چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم ؟

 • آموزش امروز تهران سرویس درباره یکی ازنخستین اقدامات ما در مواقع ایجاد ارور در پکیج دیورای است.
  ریست کردن پکیج یکی از اقداماتیست که شما عزیزان هنگامی که با کارشناسان تعمیر پکیج صحبت میکنید، از شما میخواهند هنگام ایجاد ارور ابتدا یک بار پکیج دیورای خود را ریست کنید و سپس در صورت رفع نشدن ارور به سراغ رفع عیب آن بپردازید.
  با مقاله  آموزش ریست کردن پکیج ایران رادیاتور با ما همراه باشید و لطفا نظرات خودتون را برای ما کامنت کنید.

  شاید برای شما هم پیش آنده باشد ،که پکیج دیواری شما از کار بیوفتد و چراغ ریست آن به حالت چشمک زن روشن باشد ، چشمک زدن و روشن شدن چراغ ریست پکیج دیواری دلایل مختلفی دارد ،اما در بیشتر مواقع با یک ریست کردن ساده مکشل پکیج برطرف شده و دستگاه مجدد شروع به کار میکند.
  اما اگر مشکل دستگاه شما با یک ریست کردن برطرف نشد آنگاه باید با یک تعمیرکار پکیج تماس بگیرید و بخواهید برای تعمیر پکیج شما مراجعه کند.

  دلیل ریست کردن پکیج ایران رادیاتور چیست؟

  برد پکیج قطعه ای الکتریکیست که به مغز پکیج معروف است ، در برخی مواقع به دلیل وجود اشکالات سطحی مثله قطع و وصل شدن گاز و یا نوسانات برقی دچار ارور میشود که اینگونه ارور که در پی مشکل جدی به وجود نیامده اند با ریست کردن قابل حل است.

  چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم ؟

  لیست ارور های پکیج ایران رادیاتور

  ریست کردن پکیج ایران رادیاتور :

  برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور می‌توانید از دکمه‌ی مخصوص همین کار استفاده کنید. این دکمه اغلب و در انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور، در پایین پکیج و در کنار چراغ قرار گرفته است. البته خود دکمه ریست هم چراغ دارد که چسبیده به یکدیگر هستند. نشانه‌ی دیگر این دکمه این است که زیر آن به انگلیسی، واژه‌ی Reset درج شده است و می‌توانید با فشردن آن، تنظیمات را به حالت اول برگردانید.

  برای ریست کردن پکیج ایران رادیاتور، مدل‌های L24 و L28 و L36 نیز، دکمه چرخشی را روی حرف R قرار داده و سپس آن را به مکان قبل برگردانید. این کار موجب ریست شدن پکیج و شروع دوباره به کار آن خواهد شد.

  ودر آخر اگر پکیج شما قدیمیست و دکمه ریست ندارد می‌توانید دستگاه را از برق جدا، و پس از مدتی کوتاه (حداقل 10 دقیقه) آن را به برق وصل کنید. نحوه ریست کردن پکیج به این صورت روشی سنتی برای ریست کردن پکیج‌های قدیمیست.چگونه پکیج ایران رادیاتور را ریست کنیم ؟

  چه زمانی پکیج ایران رادیاتور خود را ریست کنیم؟

  اشکال در تنظیمات پکیج:

  ممکن است ، پس از نصب و راه اندازی دستگاه دستگاه شما شروع به کار نکند ، در این حالت یکبار دستگاه خود را ریست کنید.

  اشکال در راه اندازی دستگاه :

  امکان دارد پس از نصب و یا تعمیر دستگاه پکیج شما روشن نشود ، در حالت ابتدا پکیج خود را ریست کنید.

  -جرقه زن دستگاه :

  گاهی پیش می آید که در قسمت مشعل جرقه زده می شود، اما دستگاه روشن نمی شود. یعنی پکیج با جرقه های ضعیف قصد روشن شدن دارد اما به جای آن چراغ قرمز دستگاه روشن می شود. ابتدا دستگاه را ریست کنید و اگر مشکل حل نشد، احتمالا اختلال در یکی از  عوامل دیگر مانند ضعیف شدن سیم ارت و اتصالات، خرابی ترانس جرقه زناز کار افتادن الکترود، مشکل در کابل ها و یا علل دیگر باشد.

  خرابی ترموستات :

  ترموستات عضو مهمی در پکیج ایران رادیاتور و تمامی پکیج هاست که تمامی عملکرد ها را زیر نظر دارد. کارایی اصلی آن کنترل و حفظ مبدل اصلی است. برای جلوگیری از سوختن این قطعه، از دمای بالا و گرمای بیش از حد پکیج جلوگیری می کند.  زمانی که این سنسور خراب شود، دمای پکیج بالا می رود و چراغ قرمز روشن می شود. ارور 40 70 80 پکیج ایران رادیاتور در مدل های مختلف برای چنین مشکلی نمایش داده می شوند. توجه داشته باشید در چنین حالتی ریست کردن پکیج کاری بی فایده است . مشگل باید با تعویض ترموستات حل شود.

  نوسان و قطعی برق:

  در صورت بروز قطعی برق اگر اروری بر روی صفحه شما ظاهر شد این ارور به احتمال زیاد با ریست کردن برطرف خواهد شد.

  نکات مهم در ریست کردن پکیج ایران رادیاتور:

  1-سرویس پکیج دیورای خود را به صورت منظم انجام دهید.
  2-جهت تعمیر پکیج خود حتما با شرکت های معتبر همکاری نمایید.
  3-اگر دستگاه به صورت مداوم نیاز به ریست کردن داشته باشد خبر از مشکل حاد میدهد.
  4-در صورت نداشتن اطاعات کافی لطفا به دستگاه خود دست نزنید.
  5-درصورت ریست کردن و شروع شدن مجدد چراغ ریست لطفا با مرکز تعمیرات پکیج تماس بگیرید.

  تهران سرویس مرکز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور با ضمانت 6 ماه و پشتیبانی آنلاین تعمیر کننده تمامی مدل های پکیج ایران رادیاتور در سراسر تهران.چگونه پکیج خود را ریست کنیم ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس