تعمیر کولر گازی ارج

 • تعمیر کولر گازی ارج (ARJ Air conditioner repair ) برند نام آشنا و کهن سال ایران زمین که از ابتدا با تولید لوازم خانگی در کنار مردم ایستاده است، این بار با تولید نسل جدید سیستم های تهویه به منزل شما هموطنان عزیز آمده است.
  تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید ، چرا که قصد داریم تعمیر و سرویس کولر گازی ارج مورد بررسی قرار دهیم و نکات مهمی را در مورد تعمیرات کولر گازی ارج به شما عزیزان ارائه کنیم.در صورت نیاز به مشاروه و کارشناسی تنها کافیست با ارسال فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از نمایندگی های تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید.

  تعمیر کولر گازی ارج تهران سرویس آنلاین :

  با توجه به تکنولوژی بالا و استفاده از پیشرفته ترین این قطعات تعمیر کولر گازی ارج باید در تعمیرگاه های مجاز و توسط تکنسین های دور دیده و مورد تایید انجام شود تا از بروز هرگونه مشکل و آسیب جدی به کولر گازی جلوگیری به عمل آید ،در صورت بروز مشکل در کولر گازی های ارج خود می توانید با اطمینان خاطر با گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.
  ضمانت نامه شش ماهه، سابقه کاری بالای ۱۰ سال در زمینه تعمیرات انواع مدل کولر گازی ارج و همچنین تضمین اصالت قطعات یدکی مورد استفاده دلیل اعتماد ده ساله مردم به شرکت تهران سرویس آنلاین است.
  لازم به ذکر است در تمامی مدت ضمانت فاکتور خدمات دریافتی بدون هزینه و شامل گارانتی شرکت ما می باشد.
  برای دانلود فایل تعمیر کولر گازی ارج اینجا کلیک کنید.

  هزینه تعمیرات کولر گازی ارج :

  پس از ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی ارج توسط مشتری عزیز متخصص کمتر از یک ساعت به محل اعزام شده و شروع به بررسی و عیب یابی دقیق کولر گازی ارج می نماید.
  پس از پایان عیب‌یابی و بررسی قطعات کولر گازی توسط تکنسین هزینه ی دقیق  تعمیر کولر گازی ارج به شما عزیزان اعلام میشود.
  تمامی خدمات در مجموعه تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.
  برخی از دوستانی که در تماس های تلفنی خود خواستار اعلام هزینه از سوی تکنسین می باشند باید متذکر شویم که از آنجایی که کولر گازی یک وسیله ای الکتریکی ، مکانیکی است عیب یابی دقیق آن تنها با حضور تکنسین در محل صورت گرفته و امکان ارائه هزینه در تماسهای تلفنی وجود ندارد.
  مجموعه ما همواره سعی داشته تا با کاهش هزینه های تعمیراتی در این بحران اقتصادی در کنار مردم قرار گیرد و از هزینه های خانوده های ایرانی کاهش دهد به همین دلیل همواره کمترین دستمزد را در بین سایر رقبا اتخاذ می کند.
  برای ثبت درخواست تعمیرکار کولر گازی خود همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین این تماس حاصل نمایید.

  ضمانت تعمیرات کولر گازی ارج :

  یکی از مهمترین ویژگیهای تهران سرویس آنلاین نسبت به سایر رقبا ارائه ضمانت نامه شش ماهه برای تمامی خدمات صورت گرفته است. با توجه به افزایش هزینه های تعمیراتی نگرانی‌های مردم درباره کیفیت خدمات انجام شده بسیار افزایش پیدا کرده چرا که برخی از افراد سود جو با استفاده از قطعات بی کیفیت در تعمیرات خود منجر به آسیب بیشتر به دستگاه مشتریان شده و در مقابل  هیچگونه مسئولیتی نیز به عهده نمی گیرند. این در حالی است که که مجموعه تهران سرویس آنلاین تیم تعمیرکاران خود را از بهترین متخصصان پایتخت تشکیل داده و پس از پایان کار فاکتوری از هزینه ها را به شما ارائه می کند، این فاکتور دارای تاریخ صدور بوده و گارانتی شما مشتریان عزیز از زمان تاریخ صدور فاکتور به مدت ۳۶ و محاسبه خواهد شد.
  لازم به ذکر است که در طول مدت این ۶ماه دستگاه شما نباید توسط شخص دیگری مورد تعمیر قرار گرفته و یا باز شود، چرا که در صورت تشخیص این موضوع توسط تکنسین تهران سرویس آنلاین گارانتی دستگاه شما لغو خواهد شد.
  در طول مدت گارانتی شما عزیزان از پشتیبانی آنلاین مجموعه نیز برخوردار بوده و میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز مشکل خود را از طریق چت آنلاین با تیم پشتیبانی تهران سرویس در میان بگذارید، ثبت درخواست برای تمامی شعبات تهران سرویس آنلاین این از هشت صبح هر روز روز تا ۸ شب امکان پذیر است.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی ارج:

  نصب کولر گازی ارج
  -سرویس کولر گازی ارج
  -تعمیر کولر گازی ارج
  -تعمیر برد کولر گازی ارج
  -ارسال قطعات کولر گازی ارج به سراسر کشور

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی ارج در تهران سرویس آنلاین :

  • شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  • بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد  اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  • قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  • زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  • بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  • طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  • نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  بهترین زمان برای تعمیر و سرویس کولر گازی ارج:

   از آنجایی که بیشتر مردم در فصل گرما از کولر گازی الجی خود استفاده می کنند، توصیه ما به تمامی دارندگان کولر گازی ارج این است، که قبل از شروع تابستان و استفاده مداوم از کولرهای گازی خود ابتدا با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و بخواهید برای بازرسی و تعمیر کولر گازی ارج شما در محل حاضر شوند.
  در بسیاری از موارد عدم توجه به ایرادات کوچک در عملکرد کولر گازی منجر به  ایجاد مشکلات بیشتری در سیستم تهویه مشتریان عزیز شده است.
  خواهشمندیم که هرگونه بروز مشکل و عملکرد غیر طبیعی کولر گازی خود را جدی گرفته و با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین این مشکلات را با آنها در میان بگذارید ،تا در صورت نیاز کارشناس مربوطه به محل اعزام شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی هیتاچی اینجا کلیک کنید.
  سرویس کولر گازی ارج

  چه زمانی باید با تعمیرکار کولر گازی ارج تماس گرفت؟

  1-کولر گازی ارج باد گرم می‌زند:

  در صورت بروز این مشکل عوامل بسیاری باید مورد بازبینی قرار بگیرد که به صورت خلاصه به آنها میپردازیم

  • عدم سرویس پنل خارجی کولر گازی
  • مسدود شدن سوراخ های فیلتر پنل داخلی و کاهش سرمای کولر گازی
  • سوخته شدن فن یا موتور فن در باد سرد نزدن کولر گازی
  • کم بودن مقدار گاز کولر گازی
  • خراب شدن کمپرسور کولر گازی باعث کاهش سرمای کولر گازی می شود
  • ترموستات خراب است و کولر گازی باد سرد می زند
  • شکستگی یا مسدود شدن مسیر لوله های کولر گازی
  • تنظیم ریموت کنترل کولر گازی
  • پوشیده بودن پنل خارجی کولر گازی
  • معیوب بودن برد کولر گازی
  • تاثیر سوختن خازن کولر گازی بر باد سرد نزدن آن
   برای مطالعه مقاله بهترین برند کولر گازی پنجره ای اینجا کلیک کنید.

  2- چکه کردن آب از کولر گازی ارج :

  مشکل آبریزش در کولر های گازی ارج به عوامل متعددی با بسته است که در ادامه بررسی هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

  • مسدود شدن ناودانی کولر گازی

   یکی از عوامل رایج در آب دادن کولر گازی های ارج مربوط به مسدود شدن ناودانی یا همان لوله تخلیه آب دستگاه میباشد. این لوله از زیر یونیت داخلی عبور کرده و آب را به خارج از دستگاه منتقل می کند.در برخی مواقع وجود اشیا خارجی و یا گرد و غبار باعث مسدود شدن لوله شده و خروج آب به بیرون را با مشکل مواجه می‌کند در این حالت آبی که که نتوانست به بیرون منتقل شود از طریق یونیت داخلی  به داخل محیط نشت پیدا میکند.

  • کمبود گاز مبرد:

   در عملکرد کولر گازی گاز مبرد نقش اساسی ایفا می کند، در صورت کمبود ای گاز لوله ها و یونیت داخلی دچار یخ زدگی شده و باعث می‌شود، که در هنگام عملکرد کولر گازی مقداری آب محیط داخلی سرازیر شود، در این حالت حتما باید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نمایید.

  •  قایق نبودن لوله های کولر گازی :

   از آنجایی که لوله های کولر گازی مخصوصاً در حالت برگشت بسیار خنک هستند، اگر به صورت کامل با عایق پوشیده نشوند، این خنکی به صورت قطرات آب بر روی لوله ظاهر شده و باعث میشود، آب به صورت قطره قطره در منزل شما سرازیر می شود.

  3-سر و صدای زیاد کولر گازی ارج:

  کولر گازی هنگامی که روشن است یک صدای کمی دارد، و این صدا طبیعی می باشد. اما اگر این سر و صدا خیلی بلند و غیر عادی باشد، نباید نسبت به آن بی توجه باشید. این مشکل می تواند در اثر کثیف بودن فیلتر، معیوب بودن بلبرینگ، خرابی فن، خرابی کویل ها و… اتفاق افتاده باشد. در این صورت لازم است تا منشاء مشکل مشخص شود تا مشکل رفع گردد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی صباتک اینجا کلیک کنید.

  4- خاموش شدن خودکار کولر گازی ارج:

  در بررسی علت  خاموشی ناگهانی بازی به عوامل متعددی از جمله :

  •  ترموستات کولر گازی
  • اورلود کولر گازی ارج
  •  کثیفی فیلتر های هوا در کولر گازی
  •  کثیفی کویل های کندانسور
  •  سیم کشی ساختمان و یا کولر گازی

  میرسیم که هر یک از این موارد  باید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گیرد.

  •  سیم کشی کولر گازی:

   اولین قدم در زمان خاموشی ناگهانی کولر گازی بررسی سیم کشی و اتصالات برقی از کنتور تا کولر گازی می باشد.

  •  ترموستات کولر گازی :

   در قدم بعدی باید  از سلامت ترموستات کولر گازی خود اطمینان حاصل کنید، از آنجایی که وظیفه ترموستات این است که بعد از رسیدن به دمای تنظیم شده کولر گازی را به حالت اتومات در آورد تنظیم اشتباه و یا ایجاد خرابی و مشکل در این قطعه باعث خاموشی های ناگهانی در کولر گازی میشود.

  •  اورلود کولر گازی ارج :

  در برخی مواقع ممکن است، دمای کولر گازی شما از حد نصاب بیشتر شود، در این حالت اورلود عمل کرده و دستگاه برای مدتی خاموش خواهد شد.

  •  کثیفی فیلتر های هوا :

   زمانی که فیلترهای کولر گازی شما شدت کثیف باشند به طوری که که مانع است، جریان آزاد هوا در سیکل کولر گازی  شوند کولر گازی به ناگاه خاموشس خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی مدیا اینجا کلیک کنید.

  5- وجود برفک روی لوله ها کولر گازی ارج:

  هفتمین مشکل شایع کولر گازی برفک زدن لوله های کولر گازی یا کندانسور نشانه کاهش میزان شارژ گاز دستگاه یا کثیف بودن فیلترها می باشد . بعد از خاموش شدن ، آب شدن یخ ،نشتی به دنبال خواهد داشت ، کولر گازی را ریست نکنید اگر تمیز کردن فیلترها کمک نکرد کولر را تا حل مشکل روشن نکنید.

  6-کولر گازی ارج روشن نمی شود :

  یکی دیگر از مشکل شایع کولر گازی روشن نشدن کولر گازی می باشد، اگر سیستم کولر گازی مرکزی روشن نمی شود اول سعی کنید ترموستات و کنترل را تنظیم کنید اگر این کار جواب نداد با تکنسین های ما تماس بگیرید.

  7-کولر گازی ارج مداوم کار میکند :

   یکی از مشکلاتی که آسیب های جدی به سیستم های تهویه وارد می کند یکنواخت کار کردن و اتومات نکردن کمپرسور کولر گازی است ،این مشکل به دلایل  زیر میتواند بروز دهد :

  • کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی 
  • وجود مشکل در ترموستات کولر گازی
  •  کثیف بودن کویل های یونیت خارجی جی
  •  خراب شدن محیط
  • عدم تناسب متراژ با ظرفیت کولر گازی
  •   وجود مشکل در برد کولر گازی
   برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی اسنوا اینجا کلیک کنید.

  8-فن کولر گازی ارج کار نمی کند :

  کولر گازی های ارج دارای هستند ،که یک یکی از آنها در محیط داخلی و دیگری در محیط خارجی تعبیه شده است ،بروز مشکل در هر یک از این فن ها باعث خنک نشدن محیط و اختلال در عملکرد کولر گازی میشود در هنگام بروز مشکل در کولر گازی ارج به بررسی عوامل زیر می پردازد:

  •  خراب شدن موتور بلور فن
  • خراب شدن خازن فن
  •  وجود مشکل در موتو موردر فن
  •  خرابی سنسور دما
  •  خراب شدن سوئیچ چرخشی
  •  ایران در رله برد

  سرویس کولر گازی ارج:

  این روزها با توجه به افزایش قیمت سیستم های تهویه مطبوع نگهداری درست از این محصولات اهمیت ویژه ای پیدا کرده است . فرقی نمیکند، که دستگاه شما از چه برندی است، باید سرویس کولر گازی خود را هر سال قبل از شروع فصل تابستان انجام داده و بعد از اطمینان حاصل کردن از سلامت دستگاه نسبت به روشن کردن آن اقدام کنید.
  سرویس کولر گازی هر ساله باید به دست شخص متخصص انجام گیرد چرا که باید تمامی قطعات کولر گازی و میزان گاز دستگاه چک شده و در صورت نبود مشکل و تایید سلامت دستگاه توسط تکنسین نسبت به روشن کردن و استفاده از آن اقدام کنید.
  بسیاری از افراد زمانی که صحبت از سرویس کولر گازی ارج می شود آن را به شستشوی یونیت داخلی و خارجی خود خلاصه کرده و از پرداخت هزینه برای سرویس دستگاه خود خودداری می کنند، این موضوع در حالی است که شستشوی یونیت داخلی و خارجی  کمکی به عیب یابی دستگاه شما نکرده و ممکن است برطرف نکردن یک مشکل کوچک در یک قطعه از دستگاه در آینده منجر به پرداخت هزینه‌های بالای تعمیراتی برای شما مشتری محترم شود.
  تیم سرویسکاران تهران سرویس آنلاین به صورت شبانه روزی در سراسر تهران آماده انجام سرویس کولر گازی ارج  شما عزیزان می باشد ،برای ثبت درخواست خود همین حالا می توانید از طریق چت آنلاین سایت و یا تماس با نزدیکترین شعبه مجموعه تهران سرویس آنلاین به منزل خود اقدام کنید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی تراست اینجا کلیک کنید.

  سرویس کولر گازی ارج تهران سرویس آنلاین شامل:

  1– سرویس پنل داخلی کولر گازی ارج

  • شستشوی فیلترها کولر گازی
  • سرویس بلوور کولر گازی
   سرویس سنسور ها کولر گازی
  • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
  • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

  2- سرویس پنل خارجی کولر گازی ارج :

  سرویس کنداسور یا پنل خارجی از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه کثیفی و عدم کار کرد درست کنداسور تاثیر مستقیمی بر عملکرد دستگاه خواد داشت .

  • شست و شوی یونیت خارجی
  • شارژ گاز تکمیلی
  • بررسی عملکرد کمپرسور کولر گازی
  • بررسی عملکرد قطعات الکتریکی
  • بررسی عملکرد برد دستگاه ارج

  شارژ گاز کولر گازی ارج:

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.
  برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی ارج شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی ارج ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.
  برای مطالعه مقاله علت گرم نکردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  علائم کمبود شارژ گاز کولر گازی ارج:

  • قسمتی از اواپراتور برف می زند مانند لوله ها و یا پنل داخلی
  • کمپرسور به طور پیوسته و مدام کار می کند
  • سیستم زیاد سرد نمی کند و یا دستگاه باد گرم میزند
  • درجه حرارت لوله ی دهش کمپرسور کم می شود
  • آمپر دستگاه از حالت عادی کمتر می شود
  • گردو خاک و چربی در محل نشت بر روی مدار لوله کشی دستگاه مشاهده می شود.
  • فشار قسمت مکش سیستم کم می شود.
  • ممکن صدای ناهنجاری از کمپرسور دستگاه شما شنیده شود.

  فواید سرویس کولر گازی ارج :

   اگر می خواهید که کولر گازی که تهیه کرده اید، برای سالهای طولانی بدون بروز مشکل  کار کرده و شما را درگیر هزینه‌های بالای تعمیراتی نکند، بهتر است که هر ساله سرویس دستگاه خود را انجام دهید از جمله فواید سرویس کولر گازی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  •  کاهش هزینه های تعمیراتی کولر گازی عکس
  •  افزایش راندمان و بازدهی دستگاه
  •  افزایش عمر مفید کولر گازی
  •  مصرف برق کولر گازی و بهینه استفاده کردن انرژی
  •  کاهش بروز بیماری کاهش بروز بیماری های آلرژیک و تنفسی
  •  کاهش ایجاد سر و صدا در دستگاه

  تعمیر کولر گازی ارج

  نصب کولر گازی ارج:

  هنگامی که دستگاه کولر گازی خود را به تازگی تهیه میکنید، فروشنده شماره نمایندگی مجاز را در اختیار شما قرار داده و از شما میخواهد که برای نصب دستگاه خود با نمایندگی مجاز تماس حاصل نمایید.
  این کار علاوه بر سیاست های کاری برندهای معتبر به اهمیت نصب دستگاه نیز اشاره دارد چرا که با تجربه قبلی بسیاری از نمایندگی ها به این موضوع دریافتند که نصب کولر گازی توسط شخص غیر متخصص می تواند آسیب جدی به دستگاه وارد کند، به همین دلیل است که گارانتی دستگاه خود را تنها منوط به انجام نصب کولر گازی توسط تکنسین های متخصص می داند و در صورتی که دستگاه شما توسط شخصی به غیر از عامل مجاز نمایندگی نصب شود شامل گارانتی ۵ ساله نخواهد بود.
  برای نصب کولر گازی ارج ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی ارج را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز
  برای مطالعه مقاله تفاوت کولر گازی جنرال و اوجنرال اینجا کلیک کنید.

  هزینه نصب کولر گازی ارج:

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسان ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  درخواست نصاب کولر گازی:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید. نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی جی پلاس اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی ارج در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو درکمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است .کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید .

  تعمیر کولر گازی ارج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت 6 ماه بهرمند شوند.

  تعمیر کولر گازی ارج در شرق تهران :

  تهران سرویس آنلاین تعمیر کولر گازی را در سراسر شرق تهران در کمترین مدت زمانی با ضمانت نامه و ارائه داغی قطعات تعویضی انجام میدهد .تمامی خدمات بر اساس نرخ اتحادیه و در پایان کار از مشتریان عزیز دریافت میشود .تماس با 77241505

  تعمیر کولر گازی ارج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی 66593368

  تعمیر کولر گازی ارج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

  چرا تعمیرکار کولر گازی ارج خود را از تهران سرویس آنلاین انتخاب کنیم؟

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر کولر گازی
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام،
   کولرهای گازی ارج تحت لیسانس کدام شرکت خارجی است
   ۰۹۱۲۲۲۳۴۸۹۷

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس