ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور سری آنالوگ پکیج های دیواری ایران رادیاتور از زمان تولید طرفداران بسیاری را به سوی خود کشاند، و به سرعت توانست در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار شود.اگر شما هم از این سری مدل های ایران رادیاتور در منزل خود استفاده میکنید، بهتر است این سری مقالات ما که درباره ارورهای پکیج ایران رادیاتور است را از دست ندهید، ما در هر مقاله یک ارور را مورد بررسی قرار داده و علت بروز آن را مشخص میکنیم.
  در این مقاله ما به ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور رسیده ایم و قصد داریم علت بروز ارور 50 70 و راهکارهای برطرف کردن این ارور را برای شما عزیزان بازگو کنیم، پس تا اتنهای مقاله با ما همراه باشید.اگر مقالات ما را دنبال کرده باشید باید بگویم ارور 50 70 ایران رادیاتور سری آنالوگ معادل ارور ٍE41 پکیج ایران رادیاتور دیجیتال است.
  در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی تنها کافی است از طریق چت آنلاین و یا کامنت همین مقاله با ما در  ارتباط باشید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  ما در مقالات آموزشی خود همواره سعی در این موضوع داشتیم تا نحوه ی عیب یابی و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را به شما عزیزان آموزش دهیم ، چنانچه شما عزیزان با مطالعه این مقالات قادر به رفع مشکل پکیج خود نبودید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود تنها کافی است، با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس بوده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.تکنسین های مجموعه ما در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به تعمیر پکیج شما عزیزان خواهند کرد.تعمیرات پکیج شما عزیزان با ارائه گارانتی 6 ماه و با کمترین هزینه انجام خواهد شد.

  علت بروز ارور 50 70 ایران رادیاتور:

  در هنگام مواجه شدن با ارور 50 70 ایران رادیاتور باید به سراغ NTC های پکیج خود رفته و آنها را مورد بررسی قرار دهید.

  1. خرابی NTC پکیج دیواری : اولین دلیل ایجاد ارور E41 ایران رادیاتور خرابی و وجود مشکل در ان تی سی پکیج است.ان تی سی پکیج دیواری اگر به مشکل خورده و یا نیم سوز شود دلیل اصلی بروز ارور E41 خواهد بود.NTC
  2. جدا شدن سیم ان تی سی :دومین دلیل در بروز ارور E41 جدا شدن سیم های ان تی سی از فیش آن است.که بهتر است قبل از تعویض NTC این مورد را مورد بررسی قرار دهید.
  3. خرابی درخت سیم و خطای E41 در پکیج ایران رادیاتور :برخی موارد ممکن است، سیم اتصال NTC به برد دچار مشکل شده و باعث ارور E41 خواهد شد.این اتفاق در اثر خیس شدن سیم اتصال ممکن است بروز دهد.
  4. وجود مشکل در برد پکیج : آخرین علت بروز ارور E41 خرابی برد خواهد بود.اختلال در برد پکیج در بسیاری از موارد باعث بروز این ارور خواهد شد.
   برای مطالعه مقاله ارور E01 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.برد پکیج

  علائم خرابی NTC پکیج :

  روشن‌نشدن پکیج:

  درصورتی‌که NTC خراب شده باشد نمی‌تواند دمای آب گرم و دمای محیط را به‌خوبی تشخیص بدهد. در این صورت سنسورهای حفاظتی سیستم روشن می‌شوند و از روشن‌شدن پکیج جلوگیری می‌کنند. روشن‌نشدن پکیج یکی از اصلی‌ترین علائم خراب‌شدن ntc محسوب می‌شود.

  سردوگرم شدن بیش از حد آب مصرفی:

  یکی دیگر از دلایل خرابی ntc این است که آب گرم خروجی خیلی گرم‌تر یا خیلی سردتر از دمایی که تنظیم شده است. در این صورت برد پیام اشتباه دریافت می‌کند و در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می‌شود.

  تنظیم‌نشدن دمای محیط:

  یکی از اصلی‌ترین علائم خرابی ntc پکیج دیواری این است که سیستم نمی‌تواند دمای شعله را تشخیص بدهد؛ در نتیجه بیش از اندازه حرارت تولید می‌کند. در چنین شرایطی رادیاتورها خیلی از داغ‌تر از دمایی که مصرف‌کننده آن را تنظیم کرده است، می‌شوند.

  تفاوت پکیج های تک مبدل و دو مبدل هنگام بروز مشکل در NTC :

  در پکیج های دومبدل هنگا بروز مشکل در NTC برد الکترونیک به کمک سنسور مدار رادیاتور باز هم قادر به تنظیم دما و فراهم نمودن آب گرم مصرفی خواهد بود.اما در پکیج های تک مبدل این امکان وجو نداشته و با خرابی NTC مشعل قطع شده و ارور 50 70 نمایش داده خواهد شد.

  تعمیر برد پکیج :

  چنانچه مشکل پکیج شما به دلیل معیوب بودن برد پکیج باشد، برای تعمیر برد پکیج خود با متخصصان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.مجموعه با داشتن بیش از 20 تکنسین بردکار به صورت تخصصی به تعمیر برد پکیج شما پرداخته و قبل از تحویل برد به شما با تست بر روی دستگاه از سلامت آن مطمئن خواهند شد.دیگر نگران هزینه های بالای تعمیرات برد نباشید.تهران سرویس آنلاین همیشه در کنار شما خواهد بود.

  برطرف کردن ارور 5070 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 50 70  پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس