ارورهای پکیج سونیه دوال

 • ارورهای پکیج سونیه دوال ( Saunier Duval water heater error ) پکیج های سونیه دوال  با کیفیت بالا و رعایت استاندارهای روز اروپا در سال 1907 تاسیس شد . پکیج های سونیه دوال در شرکت توسط سونیه دوال و CIE توسط چارلز سونیه و موریس دوال تولید و به بسیاری از کشورهای صادر شده است. در کشور ما نیز این پکیج مورد استقبال بسیاری از مردمان عزیزمان قرار گرفت .اگر شما هم از پکیج سونیه دوال در منزل خود استفاده میکنید ، حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید.ما در این مقاله  لیست کاملی از کدهای خطا پکیج سونیه دوال را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. تا در صورت بروز مشکل با استفاده از این لیست پکیج خود را عیب یابی و تعمیر نمایید.
  سیستم عیب یاب هوشمند پکیج های سونیه دوال در زمان بروز مشکل در هر یکی از از قطعات ارور مربوط به همان قطعه را نمایش داده و شما را از بروز مشکل در پکیج خود آگاه می سازد.برای آنکه که بتوانید به راحتی تعمیرات پکیج سونیه دوال خود را در منزل انجام دهید باید لیست کامل ارور های این پکیج را دانلود کرده و همیشه به همراه خود داشته باشید. در ادامه ما لینک دانلود ارورهای این مقاله را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
  برای دانلود فایل ارورهای پکیج سونیه دوال اینجا کلیک کنید.
  پکیج سونیه دوال

  تعمیر پکیج سونیه دوال :

  اگر شما عزیزان هم جزو آن دسته افرادی هستید که برای پیدا کردن تعمیرکار متخصص پکیج های سونی دوال دچار مشکل شده اید باید این نوید را به شما عزیزان بدهیم که تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه ی تعمیرات انواع مدل پکیج های سونیه دوال آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. مجموعه ما با داشتن بیش از از پنج شعبه در سراسر تهران خدمات رسانی به مشتریان را به کمتر از یک ساعت کاهش داده است. برای تعیین وقت تعمیرات پکیج خود همین حالا با ما در تماس باشد
  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج سونیه دوال به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج سونیه دوال خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج سونیه دوال آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج آلزان اینجا کلیک کنید.تعمیرات پکیج سونیه دوال

  کد خطا پکیج سونیه دوال:

  شرکت سونیه دوال یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج سونیه دوال :

  کد خطا شرح خطا
  F4 – F1  اشکال در روشن شدن : قطع گاز – عدم احساس شعله – عدم احساس جرقه
  F2 اشکال در تخلیه دود
  عدم وجود هوای کافی – عددم رعایت شرایط دودکش – انسداد دودکش یا هواکش
  اشکار در سنسور دود و یا پرشر سوییچ دود و یا سیم های آن
  اشکال در ونتوری دود یا شیلنگ های آن – اشکال در فن – خرابی برد (پس از ۲۰ دقیقه مجددا راه اندازی می شود)
  F3  کمبود هوا : این کد پس از ۳ بار اقدام به راه اندازی ظاهر می شود
  F5 افزایش بیش از حد دما و فعال شدن کلید حرارتی : اشکال در کلید حرارتی یا سیم های آن – خطا در NTC گرمایش
  F6 خطا در اندازه گیری دما NTC2
  F7 خطا در سنسور آبگرم مصرفی : خرابی یا اتصال کوتاه در سنسور
  F8 افزایش حرارت منبع ذخیره آب NTC3
  F9 اخطار سنسور فشار آب : سیم های سنسور قطع یا اتصال کوتاه شده است
  F10 اخطار سنسور دمای آب برگشت شوفاژ
  F11 خطا در برقراری ارتباط برد با صفحه نمایش : کابل بین برد و صفحه نمایش
  F12 خطا در ولتاژ خروجی : مسیر سیم کشی برد های جانبی خراب است
  F13 اخطار برد اصلی:
  فرکانس نامناسب شبکه – خطا در کنترل شیر گاز – خطا در بستن شیر گاز
  خطا در حافظه برد – خطا در برد اصلی – افزایش غیر طبیعی دمای برد
  خطا در تشخیص شعله توسط برد
  F14 افزایش دما بیش از ۹۵ درجه
  F15 خرابی مدولاتور شیر گاز
  F16  عدم وجود شعله:
  عدم تشکیل شعله – قطع گاز – کوتاه بودن شعله و عدم تماس آن با حسگر
  خرابی سیستم حسگر – عدم وجود جرقه – اشکال در شیر گاز
  F17 نوسان برق (افت ولتاژ به کمتر از ۱۷۰ ولت)
  F18 خرابی صفحه نمایش
  F19 هیچ پیامی ارسال نمیکند NTC2 : از لوله جدا شده یا خراب است NTC2
  F20 عدم هماهنگی صفحه نمایش با برد کنترل
  F21 افت شار مدار گرمایش کمتر از ۰.۵ بار
  F22  افزایش بیش از حد فشار مدار گرمایش (بیش از ۲.۷ بار) – چشمک زن LED افت فشار مدار گرمایش کمتر از ۰.۵ بار
  F23 اشکال در گردش آب : خرابی پمپ – انسداد در مدار گرمایش
  F25 اشکال در سنسور H-MOD
  F26 اختلاف دما بین مدار رفت و برگشت بیش از حد است : عدم گردش آب
  F28 اختلاف دمای ثابت بین رفت و برگشت گرمایش : اشکال در سنسور های دما
  F43 خطای مربوط به سنسور خارجی دودکش : قطع یا اتصال کوتاه
  F44 خطای مربوط به سنسور داخلی دودکش : قطع یا اتصال کوتاه

  چشمک زدن چراغ LED در پکیج سونیه دوال :

  یکی دیگر از اخطارهای پکیج سونیه دوال چشمک زدن چراغ ال ای دی است که دلیل آن نیز افت فشار در مدار گرمایشی می‌باشد.
  برای مطالعه علت گرم نشدن آب مصرفی توسط پکیج اینجا کلیک کنید.

  رفع ارورهای پکیج سونیه دوال در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج سونیه دوال خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج سونیه دوال تماس حاصل نمایید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج سونیه دوال :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج سونیه دوال خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج سونیه دوال:

  هزینه رفع ارور پکیج سونیه دوال با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارورهای پکیج روکا اینجا کلیک کنید.

  تعمیرات پکیج سونیه دوال در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است، با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیرات پکیج سونیه دوال در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.
  ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.
  در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیرات پکیج سونیه دوال در شرق تهران :

  مشتریان عزیز در در تمامی مناطق شرق و شمال شرقی پایتخت می توانند در صورت بروز مشکل در پکیج دیواری خود به صورت ۲۴ ساعته با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار خود را ثبت نمایند.
  تعمیرات تمامی برندهای ایرانی و خارجی توسط متخصص ترین تعمیرکاران پایتخت با ارائه فاکتور و گارانتی شش ماهه به شما مشتریان عزیز عرضه می گردد. برای ثبت درخواست خود در تمام طول هفته حتی ایام تعطیلات میتوانید با شعبه شرق تهران تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.

  تعمیرات پکیج سونیه دوال در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.
  ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.
  شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیرات پکیج سونیه دوال در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می‌دهد.
  در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.
  مشتریان عزیز ساکن سایر شهرها میتوانند ، برای تعمیر پکیج خود آن را با هماهنگی قبلی به این شعبه ارسال کرده تا تعمیرات پکیجشان توسط تکنسین های متخصص تهران سرویس آنلاین انجام شده و پس از انجام تعمیرات مجددا از طریق تیپاکس برای آنها ارسال گردد.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج سونیه دوال خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج سونیه دوال
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس