ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور

 •  ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور را می‌توان  به عنوان یکی از رایج‌ترین کدهای خطا در پکیج ایران رادیاتور دانست.اگر در هنگام بروز کد خطا ۴۰ ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور دفترچه راهنما پکیج را مطالعه کنید ، با عبارت خرابی  پرشر سوئیچ هوا رو به رو خواهید شد. اما هیچ وقت فقط دلیل بروز یک خطا را نمی‌توان به یک قطعه منتسب دانست  در در این مقاله با ما همراه باشید، تا تمامی نکات درباره بروز این ارور را با شما درمیان بگذریم در هر مرحله شما می توانید، با تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
  اگر در منزل از پکیج های دیواری ایران رادیاتور استفاده می کنید حداقل برای یک بار هم که شده شاهد چشمک زدن اعداد ۴۰ ۶۰ ۸۰ بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود بوده‌اید با توجه به اینکه سری آنالوگ پکیج های دیواری ایران رادیاتور از پرفروش ترین سری های پکیج به شمار می روند، ما در مقالات متعددی به بررسی علت ایجاد این ارورها پرداخته و شما را با راهکارهای مناسب برطرف کردن آنها آشنا کرده ایم. معمولاً ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ را به ارور عدم خروج مناسب محصولات احتراق نسبت میدهند، یعنی در هنگام نمایش این ارور در سری M پکیج های ایران رادیاتور خود باید به سراغ مسیر خروج دود های حاصل از احتراق را رفته و از سلامت آنها و باز بودن مسیر دودکش خود اطمینان حاصل کنید.
  نکته بسیار جالب که در تحقیقات تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین به دست آمده این است که این ارور بیشتر در زمان تغییر فصل از زمستان به تابستان به دلیل انقباض و انبساط پرده دیافراگم سنسور فشار سوئیچ هوا در پکیج بیشتر از سایر مواقع اتفاق می‌افتد.
  یکی از ساده ترین روش ها برای برطرف کردن این ارور وصل کردن دو شلنگ به پرشر سوئیچ پکیج است.
  در صورت نیاز به تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود کافیست از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب نسبت به ثبت کردن مشخصات خود اقدام نمایید ، تا تکنیسین مجرب ایران رادیاتور در کمتر از یک ساعت در محل حاضر شما حاضر شود.
  برای دانلود فایل ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  ارور 40 60 80

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور:

  اگر مقاله ارور e۸۱ در پکیج های دیجیتال ایران رادیاتور را مطالعه کرده باشید، به خوبی از علت ایجاد ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ در پکیج ایران رادیاتور مطلع بوده و به راحتی می توانید آن را برطرف نمایید، اما چنانچه با مطالعه این مقاله نیز قادر به برطرف کردن ارور های پکیج خود نبودید، تنها کافیست با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیر انواع مدل پکیج ایران رادیاتور و داشتن 5 شعبه فعال در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه گارانتی بوده و در صورت بروز مشکل حضور تکنیسین در محل جهت رفع آن کاملا بدون هزینه خواهد بود.تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را به ما بسپارید.ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور آنالوگ معادل ارور E51 پکیج ایران رادیاتور سری دیجیتال است.

  برطرف کردن ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور :

  به طور کلی علت بروز ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ در پکیج های ایران رادیاتور را میتوان به دلیل عدم خروج گازهای سمی  تشکیل شده از احتراق دانست،کد خطای ۴۰ ۶۰ ۸۰ در پکیج های سری آنالوگ پکیج ایران رادیاتور با کد خطای A03،E3،  E51 سری دیجیتال K و L یکسان است.

  1-به یاد  داشته باشید  قبل از  انجام هرکاره تعمیراتی بر روی وسایل برقی خود ابتدا دستگاه را از بخش جدا کنید.
  2- سپس با استفاده از ابزار روکش خارجی دستگاه را بازنمایید.
  3- حال به سراغ فن دستگاه رفته و آن را بررسی نمایید در صورت وجود شی  خارجی داخل دستگاه شما با  ارو ۴۰ ۶۰ ۸۰ مواجه خواهید شد.
  4-اگر بعد از روشن کردن دستگاه فن  پکیج کار نکرد 2 حالت وجود دارد در حالت اول احتمال دارد سوخته باشد در حالت دوم ممکن است  مشکل از رله برد پکیج باشد .
  5-برای تست کردن رله برد کافیست ولتاژ دو سر تیم فن به وسیله ولت متر اندازه بگیرید اگر ولت متر عددی غیر از ۲۲۰ را نشان داد رله برد خراب است و باید تعویض گردد.
  6-در مرحله بعد باید به سراغت دودکش پکیج رفته و آن را به طور کامل بررسی کنید و در صورت مسدود بودن انسداد را باز کرده و باز بودن مسیر خروج گازهای سمی اطمینان حاصل نمایید.
  7- در مرحله بعدی شلنگ متصل به پرشر  را بررسی کرده و در صورت وجود شی خارجی آنرا تمیز نمایید.
  8-حال به سراغ ونتوری میرویم اگرونتوری پکیج در اثر حرارت بالا آب شده باید آن را تعویض کنید.
  9-اگر مشکل از هیچ یک از موارد بالا نبود به احتمال زیاد من سوخته و باید تعویض شود.
  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور

   دلایل بروز ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور:

  1-معیوب بودن برد پکیج ایران رادیاتور:

  اگر به هر علتی برد از ارسال فرمان به فن برای عملکرد درست ناتوان باشد ، و نتواند فرمان صحیح را به این قطعه برساند ، شما شاهد ارور 40 60 80 در پکیج ایران رادیاتور خواهید بود .برای بررسی بیشتر برد و پی بردن به قسمت معیوب آن کافیست مقاله تعمیر برد پکیج را مطالعه نمایید . در این موارد شما وقتی پکیج را روشن میکند صدای فن را نمی شنوید و بعد از مدتی شاید 15 ثانیه این ارور را در پکیج میبینید .در برخی موارد شاید شما این ارور را در بعضی از روزها مشاهده کنید سپس برای چند روز این ارور دیگر ظاهر نشود و مجدد بعد از چند روز باز این ارور بر روی صفحه نمایشگر شما نمتیش داده شود ، در این حالت به قطعیت میتوان گفت برد شما نیم سوز است و به زودی شاهد خرابی برد به صورت کامل خواهید بود.
  برای مطالعه ارور E50 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  2-خرابی پرشر هوای پکیج ایران رادیاتور:

  در برخی موارد بروز این ارور در پکیج به علت خرابی پرشر هواست چرا که پرشر هوا به عنوان سنسور فن عمل میکند و باید سالم بودن و نبودن فن را به برد پکیج گزارش دهد ، در نتیجه خرابی پرشر هوا میتواند باعث بروز این مشکل شود .

  3-بررسی سیم های رابط:

  در برخی موارد خرابی سیم های رابط و بروز قطعی در آن ها باعث بروز ارور 40 60 80 در پکیج ایران رادیاتور خواهد شد.در هنگام سرویس پکیج خود بهتر است از سالم بودن سیم های رابط در پکیج اطمینان حاصل کنید.
  برای مطالعه مقاله ارور E32 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  4-چک کردن مسیر دودکش:

  در برخی موارد گرفتگی مسیر دودکش پکیج باعث بروز این مشکل میشود ، کارشناسان تهران سرویس به همه ی دارندگان پکیج های دیواری توصیه مینمایند ، حتما هر ماه از باز بودن مسیر دودکش پکیج خود اطمینان حاصل نمایند ، چرا که بسیاری از موارد مسمویت های ناشی از گاز مونوکسید کربن در منازل به دلیل بسته بودن مسیر دودکش پکیج های منازل صورت میگیرد.

  5-گیر کردن جسم خارجی به فن پکیج:

  در بسیاری از موارد به دلیل لانه ساختن پرندگان در دودکش پکیج اجسام خارجی وارد پکیج شده و در عملکرد فن اختلال ایجاد مینماید برای جلوگیری از بروز این مشکل سرویس سالانه پکیج خود را جدی بگیرید.

  6-گرفتگی شلنگهای رابط بین ونتوری و پرشر :

  گاهی ممکن است بر اثر گرفتگی شلگنهای رابط بین فن و پرشر فن در اثر گرد و خاک یا بخار اب ارور 40 60 80  پکیج ایران رادیاتور بروز کند که باید با فوت کردن داخل شلنگها مسئله را حل کرد البته احتمال این مورد هم فوق العاده کم هست.

  7-گرفتگی سوراخهای ونتوری :

  گاهی در اثر خاک گرفتن سوراخهای ونتوری بسته میشود و باعث بروز ارور 40 60 80 ایران رادیاتور میشود . یک مورد خاص میباشد که به ندرت رخ میدهد.

  8-معیوب شدن خود فن :

  تا اینجا در بررسی ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور دیدیم با اینکه این ارور مربوط به معیوب بودن فن پکیج است ، مشکلات بسیاری باعث بروز این ارور در پکیج میشوند ،که باید تمامی این موارد را مورد بررسی قرار داد.در صورت معیوب بون فن پکیج میتوانید از صفحه خرید قطعات پکیج اقدام به خرید فن پکیج مورد نظر نمایید.
  برای مطالعه ارور E2 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  9-آب شدن ونتوری :

  گاهی در اثر حرارت بسیار بالا ونتوری اب میشود و باعث بروز این ارور میشود ، البته این مورد در ونتوری های فلزی به ندرت اتفاق می افتد.

  به طور کلی ارور 40 60 80 مربوط به :

  • خرابی برد الکترونیک  پکیج
  • قطعی جریان الکتریسیته فن
  • سوختگی سیم پیچ فن
  • خرابی پرشر سوئیچ هوا یا سنسور فن
  • بسته شدن یا ذوب شدن ونتوری فن است.
  • گیر کردن فن
  • مسدود بودن دود کش پکیج
  • خرابی فن پکیج

  9 علت بروز ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور

  حالت های مختلف ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور:

  حالت اول :فن روشن می شود :

  1- ابتدا ونتوری فن و شیلنگ متصل به آن از لحاظ تمیز بودن ،عدم گرفتگی و وصل بودن شیلنگ مورد بررسی قرار می گیرد در برخی موارد شیلنگ از جای خود خارج شده و یا مسیر شیلنگ و یا ونتوری مسدود شده اند که ضمن بررسی باید رفع شود.

  2- اگر ونتوری و شیلنگ سالم باشند ایراد از پرشر سوییچ هوا می باشد این قطعه توسط شیلنگ سیلیکونی به فن و توسط دو عدد فیش معمولا سیاه رنگ با برد الکترونیک دستگاه در ارتباط می باشد . ابتدا شیلنگ سیلیکونی را از وسط نصف کرده و بصورت ضربدری از خروجی بالای فن به خروجی پایین پرشر هوا و از خروجی پایین فن به خروجی بالای پرشر وصل کنید البته نا گفته نماند در بعضی مدل ها این اتصال شیلنگ ها بین ونتوری فن و پرشر هوا باید بصورت موازی انجام گیرد .

  بعد از انجام عمل دوشیلنگه کردن پرشر سوئیچ هوا دستگاه را ریستارت می کنیم در نهایت اگر باز هم مشکل حل نشد پرشر سوییچ هوا خراب بوده و باید توسط سرویسکار مجاز تعویض گردد .

  نکته : در مدل های L36FF&L28FF بعلت تفاوت در نوع فن امکان دوشیلنگه کردن وجود ندارد.
  برای مطالعه ارور E31 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  حالت دوم : فن روشن نمی شود:

  1-اگر فن دستگاه روشن نمی شود و نمی چرخد ابتدا باید فن دستگاه از نظر گیرپاژ بودن،به سختی چرخیدن ویا گرفتگی در پره های آن و عدم وجود مانع بین پروانه های آن جهت چرخش بصورت کاملا روان اطمینان حاصل کرد تا باعث بروز خطای چهل شصت هشتاد نشود ،اگر باوجود روان بودن فن پکیج و اینکه برق از طرف برد الکترونیک جهت روشن شدن فن به آن می رسد پس فن پکیج سوخته است و  باعث خطای 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور شده است و در این مورد و نیز در صورتی که فن روان نباشد و نتوان  ان را با روانکاری اصلاح کرد باید فن تعویض شود.

  فن روشن است ولی پرشر سوئیچ هوا در وضعیت قطع می‌باشد:

  در واقع برد کنترل برق فن را وصل کرده و به خیال خودش الان باید فن روشن باشد، در صورتی که ممکنه پروانه فن گیر باشد و یا شیپوری فن خراب شده و یا شیلنگ پرشر آشغال گرفته و هر چیز دیگری باعث عمل نکردن فن میشود.تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

  ارور 40 60 80 معمولا در چه زمان هایی رخ می دهد؟

  این ارور بیشتر در زمان تغییر فصل از سرما به گرما و انقباض و انباسط پرده دیافراگمی سنسور بوجود می آید.

  بهترین روش برای رفع مشکل ارور 40 60 80 ایران رادیاتور :

  اگر  با مطالعه مقاله ما قادر به رفع ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور خود نشدید  کافیست با تماس با نزدیکترین شعبه به به محل سکونت خود درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را بدهید تا در کمتر از  یک ساعت تعمیر کار متخصص به محل شما اعزام شده و اقدام به رفع ارور ایجاد شده نماید.

  سوالات رایج درباره کد خطا 40 60 80 ایران رادیاتور :

  رله فن در کدام قسمت  برد دستگاه قرار گرفته است؟

  اگر بر روی برد دستگاه با دقت نگاه کنید رله فن  دومین رله  از سمت چپ است. 

  بعد از بروزه ارور۴۰ ۶۰ ۸۰ و تعویض پرشر فن بعد از چند روز باز دستگاه همین ارور را بدهد مشکل از چیست؟ 

  در این مورد میتوان گفت مشکل از رله برد است چه باید توسط تعمیر کار متخصص تعمیر شود.

  اگر ارور   ۴۰ ۶۰ ۸۰ بعد از ریست کردن برطرف شد اما با رسیدن به دمای ۷۰ درجه مجدد بر روی صفحه نمایشگر ظاهر شود مشکل از چیست؟

   در اینجا می توان گفت بروز این خطا به علت ضعیف شدن پرشر هوا که باید تعویض گردد .

  آیا یا در هنگام بروز این کد خطا با باز کردن دودکش پکیج مشکل برطرف میشود؟

   در پاسخ به این سوال باید بگوییم همیشه  دلیل  بروز این ارور  گرفتگی دودکش و احتراق ناقص نیست .

  آیا می توان برای تست پرشر  از  روش تست دهانی استفاده کرد؟

   در پاسخ به سوال باید بگوییم  تست پرشر هوا به صورتی که با دهان داخل آن فوت کنیم اصلا روش درستی نیست و نمی توان آن از این روش نتیجه گرفت که پرشر سالم است. چراکه مکش و دهش ایجاد شده توسط دهان با فلای دستگاه بسیار متفاوت است. 

  آیا آبریزش از شیر اطمینان دستگاه باعث بروز ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ در پکیج ایران رادیاتور خواهد شد؟

   آبریزش از دستگاه هیچ ارتباطی به بروز این ارور در پکیج ندارد.

  هزینه تعمیر رله برد در هنگام بروز این خطا چقدر است؟

   در صورت تشخیص اینکه علت بروز ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ به خاطر خرابی در رله برد و شما با خیالی آسوده تعمیر برد خود را به متخصصان تهران سرویس آنلاین بسپارید، چراکه علاوه بر هزینه بسیار کم تعمیرات شما توسط بهترین تعمیرکاران برد انجام می پذیرد.

  اگر دستگاه  فقط زمانی که روی حالت زمستانی قرار دارد این ارور 406080 را نشان میدهد مشکل از چیست؟

  در این حالت میتوان گفت به احتمال زیاد مشکل از پرشر فن دستگاه است.

  پکیج ایران رادیاتور بعد از ریست کردن برای مدتی درست شده و با ز به حالت اولیه خود برمیگردد؟

  بعد از حضور کارشناس به صورت قطعی میتوان در این باره صحبت کرد ، اما به احتمال بسیار بالا مشکل از برد دستگاه است.

  قیمت برد دستگاه ایران رادیاتور چقدر است ؟

  برای استعلام دقیق قیمت برد دستگاه پکیج ایران رادیاتور خود کافیست با یکی از نمایندگی های تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید ، ویا از طریق فرم درخواست خدمات قیمت برد پکیج ایران رادیاتور خود را استعلام نمایید .

  پکیج در مینیموم درجه رادیاتور به درستی کار میکند، اما با افزایش دمای رادیاتور ها با بروز ارور 40 60 80 در پکیج ایران رادیاتور خود مواجه شدیم مشکل از چیست ؟

  در اینجا میتوان به قطعیت گفت که مشکل از پرشر هوا است ، و باید تعویض گردد.

  ارور 40 60 80 معمولا در چه زمان هایی رخ می دهد؟

  این ارور بیشتر در زمان تغییر فصل و انبساط و انقباض بیش از حد پرده دیافراگمی سنسور ایجاد میشود ،برای جلوگیری از این اتفاق پرشر سوئیچ هوا را دوشلنگی می کنند تا سنسور بتواند تحرک بیشتری داشته باشد.

   • ایجاد قطعی در جریان الکریسیته فن
   • ایجاد سوختگی در سیم پیچ فن
   • ایجاد گرما و ذوب شدن ونتوری فن در پکیج
   • خرابی برد الکترونیک دستگاه
   • به وجود آمدن قطعی در جریان الکتریسیته فن

  برطرف کردن ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  برطرف کردن ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  • ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  • ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله :

  https://b2n.ir/p76154

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس