کیت تعمیر پکیج

 • کیت تعمیر پکیج (Package repair kit) یکی از قدم های ابتدایی در آموزش تعمیر پکیج به کارآموزان محترم آشنایی با قطعات پکیج و نحوه ی عملکرد آنهاست، چرا که زمانی که شخص تعمیرکار با کارایی و نحوه ی عملکرد هریک از قطعات آشنایی کامل داشته باشد، میتواند به راحتی پکیج را عیب یابی و تعمیر نماید.
  در همین راستا کارشناسان ما در سری مقالات تهران سرویس آنلاین به بررسی انواع قطعات پکیج های تک مبدل و دو مبدل پرداخته و ضمن معرفی و آموزش نحوه ی عملکرد هریک برای دسترسی و خرید آسان آنها با کمترین قیمت در کنار شما خواهد بود.
  تنها کافی است برای خرید قطعه ی مورد نظر خود با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.
  برای دانلود فایل کیت تعمیر پکیج اینجا کلیک کنید.

  کیت تعمیر پکیج چیست و نحوی عملکرد آن چگونه است ؟

  کیت تعمیر پکیج یک قطعه ی کوچک در پکیج های دو مبدل است که وظیفه ی هدایت آب گرم شده در مبدل پکیج را به سمت رادیاتورها و یا به سمت مبدل ثانویه هدایت نماید.
  در حقیقت ست کیت تعمیر مجموعه از قطعات است که در راستای تعمیر سه راه پکیج استفاده میشود.
  شیر سه راه پکیج یکی از قطعات پر استفاده در پکیج های دو مبدل است، که نسبت به سایر قطعات پکیج طول عمر کوتاه تری دارد.
  به طور کاملا ساده تر میتوان گفت وظیفه ی شیر سه راه پکیج سوئیچ کرئن آب گرم مصرفی و آب گرم گرم گرمایشی است.
  کیت تعمیر پکیج در واقع مغزهای شیر سه طرفه هستند، که توسط شیر موتوری به عقب و جلو هدایت میشوند.با این حرکت شیر سه طرفه مسیر آب بین مسیر گرمایشی و مصرفی جابه جا میشود.
  برای مطالعه مقاله علت سرد گرم شدن آب پکیج اینجا کلیک کنید.

  نحوه ی عملکرد کیت شیر سه راه :

  در  پکیج های دو مبدل زمانی که فلوسوییچ دستور باز بودن آب گرم مصرفی را به برد دستگاه اعلام میکند، برد فرمانی به ترمینال های  شیر یه راه پکیج ارسال کرده  و در نتیجه باز شدن مسیر مبدل ثانویه و بسته شدن مسیر رادیاتورها می گردد و آب گرم گرمایشی ازاین مبدل عبورکرده و به سیکل برگشت باز می گردد.در این حالت آب مدار مصرفی نیز در مبدل ثانویه از مجاورت آب گرمایشی( ولی در کانال های مجزا )عبور کرده و گرمای آن را جذب می کند.
  هنگامی که آب گرم مصرفی بسته میشود،مسیر مبدل ثانویه بسته شده و جریان آب به سمت رادیاتورها هدایت میشود.
  برای مطالعه مقاله کاهش فشار بار پکیج اینجا کلیک کنید.کیت تعمیر پکیج

  علائم خرابی کیت تعمیر پکیج :

  • افت فشار پکیج
  • جوش آوردن دستگاه
  • گرم نبودن رادیاتورها
  • گرم نبودن آب گرم مصرفی

  تعمیر و تعویض کیت تعمیر پکیج در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات تعمیر و تعویض کیت تعمیر پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.
  ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.
  ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  تعمیر و تعویض کیت تعمیر پکیج در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردن ظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  تعمیر و تعویض کیت تعمیر پکیج در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  تعمیر و تعویض کیت تعمیر پکیج در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  تعمیر و تعویض کیت تعمیر پکیج در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر و تعویض کیت تعمیر پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس