چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم؟

 • چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم؟ آموزش امروز تهران سرویس آنلاین درباره یکی از نخستین اقدامات ما در مواقع ایجاد ارور در پکیج دیواری است.
  ریست کردن پکیج یکی از اقداماتی است که شما عزیزان هنگامی که با کارشناسان تعمیر پکیج صحبت می‌کنید، از شما می‌خواهند هنگام ایجاد ارور ابتدا یک‌بار پکیج دیواری خود را ریست کنید و سپس در صورت رفع نشدن ارور به سراغ رفع عیب آن بپردازید.
  چرا که در بیشتر موارد ایجاد ارور در پکیج‌های دیواری به علت ایجاد نوسانات برقی در پکیج بوده و با یک ریست کردن ساده قابل‌حل است.ازآنجایی‌که پکیج به یک عضو ثابت در منازل ما ایرانی‌ها بدل شده است، نحوهٔ کار و ریست کردن این برند پکیج یکی از اصولی است که همگی دارندگان باید بلد بوده و به همهٔ اعضای خانواده آموزش دهند
  با مقاله آموزش ریست کردن پکیج ایران رادیاتور با ما همراه باشید و لطفا نظرات و سوالات خود را برای ما کامنت کنید ، تا کارشناسان تهران سرویس انلاین در کمتر از 1 ساعت به تمامی آنها پاسخ دهند.
  برای دانولد فایل چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم اینجا کلیک کنید.

  علت ریست کردن پکیج ایران رادیاتور :

  شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که پکیج دیواری شما از کار بیفتد و چراغ ریست آن به حالت چشمک‌زن روشن باشد، چشمک زدن و روشن شدن چراغ ریست پکیج دیواری دلایل مختلفی دارد، اما در بیشتر مواقع با یک ریست کردن ساده مشکل پکیج برطرف شده و دستگاه مجدد شروع به کار می‌کند.
  اما اگر مشکل دستگاه شما با یک ریست کردن برطرف نشد آنگاه باید با یک تعمیرکار پکیج تماس بگیرید و بخواهید برای تعمیر پکیج شما مراجعه کند.

  دلیل ریست کردن پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  برد پکیج قطعه ای الکتریکیست که به مغز پکیج معروف است ، در برخی مواقع به دلیل وجود اشکالات سطحی مثله قطع و وصل شدن گاز و یا نوسانات برقی دچار ارور میشود که اینگونه ارور که در پی مشکل جدی به وجود نیامده اند با ریست کردن قابل حل است.

  آیا فشاردادن مکرر دکمه ریست برای پکیج ضرری دارد؟
  خیر ضرری ندارد. هرچند بار نیاز بود ریست کنید

  کدام ارورها با ریست برطرف خواهد شد؟
  درباره این سؤال پاسخ قطعی وجود ندارد در هر اروری ممکن است با ریست‌کردن برطرف شود.ریست کردن پکیج ایران رادیاتور

  تعمیر پکیج ایران رادیاتور :

  پکیج ایران رادیاتور ممکن است به دلایل مختلفی ارورهای گوناگونی را بر روی صفحه نمایشگر خود نشان دهد، چنانچه بعد از مطالعه این مقاله قادر به رفع مشکل پکیج ایران رادیاتور خود نبودید تنها کافی است با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور خود را ثبت نمایید .
  تمامی خدمات مجموعه ما از جمله تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، سرویس و تعویض قطعات شامل ضمانت 6 ماه شده و در کمتر از 1 ساعت در سراسر پایتخت ارائه خدمات امکان پذیر خواهد بود.

  نمایش ارور پکیج ایارن رادیاتور

  دکمه ریست کردن پکیج ایران رادیاتور کجاست :

  برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور می‌توانید از دکمهٔ مخصوص همین کار استفاده کنید. این دکمه اغلب و در انواع مدل‌های پکیج ایران رادیاتور، در پایین پکیج و در کنار چراغ قرار گرفته است. البته خود دکمه ریست هم چراغ دارد که چسبیده به یکدیگر هستند. نشانهٔ دیگر این دکمه این است که زیر آن به انگلیسی، واژهٔ Reset درج شده است و می‌توانید با فشردن آن، تنظیمات را به حالت اول برگردانید. برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور، مدل‌های L24 و L28 و L36 نیز، دکمه چرخشی را روی حرف R قرار داده و سپس آن را به مکان قبل برگردانید. این کار موجب ریست شدن پکیج و شروع دوباره به کار آن خواهد شد.
  در آخر اگر پکیج شما قدیمی است و دکمه ریست ندارد می‌توانید دستگاه را از برق جدا، و پس از مدتی کوتاه (حداقل 10 دقیقه) آن را به برق وصل کنید. نحوه ریست کردن پکیج به این صورت روشی سنتی برای ریست کردن پکیج‌های قدیمی است

  .ارور پکیج ایران رادیاتور

  چه زمانی پکیج ایران رادیاتور خود را ریست کنیم؟

  اشکال در تنظیمات پکیج:

  ممکن است ، پس از نصب و راه اندازی دستگاه دستگاه شما شروع به کار نکند ، در این حالت یکبار دستگاه خود را ریست کنید.

  اشکال در راه اندازی دستگاه :

  امکان دارد پس از نصب و یا تعمیر دستگاه پکیج شما روشن نشود ، در حالت ابتدا پکیج خود را ریست کنید.

  -جرقه زن دستگاه :

  گاهی پیش می‌آید که در قسمت مشعل جرقه زده می‌شود، اما دستگاه روشن نمی‌شود. یعنی پکیج با جرقه‌های ضعیف قصد روشن شدن دارد؛ اما به‌جای آن چراغ قرمز دستگاه روشن می‌شود. ابتدا دستگاه را ریست کنید و اگر مشکل حل نشد، احتمالاً اختلال در یکی از عوامل دیگر مانند ضعیف‌شدن سیم ارت و اتصالات، خرابی ترانس جرقه زنان کار افتادن الکترود، مشکل در کابل‌ها و یا علل دیگر باشد.

  خرابی ترموستات :

  ترموستات عضو مهمی در پکیج ایران رادیاتور و تمامی پکیج‌هاست که تمامی عملکردها را زیر نظر دارد. کارایی اصلی آن کنترل و حفظ مبدل اصلی است. برای جلوگیری از سوختن این قطعه، از دمای بالا و گرمای بیش از حد پکیج جلوگیری می‌کند. زمانی که این سنسور خراب شود، دمای پکیج بالا می‌رود و چراغ قرمز روشن می‌شود. ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور در مدل‌های مختلف برای چنین مشکلی نمایش داده می‌شوند. توجه داشته باشید در چنین حالتی ریست کردن پکیج کاری بی‌فایده است. مشکل باید با تعویض ترموستات حل شود.

  نوسان و قطعی برق:

  در صورت بروز قطعی برق اگر اروری بر روی صفحه شما ظاهر شد این ارور به احتمال زیاد با ریست کردن برطرف خواهد شد.

  پکیج روشن نمی‌شود:

  شاید این مشکل را تجربه کرده باشید که زمان یکه بعد از مدت‌ها قصد روشن‌کردن پکیج ایران رادیاتور خود را دارید پکیج روشن نشده و جرقه نمی‌زند در این هنگام می‌توانید یکبار پکیج را ریست کرده و مجدداً راه‌اندازی کنید.

  نکات مهم در ریست کردن پکیج ایران رادیاتور:

  1-سرویس پکیج دیواری خود را به‌صورت منظم انجام دهید.
  2-جهت تعمیر پکیج خود حتماً با شرکت‌های معتبر همکاری نمایید.
  3-اگر دستگاه به‌صورت مداوم نیاز به ریست کردن داشته باشد خبر از مشکل حاد می‌دهد.
  4-در صورت نداشتن اطاعات کافی لطفاً به دستگاه خود دست نزنید.
  5-در صورت ریست کردن و شروع شدن مجدد چراغ ریست لطفاً با مرکز تعمیرات پکیج تماس بگیرید.

  علت روشن‌شدن چراغ‌قرمز در پکیج ایران رادیاتور :

  در صفحه نمایشگر پکیج ایران رادیاتور شما دارای چندین چراغ‌قرمز سبز هستید، تا زمانی که چراغ‌های صفحه نمایشگر شما سبز است هیچ‌گونه نگرانی نخواهد بود.
  اما به‌محض اینکه یکی از این چراغ‌ها یا همه آن‌ها قرمز شد، پکیج ایران رادیاتور را باید فوراً ریست کنید.
  بروز مشکل در ترموستات حد، ممکن است دلیل روشن‌شدن چراغ‌قرمز پکیج باشد که در این صورت علاوه بر روشن‌شدن چراغ، شاهد ارور 40 70 80 در مدل آنالوگ و ارور E81 در مدل دیجیتال خواهید بود.
  در برخی مواقع نیز این احتمال وجود دارد که راه‌اندازی پکیج به‌درستی انجام نشده است و بنابراین چراغ‌قرمز دستگاه روشن می‌شود. معمولاً در این شرایط با ریست‌کردن پکیج مشکل برطرف می‌شود.
  در بیشتر مواقع روشن‌شدن چراغ‌قرمز با ریست‌کردن پکیج ایران رادیاتور برطرف خواهد شد.

  ریست کردن پکیج ایران رادیاتور در شمال تهران :

  اگر برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور خود دچار مشکل شده و نیاز به مشاوره و یا حضور تکنسین پکیج ایران رادیاتور را دارید، تنها کافی است با پشتیبانی ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید. شعبه شمال تهران با شماره‌تلفن 22669196 به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما عزیزان است.

  ریست کردن پکیج ایران رادیاتور در غرب تهران:

  اگر دوستان عزیز ساکن محدوده غربی تهران نیاز به مشاوره رایگان و آموزش تلفنی و یا حضوری ریست کردن پکیج ایران رادیاتور خود را دارند تنها کافی است با شماره‌تلفن 44284743 تماس حاصل کرده و با پشتیبانی مجموعه مشکل خود را مطرح نمایند.

  ریست کردن پکیج ایران رادیاتور در شرق تهران :

  دوستان عزیز ساکن شرق تهران برای دریافت مشاوره با شماره تماس 77241505 تماس حاصل کرده و از طریق پشتیبانی رایگان تهران سرویس آنلاین آموزش‌های رایگان ریست کردن پکیج ایران رادیاتور را دریافت نمایند.

  ریست کردن پکیج ایران رادیاتور در مرکز تهران :

  اگر برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور خود دچار مشکل شده و نیاز به مشاوره و یا حضور تکنسین پکیج ایران رادیاتور را دارید، تنها کافی است با پشتیبانی ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید. شعبه مرکز تهران با شماره‌تلفن 66593368 به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما عزیزان است.

  ریست کردن پکیج ایران رادیاتور در جنوب تهران :

  اگر دوستان عزیز ساکن محدوده جنوبی تهران نیاز به مشاوره رایگان و آموزش تلفنی و یا حضوری ریست کردن پکیج ایران رادیاتور خود را دارند تنها کافی است با شماره‌تلفن 55795334 تماس حاصل کرده و با پشتیبانی مجموعه مشکل خود را مطرح نمایند.چگونه پکیج خود را ریست کنیم ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس