• چرا تهران سرویس

  فهرست مطالب:

  نصب ماشین لباسشویی از جمله پرطرفدارترین لوازم خانگی است که این روزها در همه ی منازل مورد استفاده قرار میگیرد.نصب ماشین لباسشویی از جمله نکات مهم در استفاده از این وسیله است که باید از تعمیرکار مجرب و حرفه ای استفاده شود.
  تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین برای تمامی برند های موجود در بازار تعمیرکار حرفه ای برای نصب و سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی داراست.
  برای تمامی ما پیش آمده که بعد از خرید ماشین لباسشویی یا جابه جایی منزل نیاز به نصب لباسشویی داشته باشیم .در این موارد کافیست با تهران سرویس تماس حاصل نمایید.

  مراحل نصب ماشین لباسشویی:

  1-انتخاب محل مناسب برای نصب:

  در ابتدا باید با توجه به ابعاد ماشین لباسشویی مکانی مناسب و کاملا تراز را برای ماشین لباسشویی انتخاب کنید.در نظر داشته باشید مکان مورد نظر باید دسترسی آسانی به پریز برق ,شیر آب ورودی و خروجی فاضلاب را داشته باشد.

  2-حد فاصله از طرفین:

  ماشین لباسشویی باید طوری قرار بگیرد که از دیوار پشتی و همچنین کناری آن فاصله ای وجود داشته باشد. لذا سعی کنید حداقل به میزان 10 سانتی متر از طرفین و 2 سانتی متر از قسمت پشت برای دستگاه فضای باز ایجاد نمایید.
  توصیه مهم دیگر در این رابطه این است که به هیچ وجه بر روی بدنه دستگاه لباس ها و سایر اجسام دیگر را قرار ندهید زیرا سبب آسیب به بدنه دستگاه خواهد شد.

  3-تراز کردن ماشین لباسشویی:

  تنظیم پایه سطح پایه ها در زیر دستگاه اند. و قابل تنظیم هستند و باید کالیبره شده به طوری که وزن ماشین لباسشویی دقیق روی هر ۴ پایه باشد . برای تنظیم ماشین لباسشویی اگر پایه ها را جهت عقربه های ساعت بچرخانید آن گوشه ای از ماشین لباسشویی کاهش ارتفاع و جهت عکس عقربه های ساعت ارتفاع آن را بالا می برد. با این کار ماشین لباسشویی را از هر طرف تراز کنید.
  بعد از تراز کردن پایه های لباسشویی مهره روی هر پایه را خلاف عقربه ساعت بچرخانید تا محکم به زیر لباسشویی بسته شود .

  4- باز کردن پیچ ترنسلیت :

  قبل از استفاده از ماشین لباسشویی خود می بایست پیچ ها یا مهره های حمل و نقل را که در پشت آن قرار دارند باز کنید و سپس درپوش پلاستیکی که در بسته بندی دستگاه قرار دارد را در سوراخ پیچ ها قرار دهید.

  5-نصب شلنگهای ورودی آب ماشین لباسشویی :

  اگر لباسشویی را در محل ماشین لباسشویی قدیمی نصب می کنید فقط باید شلنگهای ورودی آب سرد و گرم را به درستی به شیر های آب وصل کنید توجه داشته باشید که در بعضی از ماشین لباسشویی ها ورودی آب سرد را با رنگ آبی و یا حرف C و ورودی آب گرم را با رنگ قرمز و یا حرف H مشخص کرده اند . ولی اگر محل جدید برای نصب ماشین لباسشویی در نظر گرفته اید باید لوله کشی ورودی آب سرد و گرم برای محل نصب در نظر بگیرید و بعد از انجام لوله کشی شلنگهای ورودی آب ماشین لباسشویی را به طور صحیح نصب کنید . بعد از اتصال شلنگها با باز کردن شیر های آب اطمیان حاصل کنید که نشتی آب در هیچ جای مسیر لوله کشی و اتصالات شلنگها وجود ندارد.

  6-نصب کردن شلنگ تخلیه :

  حالا شما باید شلنگ تخلیه آب را وصل کنید . اگر ماشین لباسشویی را در نزدیکی سینک ظرفشویی نصب کرده اید میتوانید شلنگ تخلیه را به اتصالات تخلیه زیر سینک وصل کنید ( اگر اتصالات زیر سینک خروجی برای شلنگ تخلیه لباسشویی ندارد میتوانید از فروشگاههای ابزار و اتصالات لوله کشی خریداری نمایید ) و یا اگر مسیر تخلیه جدا در نزدیکی لباسشویی دارید شلنگ را با آن وصل کنید.نصب ماشین لباسشویی

  محل نصب ماشین لباسشویی:

  باید برخی ویژگی‌ها را داشته باشد تا عملکرد بهینه و ایمنی ماشین لباسشویی تضمین شود. در نظر گرفتن موارد زیر می‌تواند به شما در انتخاب محل مناسب برای نصب ماشین لباسشویی کمک کند:
  1. تهویه مناسب: ماشین لباسشویی باید در یک محیط با تهویه مناسب نصب شود تا گرما و رطوبت زیاد به ماشین وارد نشود. همچنین، حداقل فاصله‌ای از دیوارها و سایر وسایل الکتریکی را رعایت کنید.
  2. اتصال به شبکه آب و فاضلاب: محل نصب باید امکان اتصال به خطوط آب و فاضلاب را فراهم کند. بهتر است نزدیک به نقاط آب و فاضلاب باشد تا نیاز به خطوط بلندتر نباشد.
  3. پیشگیری از نشت آب: مطمئن شوید که محل نصب از نظر ساختاری مناسب است تا در صورت وجود نشت آب، آسیب به ساختار و دیگر وسایل اطراف نرسد.
  4. دسترسی به پریز برق: مطمئن شوید که محل نصب دسترسی آسان به پریز برق دارد و برق مصرفی ماشین لباسشویی را تامین کند.
  5. فضای کافی:اطمینان حاصل کنید که فضای نصب کافی برای باز کردن درب ماشین لباسشویی و انجام عملیات بارگذاری و تخلیه لباس‌ها فراهم است.
  6. جلوگیری از گرد و غبار: محیط نصب نباید برخی از مواد غبارزایی، مثل خاک یا سایر ذرات معلق، به ماشین لباسشویی وارد شود.
  همچنین، پیشنهاد می‌شود که دستورالعمل‌های نصب تولیدکننده ماشین لباسشویی را مطالعه کنید و به همراه توصیه‌هایی که در دفترچه راهنمای استفاده ارائه شده است، عمل کنید.

  اتصال الکتریکی ماشین لباسشویی:

  1-از استفاده از سیم رابط و یا آداپتور دوبل خودداری شود.
  2-در صورت آسیب دیدگی کابل برق ماشین لباسشویی، می باید نسبت به تعویض آن توسط کارخانه تولید کننده و یا نمایندگی مجاز آن اقدام کنیدتا از بروز خطر جلوگیری بعمل آید.
  3-همیشه پس از استفاده از لباسشویی، دوشاخه دستگاه را از برق کشیده و شیر اصلی آب آن را نیز ببندید.
  4-دستگاه را به پریز متصل به زمین که در اتصال آن مقررات جاری سیم کشی رعایت گردیده، متصل کنید.
  5-محل قرارگیری دستگاه را طوری انتخاب کنید که دسترسی به پریز به راحتی ممکن باشد.
  6-تعمیرات لباسشویی باید انحصارا توسط افراد متخصص انجام شود. تعمیرات انجام شده توسط افراد بی تجربه باعث بروز مشکل یا آسیب شدید به دستگاه خواهد شد.
  7-از نصب ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ و بوش در اتاق هایی که دمای آنها به زیر صفر درجه می رسد، خودداری کنید. شیلنگ های یخ زده چنانچه تحت فشار قرار گیرند، ترک خواهند خورد.
  8-همچنین در دمای زیر نقطه انجماد، قابلیت کارکرد کنترل های الکترونیکی و کلیدها کاهش می یابد.

  آموزش روش اتصال شیلنگ آب ماشین لباسشویی هنگام نصب:

  1-فشار آب در شیر آب ورودی باید بین 30 تا 1000 کیلو پاسکال باشد.
  2-اگر میزان فشار آب در شیر آب از این میزان بیشتر است باید از یک دستگاه فشار شکن استفاده کنید.
  3-اتصالات شیر آب برای ماشین لباسشویی در زیر سینک ظرفشویی قرار دارند.
  4-پس از اتصال شلنگ آب ماشین لباسشویی به شیر آب ، آن را با یک رابط که در لوازم جانبی ماشین لباسشویی قرار دارد، محکم کنید تا از نشت آب جلوگیری شود.
  5-شلنگ آب نباید پیچ خوردگی داشته باشد، چرا که موجب تجمع آب می شود.
  6-اگر ماشین لباسشویی شما به گونه ای است که باید به دو شیر آب متصل شود، دقت کنید.
  7-در راهنمای نصب ماشین لباسشویی ، شلنگ آب با اتصال قرمز مخصوص آب گرم و شلنگ آب با اتصال آبی مخصوص آب سرد می باشد.
  8-استفاده از شیر آب گرم می تواند تا حدودی مصرف انرژی را پایین بیاورد.

  نصب شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی:

  1-شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را به اتصالات تخلیه در زیر سینک متصل کنید و آن را با یک رابط محکم کنید تا آب نشت پیدا نکند.
  2-شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی در مسیر خود تا به لوله فاضلاب نباید پیچ و تاب داشته باشد.
  در راهنمای نصب ماشین لباسشویی تاکید شده است ارتفاع شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی باید یک متر باشد تا تخلیه آب به طور کامل انجام شود ، در غیر این صورت آب یا تخلیه نمی شود یا به کندی انجام می شود.
  3-طول شلنگ تخلیه نباید خارج از استاندارد باشد.
  4-اگر قصد دارید شلنگ تخلیه را در سینک ظرفشویی قرار دهید، شلنگ تخلیه را با یک تکه پارچه یا زنجیر به شیر آب محکم ببندید تا از سینک خارج نشود و آب بر روی زمین سرازیر نشود.

  آموزش نصب ماشین لباسشویی دوقلو:

  1-هیچ منبع گرمایی نباید نزدیک ماشین لباسشویی باشد.
  2-سطح زیرین دستگاه باید کاملا صاف و بدون شیب باشد.
  3-پایه های دستگاه را در جهت عقربه های ساعت و یا در خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا کاملا سطح تراز شود.
  4-در هنگام نصب ماشین لباسشویی دوقلو دقت داشته باشید ، ماشین لباسشویی را نزدیک شیر آب سرد و گرم قرار دهید.
  5-شلنگ آب سرد و گرم را متصل کنید.
  6-ورودی آب سرد معمولا با رنگ آبی و آب گرم با رنگ قرمز نشانه گذاری شده است.
  7-لوله فاضلاب در زیر سینک قرار دارد، شلنگ تخلیه را در آن قرار دهید.
  8-سیم برق ماشین لباسشویی کاملا استاندارد می باشد، آن را به پریز وصل کرده و ماشین لباسشویی دوقلو را روشن کنید.

  خدمات تهران سرویس آنلاین:

  • نصب ماشین لباسشویی ال جی
  • نصب ماشین لباسشویی سامسونگ
  • نصب ماشین لباسشویی اسنوا
  • نصب ماشین لباسشویی بوش
  • نصب ماشین لباسشویی دوو
  • نصب ماشین لباسشویی پاکشوما
  • نصب ماشین لباسشویی حایر
  • نصب تمامی برندها …..
  • نصب ماشین لباسشویی دوقلو
  • نصب تمامی برند های ماشین لباسشویی دوقلو

  بعد از نصب ماشین لباسشویی یک بار آن را امتحان کنید:

  همین که کار نصب ماشین لباسشویی به پایان رسید، باید بتوانید یک بار لباس را در آن بریزید. در این مرحله بهتر است به جای پر کردن ماشین لباسشویی و رفتن دنبال کارهای دیگر، به دقت آن را زیر نظر بگیرید. اولین دورهای استفاده از ماشین لباسشویی بهترین زمان برای رصد کردن آن و اطمینان از عدم نشت آب به بیرون است.
  کنار ماشین لباسشویی مانده و اطراف، زیر، و پشت آن را بررسی کنید.
  اگر هر نشانه‌ای از نشت آب می‌بینید، تمام اتصالات اطراف آن نشتی را محکم می‌کنید. دقت کنید که آنها را بیش از حد محکم نکنید.
  اگر نشت آب از ماشین لباسشویی قطع نشد، با یک تعمیرکار متخصص تعمیر لباسشویی تماس گرفته و از او بخواهید اتصالات ماشین شما را بررسی کند.نصب ماشین لباسشویی

  نصب لباسشویی در شمال تهران:

  مشتریان عزیز ساکن مناطق شما پایتخت به‌منظور ثبت درخواست نصب ماشین لباسشویی خود می‌توانند از طریق تماس با شماره ۲۲۶۶۹۱۹۶ و یا چت آنلاین سایت اقدام نمایند.از زمان ثبت درخواست شما عزیزان تا حضور تکنسین تنها ۱ ساعت به طول خواهد انجامید.تیم تخصصی تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش از ۱۰۰ تکنسین مجرب و حرفه‌ای در زمینهٔ نصب ماشین لباسشویی در کنار شماست تا کیفیت بالای خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.گارانتی ۶ ماه خدمات ارائه شده تضمین گر کیفیت ماست.

  نصب لباسشویی در غرب تهران:

  اگر شما عزیزان ساکن مناطق غربی پایتخت هستید، دیگر نگران نصب ماشین لباسشویی خود نباشید. تهران سرویس آنلاین با داشتن شعبهٔ غرب تهران با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ امکان اعزام نیرو در کمتر از ۱ ساعت در تمام طول شبانه‌روز برای شما عزیزان فراهم کرده است.نصب ماشین لباسشویی توسط بهترین متخصصان پایتخت در کمترین زمان و با ارائه ضمانت‌نامه ۶ ماه خدمات صورت‌گرفته و شما عزیزان با دریافت کد اشتراک مجموعه می‌توانید از تخفیف‌های ویژه مشتریان مجموعه برخوردار شوید.

  نصب لباسشویی در شرق تهران:

  شهروندان عزیز ساکن شرق و یا جنوب شرق تهران به جهت ثبت درخواست نصاب ماشین لباسشویی خود با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین مشخصات خود را ثبت نمایند.اعزام نیرو به‌تمامی مناطق شرق پایتخت در کمتر از ۱ ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.شعبه شرق تهران به‌صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان عزیز بوده و ارائه تمام خدمات تعمیراتی با گارانتی ۶ ماه صورت خواهد گرفت.

  نصب لباسشویی در مرکز تهران:

  یکی از مشکلات مشتریان عزیز ساکن مناطق مرکزی تهران وجود طرح ترافیک بوده که ارائه بسیاری از خدمات را برای این شهروندان با مشکل مواجه کرده است.اما متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی پایتخت حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به نصب ماشین لباسشویی مشتریان عزیز می‌نمایند. تنها کافی است برای ثبت درخواست نصب ماشین لباسشویی با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین سایت مشخصات خود را ثبت نمایید.

  نصب لباسشویی در جنوب تهران:

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعبه این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس لباسشویی را به مشتریان عزیز ارائه میدهد.شعبه جنوب تهران باتوجه‌به درخواست بسیاری از مشتریان عزیز به‌صورت حضوری به ارائه خدمات تعمیراتی پرداخته و امکان خرید حضوری قطعات را نیز برای همکاران فراهم کرده است.پیش از حضور در این شعبه ضمن تماس قبلی ساعت مراجعه خود را فیکس نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین:

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس آنلاین با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با بیان کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  پس از ثبت درخواست توسط مشتریان عزیز نزدیک‌ترین تکنسین در کمتر از ۱ ساعت در محل شما حاضر بوده و نسبت به رفع مشکل ماشین لباسشویی شما عزیزان اقدام خواهد کرد.اما درصورتی‌که ساعت مشخصی را برای حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی خود در نظر گرفته‌اید، در هنگام ثبت درخواست با کارشناس پشتیبان ساعت حضور را اعلام نمایید.برای دریافت خدمات در روزهای تعطیل و بخصوص جمعه‌ها می‌توانید از چند روز قبل ساعت و روز مدنظر را با کارشناس پشتیبانی فیکس کرده تا تعمیرات شما در تایمم مقرر انجام گردد.

  اگر از ارائه خدمات ماشین لباسشویی ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  مجموعه ما با داشتن بیش از ۱۰۰ پشتیبان فعال در راستای ثبت نظرات شما عزیزان آماده است، تا تمامی نظرات و انتقادات شما را در بهبود ارائه خدمات تهران سرویس آنلاین به کار گیرد.بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان در صورت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش‌آمده کافی است با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا نصاب لباسشویی خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین‌های باسابقه کاری حداقل ۱۰ سال و مختص نصب ماشین لباسشویی
  ۲ – تکنسین‌های دوره‌دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضرشدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت‌نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس‌دهی به طور شبانه‌روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه‌ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  ۱۱-ارائه خدمات تمامی برندهای ماشین لباسشویی در تهران
  ۱۲-اعزام نیرو در کوتاه ترن بازه زمانی به سراسر پایتخت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس