ارور کولر گازی کنوود

 • ارور کولر گازی کنوود (Kenwood Air Conditioner Error ) فرض کنید در یک روز گرم تابستان که در حال استفاده از کولر گازی خود هستید، ناگهان بر روی پنل داخلی کولر گازی کنوود اروری نمایش داده شود و دستگاه از کار بایستد.
  مسلما این بدترین اتفاقی است که میتواند برای ما پیش بیاید.اختلال در عملکرد سیستم های سرمایشی مانند کولر گازی کنوود با نمایش ارور همراه بوده و سیستم عیب یاب هوشمند دستگاه به صورت کلی علت بروز مشکل را به شما عزیزان بیان خواهد کرد.
  این ارورها برای هر دستگاه باتوجه‌به برند و مدل متفاوت خواهد بود و ما در ادامهٔ این مقاله به بررسی هریک از این ارورها و روش‌های برطرف‌کردن آن پرداخته‌ایم با ما همراه باشید.
  شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به مشاوره و صحبت با کارشناسان متخصص از طریق چت آنلاین با ما رد ارتباط باشید.

  تعمیر کولر گازی کنوود:

  تعمیر کولر گازی کنوود خود را به متخصصان تهران سرویس آنلاین بسپارید تا در کمتر از یک ساعت کارشناس کولر گازی کنوود جهت عیب یابی و تعمیر کولر گازی شما در محل حاضر شود.
  تمامی خدمات کولر گازی کنوود شامل 6 ماه ضمانت تهران سرویس آنلاین بوده و به مشتریان عزیز این مژده داده میشود ،در صورت بروز مشکل در این 6 ماه تمامی خدمات از سمت کارشناسان رایگان خواهد بود.
  10 درصد تخفیف مشتریان این مجموعه لزوما به داشتن کد اشتراک منوط میباشد.
  دریافت کد اشتراک تنها از طریق فرم درخواست خدمات و با ارسال عبارت عضویت به همراه نام خانوادگی و شماره تلفن همراه شما امکان پذیر است.
  برای مطالعه مقاله علت اتومات نکردن کولر گازی اینجا کلیک کنید.
  برطرف کردن ارور کولر گازی کنوود

  لیست ارور کولر گازی کنوود :

  در جدول زیر لیست ارورهای کولر گازی کنوود به همراه روش برطرف کردن هریک از این ارورها ذکر شده است.در صورت نیاز به حضور تعمیرکار متخصص با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  برای دانلود فایل ارور کولر گازی کنوود اینجا کلیک کنید.

  ارورهای مدل های پرتابل کولر گازی کنوود

  کد خطا شرح خطا
  E1 سنسور دمای محیط چک شود
  E2 سنسور پایپ اواپراتور چک شود
  E3 پمپ درین چک شود

  ارور های مدل F کولر گازی کنوود

  کد خطا شرح خطا
  F1 سنسور دمای محیط چک شود
  F2 سنسور پایپ اواپراتور چک شود
  F3 سنسور پایپ کندانسور چک شود
  F4 موتور فن یونیت داخلی چک شود
  E0 کارکرد نرمال
  P2 قطع کمپرسور در اثر گرمای زیاد
  P3 جلوگیری از یخ زدگی

   ارورهای کولر گازی کنوود  مدل G-floor stand :

  کد خطا شرح خطا
  E1 سنسور دمای محیط قطع است یا اتصال کوتاه دارد
  E2 سنسور کویل اواپراتور قطع است یا اتصال کوتاه دارد
  E3 سنسور کویل کندانسور قطع است یا اتصال کوتاه دارد
  E6 حفاظت از یونیت خارجی کنداسور
  E8 تجمع گرد و غبار
  P4 دمای اواپراتور خیلی پایین یا باالست برای حفاظت کمپرسور
  به صورت اتوماتیک خاموش می شود
  P5 دمای کندانسور خیلی باالست برای حفاظت کمپرسور به
  صورت اتوماتیک خاموش می شود
  P9 وضعیت حفاظت از یخ زدگی یا سیستم کنترل کننده هوای گرم
  خاموش است

  کولر گازی مدل E – CORNER کنوود:

  کد خطا شرح خطا
  RUN سنسور پایپ کندانسور چک شود
  TANDBAY سنسور دمای محیط چک شود
  TIMER سنسور پایپ اواپراتور چک شود
  چشمک زدن آرام
  TIMER موتور فن یونیت داخلی چک شود
  چشمک زن سریع

  علت بروز ارور در کولر گازی کنوود :

  • نصب غیر اصولی کولر گازی
  • عدم سرویس به موقع دستگاه
  • کمبود گاز مبرد
  • نشت گاز از کولر گازی
  • لرزش دستگاه
  • سوختگی خازن کولر گازی
  • معیوب بودن برد دستگاه
  • سوختن کمپرسور
  • مشکلات مربوط به موتور فن

  بروز مشکل در تمامی این موارد باعث ایجاد در کولر گازی شما خواهد شد.لازم است در هنگام مشاهده ارور در کولر گازی خود با تعمیرکار مجاز کولر گازی تماس حاصل کرده و بخواهید برای رفع ارور در محل حاضر شوند.
  برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی بوش اینجا کلیک کنید.

  رفع ارورهای کولر گازی کنوود در منزل :

  در صورت ایجاد ارور در کولر گازی کنوود در اولین قدم کولر گازی خود را ریست کرده و یا از برق بکشید 5 الی 10 دقیقه صبر کنید، تا دستگاه خنک شود سپس دستگاه را به برق بزنید در صورت مشاهده ارور با تکنیسین مجاز تماس حاصل کره و بخواهید برای رفع آن در محل حاضر شوند.
  برخی مواقع برای ریست کردن کولر گازی کنوود لازم است برنامه ی داده شده به کنترل نیز کاملا پاک شده و از نو برنامه ریزی شود، برای انجام این کار باید باطری ریموت کنترل را خارج کرده و برای 10 دقیقه مکث کنید سپس مجددا باطری را داخل ریموت انداخته و کولر گازی خود را روشن نمایید.
  برای مطالعه مقاله علت خروج بخار از کولر گازی اینجا کلیک کنید

  جلوگیری از ایجاد ارور در کولر گازی کنوود :

  برای افزایش طول عمر دستگاه و کاهش خرابی های ناشی از ایجاد ارور در کولر گازی لازم است که کولر گازی کنوود شما توسط سرویسکار مجاز مورد بررسی و سرویس سالانه قرار بگیرد.
  در سرویس کولر گازی تمامی موارد زیر باید بررسی و انجام شود:

  1. شست و شوی یونیت داخلی
  2. شست و شوی یونیت خارجی
  3. بررسی گاز دستگاه و شارژ گاز در صورت نیاز
  4. بررسی سلامت قطعات الکتریکی مانند خازن ، برد …..
  5. بررسی عملکرد کمپرسور
  6. بررسی سلامت لوله ها و عایق آنها
   برای مطالعه مقاله ارور کولر گازی شارپ اینجا کلیک کنید.
   تعمیرکار کولر گازی کنوود

  برطرف کردن ارور کولر گازی کنوود در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات کولر گازی کنوود کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع ارور کولر گازی کنوود شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور کولر گازی کنوود در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور کولر گازی کنوود در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور کولر گازی کنوود در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به رفع ارور  کولر گازی کنوود مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور کولر گازی کنوود در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس نصب و رفع ارورهای کولر گازی کنوود را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرات کولر گازی در تهران سرویس آنلاین :

  شما عزیزان میتوانید از طریق شماره تماس شعب تهران سرویس آنلاین ،فرم درخواست خدمات و یا چت انلاین که در گوشه ی تصویر سمت راست قرار داده است با تیم پشتیبانی در تماس بوده و با درخواست خود را ثبت نمایید.
  بعد از ثبت درخوسات تعمیرکار از هریک از روش های بالا یک پیامک حاوی کد اشتراک در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال شده که این کد اشتراک برای فعال سازی گارانتی ۶ ماه باید نزد شما محفوظ بماند.
  قبل از حضور تکنسین در محل ک پیامک دیگر حاوی اطلاعات تکنسین برای شما ارسال شده و در همان زمان تکنسین برای تعیین زمان حضور با شما تماس گرفته و زمان حضور را با شما چک خواهد کرد.
  زمان تقریبی حضور تکنسین در شرایط عادی بین ۶۰ الی ۹۰ دقیقه پیش بینی میشود، که این تایم میتواند با تایم مورد نظر شما تغییر یابد.
  بعد از حضور تکنسین و انجام خدمات یک فاکتور دارای سربرگ و مهر تهران سرویس آنلاین به شما عزیزان ارائه میشود که بهتر است با درج کد اشتراک بر روی آن تا ۶ ماه گارانتی نزد شما عزیزان محفوظ بماند.
  طی یک الی ۳ روز کاری پشتیبانی برای درج نظرات شما از خدمات ارائه شده با شما عزیزان در تماس خواهند بود.
  نکته مهم توجه داشته باشید : از هرگونه تماس مستقیم باتکنسین خودداری نمایید، چرا که در صورت بروز این اتفاق دستگاه شما از گارانتی مجموعه خارج شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد گرفت.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیکترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل کولر گازی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.
  اما در صورتی که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار کولر گازی خود در نظر گرفته اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.
  برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها میتوانید از چند روز قبل ساعت و روز مد نظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات کولر گازی کنوود ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی
  نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.
  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس