تعمیر کولر گازی آیوا AIWA

 • در میان معرفی برندهای تولید کننده کولر گازی این بار به سراغ برندی نام آشنا ، قدمی و با کیفیت آیوا رفته ایم ، و قصد داریم شما را با این برند بیشتر آشنا کنیم ،با تهران سرویس همراه باشید ، تا از تمامی خدمات تهران سرویس برای این برند باخبر شوید.تعمیر کولر گازی آیوا با ضمانت 6 ماه توسط بهترین کارشناسان در کمتر از یک ساعت برای تهرانیان عزیز انجام پذیر است.

  برند آیوا ساخت کدام کشور است ؟

  شرکت آیوا، Aiwa (アイワ؟) شرکت الکترونیک مصرفی ژاپنی بود که از دهه ۱۹۷۰ تا اوایل دهه ۲۰۰۰ تجهیزات صوتی تصویری تولید می‌کرد. سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ توسط شرکت سونی خریداری و در سال ۲۰۰۶ توسط سونی تعطیل گردید.
  آیوا یکی از با کیفیت ترین و پرقدرت ترین محصولات کولر گازی موجود در بازار هستند. این دسته از کولر های گازی در انواع مختلف تولید شده و در محیط های مختلف با توجه به کارایی هایی که دارند  مورد استفاده قرار می گیرند.

  خرید کولر گازی آیوا:

  تهران سرویس انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 5 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند .

  انواع کولر گازی آیوا:

  -کولر گازی اسپیلت آیوا
  -کولر گازی ایستاده آیوا
  -کولر گازی پرتابل آیوا

  ویژگی کولر گازی آیوا:

  -کم صدا
  -کم مصرف
  -بسیار شیک
  -تکنولوژی wifi و فین های طلایی
  -سرمایش + گرمایش
  – دارای گاز مبرد R410
  -تخلیه آب از هر دو طرف
  -دارای موتور توربو و عملکردی بی سر و صدا
  – پرتاب باد در 4 جهت و کارکرد با 0.5 وات برق
  – نمایشگر پنهان
  – فیلتر های چندگانه پلاسما – ضد آلرژی – ضد آنفولانزا

  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی ال جی اینجا کلیک کنید.

  ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

  مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
  -بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر آیوا
  -بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
  -بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
  -بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف

  در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

  مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
  مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
  مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
  مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
  مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
  مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰

  خدمات تهران سرویس برای کولر گازی آیوا:

  -نصب کولر گازی آیوا
  -سرویس کولر گازی آیوا
  -تعمیر کولر گازی آیوا

  نصب کولر گازی آیوا:

  برای نصب کولر گازی آیوا ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی آیوا را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز

  هزینه نصب کولر گازی آیوا:

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسان ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  درخواست نصاب کولر گازی:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

  سرویس کولر گازی:

  سرویس و نگهداری درست از سیستم های برودتی از جمله کولر گازی ضامن طول عمر دستگاه شماست ،قبل از شروع فصل و استفاده ازکولر گازی با ثبت درخواست در تهران سرویس از کارشناسان ما بخواهید جهت سرویس کولر گازی شما به محل اعزام شوند.

  مراحل سرویس کولر گازی:

  شستشوی کولر گازی:

  کولر های گاری مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع کولرگازی تمیز کردن کولر گازی ااز گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  شستشوی فیلر های کولر گازی:

  تمامی فیلتر های کولرگازی توسط بهترین سرویس کار کولر گازی درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر کولر گازی شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.

  تست آمپر کولر گازی:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.

  نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی:

  سرویس دوره ای کولر گازی توسط نمایندگی سرویس کولر گازی سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

  هزینه سرویس کولر گازی آیوا:

  هزینه سرویس کولر گازی برای مشتریان عزز با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است ، و تنها وجه اشتراک تمامی مشتریان عزیز تهران سرویس ضمانت 6 ماهه خدمات تهران سرویس است .تعمیر کولر گازی آیوا

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی آیوا :

  سرویس مرتب کولر گازی باعث میشود کولر گازی شما عملکرد بهتری داشته باشد و شما از هزینه های زیاد تعمیرات رهایی یابید.
  سرویس کولر گازی آیوا باعث کاهش مصرف برق شما خواهد شد .

  تعمیر کولر گازی آیوا:

  در هنگام مواجه شدن با خطا و یا هرگونه خرابی در کولر گازی آیوا خود کافیست با متخصصان تهران سرویس تماس حاصل نمایید تا تعمیرکار مجرب در کمتر از یک ساعت در محل حاضر باشد.

  مشکلات رایج در کولر گازی آیوا:

  -مشکل باد گرم کولرگازی آیوا
  -مشکل صدای زیاد کولرگازی آیوا
  -چک کردن سلامت درب کولر گازی
  -شارژ گاز کولر گازی
  -شستشوی کولر گازی
  -چک کردن فشار گاز کولر گازی
  -تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
  -هواگیری کولر گازی
  -تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  -چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
  -خدمات سرویس سالیانه کولر گازی آیوا
  -تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  -کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  -کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  -کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  -کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  -در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  -دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  -سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.

  خدماتی که تهران سرویس در زمینه تعمیر کولر گازی آیوا به شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی آیوا
  -شارژ گاز کولر گازی آیوا
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی آیوا
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر
  -انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی آیوا
  -نصب اصولی کولر گازی آیوا
  -مشاوره خرید کولر گازی آیوا
  -تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی آیوا
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازیتعمیر کولر گازی آیوا

  تعمیر کمپرسور کولر گازی آیوا:

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی آیوا پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

  شارژ گاز کولر گازی آیوا:

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند. برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی آیوا شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی آیوا ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

  تعمیر کولر گازی آیوا:

  تهران سرویس همواره در تلاش است تا با به کارگیری بهترین نیروها در سراسر تهران اسایش و رفاه را برای شما مشترین عزیز در تهران فراهم آورد.تعمیرکارن تهران سرویس با تعهد و مسئولیت پذیری بالا با قطعات اصل و ضمانت اقدام به تعمیر کولر گازی شما خواهند کرد.تیم پشتیبانی تهران سروس بعه صورت 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.

  سرویس کولر گازی آیوا:

  همانطور که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کردیم سرویس به موقع کولر گازی از بسیاری از هزینه های شما را کم خواهد کرد . سرویس کولر گازی آیوا در تهران سرویس با کمترین نرخ در سراسر تهران انجام خواهد گرفت.

  تعمیر کولر پنجره ای آیوا:

  هر گونه خرابی و تعمیر و همچنین نصب و جابجایی انواع کولر پنجره ای آیوا را به ما بسپارید.کولر های پنجره ای که در بسیاری از مناطق که امکان لوله کشی و نصب پنل داخلی برایشان امکان پذیر نیست بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هران سرویس با سابقه بسیار زیاد در تعمیر کولر گازی پنجره ای آیوا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

  تعمیر کولر ایستاده آیوا:

  این کولرها بیشتر در مکان های بزرگ اداری و مساجد و شرکتها و جاهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. کولرهای گازی ایستاده آیوا کولرهای قدرتمندی هستند. اگر به تعمیر کولر ایستاده آیوا نیاز پیدا کردید فقط یک تماس با اعزام سرویسکار کولر فاصله دارید.

  تعمیر کولر گازی پرتابل:

  تعمیر کولر گازی پرتابل آیوا با قطعات اصلی فقط در تهران سرویس.
  کولر گازی هاس قابل حمل آیوا که این روز ها از طرفداران زیادی هم برخوردار شده است برای مکان های کوچک سر با ارتفاع سقف کوتاه بسیار مناسب است .

  خرید قطعات کولر گازی آیوا:

  اگر شما برای کولر گازی خود نیاز به قطعه اصلی داشتید کافیست با تهران سرویس تماس حاصل نمایید .تهران سرویس تامین کننده قطعات کولر گازی در سراسر ایران قطعه در خواستی را در کمتری زمان ممکن برای شما مشتریان عزیز ارسال خواهد کرد.

  راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های آیوا:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی آیوا دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.
  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.

  برای مطالعه مقاله علت بوی بد کولر گازی چیست؟ اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کولر گازی آیوا

  بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانیست؟

  پیشنهاد ما این است قبل از اقدام به استفاده از کولر گازی خود سرویس کولر گازی خود را انجام دهید.

  هزینه تعمیر کولر گازی آیوا:

  هزینه تعمیر کولر گازی برای مشتریان عزیز متفاوت است و نمیتوان قیمت ثابتی را برای همه ارائه کرد.اما تهران سرویس به شما این اطمینان را میدهد که تمامی نرخ های این مجموعه پایین ترین نرخ بین رقبا و با ضمانت 180 روزه میباشد ،با اطمینان ما را انتخاب کنید.

  لیست ارورهای کولر گازی آیوا:

  اینورتر

  کد خطا E0

  شرح خطا: مشکل در کابل های ارتباطی بین دو یونیت داخل و خارج می باشد.

  کد خطا E1

  شرح خطا: علت خطا از سنسور بیرونی – بررسی اهم سنسور و تعویض آن و در آخر مشکل از برد.

  کد خطا E2

  شرح خطا: اشکال ارور از سنسور دمای کویل داخلی – چک کردن مقدار اهم سنسور و تعویض آن – ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد.

  کد خطا E3

  شرح خطا: این خطا از سنسور دمای کویل خارجی می باشد – چک کردن مقدار اهم سنسور و تعویض آن – ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد.

  کد خطا E4

  شرح خطا: مشکل خطا از نرمال نبودن سیستم دستگاه.

  کد خطا E5

  شرح خطا: علت خطا از عدم تطابق یونیت خارجی و داخلی می باشد.

  کد خطا E6

  شرح خطا: اشکال ارور مربوط است به موتورهای فن داخلی – چک کردن فن و تعویض آن – سیم های ارتباطی چک شود و در آخر ایراد از برد.

  کد خطا E7

  شرح خطا: علت خطا از سنسور دمای بیرونی – بررسی اهم سنسور و تعویض آن و در آخر مشکل از برد.

  کد خطا E8

  شرح خطا: این خطا از سنسور دمای تخلیه می باشد – سیمهای ارتباطی چک شود – چک کردن اهم سنسور و تعویض آن – خرابی مدار برد.

  کد خطا E9

  شرح خطا: مشکل خطا از اختلالات در ماژول.

  کد خطا EA

  شرح خطا: اشکال ارور از سنسور جریان – بررسی اهم سنسور و تعویض آن – سیم های ارتباطی چک شود.

  کد خطا EC

  شرح خطا: مشکل در کابل های ارتباطی بین دو یونیت داخل و خارج می باشد.

  کد خطا EE

  شرح خطا: علت خطا از مدار برد اصلی EEPROM پاک شدن برنامه و برنامه ریزی مجدد.

  کد خطا EF

  شرح خطا: پیغام خطا مربوط می شود به موتورهای فن خارجی – چک کردن فن و تعویض آن – سیم های ارتباطی چک شود و در آخر ایراد از برد.

  کد خطا EH

  شرح خطا: این خطا مشکل از سنسور دمای ورودی می باشد – بررسی اهم سنسور و تعویض آن – چک کردن سیم های ارتباطی و در آخر مشکل از برد.

  کد خطا EP

  شرح خطا: اشکال از دمای بالا در سوئیچ کمپرسور – خرابی سوئیچ و تعویض آن – سیم کشی چک شود.

  کد خطا EU

  شرح خطا: این ارور از سنسور ولتاژ می باشد.

  کد خطا P1

  شرح خطا: اشکال خطا از افت و یا افزایش ولتاژ جریان برق اصلی می باشد.

  کد خطا P2

  شرح خطا: مشکل ارور مربوط است به جریان اضافی در دستگاه.

  کد خطا P4

  شرح خطا: پیغام خطا علت از دمای تخلیه.

  کد خطا P5

  شرح خطا: علت ارور از سرمایش بیش از حد در حالت خنک کننده می باشد.

  کد خطا P6

  شرح خطا: علت ارور گرمایش بیش از حد در حالت خنک کننده می باشد.

  کد خطا P7

  شرح خطا: این خطا از گرم شد بیش از حد در حالت گرمایش است

  چرا تعمیرکار کولر گازی خود را از تهران سرویس انتخاب کنیم؟

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات کولر گازی آیوا
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس