• چرا تهران سرویس

  فهرست مطالب:

  تعمیر یخچال

  یخچال یکی از اساسی ترین وسایل برقی مورد نیاز تمامی آشپزخانه هاست، به طوریکه و میتوان گفت بدون این وسیله آشپزخانه هیچ معنایی نخواهد داشت.یخچال ها در مدلها و برند های مختلفی در بازار وجود دارند ،که تنها وجه تمایز آن ها از یکدیگر کیفیت قطعات آنهاست برای آنکه بتوانند 24 ساعت شبانه روز بدون حتی یک لحظه توقف در خدمت ما انسانها باشند.
  تعمیر یخچال از جمله خدماتی  است ، که در تهران سرویس آنلاین توسط متخصصین با تجربه انجام میشود ،چرا که تعمیر این وسیله برقی که عضوجدانشدنی از  زندگی ماست،
   علاوه بر تخصص نیازمند تجربه و سابقه کاری بسیار بالایی است.
  در تهران سرویس آنلاین تعمیرات تمامی برندهای یخچال موجود در کشور با ضمانت ۶ ماهه انجام می گیرد.

  در نظر داشته باشید ،تعمیر یخچال تا زمانی که نیازمند تعمیر موتوری نداشته باشد ، در محل سکونت شما صورت می گیرد، اما در صورتی که تشخیص تکنسین ایراد موتوری یخچال شما باشد ، موتور یخچال باز شده و برای تعمیرات تخصصی به تعمیرگاه ارسال می شود، تا در کمترین زمان ممکن تعمیر موتور یخچال شما انجام شده و برای نصب مجدد برای تکنسین فرستاده شود.
  تعمیرات یخچال قدیمی که به ظاهر کمی سخت تر از یخچال های مدرن امروزیست نیز توسط تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین انجام میگردد.

  هزینه تعمیر یخچال چقدر است؟

  با توجه  به اینکه یخچال از قطعات متفاوتی تشکیل شده است و هزینه خرید و تعویض هرکدام و هزینه تعمیرات شما اثر می گذارد، نمیتوان یک قیمت ثابت برای تعمیر یخچال در نظر گرفت چرا که قیمت قطعات یکسان در برندهای مختلف نیز متفاوت است ،با این حال گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین کمترین نرخ تعمیرات یخچال در تهران را داشته که تمامی خدمات خود را با ارائه ضمانت نامه شما عرضه میکند.

  مشکلات رایج در در یخچال:

   همانطور که از قبل گفتیم نیاز یک تعمیر اصولی عیب یابی صحیح و درست وسیله  مد نظر می باشد اگر تعمیرکار به درستی عیب یابی یخچال شما را انجام ندهد نمی توان انتظار ۱ تعمیر خوب را داشت تعمیرکاران با تخصص تهران سرویس با دانش فنی بالای خود به سرعت یخچال شما را عیب یابی کرده و با استفاده از از قطعات یدکی اصلی اقدام به تعمیر آن خواهند کرد.

  نشتی آب آب از یخچال:

  نشتی آب یکی از رایج ترین مشکلات یخچال که ممکن است به دلایل مختلفی در یخچال به وجود آمده باشد:

  1-گرفتگی فیلتر یخچال

   یکی از مهمترین اقدامات در سرویس یخچال تمیز کردن فیلترهای آن است، چرا که اگر فیلتر یخچال به درستی تمیز نشود، موجب گرفتگی و انسداد آن میشود که در پی این گرفتگی ما شاهد نشتی آب از یخچال خواهیم بود.
  شما در اولین  قدم در هنگام آبریزش یخچال به سراغ این فیلترها رفته و نسبت به تمیز کردن آنها اقدام نمایید، چنانچه این فیلترها در اثر گذر زمان دچار پوسیدگی شده باشد، باید با تعمیرکار مجاز بخواهید نسبت به به تعویض آن اقدام کند.

  2- یخ زدگی اواپراتور  یخچال

  اگر در زمان نشتی آب از یخچال صدای وزوز به گوش شما برسد، به احتمال قریب به یقین اپراتور یخچال دوتاره یخ زدگی شده است، در این زمان یخ زدایی به رفع مشکل شما کمک چندانی نمی کند، باید با تماس با تعمیرکار مجاز مشکل را در میان گذاشته و از او بخواهید، اوپراتور یخچال و کمپرسور آن را مورد بررسی قرار دهند تا دلیل این مشکل مشخص گردد.

  3-مسعود بودن لوله ورودی  یا خروجی آب یخچال

   این مشکل بیشتر یخچالهای دارای سیستم یخ زدا اتفاق میافتد، در این نوع  یخچال ها یک لوله آب به یخچال متصل است ،که جهت تامین آب آشامیدنی و یخ سازی در نظر گرفته شده  همینطور در این سیستم یک لوله جهت سرازیر شدن آب اضافی به سمت سینی تخلیه قرار گرفته است .زمانی که یکی از  لوله ها مسدود شود ما شاهده نشت آب از یخچال خواهیم بود.

  تجمع برفک و یخ در فریزر

   شاید شما هم بارها با این صحنه مواجه شده باشید، که فریزر  شما از برفک و یا یخ پوشیده شده باشد ،این امر باعث بالا رفتن دمای یخچال شما میشود و حتی ممکن است برودتی یخچال را از کار بیاندازد.از دیگر مشکلات این اتفاق می توان به فاسد شدن مواد غذایی ایجاد بوی بد در داخل یخچال و یا فریزر شما نام برد

   برای رفع مشکل چندین راه حل  وجود دارد :

  1- تعداد دفعات باز و بسته کردن یخچال خود را کاهش داده و سعی کنید ، تمامی اقلام مورد نیاز خود را هی یک  فقره باز کردن درب یخچال از آن خارج کنید.

  2- مدت زمان باز  گذاشتن درب یخچال را تا جای ممکن کاهش دهید در نظر داشته باشید فهیچگاه درب یخچال و فریزر خود را جهت بی حوصلگی بار نکنید.
  مراقب کودکان خردسال خود باشید ، تا با باز کردن های پیاپی و یا نبستن درب یخچال منجر به واردن شدن خسارات زیاد به یخچال شما نشوند.

  3- هرگز بیش از مقدار مجاز ز داخل یخچال و فریزر خود مواد غذایی قرار ندهید، تا هوا  به راحتی داخل یخچال شما جریان داشته باشد.

  4- هیچگاه برای باز کردن درب یخچال پلاستیک دور در آسیب وارد نکنید چرا که پارگی و شکستگی ه لاستیک درب یخچال یکی از مهمترین این دلایل برفک زدن یخچال ل و فریز شما است.

  آلودگی صوتی بیش از حد یخچال:

   درطی تماسهای شما عزیزان با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین ما متوجه شدیم، یکی از رایج ترین مشکلات شما در هنگام استفاده از یخچال ایجاد صدای زیاد توسط این وسیله برقی است، که با توجه به پایین بودن متراژ منازل این موضوع بسیار آزار دهنده است. بیشتر مواقع این صداها به خاطر وجود بار اضافی در روی یکی از قطعات است، در واقع زمانی که یکی از قطعات یخچال شما بار مضاعفی را متحمل شود ،شاهد بروز صدا از یخچال  خواهیم بود.تعمیرکاران متخصص برای عیب یابی دستگاه از همین صدا استفاده میکنند. تا متوجه شوند ایراد یخچال از کدام قسمت است.

  مواردی که که باعث ایجاد صدای بلند از یخچال می شود عبارتند از

  •  شل بودن پایه های کمپرسور
  •  تراز نبودن یخچال
  •  خرابی رله استارت یخچال
  •   کمبود گاز مبرد یخچال
  •  ایراد قطعه یخساز یخچال
  •   فرسودگی لوله های کمپرسور

  خرابی آب سرد کن یخچال :

  یکی از از جذاب ترین پیشرفتهای یخچال های امروزه به نسبت مدل های قدیمی اضافه شدن سیستم آبسردکن یخچال است، علاوه بر جنبه ظاهری زیبا باعث شده برای استفاده از آب آشامیدنی دیگر نیازی به باز کردن درب یخچال نباشد، حال ممکن است سیستم جذاب بنا به دلایلی از کار افتاده باشد.

  1. نبودن آب تا ۳۰ در مخزن آبسردکن دستگاه
  2. گرفتگی و یا انسداد لوله های ورودی آب
  3. معیوب بودن ترموستات دستگاه
  4. وجود مشکل در ورد کنترلی دستگاه
  5. خرابی شاسی آبسردکن

   وجود مشکل در هر یک از قطعات بالا باعث می‌شود، امکان دسترسی شما به آب سردقطع شده و نیازمند حضور تکنسین برای عیب یابی یخچال خود باشید.

  بالا رفتن مصرف برق یخچال:

  هر وسیله برقی دارای یک طیف مصرف برق است که مصرف برق آن از آن طیف تبعیت میکند . این طیف برای یخچال فریزر اعم از  ساید بای ساید و غیره عددی بین ۲۵۰ تا ۴۷۰  کیلو وات ساعت در نوسان است،  در نتیجه بالا رفتن مصرف برق یخچال بیش از این طیف به منزله ی  وجود ایراد در یخچال به شمار می رود .عملکرد یخچال به گونه ایست که زمانی که میزان سرمایش یخچال به حد نصاب تنظیم رسیده باشد ،کمپرسور برای مدتی اتومات کرده و خاموش می شود،و مجددا زمانی که دمای یخچال بالا میرود کمپرسور شروع به کار خواهد کرد.

  زمانی که که متوجه افزایش مصرف برق یخچال خود شدید از یک تکنسین بخواهید با حضور در محل تمامی قطعات یخچال شما را بررسی کرده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نماید.

   اگر تمامی قطعات یخچال شما سالم بوده اما همچنان شما دارای مصرف برق بالاتری نسبت به حد انتظار هستید نکات زیر را در استفاده از یخچال خود رعایت نمایید:

  1. 1-زمان استفاده از یخچال خود را تا حد امکان کاهش دهید.
  2.  از باز کردن درب یخچال در مواقع غیر ضروری خودداری نماید.
  3. در هنگام نصب یخچال از نصاب بخواهید  فاصله مجاز تا دیوار را رعایت نمایند  تا هوا به راحتی جریان داشته باشد.
  4. از قرار دادن حجم زیادی از مواد غذایی در یخچال جلوگیری کنید.
  5.  غذای داغ بعد از زرد شدن داخل یخچال بگذارید. 

  انتشار بوی بد از یخچال :

  یکی از بدترین اتفاقاتی که برای یخچال ممکن است پیش بیاید، ایجاد بوی نامطبوع داخل فضای یخچال است. بوی نامطبوع ممکن است به دلایل متفاوتی در یخچال شما ایجاد شده باشد، عواملی مانند کثیفی یخچال ،کپک و  میکروب های ناشی از فساد مواد غذایی را میتوان نام برد.

  بوهای نامطبوع ایجاد شده داخل یخچال ممکن است به دلایل متفاوتی شکل گرفته باشد، که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم :

  بوی شیمیایی در یخچال:

  این بوی نامطبوع  به دلیل نشت گاز مبرد داخل یخچال ایجاد می شود گازهای مبرد  عمدتاً بی بو هستند اما زمان نقص یخچال نشت این گاز باعث انتشار بوی شبیه به بوی شیمیایی در یخچال میشود.

  بوی سوختگی در یخچال:

   یکی از خطرناک ترین بوها که ممکن است در اثر آب شدن سیم کشی یخچال و یا سوختن موتور یخچال انتشار یابد بوی سوختگی است  که در هنگام استشمام این بود سریع باید با تکنسین یخچال  تماس حاصل نمایید.

  بوی ماهی در یخچال:

   انتشار این بو در یخچال به دلیل ایجاد خرابی در فن یخچال کمپرسور سوختگی رله استارت و یا سنسور های یخچال باشد، که باعث ایجاد رطوبت در داخل یخچال و انتشار بوی ماهی می شود.

  گرم بودن یخچال:

   با استفاده از ترموستات تعبیه شده در یخچال میتوان دمای آن را روی دمای مورد نظر تنظیم کرد ، اما زمانی هست که شما متوجه می شوید، یخچال شما کار نکرده و دمای آن بیشتر از دمای تنظیم شده می باشد، در این قسمت می خواهیم عواملی را که موجب بروز این مشکل می شود با یکدیگر بررسی کنیم:

  1-پر بودن یخچال

   حجم زیاده مواد غذایی داخل یخچال باعث می شود هوا به خوبی داخل آن گردش نداشته باشد در نتیجه موجبات گرم شدن محفظه داخلی یخچال را فراهم می کند .

  2-خرابی برد یخچال:

  برد یخچال به عنوان مغز متفکر دستگاه عمل می کند در صورت بروز کوچکترین مشکل در داخل برد یخچال شاهد بروز اتفاقاتی مانند گرم شدن یخچال خواهیم بود.

  3- کثیف بودن کندانسور یخچال:

   یکی از مهمترین بخشهای سرویس یخچال توسط تکنسین های تهران سرویس آنلاین تمیز کردن  کندانسور و پاک کردن آن از تمامی گرد و غبار ها است چرا که این گرد و غبار ها باعث مختل شدن عملکرد  کندانسور شده و یخچال دیگر سرمایش قبل را نخواهد داشت .

  4-معیوب بودن پلاستیک درب یخچال:

   لاستیک درب یخچال که به منظور حفظ دمای داخلی یخچال درون آن تعبیه شده است است، به مرور زمان ممکن است دچاره فرسایش و خرابی شود ، که برای جلوگیری از از این خرابی ها در سرویس های انجام شده توسط تکنسین های تهران سرویس سلامت این لاستیک ها چک شده و در صورت لزوم تعویض می گردد .

  5-یخ زدن کویل‌های اپراتور :

  کویل‌های اپراتور نقش بسیار اساسی در در تولید هوای سرد داخل یخچال ایفا می کند ،به همین دلیل یخ زدگی این قسمت باعث می شود عملکرد سرمایشی یخچال مختل شود.

  تعمیر یخچال و فریزر:

  تعمیرات یخچال فریزر های خانگی و صنعتی، ساید با ساید در محل با نازلترین قیمت ها و سریعترین سرویس ممکن توسط تعمیرکاران تهران سرویس انجام می شود. یخچال یکی از مهمترین و پرمصرف ترین ابزار برقی در هر منزلی محسوب می شود که ممکن است به هر دلیل خراب شود و مانند هر وسیله برقی دیگری به تعمیر نیاز داشته باشد. در نظر داشته باشید انتخاب بهترین تعمیرکار کمکی شایانی به کاهش هزینه شما و حفظ سلامت دستگاه شما خواهد کرد.

  تعمیر یخچال تهران سرویس:

  فرقی نمیکند که یخچال شما از چه برندی باشد .کافیست با تهران سرویس تماس بگیرید تعمیرکار متخصص شما در کمتر از یک ساعت در محل حاضر است.

  ضمانت تعمیرات:

  تمامی خدمات تهران سرویس دارای 180 روز ضمانت میباشد.

  تعمیر یخچال در محل:

  با توجه به ابعاد بزرگ یخچال بهترین گزینه برای تعمیر آن تعمیر در محل است.تا کمترین خسارتی به این وسیله وارد نشود .تعمیرکاران تهران سرویس با تمامی امکانات و قطعات لازم وسیله ی شما را در محل تعمیر خواهند کرد.

  با مواجه با هریک از موارد زیر با تعمیرکار یخچال تهران سرویس تماس حاصل نمایید:

  1-خاموش شدن ناگهانی یخچال
  2- یخ نزدن فریزر
  3-خاموش نشدن موتور فریزر
  4-یخ زدن داخل یخچال
  5-خاموش شدن صفحه نمایش یخچال
  6-داغ شدن موتور یخچال
  7-کار نکردن فن یخچال
  8-قطع و وصل شدن برق یخچال
  9-درب یخچال بسته نمی شود
  10-برفک زدن یخچال بدون برفک
  11-علت یخ زدن لوله پشت یخچال
  12-یخچال روشن است اما خنک نمیکند.
  13- روشن ماندن چراغ یخچال
  14-یخچال اتوماتیک نمیکند
  15-بوی بد یخچال
  16-سر و صدای زیاد از یخچال:
  17-نشت آب از یخچال

  خدمات ارائه شده در تهران سرویس:

  تعمیر یخچال سامسونگ
  تعمیر یخچال ال جی
  تعمیر یخچال دوو
  تعمیر یخچال مابه
  تعمیر یخچال ویرپول
  تعمیر یخچال وستینگهاوس
  تعمیر یخچال میتگ
  تعمیر یخچال بوش
  تعمیر یخچال بلومبرگ
  تعمیر یخچال فریجیدر
  تعمیر یخچال جنرال الکتریک
  تعمیر یخچال کنمور
  تعمیر یخچال آمانا
  تعمیر یخچال الکترولوکس
  تعمیر یخچال آمریکایی
  تعمیر یخچال اروپایی
  تعمیر یخچال کره ای
  تعمیر یخچال ژاپنی
  تهران سرویس به صورت 24 ساعته در خدمت همشریان عزیز در تهران و حومه می باشد تا بهترین عملکرد ممکن را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد. خدمات تعمیر یخچال فریزر در تهران سرویس به صورت تعمیر یخچال در محل می باشد و نیاز به جابجایی ندارید.

  تعمیرات یخچال در محل تهران سرویس شامل:

  تعمیر کمپرسور یخچال
  تعمیر کندانسور یخچال
  تعمیر اواپراتور یخچال
  تعمیر شکستگی درب یخچال
  تعمیر لاستیک درب یخچال
  شارژ گاز یخچال
  تعویض المنت
  تعمیر یا تعویض فن کمپرسور
  تعویض فن یخچال
  تعویض فن فریزر
  تعویض هیتر دیفراست
  تعمیر دیسپنسر
  تعویض دیسپنسر
  تعمیر لامپ داخل یخچال
  تعمیر ترموستات یخچال
  تعویض کشوهای داخل یخچال
  تعمیر یخساز
  تعویض و تعمیر تریزون
  تعمیر خرابی سیم برق یخچال
  تعمیر خنک نکردن یخچال
  تعمیر زنگ زدگی و خوردگی یخچال
  تعمیر دستگیره درب یخچال
  تعویض فیلتر یا درایر

  چرا سرویس یخچال امری مهم به شما میرود؟

  با توجه به افزایش هزینه های تعمیرات و حتی خرید یخچال نگهداری درست از این وسیله پر کاربرد از اهمیت بالایی برخوردار است . در نظر داشته باشید سرویس و حتی تمیز کردن به موقع یخچال از بروز بسیاری از هزینه ها جلوگیری به عمل می آورد.

  نکاتی برای پیش‌گیری هزینه‌های سنگین تعمیر یخچال:

  اقدامات هفتگی و روزانه: تمیز کردن یخچال
  روزانه و هفتگی یخچال خود را تمیز کنید و مواد اضافی را دور بریزید. این کار باعث می‌شود سیستم خنک کننده و کمپرسور کم‌تر کار کند و دیرتر به تعمیر یخچال نیاز پیدا کنید.

  اقدامات ماهانه یا هر شش ماه: تعویض فیلتر آب

  بهتر است هر شش ماه یک بار فیلتر آب یخچال را تعویض کنید تا رسوبات و جرم کم‌تری بگیرد.

  اقدامات سالانه: تمیز کردن کندانسور یخچال

  این قطعه به مرور گرد و خاک و چربی می‌گیرد. اگر گرد و خاک روی قطعات بماند، مجبورید هزینه زیادی را بابت تعمیر یخچال و تعویض قطعات بپردازید.

  از جمله نکاتی که در استفاده از یخچال همیشه به خاطر داشته باشید:

  • تمیز کردن فضای داخلی یخچال
  • برفک‌زدایی دستی یا اتوماتیک
  • تمیز کردن کویل‌ها
  • تنظیم دمای مناسب برای یخچال
  • پر نگه داشتن فریزر
  • عدم باز گذاشتن درب یخچال
  • عدم گذاشتن غذای گرم داخل یخچال

  تماس با کارشناس