ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور (Error 70 80 Iran Radiator Package)که به علت عدم تشکیل و یا تشخیص شعله بر روی صفحه نمایشگر ظاهر میشود ،یکی از رایج ترین ارورهای پکیج ایران رادیاتور است ، که شما میتوانید با مطالعه این مقاله و داشتن اندکی تجربه به راحتی آن را برطرف نمایید ،ما در این مقاله به بررسی ارور 70 80 ایران رادیاتور و راه های برطرف کردن این ارور به صورت مفصل پرداخته ایم .

  در صورت نیاز به مشاوره و کارشناس تخصصی میتوانید در کامنت های همین مقاله سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید ، تا در اسرع وقت به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم .

  در  صورت نیاز به تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید ،تا در کمتر از 1 ساعت متخصص به محل شما اعزام شود.
  به یاد داشته باشید تمامی خدمات ما دارای ضمانت 6 ماه و تخفیف 10 % مخصوص مشتریان دارای عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین است.برای عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین و بهرمندی از تخفیفات ویژه کافیست شماره تماس و مشخصات خود را از طریق فرم درخواست برای ما ارسال کنید ،تا کد تخفیف برای شما عزیزان ارسال شود.

  دلایل بروز ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور:

  در حالت عادی که فشار گاز ساختمان شما نرمال است، تنظیمات شیر گازی دستگاه شما برای آن حالت تنظیم شده و در فصل زمستان با توجه به سرما ی هوا و بالا رفتن میزان مصرف و افت فشار گاز این اختلال در دستگاه شما بوجود می آید.
  در بسیاری از موارد با تنظیم مجدد شیر گازی این مشکل برطرف میشود.
  به طور کلی این ارور به علت عدم تشخیص شعله در پکیج نمایش داده میشود.

  رفع ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور

  رفع ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  1-گاز ساختمان را چک کنید:

  قبل از هر چیزی از آنجایی که این ارور مربوط به عدم تشخیص شعله در پکیج است لطفا قبل از دست زدن به دستگاه از باز بودن شیر گاز ساختمان و عدم قطعی گاز اطمینان حاصل نمایید .و سپس به سزاغ مراحل بعدی بروید.

  2-باز کردن شیر گاز:

  از آنجایی که شاید داخل شلنگ گاز شما دچار گرفتگی شده باشد و یا گاز با مقدار زیادی هوا مخلوط شده باشد شیر گاز پکیج خود را از حالت اتصال خارج کنید گاز را باز کنید تا زمانی که بوی گاز را استشمام کنید گاز را قطع نکنید .به محض استشمام بوی گاز گاز را بسته و شلنگ را به دستگاه متصل نمایید.

  (توجه داشته باشید در هنگام تست این مرحله تمامی درب و پنحر ها را باز بگذارید )

  در این مرحله اگر مشکل شما ازافت فشار باشد فشار گاز را میتوان بالا برد:

  • کاور پکیج را باز می کنیم
  • پیچ کنترل گاز را پیدا می کنیم
  • قاب شیشه ای را بیرون می کشیم
  • پیچ تنظیم شیر کنترل را در جهت عقربه های ساعت می چرخانیم
  • پکیج را ریست می کنیم

  شیرگازی پکیج ایران رادیاتور

  3-ریست کردن پکیج :

  2 یا 3 بار پکیج خود را ریست کنید و اجازه دهید تا مرحله تشخیص شعله پیش روی کنید با این کار تمامی هوای داخل پکیج خارج شده و پیکج در صورت نداشتن مشکل دیگر روشن میشود.

  4-شیر گاز پکیج ایران رادیاتور:

  اگر بعد از تست مراحل بالا همچنان مشکل شما پا برجاست باید به سراغ شیرگاز دستگاه بروید.اگر بعد از تست گاز پکیج و ریست مجدد شما از دودکش دستگاه بوی گاز را استشمام کردید یعنی شیر گاز سالم است و مشکل از جرقه زدن و قسمت جرقه است.

  راه دوم:

  روکش پکیج خود را باز کنید و سپس دستگاه را روشن کنید و هنگام جرقه زدن بوسیله ی یک کبریت روی مشعل پکیج را روشن کنید اگر پکیج روشن شد ، یعنی مشکل شما از قسمت جرقه زن پکیج است.

  5-مشکل برد پکیج:

  معیوب بودن برد پکیج به دو صورت بروز پیدا میکند:

  حالت اول:وصل نکردن شیر گاز
  حالت دوم:جرقه نزدن برد بعد از باز شدن شیر گاز

  اگر بوبین 220 را تست کردید و بوبین سالم بوده اما همچنان شعله برقرار نمی‌شود و اصلا گاز از شیر کنترل خارج نمی‌شود به طور قطع رله شیر گاز روی برد الکترونیک سوخته که باید توسط تکنسین برد تعمیر شود.

  6-تنظیم نبودن جرقه زن:

  میله جرقه زن باید در فاصله مشخصی از مشعل قرار بگیرد که اگر این فاصله بیشتر یا کمتر شود در هنگام تشخیص شعله به دلیل تنظیم نبودن این فاصله شعله تشکیل نمیشود.فاصله استاندارد 3 تا 5 میلیمتر میباشد.

  جرقه زن پکیج ایران رادیاتور

  6-ترانس جرقه زن:

  اگر پس باز کردن درب محفظه احتراق متوجه شدید شیر کنترل، گاز را وصل می‌کند ولی هیچ جرقه ای زده نمی‌شود و بعد از چند لحظه دیگه گاز هم قطع میشه و ارور 70 80 ظاهر می شود به خاطر سوختن ترانس جرقه برد الکترونیک می‌باشد.

  7-بررسی دودکش پکیج ایران رادیاتور:

  پکیج دیواری باید دارای دودکش باشد ، در صورت نداشتن دودکش برخی موارد شاهد ارور 70 80 در پکیج ایران رادیاتور هستیم.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور

  تنظیم شیر گازی و رفع ارور 70 80 ایران رادیاتور :

  همانطور که در ابتدای مقاله اجرا کردیم اروره ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور بر اثر افت فشار گاز اتفاق چنانچه تمامی موارد بالا را چه کردی حال باید به سراغ شیر گاز دستگاه برویم و با تنظیم این قطعه مشکل را برطرف نماییم.

  برای رفع این مشکل شما باید قطعات پکیج را را به خوبی بشناسید ما برای سهولت کار شما عکس شیر گازی را را در ادامه درج  کرده ایم،  شما می توانید با دنبال کردن شیر گاز دستگاه شیر گازی را پیدا کنید، چراکه شیر گازی درست همان قطعه ای است که شلنگ گاز به آن متصل شده است است ، ما برای تنظیم شیر گازی فقط با پیچ دستگاه کار می کنیم،پیچ شیر گازی یک پیچ پلاستیکی است،که در  یک قاب شیشه‌ای قرار گرفته است. توجه داشته باشید هیچگاه به ناگهان  پیچ شیر گاز ایران نچرخانید.

  همینطور که پیچ چهارسوی پلاستیکی را با یک پیچ گوشتی نگه میداریم ،که تکان نخورد مهره برنجی که درست در زیر همان پیچ پلاستیکی قرار دارد را با یک آچار تخت نمره ۱۰ به سمت عقربه های ساعت به اندازه خیلی کم یعنی چند میلیمتر میچرخانیم.
  در ادامه کافیست یکبار پکیج خود را ریست کنیم و سپس پس با راه اندازی مجدد دستگاه گاه متوجه رفع ارور ۷۰۸۰  خواهید شد.

  سوالات رایج درباره ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور :

  اگر پکیج ایران رادیاتور در حالت گرمایشی به خوبی کار می کند اما در حالت  مصرفی با ارور ۷۰۸۰ رو به رو می شویم دلیل آن چیست؟

  در صورت سرویس نکردن پکیج خود و رسوب داشتن مبدل ثانویه و بای پس دستگاه ما در حالت مصرفی ممکن است با بروز این ارورمواجه شویم.

  ارور 70 80 در کدامیک از پکیج های ایران رادیاتور اتفاق میافتد:

  اگر شما از پکیج های E،  BM،  ECO و M ایران رادیاتور در منزل و یا محل کار خود اسفاده میکنید ، باید بدانید این ارور ممکن است ، برای شما هم بوجود بیابید.

   پکیج ایران رادیاتور FF24 که مدتی طولانی خاموش و شیر گازش هم بسته بوده است را بعد از باز کردن کاور فلزی و روشن شدن دستگاه  ارور 7080 را  روی صفحه نمایشگرمشاهده میکنیم و بعد از چند مرحله ریست کردن دستگاه روشن میشود ولی موقع نصب کاور فلزی و جا زدن آن بلافاصله شعله خاموش میشه و ارور 7080 میده علت آن چیست؟

  هنگام بروز چنین مشکلی در  دستگاه خود کافیست دریچه های پلاستیکی اطراف دودکش را باز کنید و کنار بگذارید مشکل شما برطرف خواهد شد.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران کافیست با یکی از شعب تهران سرویس در نزدیکی محل خودتان تماس حاصل نمایید .تا در کمتر از یک ساعت نیروی متخصص در محل حاضر و اقدام به رفع مشکلات پکیج شما نمایند .تمامی خدمات تهران سرویس با ضمانت 6 ماه صورت میپذیرد.

  https://b2n.ir/p33808

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس