تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال

 • امروزه در بازار شباهت های زیادی میان کالاها وجود دارد و برند های بسیاری سعی در آن داشتند تا با شباهت سازی از برندهای موفق دنیا در بازار سود کنند .برندهای مختلفی در بازار کولر گازی و اسپلیت وجود دارند که افراد زیادی از آنها استفاده می کنند در این میان دو برند با نامهای مشابه وجود دارند که بیشتر افراد آنها را یکی می دانند. جنرال و اجنرال، دو برند مطرح و پرطرفدار هستند که تقریبا بیشتر کاربران و حتی برخی از فروشندگان، تفاوت بین آنها را نمی دانند.در این مقاله سعی در آن داشته ایم که شما را با تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال بیشتر آشنا سازیم.با تهران سرویس همراه شوید.

  کشور سازنده کولرگازی اجنرال و جنرال:

  کشور سازنده کولر گازی اجنرال:

  نکته قابل توجه برند اجنرال این است که برند اجنرال تقریبا اولین برندی بود که توانست کولرهای گازی خود را به خاورمیانه صادر کند. کولر گازی اجنرال ساخت کشور ژاپن است. اما زمانی که قصد خرید آن را پیدا کنید، خواهید دید که روی آن نوشته شده که ساخت کشور تایلند هست. شاید در ابتدا تصور کنید که این مدل تقلبی است. اما اصلا اینطور نیست. یکی از مراکز تحقیقات مهم شرکت اجنرال در تایلند قرار گرفته و تمام کولرهای گازی آن در این کشور اسمبل می‌شوند. در اصل تمام قطعات کولرگازی اجنرال در کشور ژاپن ساخته شده و مونتاژ یا همان اسمبل آن در کشور تایلند انجام می‌شود تا هزینه تولید کاهش پیدا کند. پس اگر با نوشته Assemble in Thailand رو به رو شدید، نگران نباشید.

  تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال

  کشور سازنده کولر گازی جنرال:

  کولرهای جنرال در کشور چین تولید می شوند. این برند جزء ارزان ترین کولر گازی هایی است که در بازار تهویه وجود دارد و البته کیفیت چندان مطلوبی هم ندارد. اما به دلیل قیمت پایین، بسیاری از افراد هنگام خرید کولر گازی، محصولات جنرال را انتخاب می کنند. جنرال zh، جنرال sh و… برخی از نامهایی هستند که برای کولرهای جنرال انتخاب شده اند و در واقع وارد کنندگان این اسامی را روی آنها گذاشته اند.

  حالت سرمایش و گرمایش کولرگازی جنرال و اجنرال :

  هردو کولر گازی از این نظر به هم شباهت دارند چرا که هردو دارای حالت سرمایش و گرمایش هستند.اکثر کولر گازی های موجود در بازار دارای هر دو حالت سرمایش و گرمایش هستند و تنها کولر گازی هایی پیستونی تک منظوره هستند و فقط حالت سرمایش دارند که این نوع کولر گازی فقط برای یک نوع شرایط آب و هوایی مناسب میباشد

  مقایشه قدرت پرتاب باد کولرگازی جنرال و اجنرال :

  از نظر قدرت پرتاب باد و میزان سرمایش و گرمایش باید گفت که کولر گازی اجنرال بسیار پرقدرت نر بوده و دارای ویژگی توربو در پرتاب باد است که باعث می شود میزان پرتاب باد چندبرابر حالت عادی باشد در صورتی که کولر گازی جنرال فاقد چنین قابلیتی است

  مقایسه ی صدای کولرگازی جنرال و اجنرال:

  ویژگی مهم دیگر کولر گازی های اجنرال ، استحکام بالای قطعات و کم صدا بودن موتور آنهاست.همینطور قابل ذکر است که کولرهای گازی اجنرال در شرایط آب و هوایی گرمسیری و همینطور شرجی ، از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند که در اینصورت بهترین انتخاب در مناطق گرمسیری خواهند بود.بخاطر استحکام بالای قطعات اجنرال این برند دارای کمترین میزان صدا بوده ولی کاربران کولر گازی جنرال از میزان صدای تولیدی این برند گله های بسیار دارند.
  میزان استفاده از برق:
  کولر گازی دیواری اینورتر اجنرال با صرفه جویی در مصرف برق، دمای اتاق را طوری تنظیم می نماید که از 10 درجه سانتی گراد کمتر نشود بنابراین می توان مطمئن شد که اتاق در زمان خالی بودن، زیاد سرد نمی شود.ولی کولر گازی جنرال این قابلیت را ندارد.

  سیکل تعویض حالت:

  کولر گازی اجنرال با داشتن سیکل تعویض حالت در داخل موتور کولر گازی باعث میشود موتور کولر گازی دچار یخ زدگی نشود و در فصل سرما از کیفیت کار خود کم نمیکند ولی چون این امکان در کولر گازی جنرال وجود ندارد موتور آن در فصل سرنا راحت یخ میزند و در امر گرمایش رساندن به فضای کاربر موجب کاهش گرما دهی میشود.
  موتور کولر گازی اجنرال به گونه ای طراحی شده است که در فصل گرما نیز به موتور خود خنک کنندگی لازم را بدهد که باعث میشود در امر سرما دهی به نحوه ی فوق العاده کار خود را انجام دهد ولی در کولر گازی جنرال چون این قابلیت وجود ندارد که به موتور خود سرما دهی بدهد باعث گرم شدن موتور و ایجاد مشکلاتی در آن میشود که از رایج ترین این مشکلات ذوب شدن داخل موتور کولر گازی جنرال است.

  گاز مصرفی کولرگازی جنرال و اجنرال :

  از موارد دیگر تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال می توان به نوع گاز مصرفی در کولر گازی اشاره کرد. در کولر گازی های اجنرال از گاز R410 استفاده می شود در حالی که استفاده از این گاز در کولر گازی جنرال قدمت چندانی ندارد و بسیاری از کولرهای تولیدی این برند از گاز R22 استفاده می کنند که این گاز با محیط زیست سازگار نبوده و در حال حاضر دیگر کولرگازی ها استفاده نمی شود.

  اقلام همراه کولر گازی اجنرال و جنرال :

  کولر گازی اجنرال به دلیل قابلیت نصب آسان و همراه داشتن ۵ متر لوله مسی و همچنین کارایی آسان جهت اسفاده نیز از کولر گازی جنرال برتری دارد، چون اکثر کولر گازی های جنرال لوله مسی همراه ندارند و به این دلیل نصب آن برای کاربر هزینه بردار و مشکل میباشد.

  تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال

  اینورتر:

  کولرهای اُجنرال دارای تکنولوژی اینورتر هستند ولی کولرهای جنرال این تکنولوژی را ندارند.

  ظاهر زیبا:

  در ساخت کولر گازی اُجنرال به ظرافت و زیبایی بسیار دقت شده و از نظر ظاهری بیشتر از کولرهای جنرال مورد پسند کاربران قرار می‌گیرد.

  تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال از نظر مصرف برق:

  یکی از پارامترهای مهمی که در انتخاب کولر گازی وجود دارد، میزان مصرف برق است. بسیاری از افراد که به این پارامتر توجهی ندارند، از قبض های برقی که در فصل تابستان برایشان می آید به شدت شکایت می کنند و ناراضی هستند. در قسمت مصرف برق باید بگوییم که کولر گازی اجنرال ساخت کشور ژاپن است و سیستم برقی اینورتر دارد و به همین خاطر مصرف برق آن بسیار پایین است و می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

  اما کولر گازی جنرال ساخت کشور چین است و مصرف برق آن کمی بالاتر است و در کل می توانیم بگوییم که اگر مصرف برق پایین برایتان اهمیت زیادی دارد، بهتر است از کولر گازی اجنرال استفاده کنید.

  کیفیت ساخت:

  کولر گازی اُجنرال از مواد بسیار موغوب ساخته شده ولی کیفیت مواد کولر گازی جنرال بسیار پایین‌تر است.

  در آخر به صورت مختصر به مزایای هر یک از این دو برند میپردازیم:

  مزایای کولرگازی اجنرال:

  -جزء کم مصرف‌ترین کولر‌های گازی حال حاضر دنیا محسوب می‌شود.
  -اجنرال دارای بیش از ۶۰ سال سابقه در زمینه تولید کولر گازی است.
  -محصولات اجنرال برای شرایط آب و هوایی ایران مناسب هستند.
  -دوام و قدرت سرمایشی این کولرها بسیار عالی هستند.
  -تنوع بسیاری بالایی در انواع کولر گازی Oجنرال وجود دارد.
  -کولر گازی Oجنرال برترین و پر فروش‌ترین کولر گازی بازار ایران محسوب می‌شود.

  مزایای کولرگازی جنرال:

  دارای سطح مصرف انرژی نوع B هستند
  کولر گازی جنرال(طرح لبخند) در رتبه سوم بهترین و پرفروش ترین کولرهای گازی در ایران قرار گرفته است.

  در نظر داشته باشید هر دو برند کولر گازی جزو محبوب ترین برند های کولرگازی در ایران هستند.

  تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال از نظر قیمت:

  از نظر قیمت نیز با توجه به میزان تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال و برتری کولر اجنرال، کاملا منطقی است که هزینه خرید کولر گازی اجنرال بیشتر از کولر گازی جنرال باشد. اما باید مواظب فروشنده های غیرمعتبر باشید که یک کولر گازی تقلبی را به جای کولر اصل به شما نفروشند. بنابراین هنگامخرید کولر حتما به یک فروشگاه و فروشنده معتبر مراجعه نمایید.

  به طور کلی با توجه به توضیحاتی که در خصوص تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال مطرح کردیم، مشخص است که کولر گازی اجنرال چه از نظر کیفت ساخت و چه از نظر عملکرد بسیار برتر از کولر گازی جنرال است و هر چند که ممکن است هزینه بیشتری هنگام خرید کولر گازی اجنرال بپردازید، اما این هزینه در مقابل کیفیت برتر این کولر قابل چشم پوشی است.

  تفاوت کولر گازی جنرال و اجنرال

  تعمیر کولر گازی جنرال و اجنرال در تهران:

  تهران سرویس برای کولر گازی جنرال و اجنرال متخصصان با مهارت خود را دارد و در کمتر از یک ساعت در سراسر تهران برای شما مشتریان عزیز نیرو ارسال خواهد کرد.تعمیر کولر گازی اجنرال با ضمانت 6 ماه

  خرید کولر گازی جنرال و اجنرال:

  خرید کولر گازی در تهران سرویس با ضمانت 180 روزه .برای خرید کولر گازی اجنرال و جنرال با پشتیبانی تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  تفاوت قیمت کولر گازی اجنرال و جنرال:

  از نظر قیمت کولر گازی های اجنرال از کولر گازی های جنرال گران قیمت تر هستند که این مسئله با توجه به کیفیت بالای کولر گازی اجنرال قابل اقماض است.

  • کولر گازی جنرال محصول کشور چین هست و خیلی کیفیت بالایی نداره و اصلا با اوجنرال قابل مقایسه نیست

  • شلام وقت بخیر نظرتون درباره کولر گازی سوپر جنرال موتور بزرگ چیه ما میخوایم به صروت قسطی از فروشگاه بخریم

  • کولر گازی اجنرال ساخت کمپانی فوجیتسو هست که این یک برند ژاپنی هست خوب معلومه ژاپن چیز بد نمیسازه ما سالهاست داریم ازش استفاده میکنیم و خیلی راضی هستیم

  • حدو هیجده سال پیش کولر بیست چهار هزار انرا خریداری کردم که بسیار عالی هست وتا به حال هیچ هزینه نداشته دلیل خرید دوباره من شده که مورد نیاز م سرد وگرم ان هست فقط اه جنرال حرف اول واخر هست ایران مهر هم خرید کردم خوب نیست از نظر کار ایی

  • اوجنرال بهترین بوده از نظر من که تصمیم گرفتم دو باره هیجده هزار انرا خریداری کنم برای خرید قیمت هیجده هزار انرا اطفا بنویسید برایم سرد وگرم و راهنمایی بفرمایید اصل بودن انرا از گجا میشود تشخص داد لطفا

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس