ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور (error 40 80 iran radiator) پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از افراد این پکیج ها را به دلیل قیمت مناسب و کارایی بالا جزو انتخاب های خود به عنوان سیستم گرمایشی منزلشان قرار میدهند.
  اگر شما هم از پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور استفاده میکنید،حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم علت بروز ارور 40 80 در پکیج های ایران رادیاتور را با یکدیگر مورد بررسی قرار داده و راهکار برطرف کردن آن را برای شما عزیزان بیان کنیم.ارور 40 80 مربوط به دستگاههای بدون فن و با مکش طبیعی است و در دستگاه های دارای فن این ارور بروز نخواهد داد. اگر در دفترچه راهنمای پکیج خود ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور را جست و جو کرده باشید، حتما با عبارت : این ارور به دلیل باز شدن مدار ترموستات دود یا همان ترموستات حد اتفاق می افتد روبه رو خواهید شد.
  در ابن مقاله ما قصد داریم به بررسی دلایل بروز این مشکل در پکیج های دیواری ایران رادیاتور پرداخته و به شما عزیزان آموزش دهیم که چگونه میتوانید به راحتی این ارور را در منزل برطرف کنید با ما همراه باشید.
  دوستان عزیز میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با ما به اشتراک گذاشته و یا برای استفاده از مشاوره رایگان ما از طریق چت انلاین یا تماس با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.

  ارور 40 80 در پکیج ایران رادیاتور بیانگر چیست :

  بررسی کد خطای 40 80 در پکیج ایران رادیاتور به ما نشان داده است که این ارور به دلیل نشت دود و فعال شدن سنسور حرارتی دستگاه اتفاق میافتد.اما برای روشن شدن بیشتر موضوع با ما همراه باشید.
  ارور 40 80 به دلیل باز شدن مدار ترموستات دود یا همان ترموستات حد اتفاق می افتد.پکیج های بدون فن ایران رادیاتور دارای ۲ ترموستات حد است.
  ۱. ترموستات ۷۵ درجهٔ کلاهک تعدیل
  ۲. ترموستات ۹۵ درجهٔ مبدل اصلی

  زمانی که ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور شما نشان داده میشود در حقیقت :
  در این حالت سنسور حرارتی دود دستگاه در اثر نشت دود عمل کرده و دستگاه متوقف می‌شود
  معمولاً بعد از ده دقیقه و سردشدن سنسور حرارتی دستگاه به حالت طبیعی برمی‌گردد که البته نیاز به ریست‌کردن دستگاه است.
  در واقع ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور به دلیل باز شدن مدار ترموستات حد به دلیل بالا رفتن دمای کلاهک تعدیل رخ میدهد .
  اگر کلاهک تعدیل داغ‌تر از ۷۵ درجه سانتی‌گراد شود، مدار ترموستات باز می‌شود و پکیج ارور ۴۰ ۸۰ می‌دهد.
  بسیاری از تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور در زمان مواجه‌شدن با ارور 40 80 اگر پکیج در بالکن نصب باشد و فضا کاملا ازاد باشد سنسور دود را حذف مینمانید.این عملا تنها برای پکیج های نصب شده در فضای باز مجاز است.
  ارور 40 80 ایران رادیاتور

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  در صورتی که با مطالعه این مقاله قادر به رفع ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور خود نبودید تنها کافی است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و با ثبت درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود منتظر حضور تعمیرکاران ما باشید.تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.تمامی خدمات این مجموعه با ارائه فاکتور و گارانتی ۶ ماه به شما مشتریان عزیز ارائه میشود.
  برای مطالعه مقاله ارور 60 70 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  هزینه برطرف کردن ارور  40 80 در پکیج ایران رادیاتور چقدر است:

  یکی از رایج ترین سوالاتی که مشتریان عزیز هنگام مواجه شدن با ارور در پکیج ایران رادیاتور برایشان ایجاد می شود، هزینه تعمیر  پکیج است.درست است که با سرچ این ارور تقریباً قطعات معیوب مشخص شده و می توان هزینه تقریبی از تعمیرات را به دست آورد اما از آنجایی که علت ایجاد این ارور تنها بعد از بررسی توسط کارشناس متخصص امکان پذیر است، امکان ارائه نرخ دقیق تعمیرات در مشاوره های تلفنی وجود ندارد.تهران سرویس آنلاین همواره با ارائه خدمات با کمترین نرخ در بین رقبا بیشترین محبوبیت را در بین مصرف کنندگان پکیج دیواری به دست آورده و همواره سعی نموده تا با کاهش هزینه های تعمیراتی مشتریان در این اوضاع اقتصادی اندکی کمک حال مردم عزیزمان باشد.تمامی طرح ها در این مجموعه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور 50 60 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور 40 80 در پکیج ایران رادیاتور :

  همان‌طور که گفتیم ارور 40 80 به دلیل باز شدن مدار ترموستات حد به دلیل بالا رفتن دمای کلاهک تعدیل رخ میدهد .
  1.مشکل دودکش پکیج ایران رادیاتور:
  اگر کلاهک تعدیل داغ‌تر از ۷۵ درجه سانتی‌گراد شود، مدار ترموستات باز می‌شود و پکیج ارور ۴۰ ۸۰ می‌دهد. حال باید به بررسی این موضوع بپردازیم که چرا کلاهک تعدیل در پکیج ایران رادیاتور شما داغ شده است:
  دودکش شرایط مناسبی ندارد:
  حداقل ارتفاعِ دودکش در پکیج‌های بدون فن باید ۲.۵ متر است. اگر دودکش شما از این ارتفاع کمتر باشد ممکن است که با نمایش ارور 40 80 مواجه شوید.
  اگر در طبقات انتهای ساختمان هستید، ارتفاع دودکش را در پشت‌بام بیشتر کنید.
  کلاهک اچ را در پشت‌بام نصب کنید.
  برای مطالعه مقاله آموزش نصب دودکش پکیج اینجا کلیک کنید.
  ۲. ترموستات حد خراب است :
  یکی دیگر از دلایل ارور ۴۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور خرابی ترموستات حد است که باید آنها با نمونهٔ نو جایگزین کرد.
  دمایِ نهایتِ ترموستات حد در پشت قطعه درج می‌شود.
  دقت کنید ترموستاتِ جدید، نهایتاً ۵ درجه بیشتر از ترموستات قبلی باشد.
  نکتهٔ مهم: به‌هیچ‌وجه ترموستاتِ حد دودکش را یکسره نکنید، چراکه انجام این کار خطراتی در پی دارد.
  ترموستات حد پکیج
  ۳. سالم‌بودن کابل‌های متصل به ترموستات را تا برد بررسی کنید:
  برای تست سلامت کابل‌ها می‌توانید، موقتاً دو سر کابل‌های متصل به ترموستات را به هم بچسبانید (اصطلاحاً ترموستات دود را جام پر کنید)
  ۴.وجود گرد و غبار زیاد در محیط:
  ممکن است این ارور در پکیج ایران رادیاتور به دلیل کثیفی کلاهک تعدیل رخ دهد.
  از مسدود نبودن مسیر دوکش اطمینان حاصل کنید.
  قطر دودکش در پکیج‌های بدون فن باید ۱۵ سانتیمتر باشد.
  به‌هیچ‌وجه از دودکش‌های آکاردئونی استفاده نکنید.
  بیشتر از یک زانو در طول دودکش استفاده نشود.
  برای مطالعه مقاله ارور E88 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  چگونه باید ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور را برطرف کنیم؟

  برای برطرف‌کردن ارور 40 80 باید در ابتدا دستگاه را ریست کرده کنید در بیشتر موارد با انجام ریست پکیج ایران رادیاتور این مشکل کاملا برطرف میشود.درغیر این صورت باید به برسی موارد زیر رفته و از صحت و سلامت هریک مطمئن شوید:
  1-دودکش را برسی کنید و مطمئن شوید که استانداردها آن رعایت شده است.
  برای مطالعه مقاله ارور e10 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  شرایط مناسب و ایدئال دودکش در دستگاه‌های بدون فن:
  حداقل قطر دودکش نباید کمتر از 15 سانتیمتر باشد حداقل ارتفاع دودکش باید 4متر باشد حداقل ارتفاع عمودی
  از مجرای خروج دود تا دریچه دودکش باید دوبرابر قطر دودکش، یعنی 31 سانتیمتر باشد هردستگاه پکیج باید
  دارای دودکش مستقل باشد انتهای دودکش باید حتماً دارای کلاهک – H بوده و از سطح پشت‌بام یک متر بالاتر
  بوده و از دیوارهای جانبی 3 متر فاصله داشته باشد مسیر خروج دودکش فاقد هرگونه گرفتگی باشد از طول افقی زیاد بین مجرا تا دریچه و به کار بردن زانوهای اضافی اجتناب گردد)قسمت افقی شیبی برابر 3%رو به بالا داشته باشد.
  2-گرد و غبار را از محیط دودکش پکیج پاک کرده و همواره آن را به صورت مرتب تمیز کنید.
  3-ترموستات حد را بررسی کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
  4-برد و اتصالات پکیج را بررسی کرده واز سلامت ان مطمئن شوید.در صورت نیاز برای تعمیر برد پکیج خود با ما در تماس باشید.
  برد پکیج ایران رادیاتور

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ارور 40 80:

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت تعیین شده در محل حاضر خواهد بود.به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  ۱. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۲. ارسال پیامک تأیید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۳. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۴. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  ۵. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ۶. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  ۷. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
  برای مطالعه مقاله ارور e42 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس