ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور

 • ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور (Iran Radiator Air Conditioner Errors) اگر شما از کولر گازی ایران رادیاتور استفاده میکنید ،هرگز این مقاله را از دست ندهید، چرا که ما در این مقاله لیست کاملی از کدهای خطا کولر گازی ایران رادیاتور را برای شما آماده کرده ایم.

   تعمیرکولر گازی ایران رادیاتور :

   اگر کولر گازی ایران رادیاتور دچار مشکل شده و بر روی صفحه نمایشگر خود ارور مشاهده می کنید، می توانید با یکی از نمایندگی های تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده تا در کمتر از یک ساعت تعمیرکار مجاز برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور شما ما در محل حاضر شود.در صورت نیاز ز به تعمیر و یا تعویض قطعه ای از کولر گازی به شما این اطمینان داده می شود قطعه تعویضی از برند  اصلی ایران رادیاتور بوده و تمام خدمات تعمیر و تعویض قطعات دارای ۶ ماه ضمانت این مجموعه می باشد.
  شما میتوانید با عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین از ۱۰ درصد تخفیف ویژه بر روی تمامی خدمات این مجموعه بهره مند شوید، برای عضویت تنها کافی عبارت عضویت را به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کنید تا کد اشتراک برایتان ارسال شود. پس از دریافت پیامک عضویت در مجموعه تهران سرویس آنلاین تمامی خدمات شما شامل تخفیفات ویژه مجموعه میگردد.

  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جنرال اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور :

  کد خطای E2 . این کد مربوط به سنسورهای محیطی و دمایی سیستم است. با استفاده از سنسورهای دمایی، اطلاعات دقیقی از هوای محیط یا لوله‎‌ها در اختیار برد دستگاه قرار می‎گیرد. کلیه دستورات و تنظیمات از طریق برد، به سایر قطعات دیگر ارسال خواهد شد. بنابراین اگر اطلاعات غلط به آن داده شود، عملکرد کولر گازی مختل خواهد شد.

  کد خطای E3. این کد نشان دهنده اختلال در سنسور پایپ اپراتور است. با دیدن این خطا بر روی صفحه نمایشگر، لازم است میزان اهم را مورد بررسی قرار دهید.

  کد خطای E4 . در این شرایط سنسور پایپ در یونیت بیرونی دچار نقص عملکرد شده است.

  کد خطای E5 . این کد مربوط به فن بلوور است. از فن بلوور تحت عنوان فن دمنده نیز یاد می‎شود. وظیفه اصلی آن دمیدن و هدایت هوای خنک به خارج از کولر گازی است. تراز نبودن پنل داخلی و همچنین خشک کار کردن فن، باعث نقص عملکرد آن خواهد شد. برای بررسی فن بلوور، میزان اهم آن سنجیده خواهد شد. همچنین اگر برد سیستم نیم‎سوز شده باشد، فن دمنده به وظیفه خود عمل نخواهد کرد.

  کد خطا E7. این کد نشان دهنده این است که بین یونیت داخلی و خارجی ارتباطی وجود ندارد. اپراتور و کندانسور از طریق کابل‎های متعددی به یکدیگر متصل هستند. چنانچه این کابل‌ها با مشکل مواجه شوند، این کد بر روی صفحه نمایشگر، نمایان خواهد شد.

  کد خطا E8 . این کد نشان‎دهنده دمای بیش از حد کندانسور است. معمولا به یونیت خارجی کولر گازی، کندانسور گفته می‎شود. گرمای جذب شده از اتاق توسط کندانسور به محیط بیرون انتقال داده خواهد شد. سرویس کویل‌های کندانسور به تبادل گرمایی، کمک خواهد کرد. به همین دلیل توصیه می‎شود حداقل سالی یکبار از خدمات سرویس دوره‎ایی کولر ایران رادیاتور بهره ببرید.به این ترتیب بازدهی سیستم و طول عمر آن افزایش خواهد یافت.

  کد خطا توضیح علامت خطا از طریق نور لامپ
  E1 ایراد در سیستم حسگر اندازه گیری دمای اتاق نور یکبار روشن و خاموش می شود
  E2 ایراد در سیستم حسگر اندازه گیری دمای لوله ها نور دوبار روشن و خاموش می شود
  E6 ایراد در عملکرد پنکه (فن) دستگاه کولر گازی نور ۶ بار روشن و خاموش می شود

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی خود چه اقداماتی باید انجام دهیم:

   سرویس سالانه کولر باید توسط متخصصین مربوطه انجام شود توجه داشته باشید، که سرویس کولر گازی تنها شامل شستن یونیت داخلی و خارجی نبوده و باید تمامی موارد زیر انجام گردد

  1- شستن داخلی و تعویض فیلترهای کولر در صورت نیاز
  2- شستن  یونیت خارجی توسط کارواش
  3- بررسی عملکرد کولر گازی و سلامت قطعات
  4- بررسی میزان شارژ گاز کولر گازی و انجام شارژ گاز تکمیلی در صورت نیاز
  5-  و انجام عملیات نشت یابی توسط تکنسین

  چرا کولر گازی ایران رادیاتور ارور می دهد؟ 

  1. نصب غیر اصولی و به کار گرفتن نصابان غیر مجاز
  2. رعایت نکردن نکات مهم در نصب مانند سایز لوله ، کابل برق ، مکان نصب …
  3. متناسب نبودن ظرفیت دستگاه متناسب با متراژ منزل
  4. عدم سرویس به موقع کولر گازی
  5. کمبود گاز دستگاه
  6. وجود نشتی در کولر گازی
  7. معیوب بودن برد کولر گازی
  8. خرابی کمپرسور کولر گازی
  9. خرابی خازن دستگاه …..

  تمامی موارد بالا باعث ایجاد ارور در کولر گازی شما خواهد شد .با سرویس به موقع کولر گازی خود میتوانید از بروز ارور در کولر گازی ایران رادیاتور خود جلوگیری کنید.کولر گازی ایران رادیاتور مانند سایر سیستم های تهویه نیازمند نگهداری و مراقبت سالانه است.
  سرویس به موقع کولر گازی باعث افزایش طول عمر و کاهش مصرف برق شما خواهد شد.

  برطرف کردن ارور کولر گازی ایران رادیاتور در منزل :

  در صورت مشاهده ارور در نمایشگر کولر گازی گرین خود ابتدا کولر گازی ایران رادیاتور خود را ریست کنید ، و یا آن را برای چند دقیقه از برق جداکنید و تامل کنید تا حافظه قبلی پاک شود، سپس کولر گازی را مجدد به برق وصل کنید در صورتی که همچنان کولر گازی شما ارور را نشان میدهد میتوانید از لیست بالا به علت بروز ارور در کولر گازی خود پی ببرید.توصیه ما به شما عزیزان این است که در صورت بروز ارور در کولر گازی ایران رادیاتور خود با تعمیرکاران مجاز تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید و از باز کردن کولر گازی بپرهیزد.

  لینک منبع : https://b2n.ir/m66487

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس