ارورهای کولر گازی گودمن Goodman

 • ارورهای کولر گازی گودمن (Goodman Air Conditioner Error) هنگامی که کولر گازی گودمن با مشکل مواجه می‌شود، ممکن است ارورهای مختلفی را نمایش دهد تا به کاربر اطلاع دهد که چه مشکلی وجود دارد. این ارورها ممکن است به شکل کدهایی روی نمایشگر یا با نورهای چشمک‌زن روی دستگاه نمایش داده شوند.
  اگر شما هم در منزل از کولر گازی گودمن استفاده میکنید، حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید،این مقاله شامل تمامی کدهای خطا کولر گازی گودمن به همراه روش های برطرف کردن آن است، شما با مطالعه این مقاله میتوانید به مشکل ایجاد شده در دستگاه خود واقف شوید، اما به خاطر داشته باشید که عیب یابی و تعمیر کولر گازی نیازمند تخصص و دانش است و در صورت نداشتن تخصص کافی در این زمینه از باز کردن دستگاه خود بپرهیزید.
  در صورت نیاز به مشاوره کافیست شماره تلفن خود را به همراه نام خانوادگی خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان تهران سرویس آنلاین در کمتر از یک ساعت با شما عزیزان تماس حاصل نمایند.

  ارورهای کولر گازی گودمن چیست؟

  ارورهای کولر گازی کدها و نشانه هایی هستند که هنگام بروز مشکلات بر روی صفحه نمایشگر کولر گازی شما ظاهر میشود.این کد ها بیانگر جزئیات بروز ارور نخواهند بود و تنها به صورت کلی علت بروز مشکل را به شما عزیزان توضیح میدهد و بهتر است برای رفع مشکلات کولر گازی خود از تعمیرکاران مجاز استفاده نمایید.
  برای مطالعه ی مقاله ارورهای کولر گازی هایسنس اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی گودمن :

  همان‌طور که می‌دانید تعمیر کولر گازی گودمن نیازمند دانش و تخصص است و باید این امر توسط تکنسین‌های حرفه‌ای انجام شود. انجام تعمیرات توسط تعمیرکاران غیرحرفه‌ای نه‌تنها مشکلی از دستگاه شما برطرف نخواهد کرد، بلکه می‌تواند منجر به آسیب بیشتر به دستگاه شود.
  تهران سرویس آنلاین بیش از 10 سال است که در زمینه تعمیر کولر گازی گودمن فعالیت داشته و توانسته رضایت بیش از 90 درصد مشتریان خود را بدست آورد.
  مجموعه ما با داشتن 5 شعبه فعال در سراسر تهران زمان اعزام تکنسین را به کمتر از 1 ساعت کاهش داده و با ارائه ضمانت نامه 6 ماه خیال مشتریان را از بابت خدمات انجام شده آسوده میکند.
  شما عزیزان می‌توانید در تمامی ایام هفته حتی تعطیلات از طریق تماس با نزدیک‌ترین شعبه و یا ارسال فرم درخواست خدمات از خدمات ما بهرمند شوید.
  برای مطالعه مقاله علت خاموشی ناگهانی کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  لیست کدهای خطا کولر گازی گودمن:

  در جدول زیر ما به بررسی ارورهای کولر گازی گودمن پرداخته و سعی کردیم برای برطرف کردن هریک از این ارورها راه حلی به شما عزیزان ارائه دهیم.در صورت نیاز به مشاوره از طریق چت انلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
  برای دانلود فایل ارورهای کولر گازی گودمن اینجا کلیک کنید.

  ارور کولر گازی گودمن شرح خطا
  FP فریز محافظت شود / سنسور دمای یونیت / سنسور
  محیطی دما بررسی شود
  Fd
  Fb باتری ریموت ضعیف است
  F1 سنسور دمای محیطی یونیت خارجی / ترمیستور محیطی یوینت داخلی ایراد دارد
  F4 ترمیستور سیم پیچ یونیت داخلی ایراد دارد
  F5 ترموستات بی سیم ایراد دارد
  F6 ترمیستور دیسشارژ یونیت داخلی ایراد دارد
  L9 لوله دیسشارژ روبه گرم شدن است
  LC دمای ترمیستور سیم پیچ یونیت خارجی ایراد دارد
  C1 فیلتر سیم پیچ داخلی تمیز شود
  C0 فیلتر سیم پیچ یونیت خارجی تمیز شود

  چه زمانی کولر گازی گودمن بر روی صفحه نمایشگر خود ارور نشان میدهد؟

  • عدم سرویس به موقع کولر گازی گودمن
  • آبریزش کولر گازی
  • نوسانات برقی
  • ایجاد مشکل در کمپرسور یونیت خارجی
  • ایجاد مشکل در برد دستگاه
  • ایجاد مشکل در سیم کشی دستگاه
  • اختلال در عملکرد خازن دستگاه
  • ایجاد مشکل در فن داخلی
  • گرد وغبار در فیلترهای یونیت داخلی
  • ایجاد شکستگی در لوله مسی
  • نشت گاز مبرد و نیاز به شارژ گاز کولر گازی
   برای مطالعه مقاله علت کم شدن پرتاب باد کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  رفع ارورهای کولر گازی گودمن در منزل :

  ارورهایی که در کولر گازی گودمن نمایش داده می شوند-هر کدام نشان دهنده نقص در قسمت خاصی از سیستم تهویه مطبوع است ، اولین قدم برای رفع کد خطا گودمن در خانه دریافت اطلاعات لازم در مورد معنای هر یک از این خطاها است. سپس می توانید طبق دستورالعمل های ساخته شده برای رفع این خطاها برای رفع دستگاه خود.اما بهترین راه کمک گرفتن از متخصصان در این زمینه است. با تماس با شرکت تهران سرویس آنلاین میتوانید با 10% تخفیف ویژه از خدمات ما بهرمند شوید ،در ضمن به یاد داشته باشید ،تمامی خدمات ارائه شده به شما دارای 6 ماه ضمانت بوده و شما در صورت بروز مشکل هیچ هزینه ای برای رفع آن پرداخت نخواهید کرد.
  برای مطالعه مقاله کولر گازی پرتابل اینجا کلیک کنید.

  سرویس کولر گازی گودمن :

  سرویس کولر گازی هر ساله قبل از شروع فصل گرما باید انجام شود، سرویس کولر گازی علاوه بر افزایش طول  عمر دستگاه شما باعث کاهش هزینه های تعمیراتی میشود.
  سرویس کولر گازی گودمن باید توسط کارشناس متخصص انجام گیرد ، چرا که برخی افراد در هنگام سرویس کولر گازی تنها به شستن یونیت داخلی و خارجی بسنده کرده و از انجام سایر موارد سرباز میزنند ،سرویس کولر گازی در تهران سرویس آنلاین شامل موارد :

  • شست و شوی یونیت داخلی
  • شست و شوی یونیت خارجی
  • بررسی میزان گاز دستگاه
  • بررسی وجود نشتی در کولر گازی
  • بررسی عملکرد صحیح قطعات
  • بررسی میزان مصرف برق کولر گازی
   برای مطالعه مقاله چگونه فیلتر کولر گازی را تمیز کنیم؟ اینجا کلیک کنید.

  انجام تمامی موارد در سرویس کولر گازی الزامی است ،چرا که عدم توجه به یکی از این موارد باعث بروز ارور در کولر گازی شما خواهد شد.
  تعمیر ارور کولر گازی گودمن

  مشکلات رایج در کولر گازی گودمن که منجر به بروز ارور در کولر گازی گودمن می‌شود؟

  1.کولر گازی گودمن روشن نمی شود :

  هنگامی که کولر گازی گودمن شما کار نمی‌کند یا روشن نمی‌شود، باید باتری‌های ترموستات خود را بررسی کنید. اگر باتری‌ها مرده‌اند تعویض کنید. اگر باتری‌ها در شرایط کار هستند، تنظیمات ترموستات را بررسی کنید تا مشخص کنید که آیا حالت خنک‌کننده با تنظیمات دمای دلخواه شما روشن است یا خیر. اگر ترموستات شما روشن است، اما کولرگازی گودمن شما هنوز روشن نمی‌شود، قطع‌کننده مدار را بررسی کنید. اگر کلید قطع شود، کولر گازی گودمن شما روشن نمی‌شود. قطع‌کننده مدار را با خاموش‌کردن و سپس روشن‌کردن کلید تنظیم مجدد کنید.
  برای مطالعه مقاله علت روشن نشدن کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  2. کولر گازی گودمن هوای سرد را دمیدن نمی کند :

  اگر فیلتر هوای کثیف جریان هوای دستگاه شما را مسدود کند، کولر گازی گودمن شما هوای سرد را نمی‌دهد. فیلتر هوای کثیف می‌تواند واحد کندانسور را بیشتر منجمد کند و قدرت خنک‌کننده کولر گازی گودمن شما را محدود کند. تعویض فیلتر هوا هر ماه به واحد کولر گازی گودمن شما کمک می‌کند تا هوای سرد را باد کند.

  3. یخ زدن کولر گازی گودمن در بیرون واحد :

  کولر گازی گودمن شما ممکن است به دلایل زیر یخ بزند:
  جریان هوا ناکافی
  دمای بیرون پایین
  سطوح پایین مایع خنک‌کننده
  مشکلات موتور دمنده
  پیمانکار گیرکرده

  4. نشتی مبرد کولر گازی گودمن :

  هنگامی که مایع خنک‌کننده در کولر گازی شما شروع به نشت می‌کند، دما تغییر می‌کند و دستگاه عملکرد دقیقی نخواهد داشت. نشت مبرد می‌تواند منجر به موارد زیر شود:
  راندمان پایین
  مصرف برق بالا
  انجماد کویل
  کمپرسور آسیب‌دیده
  خنک‌کننده ناهموار
  سیستم تهویه‌مطبوع خود را به طور منظم برای نشتی مبرد بررسی کنید.

  5. کولر گازی گودمن صدا ایجاد می کند :

  یک کولر گازی بسته به نوع مشکل می‌تواند صداهای مختلفی تولید کند. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا کولر گازی شما صداهای مختلفی تولید می‌کند:
  نشت مبرد می‌تواند صدای خش‌خش ایجاد کند.
  اگر هنگام روشن و خاموش کردن کولر گازی گودمن صدای کلیک می شنوید، ممکن است مشکل رله باشد. صدای کوبیدن، کوبیدن یا کوبیدن به این معنی است که دمنده یا مجموعه موتور مشکل دارد.کمپرسور یا موتور فن صدای جیغ تولید می کند.قطعات الکتریکی معیوب صدای وزوز تولید می کنند.
  برای مطالعه مقاله علت صدای زیاد کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  6. کویل اواپراتور منجمد :

  کویل اواپراتور زمانی یخ می‌زند که کولر گازی شما هوای کافی موردنیاز برای کار را دریافت نکند. کویل اواپراتور منجمد می‌تواند باعث یخ‌زدن کولر گازی گودمن شما و توقف کار شود. مسدودشدن دریچه‌ها و مجاری، فیلترهای کثیف یا فن معیوب می‌تواند باعث جریان ناکافی هوا در سیستم شود. فیلتر هوای تمیز برای به حداکثر رساندن جریان هوا و کیفیت هوای داخل خانه مهم است.

  7. خرابی کنترل کولر گازی گودمن :

  هنگامی که مرتباً کولر گازی خود را روشن و خاموش می‌کنید، کنترل فن و کمپرسور ممکن است فرسوده شوند. موتور فن کندانسور، کمپرسور و موتور دمنده یک اتصال الکتریکی برای راه‌اندازی واحد ایجاد می‌کنند. مشکل اتصال می‌تواند از روشن‌شدن موتور و کمپرسور جلوگیری کند. برای تشخیص مشکل باید اتصالات برق را بررسی کنید.
  تعمیر برد کولر گازی خود را به تهران سرویس آنلاین بسپارید.

  8. نشتی آب کولر گازی گودمن :

  نشت آب از کولر گازی گودمن شما در یک روز گرم یا مرطوب، به‌خصوص زمانی که دستگاه در حال کار است، طبیعی تلقی می‌شود. همچنین اگر نشت آب در بیرون در هوای خنک با دمای 60 درجه یا کمتر اتفاق بیفتد، طبیعی است، زیرا دستگاه ممکن است یخ بزند و هنگام ذوب‌شدن، آب نشت کند. دلایل دیگر نشت آب کولر گازی شما به بیرون عبارت‌اند از:
  فیلترهای هوای کثیف
  نصب نامناسب
  لوله تخلیه مسدود شده است
  سطوح پایین مایع خنک‌کننده
  تشت میعانات شکسته

  9. مشکل زهکشی کولر گازی گودمن:

  خط لوله تخلیه همچنین می‌تواند با گردوغبار، جلبک و خاک مسدود شود. اگر آب به‌درستی تخلیه نشود، کپک، قارچ و کپک ایجاد می‌شود. همچنین گازها و بوی بد می‌توانند وارد خانه شما شوند. برای جلوگیری از این امر، مطمئن شوید که خط تخلیه شما به طور منظم نگهداری، تمیز و بازرسی می‌شود. کولرهایی که در سطح نصب نشده‌اند ممکن است به‌درستی تخلیه نشوند.

  10. مشکل سنسور کولر گازی گودمن :

  تهویه‌مطبوع حاوی یک سنسور ترموستات است که در نزدیکی سیم‌پیچ اواپراتور قرار دارد. ترموستات دمای هوا را در کویل تبخیر اندازه‌گیری می‌کند و بر اساس شرایط اتاق خنک‌کننده را تنظیم می‌کند. اگر سنسور به‌اجبار از موقعیت خود خارج شود، کولرگازی می‌تواند به طور تصادفی روشن و خاموش شود یا به طور مداوم چرخش کند. سنسور باید در نزدیکی سیم‌پیچ اواپراتور بدون تماس با یکدیگر قرار گیرد. سنسور را با خم‌کردن سیمی که آن را در موقعیت خود نگه می‌دارد، تنظیم کنید.
  ارور کولر گازی گودمن

  رفع ارور کولر گازی گودمن در شمال تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق شمالی شهر تهران هستید، برای استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین با شماره تماس 22669196 تماس حاصل کرده و با ثبت درخواست برطرف کردن ارور کولر گازی گودمن منتظر حضور متخصصان تهران سرویس آنلاین باشید.
  زمان تقریبی حضور کارشناس از زمان ثبت درخواست 60 الی 90 دقیقه خواهد بود.از زمان ثبت فاکتور شما توسط کارشناس تهران سرویس آنلاین به مدت 6 ماه تمامی خدمات ارائه شده به شما مشتریان عزیز شامل گارانتی مجموعه خواهد بود و در صورت نیاز به حضور دوباره تکنسین در محل تنها باید با پشتیبانی شرکت در تماس بوده و از این طریق اقدام نمایید.
  مشتریان عزیز تهران سرویس آنلاین به خاطر داشته باشید، که هرگونه تماس مستقیم شما با کارشناس اعزامی به منزله ی لغو گارانتی شما بوده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  رفع ارور کولر گازی گودمن در غرب تهران:

  تهرانی های عزیز ساکن مناطق شمال غربی و غرب تهران برای برطرف کردن ارورهای کولر گازی گودمن خود تنها کافی است ، با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس گرفته و پس از ثبت درخواست مشخصات خود منتظر حضور کارشناسان تهران سرویس آنلاین باشید.تعمیرات و برطرف کردن ارورهای کولر گازی گودمن در کمترین زمان ممکن و با استفاده از قطعات اصلی توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین انجام میپذیرد.

  رفع ارور کولر گازی گودمن در شرق تهران :

  ساکنان محترم شرق تهران از امروز میتوانند با تماس با شماره تلفن 77241505 در کمتر از 1 ساعت به تعمیرکار کولر گازی گودمن دسترسی یابند.
  تهران سرویس آنلاین تعمیر کولر گازی را با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و پس از پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .

  رفع ارور کولر گازی گودمن در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی خدمات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.اگر شما عزیزان ساکن مناطق مرکزی پایتخت هستید، دیگر نگران ایجاد ارور در کولر گازی گودمن خود نباشید، تکنسین های تهران سرویس آنلاین تمامی مشکلات کولر گازی گودمن شما را برطرف خواهند کرد.تنها کافی است با شماره تماس 66593368 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

  رفع ارور کولر گازی گودمن در جنوب تهران :

  در صورتی که شما در مناطق جنوب و جنوب غرب تهران ساکن هستید، دیگر نگران بروز مشکل در کولر گازی های گودمن خود نباشید.تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب و برطرف کردن ارور کولر گازی گودمن را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.
  از زمان برطرف کردن مشکل کولر گازی گودمن شما عزیزان و ثبت فاکتور توسط نماینده مجاز شرکت تا 6 ماه خدمات دریافتی و قطعات تعویضی شامل گارانتی مجموعه خواهد بود.
  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/r31728

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس