ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور سری آنالوگ پکیج های دیواری ایران رادیاتور از زمان تولید طرفداران بسیاری را به سوی خود کشاند، و به سرعت توانست در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار شود.اگر شما هم از این سری مدل های ایران رادیاتور در منزل خود استفاده میکنید، بهتر است این سری مقالات ما که درباره ارورهای پکیج ایران رادیاتور است را از دست ندهید، ما در هر مقاله یک ارور را مورد بررسی قرار داده و علت بروز آن را مشخص میکنیم.
  در این مقاله ما به ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور رسیده ایم و قصد داریم علت بروز ارور 50 70 و راهکارهای برطرف کردن این ارور را برای شما عزیزان بازگو کنیم، پس تا اتنهای مقاله با ما همراه باشید.
  اگر مقالات ما را دنبال کرده باشید باید بگویم ارور ۵۰ ۷۰ ایران رادیاتور سری آنالوگ معادل ارور ٍE41 پکیج ایران رادیاتور دیجیتال است.در ارتباط با ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور اینگونه ذکر شده که سنسور آبگرم مصرفی اتصال کوتاه کرده است.
  در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی تنها کافی است از طریق چت آنلاین و یا کامنت همین مقاله با ما در  ارتباط باشید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  ما در مقالات آموزشی خود همواره سعی در این موضوع داشتیم تا نحوه ی عیب یابی و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور را به شما عزیزان آموزش دهیم ، چنانچه شما عزیزان با مطالعه این مقالات قادر به رفع مشکل پکیج خود نبودید برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود تنها کافی است، با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس بوده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.تکنسین های مجموعه ما در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به تعمیر پکیج شما عزیزان خواهند کرد.تعمیرات پکیج شما عزیزان با ارائه گارانتی 6 ماه و با کمترین هزینه انجام خواهد شد.
  برای دانلود فایل ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور 50 70 ایران رادیاتور:

  در هنگام مواجه شدن با ارور ۵۰ ۷۰ ایران رادیاتور باید به سراغ NTC های پکیج خود رفته و آنها را مورد بررسی قرار دهید.

  1. خرابی NTC پکیج دیواری : اولین دلیل ایجاد ارور 50 70 ایران رادیاتور خرابی و وجود مشکل در ان تی سی پکیج است.ان تی سی پکیج دیواری اگر به مشکل خورده و یا نیم سوز شود دلیل اصلی بروز ارور 50 70 خواهد بود.NTC
  2. جدا شدن سیم ان تی سی :دومین دلیل در بروز ارور 50 70 جدا شدن سیم های ان تی سی از فیش آن است.که بهتر است قبل از تعویض NTC این مورد را مورد بررسی قرار دهید.
  3. خرابی درخت سیم و خطای E41 در پکیج ایران رادیاتور :برخی موارد ممکن است، سیم اتصال NTC به برد دچار مشکل شده و باعث ارور 50 70 خواهد شد.این اتفاق در اثر خیس شدن سیم اتصال ممکن است بروز دهد.
  4. وجود مشکل در برد پکیج : آخرین علت بروز ارور 50 70 خرابی برد خواهد بود.اختلال در برد پکیج در بسیاری از موارد باعث بروز این ارور خواهد شد.
   برای مطالعه مقاله ارور E01 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.برد پکیج

  علائم خرابی NTC پکیج :

  در صورت‌نمایش ارور ۵۰ و ۷۰ پکیج ایران رادیاتور باید این نکته را بدانید که ممکن است به هر علتی رخ‌داده باشد. اما مفهوم و شرح این خطا ترمیستور آب گرم مصرفی اشکال دارد است. وظیفه سنسور حرارتی این است که به‌صورت لحظه‌به‌لحظه دمای آب گرم را که در لوله‌ها به جریان در می‌آید را چک کند و در صورت نیاز دستور کم، زیاد، خاموش و روشن‌کردن شعله را به برد پکیج ارسال کند.
  تصور کنید در حال دوش‌گرفتن هستید آب گرم را باز می‌کنید بعد از مدتی آب به‌شدت داغ می‌شود؛ اما در لحظات اولیه، آب گرم است؛ اما دما آن مطلوب است. تنظیم این دما در تمام مدت باز بودن آب گرم بر عهده سنسور NTC است.
  حال به‌راحتی میتوایند تصور کنید که خرابی ان تی سی چه تبعاتی می‌تواند به همراه داشته باشد.

  روشن‌نشدن پکیج:

  درصورتی‌که NTC خراب شده باشد نمی‌تواند دمای آب گرم و دمای محیط را به‌خوبی تشخیص بدهد. در این صورت سنسورهای حفاظتی سیستم روشن می‌شوند و از روشن‌شدن پکیج جلوگیری می‌کنند. روشن‌نشدن پکیج یکی از اصلی‌ترین علائم خراب‌شدن ntc محسوب می‌شود.

  سرد و گرم شدن بیش از حد آب مصرفی:

  یکی دیگر از دلایل خرابی ntc این است که آب گرم خروجی خیلی گرم‌تر یا خیلی سردتر از دمایی که تنظیم شده است. در این صورت برد پیام اشتباه دریافت می‌کند و در کارکرد پکیج اختلال ایجاد می‌شود.

  تنظیم‌نشدن دمای محیط:

  یکی از اصلی‌ترین علائم خرابی ntc پکیج دیواری این است که سیستم نمی‌تواند دمای شعله را تشخیص بدهد؛ در نتیجه بیش از اندازه حرارت تولید می‌کند. در چنین شرایطی رادیاتورها خیلی از داغ‌تر از دمایی که مصرف‌کننده آن را تنظیم کرده است، می‌شوند.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.
  ارور ۵۰ ۷۰ ایران رادیاتور

  تفاوت پکیج های تک مبدل و دو مبدل هنگام بروز مشکل در NTC :

  در پکیج های دومبدل هنگا بروز مشکل در NTC برد الکترونیک به کمک سنسور مدار رادیاتور باز هم قادر به تنظیم دما و فراهم نمودن آب گرم مصرفی خواهد بود.اما در پکیج های تک مبدل این امکان وجو نداشته و با خرابی NTC مشعل قطع شده و ارور 50 70 نمایش داده خواهد شد.

  آشنایی با نحوه عملکرد NTC:

  به‌وسیله سیم‌های برقی که به سنسور حرارتی متصل است، برق از مدار آن عبور می‌کند. با افزایش دما حسگرها، دما را تشخیص می‌دهند (در صورت‌باز کردن شیر آب گرم) به همین سبب مقاومت سنسور در برابر جریان برق کاهش می‌یابد و برق بیشتری را از خود عبور می‌دهد.
  برق ارسال شده به برد الکترونیک فرستاده می‌شود و حاوی فرمانی بر مبنای باز کردن شیر رگلاتور گازی است، در این لحظه قدرت شعله افزایش می‌یابد و این روند تا زمانی که دمای آب به میزانی که کاربر تنظیم کرده است برسد ادامه دارد. به‌محض اینکه سنسور، دما تنظیم شده را احساس کرد و تشخیص داد تمامی روند بیان شده به‌صورت عکس اتفاق می‌افتد و تا هنگامی که شیر آب گرم باز است سنسور عهده‌دار تنظیم دما خواهد بود.
  سنسورهای دمای آب پکیج در اکثر مواقع در دما ۲۵ درجه سانتی‌گراد دارای مقاومت ۱۰ اهم است. همان‌طور که گفته شد این قطعه با افزایش دما آب، مقاومت کاهش می‌یابد. اینک برای تست سلامت سنسور NTC باید به کمک اهم‌متر مقدار مقاومت را اندازه گرفت و به کمک حرارت غیرمستقیم دما را افزایش دهیم، با بالارفتن دما مقاومت کاهش می‌یابد.
  ارور ۵۰ ۷۰ ایران رادیاتور

  تعمیر برد پکیج :

  برد پکیج یکی از حساس ترین قطعات پکیج شما محسوب میشود، برد ممکن است در اثر نوسان برقی ، آبریزش و یا حتی فرسودگی قطعات دار مشکل شده و نیاز به تعمیر داشته باشد.
  چنانچه مشکل پکیج شما به دلیل معیوب بودن برد پکیج باشد، برای تعمیر برد پکیج خود با متخصصان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.مجموعه با داشتن بیش از 20 تکنسین بردکار به صورت تخصصی به تعمیر برد پکیج شما پرداخته و قبل از تحویل برد به شما با تست بر روی دستگاه از سلامت آن مطمئن خواهند شد.دیگر نگران هزینه های بالای تعمیرات برد نباشید.تهران سرویس آنلاین همیشه در کنار شما خواهد بود.
  تعمیرکاران عزیزی که به دنبال یک بردکار با تجربه هستید که تعمیرات برد شما را در کوتاه ترین بازه زمانی انجام داده و با نازلترین قیمت به شما عزیزان تحویل دهد میتوانند با نزدیکترین شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور 40 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور

  برطرف کردن ارور 5070 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور 50 70 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 50 70  پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  ثبت درخواست از طریق چت آنلاین
  امکان پذیر خواهد بود.
  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  1– دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس