ارورهای پکیج دمراد

 • ارورهای پکیج دمراد (DEMRAD water heater error ) پکیج دمراد از دیگر پکیج های ساخت کشور ترکیه است ،پکیج دمراد یک محصول با کیفیت است که از بازدهی حرارتی بالا و عملکردی مناسب، بهره مند می باشد. امروزه استفاده از پکیج نسبت به سایر سیستم های گرمایشی بیشتر است زیرا این دستگاه به دلیل بهره مندی از تکنولوژی و فناوری های به روز توانسته انتظارات کاربران را بر آورده کند.ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج دمراد را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج دمراد تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.

  تعمیر پکیج دمراد:

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج دمراد به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج دمراد خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج دمراد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  جهت مطالعه مقاله آموزش ریست کردن پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج دمراد:

  شرکت دمراد یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج دمراد :

  کد‌های خطای پکیج دمراد شرح خطا 
  خطایF0 فشار کم مدار شوفاژ
  خطای F1 ترموستات دمای بالا
  خطای F2 نقص در سنسور آب مصرفی
  خطای F3 نقص در سیستم گرمایش
  خطای F4 شعله آیونایز (  نیاز به انجام ریست می‌باشد  )
  خطای F5  اشکال در سنسور فشار دود کش
  خطای F6 بروز اختلال در ترموستات اتاقی
  خطای OC نقص در سنسور هوای خارج
  خطای CC عدم وجود سنسور هوای خارج
  ارور‌های سری در پکیج‌های معمولی دمراد شرح خطا
  خطای E01 فعال شدن کلید حرارتی
  خطای E02 نقص درNTC  آب مصرفی
  خطای E03 نقص در  NTC شوفاژ
  خطای E04 عدم تشخیص شعله توسط پکیج
  خطای E05  انسداد دودکش
  خطای E06 اشکال در ترموستات اتاقی
   خطای  E07 جابه جایی در شلینگ‌های سنسور دودکش
  خطای E08 ایجاد شدن جریان هوا در دودکش در صورت خاموش بودن فن
  خطای E09 بروز اختلال در سیسم کشی برق
  خطای E10 افت فشار آب در مدار گرمایش
  خطای E11 عدم گردش آب در مدار گرمایش
  خطای  E12 افت ولتاژ ورودی ( کمتر 165 ولت)

  رفع ارورهای پکیج دمراد در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج دمراد خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج آلتای تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دمراد :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دمراد خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.

  هزینه رفع ارور پکیج دمراد:

  هزینه رفع ارور پکیج دمراد با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/t81088

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس