تعمیر کولر گازی تکنوگاز

 • تعمیر کولر گازی تکنوگاز (Technogas air conditioner repair) شاید شما هم مانند بسیاری از افراد قبل از خواندن این مقاله تصور می کردید، که برند تکنو گاز ساخت کشور ایتالیا است، اما باید به شما عزیزان بگوییم، که تکنوگاز یک برند ایرانی است، که قطعات ایتالیایی آن در داخل کشور مونتاژ می شود.
  این برندبه تازگی به ساخت سیستم های تهویه مطبوع نیز پرداخته و به خوبی توانسته در طول مدت اندک جایگاه مناسبی را در میان ابرقدرت‌های این حوزه به دست آورد.
  اگر شما هم قصد خرید کولر گازی های تکنو گاز را دارید، دیگر نگران خدمات پس از فروش این برند نباشید، چراکه تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه ی نصب تعمیر و سرویس کولر گازی تکنو گاز آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.
  در این مقاله ما به آموزش نحوه صحیح عیب‌یابی و تعمیر کولر گازی تکنو گاز پرداخت کنیم، تا در صورت لزوم شما عزیزان بتوانید بدون نیاز به حضور تکنسین کولر گازی خود را عیب یابی یا در صورت داشتن تخصص کافی تعمیر نمایید.
  در هر مرحله شما عزیزان میتوانید با استفاده از چت آنلاین و یا شماره تماس های پشتیبانی تهران سرویس آنلاین از مشاوره با کارشناسان ما به صورت رایگان بهره مند شوید.

  تعمیر کولرگازی تکنوگاز در تهران:

  چنانچه شما عزیزان با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن مشکل کولر گازی خود نبودید، تنها کافیست با شماره تماس پشتیبانی تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست تعمیر کولر گازی خود را ثبت نمایید، پس از ثبت درخواست تکنسین تعمیر کولر گازی با شما تماس گرفته و در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر خواهد بود.
  تعمیرات کولرگازی توسط کارشناسان متخصص و مجرب و با ارائه گارانتی شش ماهه در سراسر پایتخت به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در حال انجام است تنها کافیست با ما در تماس باشید.

  هزینه تعمیر کولر گازی تکنوگاز:

  یکی از بیشتری دغدغه های مشتریان عزیز در هنگام ثبت درخواست تعمیر کولر گازی تکنو گاز نگرانی از بابت هزینه های تعمیراتی است.باید به شما عزیزان اعلام کنیم، که شرکت تهران سرویس آنلاین به منظور کاهش هزینه تعمیرات کولر گازی شما عزیزان کمترین نرخ در بین رقبا را در پیش گرفته و به دلیل این که این شرکت خود تامین کننده قطعات کولر گازی است، هزینه تعویض و تعمیر قطعات برای شما عزیزان بسیار کمتر از سایر مجموعه ها خواهد بود.
  با این وجود نمی توان در مشاوره های تلفنی هزینه دقیق تعمیر کولر گازی شما را عنوان کرد، چرا که ممکن است، میزان خسارت کمتر و یا بیشتر از آنچه که شما در ارور کولر گازی مشاهده می کنید باشد.
  به منظور دریافت اطلاع دقیق از میزان هزینه های تعمیراتی کولر گازی خود می‌توان با ثبت درخواست کارشناس اقدام بهدریافت پیش فاکتور خدمات نموده و از نرخ دقیق تعمیرات کولر گازی خود باخبر شوید.

  ضمانت تعمیر کولر گازی تکنوگاز :

  از زمان ثبت درخواست شما با ارائه خدمات تعمیر نصب و سرویس کولر گازی تکنو گاز شما از پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته کارشناسان تهران سرویس آنلاین برخوردار خواهید بود، ارائه خدمات و دریافت فاکتور تمام عوامل یادشده در فاکتور تقدیمی به مشتریان عزیز شامل ۶ ماه گارانتی خواهد بود. در صورت بروز کوچکترین مشکل در خدمات ارائه شده تمامی خدمات شما برای رفع مشکل ایجاد شده کاملاً بدون هزینه خواهد بود.
  مشتریان عزیز به خاطر داشته باشید که هرگونه تماس مستقیم شما عزیزان با تکنسین اعزامی به منظور لغو گارانتی شما عزیزان بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خدمات ارائه شده به عهده نخواهد داشت . در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه خود تنها از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی شرکت اقدام به ثبت تیکت نمایید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی تکنو گاز در تهران سرویس آنلاین:

  1-تماس مشتری عزیز با پشتیبانی و یا درخواست تعمیرکار کولر گازی تکنو گاز از طریق چت آنلاین
  2- ارسال پیامک حاوی کد اشتراک و تایید ثبت درخواست از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3- ارسال پیامک حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی
  4- تکنسین به جهت دریافت لوکیشن دقیق منزل مشتری
  5- حضور تعمیرکار کولر گازی تکنو گاز در کمتر از یک ساعت به محل سکونت مشتری عزیز
  6- ارائه خدمات در کمترین بازه زمانی
  7- ارائه فاکتور خدمات انجام شده از سوی تکنسین به مشتری عزیز
  8- پرداخت هزینه فاکتور تقدیمی از سوی مشتری
  9- تماس پشتیبانی با مشتری عزیز به منظور ثبت گارانتی و اعلام میزان رضایت از خدمات ارائه شده

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی تکنوگاز:

  نصب کولر گازی تکنوگاز
  -سرویس کولر گازی تکنوگاز
  -تعمیر کولر گازی تکنوگاز
  -تعمیر برد کولر گازی تکنوگاز
  -ارسال قطعات کولر گازی تکنوگاز به سراسر کشور
  برای دنلود فایل تعمیر کولر گازی تکنوگاز اینجا کلیک کنید.

  خرید کولر گازی تکنوگاز:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 5 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند .

  انواع کولر گازی تکنوگاز:

  -کولر گازی اسپیلت تکنوگاز
  -کولر گازی ایستاده تکنوگاز
  -کولر گازی پرتابل تکنوگاز

  ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

  مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
  -بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر تکنوگاز
  -بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
  -بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
  -بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف

  در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

  مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
  مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
  مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
  مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
  مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
  مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی تک الکتریک اینجا کلیک کنید.

  نصب کولر گازی تکنوگاز:

  بعد از خرید کولر گازی تکنو گاز فروشنده یک نماینده مجاز جهت نصب کولر گازی را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد درصورتی‌که نصب دستگاه شما توسط شخصی به‌غیراز نصاب مجاز شرکت انجام شود دستگاه شما از گارانتی خارج شده و دیگر شامل گارانتی شرکتی نخواهد شد .
  این موضوع به اهمیت نصب کولر گازی اشاره داشته و بیانگر این است که نصب غیراصولی دستگاه می‌تواند ضررها و آسیب‌های بسیاری به دستگاه شما وارد کند.
  اگر دستگاه شما دیگر ضمانت نداشته و نیازمند یک نصاب برای انجام نصب و یا جابه‌جایی کولر گازی خود هستید تنها کافی است با نزدیک‌ترین شعبه مجموعه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس گرفته و درخواست نصاب کولر گازی خود را ثبت کنید در کمتر از یک ساعت کارشناس متخصص به محل شما اعزام شده و اقدام به نصب دستگاه شما خواهد نمود.
  برای نصب کولر گازی تکنوگاز ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی تکنوگاز را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیازتعمیر کولر گازی تکنوگاز

  هزینه نصب کولر گازی تکنوگاز:

  هزینه نصب کولر گازی تکنو گاز بعد از بررسی محیط توسط کارشناس متخصص تعیین خواهد شد
  در تعیین هزینه‌های نصب کولر گازی بسیار تأثیرگذار است چرا که در برخی منازل لوله‌کشی و سیم‌کشی دستگاه از پیش انجام شده و نصاب کولر گازی تنها باید به نصب یونیت داخلی و خارجی بپردازد درصورتی‌که نصب کولر گازی تکنو گاز در برخی دیگر از منازل نیازمند انجام لوله‌کشی سیم‌کشی و نصب یونیت‌های داخلی و خارجی بوده که همگی باید به دست نصاب کولر گازی انجام شود.
  هزینه نصب برای این دو با یکدیگر کاملاً متفاوت بوده و آن چیزی که واضح هست این است که نصب کولر گازی برای مشتری دوم با مبلغی بیشتر خواهد بود بود
  اگر قصد دارید که قبل از انجام نصب کولر گازی از هزینه‌های آن مطلع شوید با ثبت درخواست کارشناس نصب از او بخواهید که پیش‌فاکتور هزینه‌های شما را به شما عزیزان تقدیم می‌نماید.

  درخواست نصاب کولر گازی:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.کولر گازی تکنوگاز

  سرویس کولر گازی:

  لازمه سالم ماندن هر دستگاه رسیدگی و سرویس به موقع آن است، فرقی نمی کند که این صحبت درباره سیستم های تهویه مطبوع باشد یا اتومبیلی که شما از آن هر روز استفاده می کند، اگر میخواهید وسیله ای که از آن استفاده می کنید، برای سالهای طولانی بدون بروز مشکل کار کند، باید سرویس سالانه آن را جدی بگیرید.
  سرویس کولر گازی تکنوگاز باید به دست شخص متخصص هر سال قبل از شروع فصل گرما انجام شود.
  برخی از افراد زمانی که از سرویس کولر گازی نام می‌بریم به سراغ شست‌وشوی پنل داخلی و خارجی دستگاه خود می‌روند که این موضوع تنها بخشی از مراحل سرویس کولر گازی بوده و سایر مراحل باید به‌وسیله ابزار مخصوص و دست شخص متخصص انجام می‌گیرد. در هر مرحله از سرویس کولر گازی تمامی قطعات بررسی شده و تست سلامت آنها انجام میشود.و در صورت بروز مشکل قبل از آسیب جدی به دستگاه مشکل برطرف شده و یا قطعه معیوب تعویض میشود. علاوه بر این بررسی شارژ گاز و وجود نشتی در لوله کشی از  جمله مراحلی است که با استفاده از ابزار مخصوص انجام شود.
  اگر قصد سرویس کولر گازی خود را دارید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید تا نمایندگی تهران سرویس انلاین سرویس کار متخصص را در کمتر از یک ساعت در محل به شما اعزام کرده و سرویس دستگاه شما را انجام گردد.

  مراحل سرویس کولر گازی:

  شستشوی کولر گازی:

  کولر های گاری مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع کولرگازی تمیز کردن کولر گازی ااز گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  شستشوی فیلر های کولر گازی:

  تمامی فیلتر های کولرگازی توسط بهترین سرویس کار کولر گازی درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر کولر گازی شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی زانتی اینجا کلیک کنید.

  تست آمپر کولر گازی:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.

  نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی:

  سرویس دوره ای کولر گازی توسط نمایندگی سرویس کولر گازی سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

  بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانیست؟

  بهترین زمان به جهت سرویس کولر گازی تکنو گاز اردیبهشت ماه و یا اوایل خرداد ماه قبل از شروع گرمای شدید تابستان است چرا که در این مواقع  شرکت های ارائه دهنده خدمات بسیار خلوت تر بوده و ارائه خدمات با دقت و سرعت بیشتری انجام می گیرد .

  هزینه سرویس کولر گازی تکنوگاز:

  هزینه انجام خدمات سرویس کولر گازی برای هر مشتری متفاوت خواهد بود، چرا که سرویس کولر گازی دارای مراحل  مختلفی است، که برای هر مشتری ممکن است، بخشی از این خدمات شامل هزینه بیشتری نسبت به سایرین شود.
  به عنوان مثال مشتری عزیزی که کولر گازی او دچار نشت گاز شده و حجم زیادی از گاز خود را از دست داده به نسبت فردی که کولر گازی اش تنها نیاز به سرویس سالانه دارد هزینه ی بیشتری خواهد داشت .
  به همین منظور  ارائه نرخ دقیقی از هزینه سرویس کولر گازی امکان پذیر نبوده و تنها می توان در مشاوره تلفنی هزینه های ثابت سرویس کولر گازی سالانه را به شما عزیزان بیان کرد.

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی تکنوگاز:

  سرویس سالانه کولر گازی منجر به عملکرد بهتره سیستم تهویه مطبوع کاهش چشمگیر مصرف برق و افزایش طول عمر دستگاه کولر گازی شما عزیزان خواهد شد .
  با توجه به افزایش سرسام آور هزینه های خرید کولر گازی و به دنبال آن افزایش چشمگیر هزینه های تعمیراتی، انجام سرویس کولر گازی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی گودمن اینجا کلیک کنید.

  مشکلات رایج در کولر گازی تکنوگاز:

  -مشکل باد گرم کولرگازی تکنوگاز
  -مشکل صدای زیاد کولرگازی تکنوگاز
  -چک کردن سلامت درب کولر گازی
  -شارژ گاز کولر گازی
  -شستشوی کولر گازی
  -چک کردن فشار گاز کولر گازی
  -تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
  -هواگیری کولر گازی
  -تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  -چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
  -خدمات سرویس سالیانه کولر گازی تکنوگاز
  -تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  -کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  -کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  -کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  -کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  -در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  -دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  -سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جی پلاس اینجا کلیک کنید.

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر کولر گازی تکنوگاز به شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی تکنوگاز
  -شارژ گاز کولر گازی تکنوگاز
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر
  -انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی
  -نصب اصولی کولر گازی تکنوگاز
  -مشاوره خرید کولر گازی تکنوگاز
  -تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی تکنوگاز
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی گالانز اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کمپرسور کولر گازی تکنوگاز:

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی تکنوگاز پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی وست پوینت اینجا کلیک کنید.

  شارژ گاز کولر گازی تکنوگاز:

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند. برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی تکنوگاز شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی تکنوگاز ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی پاکشوما اینجا کلیک کنید.تعمیر کولر گازی تکنوگاز

  تعمیر کولر گازی تکنوگاز توسط تهران سرویس آنلاین:

  تهران سرویس آنلاین همواره در تلاش است تا با به کارگیری بهترین نیروها در سراسر تهران اسایش و رفاه را برای شما مشترین عزیز در تهران فراهم آورد.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین با تعهد و مسئولیت پذیری بالا با قطعات اصل و ضمانت اقدام به تعمیر کولر گازی شما خواهند کرد.تیم پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به صورت 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی آکس اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر پنجره ای تکنوگاز:

  هر گونه خرابی و تعمیر و همچنین نصب و جابجایی انواع کولر پنجره ای تکنوگاز را به ما بسپارید.کولر های پنجره ای که در بسیاری از مناطق که امکان لوله کشی و نصب پنل داخلی برایشان امکان پذیر نیست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هران سرویس با سابقه بسیار زیاد در تعمیر کولر گازی پنجره ای تکنوگاز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

  تعمیر کولر ایستاده تکنوگاز:

  این کولرها بیشتر در مکان های بزرگ اداری و مساجد و شرکتها و جاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. کولرهای گازی ایستاده تکنوگاز کولرهای قدرتمندی هستند. اگر به تعمیر کولر ایستاده تکنوگاز نیاز پیدا کردید فقط یک تماس با اعزام سرویسکار کولر فاصله دارید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی بکو اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی پرتابل:

  تعمیر کولر گازی پرتابل تکنوگاز با قطعات اصلی فقط در تهران سرویس.
  کولر گازی هاس قابل حمل تکنوگاز که این روز ها از طرفداران زیادی هم برخوردار شده است برای مکان های کوچک سر با ارتفاع سقف کوتاه بسیار مناسب است .

  خرید قطعات کولر گازی تکنوگاز:

  اگر شما برای کولر گازی خود نیاز به قطعه اصلی داشتید کافیست با تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید .تهران سرویس آنلاین تامین کننده قطعات کولر گازی در سراسر ایران قطعه در خواستی را در کمتری زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال خواهد کرد.

  راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های تکنوگاز:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی تکنوگاز دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.
  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی مکسون اینجا کلیک کنید

  تعمیرات کولر گازی تکنوگاز در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید .

  تعمیرات کولر گازی تکنوگاز در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعمیرات کولر گازی تکنوگاز در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر کولر گازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با ۷۷۲۴۱۵۰۵

  تعمیرات کولر گازی تکنوگاز در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  تعمیرات کولر گازی تکنوگاز در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  چرا تعمیرکار کولر گازی تکنوگاز خود را از تهران سرویس آنلاین انتخاب کنیم؟

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر کولرگازی تکنوگاز
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس