ارور E91 پکیج ایران رادیاتور

ارور E91 پکیج ایران رایاتور
 • ارور E91 پکیج ایران رادیاتور پکیج های ایران رادیاتور در 2 سری مدل های دیجیتال و آنالوگ وارد بازار شدند و هریک به نوبه ی خود به خوبی توانستند رضایت مشتریان را جلب نمایند.
  اگر شما هم از سری دیجیتال این پکیج ها استفاده میکنید، حتما باید ارور E91 را روی صفحه ی نمایشگر خود دیده باشید.در این مقاله قصد داریم به بررسی ارور e91 علت بروز این ارور و نحوه ی برطرف کردن ارور e91 بپردازیم،تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و در صورت نیاز به مشاوره و یا حضور کارشناس در محل از طریق چت آنلاین و یا بخش کامنت همین مقاله اقدام نمایید.
  هنگام مواجه شدن با ارور e91 در پکیج ابتدا باید به سراغ فشار آب دستگاه خود بروید ، و آن را کنترل کنید.ارور e91 که یکی از پر تکرار ترین ارورهای سری دیجیتال پکیج ایران رادیاتور است ، مربوط به کاهش فشار آب در سیکل گرمایشی است.اگر فشار آب در سیکل به حدنساب نرسد ارور e91 روی صفحه ی نمایشگر نمایش داده خواهد شد.
  با ما همراه باشید تا به شما عزیزان نحوه بالا بردن فشار بار پکیج را آموزش داده تا در مواقع افت فشار بار به راحتی بتوانید آن را افزایش دهید و ارور را بطرف نمایید.
  برای دانلود فایل ارور E91 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  ارور e91 پکیج ایران رادیاتور یکی از ساه ترین ارورهای پکیج است.برای برطرف کردن این ارور شما نیاز به تخصص و مهارت خاصی نخواهید داشت اما چنانچه شما عزیزان با مطالعه این مقاله قادر به رفع ارور e91 در پکیج ایران رادیاتور خود نبودید،تنها کافی است با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین به محل سکونت خود تماس گرفته و یا از طریق چت آنلاین درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود را ثبت نمایید.
  تعمیرکاران متخصص تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع برند پکیج آماده رفع مشکلات پکیج شما عزیزان هستند.
  تمامی خدمات این مجموعه دارای ضمانت 6 ماه و پشتیبانی 24 ساعته میباشد.
  برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.ارور e91 ایران رادیاتور

  علت بروز ارور E91 پکیج ایران رادیاتور :

  همانطور که پیشتر اشاره کردیم ارور E91 مربوط به کاهش فشار آب در سیکل گرمایشی است.
  روزانه شاهد تماس های بسیاری به جهت ایجاد ارور e91 پکیج ایران رادیاتور هستیم.هنگامی که با این خطا بر روی صفحه نمایش پکیج ایران رادیاتور خود مواجه میشوید، باید به سراغ بررسی فشار آب در مدار گرمایش بروید. اگر فشار آب موجود در مدار گرمایش به میزان مناسب تامین نشود، ارور E91 بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر خواهد شد.
  در مواقع بسیار کمی دیده شده خرابی پرشر سوئیچ آب ممکن است موجب بروز خطای e91 پکیج ایران رادیاتور شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E81 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  رفع ارور E91 پکیج ایران رادیاتور :

  برای برطرف کردن ارور E91 پکیج ایران رادیاتور باید ابتدا فشار آب پکیج را بررسی کنید ،چنانچه فشار آب پکیج کمتر از حد مجاز بود باید با باز کردن شیر پرکن پکیج اقدام به بالا آوردن آن نمایید.فشار آب پکیج در حالت نرمال عددی بین 1 الی 1/5 است.بروز هرگونه مشکل که باعث پایین آمدن فشار آب به مقداری کمتر از این عدد شود باعث بروز ارور E91 در پکیج شما خواهد شد.
  برای یالا بردن فشار آب پکیج باید شیر پرکن را که در پشت شلنگ گاز با رنگ آبی قرار گرفته را باز کرده و اندکی تامل کنید تا عقربه ی مانومتر در حد اصل عدد 1 الی 1/5 قرار گیرد.هنگامی که مانومتر به این حوزه رسید شیرپرکن را بسته و پکیج را ریست نمایید.
  اگر با انجام این اقدامات ارور E91 پکیج شما برطرف نشد باید به سراغ سوئیچ آب رفته و آن را بررسی کنید و به احتمال بسیار کم این قطعه دچار مشکل شده است.
  برای مطالعه مقاله ارور ارور ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  با باز کردن شیر پرکن ارور مانومتر بالا نمیرود :

  برخی مواقع شما با چرخاندن شیر پرکن و باز کردن آن شاهد افزایش بار پکیج خود نخواهید بود.در حقیقت تغییری در فشار بار ایجاد نمیشود در این زمان ها باید به دو نکته توجه کنید :

  • خرابی شیر پرکن (شکسته شدن آن یا هرز چرخیدن آن)
  • رسوب گرفتن شیر پرکن
  • خرابی مانومتر پکیج دیواری یا رسوب گرفتن ورودی سیم مانومتر پکیج
  • فشار پایین آب ورودی به دستگاه
   برای مطالعه مقاله ارور ۵۰ ۷۰ پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  برخی مواقع زمان بروز این مشکل نیاز است تا سرویس پکیج انجام شده و رسوبات قطعات جدا شوند.چرا که رسوب داشتن شیر پرکن و مانومتر نیز خود باعث بروز این ارور خواهد شد.در موارد نادری نیز بروز ارور در این دستگاه به علت نشتی و آبریزش شدید در قسمت هایی از لوله کشی است که باید توسط شخص متخصص برسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور 50 60 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.محل قرار گیری شیر پرکن پکیج

  برطرف کردن ارور E91 پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E91 پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن ارور E91 پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E91 پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E91 پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس