ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در بررسی ارورهای پکیج ایران رادیاتور به ارور 60 80 سری آنالوگ رسیده ایم و قصد داریم در این مقاله علت بروز ارور ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور را با یکدگیر بررسی کرده و بیان کنیم هنگام مواجه شدن با این ارور چه اقداماتی باید انجام دهید.
  زمانی که شما برای عیب یابی ارور ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور به دفترچه راهنمای پکیج خود مراجعه نمایید با عبارت :
  عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن مواجه خواهید شد.در وهله ی اول چیزی که به ذهن همه ی مخاطبان خواهد رسید این موضوع است، که پکیج یخ زده است ولی این تمام ماجرا نیست علت اصلی ارور ۶۰ ۸۰ مربوط به NTC یا ترمیستور پکیج ایران رادیاتور است.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  چنانچه شما هم برای برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور خود نیاز به حضور تکنسین مجرب و حرفه ای داشتید، تنها کافی است با تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.مجموعه ما با داشتن بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور آماده کمک رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و پس از صدور فاکتور شما از پشتیبانی آنلاین برخوردار خواهید بود.
  ازجمله مزایای بهره گیری از خدمات تهران سرویس آنلاین تخفیف های ویژه برای مشترکین و اعزام نیرو در کمتر از 1 ساعت نرخ پایین تعمیرات و پشتیبانی آنلاین تمامی مشترکین عزیز میتوان اشاره کرد.

  علت بروز ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور:

  ارور ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور به دو دلیل ممکن است رخ دهد :

  1. معیوب بودن ان تی سی NTC
  2. یخ زدگی پکیج

  معیوب بودن NTC باعث میشود گزارش دمای اشتباهی به پکیج انجام شده و برد دچار خطا شود، در این حالت یخ زدگی در پکیج رخ نداده اما به دلیل ارسال گزارش اشتباه شاهد بروز ارور ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور خواهیم بود.
  در حالت دوم : این ارور در فصل زمستان هنگامی که هوا بسیار سرد است رخ میدهد و بیانگر این موضوع است که آبی که داخل پمپ پکیج وجود دارد دچار یخ زدگی شده است.

  راه های برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور:

  1. قاب پکیج خود را باز کنید.
  2. ان تی سی پکیج را تعویض کنید
  3. با یک دستگاه سشوار پمپ پکیج و وروردی آب را گرم کنید.
  4. یک بار دستگاه را ریست کنید.

  به احتما زیاد بعداز انجام این فرایند پکیج شما از ارور خارج شده و به درستی کار خواهد کرد.
  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  اقدامات لازم جهت جلوگیری از ارور  60 80 چیست؟

  1-تا زمانی که قصد خالی کردن کامل ساختمان را ندارید برای خروج های موقت پکیج را خاموش نکنید.
  2-در هنگام نصب پکیج حتما برای لوله ها عایق نصب کنید.
  3-اگر پکیج شما در بالکن نصب شده حتمادر فصل زمستان برای یخ زدگی آن چاره بیاندیشید.
  4-زمانی که قصد نخلیه منزل را دارید آب پکیج خود را تخلیه نمایید.
  جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور

  برای مطالعه مقاله ارور E81 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس