ارورهای پکیج دمراد

 • ارورهای پکیج دمراد (DEMRAD water heater error ) پکیج دمراد از دیگر پکیج های ساخت کشور ترکیه است ،پکیج دمراد یک محصول با کیفیت است که از بازدهی حرارتی بالا و عملکردی مناسب، بهره مند می باشد. امروزه استفاده از پکیج نسبت به سایر سیستم های گرمایشی بیشتر است زیرا این دستگاه به دلیل بهره مندی از تکنولوژی و فناوری های به روز توانسته انتظارات کاربران را بر آورده کند.ما لیست کاملی از کدهای خطا پکیج دمراد را برای شما عزیزان آورده ایم ، تا در صورت بروز مشکل در پکیج خود براحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر نمایید.به یاد داشته باشید ارورهای پکیج دمراد تنها به صورت جزئی بیانگر علت بروز مشکل هستند و برای برطرف کردن آنها بهتر است از کارشناسان مربوطه کمک بخواهید.

  تعمیر پکیج دمراد:

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج دمراد به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج دمراد خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج دمراد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  جهت مطالعه مقاله آموزش ریست کردن پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  کد خطا پکیج دمراد:

  شرکت دمراد یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.

  لیست ارورهای پکیج دمراد :

  کد‌های خطای پکیج دمراد شرح خطا 
  خطایF0 فشار کم مدار شوفاژ
  خطای F1 ترموستات دمای بالا
  خطای F2 نقص در سنسور آب مصرفی
  خطای F3 نقص در سیستم گرمایش
  خطای F4 شعله آیونایز (  نیاز به انجام ریست می‌باشد  )
  خطای F5  اشکال در سنسور فشار دود کش
  خطای F6 بروز اختلال در ترموستات اتاقی
  خطای OC نقص در سنسور هوای خارج
  خطای CC عدم وجود سنسور هوای خارج
  ارور‌های سری در پکیج‌های معمولی دمراد شرح خطا
  خطای E01 فعال شدن کلید حرارتی
  خطای E02 نقص درNTC  آب مصرفی
  خطای E03 نقص در  NTC شوفاژ
  خطای E04 عدم تشخیص شعله توسط پکیج
  خطای E05  انسداد دودکش
  خطای E06 اشکال در ترموستات اتاقی
   خطای  E07 جابه جایی در شلینگ‌های سنسور دودکش
  خطای E08 ایجاد شدن جریان هوا در دودکش در صورت خاموش بودن فن
  خطای E09 بروز اختلال در سیسم کشی برق
  خطای E10 افت فشار آب در مدار گرمایش
  خطای E11 عدم گردش آب در مدار گرمایش
  خطای  E12 افت ولتاژ ورودی ( کمتر 165 ولت)

  رفع ارورهای پکیج دمراد در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج دمراد خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج آلتای تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه مقاله ارور 80 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  ریست کردن پکیج دمراد :

  یکی از ساده ترین راه حل برای رفع ارور پکیج دمراد ، ریست کردن پکیج است.برخی مواقع برد الکترونیکی به دلیل نوسانات برقی ، قطع برق برای چند لحظه ، کاهش فشار گاز و یا مشکلات دیگر برد دچار اختلال در عملکرد شده و بر روی صفحه ی نمایشگر شما ارور را مشاهده میکنید.در این لحظه شما میتوانید ، با ریست کردن پکیج دمراد خود این مشکل را برطرف نمایید.
  برای ریست کردن پکیج دمراد خود به دنبال دکمه ای باشید ، که بر روی آن عبارت reset و یا حرف R نوشته شده باشد ، در برخی از پکیج ها این دکمه را با شکا آچار و یا علامت  فلش دایره ای نمایش میدهند.
  با پیدا کرن دکمه ی ریست پکیج خود تنها کافیست یک بار آن را فشار دهید، و منتظر باشید دستگاه ریست شود.
  در برخی از مدلهای پکیج دکمه ی ریست در کنار درجه های روی صفحه ی نمایشگر قرار گرفته است، که برای زیست کردن پکیج باید آن را بچرخانیدو دماها را رد کنید.
  در صورت پیدا نکردن و یا نبود دکمه ی ریست پکیج دمراد کافیست از روش قطع برق که در قسمت بالا گفته شد ، استفاده نمایید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دمراد :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج دمراد خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج شاپه اینجا کلیک کنید.

  ریست کردن پکیج دمراد

  هزینه رفع ارور پکیج دمراد:

  هزینه رفع ارور پکیج دمراد با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج نوتا اینجا کلیک کنید.

  رفع ارور پکیج دمراد در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهردر صورت نیاز به خدمات پکیج کافیست با شماره تلفن 22669196 تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام میپذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  رفع ارور پکیج دمراد در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت سفارشات خود کافیست با شماره تماس 44284743 تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به صورت شبانه روزی امکان پذیر است.در صورت شلوغی خط ها کافیست از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت مورد نظر اقدام نمایید.پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از 10 دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان مینمایند.
  برای مطالعه مقاله شیر اطمینان پکیج اینجا کلیک کنید.

  رفع ارور پکیج دمراد در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در 7 روز هفته به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشند. شماره تماس شعبه شرق 77241505 است ، که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به  ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت نامه 6 ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده میشود.

  رفع ارور پکیج دمراد در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز مینمایند.ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از 10 درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین 66593368 است ، تکنسین های ما به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند.

  رفع ارور پکیج دمراد در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795434 تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به صورت مستقیم فراهم شده است ، کافیست جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/t81088

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس