ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور (Error 70 80 Iran Radiator Package) که به علت عدم تشکیل و یا تشخیص شعله بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می‌شود، یکی از رایج‌ترین ارورهای پکیج ایران رادیاتور است که شما می‌توانید با مطالعه این مقاله و داشتن اندکی تجربه به‌راحتی آن را برطرف نمایید.
  پکیج های دیواری نیز مانند سایر سیستم های تهویه مطبوع دارای سیستم هوشمند بوده که به طور اتومات در صورت بروز مشکل قطعه معیوب را تشخیص داده و بر روی صفحه نمایشگر به شما نشان میدهند، نمایش کد های خطا در سری های دیجیتال و آنالوگ پکیج ایران رادیاتور با یکدیگر متفاوت است. سری L پکیج ایران رادیاتور که نوع دیجیتال این نوع برند محسوب می شود، برای نمایش ارور های خود صفحه دیجیتال داشته و ارور را به صورت حروف و اعداد انگلیسی بر روی آن نمایش میدهد، در صورتی که سری M پکیج ایران رادیاتور که همان سری آنالوگ این برند است برای نمایش کدهای خطای خود بر روی صفحه نمایشگر یک سری اعداد انگلیسی نوشته شده که نمایش همزمان دو یا سه عدد بیانگر بروز مشکل در پکیج شما خواهد بود و باید در لیست پکیج های ایران رادیاتور به دنبال راهکار برطرف کردن آن باشید.
  برای دانلود فایل ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  ارور ۷۰۸۰ در سری آنالوگ پکیج ایران رادیاتور کاملا مشابه ارور e۲ در سری دیجیتال پکیج های ایران رادیاتور است.اگر ارور E2 را مطالعه کرده باشید نیازی به مطالعه این مقاله نخواهید داشت.
  در این مقاله به بررسی ارور 70 80 ایران رادیاتور و راه‌های برطرف‌کردن این ارور به‌صورت مفصل پرداخته‌ایم. در صورت نیاز به مشاوره و کارشناس تخصصی می‌توانید در کامنت‌های همین مقاله سؤالات خود را از کارشناسان ما بپرسید، تا دراسرع‌وقت به سؤالات شما عزیزان پاسخ دهیم .
  در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا در کمتر از 1 ساعت متخصص به محل شما اعزام شود.
  به یاد داشته باشید تمامی خدمات ما دارای ضمانت 6 ماه و تخفیف 10 % مخصوص مشتریان دارای عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین است. برای عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین و بهرمندی از تخفیفات ویژه کافی است شماره تماس و مشخصات خود را از طریق فرم درخواست برای ما ارسال کنید، تا کد تخفیف برای شما عزیزان ارسال شود.
  برای مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  شاید برای شما عزیزانی که از برند ایران رادیاتور به عنوان سیستم گرمایشی منزل خود استفاده می کنید، پیش آمده باشد که در اوج سرمای زمستان به دلیل افت فشار گاز و یخ زدگی لوله ها شاهد بروز ارور ۷۰۸۰ در پکیج های ایران رادیاتور خود باشید.
  بصورت کلی ارور ۷۰ ۸۰ را به ارور عدم تشکیل شعله باید شناخت و زمانی که قصد برطرف کردن این ارور را دارید باید به بررسی تمامی عوامل موثر در تشکیل شعله بپردازید ما در ادامه به صورت کاملاً مفصل به راهکارهای برطرف کردن این ارور در منزل پرداخته ایم ، اما درصورتی‌که با مطالعه این مقاله قادر به برطرف‌کردن ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور خود نبوده‌اید، تنها کافی است با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و درخواست کارشناس خود را ثبت نمایید، کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر و اقدام به رفع مشکلات پکیج ایران رادیاتور شما عزیزان خواهند کرد.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و شما مشتریان عزیز می‌توانید با آسودگی خاطر تهران سرویس آنلاین را برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود انتخاب نمایید.ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  هزینه ی برطرف کردن ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  یکی از رایج ترین سوالات مشتریان عزیز در هنگام مواجه شدن با ارور 70 80 نگرانی از بابت هزینه های تعمیراتی دستگاهشان هستند.در پاسخ به این سوال مشتریان عزیز باید بگویم که تا زمان بررسی دستگاه توسط تکنسین متخصص و مشخص شدن علت بروز ارور  70 80 در پکیج نمیتوان نظر قطعی درباره هزینه های تعمیراتی دستگاه داد.
  اما تهران سرویس آنلاین این نوید را به مشتریان عزیز میدهد که باکیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت ها عرضه کرده و خیال مشتریان خود را از بابت کیفیت خدمات انجام شده آسوده نماید.

  علت بروز ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور:

  در حالت عادی که فشار گاز ساختمان شما نرمال است، تنظیمات شیر گازی دستگاه شما برای آن حالت تنظیم شده و در فصل زمستان باتوجه‌به سرمای هوا و بالارفتن میزان مصرف و افت فشار گاز این اختلال در دستگاه شما به وجود می‌آید.در بسیاری از موارد با تنظیم مجدد شیر گازی این مشکل برطرف می‌شود.به‌طورکلی این ارور به علت عدم تشخیص شعله در پکیج نمایش داده می‌شود.
  در نظر داشته باشید، ارور ۷۰ ۸۰ ایران رادیاتور معادل ارور e2 در پکیج های سری دیجیتال ایران رادیاتور مانند l28ff یا  l24ff است.
  جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.رفع ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  رفع ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  1-گاز ساختمان را چک کنید:

  قبل از هر چیزی ازآنجایی‌که این ارور مربوط به عدم تشخیص شعله در پکیج است لطفاً قبل از دست زدن به دستگاه از باز بودن شیر گاز ساختمان و عدم قطعی گاز اطمینان حاصل نمایید و سپس به سراغ مراحل بعدی بروید.به خاطر داشته باشید شیر گاز در حالت قطع به صورت عمود روی لوله قرار میگیرد.شیر گاز

  2-باز کردن شیر گاز:

  ازآنجایی‌که شاید داخل شلنگ گاز شما دچار گرفتگی شده باشد و یا گاز با مقدار زیادی هوا مخلوط شده باشد شیر گاز پکیج خود را از حالت اتصال خارج کنید گاز را باز کنید تا زمانی که بوی گاز را استشمام کنید گاز را قطع نکنید. به‌محض استشمام بوی گاز را بسته و شلنگ را به دستگاه متصل نمایید.
  (توجه داشته باشید در هنگام تست این مرحله تمامی درب و پنحر ها را باز بگذارید )

  در این مرحله اگر مشکل شما ازافت فشار باشد فشار گاز را میتوان بالا برد:

  • کاور پکیج را باز می کنیم
  • پیچ کنترل گاز را پیدا می کنیم
  • قاب شیشه ای را بیرون می کشیم
  • پیچ تنظیم شیر کنترل را در جهت عقربه های ساعت می چرخانیم
  • پکیج را ریست می کنیم

  شیرگازی پکیج ایران رادیاتور

  3-ریست کردن پکیج :

  2 یا 3 بار پکیج خود را ریست کنید و اجازه دهید تا مرحله تشخیص شعله پیشروی کنید با این کار تمامی هوای داخل پکیج خارج شده و پکیج در صورت نداشتن مشکل دیگر روشن می‌شود.اگر روش ریست کردن پکیج خود را بلد نیستید،کافی است همین حالا پکیج را از برق خارج کرد و به مدت 5 دقیقه صبر کنید و مجددا پکیج را به برق وصل کنید.

  4-شیر گاز پکیج ایران رادیاتور:

  اگر بعد از تست مراحل بالا همچنان مشکل شما پا برجاست باید به سراغ شیر گاز دستگاه بروید. اگر بعد از تست گاز پکیج و ریست مجدد شما از دودکش دستگاه بوی گاز را استشمام کردید؛ یعنی شیر گاز سالم است و مشکل از جرقه زدن و قسمت جرقه است.

  راه دوم:

  روکش پکیج خود را باز کنید و سپس دستگاه را روشن کنید و هنگام جرقه زدن به‌وسیلهٔ یک کبریت روی مشعل پکیج را روشن کنید اگر پکیج روشن شد، یعنی مشکل شما از قسمت جرقه‌زن پکیج است.

  5-مشکل برد پکیج:

  معیوب بودن برد پکیج به دو صورت بروز پیدا میکند:

  • حالت اول:وصل نکردن شیر گاز
  • حالت دوم:جرقه نزدن برد بعد از باز شدن شیر گاز

  اگر بوبین 220 را تست کردید و بوبین سالم بوده؛ اما همچنان شعله برقرار نمی‌شود و اصلاً گاز از شیر کنترل خارج نمی‌شود به‌طورقطع رله شیر گاز روی برد الکترونیک سوخته که باید توسط تکنسین برد تعمیر شود.

  6-تنظیم نبودن جرقه زن:

  میله جرقه زن باید در فاصله مشخصی از مشعل قرار بگیرد که اگر این فاصله بیشتر یا کمتر شود در هنگام تشخیص شعله به دلیل تنظیم نبودن این فاصله شعله تشکیل نمیشود.فاصله استاندارد 3 تا 5 میلیمتر میباشد.

  جرقه زن پکیج ایران رادیاتور

  6-ترانس جرقه زن:

  اگر پس باز کردن درب محفظه احتراق متوجه شدید شیر کنترل، گاز را وصل می‌کند؛ ولی هیچ جرقه‌ای زده نمی‌شود و بعد از چند لحظه دیگر گاز هم قطع شده و ارور 70 80 ظاهر می‌شود به‌خاطر سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک است.

  7-بررسی دودکش پکیج ایران رادیاتور:

  پکیج دیواری باید دارای دودکش باشد ، در صورت نداشتن دودکش برخی موارد شاهد ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور هستیم.دودکش پکیج ایران رادیاتور باید کاملا مناسب و استاندارد پکیج باشد تا بتواند دود و گازهای ناشی از احتراق را خارج کرده و زمینه عملکرد مناسب پکیج را ایحاد کند.
  •هرگز نباید دودکش مخصوص پکیج‌های فن دار خارج از استاندارد شرکت نصب شود و شما باید هنگام نصب دودکش‌ها به استاندارد آن‌ها دقت نمایید.
  •لوله‌های دودکش پکیج دیواری فن دار حتماً باید در محیط آزاد (محیط بیرون از خانه) نصب شود تا هم دودهای ایجاد شده در دستگاه را به محیط بیرون هدایت کند و هم هوای موردنیاز دستگاه را از بیرون تأمین نماید.
  •نهایت طول لوله‌های دودکش باید 4 متر افقی باشد که به‌ازای استفاده از هر زانو، یک متر از طول 4 متر لوله کم می‌شود.

  ⚡روش اول⚡ ✅باز کردن شیلنگ گاز زیر پکیج
  ⚡راه حل دوم⚡ ✅ ریست کردن چندباره دستگاه
  ⚡سومین روش⚡ ✅اطمینان از سالم بودن جرقه زن و مکان قرارگیری آن
  ⚡روش چهارم⚡ ✅ اطمینان از سلامت برد پکیج
  ⚡راه حل پنجم⚡ ✅اطمینان از باز بودن مسیر دودکش پکیج
  ⚡بررسی برنر⚡ ✅برنر پکیج را چک کرده و مطمئن شوید سوراخ های روی آن مسدود نباشد

  برای مطالعه مقاله ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  8-کمبود اکسیژن در دستگاه :

  در بسیاری از موارد گرفتگی مسیر دودکش باعث بروز ارور 70 80 در پکیج خواهد شد.همانطور که میدانید نرسیدن اکسیژن مانع ایجاد شعله در برنر خواهد شد.بهتر است هنگام بروز این ارور دودکش پکیج خود را بررسی کرده و از سلامت دودکش و باز بودن مسیر آن مطمئن شوید.برخی مواقع پرندگان در مسیر دودکش شما اقدام به ساختن لانه کرده و یا با ریختن چوب و سایر چیزها باعث گرفتگی مسیر دودکش شما میشوند که برای بررسی کافی است هر چند وقت یکبار کاملا مسیر دودکش را بررسی کرده و در صورت نیاز تمیز نمایید.
  تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  جدول عوامل موثر در ایجاد ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  عوامل موثر بررسی
  گاز از قطع نبودن گاز و تنظیم بودن فشار آن اطمینان حاصل کنید.
  جرقه زن پکیج از سالم بودن جرقه زن و محل درست قرار گیری آن اطمینان حاصل نمایید.
  اکسیژن از باز بودن مسیر دودکش پکیج اطمینان حاصل نمایید
  شیر برقی شیر برقی دستگاه هرا تست مرده و مطمئن شوید که به درستی عمل میکند.
  برد پکیج از سلامت برد پکیج خود مطمئن شوید.
  بررسی برنر برنر پکیج را چک کرده و مطمئن شوید سوراخ های روی آن مسدود نباشد.
  میله یون میله بون را به صورت جدا بررسی کنید.

  تنظیم شیر گازی و رفع ارور 70 80 ایران رادیاتور :

  همان‌طور که در ابتدای مقاله اجرا کردیم ارور ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور بر اثر افت فشار گاز اتفاق چنانچه تمامی موارد بالا را چه کردی حال باید به سراغ شیر گاز دستگاه برویم و با تنظیم این قطعه مشکل را برطرف نماییم.
  برای رفع این مشکل شما باید قطعات پکیج را به‌خوبی بشناسید ما برای سهولت کار شما عکس شیر گازی را در ادامه درج کرده ایم، شما می توانید با دنبال کردن شیر گاز دستگاه شیر گازی را پیدا کنید، چراکه شیر گازی درست همان قطعه ای است که شلنگ گاز به آن متصل شده است است ، ما برای تنظیم شیر گازی فقط با پیچ دستگاه کار می کنیم،پیچ شیر گازی یک پیچ پلاستیکی است،که در یک قاب شیشه‌ای قرار گرفته است. توجه داشته باشید هیچگاه به ناگهان پیچ شیر گاز ایران نچرخانید. همینطور که پیچ چهارسوی پلاستیکی را با یک پیچ گوشتی نگه میداریم ،که تکان نخورد مهره برنجی که درست در زیر همان پیچ پلاستیکی قرار دارد را با یک آچار تخت نمره ۱۰ به سمت عقربه های ساعت به اندازه خیلی کم یعنی چند میلیمتر میچرخانیم.
  در ادامه کافیست یکبار پکیج خود را ریست کنیم و سپس  با راه اندازی مجدد دستگاه گاه متوجه رفع ارور ۷۰۸۰ خواهید شد.تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  سوالات رایج درباره ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  اگر پکیج ایران رادیاتور در حالت گرمایشی به‌خوبی کار می‌کند؛ اما در حالت مصرفی با ارور ۷۰۸۰ روبه‌رو می‌شویم دلیل آن چیست؟

  در صورت سرویس نکردن پکیج خود و رسوب داشتن مبدل ثانویه و بای‌پس دستگاه ما در حالت مصرفی ممکن است با بروز این ارور مواجه شویم.

  روش سریع برطرف کرن ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  ابتدا قبل از هر کاری شیلنگ ورودی گاز زیر پکیج را بازکرده و از وجود گاز و فشار مناسب اطمینان حاصل کنید.
  ممکن است شیر کنترل گاز معیوب باشد.
  ممکن است برد الکترونیک پکیج معیوب باشد.
  مسدود بودن سوراخ‌های شعله روی برنر در اطراف جرقه‌زن که با یک مسواک می‌توانید آن قسمت را تمیز نمایید.
  تنظیم نبودن فاصله چینی جرقه تا برنر
  فاصله استاندارد 3 تا 5 میلیمتر میباشد.
  نکته: درصورتی‌که شعله تشکیل شده و بعد از چند ثانیه قطع شود و این مسئله مدام تکرار شود ممکن است که یون ایراد داشته باشد.
  تنظیم نبودن فشار گاز اولیه
  فشار گاز اولیه باید حدود ۲۰ میلی بار فشار داشته باشد.
  برای تنظیم شیر کنترل گاز به روشی که گفته شد عمل کنید.

  ارور 70 80 در کدامیک از پکیج های ایران رادیاتور اتفاق میافتد:

  اگر شما از پکیج‌های E، BM، ECO و M ایران رادیاتور در منزل و یا محل کار خود استفاده می‌کنید، باید بدانید این ارور ممکن است، برای شما هم به وجود بیابید.
  پکیج ایران رادیاتور FF24 که مدتی طولانی خاموش و شیر گازش هم‌بسته بوده است را بعد از باز کردن کاور فلزی و روشن شدن دستگاه ارور 7080 را روی صفحه نمایشگر مشاهده می‌کنیم و بعد از چند مرحله ریست کردن دستگاه روشن می‌شود؛ ولی موقع نصب کاور فلزی و جا زدن آن بلافاصله شعله خاموش شده و ارور 7080 می‌دهد علت آن چیست؟
  هنگام بروز چنین مشکلی در دستگاه خود کافی است دریچه‌های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید و کنار بگذارید مشکل شما برطرف خواهد شد.

  درصورتی‌که ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور برطف نشد چه مواردی را باید بررسی کرد؟

  این ارور باید بعد از بررسی موارد گفته شده برطرف شود؛ اما اگر به دلیلی نتوانید آن را برطرف نمایید به بررسی موارد زیر بپردازید:
  تنظیم شعله با گیج مخصوص
  تنظیم بودن میله جرقه‌زن (فاصله استاندارد ۳ تا ۵ میلیمتر)
  بررسی سلامت شیر کنترل
  عیب‌یابی برد الکترونیک پکیج
  مسدود نبودن سوراخ‌ها شعله بر روی برنر
  تنظیم فشار گاز اولیه (حدود ۲۰ میلی بار فشار)
  رفع ایراد در میله یون

  هزینه برطرف کردن ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟

  یکی از رایج ترین سوالات مشتریان عزیز در هنگام مواجه شدن با ارور 70 80 ایران رادیاتور هزینه ی تعمیر این ارور است.
  همانطور که با مطالعه این مقاله متوجه شدید، ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور دلایل مختلفی داشته و ممکن است علت بروز آن برای هریک از مشتریان با مشتری دیگر متفاوت باشد.برای اطلاع دقیق از هزینه ی تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود همین حالا با کارشناس تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.تعمیرکار در حال تعمیر ارور 70 80

  برطرف کردن ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران:

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران:

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.ارور 70 80

  https://b2n.ir/p33808
  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :
  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  • ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  • ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس