• چرا تهران سرویس

  فهرست مطالب:

  سرویس چیلر (Chiller service) چیلر یک سیستم تهویه مطبوع است که برای خنک کردن یا گرم کردن هوا در محیط‌های مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه به صورت اصلی در سیستم‌های تهویه مطبوع ساختمان‌ها، صنایع، و فضاهای بزرگ استفاده می‌شود.
  سرویس دوره ای و بررسی چیلر پیش از راه اندازی یکی از نکات مهمی است، که باید قبل از روشن کردن چیلر انجام شده و تکنسین متخصص از سلامت دستگاه اطمینان حاصل نماید.
  بیشتر افرادی که از چیلر استفاده میکنند، تجربه خرابی این سیستم را داشته اند.این افراد میدانند که بروز کوچکترین مشکل در چیلر با پرداخت هزینه های سنگین تعمیراتی همراه خواهد بود.
  شما عزیزان با انجام سرویس چیلر علاوه بر اطمینان از سلامت دستگاه به افزایش طول عمر و کاهش هزینه های تعمیراتی آن کمک خواهید کرد.اما از انجایی که چیلر نسبت به سایر سیستم های تهویه مطوبع از پیچیدگی های بیشتری برخوردار است برای انجام سرویس آن باید از شرکت های معتبر و تکنسین هیا متخصص کمک بگیرید.
  شرکت تهران سرویس آنلاین بیش از 5 سال است که در زمینه خدمات چیلر ازجمله سرویس، نصب و تعمیر چیلر فعالیت داشته و با داشتن بهترین تیم متخصصان چیلر در پایتخت به صورت شابنه روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.
  اگر برای سرویس چیلر خود به دنبال یک شرکت معتبر هستید، تهران سرویس آنلاین بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

  چرا تهران سرویس آنلاین را برای سرویس چیلر خود انتخاب کنیم:

  سیستم تهویه مطبوع چیلر دارای تجهیزات بسیار خاص است که با سایر سیستم های تهویه مطبوع متفاوت است.
  سرویسکار برای سرویس این دستگاه نیازمند تجربه و تخصص بسیار زیاد است؛ به طوری که هر شخص فنی نمی تواند ادعای سرویسکار بودن چیلر را داشته باشد، چرا که عیب یابی و شناخت مشکلات این سیستم، در درجه اول نیازمند شناخت سیکل برودت جذبی وتراکمی و همچنین ساختار چیلر است.
  چیلر ها علاوه بر سیکل سرمایشی خود دارای یک تابلو برق فوق حرفه ای بوده که بعضا مشکل ایجاد شده در دستگاه به دلیل خرابی در همین تابلو برق است.
  تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین دارای تکنسین های مجرب و کارآزموده در زمینه سرویس انواع برند چیلر است که به صورت شبانه روزی به مشتریان خود خدمت رسانی میکند.
  برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین اقدام کنید.

  • داشتن بیش از 100 تکنسین مجرب و کارآزموده
  • ارائه ضمانت نامه 6 ماه
  • ارائه فاکتور رسمی
  • استفاده از قطعات یدکی اصلی
  • پشتیبانی آنلاین
  • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در 7 روز هفته بدون تعطیلی

  سرویس چیلر در تهران :

  سرویس چیلر یک فرآیند حیاتی است که برای حفظ کارایی بهینه و عمر مفید دستگاه لازم است. این فرآیند معمولاً توسط تکنسین‌های تخصصی یا تیم‌های خدمات فنی انجام می‌شود.اگر قصد سرویس چیلر خود را دارید همین حالا با نزدیکترین شعبه مجموعه ما به محل خود تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.سرویسکار مجموعه ما در کمتر از 1ساعت پس از ثبت درخواست به محل شما اعزام شده و نسبت به رفع مشکل دستگاه شما اقدام مینماید.

  خدمات سرویس چیلر تهران سرویس آنلاین شامل :

  • سرویس چیلر خانگی
  • سرویس چیلر آبی
  • سرویس چیلر جذبی
  • سرویس چیلر تراکمی
  • سرویس مینی چیلر
  • سرویس چیلر هوا خنک

  مراحل عمومی سرویس چیلر به شرح زیر می‌باشد:

  1. بررسی کلی:
  – ابتدا چیلر به‌طور کلی بررسی می‌شود تا مشکلات احتمالی یا نقص‌ها شناسایی شوند. این شامل بررسی اتصالات، لوله‌ها، قطعات الکتریکی، و سایر اجزای دستگاه می‌شود.
  2. تست کارکرد:
  – دستگاه تست می‌شود تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود. این شامل بررسی دماها، فشارها، و دیگر پارامترهای کلیدی مرتبط با چیلر است.
  3. پاکسازی لوله‌ها:
  – لوله‌های چیلر باید از رسوبات و کلسیم‌های تجمع یافته پاکسازی شوند. این کار معمولاً با استفاده از مواد شیمیایی خاص یا روش‌های مکانیکی انجام می‌شود.
  4. پاکسازی فیلترها:
  – فیلترها بررسی و پاکسازی می‌شوند. فیلترهای کثیف ممکن است عملکرد چیلر را تحت تأثیر قرار دهند و پاکسازی آنها از اهمیت زیادی برخوردار است.
  5. بررسی کمپرسور:
  – کمپرسور، قلب چیلر، بررسی شده و عملکرد آن به دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. این شامل بررسی روغن، تنظیمات فشار، و سایر جزئیات مربوط به کمپرسور است.
  6. بررسی سیستم الکتریکی:
  – اتصالات الکتریکی بررسی شده و از درستی و سلامت آنها اطمینان حاصل می‌شود. همچنین، تنظیمات کنترلی و سیستم الکترونیکی چک می‌شود.
  7. تعویض قطعات فرسوده:
  – هر قطعه‌ای که به دلیل خرابی یا فرسودگی نیاز به تعویض دارد، تعویض می‌شود. این شامل قطعات مکانیکی، الکتریکی، و لوازم جانبی می‌شود.
  8.تنظیمات دقیق:
  – پس از انجام تمامی بررسی‌ها و تعمیرات، تنظیمات دقیق دما، فشار، و سایر پارامترهای چیلر به‌روزرسانی می‌شود.
  9. تست نهایی:
  – چیلر به تست‌های نهایی تحت بار می‌گذاری شده و عملکرد آن تا اطمینان از کارایی صحیح بررسی می‌شود.
  10.گزارش و مستندسازی:
  – نتایج سرویس به‌صورت دقیق ثبت شده و گزارشی از تمامی فعالیت‌ها و تعمیرات ارائه می‌شود.
  اهمیت انجام سرویس منظم در زمان مشخص شده نه تنها از لحاظ اقتصادی مزیت دارد بلکه از نظر عملکرد و ایمنی دستگاه نیز حائز اهمیت است.
  سرویس چیلر

  سرویس چیلر در تهران شبانه روزی :

  نگهداری و سرویس انواع برند و مدل چیلر در مجموعه تهران سرویس آنلاین به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی انجام میشود.از انجایی که سرویس چیلر بسیار حائز اهمیت است ایجاد کوچکترین مشکل در این سیستم تهویه مطبوع باید باید به سرعت توسط اواپراتور بررسی شده و پیش از ایجاد آسیب جدی به دستگاه برطرف شود.
  برخی موارد عدم توجه مدیر محترم به نگهداری و سرویس به موقع چیلر باعث ایجاد خرابی های مختلفی در این دستگاه شده و هزینه های بالای تعمیرات را بر دوش مصرف کنندگان خواهد گذاشت.
  برای ثبت درخواست سرویس و نگهداری چیلر های خود با نزدیکترین شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مجموعه با کارشناسان ما در تماس باشید.

  هزینه سرویس چیلر:

  هزینه سرویس چیلر ممکن است بستگی به چندین عامل داشته باشد و محاسبه آن معمولاً توسط تعمیرکاران یا شرکت‌های خدمات فنی انجام می‌شود. این عوامل ممکن است شامل موارد زیر باشند:
  نوع چیلر:
  نوع چیلر (آبخنک یا هوایی) و مدل آن تأثیرگذار بر هزینه سرویس دارد. چیلرهای پیچیده‌تر و با تکنولوژی پیشرفته ممکن است هزینه بیشتری برای سرویس داشته باشند.
  اندازه چیلر:
  اندازه فیزیکی چیلر (ظرفیت حرارتی) نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. چیلرهای بزرگتر ممکن است نیاز به زمان و تلاش بیشتری برای سرویس داشته باشند.
  شرایط عملیاتی:
  شرایط عملیاتی چیلر اهمیت دارد. مثلاً اگر چیلر در محیطی با شرایط دشوار یا آلودگی بالا کار می‌کند، هزینه سرویس ممکن است بیشتر باشد.
  تعداد و نوع تجهیزات فرعی:
  وجود تجهیزات فرعی مانند پمپ‌ها، صفحات تبادل حرارتی، سیستم کنترل، و … می‌تواند هزینه سرویس را تحت تأثیر قرار دهد. هر تجهیزات اضافی نیاز به توجه و سرویس ممکن است داشته باشد.
  درجه مشغولیت چیلر:
  اگر چیلر به صورت مداوم در حال اجرا باشد و برای تأمین نیازهای حرارت یا خنک کنندگی استفاده شود، احتمالاً نیاز به سرویس منظم بیشتری دارد.
  محل واقعی:
  موقعیت فیزیکی چیلر نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. در برخی مناطق هزینه‌ها برای سرویس بالاتر باشد.
  شرکت یا تعمیرکار انجام دهنده سرویس:
  – تعمیرکاران یا شرکت‌های خدمات فنی با تجربه و تخصص ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. اما انتخاب یک خدمات فنی با کیفیت می‌تواند از نظر کارایی و صحت تعمیرات مزایایی داشته باشد.
  برای دریافت تخمین دقیق هزینه سرویس چیلر، توصیه می‌شود با تعمیرکار یا شرکت خدمات فنی مشاوره کنید و بر اساس وضعیت خاص چیلر شما، ارزیابی دقیقی انجام دهید.

  عملکرد چیلر:

  عملکرد اصلی چیلر به این صورت است که هوای گرم از محیط جمع‌آوری شده و به وسیله یک فن به داخل دستگاه جذب می‌شود. سپس این هوا با استفاده از یک سیستم سیکل تبرید یا تسخیم (Refrigeration Cycle) به وسیله یک چیلر خنک می‌شود. در نهایت، هوای خنک‌تر به محیط برگردانده می‌شود.
  ترکیب دستگاه تهویه مطبوع چیلر معمولاً شامل موارد زیر است:
  1. کمپرسور (Compressor): کمپرسور مسئول فشرده‌سازی گاز خنک کننده می‌باشد و افزایش دما و فشار آن را ایجاد می‌کند.
  2. تبخیر (Evaporator): در این قسمت، گاز خنک کننده به مایع تبدیل می‌شود و حرارت از محیط جذب می‌شود. این مایع سپس به کمپرسور بازمی‌گردد.
  3. کندانسور (Condenser):در این بخش، گاز خنک شده به مایع تبدیل می‌شود و حرارت به محیط خارجی انتقال می‌یابد.
  4.واحد کنترل (Control Unit): این واحد مسئول کنترل و مدیریت عملکرد چیلر است و به صورت خودکار فرایند تهویه مطبوع را مدیریت می‌کند.
  چیلرها در سیستم‌های تهویه مطبوع بزرگ، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، ساختمان‌های اداری، و صنایع مختلف به کار می‌روند و به عنوان یکی از اجزای اصلی تأمین راحتی حرارتی در محیط‌های مختلف شناخته می‌شوند.

  نکات مهم در هنگام سرویس چیلر :

  همانطور که بارها اشاره کردیم سرویس دوره ای چیلر بسیار حائز اهمیت بوده و باید با دقت بسیار توسط بهترین سرویسکاران انجام گردد.نادیده گرفتن کوچکترین نکته در هنگام سرویس چیلر میتواند خسارات بسیاری را بدنبال داشته باشد.ازجمله نکات مهمی که باید در زمان سرویس چیلر به خاطر داشته باشید :
  – بررسی کمپرسور: ارزیابی و بررسی کارکرد بهینه کمپرسور، از نکات ضروری و کاربردی در حین سرویس چیلر به شمار می رود. کمپرسور قلب تپنده سیستم های تهویه مطبوع، علی الخصوص دستگاه های چیلر تلقی می‌گردد. بروز عیب و ایراد در این قطعه، فرآیند برودتی سیستم را با اختلال مواجه می سازد.
  بر این اساس، اطمینان حاصل کردن از سلامت یاتاق ها، تسمه ها و چرخ دنده های کمپرسور، در افزایش عمر مفید و کارایی این قطعه بسیار تاثیرگذار و مؤثر است.
  – آنالیز روغن دستگاه: از دیگر نکات حائز اهمیت در این زمینه، مطمئن شدن از کافی بودن میزان و سطح روغن دستگاه می باشد. روغن در بهبود و ارتقا بخشیدن قطعات و عملکرد سیستم بسیار تاثیرگذار است. کاهش سطح روغن چیلر می تواند منجر به خرابی و معیوب شدن قطعات و متعلقات فنی دستگاه شود. بر این اساس، بررسی و آنالیز روغن به صورت سالیانه، از بهترین راهکارها قلمداد می گردد.
  – بررسی گاز مبرد سیستم: فرآیند سیکل تبرید و خنک سازی سیستم های چیلر، از طریق گاز مبرد صورت می گیرد. کمبود یا تخلیه گاز مبرد دستگاه، موجب اختلال در چرخه تبریدی سیستم می شود. از سوی دیگر، کافی بودن میزان گاز مبرد چیلر، حداکثر بازدهی و بهره وری را برای دستگاه به ارمغان می آورد.

  اهمیت سرویس و نگهداری چیلر :

  سرویس و نگهداری منظم چیلرها بسیار اهمیت دارد و انجام این فعالیت‌ها می‌تواند به عملکرد بهتر و عمر طولانی‌تر دستگاه کمک کند. دلایل اصلی برای انجام سرویس چیلر به شرح زیر هستند:
  1. حفظ کارایی دستگاه:
  – با انجام سرویس منظم، کارایی چیلر حفظ می‌شود و عملکرد آن به بهترین شکل تضمین می‌شود. پاکسازی لوله‌ها، فیلترها و سایر اجزای دستگاه باعث جلوگیری از تجمع رسوبات و کاهش کارایی ناشی از آنها می‌شود.
  2.افزایش عمر مفید:
  – سرویس منظم موجب افزایش عمر مفید چیلر می‌شود. تعویض قطعات آبیاری شده، کنترل دقیق فشار و دما، و نگهداری به موقع می‌توانند از خرابی‌های زودرس جلوگیری کنند و عمر مفید دستگاه را افزایش دهند.
  3. کاهش مصرف انرژی:
  – چیلرهای تمیز و تنظیم شده به درستی کمترین مصرف انرژی را دارند. سرویس باعث افزایش کارایی و بهینه‌سازی تجهیزات می‌شود که در نهایت منجر به کاهش مصرف انرژی می‌شود.
  4. کنترل دقیق دما و فشار:
  – نگهداری از تنظیمات دقیق دما و فشار در چیلر از اهمیت زیادی برخوردار است. سرویس منظم این امکان را فراهم می‌کند تا دستگاه به درستی کنترل شود و از حداکثر بهره‌وری برخوردار شود.
  5.پیشگیری از خرابی و تعمیرات گران قیمت:
  – با انجام سرویس به موقع، مشکلات و خرابی‌های احتمالی را می‌توان به موقع شناسایی کرد و پیشگیری از تعمیرات گرانقیمت نمود.
  6. اصلاح مشکلات صوتی و لرزش:
  – چیلرهایی که به طور منظم سرویس می‌شوند، معمولاً با صدا و لرزش کمتری همراه هستند. این موضوع به بهبود راحتی کاربران و جلوگیری از مشکلات صوتی مرتبط با چیلر کمک می‌کند.
  7.پایش عملکرد:
  – سرویس منظم این امکان را فراهم می‌کند تا عملکرد چیلر به‌صورت مداوم پایش شود و هر گونه نقص یا مشکلات فنی به‌موقع تشخیص داده شود.
  همچنین، توصیه می‌شود که این سرویس‌ها توسط تعمیرکاران یا تیم‌های تخصصی و با استفاده از تجهیزات مناسب انجام شوند.
  سرویس چیلر

  سرویس چیلر در شمال تهران:

  در شمال شهر تهران بیشتر منازل برای سیستم تهویه‌مطبوع منزل خود چیلر را انتخاب کرده و به همین راستا نیازمند خدمات سریع و پشتیبانی شبانه‌روزی در این محدوده هستند.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبه در شمال تهران امکان اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است. کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده و درخواست خدمات خود را ثبت نمایید تکنسین چیلر شما در کمتر از ۱ ساعت در منزل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکلات چیلر خواهد کرد.
  تمامی خدمات تعمیرات چیلر در شمال تهران با استفاده از قطعات یدکی اصلی و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه به‌صورت شبانه‌روزی در حال انجام است.

  سرویس چیلر در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین به‌منظور گسترش خدمات خود در سطح شهر تهران اقدام به تأسیس شعبات گوناگون در سراسر پایتخت نموده است. در غرب تهران وجود یک شعبه مجزا باتوجه‌به گسترش برج‌سازی و استفاده از چیلر برای سیستم‌های تهویه‌مطبوع احساس می‌شد که این نیاز با تأسیس شعبه غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ برطرف شد. حال شما عزیزان می‌توانید به‌راحتی از خدمات تهران سرویس آنلاین در غرب تهران بهرمند شوید.

  سرویس چیلر در شرق تهران:

  شعبه شرق مجموعه تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰۰ تکنسین متخصص در زمینه تعمیرات انواع برند چیلر آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز ساکن مناطق شرق و جنوبی شرقی پایتخت است.
  برای ثبت درخواست خود کافی است، با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام نمایید. اعزام نیرو در تمامی مناطق شرقی پایتخت در کمتر از ۱ ساعت انجام خواهد شد.

  سرویس چیلر در مرکز تهران:

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر چیلر مشتریان عزیز می‌نمایند. ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی خدمات تعمیر چیلر صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد. شماره‌تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  سرویس چیلر در جنوب تهران:

  شعبه جنوب تهران با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب تعمیر چیلر به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز میباشد.
  شعبه جنوب تهران به صورت حضوری در حال فعالیت بوده و شما عزیزان می‌توانید با مراجعه حضوری از نحوه پشتیبانی و ارائه خدمات در مجموعه ما باخبر شوید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین:

  برای ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیک‌ترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع سرویس چیلر شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما درصورتی‌که ساعت مشخصی را برای حضور سرویسکار چیلر خود در نظر گرفته‌اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه‌ها می‌توانید از چند روز قبل ساعت و روز مدنظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات چیلر ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صورت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش‌آمده کافی است با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس