تعمیر کولر گازی بوتان

 • تعمیر کولر گازی بوتان (Butane air conditioner repair ) از جمله خدماتی است، که توسط کارشناسان گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین به مردم عزیزمان ارائه می شود.
  این شرکت به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات تعمیر کولر گازی در بین مردم شناخته شده است، چرا علاوه بر کیفیت و ضمانت نامه ۶ ماهه کمترین نرخ را در بین سایر رقبا دارد.
  اگر  شما برند بوتان را برای سیستم های تهویه مجموعه خود انتخاب کرده اید ، تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید، چرا که قصد داریم عیب یابی و تعمیرات کولر گازی بوتان را به زبان ساده در این مقاله به شما عزیزان آموزش دهیم .
  شما می توانید در هر مرحله به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید، تنها کافی است، عبارت مشاوره را از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال نمایید.

  تعمیر کولر گازی بوتان در تهران :

  برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی بوتان خود کافیست با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به خود تماس حاصل نمایید، کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت ساعت به محل شما اعزام شده و اقدام به تعمیر کولر گازی شما خواهند کرد .به یاد داشته باشید که تمامی خدمات کولر گازی در این مجموعه دارای ۶ ماه ضمانت بوده و این نوید به شما عزیزان داده می‌شود، که در تمام طول این مدت  اقدامات مربوط به فاکتور شما کاملاً بدون هزینه خواهد بود.
  تعمیر کولر گازی بوتان نیازمند تجربه و تخصص است و  استفاده از تکنسین های مبتدی تنها منجر به آسیب های بیشتری به سیستم های تهویه مطبوع به شما می شود.
   شما می توانید با ثبت نام در باشگاه مشتریان ما از 10% تخفیف مادام العمر بر روی تمامی خدمات این مجموعه بهرمند شوید.
  برای مطالعه آموزش شست و شوی کنداسور کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  هزینه تعمیرات کولر گازی بوتان :

  هزینه تعمیر کولر گازی  بوتان پس از بررسی دستگاه توسط کارشناس متخصص قابل تشخیص خواهد بود و پیش از بازدید حضوری کارشناس است دستگاه نمی توان میزان هزینه مشخصی برای تعمیر دستگاه بیان کرد.تمامی هزینه های تعمیراتی مجموعه تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان دریافت نمی شود. اگر قصد دارید که قبل از از اقدام به تعمیر کولر گازی خود از هزینه های آن مطلع شوید، حتما جهان خواسته کارشناس راست کرده و از او بخواهید که پیش از اقدام به تعمیر دستگاه پیش فاکتور هزینه ها را به شما عزیزم اعلام کند.
  برای دانلود فایل تعمیر کولر گازی بوتان اینجا کلیک کنید.

  ضمانت تعمیرات کولر گازی بوتان :

  یکی از مهمترین ویژگی های تهران سرویس آنلاین نسبت به سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات ارائه ۶ ماه ضمانت و ارائه فاکتور رسمی پس از انجام تعمیرات است. در پایان انجام تعمیرات کولر گازی بوتان فاکتوری از هزینه ها به مشتریان عزیز ارائه می شود فاکتور دارای تاریخ صدور بوده و ضمانت مشتری از زمان تاریخ آن محاسبه میشود.
  در صورت بروز مشکل مجدد در دستگاه شرکت موظف است.بدون هزینه مشکل را برطرف نماید.
  به خاطر داشته باشید در طول مدت این 6 ماه مشتری عزیز باید از باز کردن و تعمیرات دستگاه توسط شخص دیگر اجتناب نماید.در غیر این صورت دستگاه از گارانتی خارج خواهد بود.

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی بوتان :

  • نصب کولر گازی بوتان
  • سرویس کولر گازی بوتان
  • تعمیرات کولر گازی بوتان
  • تعمیر برد کولر گازی بوتان
  • ارسال قطعات کولر گازی بوتان به سراسر کشورشارژ گاز کولر گازی

  سرویس کولر گازی بوتان در تهران:

  طول عمر یک وسیله برقی به نگهداری و سرویس به موقع آن بستگی دارد .سیستم های تهویه مطبوع نیز مانند سایر وسایل برقی نیازمند سرویس سالانه جهت جلوگیری از خرابی، ایجاد ارور و بهبود عملکرد است.
  بسیاری از مردم همواره سرویس کولر گازی را یک هزینه بیهوده تلقی میکنندو همواره از انجام سرویسهای کولر گازی خود سرباز می زند، در صورتی که عدم رسیدگی و توجه به سرویس سالانه کولر گازی علاوه بر ایجاد خرابی های بسیار و هزینه‌های بالای تعمیرات به شدت از عملکرد کولر گازی شما کاسته و از خنکای سیستم تهویه مطبوع در فصل تابستان کم می کند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  سرویس کولر گازی  شامل :

  • شستشوی یونیت داخلی
  • شستشوی یونیت خارجی
  • تست شارژ گاز
  • تست نشت یابی
  • چک کردن تمامی قطعات و اتصالات بود
  • تست امپر  مصرفی کولر گازی

  از جمله تمامی وارد سرویس کولر گازی توست سرویسکاران ما می باشد، توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعه  قطعه به کار برده شده از برند اصلی  کولر گازی شما خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله علت یکسره کار کردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  شارژ گاز کولر گازی بوتان:

   شارژ گاز کولر گازی یک امر بسیار حساس و مهم است، چرا که باید توسط کارشناس و تحت شرایط ویژه انجام گیرد.
  چرا که ما در بسیاری از مجموعه ها دیده ایم که تکنسین ها در هر حالتی که سیستم بازدهی کافی ندارد و خنکای مدنظر را تولید نمی کند، اقدام به شارژ گاز دستگاه میکنند. در صورتی که قبل از انجام شارژ  باید علت کاهش گاز مبرد پیدا و نشتی ایجاد شده در سیستم برطرف شود.

  در مرحله دوم به یاد داشته باشید که قبل از انجام شارژ گاز دستگاه باید وکیوم شده و از هوای اضافی مبرا شود.
  تاکید ما برای استفاده از خدمات شارژ گاز مجموعه تهران سرویس آنلاین در این است ، که تمامی خدمات مربوط به کولر گازی بسیار حساس و حائز اهمیت بوده و کوچکترین اشتباه در انجام سرویس و شارژ گاز کولر گازی منجر به هزینه های بالا برای تعمیرات قطعات کولر گازی شما خواهد بود.
  نداشتن علم کافی در شارژ گاز و انجام شارژ گاز اضافه برای دستگاه در درازمدت باعث صدمه زدن به کمپرسور کولر گازی شما خواهد شد و همچنین روغن کولر گازی و شما را فاسد میکند کرد.
  اگر شما از دستگاه های اینورتر که گاز مبرد آنها ۴۱۰ میباشد استفاده می کنید در هنگام شارژ گاز توسط تکنسین به این نکته توجه کنید که کپسول گاز باید برعکس روی زمین گذاشته شود چرا که این گاز مایع است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علائم کمبود گاز مبرد در کولر گازی :

  اگر گاز مبرد کولر گازی کم باشد، تا آنجا که ممکن است کارآمد عمل نمی کند و کولر گازی شما باید سخت تر کار کند تا دمای تنظیم شده در ترموستات را حفظ کند. بنابراین، اگر احساس می کنید که چیزی در سیستم تهویه مطبوع شما درست نیست، باید مطمئن شوید که گاز مبرد آن کم نیست. در اینجا چند نشانه وجود دارد که نشان دهنده سطح پایین مبرد در کولر گازی شما است.
  1. یخ روی خط لوله کشی گاز مبرد :
  بنابراین، یکی از نشانه های کم بودن مبرد کولر گازی شما، ایجاد یخ در خط مبرد است. به خاطر داشته باشید که یخ روی خط مبرد ممکن است به دلایل دیگری نیز باشد، اما یکی از دلایل اصلی این اتفاق، پایین بودن سطح مبرد در داخل کولر گازی است.
  2. صدای حباب یا خش خش :
  مبرد داخل کولر گازی شما در فشار بسیار بالایی قرار دارد. اگر نشتی در خطوط مبرد وجود داشته باشد، شروع به تولید صدای حباب یا صدای خش خش می کند. صدا شبیه زمانی است که در یک بالون نشتی وجود دارد و هوا شروع به خروج از آن می کند. در بیشتر موارد، یک کولر گازی به دلیل نشتی در خط مبرد، مبرد کم می شود.
  3. تهویه هوا سرد نیست :
  اگر کولر گازی خود را تمام روز روشن نگه می دارید اما هوا خنک نمی شود و در داخل خانه احساس ناراحتی می کنید، می تواند به دلایل مختلفی باشد. اما یک چیز مسلم است و آن این است که چیزی در مورد واحد تهویه مطبوع درست نیست. AC یک وسیله مکانیکی است که باید همانطور که برای کار طراحی شده است به کار خود ادامه دهد مگر اینکه چیزی در داخل واحد خراب شود.
  اگر آن را روی دمای خاصی تنظیم کنید، کولر باید به کار خود ادامه دهد تا زمانی که ترموستات داخلی آن به آن بگوید که دما به حد مطلوب رسیده است و پس از آن، از کار خواهد افتاد. اگر سیستم تهویه مطبوع شما بدون اینکه واقعاً خانه شما خنک شود کار می کند، ممکن است به دلیل نشت مبرد باشد. هنگامی که مبرد نشت می کند، کولر گازی شما باید سخت کار کند تا خانه شما خنک شود. مهم است که به خاطر داشته باشید که ممکن است تعدادی از مشکلات دیگر برای واحد تهویه مطبوع شما وجود داشته باشد، اما یکی از دلایل اصلی این اتفاق به دلیل نشت مبرد است.
  4. افزایش قبض برق :
  اگر سیستم تهویه مطبوع خانه شما خوب کار می کند، قبض انرژی شما نباید ناگهان بالا برود. اگر متوجه شدید که قبض انرژی شما بسیار بیشتر از میانگین است، ممکن است به دلیل مشکل در واحد تهویه مطبوع باشد. هنگامی که مبرد کافی در واحد تهویه مطبوع وجود ندارد، کمپرسور باید به سختی کار کند و AC برای حفظ دمای تنظیم شده باید بیشتر کار کند. اگر کولر گازی مجبور باشد مدت بیشتری کار کند، بدیهی است که منجر به افزایش قبض انرژی می شود.

  نشت یابی کولر گازی بوتان:

  نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا تاثیر زیادی بر عملکرد و کارایی کولر گازی دارد. درست کار کردن سیستم خنک کننده گازی به میزان مناسبی از گازی نیاز دارد که در داخل سیستم حلقه بسته شده است. اگر این گاز از سیستم بیرون برود یا نشت کند، کارایی کولر گازی کاهش می‌یابد و ممکن است عملکرد آن ناکافی شود یا حتی به طور کامل از کار بیفتد.
  سرویس دوره ای کولر گازی توسط نمایندگی سرویس کولر گازی سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.
  برای مطالعه مقاله روش تست کمپرسور کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  هزینه سرویس کولر گازی بوتان:

  هزینه سرویس کولر گازی بوتان معمولاً بر اساس چندین عامل محاسبه می‌شود، این عوامل شامل موارد زیر می‌شود:

  1. نوع خدمات مورد نیاز: هزینه سرویس کولر گازی بسته به نوع خدماتی که انجام می‌شود، متفاوت است. این خدمات ممکن است شامل تعمیرات عمومی، شارژ گاز، نشت یابی کولر گازی، تمیز کردن فیلترها، تعویض قطعات و تنظیمات ضروری برای بهبود عملکرد باشد.
  2. مکان و مساحت: هزینه سرویس کولر گازی ممکن است بسته به مکان و مساحتی که کولر گازی نصب شده است، متغیر باشد. برای مثال، کولرهای گازی بزرگتر و قدرتمندتر ممکن است نیاز به زمان و تلاش بیشتری برای سرویس داشته باشند.
  3. شرکت خدماتی: هزینه سرویس کولر گازی نیز بسته به شرکت یا فردی که خدمات را ارائه می‌دهد، متغیر است. هر شرکت یا فرد ممکن است نرخ متفاوتی برای خدمات خود تعیین کند.اما نرخ تمامی خدمات کولر گازی در مجموعه تهران سرویس آنلاین براساس نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمیشود.
  4. قطعات یدکی: اگر در زمان سرویس قطعات یدکی به کولر گازی نیاز باشد، هزینه آنها نیز به هزینه کل سرویس اضافه می‌شود. قیمت قطعات یدکی ممکن است بسته به نوع و مدل کولر گازی متغیر باشد.
  5. تعداد و تکرار سرویس: هزینه سرویس کولر گازی ممکن است بر اساس تعداد و تکرار سرویس‌هایی که انجام می‌شود، محاسبه شود. به عنوان مثال، قیمت سرویس یکباری ممکن است با تعداد بارهایی که سرویس انجام می‌شود تغییر کند.

  هزینه سرویس کولر گازی برای مشتریان عزیز با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است ، و تنها وجه اشتراک تمامی مشتریان عزیز تهران سرویس آنلاین ضمانت ۶ ماهه خدمات است.
  برای مطالعه 10 علت روی فن کار کردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.
  تعمیر اسپلیت بوتان

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی بوتان :

  در تمامی مقالات سایت به اهمیت سرویس کولر گازی اشاره کرده ایم، اگر میخواهید دستگاه شما بدون بروز کوچکترین مشکل در طول فصل به کار خود ادامه دهد باید سرویس کولر گازی خود را هر 6 ماه یکبار به دست سرویسکار متخصص انجام دهید.

  • هزینه ی تعمیرات کولر گازی شما را تا حد ممکن کاهش میدهد.
  • افزایش بازدهی کولر گازی
  • رطوبت داخلی را از بین می برد.
  • جلوگیری از ایجاد سر و صدای در کولر گازی
  • چرخه عمر کولر گازی را افزایش دهید.
  • جلوگیری از بروز مشکلات تنفسی
  • ایجاد هوای سالم و بدون آلودگی
   برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی ویرپول اینجا کلیک کنید.

  نصب کولر گازی بوتان:

  نصب کولر گازی بوتان مهمترین اقدامی است که باید بعد از خریداری محصول انجام دهید.اغلب دستگاه های خریداری شده دارای ضمانت بوده و بعد از خرید محصول باید با نمایندگی مجاز آن تماس حاصل کرده تا یک نصاب برای نصب دستگاه شما اعزام نماید.
  نصب کولر گازی به قدری حائز اهمیت است، ک در صورت نصب کولر گازی توسط شخص به غیر از عامل مجاز شرکت دستگاه شما ازگارانتی خارج خواهد شد.
  اگر کولر گازی بوتان شما دیگر ضمانت نداشته و یا برای جابه جایی کولر گازی خود نیازمند یک نصاب حرفه ای هستید، تنها کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست نصاب کولر گازی خود را ثبت نمایید.نصاب های حرفه ای کولر گازی بوتان در شرکت تهران سرویس آنلاین آناده خدمت راسانی به شما مشتریان عزیز میباشند.
  برای نصب کولر گازی بوتان ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی بوتان را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز

  هزینه نصب کولر گازی بوتان:

  یکی از رایج ترین سوالات مشتریان عزیز درباره هزینه نصب و چگونگی محسابه آن است که در پاسخ به این سوال مشتریان عزیز باید بیان کنیم :
  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت اما شما عزیزان میتوانید با استفاده از مشاوره رایگان ما در بخش چت آنلاین از هزینه های نصب و جابه جایی کولر گازی خود مطلع شوید.
  چرا که در هنگام نصب کولر گازی عواملی همچون :

  • ظرفیت دستگاه
  • متراژ لوله کشی
  • سایز لوله ها
  • مقدار سیم کشی
  • سایز سیم مورد نیاز
  • استفاده از انواع پایه های زمینی و دیواری

  تمامی این موارد بر روی میزان هزینه های نصب دستگاه شم عزیزان تاثیر گذار خواهد بود.

  درخواست نصاب کولر گازی بوتان:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.
  تعمیرات کولر گازی بوتان در تهران

  مشکلات رایج در کولر گازی بوتان :

  کولر گازی بوتان روشن نمیشود :

  -کنترل را بررسی کنید و در صورت لروزم باطری های آن را تعویض کنید.
  -بررسی سیم کشی و سالم بودن سیستم برق رسانی به کولر گازی
  -سیستم را ریست کنید.
  -در صورت حل نشدن مشکل با سرویسکار کولر گازی خود تماس حاصل نمایید.

  نشتی آب کولر گازی بوتان :

  -فیلتر های کولر گازی را تمیز کنید.
  -یونیت خارجی را شتشو شو دهید.
  -مسیر شلنگ درین را بررسی کنید شاید در تخلیه کولر گازی شما مشکل ایجاد شده باشد.
  -اگر زمان زیادی از سرویس کولر گازی شما میگذرد احتمال کم شدن گاز مبرد نیز بسیار امکان پذیر است.با سرویسکار خود تماس حاصل نمایید تا نسبت به سرویس کولر گازی و شارژ گاز کولر گازی شما اقدام نماید.
  برای مطالعه مقاله نکات مهم در خرید کولر گازی دست دوم اینجا کلیک کنید.

  چرا کولر گازی باد گرم میزند:

  در صورت بروز این مشکل عوامل بسیاری باید مورد بازبینی قرار بگیرد که به صورت خلاصه به آنها میپردازیم

  • عدم سرویس پنل خارجی کولر گازی
  • مسدود شدن سوراخ های فیلتر پنل داخلی و کاهش سرمای کولر گازی
  • سوخته شدن فن یا موتور فن در باد سرد نزدن کولر گازی
  • کم بودن مقدار گاز کولر گازی
  • خراب شدن کمپرسور کولر گازی باعث کاهش سرمای کولر گازی می شود
  • ترموستات خراب است و کولر گازی باد سرد می زند
  • شکستگی یا مسدود شدن مسیر لوله های کولر گازی
  • تنظیم ریموت کنترل کولر گازی
  • پوشیده بودن پنل خارجی کولر گازی
  • خروج باد گرم از کولر گازی
  • معیوب بودن برد کولر گازی
  • تاثیر سوختن خازن کولر گازی بر باد سرد نزدن آن (خازن سه پایه کولر گازی)

  کولر گازی بوتان به خوبی خنک نمیکند:

  -فیلتر های کولر گازی مسدود شده آنها را خارج کرده و تمیز کنید.
  -تمامی درب ها و پنجره ها را ببنیدید و از منافذ را به خوبی بپوشانید.
  -یونیت خارجی را شست و شو دهید.
  -کم شدن گاز سیستم که در این شرایط با تکنیسین مربوط تعمیر کولر گازی تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه علت بسته نشدن دریچه کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  ایجاد صدای زیاد از کولر گازی بوتان:

  -کثیف بودن یونیت ها که این مشکل با سرویس کولر گازی قابل حل است.
  -گیر کردن جسم خارجی داخل یونیت خارجی
  -نشت گاز که باید توسط سرویسکار کولر گازی مورد بررسی قرار بگیرد.
  -نصب غیر اصولی یونیت ها

   یخ زدگی کولر گازی بوتان :

   علت بروز این مشکل این است که  هوای خنک در یک جا تجمیع شده و به سایر نقاط منتقل نمی شود، در هنگام بروز مشکل باید موارد زیر بررسی شود:

  – شارژ گاز دستگاه مورد بررسی قرار گیرد
  – فیلترهای یونیت داخلی و خارجی را شستشو دهید
  -لوله و اتصالات دستگاه باید از نظر داشتن نشتی بررسی شود
  برای مطالعه مقاله ریست کردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  خاموش شدن خودکار کولر گازی بوتان:

  در بررسی علت خاموشی ناگهانی بازی به عوامل متعددی از جمله :

  •  ترموستات کولر گازی
  • اورلود کولر گازی بوتان
  •  کثیفی فیلتر های هوا در کولر گازی
  •  کثیفی کویل های کندانسور
  •  سیم کشی ساختمان و یا کولر گازی

  میرسیم که هر یک از این موارد  باید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گیرد.

   اولین قدم در زمان خاموشی ناگهانی کولر گازی بررسی سیم کشی و اتصالات برقی از کنتور تا کولر گازی می باشد.

  •  ترموستات کولر گازی :

   در قدم بعدی باید  از سلامت ترموستات کولر گازی خود اطمینان حاصل کنید، از آنجایی که وظیفه ترموستات این است که بعد از رسیدن به دمای تنظیم شده کولر گازی را به حالت اتومات در آورد تنظیم اشتباه و یا ایجاد خرابی و مشکل در این قطعه باعث خاموشی های ناگهانی در کولر گازی میشود.

  در برخی مواقع ممکن است، دمای کولر گازی شما از حد نصاب بیشتر شود، در این حالت اورلود عمل کرده و دستگاه برای مدتی خاموش خواهد شد.

  •  کثیفی فیلتر های هوا :

   زمانی که فیلترهای کولر گازی شما شدت کثیف باشند به طوری که که مانع است، جریان آزاد هوا در سیکل کولر گازی  شوند کولر گازی به ناگاه خاموشس خواهد شد.

  وجود برفک روی لوله ها کولر گازی بوتان:

  هفتمین مشکل شایع کولر گازی برفک زدن لوله های کولر گازی یا کندانسور نشانه کاهش میزان شارژ گاز دستگاه یا کثیف بودن فیلترها می باشد . بعد از خاموش شدن ، آب شدن یخ ،نشتی به دنبال خواهد داشت ، کولر گازی را ریست نکنید اگر تمیز کردن فیلترها کمک نکرد کولر را تا حل مشکل روشن نکنید.

  کولر گازی بوتان روشن نمی شود:

  یکی دیگر از مشکل شایع کولر گازی روشن‌ نشدن کولر گازی است، اگر سیستم کولر گازی مرکزی روشن نمی‌شود اول سعی کنید ترموستات و کنترل را تنظیم کنید اگر این کار جواب نداد با تکنسین‌های ما تماس بگیرید.
  سرویس اسپلیت بوتان

  کولر گازی بوتان مداوم کار میکند:

   یکی از مشکلاتی که آسیب های جدی به سیستم های تهویه وارد می کند یکنواخت کار کردن و اتومات نکردن کمپرسور کولر گازی است ،این مشکل به دلایل  زیر میتواند بروز دهد :

  • کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی 
  • وجود مشکل در ترموستات کولر گازی
  •  کثیف بودن کویل های یونیت خارجی جی
  •  خراب شدن محیط
  • عدم تناسب متراژ با ظرفیت کولر گازی
  •   وجود مشکل در برد کولر گازی
   برای مطالعه مقاله کولر گازی چه زمانی اتومات میکند اینجا کلیک کنید.

  فن کولر گازی بوتان کار نمی کند:

  کولر گازی های بوتان دارای هستند ،که یک یکی از آنها در محیط داخلی و دیگری در محیط خارجی تعبیه شده است ،بروز مشکل در هر یک از این فن ها باعث خنک نشدن محیط و اختلال در عملکرد کولر گازی میشود در هنگام بروز مشکل در کولر گازی بوتان به بررسی عوامل زیر می پردازد:

  •  خراب شدن موتور بلور فن
  • خراب شدن خازن فن
  •  وجود مشکل در موتو موردر فن
  •  خرابی سنسور دما
  •  خراب شدن سوئیچ چرخشی
  •  ایران در رله برد
   برای مطالعه چرا کولر گازی روی فن کار میکند ؟ اینجا کلیک کنید.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی های بوتان :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی بوتان
  -شارژ گاز کولر گازی بوتان
  جمع کردن گاز کولر اسپلیت بدون گیج
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر
  -انجام سیم کشی کولر گازی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی
  -نصب اصولی کولر گازی بوتان
  -مشاوره خرید کولر گازی بوتان
  -تعمیر شیر برقی کولر گازی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی (علائم خرابی ترموستات کولر گازی)
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی بوتان
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی
  برای مطالعه مقاله باز کردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.
  شارژ گاز کولر گازی

  خرید کولر گازی بوتان:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت ۵ ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند.
  مجموعه ما بیش از ۱۰ سال است که در زمینه فروش انواع برند کولر گازی فعالیت داشته و تمامی برندهای معتبر را با گارانتی شرکتی به مشتریان عزیز عرضه میکند.
  ما در مقاله کم مصرف ترین کولر گازی به معرفی انواع مدل و برند کولر گازی های اینورتر پرداخته و سعی کردیم به شما عزیزان لیست کامل این برند ها را معرفی نماییم.

  انواع کولر گازی بوتان:

  -کولر گازی اسپیلت بوتان
  -کولر گازی ایستاده بوتان

  ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

  مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
  -بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر بوتان
  -بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
  -بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
  -بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف

  در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

  مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
  مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
  مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
  مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
  مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
  مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰

  با احترام به تمامی مشتریان گرامی، ما با افتخار به شما خدمات فروش قطعات کولرگازی ارائه می‌دهیم. اگر به دنبال قطعاتی با کیفیت برای سیستم خنک کننده خود هستید، به مکان صحیح آمده‌اید.
  تضمین کیفیت:
  ما از بهترین تامین کنندگان معتبر استفاده می‌کنیم تا به شما قطعات با کیفیت و قابل اعتماد را ارائه دهیم. هر قطعه که از ما خریداری می‌کنید، به دقت بررسی و تست می‌شود تا اطمینان حاصل شود که بهترین عملکرد را ارائه می‌دهد.
  تنوع محصولات:
  با داشتن مجموعه‌ای گسترده از قطعات کولرگازی، ما توانایی ارائه هر نوع قطعه مورد نیاز شما را داریم. از کمپرسورها تا واحدهای داخلی و خارجی، ما محصولاتی را داریم که به همه نیازها پاسخ می‌دهد.
  قیمت منصفانه:
  هدف ما ارائه قطعات با کیفیت به قیمت مناسب است. ما به دنبال ارتقاء تجربه خرید شما هستیم و معتقدیم که این امر باید به همراه قیمت منصفانه انجام شود.
  پشتیبانی فنی:
  تیم پشتیبانی ما همواره در دسترس است تا به شما در انتخاب و نصب قطعات کمک کند. ما به شما تضمین می‌دهیم که با خرید از ما، از پشتیبانی فنی قوی و حرفه‌ای برخوردار خواهید بود.
  با ما تماس بگیرید و به ما اجازه دهید کمک کنیم تا بهترین قطعات را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

  تعمیرات کولر گازی بوتان در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  تعمیرات کولر گازی بوتان در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعمیرات کولر گازی بوتان در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  تعمیرات کولر گازی بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و  اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  تعمیرات کولر گازی بوتان در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.پس از ثبت درخواست پیامک حاوی کد تایید درخواست به انضمام کد اشتراک مشتریان تهران سرویس آنلاین برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.مشتریان عزیز میتوانند در تماس های بعدی با مجموعه با ارائه کد اشتراک از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مشتریان عزیز برای طرح هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه ی انجام خدمات ، هزینه ها ، نحوه ی برخورد تکنسین ، بدقولی …..با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و پشتیبانی مجموعه را در جریان امور قرار دهید.شکایت مطرح شده در کمترین زمان ممکن بررسی و نتیجه ی نهایی به شما عزیزان گزارش خواهد شد.لطفا در صورت بروز مشکل از هرگونه تماس و یا بحث لفظی با تکنسین خودداری کرده و در اسرع وقت پشتیبانی را در جریان قرار داده تا امور شما به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

  چرا تعمیرکار کولر گازی بوتان خود را از تهران سرویس آنلاین انتخاب کنیم؟

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر کولر گازی بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس