• چرا تهران سرویس

  فهرست مطالب:

  نصب ماشین ظرفشویی (installing a dishwasher) ماشین ظرفشویی یک دستگاه خانگی است که برای شستشو و تمیزکردن ظروف و وسایل آشپزخانه استفاده می‌شود. این دستگاه قابلیت شستشوی لوازم آشپزخانه مانند بشقاب‌ها، کاسه‌ها، قاشق‌ها، چنگال‌ها، لیوان‌ها و سایر وسایل آشپزخانه را داراست. ماشین ظرفشویی‌ها معمولاً دارای یک یا چند محفظه برای قراردادن ظروف هستند و با استفاده از آب و مواد شوینده، ظروف را به طور خودکار تمیز می‌کنند.
  این دستگاه‌ها معمولاً دارای چندین برنامه شستشو هستند که به کمک حرکات آب، گرمای آب و مواد شوینده، ظروف را از رسوبات و آلاینده‌های غذایی پاک می‌کنند. استفاده از ماشین ظرفشویی می‌تواند زمان و انرژی را بهبود بخشیده و همچنین به بهبود بهداشت ظروف کمک کند.
  ماشین‌های ظرفشویی در مدل‌ها و برندهای مختلف وارد بازار شده تا به نیاز تمامی مشتریان عزیز پاسخ دهد.
  مهم‌ترین اقدام بعد از خرید نصب ماشین ظرفشویی است که باید به‌صورت اصولی و توسط نمایندگی‌های مجاز صورت گیرد. تهران سرویس آنلاین بیش از 10 سال است که تمامی خدمات ماشین ظرفشویی را به عهده داشته و نصب ظرفشویی را در تمام مناطق پایتخت انجام می‌دهد.
  ما در این مقاله به آموزش نصب ماشین ظرفشویی در منزل پرداخته‌ایم و سعی کردیم شما را با تمامی نکات مهم این امر آشنا کنیم تا انتها مقاله با ما همراه باشید.
  نصب ماشین ظرفشویی

  مراحل نصب ماشین ظرفشویی :

  1. آماده سازی مکان نصب ظرفشویی :

  ابتدا، فضای موجود در کابینت را اندازه‌گیری کنید تا مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی به درستی جا می‌شود. اندازه‌گیری دقیق عرض، ارتفاع و عمق کابینت را انجام دهید. بر اساس اندازه‌گیری‌های خود، فضای لازم برای نصب ماشین ظرفشویی را در کابینت ایجاد کنید. حفظ فاصله کافی بین دستگاه و دیوارها و کابینت‌های اطراف بسیار مهم است. بهتر است دست کم ۵ سانتی‌متر فاصله بین دستگاه و دیوارها را رعایت کنید تا جریان هوا به خوبی صورت بگیرد و امکان تهویه مناسب فراهم شود.
  ماشین ظرفشویی نیاز به اتصال به لوله آب و لوله فاضلاب دارد. اطمینان حاصل کنید که روزنه کابینت نزدیک به این لوله‌ها باشد تا بتوانید به راحتی اتصالات آب و فاضلاب را انجام دهید. همچنین، فاصله ماشین ظرفشویی از لوله فاضلاب، باید حداکثر 3 متر باشد تا تخلیه آب به درستی صورت گیرد.
  اگر لوله‌های اتصال و لوله تخلیه قبلاً نصب نشده‌اند یا باید محل نصب دستگاه را تغییر دهید، یا اتصالات لازم را فراهم کنید.
  اگر از قبل محل نصب اتصالات و یا تخلیه مناسب برای ماشین ظرفشویی وجود نداشته باشد باید از طریق یک تکنسین متخصص پیش از قرار گیری دستگاه این امکانات را فراهم کنید.

  2.اتصال ماشین ظرفشویی به منبع تغذیه:

  اگر در انجام هر گونه کار منبع تغذیه مطمئن نیستید، برای کمک با یک برقکار واجد شرایط تماس بگیرید. و ارزش آن را دارد که قبل از انجام کارهای برقی، قوانین ساختمان محلی را بررسی کنید.
  در زیر به مراحل آماده سازی سیم کشی برای نصب ماشین ظرفشویی توجه نمایید:
  ابتدا پریز برق را با استفاده از دستگاه دیگری تست کنید تا مطمئن شوید که برق در مدار جریان دارد.
  پریز برق باید فیوز پانزده آمپری داشته باشد. ولتاژ برق در دفترچه راهنمای نصب ماشین ظرفشویی ذکر شده است.
  بهتر است از یک پریز فقط برای یک دوشاخه استفاده کنید و از سه راهی و استفاده از چندین دوشاخه در یک پریز خودداری کنید.
  دوشاخه را به یک پریز که اتصال زمین در آن رعایت شده است، وصل کنید.
  پریز برق باید در فاصله 1 الی 2 متری این دستگاه باشد.
  همچنین سیم برق ظرفشویی نباید کشیده شود و پریز برق در دید و دسترس شما باشد.

  3.اتصال منبع آب ماشین ظرفشویی :

  اتصال منبع آب به‌راحتی قابل اتصال است. برای این کار شیر لباسشویی را با نوارتفلون پیچانده و در محل ورودی آب سرد با آچارفرانسه یا انبر قفلی محکم می‌کنیم تا نشتی آب نداشته باشیم. فقط مراقب باشید که شیر را خیلی محکم فشار ندهید که ممکن است شیر ترک بردارد و بشکند.
  قسمتی که به شلنگ ماشین ظرف‌شویی متصل می‌شود نیازی به نوارتفلون ندارد و واشر خاصی وارد که می‌تواند از نشتی آب جلوگیری کند. اما اگر دستگاه کارکرده بود حتماً واشر را بررسی کنید تا اگر آسیب‌دیده بود تعویض کنید.
  دقت کنید که نوارتفلون بدین منظور پیچانده می‌شود تا جلوی نشت آب و هدررفت آن را بگیرد و مراقبت کند که نشتی آب به آشپزخانه و محل زندگی سرازیر نشود.

  4.نصب شیر تخلیه ماشین ظرفشویی :

  یکی از مهمترین قسمت های نصب ماشین ظرفشویی نصب شیر تخلیه آن است که برای این کار میتوان در ابتدا و پیش از نصب دستگاه از تخلیه سینک ظرفشویی خروجی جدا برای ماشین ظرفشویی در نظر گرفته اما اگر از پیش برای این دستگاه خروجی نصب نکرده اید باید به فکر یک خروجی جدید باشید.برای تعبیه محل تخلیه میتوانید از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید.
  نصب شیر تخلیه ماشین ظرفشویی نصب آب ورودی ماشین ظرفشویی
  5.ماشین ظرفشویی را در جای خود قرار دهید :

  حال، اگر ماشین ظرفشویی را پشت آن قرار دادید، آن را با دقت نوک بزنید تا سمت راست به سمت بالا باشد. به آرامی و با احتیاط آن را به فضای زیر پیشخوان خود فشار دهید.
  ممکن است بخواهید از یک نفر دیگر بخواهید که سیم برق، منبع آب و شلنگ تخلیه را از سوراخ کابینت شما بکشد، زیرا این کار را انجام می دهید تا مطمئن شوید که شلی زیر ماشین ظرفشویی گیر نمی کند. پس از قرار گرفتن در ماشین ظرفشویی می توانید هر مقدار اضافی را به پشت آن برگردانید.

  6.ماشین ظرفشویی را تست کنید:

  سیم برق ماشین ظرفشویی را به برق وصل کنید.
  قبل از قرار دادن صفحه روی جلوی ماشین ظرفشویی، آن را با کار کردن ماشین ظرفشویی در یک چرخه کامل تست کنید.
  اطمینان حاصل کنید که آب تازه وارد می شود و آب تخلیه به درستی جریان دارد و نشتی ندارد.
  مرحله آخر این است که صفحه صفحه را در قسمت جلوی پایین ماشین ظرفشویی قرار دهید.

  7.پایه های ماشین ظرفشویی را تنظیم کنید :

  خط تامین آب ماشین ظرفشویی، زهکشی و خطوط برق را صاف روی زمین قرار دهید. دفترچه راهنما به شما می گوید که چگونه پایه های تراز و/یا چرخ ها را متناسب با ارتفاع دهانه تنظیم کنید. آسان‌ترین کار این است که اینها را قبل از قرار دادن در ماشین ظرفشویی تنظیم کنید.
  پس از نصب تنظیمات جزئی را انجام دهید. اما اگر کف آشپزخانه شما بالاتر از قسمتی است که ماشین ظرفشویی در آن قرار دارد، باید پاها را بعد از اینکه آن را در دهانه بلغزانید تنظیم کنید.
  اگر ماشین ظرفشویی شما دارای چرخ های عقب و بدون تنظیم کننده در پشت است، ممکن است مجبور شوید گیره ها را تنظیم کنید تا پشتی را تا ارتفاع کف تمام شده بالا ببرید. آنها را روی زمین بچسبانید تا وقتی ماشین ظرفشویی کار می کند تکان نخورند.تراز کردن ماشین ظرفشویی بسیار مهم است و باید به دقت انجام گیرد.
  تراز کردن ماشین ظرفشویی

  نصب ماشین ظرفشویی در شمال تهران:

  مشتریان عزیز ساکن مناطق شما پایتخت به‌منظور ثبت درخواست سرویسکار ماشین ظرفشویی خود می‌توانند از طریق تماس با شماره ۲۲۶۶۹۱۹۶ و یا چت آنلاین سایت اقدام نمایند.از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تا حضور تکنسین تنها ۱ ساعت به طول خواهد انجامید.تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰۰ تکنسین مجرب و حرفه‌ای در زمینهٔ سرویس ماشین ظرفشویی در کنار شماست تا کیفیت بالای خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.گارانتی ۶ ماه خدمات ارائه شده تضمین گر کیفیت ماست.

  نصب ماشین ظرفشویی در غرب تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق غربی پایتخت هستید، دیگر نگران سرویس ماشین ظرفشویی خود نباشید. تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبهٔ غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ امکان اعزام نیرو در کمتر از ۱ ساعت در تمام طول شبانه‌روز برای شما عزیزان فراهم کرده است.سرویس ماشین ظرفشویی توسط بهترین متخصصان پایتخت در کمترین زمان و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه خدمات صورت‌گرفته و شما عزیزان با دریافت کد اشتراک مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مشتریان مجموعه برخوردار شوید.

  نصب ماشین ظرفشویی در شرق تهران:

  شهروندان عزیز ساکن شرق و یا جنوب شرق تهران به جهت ثبت درخواست سرویسکار ماشین ظرفشویی خود با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایند.اعزام نیرو به‌تمامی مناطق شرق پایتخت در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.شعبه شرق تهران به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و ارائه تمام خدمات تعمیراتی با گارانتی ۶ ماه صورت خواهد گرفت.

  نصب ماشین ظرفشویی در مرکز تهران:

  یکی از مشکلات مشتریان عزیز ساکن مناطق مرکزی تهران وجود طرح ترافیک بوده که ارائه بسیاری از خدمات را برای این شهروندان با مشکل مواجه کرده است.اما متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی پایتخت حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به سرویس ماشین ظرفشویی مشتریان عزیز می‌نمایند. تنها کافی است برای ثبت درخواست سرویسکار ماشین ظرفشویی با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت مشخصات خود را ثبت نمایید.

  نصب ماشین ظرفشویی در جنوب تهران:

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب ظرفشویی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.شعبه جنوب تهران باتوجه‌به درخواست بسیاری از مشتریان عزیز به‌صورت حضوری به ارائه خدمات تعمیراتی پرداخته و امکان خرید حضوری قطعات را نیز برای همکاران فراهم کرده است.پیش از حضور در این شعبه ضمن تماس قبلی ساعت مراجعه خود را فیکس نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین:

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیک‌ترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ماشین ظرفشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما درصورتی‌که ساعت مشخصی را برای حضور سرویسکار ماشین ظرفشویی خود در نظر گرفته‌اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه‌ها می‌توانید از چند روز قبل ساعت و روز مدنظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا سرویس دستگاه شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ماشین ظرفشویی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صورت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش‌آمده کافی است با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس