا ارور کولر گازی وست پوینت چیست :

  سیستم عیب یابی کولر گازی یکی از قابلیت های مهم در سیستم های تهویه جدید است، که به مصرف کنندگان و  تعمیرکاران کولر گازی برای عیب یابی درست دستگاه کمک میکنند.اما بایدبه خاطر داشته باشید، این ارورها تنها بیان گر موضوع کلی از ارور بوجود امده هستند.و بررسی علت اصلی بروز این مشکل بر عهده تعمیرکاران محترم است.
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی گرین اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای کولر گازی وست پوینت :

  ارورهای کولر گازی وست پوینت بسته به مدل و نوع کمپرسور متفاوت بوده و باید لیست کاملی از ارورها را برای عیب‌یابی و تعمیر کولرگازی در اختیار داشته باشید که ما در ادامه برای شما عزیزان آن را درج کرده‌ایم.
  در صورت نیاز به مشاوره با کارشناس متخصص از طریق چت آنلاین سایت اقدام نمایید.

  کدخطا معنی کد خطا
  E1 فشار بالا در سیستم – فیوز مینیاتور برای محافظت برق دستگاه را قطع میکند- با تعمیرکار وست پوینت تماس بگیرید.
  E2 خطا در محافظ ضد یخ زدگی – فیوز مینیاتور برق را قطع کرده – با تعمیرکار وست پوینت تماس بگیرید.
  E4 بالا رفتن دمای لوله رفت کمپرسور – فیوز مینیاتور برق را قطع کرده – با تعمیرکار وست پوینت تماس بگیرید.
  E5 ایراد محافظ جریان زیاد – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  E6 مشکل کابل ارتباطی – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  E8 ایراد محافظ دمای بالای مقاومت – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  H1 ارور یخ و برفک زدایی
  H3 اورلود محافظ کمپرسور – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  H4 آنرمال و غیرطبیعی بودن سیستم – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  H5 ارور محافظ IPM
  H6 خطا در ارسال فیدبک از طرف فن داخلی دستگاه – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  F1 مشکل سنسور محیطی یونیت داخلی دستگاه – سنسور یونیت مقدار مقاومت بررسی شود – امکان خرابی از برد اصلی – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  F2 ایراد از سنسور اواپراتور – خرابی سنسور پایپ – اهم سنسور اپراتور و مقدار مقاومت سنسور پایپ بررسی شوند – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  F3 سنسور محیطی یونیت خارجی – خرابی سنسور یونیت خارجی – مقدار اهم سنسور را بررسی کنید – مشکل از مدار برد الکترونیک – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  F4 ایراد سنسور کندانسور – خرابی سنسور کندانسور – مقدار مقاومت سنسور کندانسور را چک کنید – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  F5 خطا سنسور لوله رفت کمپرسور – خرابی سنسور لوله کندانسور – مقدار اهم سنسور کندانسور را بررسی کنید – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  F6 اورلود – کاهش فرکانس – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  U1 ایراد جریان فاز کمپرسور
  U5 خطای تشخیص تشکیل جریان یونیت ها – فیوز مینیاتور برق دستگاه را قطع می کند- با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید.
  HC خطای محافظ  و جریان فاز کمپرسور PFC

  چگونه ارور کولر گازی وست پوینت را برطرف کنیم ؟

  قبل از هرکاری یکبار کولر گازی وست پوینت خود رار ریست کرده و یا برای مدتی از برق بکشید ،اندکی تامل کنید تا دستگاه خنک شده و مجدا دستگاه را به برق وصل کرده و روشن نمایید ، اگر ارور همچنان بر صفحه نمایشگر کولر گازی باقی مانده بود با تکنیسین مجاز تماس گرفته و بخواهید برای رفع مشکل به محل اعزام شود.

  چرا کولر گازی وست پوینت ارور می دهد؟ 

  • عدم سرویس به موقع کولر گازی
  • کمبود شارژ گاز کولر گازی
  • نشت گاز از کولر گازی
  • کثیفی فیلترهای کولر گازی
  • نوسانات برقی در کولر گازی
  • نصب غیر اصولی کولر گازی
   برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی شارپ اینجا کلیک کنید.

  راه های جلوگیری از ایجاد ارور در کول گازی وست پوینت :

   یکی از از مهمترین این نکات در نگهداری سیستم های تهویه مطبوع توجه به سرویس آن به صورت منظم می باشد مقالات خود به این نکته اشاره کردیم، که حتما قبل از شروع فصل گرما و استفاده مداوم از کولر گازی کولر گازی خود را مورد بازبینی و سرویس قرار دهید. سرویس کولر گازی باید توسط سرویسکاران مجاز صورت گیرد تا تمامی مراحل و اقدامات لازم برای سرویس کولر گازی انجام میشود در سرویس کولر گازی باید علاوه بر شستن یونیت داخلی و خارجی، تست نشت یابی، تست سلامت قطعات، ت بازبینی و چک کردن عایق ها و پرایمر لوله، شارژ گاز تکمیلی و بررسی لوله های خروجی انجام گیرد.
   توجه نکردن و حتی یکی از موارد بالا علاوه بر افزایش مصرف برق کاهش عمر دستگاه شما را به دنبال خواهد داشت.
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی میتسوبیشی اینجا کلیک کنید.

  مشکلات متداول کولر گازی وست پوینت :

  1. کاهش قدرت پرتاب باد
  2. کاهش قدرت خنک کنندگی
  3. روشن نشدن کولر گازی
  4. آبریزش کولر گازی
  5. کار نکردن کولر گازی روی حال گرمایش
  6. کار نکردن ریموت کنترل کولر گازی
  7. خاموش نشدن کولر گازی
  8. کار نکردن حالت رطوبت گیر کولر گازی
  9. تولید صدای زیاد از یونیت ها
  10. لزرش یونیت خارجی
   برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی دوو اینجا کلیک کنید.
   ارورهای کولر گازی وست پوینت

  برطرف کردن ارور کولر گازی وست پوینت در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است.تمامی خدمات تعمیر، نصب و سرویس کولر گازی در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل به مشتریان عزیز ارائه شده و شما عزیزان میتوانید با تماس با این شعبه درخواست خود را ثبت نمایید.
  شعبه شمال پایتخت با شماره تماس 22669196 آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز خواهد بود.

  برطرف کردن ارور کولر گازی وست پوینت در غرب تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق غربی پایتخت هستید، دیگر نگران تعمیرات ماشین لباسشویی خود نباشید. تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبهٔ غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ امکان اعزام نیرو در کمتر از ۱ ساعت در تمام طول شبانه‌روز برای شما عزیزان فراهم کرده است.تعمیرات ماشین لباسشویی توسط بهترین متخصصان پایتخت در کمترین زمان و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه خدمات صورت‌گرفته و شما عزیزان با دریافت کد اشتراک مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مشتریان مجموعه برخوردار شوید.

  برطرف کردن ارور کولر گازی وست پوینت در شرق تهران :

  شهروندان عزیز ساکن شرق و یا جنوب شرق تهران به جهت ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی خود با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایند.اعزام نیرو به‌تمامی مناطق شرق پایتخت در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.شعبه شرق تهران به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و ارائه تمام خدمات تعمیراتی با گارانتی ۶ ماه صورت خواهد گرفت.

  برطرف کردن ارور کولر گازی وست پوینت در مرکز تهران :

  یکی از مشکلات مشتریان عزیز ساکن مناطق مرکزی تهران وجود طرح ترافیک بوده که ارائه بسیاری از خدمات را برای این شهروندان با مشکل مواجه کرده است.اما متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی پایتخت حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی مشتریان عزیز می‌نمایند. تنها کافی است برای ثبت درخواست تعمیرکار ماشین لباسشویی با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت مشخصات خود را ثبت نمایید.

  برطرف کردن ارور کولر گازی وست پوینت در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب یخچال را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.شعبه جنوب تهران باتوجه‌به درخواست بسیاری از مشتریان عزیز به‌صورت حضوری به ارائه خدمات تعمیراتی پرداخته و امکان خرید حضوری قطعات را نیز برای همکاران فراهم کرده است.پیش از حضور در این شعبه ضمن تماس قبلی ساعت مراجعه خود را فیکس نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس