تعمیر کولر گازی مجیک

 • تعمیر کولر گازی مجیک ( Magic air conditioner repair )یکی از نگرانی های خریداران برندهای وارداتی نبوده شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش دستگاه شان است. تهران سرویس آنلاین حدود ۱۰ سال است، که به انجام خدمات انواع برند کولر گازی پرداخت و مشکلات کولر گازی مشتریان خود را در کمتر از یک ساعت در سراسر تهران برطرف نموده است .
  تفاوتی نمی کند که برند کولر گازی شما چیست تکنسین های تهران سرویس آنلاین در کمتر از یک ساعت به محل مورد نظر شما اعزام شده و نسبت به برطرف کردن مشکل کولر گازی شما اقدام خواهد کرد.
  تنها کافیست انجام خدمات سرویس، نصب و تعمیر کولر گازی مجیک خود را به متخصصان تهران سرویس آنلاین بسپارید تا خیالتان از بابت عملکرد کولر گازی در طول فصل آسوده باشد.
  تهران سرویس آنلاین ارائه دهنده تمامی خدمات کولر گازی مجیک در تهران است ، که میتواند شما را در عیب یابی و تعمیر انواع مدل کولر گازی مجیک یاری دهد.
  کارشناسان ما در این مقاله سعی در این داشتند، که نکات مهم در تعمیر و سرویس کولر گازی مجیک را به شما عزیزان آموزش داده و با مشاوره رایگان در این زمینه به شما کمک کنند ، تا مسائل جزیی و عیب یابی کولر گازی خود را به راحتی در منزل انجام دهید.

  تعمیر کولر گازی مجیک در تهران :

  تعمیر کولر گازی نیازمند سابقه ،تخصص و دانشی است ، که طی تجربه در طول زمان بدست خواهد آمد ، تعمیر کولر گازی به دست افراد مبتدی و بی سابقه در این زمینه تنها برای شما هزینه های گزاف و تجربه ی تلخی را به جا خواهد گذاشت.
  تهران سرویس آنلاین با بیش از 7 سال سابقه در ارائه خدمات کولر گازی در سراسر شهر تهران این نوید را به شما عزیزان میدهد، که تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و تمامی قطعات یدکی مورد استفاده کارشناسان از برند سیستم تهویه مطبوع شما خواهد بود .رضایت مشتریان عزیز ضمانت کار ماست.
  دانلود فایل تعمیر کولر گازی یورک اینجا کلیک کنید.

  هزینه تعمیر کولر گازی مجیک:

  هزینه تعمیرات کولر گازی برای افراد مختلف با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود ، اما این نوید را به مشتریان خواهیم داد، که تمامی خدمات این شرکت طبق تعرفه اتحادیه بوده و به هیچ عنوان مبلغ بیشتری از مشتریان دریافت نخواهد شد.
  میزان هزینه دقیق تعمیر کولر گازی مجیک تنها پس از بررسی دستگاه توسط شخص متخصص قابل  تشخیص خواهد بود و در مشاوره های تلفنی امکان ارائه قیمت به مشتریان عزیز وجود نخواهد داشت چرا که کولر گازی یک دستگاه الکتریکی مکانیکی است که ممکن است چندین قطعه از آن دچار مشکل بوده و تنها شما یک ارور بر روی صفحه نمایشگر مشاهده کنید به همین دلیل بهتر است که برای تشخیص دقیق عیب کولر گازی خود از کارشناسان بخواهید که به صورت حضوری دستگاه شما را مورد عیب یابی قرار دهند.

  ضمانت تعمیرات کولر گازی مجیک :

  با افزایش هزینه های تعمیراتی یکی از مهمترین مسائل برای مشتریان ارائه فاکتور و ضمانت نامه جهت خدمات انجام شده می باشد. تهران سرویس آنلاین پس از انجام تعمیرات فاکتوری به شما ارائه کرده که این فاکتور شامل هزینه های خدماتی و همچنین کد اشتراک است. فاکتور در قسمت بالایی خود دارای تاریخ صدور بوده و ۶ ماه گارانتی مشتریان عزیز از تاریخ صدور فاکتور محاسبه خواهد شد. به خاطر داشته باشید که در طول این شش ماه دستگاه شما نباید توسط تعمیرکار و یا شخص دیگری مورد تعمیر قرار گیرد. چراکه تشخیص این امر توسط تکنسین‌های مجموعه باعث لغو گارانتی شما عزیزان خواهد شد.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی مجیک:

  نصب کولر گازی 
  – سرویس کولر گازی مجیک
  – تعمیر کولر گازی مجیک
  -تعمیرات برد کولر گازی مجیک
  -ارسال قطعات کولر گازی مجیک به سراسر کشور

  مراحل ثبت درخواست تعمیر کولر گازی در تهران سرویس آنلاین :

  • شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  • بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد  اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  • قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  • زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  • بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  • طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  • نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  مشکلات رایج در کولر گازی مجیک :

  • خاموش شدن کولر گازی
  • آبریزش کولر گازی
  • یخ زدن لوله های کولر گازی
  • خروج باد گرم از کولر گازی
  • انتشار بوی بد از کولر گازی
  • ایجاد سر و صدا در کولر گازی
  • پریدن فیوز هنگام روشن کردن کولر گازی
  • نرفتن روی حالت فن کولرگازی
  • گرم نکردن کولر گازی
  • کم شدن قدرت باد کولر گازی
  • ایجاد مشکل در موتور فن کولر گازی

  برای مطالعه مقاله راهنمای استفاده از کنترل کولر گازی اینجا کلیک کنید.نصب کولر گازی مجیک

  چرا کولر گازی مجیک خود به خود خاموش می‌شود؟

  ممکن است مشکل از برق تغذیه‌ی کولر گازی باشد، بنابراین لطفا برق ورودی کولر گازی و فیوز مینیاتوری را بررسی کنید. بهتر است از یک برقکار بخواهید که این مورد را بررسی نمایند.
  گاهی به دلیل بروز یک مشکل در یکی از قسمت‌های کولر گازی دستگاه پیغام خطا داده و خاموش می‌شود. اگر فیلترهای هوای کولرگازی نیز خیلی کثیف شده باشد باعث داغ شدن کمپرسور، کندانسور و یونیت داخلی کولر گازی می‌شود؛ در چنین شرایطی کولر خاموش می‌شود و معمولا برای تمامی این موارد دستگاه پیغام خطا نمایش خواهد داد.
  برای رفع این خطا و روشن شدن دستگاه ابتدا توری های موجود در دستگاه را بشورید یونیت داخلی و خارجی را به صورت کامل سرویس نمایید در صورت حل نشدن مشکل با تعمیر کار کولر گازی خود تماس حاصل نمایید.

  علت نشتی آب از کولر گازی مجیک:

  نشت آب از کولر گازی یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه است. سر ریز شدن آب از قسمت پنل داخلی دستگاه، گرفتگی و انسداد مسیر آب خروجی اسپلیت را نشان می دهد. ناودانی کولر یا خروجی سینی مخصوص تخلیه آب، رطوبت ایجاد شده از کارکرد کولر گازی را به وسیله لوله به بیرون از فضا انتقال می دهد. در صورت بسته شدن مسیر تخلیه آب در اثر پرزهای فرش یا گردوخاک و کثیف شدن انها شاهد انتقال رطوبت و آب به داخل منزل هستیم.گاها آبریزش دستگاه به دلیل کمبود گاز مبرد نیز اتفاق میافتد که باید به وسیله ی سرویسکار مورد بازبینی قرار بگیرد.

  علت صدای غیر طبیعی کولر گازی مجیک چیست؟

  کولر گازی تراز نیست:

  یکی از عوامل مهم در نصب کولر گازی توجه در تراز بودن یونیت داخلی و خارجی است،چرا که عدم تراز بودن دستگاه ها منجر به ایجاد صدا برای مشتریان عزیز خواهد شد.

  وجود جسم خارجی در کندانسور:

  به دلیل قرار گرفتن یونیت خارجی در معرض اجسام خارجی اگر کولر گازی شما در حالت طبیعی کار می کند، اما ناگهان صدایی از آن می شنوید احتمال دارد که یک جسم خارجی در داخل آن افتاده باشد.

  موتور فن دو شفتی:

  موتور فن یا موتور فن دو شفتی دارای یاتاقان‌هایی است که معمولاً به صورت همیشگی روغن‌کاری شده است. با این حال در طول سالیان، این روغن کاری ممکن است خارج شود و در نتیجه موتور صدا بدهد.
  برای مطالعه مقاله بهترین برند کولر گازی پرتابل اینجا کلیک کنید.

  موتور فن بلوور:

  اگر این‌طور نبود ولی همچنان صدا زیاد بود، یاتاقان موتور دمنده (موتور فن بلوور) را بررسی کنید. اگر مشکلی بود، موتور دمنده را عوض کنید.
  سایر علت های صدای زیاد کولر گازی را در مقاله ما دنبال کنید

  چرا کولر گازی مجیک باد گرم میزند؟

  ظرفیت کم کولر گازی:

  نکته اول که باید قبل از خرید کولر گازی به آن توجه داشته باشید ظرفیت کولر گازی است و این که کولر گازی را برای چه متراژی خریداری میکنید.در نظر داشته باشید در بسیاری از تماس های مصرف کنندگان عزیز هنگامی که تعمیرکار به محل اعزام میشود متوجه میشویم که کولر گازی به درستی در حال کار کردن است و مشکل از انتخاب اشتباه مصرف کننده بود است.

  کثیف بودن فیلتر هوا کولر گازی:

  یکی از مشکلات رایج در خنک نکردن هوا بوسیله ی کولر گازی کثیفی فیلتر های میباشد.اگر فیلتر کثیف یا دچار گرفتگی گرد و غبار باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات مختلفی شود. این می‌تواند در کار صحیح ترموستات اختلال ایجاد کند. گرد و غبار موجود در فیلترهای کولر گازی عبور هوای خنک و گرم در داخل مجاری را مسدود می‌کند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی صباتک اینجا کلیک کنید.

  تنظیم نادرست ترموستات:

  تنظیمات نادرست ترموستات یکی از دلایل رایج برای خنک نکردن کولر گازی به شمار می رود. در این مواقع ابتدا دمای کولر را بر روی مقادیر متفاوتی در 5 تا 6 درجه پایینتر از دمای اتاق تنظیم کنید و عملکرد کولر را بررسی کنید.

  خرابی یا کثیف بودن کندانسور:

  کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در صورتی که کندانسور معیوب باشد، یا انتقال حرارت از مبرد به هوا به درستی انجام نشود.

  کم بودن گاز کولر گازی یا کاهش یافتن میزان مبرد:

  این که حجم صحیحی از ماده مبرد در داخل کویل های کولر گازی جریان داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. کم بودن ماده مبرد یا گاز کولر گازی می تواند برای شما دردسر آفرین باشد. یکی از شایع ترین دلایل تولید باد گرم کولر گازی کم شدن مقدار مبرد است.

  کیپ شدن و گرفتگی مسیر گاز در لوله ها:

  علاوه بر نشت و کمبود گاز مبرد، گرفتگی و انسداد در مسیر گاز از جمله شیرها، شلنگ ها، لوله مویی و لوله مسی رفت و برگشت کولر، می تواند دلیل خنک نکردن کولر گازی باشد

  علت بوی نامطبوع کولر گازی مجیک :

  فیلترهای کولر گازی به دلیل عبور هوا و گرد و خاک پس از مدتی کثیف و آلوده می‌شود و لازم است فیلترها را در بازه‌های مشخص که معمولا هر دو هفته یکبار توصیه می‌شود، تمیز کنید.در صورت کثیف بودن فیلتر های کولر گازی بوهای نامطبوعی مانند بوی جوراب ، گردو غبار ، بوی کپک و حتی بوی بد گوگرد نیز به مشام خواهد رسید.
  شست و شوی فیلترهای یونیت داخلی را به آرامی توسط یک مسواک نرم انجام دهید تا از بروز این مشکل جلوگیری به عمل آورید.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی جی سان اینجا کلیک کنید.

  سرویس کولر گازی مجیک:

  زمانی که کولر گازی شما روشن میشود و شروع به کار میکند گرد و غبار و زباله ها را در حین کار جمع آوری می کند که از خنک شدن مناسب آن جلوگیری می کند. فرقی نمی‌کند کولر گازی پنجره داشته باشید یا اسپلیت دیواری، برای اطمینان از عملکرد بدون مشکل، سرویس کولر گازی بسیار مهم است. جدا از کارایی، سرویس کولر گازی همچنین به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که هیچ مشکلی در داخل دستگاه شما وجود ندارد و هر قسمت از کولر گازی به شیوه ای مناسب کار می کند.عدم توجه به سرویس کولر گازی می تواند باعث ایجاد مشکلات متعددی در داخل دستگاه شود، مانند نشت آب از اسپلیت، خنک نکردن محیط ، ایجاد سرو صدا ….

  1. کولر گازی را از برق بکشید
  2. یونیت خارجی را با کارواش شست و شو دهید
  3. فیلترهای یونیت داخلی را با یک مشکواک نرم بشویید
  4. مسیر شلنگ درین را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد
  5. گاز دستگاه را بررسی کنید
  6. از عدم نشتی دستگاه اطمینان حاصل نمایید
  7. عایق و پرایمر دستگاه را بررسی کنید
  8. عملکرد خازن و کمپرسور دستگاه را بررسی کنید
  9. میزان برق مصرفی دستگاه را چک کنید
  10. دستگاه را به برق بزنید و عملکرد را در حالت روشن بررسی کنید

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی مجیک :

  در تمامی مقالات سایت به اهمیت سرویس کولر گازی اشاره کرده ایم، اگر میخواهید دستگاه شما بدون بروز کوچکترین مشکل در طول فصل به کار خود ادامه دهد باید سرویس کولر گازی خود را هر 6 ماه یکبار به دست سرویسکار متخصص انجام دهید.

  • هزینه ی تعمیرات کولر گازی شما را تا حد ممکن کاهش میدهد.
  • افزایش بازدهی کولر گازی
  • رطوبت داخلی را از بین می برد.
  • جلوگیری از ایجاد سر و صدای در کولر گازی
  • چرخه عمر کولر گازی را افزایش دهید.
  • جلوگیری از بروز مشکلات تنفسی
  • ایجاد هوای سالم و بدون آلودگی

  نصب کولر گازی مجیک :

  نصب کولر گازی مجیک مهمترین اقدامی است که باید بعد از خریداری محصول انجام دهید.اغلب دستگاه های خریداری شده دارای ضمانت بوده و بعد از خرید محصول باید با نمایندگی مجاز آن تماس حاصل کرده تا یک نصاب برای نصب دستگاه شما اعزام نماید.
  نصب کولر گازی به قدری حائز اهمیت است، ک در صورت نصب کولر گازی توسط شخص به غیر از عامل مجاز شرکت دستگاه شما ازگارانتی خارج خواهد شد.
  اگر کولر گازی مجیک شما دیگر ضمانت نداشته و یا برای جابه جایی کولر گازی خود نیازمند یک نصاب حرفه ای هستید، تنها کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و درخواست نصاب کولر گازی خود را ثبت نمایید.نصاب های حرفه ای کولر گازی مجیک در شرکت تهران سرویس آنلاین آناده خدمت راسانی به شما مشتریان عزیز میباشند.
  برای نصب کولر گازی مجیک ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی مجیک را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی کنوود اینجا کلیک کنید.

  هزینه نصب کولر گازی مجیک :

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  هزینه های اضافی هنگام نصب کولر گازی :

  • هزینه لوله و اتصالات
  • کیفیت کار نصاب کولر گازی تهران
  • هزینه پایه کمپرسور کولر گازی
  • هزینه لوله اضافی کولر گازی
  • هزینه کابل اضافی کولر گازی
  • هزینه شارژ گاز تکمیلی
  • هزینه ایاب و ذهاب
  • هزینه نصب و راه اندازی کولر گازی
  • و…

  درخواست نصاب کولر گازی مجیک:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی ارج اینجا کلیک کنید.نصب کولر گازی

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر کولر گازی مجیک شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی مجیک
  -شارژ گاز کولر گازی مجیک
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی مجیک
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر مجیک
  -انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی مجیک
  -نصب اصولی کولر گازی مجیک
  -مشاوره خرید کولر گازی مجیک
  -تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی مجیک
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی هایر اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات کولر گازی مجیک در شمال تهران :

  با توجه به افزایش درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی در مناطق شمالی شهر تهران مجموعه تهران سرویس آنلاین اقدام به تاسیس شعبه شمال شهر با شماره تماس ۲۲۶۶۹۱۹۶ نموده است.این شعبه به صورت دو شفیت از ۹ صبح الی ۲۱ آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد.شعبه شمال شهر تهران بدون تعطیلی حتی در روزهای تعطیل در کنار شماست تا آسایش و آرامش را به خانه هایتان برگرداند.برای رزرو وقت در روزهای تعطیل بهتر است از قبل اقدام نمایید.

  تعمیرات کولر گازی مجیک در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین با احداث شعبه غرب تهران گام بزرگی در ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیزامان برداشته است.تمامی خدمات تعمیرات کولر گازی در این شعبه به صورت شبانه روزی در حال ارائه به مشتریان میباشد.برند کولر گازی شما ایرانی باشد یا خارجی تهران سرویس آنلاین تیم تخصصی تعمیرات آن را داشته و در کمتر از ۱ ساعت برای شما عزیزان اعزام خواهد کرد.همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.

  تعمیرات کولر گازی مجیک در شرق تهران :

  پایتخت نشینان در مناطق شرق و جنوب شرقی برای ثبت درخواست تعمیرات کولرگازی و اسپلیت خود میتوانند در تمام طول هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۱ با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت انلاین درخواست خود را ثبت نمایند.تکنسین های مجموعه در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر بوده و اقدام به تعمیرات اسپلیت شما عزیزان مینمایند.

  تعمیرات کولر گازی مجیک در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی و  اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند.شعبه مرکز تهران با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به پایتخت نشینان عزیز میباشند.اگر شما هم ساکن مناطق مرکزی تهران هستید، برای ثبت درخواست خدمات خود همین حالا با ما در تماس باشید.

  تعمیرات کولر گازی مجیک در جنوب تهران :

  مشتریان عزیز ساکن مناطق جنوب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر اسپلیت و کولر گازی خود میتوانند، با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه اقدام نمایند.ارائه خدمات در شعبه جنوب تهران به صورت حضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند برای خرید قطعات کولر گازی و یا استفاده از خدمات تعمیرات حضوری ضمن هماهنگی های قبلی در این شعبه حاضر شوند.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت درخواست تعمیرات اسپلیت و انواع برند کولر گازی میتوانید همین حالا با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.پس از ثبت درخواست پیامک حاوی کد تایید درخواست به انضمام کد اشتراک مشتریان تهران سرویس آنلاین برای شما عزیزان ارسال خواهد شد.مشتریان عزیز میتوانند در تماس های بعدی با مجموعه با ارائه کد اشتراک از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه تهران سرویس آنلاین و ثبت سفارش نزدکترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.در صورت در نظر داشتنن ساعت خاصی از شبانه روز برای حضور تکنیسین ساعت مد نظر را با کارشناسان در میان بگذارید ،تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مشتریان عزیز برای طرح هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه ی انجام خدمات ، هزینه ها ، نحوه ی برخورد تکنسین ، بدقولی …..با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و پشتیبانی مجموعه را در جریان امور قرار دهید.شکایت مطرح شده در کمترین زمان ممکن بررسی و نتیجه ی نهایی به شما عزیزان گزارش خواهد شد.لطفا در صورت بروز مشکل از هرگونه تماس و یا بحث لفظی با تکنسین خودداری کرده و در اسرع وقت پشتیبانی را در جریان قرار داده تا امور شما به سرعت مورد بررسی قرار گیرد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس