تعمیر کولر گازی تی سی ال

تعمیر کولر گازی تی سی ال
 • تعمیر کولر گازی تی سی ال (TCL air conditioner repair) شرکت تی سی ال یکی دیگر از برندهای پرافتخار چینی است، که توانسته در طول مدت کم فعالیت خود افتخارات بسیاری کسب کند.این برند چینی در تولید سیستم های تهویه مطبوع نیز به خوبی عمل کرده و توانسته رضایت بسیاری از مخاطبان خود را کسب نماید.
  در این مقاله ما قصد داریم تعمیرات کولر گازی تی سی ال را به چالش بکشیم و از شما عزیزان دعوت میکنیم تا انتهای مقاله با ما همراه شوید.
  تهران سرویس آنلاین ارائه دهنده تمامی خدمات کولر گازی تی سی ال در سراسر تهران بزرگ ،تنها کافی است با یکی از شعب ما تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم درخواست خدمات مشخصات خود را ثبت نمایید.
  تکنسین تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل کولر گازی شما عزیزان خواهد نمود.
  لازم به ذکر است ،که یاد آور شویم تمامی خدمات کولر گازی تی سی ال با 6 ماه ضمانت و ارائه فاکتور رسمی انجام خواهد گرفت.

  تعمیر کولر گازی تی سی ال در تهران :

   تعمیر کولر گازی خود را با اطمینان خاطر به شرکت ما بسپارید، چرا که گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۷ سال سابقه درخشان در تعمیر انواع مدل‌های کولر گازی تی سی ال آماده خدمت‌رسانی به‌تمامی هم‌وطنان عزیز است.تمامی خدمات کولر گازی تی سی ال از جمله تعمیر نصب و سرویس و شارژ کولر گازی در سراسر تهران آن کمتر از ۱ ساعت انجام شده و ضمانت‌نامه شش‌ماهه به‌تمامی مشتریان عزیز داده خواهد شد .شما عزیزان می‌توانید عضویت در باشگاه مشتریان تهران سرویس آنلاین از ۱۰ درصد تخفیف ویژه مشتریان استفاده نمایید، کافی است عبارت عضویت را از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال کرده تا کد تخفیف ۱۰ درصدی برای تمامی خدمات به‌صورت مادام‌العمر برای شما عزیزان فعال شود.

  هزینه تعمیر کولر گازی تی سی ال:

  باتوجه‌به متفاوت بودن قیمت قطعات الکتریکی و مکانیکی و خدمات ارائه شده برای تعمیر و یا تعویض این قطعات هزینه تعمیر کولرهای گازی تی سی ال برای مشتریان متفاوت مختلف بوده و نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای تعمیر کولرگازی تی سی ال به مشتریان عزیز مطرح کرد، اما شرکت ما این نوید را به مشتریان عزیز می‌دهد که تمامی خدمات ما دارای کمترین نرخ در بین سایر رقبا بوده و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه به مشتریان عزیز انجام می‌پذیرد.

  تعمیر کولر گازی تی سی ال در محل :

  یکی از نگرانی های مشتریان عزیز جابه جایی دستگاه در هنگام تعمیرات است.برخی از تعمیرکاران به دلیل نداشتن تسط کافی و یا به همراه نداشتن ابزار کافی برای انجام کار اقدام به جابه جایی دستگاه از محل مشتری به کارگاه مینمایند، که در بیشتر موارد این موضوع سبب نگرانی مشتریان عزیز میشود.
  تعمیر کولر گازی تی سی د رمجموعه تهران سرویس آنلاین  بدون نیاز به جابه جایی در محل مشتریان عزیز صورت خواهد گرفت.

  خدمات تهران سرویس آنلاین برای کولر گازی تی سی ال:

  -نصب کولر گازی تی سی ال
  -سرویس کولر گازی تی سی ال
  -تعمیر کولر گازی تی سی ال
  برای مطالعه مقاله تعمیر برد کولر گازی اینجا کلیک کنید.
  تعمیر کولر گازی تی سی ال

  نصب کولر گازی تی سی ال :

  یکی از مهمترین این اقدامات هر فرد بعد از خرید کولر گازی انتخاب یک شرکت مطمئن برای نصب دستگاه است.بسیاری از برندهای فروشنده کولر گازی تنها در صورت نصب دستگاه توسط عاملین مجاز همان نمایندگی گارانتی ۵ ساله شما عزیزان را مهر می کند.
  این موضوع به اهمیت نصب کولر گازی توسط یک متخصص اشاره دارد.
  نصب دستگاه دارای قواعد و اصول خاصی است که در هنگام نصب باید توسط نصاب کولر گازی رعایت شود، در غیر این صورت بروز هرگونه مشکلاتی در دستگاه شما دور از ذهن نخواهد بود.
  در صورتی که برای نصب و یا جابجایی دستگاه خود نیاز به یک نصاب کولر گازی حرفه ای دارید، تنها کافیست با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در ارتباط باشید.
  نصاب های کولر گازی مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه نصب انواع برند کولر گازی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز مجموعه می باشند.
  برای نصب کولر گازی تی سی ال ابتدا محل دقیق و مناسب برای نصب را انتخاب نمایید،سپس نصاب کولر گازی تمامی مراحل زیر را به دقت انجام خواهد داد:
  1-نصب یونیت داخلی در محل مورد نظر
  2- اتصالات الکتریکی
  3-یونیت خارجی (کندانسور) کولر گازی تی سی ال را نصب کنید
  4-متصل کردن لوله ها
  5-وکیوم کردن کولر گازی
  6-شارژ گاز در صورت نیاز

  هزینه نصب کولر گازی تی سی ال:

  هزینه نصب کولر گازی برای هر مشتری متناسب با میزان لوله ، عایق، و سیم های برق ….متفاوت است و نمیتوان یک هزینه ثابت برای نصب کولر گازی در نظر گرفت.با تماس با کارشناسا ما میتوانید از هزینه دقیق نصب کولر گازی مطلع شوید.

  درخواست نصاب کولر گازی:

  برای درخواست نصاب کولر گازی خود به نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین در محل سکونت خود تماس حاصل نمایید نصاب کولر گازی در کمتر از یک ساعت در محل حاضر خواهد بود.

  سرویس کولر گازی تی سی ال :

  سرویس کردن کولر گازی یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس کولر گازی به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند .سرویس کولر گازی هر 6 ماه باید توسط متخصص کولر گازی انجام گردد.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از یک ساعت در محل اعزام میشوند.
  برای مطالعه مقاله تعمیر کولر گازی کنوود اینجا کلیک کنید.

  مراحل سرویس کولر گازی تی سی ال:

  شستشوی کولر گازی:

  کولر های گاری مدام در معرض آلودگی قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زیادی روی این دستگاه قرار میگیرد. مهمترین خدمات سرویس انواع کولرگازی تمیز کردن کولر گازی ااز گرد و غبار و آلودگی است. با این کار راندمان و کارایی کولر افزایش یافته و باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود.

  شستشوی فیلر های کولر گازی:

  تمامی فیلتر های کولرگازی توسط بهترین سرویس کار کولر گازی درآورده شده و با مواد مخصوص شسته میشوند. در صورتی که فیلتر کولر گازی شما فرسوده شده باشد با بهترین نوع فیلتر توسط سرویس کار ما تعویض میگردد.

  تست آمپر کولر گازی:

  در صورتی که آمپر این محصول ایراد جزیی و یا کلی داشته باشد توسط سرویس کار بررسی شده و اگر نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد متناسب با میزان خرابی بهترین تصمیم گرفته میشود. این تست سبب میشود از خرابی سایر قطعات پیشگیری شده و شما مجبور نباشید هزینه زیادی برای تعمیر انواع قطعات و تعویض آن ها بپردازید.

  نشت یابی و شارژ گاز کولر گازی:

  سرویس دوره ای کولر گازی توسط نمایندگی سرویس کولر گازی سبب میشود شما هر ۶ ماه یکبار تمام قطعات را بررسی کرده و در صورتی که مشکل جزیی در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گیر شدن و آسیب رساندن به سایر قطعات پیشگیری کرد.

  هزینه سرویس کولر گازی تی سی ال:

  هزینه سرویس کولر گازی برای مشتریان عزز با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است ، و تنها وجه اشتراک تمامی مشتریان عزیز تهران سرویس آنلاین ضمانت 6 ماهه خدمات تهران سرویس آنلاین است .

  فواید سرویس 6 ماهه کولر گازی تی سی ال :

  هر وسیله ی برقی که مورد استفاده قرار میگیرد، باید با توجه به استاندارهای شرکت تولید در بازه های زمانی مختلف مورد سرویس و بازبینی قرار گیرد.
  سرویس کولر گازی تی سی ال علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه به کاهش مصرف برق و کاهش هزینه های تعمیراتی شما عزیزان میانجامد.
  سرویس کولر گازی تی سی ال باید توسط سرویسکار مجاز انجام شده تا تمامی مراحل سرویس با استفاده از ابزار مخصوص انجام گردد.

  بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانیست؟

  زمان سرویس کولر گازی تی سی ال کاملا به استفاده مشتری عزیز وابسته بوده و تقویم سرویس سالانه براساس آن تعیین میگردد.
  به طور مثال اگر شخصی هم برای سرمایش و هم گرمایش منزل خود از کولر گازی استفاده میکند، باید دستگاه را در اوایل اردیبهشت و اوایل مهرماه سرویس کرده و از سلامت دستگاه خود مطمئن شود.
  این در حالی است، که دوستان عزیزی که از دستگاه خود تنها در فصل تابستان استفاده مینمانید، باید سرویس دستگاه تنها یک بار در سال و پیش از شروع فصل گرما انجام دهند.
  برای مطالعه مقاله علت بوی بد کولر گازی اینجا کلیک کنید.تعمیر کولر گازی تی سی ال

  مشکلات رایج در کولر گازی تی سی ال:

  -مشکل باد گرم کولرگازی تی سی ال
  -مشکل صدای زیاد کولرگازی تی سی ال
  -چک کردن سلامت درب کولر گازی
  -شارژ گاز کولر گازی
  -شستشوی کولر گازی
  -چک کردن فشار گاز کولر گازی
  -تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی
  -هواگیری کولر گازی
  -تعمیر و تعویض قطعات معیوب
  -چک کردن صحت عملکرد کندانسور کولر گازی
  -خدمات سرویس سالیانه کولر گازی تی سی ال
  -تایمر دستگاه روشن است، اما کولر نمی تواند بر مبنای آن عمل کند.
  -کمپرسور نمی تواند در حالت PSC استارت نماید.
  -کمپرسور روشن می شود، اما سیستم سرمایشی و گرمایشی آن کار نمی کند.
  -کمپرسور راه اندازی می شود، اما قطع و وصل کولر سریع انجام می شود.
  -کمپرسور استارت نمی کند و صدایی از آن به گوش نمی رسد.
  -در حالت Dry یا Auto سرعت فن تغییر نمی کند.
  -دستگاه راه اندازی می شود، اما پی در پی قطع و وصل می شود.
  -سیستم به طور مداوم کار می کند و ترموستات عمل نمی کند.

  خدماتی که تهران سرویس آنلاین در زمینه تعمیر کولر گازی تی سی ال به شما ارائه میدهد :

  -تعمیر و تعویض قطعات در کولر گازی تی سی ال
  -شارژ گاز کولر گازی تی سی ال
  -تعمیرات کندانسور کولر گازی تی سی ال
  -تعمیرات پنل داخلی و خارجی کولر تی سی ال
  -انجام سیم کشی و لوله کشی کولر گازی
  -جابجایی اصولی کولر گازی تی سی ال
  -نصب اصولی کولر گازی تی سی ال
  -مشاوره خرید کولر گازی تی سی ال
  -تعمیر شیر برقی و موتور فن کولر گازی
  -تعمیرات مربوط به ترموستات کولر گازی
  -عیب یابی کولر گازی و اسپیلت
  -سرویس فصلی و دوره ای کولر گازی
  -تعمیرات برد کولر گازی تی سی ال
  -خدمات لوله کشی روکار و توکار کولر گازی
  برای مطالعه مقاله ترموستات کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  تعمیر کمپرسور کولر گازی تی سی ال در تهران  :

  خرابی کمپرسور مشکلات بسیاری را در کولر گازی و اسپلیت ایجاد می کند که باید به سرعت آنها را برطرف کنید. اصلی ترین نشانه خرابی کمپرسور، کاهش سرمای کولر گازی است. در واقع وقتی سرمای این دستگاه کم می شود و به اندازه کافی محیط را خنک نمی کند، تعمیرکاران به عنوان اولین قطعه به سراغ کمپرسور می روند؛ چرا که این قطعه، به نوعی شاخص عملکرد کولر به شمار می رود. خنک نکردن هم علامت دیگری است که تیم تعمیرات کولر گازی تی سی ال پیش از ترمیم کمپرسور به آن توجه می کنند. پس از ترمیم کمپرسور، عملکرد کولر و روند خنک سازی به حالت عادی باز می گردد.

  شارژ گاز کولر گازی تی سی ال :

  شارژ کولر گازی یک فرایند مهم و موثر است که باید در زمان مناسب و به شکل درست انجام شود. برای انجام این کار باید اول روش شارژ مشخص گردد که این مساله بستگی به مدل کولر و ظرفیت آن دارد. به طور کلی همه انواع کولر گازی و تهویه مطبوع، از گازهای فریونی مانند R22-R410A-R407A استفاده می کنند.
  برای شارژ کردن کمپرسور، یا از ترازو استفاده می شود و یا گیج مانوفیلد. البته روش دیگری هم برای این کار وجود دارد که برای انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده می شود. تشخیص این که کدام روش برای شارژ کولر گازی تی سی ال شما مناسب تر است، مساله ای است که نیاز به مهارت بالایی داشته و تنها تعمیرکاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تیم تعمیر کولر گازی تی سی ال ضمن تشخیص به موقع و درست، از بهترین روش برای شارژ گاز این دستگاه استفاده می کنند.

  علائم کمبود گاز در کولر گازی تی سی ال:

  کاهش قدرت سرمایش کولر گازی
  افزایش مصرف برق
  یخ زدگی یونیت خارجی کولر گازی
  صدای زیاد و نا بهنجار در کولر گازی
  برای مطالعه مقاله علت پریدن فیوز کولر گازی اینجا کلیک کنید.

  کد خطا یا ارورهای کولر گازی تی سی ال:

  یکی از از ساده ترین راه های عیب یابی کولر گازی مراجعه به لیست ارورهای دستگاه میباشد. امروزه اکثر کولر گازی های موجود در بازار دارای سیستم عیب یابی هوشمند است. بدین صورت که در صورت بروز مشکل در هر یکی از قطعات دستگاه اروری بر مبنای همان قطعه بر روی صفحه نمایش نشان داده خواهد شد، شما با داشتن تنها لیست ارور کولر گازی تی سی به راحتی می توانید در منزل کولر گازی خود را عیب یابی نمایید.
  در مقاله‌ای با نام ارور های کولر گازی ‏tcl به بررسی این ارور ها و راه های برطرف کردن هر یک از آن‌ها پرداخته ایم.

  مدل های پرتابل

  کد خطا                شرح خطا
  E1              سنسور دمای محیط چک شود
  E2            سنسور پایپ اواپراتور چک شود
  E3                 پمپ درین چک شود

  مدل F

  کد خطا                شرح خطا
  F1              سنسور دمای محیط چک شود
  F2              سنسور پایپ اواپراتور چک شود
  F3              سنسور پایپ کندانسور چک شود
  F4             موتور فن یونیت داخلی چک شود
  E0                   کارکرد نرمال
  P2          قطع کمپرسور در اثر گرمای زیاد
  P3                  جلوگیری از یخ زدگی

   مدل G-floor stand

  کد خطا               شرح خطا
  E1        سنسور دمای محیط قطع است یا اتصال کوتاه دارد
  E2       سنسور کویل اواپراتور قطع است یا اتصال کوتاه دارد
  E3       سنسور کویل کندانسور قطع است یا اتصال کوتاه دارد
  E6              حفاظت از یونیت خارجی
  E8              تجمع گرد و غبار
  P4       دمای اواپراتور خیلی پایین یا باالست برای حفاظت کمپرسور به صورت اتوماتیک خاموش می شود
  P5        دمای کندانسور خیلی باالست برای حفاظت کمپرسور به صورت اتوماتیک خاموش می شود
  P9   وضعیت حفاظت از یخ زدگی یا سیستم کنترل کننده هوای گرم  خاموش است

  مدل E – CORNER

  کد خطا                     شرح خطا
  RUN                   سنسور پایپ کندانسور چک شود
  STANDBAY          سنسور دمای محیط چک شود
  TIMER                سنسور پایپ اواپراتور چک شود   | چشمک زدن آرام
  TIMER         موتور فن یونیت داخلی چک شود | چشمک زن سریع

  تعمیرات کولر گازی تی سی ال با کمترین هزینه:

  تهران سرویس آنلاین همواره در تلاش است تا با به کارگیری بهترین نیروها در سراسر تهران اسایش و رفاه را برای شما مشترین عزیز در تهران فراهم آورد.تعمیرکاران تهران سرویس با تعهد و مسئولیت پذیری بالا با قطعات اصل و ضمانت اقدام به تعمیر کولر گازی شما خواهند کرد.تیم پشتیبانی تهران سرویس آنلاین بعه صورت 24ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهد بود.

  سرویس کولر گازی تی سی ال در تهران:

  همانطور که در مقالات قبلی بارها به آن اشاره کردیم، سرویس به موقع کولر گازی از بسیاری از هزینه های شما را کم خواهد کرد . سرویس کولر گازی تی سی ال در تهران سرویس آنلاین با کمترین نرخ در سراسر تهران انجام خواهد گرفت.

  تعمیر کولر پنجره ای تی سی ال:

  کولر گازی های پشت پنجره ای به وسیله مکان نصبشان به این نام معروف شدند، چرا که این مدل از کولر گازی در پشت پنجره بدون نیاز به هیچگونه لوله کشی به راحتی قابل نصب خواهد بود.
  کولر گازی های پنجره ای تقریباً جزو اولین کولر گازی های وارداتی به ایران بوده که به دلیل قدرت موتور ای بسیار بالا مورد استقبال مردمان عزیز مناطق جنوب کشور قرار گرفته است و همواره در بسیاری از مناطق جنوبی ما شاهد استفاده از این کولر گازی ها هستیم.

  اگر کولر گازی پشت پنجره های شما عزیزان دچار مشکل شده تنها کافیست با پشتیبانی مجموعه تهران سرویس آنلاین در تماس باشید، تیم تخصصی تعمیرکاران کولر گازی تی سی ال ما در کمترین بازه زمانی نسبت به رفع مشکلات کولر گازی شما اقدام خواهد کرد.

  تعمیر کولر ایستاده تی سی ال:

  بیشتر شما دوستان در بانک ها ادارات و سالن های بزرگ با سقف های بسیار بلند کولر گازی های ایستاده را مشاهده کرده اید، این کولر گازی ها با قابلیت خنک کنندگی بسیار بالا برای مکان هایی با مساحت بسیار بزرگ مناسب است.
  کولر گازی های ایستاده در ظرفیت های بسیار بالا در دو مدل تک تکه و دو تکه تولید و روانه بازار شده است.
  اغلب این کولر گازی ها مانند کولر گازی های پنجره ای نیاز به لوله کشی نداشته و نصب آنها در محل بسیار آسان است.
  شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به تعمیرکار کولر گازی های ایستاده تی سی ال همین حالا با پشتیبانی مجموعه ما در ارتباط باشید از زمان ثبت درخواست شما با حضور تکنسین تنها یک ساعت زمان می برد.

  خرید قطعات کولر گازی تی سی ال:

  یکی از خدمات مشتری تهران سرویس آنلاین خرید قطعات کولر گازی است.
  مجموعه تامین کننده قطعات انواع برند کولر گازی در ایران است بنابراین تفاوتی ندارد که برند کولر گازی شما چیست تنها کافیست نام قطعه و برند مورد نظر خود را برای ما از طریق چت آنلاین و یا تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین ارسال نمایید قطعه مورد نظر در کمتر از یک ساعت در تهران و کمتر است ۷ روز کاری در سایر شهرها به دست شما خواهد رسید.
  خرید قطعات کولر گازی تی سی ال نیز از جمله برند های تحت پوشش تهران سرویس آنلاین است برای خرید قطعات خود همین حالا اقدام کنید.

  راهکارهای افزایش طول عمر کولرگازی های تی سی ال:

  به جرات می توان گفت که، نحوه ی استفاده کاربر از کولر گازی نقش تعیین کننده ای در میزان نیاز او به تعمیرات کولرگازی تی سی ال دارد. به منظور افزایش طول عمر دستگاه بهتر است که همواره میزان برق ورودی به دستگاه را کنترل کنید و حتما از دستگاه های محافظ استفاده نمایید، همچنین توجه داشته باشید که کولر را تمام وقت با نهایت قدرتش روشن نکنید و حتما در فواصل زمانی معین به آن استراحت دهید. از طرفی باید به خاطر داشته باشید که هرگز به طور هم زمان از کولر آبی و گازی در یک مکان استفاده نکنید، زیرا عملکرد این دو دستگاه با هم کاملا متفاوت است و استفاده ی هم زمانشان می تواند باعث خرابی هر دو دستگاه شود.
  فراموش نکنید که فیلتر ها و توری های کولرگازی را همواره تمیز نگه دارید و هر ۳۰ روز یک بار آنها را شست و شو دهید. در اجرای تنظیمات کولرگازی نیز باید محتاط باشید و هرگز در حالت روشن، حالت گرمایش و سرمایش کولرگازی را تغییر ندهید. اکیدا توصیه می نماییم که با مشاهده ی هر گونه اختلالِ هر چند ناچیز، هرگز خودسرانه برای تعمیر دستگاه اقدام نکنید و در هنگام نصب نیز از تجربه و تخصص یک متخصص ماهر کمک بگیرید و اصول کلی دفترچه های راهنما را رعایت نمایید.تعمیر کولر گازی تی سی ال

  برند تی سی ال ساخت کدام کشور است ؟

  شرکت تی‌سی‌ال یک شرکت الکترونیکی چند ملیتی چینی است که مقر آن در هویژو در استان گوانگ‌دونگ است. شرکت تی‌سی‌ال طراحی، توسعه، تولید و فروش محصولات از جمله تلویزیون، تلفن همراه، سیستم‌های تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و لوازم الکتریکی کوچک را انجام می‌دهد. این برند توسط یک شرکت آمریکایی فرانسوی ایجاد شد که بعدها یک شرکت چینی آن را خریداری کرد. در سال ۲۰۱۰ شرکت تی‌سی‌ال ۲۵مین تولیدکننده بزرگ لوازم الکترونیکی مصرفی در جهان بود؛ و در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ دومین تولیدکننده بزرگ تلویزیون در بازار جهانی بود. در جدیدترین رنکینگ جهانی سال ۲۰۱۹ برند تی سی ال دومین برند پرفروش دنیا بوده‌است. لازم است ذکر شود تی سی ال دومین برند محبوب در آمریکا می‌باشد.

  خرید کولر گازی تی سی ال:

  تهران سرویس آنلاین انواع مدل های این برند محبوب را با ضمانت 5 ساله به مشتریان عرضه میکند.برای خرید این کولر گازی با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شما را در انتخاب کولر گازی مناسب یاری دهند .

  انواع کولر گازی تی سی ال:

  -کولر گازی اسپیلت تی سی ال
  -کولر گازی ایستاده تی سی ال
  -کولر گازی پرتابل تی سی ال
  برای مطالعه مقاله تعمیر تعمیر کولر گازی هومکس اینجا کلیک کنید

  ویژگی کولر گازی تی سی ال:

  آسایش و صرفه جویی در مصرف انرژی در کولر گازی تی سی ال:

  به دلیل استفاده از تکنولوژی DC اینورتر، آمپر راه انداز کولر گازی تی سی ال بسیار کم و سرعت گردش کمپرسور به تدریج افزایش می یابد و بدین ترتیب کنترل دما ملایم تر شده تا باعث راحتی بیشتر مصرف کننده گردد و هم چنین به دلیل استفاده از تکنولوژی DC اینورتر دستگاه کولر گازی قادر به تنظیم سرعت و قدرت و موتور فن یونیت داخلی و خارجی (نوع پیشرفته DC ) می باشد. به همین علت کولر گازی تی سی ال مصرف انرژی کمتری دارد.

  نحوه ی عملکرد کولر گازی تی سی ال اینورتر در دمای پایین :

  دستگاه های DC اینورتر بگونه ای طراحی شده اند که عملکرد یونیت خارجی را تنظیم می نمایند به این ترتیب کولر گازی تی سی ال اینورتر قادر است در دمای 10- درجه سانتی گراد به آسانی تولید گرما کند ولی کولرهای گازی معمولی در فصل سرما به علت یخ زدگی مبدل خارجی قادر به کارکرد نیستند

  تکنولوژی لایه روغن بر اثر اختلاف فشار :

  اصطحکاک کمتر، صدای پایین تر و مصرف انرژی کمتر دستگاه کولر گازی تی سی ال به علت تشکیل یک لایه از روغن ما بین دیسک حلزونی ثابت و متحرک است که در اثر اختلاف فشار به وجود می آید که نتیجه آن کارایی بسیار بالا کولر گازی تی سی ال اینورتر است.

  بازدهی بالا موتورهای DC :

  یک موتور DC اینورتر با فرکانس 30-40 هرتز سبب تغییر سرعت کمپرسور با زمان عملکرد طولانی می شود به این علت بازدهی دستگاه کولر گازی تی سی ال اینورتر بسیار بالا است.

  تنوع کاربرد:

  کنترل کننده کمپرسور DC اینورتر، از نوع موج سینوس 180 درجه کاملا پیشرفته می باشد که توان کولر گازی تی سی ال را به بیشتر از 97 درصد می رساند و این مسئله باعث افزایش بازدهی کمپرسور DC می گردد، همچنین فرکانس کارکرد کمپرسور بین 25 تا 88 هرتز می باشد که باعث می شود صدای کمپرسور کم شود.

  مصرف انرژی بسیار کم :

  کولر گازی تی سی ال اینورتر محصول گروه تحقیق و توسعه TCL به شکلی طراحی شده تا تضمین کننده کارایی مناسب و استاندارد صنعتی بسیار بالا کولر گازی باشد به طوری که قابل اطمینان در مصرف بهینه انرژی، حفاظت محیط زیست و کنترل هوشمند باشند.

  ظرفیت کولر گازی اسپلیت برای مصارف خانگی:

  مطمئنا انتخاب و خرید کولر گازی به مساحت متراژ فضایی که برای خنک کردن نیاز هست بستگی دارد.
  -بررسی استفاده همزمان وسایلی دیگر با کولر تی سی ال
  -بررسی تعداد خانوار و کسانی که در منزل سکونت دارند.
  -بررسی تعداد پنجره های داخل خانه و فضای موجود
  -بررسی ارتفاع و بلندی دیوار خانه تا سقف

  در بخش زیر سعی کرده ایم که براساس مساحت خانه ها نوع کولری که نیاز هست را لیست کنیم:

  مساحت بین ۳۰ تا ۳۷ با ظرفیت کولرهای ۹۰۰۰
  مساحت بین ۳۸ تا ۴۲ با ظرفیت کولرهای ۱۰۰۰۰
  مساحت بین ۴۳ تا ۵۰ با ظرفیت کولرهای ۱۲۰۰۰
  مساحت بین ۵۱ تا ۶۵ با ظرفیت کولرهای ۱۴۰۰۰
  مساحت بین ۶۶ تا ۹۰ با ظرفیت کولرهای ۱۸۰۰۰
  مساحت بین ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفیت کولرهای ۲۴۰۰۰

  تعمیر کولر گازی تی سی ال در شمال تهران :

  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است. تعمیرات کولر گازی تی سی ال یک امر بسیار تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکار کولر گازی تی سی ال که به طور کامل به دستگاه مسلط است انجام گیرد. کافی است با شماره‌تلفن 22669196 تماس حاصل کرده و با ثبت درخواست خود منتظر حضور کارشناسان تیم فنی ما باشید.

  تعمیر کولر گازی تی سی ال در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خدمات تعمیر؛ نصب و سرویس کولر گازی تی سی ال خود کافی است با شماره تماس 44284743 تماس گرفته و با ثبت مشخصات خود منتظر حضور تیم فنی تهران سرویس آنلاین باشید، تمامی خدمات این مجموعه با ارائه ضمانت 6 ماه در سراسر پایتخت در حال انجام می‌پذیرد.

  تعمیر کولر گازی تی سی ال در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران سرویس انلاین در کمترین مدت زمانی با نازلتیرین قیمت ها در حال ارائه خدمات کولر گازی تی سی ال به مشتریان عزیز میباشد.دریافت وجه پس از پایان کار و اعلام رضایت مشتری بر اساس نرخ اتحادیه صورت میگیرد.
  در صورت تعویض قطعات ارائه داغی به مشتری عزیز از سوی تکنسین الزامی است.

  تعمیر کولر گازی تی سی ال در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر کولر گازی مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی 66593368

  تعمیر کولر گازی تی سی ال در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب کولر گازی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در شعبه جنوب تهران امکان تعمیرات حضوری برای مشتریانی که از حومه تهران مراجعه میکنند نیز وجود دارد

  چرا تعمیرکار کولر گازی تی سی ال خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات کولر گازی تی سی ال
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس