ارور 60 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 60 70 پکیج ایران رادیاتور (error 60 70 ran radiator )پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از افراد این پکیج ها را به دلیل قیمت مناسب و کارایی بالا جزو انتخاب های خود به عنوان سیستم گرمایشی منزلشان قرار میدهند.اگر شما هم از پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور استفاده میکنید،حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم علت بروز ارور 60 70 در پکیج های ایران رادیاتور را با یکدیگر مورد بررسی قرار داده و راهکار برطرف کردن آن را برای شما عزیزان بیان کنیم.ارور 60 70 مربوط به دستگاههای بدون فن و با مکش طبیعی است و در دستگاه های دارای فن این ارور بروز نخواهد داد. اگر در دفترچه راهنمای پکیج خود ارور 60 70 پکیج ایران رادیاتور را جست و جو کرده باشید، حتما با عبارت : یخ زدایی با مشعل روشن روبه رو خواهید شد.در ابن مقاله ما قصد داریم به بررسی دلایل بروز این مشکل در پکیج های دیواری ایران رادیاتور پرداخته و به شما عزیزان آموزش دهیم که چگونه میتوانید به راحتی این ارور را در منزل برطرف کنید با ما همراه باشید.دوستان عزیز میتوانید سوالات خود را در بخش کامنت همین مقاله با ما به اشتراک گذاشته و یا برای استفاده از مشاوره رایگان ما از طریق چت انلاین یا تماس با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین اقدام نمایید.

  ارور 70 60 در پکیج ایران رادیاتور بیانگر چیست :

  همان‌طور که در ابتدای مقاله بیان کردیم ارور 60 70 پکیج ایران رادیاتور به سیستم یخ زدایی با مشعل روشن اشاره دارد در حقیقت هنگامی که سیستم ضد یخ زدگی یا آنتی فریز فعال می شود با این خطا در پکیج ایران رادیاتور مواجه خواهید شد.
  این ارور زمانی نمایان می‌شود که برخلاف سایر ارورها پکیج شما روشن بوده و در حال کار است.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  در صورتی که با مطالعه این مقاله قادر به رفع ارور 60 70 پکیج ایران رادیاتور خود نبودید تنها کافی است با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و با ثبت درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود منتظر حضور تعمیرکاران ما باشید.تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.تمامی خدمات این مجموعه با ارائه فاکتور و گارانتی ۶ ماه به شما مشتریان عزیز ارائه میشود.
  برای مطالعه مقاله ارور E88 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  هزینه برطرف کردن ارور ۶۰ ۷۰ در پکیج ایران رادیاتور چقدر است:

  یکی از رایج ترین سوالاتی که مشتریان عزیز هنگام مواجه شدن با ارور در پکیج ایران رادیاتور برایشان ایجاد می شود، هزینه تعمیر  پکیج است.درست است که با سرچ این ارور تقریباً قطعات معیوب مشخص شده و می توان هزینه تقریبی از تعمیرات را به دست آورد اما از آنجایی که علت ایجاد این ارور تنها بعد از بررسی توسط کارشناس متخصص امکان پذیر است، امکان ارائه نرخ دقیق تعمیرات در مشاوره های تلفنی وجود ندارد.تهران سرویس آنلاین همواره با ارائه خدمات با کمترین نرخ در بین رقبا بیشترین محبوبیت را در بین مصرف کنندگان پکیج دیواری به دست آورده و همواره سعی نموده تا با کاهش هزینه های تعمیراتی مشتریان در این اوضاع اقتصادی اندکی کمک حال مردم عزیزمان باشد.تمامی طرح ها در این مجموعه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور e10 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور ۶۰ ۷۰  در پکیج ایران رادیاتور :

  شاید اولین چیزی که با مطالعه علت ارور 60 70 به ذهن شما عزیزان خطور میکند، این است که خب پکیج ایران رادیاتور شما دچار یخ زدگی شده است.اما این دیدگاه یک تعمیرکار غیر تخصصی است چرا که تعمیرکار زبده و کار بلد آگاهی دارد که بروز این ارور در پکیج های ایران رادیاتور میتواند به دلایل دیگری نیز بروز دهد.
  1.معیوب بودن ntc پکیج دیواری:
  ارور 6070 پکیج ایران رادیاتور به طور کلی مربوط به قسمت ntc یا ترمیستور می شود.پکیج ایران رادیاتور شما به کمک ان تی سی میتواند متوجه یخ زدگی شده و عملکرد یخ زدایی با مشعل روشن را فعال نماید.در حقیقت این ان تی سی است که به تشخصی دما در پکیج کمک میکند.
  حال تصور کنید، در اواسط فصل تابستان انتیسی معیوب شما دمای – 10 سانتی‌گراد را به برد پکیج گزارش کند. متعاقباً برد احساس خطر کرده و ارور 60 70 نمایان می‌شود.
  پس در زمان بروز ارور 60 70 در پکیج ایران رادیاتور خود باید ntc پکیج را نیز تست کنید.
  ntc پکیج
  2.یخ زدگی پکیج :
  اما علت دوم که احتمالش بسیار کمتر است مسئله یخ‌زدگی پکیج است. این مشکل در موارد بسیار نادر اتفاق افتاده و در زمان بروز آن باید به‌وسیلهٔ یک دستگاه حرارتی مانند سشوار به گرم‌کردن پکیج مشغول شوید.
  ما در مقاله‌ای تحت عنوان یخ‌زدن لوله‌های پکیج به‌صورت مفصل به برطرف‌کردن این مشکل پرداخته‌ایم.
  یخ زدن پکیج
  3.معیوب بودن برد پکیج:
  در زمان بروز هر ارور می‌توان نشان اتهام را به سمت برد پکیج گرفت. در ارور ۶۰ ۷۰ هم اگر همه موارد منتفی شود نتیجه می‌گیریم این اشکال و خطا از برد است هر چند که در عمل و به تجربه هم‌چین چیزی دیده نشده است.
  برای مطالعه مقاله ارور e42 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  تعمیر برد پکیج

  پکیج ایران رادیاتور چگونه یخ‌زدگی سیستم را متوجه می‌شود؟

  یکی از سؤالاتی که کاربران با آن مواجه می‌شوند این است که پکیج ایران رادیاتور چگونه متوجه می‌شود که سیستم دچار یخ‌زدگی شده است؟ هنگامی که دمای آب‌رفت و دمای آب برگشت با اختلاف زیاد در پکیج وجود داشته باشند، برد موجود در پکیج دیواری متوجه یخ‌زدن سیستم خواهد شد. لازم به ذکر است بدانید که در هنگام یخ‌زدن کامل سیستم، نیاز است که کاربر به‌منظور جلوگیری از ایجاد خسارت بیشتر، دستگاه را مجدداً راه‌اندازی کند.
  برای مطالعه مقاله ارور E12 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  چگونه باید ارور ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور را برطرف کنیم؟

  در قدم اول برای برطرف‌کردن ارور 60 70 پکیج ایران رادیاتور باید به برسی دستگاه بپردازید و ابتدا مشخص کنید که دستگاه دچار یخ زدگی شده است یا خیر؟
  درصورتی‌که پاسخ این سؤال مثبت باشد باید با استفاده از سشوار به گرم‌کردن لوله‌های پکیج پرداخت و آرام‌آرام دستگاه را از حالت یخ‌زدگی خارج کرد.
  توجه داشته باشید درصورتی‌که میزان یخ‌زدگی کم باشد می‌توانید با روشن گذاشتن دستگاه به این امر کمک کنید؛ اما درصورتی‌که حجم زیادی از دستگاه دچار یخ‌زدگی شده است بهتر است برای جلوگیری از آسیب بیشتر به پکیج دستگاه را خاموش کنید.
  اما درصورتی‌که خبری از یخ‌زدگی پکیج شما نباشد باید از تعمیرکار پکیج خود بخواهید به برسی ntc پکیج شما پرداخته و در صورت معیوب‌بودن این قطعه آن را با یک قطعه نو تعویض نماید.
  در مرحله آخر که پاسخ دو مورد قبل منفی باشد باید به سراغ برد پکیج خود بروید و در صورت نیاز آن را برای تعمیر به یک تعمیرکار متخصص بسپارید.
  تعمیر برد پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین توسط تعمیرکاران حرفه‌ای با کمترین هزینه و بیشترین سرعت انجام خواهد شد.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ارور ۶۰ ۷۰ :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافی است با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت تعیین شده در محل حاضر خواهد بود.به‌خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت‌زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  ۱. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۲. ارسال پیامک تأیید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۳. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ۴. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  ۵. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ۶. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  ۷. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  برطرف کردن ارور ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور ۶۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس