ارور 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 80 پکیج ایران رادیاتور را محال است ، تا به امروز بر روی دستگاه خود ندیده باشید.یکی از متداول ترین ارورها در بین ارورهای پکیج ایران رادیاتور ارور 80 است.به زبان ساده باید بگویم این ارور به علت بالا رفتن بیش از حد دمای آب در پکیج در پکیج های ایران رادیاتور ایجاد میشود ، و عملکرد پکیج شما را به طور کل مختل میکند.با ما همراه باشید چرا که قصد داریم در این مقاله به علت بوجود آمدن ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور و راه های برطرف کردن بپردازیم .
  ارور 80 پکیج ایران رادیاتور در مدل های E24FF و  ECO22FF و B24FF و m24ff بروز خواهد داد.در صورت نیاز به حضور تکنسین و یا استفاده از مشاوره رایگان گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین کافیست با یکی از شعب ما تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم درخواست خدمات با ما در ارتباط باشید.
  برای دانلود فایل ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را به دست متخصصین تهران سرویس آنلاین بسپارید ، و تمام طول سال را با خیالی آسوده سپری کنید .تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در سراسر تهران میباشد.
  تمامی تعمیرات این مجموعه دارای ضمانت 6 ماه بود و اعزام نیرو تعمیرکار در کمتر از 1 ساعت صورت میپذیرد ، در تمامی طول ارائه خدمات و تا پایان ضمانت 6 ماه پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته پاسخگویی شما عزیزان است.
  تیم تخصصی تهران سروس آنلاین متشکل از بهترین تعمیرکاران تهران بالاترین کیفیت خدمات را مناسب ترین قیمت ها به شما عزیزان ارائه خواهد داد.
  با افزایش قیمت سیستم های تهویه مطبوع کیفیت تعمیرات بیش از پیش اهمیت پیدا کرده و مصرف کنندگان به دنبال شرکت هایی هستند که در قبال خدمات انجام شده به آنها گارانتی ارائه نماید.
  برای مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  ارور 80 ایران رادیاتور

  دلایل بروز ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور:

  زمانی که ارور 80 پکیج ایران رادیاتور را در دفترچه راهنمای پکیج خود جست و جو میکنید، با عبارت ترموستات حدی 105 عمل کرده است مواجه خواهید شد.ولی برای تعمیر ان تنها تنها نباید به سراغ ترموستات حد رفت بلکه باید بسیاری از عوامل دیگر را بررسی کنید.این ارور مربوط به سری آنالوگ پکیج های ایران رادیاتور بوده و در مدل هایی مانند m24ff مشاهده میشود.این ارور دقیقا مشابه ارور e8 در سری دیجیتال ایران رادیاتور است.بنابراین اگر ارور e8 پکیج ایران رادیاتور را مطالعه کرده باشید، دیگر نیازی به مطالعه ارور 80 نخواهد بود.

  • بسته بودن شیرهای رفت و برگشت زیر پکیج
  • بسته بودن شیرهای رادیاتورها
  • کثیف بودن توری صافی برگشت
  • سوختن شیر موتوری
  • و…..

  گرفتگی مدار شوفاژ و بروز ارور 80 ایران رادیاتور:
  یکی از علت‌های شایع ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور گرفتگی مدار شوفاژ است گاه این گرفتگی بر اثر اشتباه استفاده‌کننده از پکیج صورت می‌گیرد؛ مثلاً گاهی شخص بدون اینکه شوفاژ را از روی پکیج قطع کند یا خاموش کند (ولوم شوفاژ را روی صفر بگذارد) اقدام به بستن شیرهای زیر پکیج می‌کند.
  یا اینکه اقدام به بستن شیرهای رادیاتورها می‌کند که همین کار باعث ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور می‌شود.
  در بعضی مواقع نیز گرفتگی رادیاتور در اثر ایجاد رسوب شدید در رادیاتور هست که باید توسط سرویس‌کار متخصص بازدید شود و با شستشو مسئله برطرف شود.
  یا گاهی این رسوبات در صافی برگشت رادیاتور گیر می‌کند و باعث کیپ شدن صافی برگشت شوفاژ می‌شود. در همه این موارد اگر پیگیری انجام نشود باعث سوختن پمپ می‌شود
  سوختن یا گیرپاژ پمپ دستگاه:
  این مورد یک از پرتکرارترین موارد ارور 80 پکیج ایران رادیاتور هست.
  با سوختن پمپ دستگاه یا کارنکردن آن، آب در سیستم گردش ندارد و مطمئناً آب بیش از حد داغ می‌شود یا به عبارتی جوش می‌آورد که همین باعث بروز ارور 80 پکیج ایران رادیاتور می‌شود. معمولاً در اکثر موارد پمپ تعمیرنشدنی است و باید تعویض گردد. در زیر عکس پمپ را می‌بینید.
  گرفتگی مبدل ثانویه و بروز خطای 80 پکیج ایران رادیاتور:
  در واقع یک حالت خاص از علت اول است که همان گرفتگی است. در این حالت زمانی که آبگرم باز می‌شود آب گرمی که به درون مبدل ثانویه می‌رود تا آب گرم مصرفی را گرم کند به دلیل رسوب زیاد گردش مناسبی ندارد و در نتیجه حرارت آن بالا می‌رود در این حالت معمولاً آب سردوگرم می‌شود و یا اگر رسوب شدید باشد ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور ظاهر می‌شود.
  رسوب گرفتن مبدل اصلی:
  مبدل اصلی رسوب دارد. این حالت هم یک حالت خاص از حالت اول که گرفتگی است که البته معمولاً کمتر اتفاق می‌افتد و ارور 80 پکیج ایران رادیاتور را سبب می‌شود این حالت هم باعث عدم انتقال حرارت می‌شود که نتیجتاً باعث ایجاد خطا می‌شود.
  خرابی ترموستات حد:
  ترموستات حد است یا (همان سنسور 105 درجه یا 107 درجه) ولی خود این سنسور معمولاً خراب نمی‌شود؛ ولی اگر خراب شود همین کد را می‌دهد و متأسفانه بعضی از افراد که ناشی هستند؛ چون این ارور مربوط به این قطعه هست فکر می‌کنند با تعویض این قطعه مشکل حل میشود
  مشکل در ntc شوفاژ و بروز ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور:
  ترمیستور ntc شوفاژ مشکل دارد . این مورد هم به‌ندرت اتفاق می‌افتد. به تجربه ثابت شده است که خرابی ntc می‌تواند هر مشکلی را باعث شود. در واقع وقتی ntc شوفاژ مشکل دارد و دما را به‌درستی اعلام نکند شعله خاموش نمی‌شود و حرارت دستگاه بیش از حد بالا می‌رود و نتیجتاً خطای 80 را سبب می‌شود.
  بالابودن شعله دستگاه بیش از حد:
  اگر شعله در حالت شوفاژ بیش از حد بالا باشد باعث می‌شود تا دما ناگهانی افزایش یابد و در نتیجه سنسور حد عمل کرده و باعث بروز ارور 80 پکیج ایران رادیاتور می‌شود. البته معمولاً شعله خودبه‌خود از تنظیم خارج نمی‌شود. اگر تخصص کافی در زمینه تعمیرات پکیج ندارید هرگز به سراغ تنظیم شعله نرفته و از تعمیرکار پکیج خود بخواهید برای تعمیر پکیج به منزل شما مراجعه نماید.

  علت بروز ارور 80 پکیج ایران رادیاتور شرح عیب
  گرفتگی مدار رادیاتور وجود روسوب زیاد در مدار گرمایشی و یا بستن شیرهای رادیاتور بدون تغییر حالت پکیج از زمستانه به تابستانه
  سوختن پمپ پکیج گریپاژ و یا قفل شدن پمپ پکیج
  عدم گردش آب در پکیج باوجود فعالیت پمپ
  تولید صدای زیاد
  فعالیت دائم و مستمر برد پکیج
  گرفتگی مبدل ثانویه عدم سرویس به موقع پکیج دیواری باعث ایجاد رسوب در قسمت های مختلف از جمله مبدل پکیج میشود.
  مبدل اصلی پکیج رسوب دارد مبدل اصلی باید هر 6 ماه یکبار سرویس شود.
  خرابی ترموستات حد پکیج ایران رادیاتور معیوب بودن ترموستات حد یا (همان ترموستات 105 درجه یا 107 درجه ) که این مشکل به ندرت اتفاق میافتد.
  تنظیم نبودن شعله پکیج اگر شعله پکیج در حالت شوفاژ بیش از حد بالا باشد ( و یا حتی در حالت آبگرم مصرفی ) باعث می شود تا دما ناگهانی افزایش یابد و در نتیجه ترموستات حد عمل کرده و باعث بروز ارور 80 پکیج ایران رادیاتور شود.

  برطرف کردن ارور 80 در پکیج ایران رادیاتور:

  برای برطرف کردن ارور 80 پکیج ایران رادیاتور باید ابتدا با سنسور حد و نحوه عملکرد آن آشنا شویم.پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

  سنسور حد 105 درجه چیست:

  قطعه ای می باشد که وظیفه آن قطع کردن کارکرد پکیج در هنگام بالا رفتن دمای آب یا جوش آوردن دستگاه است.به وسیله برق 12 ولت کار می کند.
  به طور کلی هنگامی که آب موجود در مدار گرمایشی پکیج گردش نداشته باشد یا سرعت گردش آن پایین باشد ، دما بالا رفته و سنسور حد 105 درجه به برد گزارش عدم کارکرد را صادر می کند و پکیج خاموش می شود.
  دلیلی اصلی این اتفاق می تواند معیوب شدن پمپ سیرکولاسیون باشد.
  برای مطالعه مقاله چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم ؟ اینجا کلیک کنید.پمپ پکیج
  برای اطمینان از صحت عملکرد پمپ پکیج باید ابتدا آن را باز کرده و سپس به کمک برق 220 ولت به پایه L و N آن فاز و نول را وصل کنیم.
  دقت داشته باشید در هنگام تست بدون دستکش به بدنه آن دست نزنید زیرا امکان برق گرفتگی وجود دارد.
  جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  ارور 80 پکیج ایران رادیاتور
  در بعضی مواقع قطعه ای به نام ایرونت (هواگیر خودکار) که در پوسته پمپ تعبیه شده است باعث بروز این ارور می شود.از باز بودن پیچ این قطعه مطمعن شوید.
  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ایرونت پکیج
  اگر پمپ به درستی بدون هیچ سر و صدا و لق زدگی کار کرد ، علت بروز ارور 80 چیز دیگری بوده که در ادامه به آن می پردازیم.

  بعد از تست پمپ به سراغ NTC (سنسور تشخیص دما) می رومیم و آن را مورد بررسی قرار می دهیم.
  چگونه؟

  ابتدا به وسیله یک اهم متر میزان اهم قطعه را می سنجیم.
  معمولا در قطعه های اصلی میزان اهم آن به صورت شناسنامه و هک شده برروی بدنه قابل رویت است.
  حال اگر اهم آن را نتوانستید پیدا کنید دقت داشته باشید این قطعه اهم متغیر است.
  یعنی چی؟
  هرچه دمای آب بالاتر برود اهم این قطعه پایین تر می آید.
  به طور کلی اهم آن باید بین 5 تا 9 باشد.
  هنگامی که دما در مدار گرمایشی به 80 درجه برسد و سنسور تشخیص دما معیوب باشد ، نمی تواند گزارش دقیق به برد را صادر کند در نتیجه پکیج به کارکرد خود ادامه داده تا زمانی که سنسور حد 105 درجه فعال گردد و به یک باره از کار به ایستد.
  -دلیل دیگر این ارور می تواند وجود رسوب در مدار گرمایشی باشد.
  اگر پکیج خود را به طور منظم سرویس نکنید و رسوبات در آن بمانند باعث عدم گردش صحیح آب می شوند.
  شایان ذکر است عدم رسوب زدایی به موقع می تواند آسیب های جدی به قطعات پکیج وارد کند.
  -دلیل بعدی هم که بسیار بین مصرف کنندگان شایع است ، بستن شیر رادیاتور ها می باشد.
  پکیج های گرمایشی مخصوصا مدلهای دو مبدل سیستم کارکردشان به اینصورت است که پمپ در همه حالات در حال گردش است و بستن شیر رادیاتورها مجدد باعث عدم گردش آب شده و ارور 80 را می دهد.
  تنها روش برای تغییر دما مدار گرمایشی تنظیم به وسیله برد کنترل می باشد و بستن شیر رادیاتور امری بسیار مضر برای دستگاه می باشد.
  -در پکیج های دو مبدل وجود شیر برقی می تواند باعث بروز این ارور بشود.
  شیر برقی پکیج
  به طور کلی وظیفه شیر برقی پکیج جابه جایی فنر 3 طرفه و تعیین خروجی آب از مدار گرمایشی یا مدار مصرفی می باشد.
  نحوه تست آن به وسیله برق 220 ولت می باشد.
  ابتدا سیم نول را به وسیله یک فازمتر پیدا کرده و به سوکت وسط شیر برقی متصل می کنیم.
  سپس سیم فاز رو به یکی از سوکت های چپ یا راست متصل می کنیم.
  پس از اتصال فاز به هر یک از سوکت های شیر برقی ، شاهد عملکرد آن باشید.
  اگر پین داخل آن به سمت بیرون حرکت نکرد ، شیر برقی معیوب شده است و باید تعویض گردد.
  برای مطالعه مقاله ارور 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید
  شیر برقی پکیج
  -و در آخر معیوب بودن فنر 3 طرفه باعث بروز این ارور می باشد.
  در مطلب فوق خواندیم که وظیفه شیر موتوری به حرکت در آوردن فنر 3 طرفه می باشد.
  فرض کنید فنر در حالت مصرفی می باشد و به دلیل مستهلک شدن نمی تواند حرکت کند.
  در نتیجه پس از بستن شیر آب گرم دستگاه مجدد به حالت گرمایشی برگشته و شروع به کار می کند ، اما چون مسیر آن مسدود می باشد آب موجود در آن گرم می شود اما راکد است و ارور مورد نظر ظاهر می شود.فنر سه طرفه پکیج
  برای مطالعه ی مقاله ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید. 

  نحوه تست سنسور حد 105 درجه پکیج ایران رادیاتور:

  تنها راه تست سنسور حد به وسیله یک اهم متر امکان پذیر است.
  ابتدا اهم متر را رو حالت بوق قرار می دهید.
  دو سر سنسور را به اهم متر متصل کنید.
  اگر بوق ممتد حاصل شد یعنی قطعه سالم است.
  دقت داشته باشید در زمان بروز ارور 80 چون سنسور عمل کرده است بوق نمی زند و باید کمی تامل کنید تا خنک شود.
  در نهایت سیم های متصل به سنسور را بررسی کرده تا از متصل بودن به برد و عدم قطعی آن اطمینان حاصل شود.

  محل قرار گیری سنسور حد 105 درجه:

  مطابق تصویر زیر تمامی پکیج ها سنسور حد 105 درجه را در مدار گرمایشی مبدل تعبیه کرده اند.سنسور حد پکیجارور 80 پکیج ایران رادیاتور

  شما می توانید جهت رفع ارور 80 ایران رادیاتور از گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین آنلاین کمک گرفته تا در اسرع وقت پکیج شما تعمیر شود و از  ضمانت 180 روزه این مجموعه برخوردار گردید.

  برطرف کردن ارور 80 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 80 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 80 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن ارور 80 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 80 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  لینک کوتاه مقاله :https://b2n.ir/e28994

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس