ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور

 • ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور (Iran Radiator Air Conditioner Errors) اگر شما عزیزان از کولر گازی ایران رادیاتور در منزل و یا محل کار خود استفاده می کنید، هرگز این مقاله را از دست ندهید، ما در این مقاله لیست کاملی از کدهای خطا کولر گازی ایران رادیاتور را برای شما آماده کرده و سعی کردیم نحوه عیب یابی و تعمیر هر یک از این ارورها را به شما عزیزان آموزش دهیم.
  همانطور که میدانید بروز کوچکترین مشکل در کولر گازی با نمایش ارور همراه است. به همین دلیل برای عیب یابی و تعمیر این دستگاه باید به لیست کامل ارورهای آن دسترسی داشته باشید.
  سیستم عیب یاب هوشمند کولر گازی این امکان را به مصرف کنندگان عزیز میدهد که از بروز کوچکترین مشکل در دستگاه خود آگاه شده و پیش از ایجاد آسیب جدی به کولر گازی نبست به برطرف کردن آن اقدام نمایند.
  برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

   تعمیرکولر گازی ایران رادیاتور :

   اگر کولر گازی ایران رادیاتور دچار مشکل شده و بر روی صفحه نمایشگر خود ارور مشاهده می کنید، می توانید با یکی از نمایندگی های تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده تا در کمتر از یک ساعت تعمیرکار مجاز برای تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور شما ما در محل حاضر شود.در صورت نیاز ز به تعمیر و یا تعویض قطعه ای از کولر گازی به شما این اطمینان داده می شود قطعه تعویضی از برند  اصلی ایران رادیاتور بوده و تمام خدمات تعمیر و تعویض قطعات دارای ۶ ماه ضمانت این مجموعه می باشد.
  شما میتوانید با عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین از ۱۰ درصد تخفیف ویژه بر روی تمامی خدمات این مجموعه بهره مند شوید، برای عضویت تنها کافی عبارت عضویت را به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کنید تا کد اشتراک برایتان ارسال شود. پس از دریافت پیامک عضویت در مجموعه تهران سرویس آنلاین تمامی خدمات شما شامل تخفیفات ویژه مجموعه میگردد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جنرال اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور :

  ارور E2 کولر گازی ایران رادیاتور: این کد مربوط به سنسورهای محیطی و دمایی سیستم است. با استفاده از سنسورهای دمایی، اطلاعات دقیقی از هوای محیط یا لوله‎‌ها در اختیار برد دستگاه قرار می‎گیرد. کلیه دستورات و تنظیمات از طریق برد، به سایر قطعات دیگر ارسال خواهد شد. بنابراین اگر اطلاعات غلط به آن داده شود، عملکرد کولر گازی مختل خواهد شد.

  ارور E3 کولر گازی ایران رادیاتور: این کد نشان دهنده اختلال در سنسور پایپ اپراتور است. با دیدن این خطا بر روی صفحه نمایشگر، لازم است میزان اهم را مورد بررسی قرار دهید.

  ارور E4  کولر گازی ایران رادیاتور: در این شرایط سنسور پایپ در یونیت بیرونی دچار نقص عملکرد شده است.

  ارور E5 کولر گازی ایران رادیاتور : این کد مربوط به فن بلوور است. از فن بلوور تحت عنوان فن دمنده نیز یاد می‎شود. وظیفه اصلی آن دمیدن و هدایت هوای خنک به خارج از کولر گازی است. تراز نبودن پنل داخلی و همچنین خشک کار کردن فن، باعث نقص عملکرد آن خواهد شد. برای بررسی فن بلوور، میزان اهم آن سنجیده خواهد شد. همچنین اگر برد سیستم نیم‎سوز شده باشد، فن دمنده به وظیفه خود عمل نخواهد کرد.

  ارور E7 کولر گازی ایران رادیاتور: این کد نشان دهنده این است که بین یونیت داخلی و خارجی ارتباطی وجود ندارد. اپراتور و کندانسور از طریق کابل‎های متعددی به یکدیگر متصل هستند. چنانچه این کابل‌ها با مشکل مواجه شوند، این کد بر روی صفحه نمایشگر، نمایان خواهد شد.

  ارور E8 کولر گازی ایران رادیاتور : این کد نشان‎دهنده دمای بیش از حد کندانسور است. معمولا به یونیت خارجی کولر گازی، کندانسور گفته می‎شود. گرمای جذب شده از اتاق توسط کندانسور به محیط بیرون انتقال داده خواهد شد. سرویس کویل‌های کندانسور به تبادل گرمایی، کمک خواهد کرد. به همین دلیل توصیه می‎شود حداقل سالی یکبار از خدمات سرویس دوره‎ایی کولر ایران رادیاتور بهره ببرید.به این ترتیب بازدهی سیستم و طول عمر آن افزایش خواهد یافت.
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی ایوولی اینجا کلیک کنید.
  ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور

  کد خطا توضیح علامت خطا از طریق نور لامپ
  E1 ایراد در سیستم حسگر اندازه گیری دمای اتاق نور یکبار روشن و خاموش می شود
  E2 ایراد در سیستم حسگر اندازه گیری دمای لوله ها نور دوبار روشن و خاموش می شود
  E6 ایراد در عملکرد پنکه (فن) دستگاه کولر گازی نور ۶ بار روشن و خاموش می شود

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی ایران رادیاتور خود چه اقداماتی باید انجام دهیم:

   سرویس سالانه کولر باید توسط متخصصین مربوطه انجام شود توجه داشته باشید، که سرویس کولر گازی تنها شامل شستن یونیت داخلی و خارجی نبوده و باید تمامی موارد زیر انجام گردد

  1- شستن داخلی و تعویض فیلترهای کولر در صورت نیاز
  2- شستن  یونیت خارجی توسط کارواش
  3- بررسی عملکرد کولر گازی و سلامت قطعات
  4- بررسی میزان شارژ گاز کولر گازی و انجام شارژ گاز تکمیلی در صورت نیاز
  5-  و انجام عملیات نشت یابی توسط تکنسین
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی دایکین اینجا کلیک کنید.

  چرا کولر گازی ایران رادیاتور ارور می دهد؟ 

  1. نصب غیر اصولی و به کار گرفتن نصابان غیر مجاز
  2. رعایت نکردن نکات مهم در نصب مانند سایز لوله ، کابل برق ، مکان نصب …
  3. متناسب نبودن ظرفیت دستگاه متناسب با متراژ منزل
  4. عدم سرویس به موقع کولر گازی
  5. کمبود گاز دستگاه
  6. وجود نشتی در کولر گازی
  7. معیوب بودن برد کولر گازی
  8. خرابی کمپرسور کولر گازی
  9. خرابی خازن دستگاه …..

  تمامی موارد بالا باعث ایجاد ارور در کولر گازی شما خواهد شد .با سرویس به موقع کولر گازی خود میتوانید از بروز ارور در کولر گازی ایران رادیاتور خود جلوگیری کنید.کولر گازی ایران رادیاتور مانند سایر سیستم های تهویه نیازمند نگهداری و مراقبت سالانه است.
  سرویس به موقع کولر گازی باعث افزایش طول عمر و کاهش مصرف برق شما خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی مدیا اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور کولر گازی ایران رادیاتور در منزل :

  در صورت مشاهده ارور در نمایشگر کولر گازی ایران رادیاتور خود ابتدا کولر گازی ایران رادیاتور خود را ریست کنید ، و یا آن را برای چند دقیقه از برق جداکنید و تامل کنید تا حافظه قبلی پاک شود، سپس کولر گازی را مجدد به برق وصل کنید در صورتی که همچنان کولر گازی شما ارور را نشان میدهد میتوانید از لیست بالا به علت بروز ارور در کولر گازی خود پی ببرید.توصیه ما به شما عزیزان این است که در صورت بروز ارور در کولر گازی ایران رادیاتور خود با تعمیرکاران مجاز تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید و از باز کردن کولر گازی بپرهیزد.
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی دایکین اینجا کلیک کنید.
  برطرف کردن ارور کولر گازی ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات کولر گازی کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل کولر گازی شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور های کولر گازی ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات کولر گازی مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارورهای کولر گازی ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  ارور e5 ایران رادیاتورلینک منبع : https://b2n.ir/m66487

  • سلام در کولر گازی ایران رادیاتور روی پنل ارور E5 نایش داده میشه
   فن بلوور مشکی نداره و وقتی برق کلی دستگاه رو قطع و وصل میکنیم مجددا شروع به کار می کنه و بعد از چند روز مجددا ارور E5 میده

  • سلام برای تعمیرات کولر گازی ایران رادیاتور نیاز به تکنسین داریم ارور e 5 میداد الان ارور e8 هم میده

  • به نظر من اصلا کولر گازی ایران رادیاتور نخرید ما از وقتی خریدیم تمامی ارورها رو دیدیم

  • سلام برای رفع مشکل ارور e5 کولر گازی ایران رادیاتور نیاز به یک تکنسین داریم ما سمت شهرک صنعتی هستیم

  • ارور e5 کولر گازی ایران رادیاتور برای ما نزدیکه 2 میلیون خرج برداشت

  • به نظر من باید برای ارور e5 کولر گازی ایران رادیاتور حتما از تکنسین کمک بگیرید خیلی تخصصی هست

  • سلام ما یک کولر گازی ایران رادیاتور داریم ارور e5 کولر گازی ایران رادیاتور نمایش میده تعمیرکار برامون اعزام میکنید ؟

  • ما چند ماه بود درگیر ارور e5 کولر گازی ایران رادیاتور بودیم ممنون بابت مقاله خوبتون

   • سلام در صورتی که کولر گازی را تازه خریداری کردید ، به صورت رایگان از خدمات پس از فروش شرکت ایران رادیاتور میتونید استفاده کنید.

  • سلام وقت بخیر ارور e5 کولر گازی ایران رادیاتور مبروط به کدام قسمته ؟

   • دوست عزیز این ارور مربوط به بلوور فن دستگاه است بهتر است از ی تعمیرکارکمک بگیرید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس