ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور

 • ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در بررسی ارورهای پکیج ایران رادیاتور به ارور 60 80 سری آنالوگ رسیده ایم و قصد داریم در این مقاله علت بروز ارور ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور را با یکدگیر بررسی کرده و بیان کنیم هنگام مواجه شدن با این ارور چه اقداماتی باید انجام دهید.
  زمانی که شما برای عیب یابی ارور ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور به دفترچه راهنمای پکیج خود مراجعه نمایید با عبارت :
  عملکرد ضد یخ زدگی با پمپ روشن مواجه خواهید شد.در وهله ی اول چیزی که به ذهن همه ی مخاطبان خواهد رسید این موضوع است، که پکیج یخ زده است ولی این تمام ماجرا نیست علت اصلی ارور ۶۰ ۸۰ مربوط به NTC یا ترمیستور پکیج ایران رادیاتور است.
  برای دانلود فایل ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.پکیج یخ زده

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران :

  چنانچه شما هم برای برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور خود نیاز به حضور تکنسین مجرب و حرفه ای داشتید، تنها کافی است با تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.مجموعه ما با داشتن بیش از 10 سال سابقه موفق در زمینه ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور آماده کمک رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و پس از صدور فاکتور شما از پشتیبانی آنلاین برخوردار خواهید بود.
  ازجمله مزایای بهره گیری از خدمات تهران سرویس آنلاین تخفیف های ویژه برای مشترکین و اعزام نیرو در کمتر از 1 ساعت نرخ پایین تعمیرات و پشتیبانی آنلاین تمامی مشترکین عزیز میتوان اشاره کرد.

  علت بروز ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور:

  ارور ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور به دو دلیل ممکن است رخ دهد :

  1. معیوب بودن ان تی سی NTC
  2. یخ زدگی پکیج

  معیوب بودن NTC باعث میشود گزارش دمای اشتباهی به پکیج انجام شده و برد دچار خطا شود، در این حالت یخ زدگی در پکیج رخ نداده اما به دلیل ارسال گزارش اشتباه شاهد بروز ارور ۶۰ ۸۰ ایران رادیاتور خواهیم بود.
  در حالت دوم : این ارور در فصل زمستان هنگامی که هوا بسیار سرد است رخ میدهد و بیانگر این موضوع است که آبی که داخل پمپ پکیج وجود دارد دچار یخ زدگی شده است.برای از بین بردن ارور پکیج در این حالت میتوان از یک سشوار برای ازبین بردن ارور استفاده کرد.ntc پکیج

  راه های برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور:

  1. قاب پکیج خود را باز کنید.
  2. ان تی سی پکیج را تعویض کنید
  3. با یک دستگاه سشوار پمپ پکیج و وروردی آب را گرم کنید.
  4. یک بار دستگاه را ریست کنید.

  به احتما زیاد بعداز انجام این فرایند پکیج شما از ارور خارج شده و به درستی کار خواهد کرد.
  جهت مطالعه لیست کامل ارورهای پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  اقدامات لازم جهت جلوگیری از ارور  60 80 چیست؟

  1-تا زمانی که قصد خالی کردن کامل ساختمان را ندارید برای خروج های موقت پکیج را خاموش نکنید.
  2-در هنگام نصب پکیج حتما برای لوله ها عایق نصب کنید.
  3-اگر پکیج شما در بالکن نصب شده حتمادر فصل زمستان برای یخ زدگی آن چاره بیاندیشید.
  4-زمانی که قصد نخلیه منزل را دارید آب پکیج خود را تخلیه نمایید.
  جهت مطالعه مقاله ارور 40 60 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور
  برای مطالعه مقاله ارور E81 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور 60 80 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس