چرا تهران سرویس

نماد اعتماد

مفتخریم با ارائه خدمات برتر در سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیک مشتریان از سوی وزارت صنعت معدن تجارت شده ایم.

گارانتی خدمات

تهران سرویس بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی ۱۸۰ روزه و ضمانت ۶ ماهه به عهده میگیرد.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی از شما هزینه منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

متخصصان با تجربه

سرویس کار ها و تعمیر کار های این مجموعه دارای میانگین ۱۱ سال تجربه کار عملی و با مدرک معتبر از مجتمع فنی در حوزه تعمیر و سرویس می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های لوازم خانگی ، مناسبترین فرد جهت تعمیر لوازم خانگی شما می باشند.

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

سرعت در ارائه خدمات

با توجه به اینکه تکنسین های تهران سرویس در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.

درخواست خدمات

فرم درخواست اعزام تعمیر کار

لطفا فرم زیر را با طلاعات صحیح پر کنید تا کارشناسان در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی از جمله وسایل پرکاربرد در منازل است که با توجه به کارایی بالای آن ممکن است مشکلات متعددی در قطعات آن ایجاد شود. در تعمیر ماشین لباسشویی هدف اول تهران سرویس تعمیر قطعه معیوب است. سپس در صورت امکان پذیر نبودن تعمیر قطعه , جایگزینی  آن با نوع اصلی از همان برند است.
تهران سرویس با دارا بودن تعمیرکاران مجاز در سراسر تهران آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان در تمام طول شبانه روز میباشد.

انواع ماشین لباسشویی های موجود در بازار :

ماشین لباسشویی های خانگی
ماشین لباسشویی های صنعتی
ماشین لباسشویی های دوقلو و سطلی
ماشین های لباسشویی قدیمی و درب از بالا
ماشین های لباسشویی درب از جلو

از جمله مشکلات رایجی که برای مصرف کنندگان ماشین لباسشویی بوجود می آید:

-لباس ها به خوبی شسته نمی شود و کثیفی و لک روی آنها می ماند:

1-تنظیمات شستشوی اشتباه ماشین لباسشویی
2-بارگیری بیش از حد ماشین لباسشویی
3-نوع و مقدار نامناسب مواد شوینده لباسشویی
4-خرابی المنت یا هیتر ماشین لباسشویی
5-نچرخیدن مخزن ماشین لباسشویی

-دیگ درون ماشین لباسشویی نمی چرخد و کار نمی کند:
1-قفل درب لباسشویی را چک کنید
2-برد کنترلی موتور ماشین لباسشویی
3-رتور و استاتور ماشین لباسشویی
4- خرابی کوپلینگ موتور ماشین لباسشویی
5-خرابی کلاچ ماشین لباسشویی
6-خرابی کیت باند کلاچ ماشین لباسشویی
7-خرابی سبد محرک ماشین لباسشویی
8-خرابی بیرینگ ماشین لباسشویی
9- خرابی تسمه ماشین لباسشویی
10-خرابی چرخ تسمه ماشین لباسشویی
11-خرابی موتور ماشین لباسشویی

-لباسشویی اصلا روشن نمی شود:
هنگام بروز این مشکل ابتدا ا دو شاخه برق اطمینان حاصل نمایید . از جمله دلایل دیگر روشن نشدن ماشین لباس شویی میتوان خرابی برد ماشین لباسشویی
وظیفه‌ی اصلی برد ماشین لباسشویی کنترل و هدایت فرمان‌هایی است که از سمت دکمه استارت برای شروع کار ارسال خواهد شد همچنین وظایف شامل دستوراتی است که تایمر در زمان شستشو ارائه خواهد داد، حال اگر به هر دلیلی برد ماشین لباسشویی آسیب ببیند به هیچ وجه نمی‌توان با ماشین لباسشویی کار کرد و حتما باید نسبت به تعمیر لباسشویی اقدام نمود.

-ماشین لباسشویی برق می دهد:
در صورت بروز این مشکل حتما با تعمیرکار ماشین لباسشویی تماس حاصل نمایید.

-لباسشویی موقع شستن لباس ها صداهای عجیب غریب می دهد:
خرابی شفت ماشین لباسشویی
در صورت خرابی شفت ماشین لباسشویی صدای ناخوشایند از آن به گوش می‌رسد زیرا با خرابی شفت، بلبرینگ‌ها به خوبی کار نخواهند کرد و در نتیجه با لرزش‌های اضافی باعث ایجاد صدای ناهنجار می‌شود.
-ماشین لباسشویی کف می کند و کفش از ماشین در هنگام شستن بیرون می زند.
-نشتی از کف دلایل زیادی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
خرابی شیلنگ لباسشویی
خرابی پمپ تخلیه لباسشویی
بررسی دریچه ورودی آب

-مشکل با شستن با آب گرم داریم:
المنت هیتر ماشین لباسشویی نقش اساسی را در شستشو دارد. این المنت از گرم شدن کافی آب در هنگام شستشو اطمینان حاصل می‌کند و اگر به هر دلیلی این المنت کارایی خود را نداشته باشد شستشوی لباس‌ها با مشکل مواجه می‌شود، در صورت خرابی المنت باید تعویض گردد و تعمیر ماشین لباسشویی به درستی انجام شود.

-دلیل خاموشی ناگهانی ماشین لباسشویی:
خرابی دوشاخه برق ماشین لباسشویی
سوختگی خازن پارازیت گیر ماشین لباسشویی
خرابی تایمر یا برد الکترونیکی لباسشویی

-آب ماشین لباسشویی بسیار داغ است:
خرابی ترمیستور
ترمیستور در واقع سنسور دمای آب لباسشویی‌های جدید و پیشرفته است. زمانی که المنت آب را تا حد کافی گرم می‌کند باید المنت از مدار خارج شود. در این حالت برد الکترونیکی توسط ترمیستور از این امر آگاه می‌شود و توسط یک رله المنت را از مدار خارج می‌کند. در صورت خرابی ترمیستور آب داخل لباسشویی بیش از حد گرم شده و لباسشویی دیگر کارایی قبلی خود را نخواهد داشت و امکان دارد به الیاف پارچه آسیب برساند، در نتیجه قطعا به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز خواهد بود.

-نشت آب از ماشین لباسشویی:
خرابی کاسه نمد لباسشویی
کاسه نمد معمولاً برای آب بندی به کار می‌رود و از نشت آب به بیرون جلوگیری می‌کند. در صورتی که به هر دلیلی این قطعه خراب شود یا به درستی نصب نشود باعث نشت آب به بیرون شده و گاها باعث آسیب رسیدن به قطعه‌های دیگر می‌شود و فرد مجبور به تعمیر ماشین لباسشویی خواهد شد.

-علت بوی بد ماشین لباسشویی چیست:
1) خارج نکردن لباس های خیس از ماشین لباسشویی و نگهداری آنها برای مدت زیاد که علاوه بر ایجاد بوی بد لباسشویی و بو گرفتن لباس ها، امکان رشد قارچ ها را داده و باعث ایجاد ناراحتی پوستی خواهد شد.
2) بستن درب ماشین لباسشویی بعد از اتمام مراحل شستشو و خارج نکردن لباس‌ها
3) خشک نکردن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بعد از هر بار شستشو
4) سرویس نکردن سالیانه و عدم رسیدگی به ماشین لباسشویی

تمامی موارد بالا را در مقالاتی به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

تعمیر ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی:
در نظر داشته باشید که سرویس ماشین لباسشویی به صورت هر 6 ماه یکبار یا حداکثر سرویس سالیانه آن از بروز مشکلات جدی و هزینه های گزاف آن جلوگیری میکند.
حتما در استفاده از ماشین لباسشویی به نکات زیر توجه داشته باشید:
1-عدم استفاده از حجم زیاد لباس
2-عدم استفاده مکرر از ماشین لباسشویی
3- حتماً از فیلتر لباسشویی استفاده کنید تا مانع جرمگیری قطعات شوید.
4-استفاده از یک شوینده و عدم استفاده از شوینده های مختلف

از جمله خدمات تهران سرویس:

تعمیر موتور ماشین لباسشویی:

اگر موتور لباسشویی صدا می‌دهد بعد از جدا کردن تسمه و مطمئن شدن از صدای موتور و بلیرینگ‌ها موتور تعویض می‌گردد. حال لباسشویی آب‌گیری می‌کند ولی چرخش ندارد، بعد از تست قطعاتی مانند هیدرواستات، تایمر و برد مشکل از موتور لباسشویی است. مشکل می‌تواند از سوختگی سیم‌پیچ و یا تمام شدن زغال‌ها باشد. موتور لباسشویی باید عیب‌یابی و تعمیر گردد.

تعویض المنت ماشین لباسشویی:

المنت وظیفه‌ی گرم کردن آب در لباسشویی را دارد، چون همیشه در معرض آب دارای املاح می‌باشد، دچار رسوب یا خوردگی می‌شود. اگر المنت بسوزد، برای شستشوی لباس‌ها آب گرم نخواهد شد دچار مشکلاتی مانند ارور ماشین لباسشویی می‌شود. راه‌حل: با یک اهم‌متر المنت را تست کنید در صورت قطعی مدار، المنت لباسشویی باید تعویض شود.

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی:

سیستم تخلیه از لوله‌های پلاستیکی، پمپ تخلیه و فیلتر تشکیل می‌شود. دلیل عدم تخلیه صحیح می‌تواند سوختگی پمپ و یا مسدود شدن فیلتر و مجاری تخلیه باشد. در زمان بروز مشکل سیستم تخلیه ماشین لباسشویی، تمامی مسیر بررسی و بعد از خروج اشیاء از مسیر تخلیه و بازبینی پمپ تخلیه در صورت نیاز پمپ مگنت تخلیه تعویض می‌گردد.

تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی:

اگر کاسه نمد بلبرینگ‌ها خراب شده و آب به بلبرینگ‌ها وارد شود در طول زمان باعث زنگ‌زدگی آنها شده و در نهایت چرخش مخزن با صدای زیادی همراه خواهد بود. در چنین شرایط باید بلیرینگ ماشین لباسشویی تعویض شود. حتما شفت آبکش ماشین لباسشویی در هنگام تعویض بلبرینگ بازبینی می‌شود و در صورت نیاز تعویض یا تراشکاری می‌گردد.

تعمیر ماشین لباسشویی سطلی:

دستگاه های لباسشویی سطلی یکی از انواع ماشین های لباسشویی هستند که درب آنها از بالا باز شده و معمولا دارای موتور و چرخنده ای در پایین سطل برای هم زدن آب و لباس ها می باشند. اغلب مشکلاتی که برای ماشین های لباسشویی سطلی پیش می آید این است که در دستگاه بیش از توان مد نظر لباس ریخته می شود و وقتی همچین اتفاقی می افتد به موتور و چرخنده فشار می آید و بنابراین دستگاه به مرور زمان خراب می شود.برای تعمیر ماشین لباس شویی سطلی خود تنها کافیست با ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل:

تهران سرویس با اعزام تعمیر کار در سراسر تهران در کمتر از یک ساعت اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی شما در محل خواهد کرد

ضمانت 180 روزه قطعات مصرفی:

تمامی قطعات مصرفی توسط تعمیر کاران تهران سرویس اصل و دارای ضمانت است.

تعمیر تمامی برند ماشین لباسشویی در تهران:

تهران سرویس برای تمامی برندهای موجود در بازار سرویسکار مجرب با مدرک فنی دارد.

کمترین نرخ تعمیرات در تهران:

با انتخاب تهران سرویس از کمترین نرخ تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را تجربه خواهید کرد.

ادامه مطلب