ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور همه ی ما حداقل سالی یکبار ارور را بر روی صفحه ی نمایشگر پکیج خود دیده ایم ، و شاید تعداد کمی از ما آگاهی لازم برای درک علت بروز این مشکل و راهکارهای برطرف کردن آن را داشته باشیم.تهران سرویس آنلاین مدت هاست با بررسی ارور پکیج های مختلف سعی در آن دارد، آگاهی شما را افزایش داده و به شما عزیزان آموزش دهد، در هنگام بروز این ارورها چه اقداماتی باید انجام دهید.یکی از رایج ترین ارورها در پکیج ایران رادیاتور نمایش ارور 40 70 80 بر روی صفحه نمایشگر پکیج است.در این مقاله میخواهیم به صورت کاملا مفصل به دلایل بروز این ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور و نحوه بر طرف کردن آن بپردازیم ارور 4 70 80 معادل ارور E81  پکیج ایران رادیاتور در سری دیجیتال است ، با تهران سرویس آنلاین همراه شوید و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با یکی از پشتیبانی های تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.
  در توضیح ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینگونه ذکر شده است که ترموستات ایمنی قطع کرده ولی دمای آب شوفاژ معمولی می باشد.در زمان بروز این خطای 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور به معنی داغ کردن بیش از حد پکیج می باشد.دلایل مختلفی میتواند باعث بروز این مشل شده باشد که باید تمامی موارد مورد بررسی قرار گیرد.
  برای دانلود فایل ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  در فصل زمستان ممکن است، پکیج ایران رادیاتور شما دچار مشکل شده باشد و شما برای تعمیر آن نیاز به یک تعمیرکار متخصص داشته باشید.
  همانطور که میدانید تعمیر پکیج ایران رادیاتور یک امر تخصصی است، و برای انجام آن لازم است تا شخص از تخصص بالایی برخودردار باشد.
  در صورتی که با مطالعه این مقاله شما قادر به رفع ارور 40 70 80 پکیج خود نبودید ، تنها کافیست با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تکنسین خود را ثبت نمایید.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای ضمانت 6 ماه بوده و با کمترین قیمت در حال ارائه با مشتریان عزیز میباشد.از زمان ثبت درخواست تا حضور تکنسین در محل تنها 1 ساعت زمان کافیست.

  به صورت کاملا مختصر ارور 40 70 80 ایران رادیاتور به دلایل زیر اتفاق میافتد :

  ۱-سوختگی و خرابی پمپ دستگاه
  ۲-سوختگی و خرابی شیر موتوری دستگاه
  ۳-بسته بودن مسیر بای پاس
  ۴-بسته بودن شیرهای رادیاتور در حال زمستانه پکیج
  ۵-خرابی ترموستات حد
  ۶-خرابی ترمیستور شوفاژ
  برای مطالعه مقاله ارور E1 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  دلایل بروز ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور:

  در حالت کلی ارور 40 70 80 را ناشی از داغ کردن بیش از حد پکیج تلقی میکنند.که در بیشتر موارد این ارور به علت عدم سرویس به موقع در پکیج های دیواری اتفاق میافتد.
  شما عزیزان میتوانید با سرویس پکیج در ابتدای شروع فصل زمستان از بروز این مشکل جلوگیری به عمل آورید.
  به دلیل چرخش دائمی آب در مسیر پیکج های دیواری باید آن را هر 6 ماه نهایتا هر سال یکبار سرویس کرده و از نبود رسوب در مسیر انها اطمینان حاصل نمایید.
  وجود رسوب علاوه بر ایجاد ارور در سیکل پکیج باعث بروز مشکل در قطعات مختلف پکیج شما عزیزان خواهد شد.

  1-پمپ پکیج ایران رادیاتور:

  در صورت بروز کوچکترین مشکل برای پمپ پکیج شما این ارور را بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود مشاهده خواهید کرد، از آنجایی که این قطعه بسیار حساس بوده و شما به تنهایی قادر به رفع مکشل نخواهید بود باید با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل نمایید.

  8 علت بروز ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور

  2-بسته بودن هواگیر یا ایرونت پمپ:

  ایرونت پمپ پکیج یا هواگیر پکیج به قطعه‌ای در پکیج گفته می‌شود ، که هوای موجود در پکیج را به صورت خودکار  خارج می‌کند. وجود هوا درون پکیج باعث بروز مشکلاتی از قبیل عدم انتقال صحیح دما، خوردگی لوله‌ها، خرابی پمپ، رسوب گرفتن سایر اجزا و … خواهد شد.بروز مشکل در هواگیر یا همان ایرونت یکی دیگر از عوامل بروز ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور است.

  برای مطالعه مقاله ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  3-بسته بودن مدار رادیاتور:

  اگر به هر دلیلی شیر های رادیاتور بسته باشد ،این ارور را شما مشاهده خواهید کرد، قبل از هر گونه اقدامی ابتدا از باز بودن مسیر رادیاتور ها مطمئن شوید.

  4-معیوب بودن سنسور شوفاژ :

  خراب بودن و یا نیم سوز بودن سنسور شوفاژ باعث بروز این ارور در دستگاه ایران رادیاتور سشما خواهد شد.

  5-سنسور حد پکیج ایران رادیاتور:

  با گرم‌شدن بیش از حد آب گرم مصرفی پکیج به سیستم پکیج خسارات جبران‌ناپذیری وارد می‌شود. سنسورهای ان تی سی (NTC) در پکیج‌ها وظیفه اندازه‌گیری دما و ارسال آن به برد پکیج را بر عهده دارد.
  اگر به هر دلیلی ان تی سی ها به وظایف خود نتوانند درست عمل کنند و دمای آب تا 105 درجه افزایش پیدا کند، وظیفه ترموستات حد این است که دستور قطع‌کردن را به برد فرستاده و پکیج را خاموش کرده و ارور 40 70 80 را نشان می‌دهد.
  برای ازبین‌بردن ارور پکیج 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور در زمان خرابی ntc باید آن را با یک نمونه مشابه تعویض کنید.

  8 دلیل بروز ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  6-خرابی شیر موتوری دستگاه:

  شیر موتوری یا شیر برقی که با نیروی برق کار می کند و وظیفه کنترل کردن میزان جریان آب در پکیج های دیواری را بر عهده دارد.بروز مشکل و معیوب بودن شیر موتوری میتواند باعث بروز ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور شما شود.

  7-بسته بودن مسیر بای پاس:

  بای‌پس پکیج یکی از اصلی‌ترین قطعات پکیج است که وظیفه جلوگیری از کاهش جریان آب ورودی به دستگاه را برعهده دارد. این موضوع تأثیر زیادی را در پیشگیری از سوختن پمپ پکیج ایفا می‌کند.
  وظیفه بای‌پس پکیج ایجاد یک راه میان‌بر در مسیر لوله‌‎های آب در پکیج بوده که قبل از رسیدن جریان آب گرم به رادیاتور از آن مسیری به سمت پمپ آب پکیج ایجاد می‌کند. این اتصال از طریق یک انشعاب از لوله آب با ورودی پمپ آب از طریق بای‌پس پکیج انجام می‌شود.
  علائم خرابی بای‌پس پکیج :
  سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد، علی‌رغم روشن بودن پکیج گرمای آن کافی نمی‌باشد. در این حالت علت گرم‌نشدن آب پکیج می‌تواند به خرابی این قطعه ارتباط دارد.
  آب مصرفی مناسب و کافی بوده؛ ولی سیستم گرمایشی پکیج به‌درستی کار نمی‌کند، دلیل این مشکل می‌تواند بازماندن سوپاپ بای‌پس در نوع تک مبدله باشد.
  دمای مدار گرمایش خوب است؛ ولی دمای آب مصرفی کم است یکی از دلایل این ایراد خرابی سوپاپ بای‌پس در نوع دو مبدله در پکیج است.
  سیستم گرمایش کار می‌کند؛ ولی رادیاتور‌ها گرمای مطلوب را ندارند، این ایراد به دلیل ازبین‌رفتن فنر بای‌پس پکیج در اثر رسوبات است. مصرف گاز پکیج در این حالت علی‌رغم استفاده کاربردی افزایش می‌یابد. بسته شدن مسیر بای پس در اثر عدم سرویس به موقع پکیج منجر به نمایش ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور شما خواهد شد.
  8 دلیل بروز ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  8-ارور 40 70 80 در مدل های آنالوگ پکیج ایران رادیاتور:

  در این ارور در مدل های آنالوگ پکیج های دیواری ایران رادیاتور به معنی بالا رفتن دمای سنسور حد حرارتی یا همان کلید حرارتی است، که در مکان هایی که سختی آب بالاست به علت عدم گردش صحیح آب در پکیج شماست.که این بدان معناست که دستگاه شما نیاز به رسوب زدایی و سرویس سالانه دارد .و از رسوب گرفتگی مبدل اصلی پکیج ایران رادیاتور میباشد.

  برای مطالعه کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.8 علت بروز ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور

  بر طرف کردن ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور:

  1-دستگاه را از برق جدا کنید.
  2-تماس با تعمیرکار پکیج
  3-اقدام به موقع جهت رسوب زدایی و سرویس سالانه دستگاه

  از آنجایی که این ارور در 90% مواقع به دلیل رسوب گرفتن مبدل اصلی دستگاه شماست ، با تماس با سرویسکاران پکیج تهران سرویس آنلاین و اقدام به موقع در جهت رسوب زدایی دستگاه علاوه برطرف شدن این مشکل از خرابی و سوراخ شدن منبع انبساط و سایر قطعات مصرفی دستگاه جلوگیری به عمل آورده اید.
  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/b63251

  برطرف کردن ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست تعمیرکار پکیج 40 70 80 در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  1 – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  2 – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  3– سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  4– حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  5 – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  6 – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  7 – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  8 – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  • سلام خسته نباشید ما برای رفع ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور نیاز به یک تعمیرکار داریم

  • سلام ما از یک ششرکت دیگه تعمیرکار درخواست دادیم اومد 2500 پول خواست تعمیرکار شما اومد با 500 تومن مشکل رو برطرف کرد ممنون که کنار مردم هستید.

  • سلام پکیج ما از وقتی سرویس شده این ارور رو نمایش میده دلیلش چیه ؟

  • سلام ما بارها از خدمات شما استفاده کردیم ممنون از تعمیرکاران خوبتون

  • سلام پکی ما ارور 40 70 80 میداد تعمیرکار اومد 3500 پول گرفت ولی الان بازم این ارور رو میده شما برای ما تعمیرکار میفرستید؟

  • ما چند روزه پکیجمون ارور 40 70 80 میده ولی بعضی موقع ها خودش درست میشه علتش چیه ؟

  • سلام پکیج ایران رادیاتور ما ارور 40 70 80 میداد تعمیرکار اومد گفت از پمپه پمپ پکیج رو عوض کرد اما الان باز اینمشکل رو داریم میتونید راهنمایی بکنید؟

   • سلام دوست عزیز خرابی پمپ پکیج یکی از عومل بروز ارور 40 70 80 است و ممکن است دلایل دیگه ای هم داشته باشه باید توسط تعمیرکار بررسی بشه

  • سلام پکیج ایران رادیاتور ما خطای ۵۰-۸۰دارم و شوفاژ خوبه اما آبگرم ندارم هرچی تعمیر کار اومده نتونسته تعمیر کنه

  • سلام ایران رادیاتور ما ارور ۴۰۷۰۸۰ رو میده نه اب شیرو گرم میکنه نه شوفاژ دلیلش چیه ؟

   • سلام دوست عزیز سوالتون خیلی کلیه کلی مورد شامل ایجاد این ارور میشه که باید بررسی بشه

  • سلام پکیج ما ارور ۴۰۷۰۸۰ رو میده نه اب شیرو گرم میکنه نه شوفاژ علت چیست ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس