ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور

8 دلیل بروز ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور
 • یکی از رایج ترین مشکلات در پکیج ایران رادیاتور نمایش ارور 40 70 80 بر روی صفحه نمایشگر پکیج است.

  در این مقاله میخواهیم به صورت کاملا مفصل به دلایل بروز این ارور و نحوه بر طرف کردن آن بپردازیم ، با تهران سرویس همراه شوید و در صورت داشتن سوال با یکی از پشتیبانی های تهران سرویس تماس حاصل نمایید.تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را به ما بسپارید.

  1-پمپ پکیج ایران رادیاتور:

  در صورت بروز کوچکترین مشکل برای پمپ پکیج شما این ارور را بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود مشاهده خواهید کرد، از آنجایی که این قطعه بسیار حساس بوده و شما به تنهایی قادر به رفع مکشل نخواهید بود باید با تعمیرکار پکیج خود تماس حاصل نمایید.

  8 علت بروز ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور

  2-بسته بودن هواگیر یا ایرونت پمپ:

  ایرونت پمپ پکیج یا هواگیر پکیج به قطعه‌ای در پکیج گفته می‌شود ، که هوای موجود در پکیج را به صورت خودکار  خارج می‌کند. وجود هوا درون پکیج باعث بروز مشکلاتی از قبیل عدم انتقال صحیح دما، خوردگی لوله‌ها، خرابی پمپ، رسوب گرفتن سایر اجزا و … خواهد شد.بروز مشکل در هواگیر یا همان ایرونت یکی دیگر از عوامل بروز ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور است.

  برای مطالعه مقاله ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  3-بسته بودن مدار رادیاتور:

  به هر دلیلی شیر های رادیاتور بسته باشد ،این ارور را شما مشاهده خواهید کرد، قبل از هر گونه اقدامی ابتدا از باز بودن مسیر رادیاتور ها مطمئن شوید.

  4-معیوب بودن سنسور شوفاژ :

  خراب بودن و یا نیم سوز بودن سنسور شوفاژ باعث بروز این ارور در دستگاه ایران رادیاتور سشما خواهد شد.

  5-سنسور حد پکیج ایران رادیاتور:

  خرابی سنسور حد و یا از کار افتادن سیم های سنسور از عوامل نادر در بروز این ارور است.

  8 دلیل بروز ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  6-خرابی شیر موتوری دستگاه:

  شیر موتوری یا شیر برقی که با نیروی برق کار می کند و وظیفه کنترل کردن میزان جریان آب در پکیج های دیواری را بر عهده دارد.بروز مشکل و معیوب بودن شیر موتوری میتواند باعث بروز ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور شما شود.

  7-بسته بودن مسیر بای پاس:

  بای پس پکیج قطعه‌ای کاربردی است که برای جلوگیری از کم آبی دستگاه وسوختن پمپ از آن استفاده می‌شود. در واقع بای پس پکیج برای جبران فشار کم آب و ممانعت از سوختن پمپ در هنگام رسوب گیری لوله‌ها در پکیج تعبیه شده است. بسته شدنمسیر بای پس در اثر عدم سرویس به موقع پکیج منجر به نمایش ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور شما خواهد شد.

  8 دلیل بروز ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  8-ارور 40 70 80 در مدل های آنالوگ پکیج ایران رادیاتور:

  در این ارور در مدل های آنالوگ پکیج های دیواری ایران رادیاتور به معنی بالا رفتن دمای سنسور حد حرارتی یا همان کلید حرارتی است که در مکان هایی که سختی آب بالاست به علت عدم گردش صحیح آب در پکیج شماست.که این بدان معناست که دستگاه شما نیاز به رسوب زدایی و سرویس سالانه دارد .و از رسوب گرفتگی مبدل اصلی پکیج ایران رادیاتور میباشد.

  برای مطالعه کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  8 علت بروز ارور 40 70 80 در پکیج ایران رادیاتور

  بر طرف کردن ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور:

  1-دستگاه را از برق جدا کنید .
  2-تماس با تعمیرکار پکیج
  3-اقدام به موقع جهت رسوب زدایی و سرویس سالانه دستگاه

  از آنجایی که این ارور در 90% مواقع به دلیل رسوب گرفتن مبدل اصلی دسنگاه شماست ، با تماس با سرویسکاران پکیج تهران سرویس و اقدام به موقع در جهت رسوب زذایی دستگاه علاوه برطرف شدن این مشکل از خرابی و سوراخ شدن منبع انبساط و سایر قطعات مصرفی دستگاه جلوگیری به عمل آورده اید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

  برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود در تمام طول مدت شبانه روز کافیست با یکی از شعبات ما تماس حاصل نمایید تا از تمامی خدمات تهران سرویس با ضمانت 6 ماه بهرمند شوید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس