تعمیر کولر گازی مجیک

 • تعمیر کولر گازی مجیک ( Magic air conditioner repair ) تهران سرویس آنلاین ارائه دهنده تمامی خدمات کولر گازی مجیک در تهران است ، که میتواند شما را در عیب یابی و تعمیر انواع مدل کولر گازی مجیک یاری دهد.
  کارشناسان ما در این مقاله سعی در این داشتند، که نکات مهم در تعمیر و سرویس کولر گازی مجیک را به شما عزیزان آموزش داده و با مشاوره رایگان در این زمینه به شما کمک کنند ، تا مسائل جزیی و عیب یابی کولر گازی خود را به راحتی در منزل انجام دهید.

  تعمیر کولر گازی مجیک در تهران :

  تعمیر کولر گازی نیازمند سابقه ،تخصص و دانشی است ، که طی تجربه در طول زمان بدست خواهد آمد ، تعمیر کولر گازی به دست افراد مبتدی و بی سابقه در این زمینه تنها برای شما هزینه های گزاف و تجربه ی تلخی را به جا خواهد گذاشت.
  تهران سرویس آنلاین با بیش از 7 سال سابقه در ارائه خدمات کولر گازی در سراسر شهر تهران این نوید را به شما عزیزان میدهد، که تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و تمامی قطعات یدکی مورد استفاده کارشناسان از برند سیستم تهویه مطبوع شما خواهد بود .رضایت مشتریان عزیز ضمانت کار ماست.

  هزینه تعمیر کولر گازی مجیک:

  هزینه تعمیرات کولر گازی برای افراد مختلف با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود ، اما این نوید را به مشتریان خواهیم داد، که تمامی خدمات این شرکت طبق تعرفه اتحادیه بوده و به هیچ عنوان مبلغ بیشتری از مشتریان دریافت نخواهد شد.

  خدمات تهران سرویس برای کولر گازی مجیک:

  – نصب کولر گازی 
  – سرویس کولر گازی مجیک
  – تعمیر کولر گازی مجیک

  مشکلات رایج در کولر گازی مجیک :

  • خاموش شدن کولر گازی
  • آبریزش کولر گازی
  • یخ زدن لوله های کولر گازی
  • خروج باد گرم از کولر گازی
  • انتشار بوی بد از کولر گازی
  • ایجاد سر و صدا در کولر گازی
  • پریدن فیوز هنگام روشن کردن کولر گازی
  • نرفتن روی حالت فن کولرگازی
  • گرم نکردن کولر گازی
  • کم شدن قدرت باد کولر گازی
  • ایجاد مشکل در موتور فن کولر گازی

  برای مطالعه مقاله راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی اینجا کلیک کنید.نصب کولر گازی مجیک

  چرا کولر گازی مجیک خود به خود خاموش می‌شود؟

  ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی کولر گازی باشد، بنابراین لطفا برق ورودی کولر گازی و فیوز مینیاتوری را بررسی کنید. بهتر است از یک برقکار بخواهید که این مورد را بررسی نمایند.
  گاهی به دلیل بروز یک مشکل در یکی از قسمت‌های کولر گازی دستگاه پیغام خطا داده و خاموش می‌شود. اگر فیلترهای هوای کولرگازی نیز خیلی کثیف شده باشد باعث داغ شدن کمپرسور، کندانسور و یونیت داخلی کولر گازی می‌شود؛ در چنین شرایطی کولر خاموش می‌شود و معمولا برای تمامی این موارد دستگاه پیغام خطا نمایش خواهد داد.
  برای رفع این خطا و روشن شدن دستگاه ابتدا توری های موجود در دستگاه را بشورید یونیت داخلی و خارجی را به صورت کامل سرویس نمایید در صورت حل نشدن مشکل با تعمیر کار کولر گازی خود تماس حاصل نمایید.

  علت نشتی آب از کولر گازی مجیک:

  نشت آب از کولر گازی یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه است. سر ریز شدن آب از قسمت پنل داخلی دستگاه، گرفتگی و انسداد مسیر آب خروجی اسپلیت را نشان می دهد. ناودانی کولر یا خروجی سینی مخصوص تخلیه آب، رطوبت ایجاد شده از کارکرد کولر گازی را به وسیله لوله به بیرون از فضا انتقال می دهد. در صورت بسته شدن مسیر تخلیه آب در اثر پرزهای فرش یا گردوخاک و کثیف شدن انها شاهد انتقال رطوبت و آب به داخل منزل هستیم.گاها آبریزش دستگاه به دلیل کمبود گاز مبرد نیز اتفاق میافتد که باید به وسیله ی سرویسکار مورد بازبینی قرار بگیرد.

  علت صدای غیر طبیعی کولر گازی مجیک چیست؟

  کولر گازی تراز نیست:

  یکی از عوامل مهم در نصب کولر گازی توجه در تراز بودن یونیت داخلی و خارجی است،چرا که عدم تراز بودن دستگاه ها منجر به ایجاد صدا برای مشتریان عزیز خواهد شد.

  وجود جسم خارجی در کندانسور:

  به دلیل قرار گرفتن یونیت خارجی در معرض اجسام خارجی اگر کولر گازی شما در حالت طبیعی کار می کند، اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد.

  موتور فن دو شفتی:

  موتور فن یا موتور فن دو شفتی دارای یاتاقان‌هایی است که معمولاً به صورت همیشگی روغن‌کاری شده است. با این حال در طول سالیان، این روغن کاری ممکن است خارج شود و در نتیجه موتور صدا بدهد.
  برای مطالعه مقاله بهترین برند کولر گازی پرتابل اینجا کلیک کنید.

  موتور فن بلوور:

  اگر این‌طور نبود ولی همچنان صدا زیاد بود، یاتاقان موتور دمنده (موتور فن بلوور) را بررسی کنید. اگر مشکلی بود، موتور دمنده را عوض کنید.
  سایر علت های صدای زیاد کولر گازی را در مقاله ما دنبال کنید

  چرا کولر گازی مجیک باد گرم میزند؟

  ظرفیت کم کولر گازی:

  نکته اول که باید قبل از خرید کولر گازی به آن توجه داشته باشید ظرفیت کولر گازی است و این که کولر گازی را برای چه متراژی خریداری میکنید.در نظر داشته باشید در بسیاری از تماس های مصرف کنندگان عزیز هنگامی که تعمیرکار به محل اعزام میشود متوجه میشویم که کولر گازی به درستی در حال کار کردن است و مشکل از انتخاب اشتباه مصرف کننده بود است.

  کثیف بودن فیلتر هوا کولر گازی:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی کولر گازی کثیفی فیلتر های میباشد.اگر فیلتر کثیف یا دچار گرفتگی گرد و غبار باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات مختلفی شود. این می‌تواند در کار صحیح ترموستات اختلال ایجاد کند. گرد و غبار موجود در فیلترهای کولر گازی عبور هوای خنک و گرم در داخل مجاری را مسدود می‌کند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی صباتک اینجا کلیک کنید.

  تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن کولر گازی به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای کولر را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد کولر را بررسی کنید.

  خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود.

  کم بودن گاز کولر گازی یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های کولر گازی جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز کولر گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم کولر گازی کم شدن مقدار مبرد است.

  کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها:

  علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن کولر گازی باشد

  علت بوی نامطبوع کولر گازی مجیک :

  فیلترهای کولر گازی به دلیل عبور هوا و گرد و خاک پس از مدتی کثیف و آلوده می‌شود و لازم است فیلترها را در بازه‌های مشخص که معمولا هر دو هفته یکبار توصیه می‌شود، تمیز کنید.در صورت کثیف بودن فیلتر های کولر گازی بوهای نامطبوعی مانند بوی جوراب ، گردو غبار ، بوی کپک و حتی بوی بد گوگرد نیز به مشام خواهد رسید.
  شست و شوی فیلترهای یونیت داخلی را به آرامی توسط یک مسواک نرم انجام دهید تا از بروز این مشکل جلوگیری به عمل آورید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جی سان اینجا کلیک کنید.

  سرویس کولر گازی مجیک:

  1. کولر گازی را از برق بکشید
  2. یونیت خارجی را با کارواش شست و شو دهید
  3. فیلترهای یونیت داخلی را با یک مشکواک نرم بشویید
  4. مسیر شلنگ درین را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد
  5. گاز دستگاه را بررسی کنید
  6. از عدم نشتی دستگاه اطمینان حاصل نمایید
  7. عایق و پرایمر دستگاه را بررسی کنید
  8. عملکرد خازن و کمپرسور دستگاه را بررسی کنید
  9. میزان برق مصرفی دستگاه را چک کنید
  10. دستگاه را به برق بزنید و عملکرد را در حالت روشن بررسی کنید

  نصب کولر گازی مجیک :

  برای نصب کولر گازی مجیک ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی دلونگی را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی کنوود اینجا کلیک کنید.

  هزینه نصب کولر گازی مجیک :

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  هزینه های اضافی هنگام نصب کولر گازی :

  • هزینه لوله و اتصالات
  • کیفیت کار نصاب کولر گازی تهران
  • هزینه پایه کمپرسور کولر گازی
  • هزینه لوله اضافی کولر گازی
  • هزینه کابل اضافی کولر گازی
  • هزینه شارژ گاز تکمیلی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه نصب و راه اندازی کولر گازی
  • و…

  درخواست نصاب کولر گازی:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی ارج اینجا کلیک کنید.

  نصب کولر گازی

  خدماتی که تهران سرویس در زمینه تعمیر کولر گازی مجیک شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی مجیک
  -شارژ گاز کولر گازی مجیک
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی مجیک
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر مجیک
  -انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی دلونگی
  -نصب اصولی کولر گازی دلونگی
  -مشاوره خرید کولر گازی دلونگی
  -تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی دلونگی
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی هایر اینجا کلیک کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس