ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور (Error 70 80 Iran Radiator Package) که به علت عدم تشکیل و یا تشخیص شعله بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می‌شود، یکی از رایج‌ترین ارورهای پکیج ایران رادیاتور است که شما می‌توانید با مطالعه این مقاله و داشتن اندکی تجربه به‌راحتی آن را برطرف نمایید، ما در این مقاله به بررسی ارور 70 80 ایران رادیاتور و راه‌های برطرف‌کردن این ارور به‌صورت مفصل پرداخته‌ایم. در صورت نیاز به مشاوره و کارشناس تخصصی می‌توانید در کامنت‌های همین مقاله سؤالات خود را از کارشناسان ما بپرسید، تا دراسرع‌وقت به سؤالات شما عزیزان پاسخ دهیم .
  در صورت نیاز به تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا در کمتر از 1 ساعت متخصص به محل شما اعزام شود.
  به یاد داشته باشید تمامی خدمات ما دارای ضمانت 6 ماه و تخفیف 10 % مخصوص مشتریان دارای عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین است. برای عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین و بهرمندی از تخفیفات ویژه کافی است شماره تماس و مشخصات خود را از طریق فرم درخواست برای ما ارسال کنید، تا کد تخفیف برای شما عزیزان ارسال شود.
  برای مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  درصورتی‌که با مطالعه این مقاله قادر به برطرف‌کردن ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور خود نبوده‌اید، تنها کافی است با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و درخواست کارشناس خود را ثبت نمایید، کارشناسان ما در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر و اقدام به رفع مشکلات پکیج ایران رادیاتور شما عزیزان خواهند کرد .
  تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و شما مشتریان عزیز می‌توانید با آسودگی خاطر تهران سرویس آنلاین را برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود انتخاب نمایید.

  علت بروز ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور:

  در حالت عادی که فشار گاز ساختمان شما نرمال است، تنظیمات شیر گازی دستگاه شما برای آن حالت تنظیم شده و در فصل زمستان باتوجه‌به سرمای هوا و بالارفتن میزان مصرف و افت فشار گاز این اختلال در دستگاه شما به وجود می‌آید.در بسیاری از موارد با تنظیم مجدد شیر گازی این مشکل برطرف می‌شود.به‌طورکلی این ارور به علت عدم تشخیص شعله در پکیج نمایش داده می‌شود.
  در نظر داشته باشید، ارور ۷۰ ۸۰ ایران رادیاتور معادل ارور e2 در پکیج های سری دیجیتال ایران رادیاتور مانند l28ff یا  l24ff است.
  جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  رفع ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  رفع ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  1-گاز ساختمان را چک کنید:

  قبل از هر چیزی ازآنجایی‌که این ارور مربوط به عدم تشخیص شعله در پکیج است لطفاً قبل از دست زدن به دستگاه از باز بودن شیر گاز ساختمان و عدم قطعی گاز اطمینان حاصل نمایید و سپس به سراغ مراحل بعدی بروید.به خاطر داشته باشید شیر گاز در حالت قطع به صورت عمود روی لوله قرار میگیرد.شیر گاز

  2-باز کردن شیر گاز:

  ازآنجایی‌که شاید داخل شلنگ گاز شما دچار گرفتگی شده باشد و یا گاز با مقدار زیادی هوا مخلوط شده باشد شیر گاز پکیج خود را از حالت اتصال خارج کنید گاز را باز کنید تا زمانی که بوی گاز را استشمام کنید گاز را قطع نکنید. به‌محض استشمام بوی گاز را بسته و شلنگ را به دستگاه متصل نمایید.
  (توجه داشته باشید در هنگام تست این مرحله تمامی درب و پنحر ها را باز بگذارید )

  در این مرحله اگر مشکل شما ازافت فشار باشد فشار گاز را میتوان بالا برد:

  • کاور پکیج را باز می کنیم
  • پیچ کنترل گاز را پیدا می کنیم
  • قاب شیشه ای را بیرون می کشیم
  • پیچ تنظیم شیر کنترل را در جهت عقربه های ساعت می چرخانیم
  • پکیج را ریست می کنیم

  شیرگازی پکیج ایران رادیاتور

  3-ریست کردن پکیج :

  2 یا 3 بار پکیج خود را ریست کنید و اجازه دهید تا مرحله تشخیص شعله پیشروی کنید با این کار تمامی هوای داخل پکیج خارج شده و پکیج در صورت نداشتن مشکل دیگر روشن می‌شود.

  4-شیر گاز پکیج ایران رادیاتور:

  اگر بعد از تست مراحل بالا همچنان مشکل شما پا برجاست باید به سراغ شیر گاز دستگاه بروید. اگر بعد از تست گاز پکیج و ریست مجدد شما از دودکش دستگاه بوی گاز را استشمام کردید؛ یعنی شیر گاز سالم است و مشکل از جرقه زدن و قسمت جرقه است.

  راه دوم:

  روکش پکیج خود را باز کنید و سپس دستگاه را روشن کنید و هنگام جرقه زدن به‌وسیلهٔ یک کبریت روی مشعل پکیج را روشن کنید اگر پکیج روشن شد، یعنی مشکل شما از قسمت جرقه‌زن پکیج است.

  5-مشکل برد پکیج:

  معیوب بودن برد پکیج به دو صورت بروز پیدا میکند:

  • حالت اول:وصل نکردن شیر گاز
  • حالت دوم:جرقه نزدن برد بعد از باز شدن شیر گاز

  اگر بوبین 220 را تست کردید و بوبین سالم بوده؛ اما همچنان شعله برقرار نمی‌شود و اصلاً گاز از شیر کنترل خارج نمی‌شود به‌طورقطع رله شیر گاز روی برد الکترونیک سوخته که باید توسط تکنسین برد تعمیر شود.

  6-تنظیم نبودن جرقه زن:

  میله جرقه زن باید در فاصله مشخصی از مشعل قرار بگیرد که اگر این فاصله بیشتر یا کمتر شود در هنگام تشخیص شعله به دلیل تنظیم نبودن این فاصله شعله تشکیل نمیشود.فاصله استاندارد 3 تا 5 میلیمتر میباشد.

  جرقه زن پکیج ایران رادیاتور

  6-ترانس جرقه زن:

  اگر پس باز کردن درب محفظه احتراق متوجه شدید شیر کنترل، گاز را وصل می‌کند؛ ولی هیچ جرقه‌ای زده نمی‌شود و بعد از چند لحظه دیگر گاز هم قطع شده و ارور 70 80 ظاهر می‌شود به‌خاطر سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک است.

  7-بررسی دودکش پکیج ایران رادیاتور:

  پکیج دیواری باید دارای دودکش باشد ، در صورت نداشتن دودکش برخی موارد شاهد ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور هستیم.
  برای مطالعه مقاله ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  جدول عوامل موثر در ایجاد ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  عوامل موثر بررسی
  گاز از قطع نبودن گاز و تنظیم بودن فشار آن اطمینان حاصل کنید.
  جرقه زن پکیج از سالم بودن جرقه زن و محل درست قرار گیری آن اطمینان حاصل نمایید.
  اکسیژن از باز بودن مسیر دودکش پکیج اطمینان حاصل نمایید
  شیر برقی شیر برقی دستگاه هرا تست مرده و مطمئن شوید که به درستی عمل میکند.
  برد پکیج از سلامت برد پکیج خود مطمئن شوید.
  بررسی برنر برنر پکیج را چک کرده و مطمئن شوید سوراخ های روی آن مسدود نباشد.
  میله یون میله بون را به صورت جدا بررسی کنید.

  تنظیم شیر گازی و رفع ارور 70 80 ایران رادیاتور :

  همان‌طور که در ابتدای مقاله اجرا کردیم ارور ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور بر اثر افت فشار گاز اتفاق چنانچه تمامی موارد بالا را چه کردی حال باید به سراغ شیر گاز دستگاه برویم و با تنظیم این قطعه مشکل را برطرف نماییم.
  برای رفع این مشکل شما باید قطعات پکیج را به‌خوبی بشناسید ما برای سهولت کار شما عکس شیر گازی را در ادامه درج کرده ایم، شما می توانید با دنبال کردن شیر گاز دستگاه شیر گازی را پیدا کنید، چراکه شیر گازی درست همان قطعه ای است که شلنگ گاز به آن متصل شده است است ، ما برای تنظیم شیر گازی فقط با پیچ دستگاه کار می کنیم،پیچ شیر گازی یک پیچ پلاستیکی است،که در یک قاب شیشه‌ای قرار گرفته است. توجه داشته باشید هیچگاه به ناگهان پیچ شیر گاز ایران نچرخانید. همینطور که پیچ چهارسوی پلاستیکی را با یک پیچ گوشتی نگه میداریم ،که تکان نخورد مهره برنجی که درست در زیر همان پیچ پلاستیکی قرار دارد را با یک آچار تخت نمره ۱۰ به سمت عقربه های ساعت به اندازه خیلی کم یعنی چند میلیمتر میچرخانیم.
  در ادامه کافیست یکبار پکیج خود را ریست کنیم و سپس پس با راه اندازی مجدد دستگاه گاه متوجه رفع ارور ۷۰۸۰ خواهید شد.

  سوالات رایج درباره ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  اگر پکیج ایران رادیاتور در حالت گرمایشی به‌خوبی کار می‌کند؛ اما در حالت مصرفی با ارور ۷۰۸۰ روبه‌رو می‌شویم دلیل آن چیست؟

  در صورت سرویس نکردن پکیج خود و رسوب داشتن مبدل ثانویه و بای‌پس دستگاه ما در حالت مصرفی ممکن است با بروز این ارور مواجه شویم.

  ارور 70 80 در کدامیک از پکیج های ایران رادیاتور اتفاق میافتد:

  اگر شما از پکیج‌های E، BM، ECO و M ایران رادیاتور در منزل و یا محل کار خود استفاده می‌کنید، باید بدانید این ارور ممکن است، برای شما هم به وجود بیابید.
  پکیج ایران رادیاتور FF24 که مدتی طولانی خاموش و شیر گازش هم‌بسته بوده است را بعد از باز کردن کاور فلزی و روشن شدن دستگاه ارور 7080 را روی صفحه نمایشگر مشاهده می‌کنیم و بعد از چند مرحله ریست کردن دستگاه روشن می‌شود؛ ولی موقع نصب کاور فلزی و جا زدن آن بلافاصله شعله خاموش شده و ارور 7080 می‌دهد علت آن چیست؟
  هنگام بروز چنین مشکلی در دستگاه خود کافی است دریچه‌های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید و کنار بگذارید مشکل شما برطرف خواهد شد.

  https://b2n.ir/p33808

  • سلام پکیج ما چندین ماهه شبا ارور 70 80 میده صبح زمانی که درجه دما رو بالا میبریم مشکل حل میشه علتش چیه ؟

  • پکیج ما در حالت دستگاه روی گرمایشی خوب کار میکنه اما روی مصرفی مشکل برمیخوره مشکل از کدوم قطعه است ؟

   • دوست عزیز پکیج باید بررسی بشه ولی به احتمال بسیار زیاد بای پس دستگاه مشکل داره و یا مبدل ثانویه دستگاه شما نیاز به رسوب زدایی داره

  • پکیج ایران رادیاتور رو حالت تابستون که قرار میدیم چراغ سبز بالای ولوم خاموش نمیشه بعد از مدتی هم ارور 7080 میده ینی اشکال از برد میتونه باشه؟

  • سلام پکیج ایران رادیاتورکه بعد از باز کردن کاور فلزی و روشن کردن ارور 7080 را نمایش میده و بعد از چند مرحله ریست روشن میشود ولی موقع نصب کاور فلزی و جا زدن آن بلافاصله شعله خاموش میشه و ارور 7080 میده . اگر دوباره کاور را باز کنم و یا ازاد و شل کنم شعله تشکیل میشه و عادی کار میکنه مشکل از کدوم قسمت است ؟

   • سلام دوست عزیز لطفا دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را کنار بگذارید مشکل برطرف میشه

  • سلام امکان داره شیر گاز دستگاه دچار مشکل شده باشه و خطای 7080 نشون بده دستگاه؟

  • سلام طبق تجربه ی ما کم و زیاد شدن گاز یکی از عواملیه که باعث میشه دستگاه ارور 70 80 رو نمایش بده

  • سلام ممنون بابت مقاله کامل و کاربدیتون. من تعمیرکار پکیج هستم و این مقاله که برای ارور 70 80 نوشتید خیلی کمکم کرد.

  • سلام وقت بخیر آیا این امکان هست که شیر گاز خراب باشه و خطای 7080 نشون بده دستگاه؟

  • سلام وقت بخیر مهندس برای تنظیم شیر برقی پیچ رو به کدوم طرف باید بچرخانیم ؟

  • سلام پکیج ما در بالکن قرار داره از دیشب که برف اومده ارور 70 80 میده مشکل از چیه

  • سلام جرقه زن پکیج ما خرابه و دستگاه ارور 70 80 میده قیمت جرقه زن چنده ؟

   • سلام دوست عزیز قیمت این قطعه از 30 هزار تومان شروع میشه برای اطلاع دقیق تر لطفا تماس بگیرید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس