تعمیر کولر گازی تولیپس

 • تعمیر کولر گازی تولیپس (Tulips air conditioner repair)سیستم های تهویه مطبوع یکی از فناوری هایی است که برای اولین بار در قرن 19 توسط ویلیس کریر ثبت شد. طی دو قرن گذشته این سیستم تهویه در طرح ها و انواع مختلفی تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.استقبال گرم مردم از کولرهای گازی منجر به ظهور شرکت های بی شماری در این زمینه شده است. کولر گازی تولیپس یکی از قدیمی ترین مارک هایی است که استانداردهای لازم را رعایت می کند. اما با استانداردهای لازم درست مثل هر محصول الکترونیکی.ممکن است لازم باشد کولر گازی تولیپس را تعمیر کنید. ما می خواهیم یک کتابچه راهنمای تعمیر کولر گازی تولیپس در اختیار شما قرار دهیم.تعمیر کولر گازی در تهران را فقط به متخصصان تهران سرویس بسپارید، تمامی خدمات با 6 ماه ضمانت در سراسر تهران قابل انجام است.

  تعمیر کولر گازی تولیپس در تهران :

  تعمیر کولر گازی تولیپس یکی از رایج ترین معایبی است که ممکن است روبرو شوید. گاهی اوقات تعمیر کولر گازی تولیپس کار دشواری نیست و می توانید این کار را خودتان در خانه انجام دهید. برای اطمینان از اینکه خودتان کولر گازی تولیپس را تعمیر می کنید می توانید در لیست زیر مشکلات را جستجو کنید.در صورتی که نتوانستید کولر گازی خود را رد منزل تعمیر کنید کافیست بانزدیک ترین شعبه نمایندگی تهران سرویس به خود تماس حاصل نمایید .تعمیرات کولر گازی تولیپس با ضمانت 6 ماه در سراسر تهران انجام میپذیرد.
  برای دانلود فایل تعمیر کولر گازی تولیپس اینجا کلیک کنید.

  ضمانت تعمیرات کولر گازی تولیپس :

   امروزه با توجه به افزایش تعداد شرکت های خدماتی وجه تمایز این شرکت‌ها در خدماتی است که به مشتریان خود عرضه می کنند. به عنوان مثال با توجه به افزایش قیمت هزینه های تعمیراتی مشتریان عزیز تمایل به همکاری با شرکت هایی همکاری دارند که در قبال هزینه دریافتی به مشتریان خود ضمانت ارائه کرده و خیال آنها را از بابت خدمات انجام شده آسوده می نمایند.
  تهران سرویس آنلاین علاوه بر ارائه ۶ ماه ضمانت برای خدمات انجام شده پشتیبانی آنلاین و  ارائه تخفیف برای مشتریان دارای کد اشتراک مجموعه را در نظر گرفته است.تا مشتری عزیز تجربه شیرینی از خدمات تهران سرویس آنلاین به خاطر داشته باشد.

   هزینه تعمیرات کولر گازی تولیپس :

  یکی از ابتدایی ترین سوالات مشتریان در هنگام تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین  درباره هزینه ی تعمیرات کولر گازی تولیپس است. با توجه به اینکه کولر گازی یک وسیله الکتریکی، مکانیکی است، نمی توان در مشاوره تلفن علت بروز مشکل را به خوبی عیب یابی کرد به همین دلیل ارائه قیمت و تشخیص میزان هزینه تعمیرات دستگاه تنها پس از بررسی توسط کارشناس متخصص قابل تعیین خواهد بود.
  تمامی هزینه های مجموعه تهران سرویس آنلاین بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد.
  هزینه های تعمیرات هرساله توسط اتحادیه کولر گازی به تمامی شرکت های خدماتی ابلاغ شده و تمامی شرکت ها مجبور به پیروی از این هزینه ها هستند.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی تولیپس :

  • نصب کولر گازی تولیپس
  • سرویس کولر گازی تولیپس
  • تعمیرات کولر گازی تولیپس
  • تعمیرات برد کولر گازی تولیپس
  • ارسال قطعات کولر گازی تولیپس به سراسر کشور

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی در تهران سرویس آنلاین :

  • شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  • بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد  اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  • قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  • زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  • بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  • طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  • نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  سرویس کولر گازی تولیپس در تهران:

  بهترین زمان برای سرویس دهی به کولر گازی تولیپس معمولا هر شش ماه یک بار است. سیستم های تهویه مطبوع تولیپس از دو قسمت تشکیل شده اند: یک یونیت خارجی و یک یونیت داخلی که این یونیت ها مستقیما در معرض گرد و غبار قرار می گیرند باید شسته شوند. این باعث افزایش عمر مفید دستگاه می شود و مصرف برق دستگاه را کاهش می دهد.
  فیلتر تهویه مطبوع یکی از اجزای اصلی دستگاه است که برای از بین بردن ذرات و گرد و غبار از هوا نیاز به شستشوی کامل دارد. اگر فیلترها کثیف باشند دستگاه نمی تواند فیلترهای محیطی را جذب کند و نمی تواند هوای اطراف را تصفیه کند.یکی از بهترین حالت های سرویس خانگی تمیز کردن هفتگی این فیلتر هاست.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جنرال اینجا کلیک کنید.

  سرویس کولر گازی تولیپس تهران سرویس آنلاین شامل:

  ۱– سرویس پنل داخلی کولر گازی تولیپس

  • شستشوی فیلترها کولر گازی
  • سرویس بلوور کولر گازی
   سرویس سنسور ها کولر گازی
  • سرویس فین ها یا کویل کولرگازی
  • بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین)

  ۲- سرویس پنل خارجی کولر گازی تولیپس :

  سرویس کنداسور یا پنل خارجی از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه کثیفی و عدم کار کرد درست کنداسور تاثیر مستقیمی بر عملکرد دستگاه خواد داشت .

  • شست و شوی یونیت خارجی
  • شارژ گاز تکمیلی
  • بررسی عملکرد کمپرسور کولر گازی
  • بررسی عملکرد قطعات الکتریکی
  • بررسی عملکرد برد دستگاه تولیپس

  شارژ گاز کولر گازی تولیپس:

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند. برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی وستل شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی وستل ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

  به طور کل کولر گازی در سه حالت نیاز به شارژ گاز دارد :

  کولر گازی را تازه خریداری کرده اید و به تازگی نصب شده است.
  کولر در اثر نشت گاز کاملا بدون گاز است.
  انجام شارژ گاز تکمیلی در سرویس های ماهانه .
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی چیگو اینجا کلیک کنید.

  علائم کمبود گاز در کولر گازی تولیپس:

  بخشی از اواپراتور با برفک پوشیده شده است, مثلا, لوله ها و یا یک پانل داخلی
  کمپرسور پایدار و مداوم کار می کند
  سیستم زیاد خنک نمی شود یا دستگاه از باد گرم می شود
  دمای لوله خنک کننده کمپرسور کم است
  دستگاه کوچکتر از حد معمول می شود
  گردوی خاک و چرب در محل نشت در مدار دستگاه مشاهده می شود
  فشار قسمت مکش سیستم کاهش می یابد.
  ممکن است ناهنجاری از کمپرسور دستگاه شما شنیده شود.

  بهترین زمان برای سرویس کولر گازی تولیپس :

  اگر قصد سرویس کولر گازی تولیپس خود را دارید، بهترین زمان برای این کار درست قبل از شروع فصل تابستان است.برای سرویس کولر گازی تولیپس خود در اواخر اردیبهشت و یا اوایل خرداد ماه با کارشناسان ما در تماس باشید.

  فواید سرویس کولر گازی تولیپس :

  استشمام هوای تمیز:
  مهم است که شما و خانواده‌تان سالم بمانید و هوای پاک را تنفس کنید. اگر تهویه مطبوع شما با باکتری، خاک و گردوغبار مسدود شده باشد، می‌تواند منجر به مشکلات سلامتی مختلفی شود، به‌خصوص اگر شرایط موجود مانند آسم یا آلرژی وجود داشته باشد؛ بنابراین، پس از سرویس تهویه مطبوع، همه آن باکتری‌ها و کثیفی‌ها را به طور مؤثر حذف می‌کند و فقط هوای تمیز را در اطراف اتاق شما به گردش درمی‌آورد.
  طول عمر کولر گازی خود را افزایش دهید:
  کولر گازی مشابه بیشتر ماشین‌هایی هستند که برای اطمینان از عملکرد دستگاه‌های شما در شرایط درجه یک نیاز به سرویس دارند. اگر دستگاه‌های تهویه‌مطبوع گران‌قیمت را به‌درستی نگهداری نکنید باید منتظر بروز مشکلات متعدد در آن باشید. یک تکنسین خدمات ماهر به بررسی تمام قطعات و اطمینان از تمیز بودن آنها کمک می‌کند؛ بنابراین، این نه‌تنها تضمین می‌کند که واحدهای شما در شرایط درجه یک کار می‌کنند، بلکه طول عمر واحدها را در طولانی‌مدت افزایش می‌دهد.
  خرابی‌های عمده را کاهش دهید:
  مطمئنم هیچ‌کس دوست ندارد هزینه‌های بالای تعمیراتی بپردازد. بروز مشکل در کولر گازی تولیپس کل برنامه شما را مختل می‌کند و حتی ممکن است باعث بروز گرمازدگی در افراد شود. بنابراین، بسیار مهم است که کولر گازی تولیپس خود را به طور منظم سرویس کنید تا از هرگونه خرابی یا نقص عمده جلوگیری کنید.
  صرفه جویی در هزینه در بلند مدت :
  اگر فکر می‌کنید که سرویس تهویه‌مطبوع گران است، ممکن است در درازمدت هزینه‌های برق و تعمیرات شما حتی بیشتر شود. یک واحد بدون تعمیر و نگهداری منظم می‌تواند برای شما هزینه بیشتری مانند قبوض برق بیشتر و همچنین هزینه تعمیر بالا در صورت نیاز به تعمیر اساسی به دلیل نگهداری ضعیف داشته باشد. مسائل کوچکی که آگاه نیستند در نهایت می‌توانند منجر به مشکل بزرگی شوند که منجر به خرابی یا اختلال در عملکرد شود. با عملکرد نادرست تهویه‌مطبوع یا کاهش راندمان خنک‌کننده، می‌توانید انتظار داشته باشید که قبض برق شما افزایش یابد.
  جلوگیری از جایگزینی گران‌قیمت:
  به‌غیراز قبض‌های برق بالا یا تعمیر، یک ماشین ضعیف می‌تواند با مشکلات زیادی روبرو شود که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد که هزینه بر است. از این رو، شما باید همیشه کولر گازی تولیپس خود را سرویس کنید تا به شما این امکان را بدهد که در هزینه‌ها و همچنین دریافت هوای خنک‌کننده صرفه‌جویی کنید. این همچنین به ماندگاری دستگاه شما کمک می‌کند، در برخی موارد، می‌تواند تا 8 تا 10 سال دوام بیاورد!
   هوای بدبو را حذف کنید:
  گاهی اوقات کولر گازی تولیپس شما بوی بدی را در خانه یا محل کارتان متصاعد می‌کند. این اغلب به دلیل کپک، باکتری و کثیفی در واحد شما جمع می‌شود. اگر زمانی بوی نامطبوعی از دستگاه خود به مشام می‌رسد، باید بلافاصله با سرویس‌کاران تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید تا وضعیت واحدهای شما را بررسی کرده و از شر آن خلاص شوید.

  نصب کولر گازی تولیپس :

  زمانی که کولر گازی تولیپس خود را به تازگی خریداری کرده اید، شخص فروشنده شماره نمایندگی مجاز دستگاه را به شما داده و از شما میخواهد که برای نصب کولر گازی خود با آن شماره تماس حاصل نمایید.
  در صورتی که نصب کولر گازی شما توسط شخصی به غیر از عامل مجاز شرکت انجام شود دستگاه شما از گارانتی خارج شده و دیگر شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن به عهده نخواهد گرفت.
  این موضوع علاوه بر سیاست های شرکت به اهمیت نصب دستگاه نیز اشاره دارد، چرا که کوچکترین اشتباه در زمان نصب کولر گازی با عکس ایجاد خسارت های بسیاری در قسمتهای مختلف آن خواهد شد.
  اگر میخواهید که کولر گازی که خریداری کرده اید، برای سال‌های طولانی بدون بروز مشکل به فعالیت خودش ادامه دهد، باید در انتخاب نصاب دستگاه خود وسواس ویژه ای بخرج دهید.
  اگر کولر گازی شما مدت زمان گارانتی اش به پایان رسیده و قصد جابجایی و یا نصب آن را دارید می توانید با مجموعه تهران سرویس آنلاین در تماس باشید نصاب های حرفه ای مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه نصب و جابجایی انواع برند کولر گازی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.
  برای نصب کولر گازی تولیپس ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  ۱-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  ۲- اتصالات الکتریکی
  ۳-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی تولیپس را نصب کنید
  ۴-متصل کردن لوله ها
  ۵-وکیوم کردن کولر گازی
  ۶-شارژ گاز در صورت نیاز

  هزینه نصب کولر گازی تولیپس:

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  هزینه های اضافی هنگام نصب کولر گازی تولیپس :

  • هزینه لوله و اتصالات
  • کیفیت کار نصاب کولر گازی تهران
  • هزینه پایه کمپرسور کولر گازی
  • هزینه لوله اضافی کولر گازی
  • هزینه کابل اضافی کولر گازی
  • هزینه شارژ گاز تکمیلی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه نصب و راه اندازی کولر گازی
  • و…

  درخواست نصاب کولر گازی تولیپس:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

  کولر گازی تولیپس ساخت کجاست ؟

  شرکت تولیپس تحت حمایت شرکت ژاپنی پاناسونیک و نماینده پاناسونیک در ایران و دریافت گواهینامه در ایران فعالیت خود را شروع کرده است. این برند توانسته است به استانداردهای ملی ایران و استاندارد (IEC) و استاندارد پاناسونیک دست یابد.
  برای مطالعه مقاله ارورهای کولر گازی گودمن اینجا کلیک کنید.

  مشکلات رایج در کولر گازی تولیپس :

  -مشکل باد گرم کولرگازی تولیپس
  -مشکل صدای زیاد کولرگازی تولیپس
  -چک کردن سلامت درب کولر گازی
  -شارژ گاز کولر گازی
  -شستشوی کولر گازی
  -چک کردن فشار گاز کولر گازی
  -تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
  -هواگیری کولر گازی
  -تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  -چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
  -خدمات سرویس سالیانه کولر گازی تولیپس
  -تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  -کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  -کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  -کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  -کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  -در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  -دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  -سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی کنوود اینجا کلیک کنید.

  کولر گازی تولیپس روشن نمیشود :

  -کنترل را بررسی کنید و در صورت لروزم باطری های آن را تعویض کنید.
  -بررسی سیم کشی و سالم بودن سیستم برق رسانی به کولر گازی
  -سیستم را ریست کنید.
  -در صورت حل نشدن مشکل با سرویسکار کولر گازی خود تماس حاصل نمایید.

  نشتی آب کولر گازی تولیپس :

  -فیلتر های کولر گازی را تمیز کنید.
  -یونیت خارجی را شتشو شو دهید.
  -مسیر شلنگ درین را بررسی کنید شاید در تخلیه کولر گازی شما مشکل ایجاد شده باشد.
  -اگر زمان زیادی از سرویس کولر گازی شما میگذرد احتمال کم شدن گاز مبرد نیز بسیار امکان پذیر است.با سرویسکار خود تماس حاصل نمایید تا نسبت به سرویس کولر گازی و شارژ گاز کولر گازی شما اقدام نماید.

  کولر گازی به خوبی خنک نمیکند:

  -فیلتر های کولر گازی مسدود شده آنها را خارج کرده و تمیز کنید.
  -تمامی درب ها و پنجره ها را ببنیدید و از منافذ را به خوبی بپوشانید.
  -یونیت خارجی را شست و شو دهید.
  -کم شدن گاز سیستم که در این شرایط با تکنیسین مربوط تعمیر کولر گازی تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله نکات مهم در نگهداری کولر گازی و اسپلیت اینجا کلیک کنید.

  ایجاد صدای زیاد از کولر گازی تولیپس:

  -کثیف بودن یونیت ها که این مشکل با سرویس کولر گازی قابل حل است.
  -گیر کردن جسم خارجی داخل یونیت خارجی
  -نشت گاز که باید توسط سرویسکار کولر گازی مورد بررسی قرار بگیرد.
  -نصب غیر اصولی یونیت ها
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی تکاسمه اینجا کلیک کنید.تعمیر کولر گازی تولیپس

  تعمیرات کولر گازی تولیپس در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  تعمیرات کولر گازی تولیپس در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعمیرات کولر گازی تولیپس در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  تعمیرات کولر گازی تولیپس در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و  اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  تعمیرات کولر گازی تولیپس در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.پس از ثبت درخواست پیامک حاوی کد تایید درخواست به انضمام کد اشتراک مشتریان تهران سرویس آنلاین برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.مشتریان عزیز میتوانند در تماس های بعدی با مجموعه با ارائه کد اشتراک از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مشتریان عزیز برای طرح هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه ی انجام خدمات ، هزینه ها ، نحوه ی برخورد تکنسین ، بدقولی …..با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و پشتیبانی مجموعه را در جریان امور قرار دهید.شکایت مطرح شده در کمترین زمان ممکن بررسی و نتیجه ی نهایی به شما عزیزان گزارش خواهد شد.لطفا در صورت بروز مشکل از هرگونه تماس و یا بحث لفظی با تکنسین خودداری کرده و در اسرع وقت پشتیبانی را در جریان قرار داده تا امور شما به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

  چرا تعمیرکار کولر گازی تولیپس خود را باید از تهران سرویس آنلاین انتخاب کنیم؟

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر کولر گازی تولیپس
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس