ارور E01 پکیج بوتان

 • ارور E01 پکیج بوتان اگر شما هم از پکیج های دیواری بوتان مدل پرلا ، پرلا پرو و ورونا استفاده میکنید، باید ارور E01 یا همان E1 را روی صفحه نمایشگر خود دیده باشید.
  در این مقاله ما قصد داریم به بررسی علت ایجاد ارور E01 پکیج بوتان پرداخته و راهکارهای عیب یابی و تعمیر این ارور را به شما عزیزان آموزش دهیم.
  ارور E01 پکیج بوتان تقریبا یکی از رایج ترین ارورهای این مدل است، که برای تشخیص و عیب یابی آن به دفترچه راهنمای پکیج دیواری خود مراجعه کنید، با عبارت عدم تشخیص شعله مواجه خواهید شد.
  در صورت نیاز به مشاوره و یا صحبت با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تنها کافی است، از طریق تماس با پشتیبانی و یا چت آنلاین با ما در تماس باشید.
  آشنایی و اگاهی هرچه بیشتر مصرف کنندگان سیستم های گرمایشی نسبت به عیب یابی و نحوه تعمیر پکیج خود میتواند کمک بسیاری به کاهش هزینه های مصرفی خانوارها نماید.
  چندین سال است که سیستم های گرمایشی قدیمی مانند شوفاژ و بخاری های گازی جای خود را به سیستم هوشمند وجدیدی به نام پکیج داده و تغییر اساسی در روند گرمایشی منازل ایجاد کرده است.
  پکیج های دیواری متشکل از یک سیستم ساده تقریبا مشابه آبگرمکن هستند، که با ایجاد تغییرات کوچکی به سیکل گرمایشی منازل کمک شایانی مینمانید.
  امروزه رقابت در میان برندهای پر طرفدار ایرانی بسیار داغ بوده و بسیاری از برندهای خارجی نیز با ارائه خدمات پس از فروش سعی در ورود به بازار فرش ایران را دارند.در میان برندهای پر فروش و پرطرفدار همیشه نام بوتان و ایران رادیاتور در سطر جدول فروش قرار دارد.
  آشنایی با ارورهای پکیج بوتان کمک بسیاری به شما عزیزان خواهد کرد، چرا که علاوه بر صرفه جویی در هزینه های تعمیراتی میتوانید بدون فوت وقت ارور پکیج را برطرف کرده و مشکل گرمایش منزل خود را حل نمایید.
  پکیج بوتان در دو سری دیجیتال و آنالوگ وارد بازارش شده و ارور e01 مرتبط با سری دیجیتال این برند است.
  اگر زمانی که میخواهید از پکیج بوتان خود استفاده کنید، ارور e01 را مشاهده کردید، باید به دنبال بروز مشکل در عوامل مرتبط با تشکیل شعله پکیج بوتان خود باشید.
  برای دانلود فایل ارور E01 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.تعمیرات پکیج بوتان

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  پکیج یکی از سخت کوش ترین و پرکارترین وسایل منزل است که به صورت 4 فصل مورد استفاده خانواده های عزیز قرار میگیرد.
  برخی مواقع به دلیل عدم سرویس سالانه و یا فرسودگی قطعات شما عزیزان شاهد بروز ارور بر روی صفحه ی نمایشگر پکیج خود خواهید بود.
  در این مقاله ما با زبانی ساده از علت بروز ارور E01 پکیج بوتان برای شما عزیزان صحبت کرده ایم و به چندین روش آسان نحوه تعمیر پکیج بوتان را برایتان بازگو خواهیم کرد.در صورتی که با مطالعه این مقاله قادر به رفع ارور E01 پکیج بوتان خود نبودید تنها کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید تا تکنسین تعمیرات پکیج بوتان در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر شده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما نماید.
  تمامی خدمات این مجموعه با ارائه گارانتی 6 ماه و پشتیبانی آنلاین همراه خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارور E12 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور E01 پکیج بوتان :

  همانطور که پیشتر گفتیم علت بروز ارور e01 به علت عدم تشخیص شعله است.اگر بخواهیم به صورت کاملا مختصر به علت بروز ارور E01 پکیج بوتان بپردازیم هنگام مواجه شدن با این ارور باید موارد زیر را بررسی کنید :

  • معیوب بودن الکترود جرقه‌زن
  • معیوب بودن برد الکترونیک (تعمیر برد پکیج بوتان)
  • معیوب بودن میله یون
  • معیوب بودن و اشکال در شیر برقی گاز
  • خرابی حسگر شعله
  • کم بودن فشار گاز ورودی

  معیوب بودن جرقه زن و بروز ارور E01 پکیج بوتان :

  در تشکیل شعله پکیج بوتان یکی از عناصر مهم که جرقه زن پکیج است، از جرقه زن میتوان به عنوان قطعات اصلی پکیج بوتان نام برد.  جرقه زن در کنار برنر یا همان مشعل قرار میگیرد. جرقه زن یک میله یون است که به کمک ترانس جرقه کار می‌کند و وظیفه آن ایجاد شعله برای روشن شدن مشعل پکیج بوتان است.بهترین فاصله برای ایجاد شعله فاصله ی یک سانتی متری جرقه زن از برنر است.کمتر و بیشتر بودن این فاصله باعث عدم ایجاد شعله در پکیج خواهد شد.
  برای مطالعه مقاله ارور E02 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  • زیاد بودن فاصله ی بین جرقه زن و  مشعل :عدم رعایت فاصله الکترود جرقه زن با مشعل پکیج بوتان میتواند باعث عدم ایجا شعله شود. برای برطرف کردن این مشکل فقط کافی است الکترود جرقه زن پکیج بوتان را دریکی از دو جهت بالا و پایین تنظیم کنید.
   برای اینکه الکترود جرقه زدن موقع خم کردن نشکند باید به الکترود حرارت داده تا بتوانید آن را به‌راحتی خم‌کنید. توجه داشته باشید اگر سر جرقه زن را بیش‌ازحد بالا ببرید اصلاً شعله تشکیل نخواهد شد و با این کار باعث می‌شود که گاز در برنر جمع شده و می‌تواند انفجار ایجاد کند.
   اگر فاصله جرقه زن از سطح مشعل زیاد باشد ،باعث انفجاری روشن پکیج بوتان خواهد شد.
   بهترین فاصله سطح برنر تا جرقه زن فاصله 3.5 میلی متر است.
  • قطع  شدن کابل جرقه زن: دومین عامل در عدم تشکیل شعله معیوب بودن کابل جرقه زن است.کابل جرقه زن ارتباط ولتاژی بین ترانس جرقه زدن رابا خود جرقه زن ایجاد میکند.در صورت بروز کوچکترین مشکل در این کابل ارتباط بین جرقه زن و کابل به درستی ایجاد نشده و جرقه زن عمل نخواهد کرد برای رفع این مشکل باید کابل ارتباطی را تعویض نمایید.
  • ترانس جرقه زن :خرابی ترانس جرقه‌زن از دلایل دیگر برای جرقه‌نزدن پکیج دیواری بوتان است. ازآنجایی‌که ترانس جرقه‌زن داخل برد دستگاه جاسازی‌شده است و وظیفه دارد که ولتاژ 20000 ایجاد کند، خرابی آن می‌تواند در کارکرد سیستم بی‌نظمی در دستگاه را ایجاد کند که یکی از این اختلالات سیستم جرقه‌نزدن پکیج است. برای برطرف‌کردن این مشکل کافی است برای تعویض جرقه‌زن اقدام کنید.
   دقت کنید ترانس جرقه‌زن مدل 88 آخرین ورژن ترانس جرقه‌زن پکیج بوتان هست که در صورت نیاز به تعویض ترانس جرقه‌زن حتماً برد اصلی پکیج BN را نیز باید تعویض و به مدل 88 ارتقا دهید.
   برای مطالعه مقاله ارور E03 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  جرقه زن پکیج بوتان

  معیوب بودن برد پکیج بوتان و ارور E01 :

  بارهای از اهمیت برد پکیج در سیکل گرمایشی پکیج برای شما عزیزان صحبت کرده ایم ، وجود کوچکترین مشکل در برد باعث بروز ارورهای مختلفی ازجمله ارور e01 پکیج بوتان خواهد شد.
  چنانچه به علت نوسانات برقی ،خیس شدن برد و … برد پکیج بوتان شما به مشکل خورده است، تهران سرویس آنلاین با بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیر برد پکیج در خدمت شما عزیزان است تا مشکل برد پکیج شما را در کمترین فرصت زمانی برطرف نماید.
  برای مطالعه مقاله ارور E07 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  معیوب بودن میله یون و ارور E01:

  یکی از قطعاتی که جرقه نزدن و روشن نشدن پکیج به عملکرد آن معطوف است میله یون پکیج است، که به آن الکترود یون پکیج و میله یونیزاسیون پکیج نیز می‌گویند، میله یون پکیج وظیفه تشخیص شعله را به عهده دارد.اگر الکترود یون پکیج خراب شود، ایجاد شعله در پکیج به خوبی تشخیص داده نشده، و پکیج خاموش می‌شود.برای تعمیر یون پکیج ابتدا باید صبر کنید تا الکترود یون پکیج کاملا خنک شود. وقتی این قطعه کاملا خنک شد، با یک سنباده همه قسمت‌های میله یون را با دقت تمیز کنید.اکر با این کار مشکل جرقه زدن پکیج شما برطرف نشد باید میله یون جدید خریداری نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور E04 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  معیوب بودن شیر برقی گاز پکیج :

  یکی دیگر از قطعات اصلی پکیج شیر گاز دستگاه است که در زیر محفظه احتراق پکیج قرار گرفته و وظیفه آن تنظیم و قطع و وصل جریان گاز به داخل محفظه احتراق پکیج است تا بعد از جرقه زدن، شعله تشکیل شوند.همانطور که از اسم ان بر می‌اید، این شیر در پکیج جهت قطع و وصل کردن گاز مورد نیاز پکیج میباشد. زمانی که دستگاه روشن میشود برد برق مورد نیاز را به سر بوبین‌های شیرگازی فرستاده و شیر باز میشود.در واقع شیر گاز پکیج خود از دو شیر برقی ساخته شده است، به همین دلیل به نام شیر برقی گاز پکیج نیز شناخته می شود.

  • شیر گاز پکیج یک قطعه برقی است که قسمت بوبین آن با جریان 220 ولت شهری کار می‌کند، بنابراین اگر بوبین خیس شده و یا روی شیر گاز پکیج آب بریزد، بوبین شیر می‌سوزد و شیر گاز قابل استفاده نخواهد بود.
  • برای باز و بسته‌شدن شیر گاز پکیج از یک مکانیک در داخل شیر استفاده شده که به‌مرورزمان خراب می‌شود.
  • اگر سیم‌های برق شیر گاز پکیج به دلایل مختلف همچون اتصال کوتاه آب شوند، شیر برقی گاز پکیج خواهد سوخت.
  • درصورتی‌که سیم برق شیر گاز پکیج از آن جدا شود، این قطعه هیچ نیرویی برای فعال‌شدن از سمت برد دریافت نکرده و در نتیجه شیر گاز پکیج عمل نمی‌کند.
  • ورود آشغال به درون شیر گاز پکیج مسیر ورود گاز به داخل آن را مسدود می‌کند. به همین دلیل یک صافی در داخل مدخل شیر گاز پکیج وجود دارد. اما همین صافی اگر کثیف شود، جریان گاز مسدود می‌شد. برای همین بهتر است در زمان نصب پکیج حتماً از یک صافی دیگر قبل از بستن شیر گازی استفاده شود.
   برای مطالعه مقاله ارور E06 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  شیر سه راهی پکیج

  معیوب بودن حسگر شعله پکیج بوتان :

  حسگرهای شعله دستگاه‌های ساده‌ای هستند که برای تأیید باز بودن دریچه گاز تنها در صورت وجود آتش‌سوزی طراحی شده‌اند و از تجمع گاز مضر جلوگیری می‌کنند.برای بررسی سلامت حسگر شعله پکیج مراحل زیر را به دقت انجام دهید:
  ابتدا برف دستگاه را قطع کنید،شیر گاز را ببندید و پیچ نصب را به آرامی بیرون بیاورید وحسگر را با دقت بیرون بکشید.
  حسگر شعله پکیج را بررسی کنید اگر عایق دست نخورده باشد اما، سوخته یا کمی خورده به نظر برسد، ممکن است فقط نیاز به تمیز کردن داشته باشد،اگر عایق حسگر قطعاتی از دست رفته یا ترک خورده باشد، نیاز به تعویض حسگر است.بهتر است برای تعویض حسگر شعله از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

  کمبود فشار گاز وروری و ارور e1 پکیج بوتان :

  یکی از ساده ترین فاکتورها در میان عوامل یاد شده کمبود فشار گاز پکیج است.در وهله ی اول ابتدا از باز بودن شیرگاز خود اطمینان حاصل کرده و سپس به سراغ سایر موراد گفته شوده بروید.

  باز بودن مسیر تهویه پکیج:

  زمانی که شعله پکیج می‌سوزد، مقدار زیادی دود و گازهای سمی تولید می‌شود. این گازها باید از محفظه پکیج خارج شوند تا اکسیژن تازه به پکیج برسد. در صورتی که دود و گازهای سمی از پکیج خارج نشوند، شعله پکیج روشن نمی‌ماند و خاموش می‌شود.
  باز بودن مسیر تهویه پکیج، موضوع مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. در زمان نصب و سرویس پکیج حتماً از نصاب پکیج بخواهید که باز بودن مسیر دودکش پکیج را بررسی کند؛ زیرا گرفتگی مسیر تهویه پکیج، منجر به خاموشی مشعل و بروز ارور e01 می‌شود.
  اگر بعد از مشاهده فن و دودکش متوجه شدید که تهویه هوا به‌درستی انجام نمی‌شود، باید فن پکیج را تعویض کنید تا ارور e01 برطرف شود و شعله پکیج روشن شود.
  خطای e01 پکیج بوتان

  ارور E01 پکیج بوتان مدل پرلا :

  اگر شما عزیزان از پکیج بوتان استفاده میکنید در توضیح ارور e01 عدم تشکیل و یا تشخیص شعله شرح داده شده است.
  برای مطالعه مقاله ارور E28 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  دلایل اصلی بروز ارور E01 بوتان پارما:

  • قطع بودن گاز ورودی و یا هوا داشتن مسیر لوله کشی گاز
  • وجود اشکال در یون تشخیص شعله
  • وجود اشکال در سیستم جرقه زنی
  • خرابی شیر کنترل گاز
  • تنظیم نبودن شعله
  • خرابی برد الکترونیک

  ارور e01 پکیج بوتان پرلا پرو :

  ارور e01 پکیج بوتان پرلا پرو نیز مانند سایر مدل ها بوده و تفاوتی با سایر مدل های بوتان نخواهد داشت.اگر چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن این ارور نبودید با متخصصان ما در تماس باشید.ارور e01 پکیج بوتان

  چگونه ارور e01 پکیج بوتان را برطرف کنیم؟

  ممکن است زمانی پیش آید که شما عزیزان دسترسی به تعمیرکار پکیج نداشته و قصد دارید ارور e1 پکیج بوتان خود را در منزل برطرف کنید براین این کار به ترتیب مراحل زیر اقدام کنید:
  ابتدا از قطع بودن گاز ورودی پکیج اطمینان حاصل کنید. گاهی اوقات این خطا به علت قطع گاز ایجاد می‌ شود.شیر گاز اگر به صورت عمودی روی لوله گاز قرار گرفته باشد به معنای بسته بودن آن است.
  ريست كردن پكيج بوتان برای گام دوم بسیار مهم است و در بسیاری از مواقع می تواند مشکلات را رفع کند.برای ریست کردن پکیج بوتان ما در مقاله ای به همین نام به صورت کامل توضیح داده ایم.
  سنسور فشار گاز پکیج را چک کنید. اگر سنسور خراب باشد باید تعویض شود.
  اتصالات سیم‌ کشی سنسور فشار گاز را بررسی کنید. ممکن است به دلیل اتصال ضعیف این خطا رخ دهد.
  فیلتر گاز پکیج را چک کرده و در صورت لزوم تعویض کنید. فیلتر گرفته می‌ تواند باعث افت فشار گاز شود.
  اگر مشکل همچنان برطرف نشد، ممکن است مدار الکترونیکی کنترل‌کننده پکیج معیوب باشد و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.
  در آخرین مرحله اگر رفع ارور e1 پکیج بوتان انجام نشد، باید پکیج را به تعمیرکار متخصص ارجاع دهید.
  به خاطر داشته باشید سرویس پکیج دیواری از بروز تمامی این مشکلات جلوگیری خواهد کرد.تنها کافی است قبل از شروع فصل سرما نسبت به سرویس دستگاه خود اقدام کنید.
  ارور e01 پکیج بوتان پارما

  برطرف کردن ارور E1 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E01 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E01 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E01 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E01 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج بوتان :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  • ارور پکیج بوتان ارور e01 پکیج بوتان پرلا پرو به دلیل خرابی جرقه زن پکیج است ؟

  • برای برطرف کردن ارور e01 پکیج بوتان پرلا پرو جرقه زن لازم داریم شما جرقه زن پکیج دارید ؟

  • سلام وقت بخیر ی سوالی برام پیش اومده ارور e01 پکیج بوتان پرلا پرو معادل همون ارور e1 هست ؟

  • سلام م مقاله شما را کامل خوندم ارور e01 پکیج بوتان پرلا پرو هم همین مواردیه که نوشتین ؟ آخه اولش مدلا رو گفتین ولی دیگه بعدش اشاره ای نکردین

  • سلام برای تعمیر ارور e01 پکیج بوتان پرلا نیاز به یک تعمیرکار داریم ولی برای روز جمعه حتما

  • تعمیرکار برای رفع ارور e01 پکیج بوتان پرلا دارید برای ما اعزام کنید ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس