• چرا تهران سرویس

  فهرست مطالب:

  سرویس داکت اسپلیت (Duct split service) یکی از جدیدترین سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت ها هستند ،که با دارا بودن قابلیت سرمایش و گرمایش آسایش و آرامش را  در طول سال برای ما مهیا می کنند. یکی از از بارزترین ویژگی های داکت اسپلیت که منجر شده محبوبیت بسیاری در بین مردم داشته باشد، این است که ما را از تهیه و نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی به صورت همزمان بی نیاز می کند.
  این سیستم تهویه مانند سایر دستگاه ها نیازمند رسیدگی و سرویس می باشد، در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا نحوه درست سرویس داکت اسپلیت را به شما عزیزان آموزش دهیم.
  در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیر داکت اسپلیت خود در سطح پایتخت تنها کافیست از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید.

  سرویس داکت اسپلیت در تهران سرویس آنلاین :

  سرویس داکت اسپلیت خود را با خیالی راحت به گروه تهران سرویس آنلاین بسپارید ، این مجموعه با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه ی ارائه خدمات داکت اسپلیت به مشتریان عزیز با گسترش تعداد شعبات خود در سراسر تهران این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده که به صورت 24 ساعته در سراسر شهر تهران از خدمات داکت اسپلیت این مجموعه استفاده نمایند.
  لازم به ذکر است که تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان است.
  شما میتوانید برای دریافت خدمات سرویس داکت اسپلیت در تهران از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با نزدیکترین شعبه به محل مورد نظر اقدام نمایید.

  سرویس داکت اسپلیت

  داکت اسپلیت را در چه زمانی سرویس کنیم ؟

  این سیستم تهویه به دلیل استفاده در فصل سرما و گرما نیازمند رسیدگی و نگهداری صحیح است ، چرا که عدم سرویس به موقع داکت اسپلیت منجر به آسیب رسیدن قسمتهای مختلف دستگاه میشود.
  ما با انجام سرویس به موقع داکت اسپلیت نه تنها به عملکرد این سیستم کمک میکنیم، بلکه طول عمر دستگاه را نیز افزایش خواهیم داد.
  سرویس داکت اسپلیت به قدری حائز اهمیت بوده که گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین برای مشتریانِ خود که عضو باشگاه مشتریان این شرکت هستند ، با تنظیم تقویم سرویس در زمان های مشخصی عموما قبل از فصل سرما و گرما با هماهنگی به موقع با مصرف کنندگان عزیز برای سرویس داکت اسپیلت به منزل آنها مراجعه می کنند، چرا که ممکنه بسیاری از مصرف کنندگان این سیستم تهویه به علت فراموشی از سرویس دستگاه خود غافل شوند.
  توصیه ما به تمامی مصرف کنندگان سیستم تهویه داکت اسپلیت این است، که قبل از شروع فصل سرما و گرما نسبت به سرویس دستگاه خود اقدام نمایند، چرا که ممکن است، دستگاه در طول استفاده در فصل گذشته دچار مشکل شده باشد و عدم توجه به سرویس آن باعث خرابی در قسمت های مختلف دستگاه شود.

  در هنگام مواجه شدن با یکی از موارد زیر با سرویسکار تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید :

  • داکت اسپلیت روشن نمیشود.
  • دستگاه بعد از مدتی کار کردن مجدد خاموش میشود.
  • دستگاه دچار آبریزش شده است.
  • پنل داخلی ایجاد صدای بسیاری میکند.
  • باد خروجی دستگاه خنک نیست.
  • در فصل زمستان با خروجی دستگاه گرم نیست.
  • نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر

  مراحل انجام سرویس داکت اسپلیت:

   اطمینان از باز بودن مسیر لوله ها و کانال ها:

   اولین قدم برای سرویس داکت اسپلیت اطمینان از باز بودن مسیر لوله کشی و کانالهای داکت اسپلیت است ، چرا که ممکن است بر اثر گرد و خاک و یا ورود اشیا و حتی حیوانات کوچک به داخل این مسیر شاهد گرفتگی هایی در مسیر کانال کشی داکت اسپلیت باشیم.

  باز بودن کانال های داکت اسپلیت

  بررسی فیلترهای یونیت داخلی :

   اولین قدم در سرویس داکت اسپلیت شستن فیلترهای یونیت داخلی و عوض کردن این فیلترها در صورت فرسوده بودن آنهاست.
   فیلترها نقش مهمی در عملکرد داکت اسپلیت دارند و گرفتگی آنها به وسیله گرد و غبار و ذرات ریز موجود در هوا باعث عدم چرخش صحیح هوا در سیستم تهویه شده و ما شاهد کاهش عملکرد دستگاه خواهیم بود.
  حتی در مواردی دیده شده که عدم خنکای داکت اسپلیت و حتی آبریزش دستگاه به علت کثیفی بالای فیلتر های یونیت داخلی بوده است.

  تمیز کردن کمپرسور:

  کمپرسور  یا همان یونیت خارجی که اغلب در پشت بام و در معرض گرد و خاک از اجسام خارجی و حتی فضولات پرندگان قرار می گیرد ،باید به صورت مرتب شسته شده و از هرگونه کثیفی عآری شود، چرا که عدم سرویس به موقع کمپرسور باعث بروز مشکلات متعددی از جمله عدم سرمایش مناسب و اورلود دستگاه میشود.
  سرویسکاران داکت اسپلیت از کارواش برای شستن کمپرسور استفاده می کنند ،اما شما می‌توانید با استفاده از شلنگ آب نیز به شستشوی کمپرسور بپردازید.

  چک کردن لوله های مسی:

  در برخی مواقع ما شاهد بروز نشتی از محل خم خوردگی ها و یا اتصالات لوله های مسی که وظیفه اتصال یونیت داخلی و خارجی به یکدیگر را دارند هستیم ، که ممکن است این نشتی به دلیل شکستگی لوله و یا حتی باز شدن اتصالات باشد.
  یکی از  وظایف سرویسکاران داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین این است ، که در زمان سرویس دستگاه  تمامی لوله های مسی را چک کرده و از عدم نشتی آنها اطمینان حاصل نمایند.سرویسکاران  داکت اسپلیت این کار را با استفاده از ابزار مخصوص نشتی گیر و یا پمپ باد های مخصوص انجام می دهند.
  اگر شما به قسمتی از لوله های مسی دستگاه خود شک کرده اید، می توانید با استفاده از محلول آب و صابون قسمت مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید،اما باید در نظر داشته باشید که این روش درصد خطای بالایی دارد.

   بررسی سلامت سیم ها و قطعات الکتریکی داکت اسپلیت :

  بررسی و تست سلامت قطعات الکتریکی و سیم های اتصال به برق یکی از مهمترین قسمت های سرویس دستگاه محسوب می شود، چرا که در برخی موارد ما شاهده پوسیدگی و پارگی سیم های برق دستگاه بوده ایم، که این امر سبب سوختن برد و حتی کمپرسور دستگاه شما می شود.
  تست سلامت برد دستگاه نیز  یکی از از مهمترین قسمت های این بخش است ، چرا که برد به عنوان مغز سیستم تهویه باید بدون ایجاد ارور و هیچ مشکلی شروع به کار نماید. کوچکترین ارور و اختلال در عملکرد برد باید به سرعت بررسی و برطرف شود.

  شارژ گاز داکت اسپلیت:

   در سیستم تهویه داکت اسپلیت ایجاد سیکل سرمایشی و گرمایشی  برعهده گاز مبرد دستگاه میباشد.یکی از از عواملی که در هنگام سرویس دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد، میزان گاز درون کمپرسور است ، چرا که تمامی دستگاه ها بر اساس میزان نوشته شده بر روی شناسه کمپرسور  و در نظر گرفتن متراژ لوله کشی شده بین یونیت داخلی و خارجی باید از میزان مشخصی از گاز مبرد برخوردار باشد.کم شدن  مقداری از گاز مبرد باعث اختلال در عملکرد کمپرسور کولر گازی شما میشود.

  •  کاهش قدرت سرمایشی و گرمایشی
  •  ایجاد صدا در کمپرسور
  • خاموش شدن سریع دستگاه پس از روشن کردن
  • سوختگی کمپرسور

   را می توان از جمله تبعات کمبود گاز مبرد درون کمپرسور دانست. گاز مبرد در طول سال و استفاده مداوم از دستگاه ممکن است ، مقداری کاهش پیدا کند که این کاهش تا حدی قابل  اغماض است، اما  کم شدن مقدار زیادی از گاز دستگاه به صورت یکجا خبر از بروز نشتی در سیستم تهویه شما دارد.اصولی ترین عملکرد در هنگام شارژ گاز داکت اسپلیت ابتدا استفاده از نشتی گیر و وکیوم دستگاه و سپس اقدام به شارژ گاز مجدد داکت اسپلیت است چرا که در صورت عدم توجه به نشت یابی ما شاهد خالی شدن مجدد دستگاه از گاز مبرد خواهیم بود

  فیلتر های یونیت داخلی داکت اسپلیت

   هزینه سرویس داکت اسپلیت :

  هزینه سرویس داکت اسپلیت شامل تمامی موارد است ، اما با توجه به میزان شارژ گاز و خرابی های احتمالی نمیتوان برای تمام مشتریان عزیز یک قیمت یکسان در نظر گرفت.اما تهران سرویس آنلاین به شما مشتریان عزیز این نوید را میدهد ،که تمامی خدمات انجام شده در این شرکت براساس تعرفه اتحادیه بوده و هزینه ی اضافی از مشتریان دریافت نمیشود.
  اگر شما هم مانند مشتریان باشگاه تهران سرویس آنلاین تمایل به دریافت 10% تخفیف ویژه هستید ، همین حالا مشخصات خود را به همراه شماره تلفن همراه خود از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال نمایید.

  راه اندازی سرمایش داکت اسپلیت :

  راه اندازی سرمایش داکت اسپلیت و تنظیم گرمایش داکت اسپلیت یکی دیگر از کار های مهمی است ،که باید در زمان سرویس داکت اسپیلت انجام شود.برای راه اندازی داکت اسپلیت در فصل تابستان و زمستان باید قبل از شروع فصل آن را تنظیم نمایید.برای نحوه تنظیم سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت باید ابتدا حالت قبلی داکت اسپلیت را غیر فعال نماییدبرای مثال اگر برای تنظیم گرمایش داکت اسپلیت روی حالت سرمایش فعال است آن را غیر فعال کرده و سپس اقدام به فعال کردن حالت گرمایش کولر گازی شوید.

  نحوه شست و شوی داکت اسپلیت :

  توجه داشته باشید در صورت نداشتن تجربه و علم کافی لطفا از انجام این کار امتناع کنید و با تکنسین های مربوط تماس حاصل نمایید.

  1. برق دستگاه را قطع کنید.
  2. با استفاده از پیچ گوشتی قاب دستگاه را باز کنید.
  3. روی قطعات الکتریکی مانند برد ، کمپرسور و فن را بپوشلنید.
  4. با استفاده از فشار باد کمپرسور را بشورید
  5. مراقب باشید آب هرگز روی دستگاه برد دستگاه نریزد
  6. قاب دستگاه را ببندید و کمی صب کنید تا اطمینان حاصل کنید کولر گازی کاملا خشک شده است
  7. مجدد دستگاه را به برق وصل کنید

  مشکلات رایج دستگاه درصورت عدم سرویس داکت اسپلیت :

  • کم شدن قدرت پرتاب باد
  • کم شدن قدرت سرمایش و گرمایش
  • ایجاد بوی بد از سیستم تهویه
  • ایجاد صدای زیاد در کمپرسور
  • ایجاد لرزس در دستگاه
  • ایجاد آبریزش در یونیت داخلی
  • خاموش شدن دستگاه بعد از مدت کوتاه عملکرد
  • یخ زدن لوله ها و یونیت

  برندهای تحت پوشش تهران سرویس آنلاین :

  تهران سرویس تمامی خدمات سرویس داکت اسپلیت برندهای  موجود در بازار را با 6 ماه ضمانت انجام میدهد.

  • سرویس داکت اسپلیت ال جی
  • سرویس داکت اسپلیت سامسونگ
  • سرویس داکت اسپلیت گری
  • داکت اسپلیت وست پوینت
  • داکت اسپلیت امریکن پرو
  • سرویس داکت اسپلیت جی پلاس
  • سرویس داکت اسپلیت ایران رادیاتور
  • داکت اسپلیت توشیبا
  • داکت اسپلیت پاناسونیک
  • داکت اسپلیت مدیا
  • داکت اسپلیت گودمن
  • …….

  سرویس داکت اسپلیت

  اهمیت نصب داکت اسپلیت :

  انتخاب یک شرکت معتبر برای نصب داکت اسپلیت یکی از مواردیست که به صورت مستقیم بر روی عملکرد دستگاه شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت ، در بسیاری از مواردی که سرویسکاران ما در محل حاضر و اقدام به عیب یابی سیستم تهویه مطبوع کرده اند ،متوجه این موضوع شده اند که عدم توجه نکات مهمی در نصب سبب بروز مشکلات امروزی در داکت اسپلیت مشتریان عزیز شده است.
  برای نصب داکت اسپلیت خود با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  سرویسکار داکت اسپلیت:

  سرویس داکت اسپیلت توسط کارآزموده ترین و با تجربه ترین متخصصان تهران سرویس آنلاین در سراسر پایتخت در حال انجام است.اخلاق حرفه ای ، ضمانت کاری و رعایت پروتکل های بهداشتی از برترین صفات این مجموعه است ، که ما را از سایرین متمایز میکند.
  سرویس داکت اسپلیت در راستای عدم خرابی در طول فصل و افزایش عمر مفید سیستم تهویه شما عزیزان انجام میپذیر و دارای نکات و شرایطی است ، که باید توسط سرویسکار مجاز

  سرویس داکت اسپلیت در شمال تهران:

  عزیزان ساکن در شمال شهر تهران میتوانند با تماس با شماره تلفن 22669196 نست به ثبت درخواست خود اقدام نمانید ، تا تکنسین داکت اسپلیت تهران سروبس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل حاضر شده و اقدام به سرویس داکت اسپلیت شما عزیزان نماید.

  سرویس داکت اسپلیت در مرکز تهران :

  مناطق مرکزی شهر تهران در صورت تمایل به استفاده از خدمات تهران سرویس آنلاین کافیست با شماره تماس 66593368 تماس حاصل نمایند .

  سرویس داکت اسپلیت در شرق تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران همواره در تلاش است ، در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص را اعزام و مشکل را برطرف نمایند. 77241505 شماره تماس نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران است.

  سرویس داکت اسپلیت در غرب تهران :

  برای سرویس داکت اسپیلت توسط متخصصان تهران سرویس آنلاین در غرب تهران کافیست با شعبه غرب ما با شماره تلفن 44284743 تماس حاصل نمایید.

  سرویس داکت اسپلیت در جنوب تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در جنوب تهران واقع در میدان الغدیر به سراسر مناطق جنوبی تهران در کمتر از یک ساعت خدمات رسانی خواهد کرد. کافیست با شماره تماس 55795334 تماس حاصل نمایید.

  ضمانت 6 ماه سرویس داکت اسپلیت:

  گروه پشتیبانی تهران سرویس آنلاین از زمان ثبت درخواست تا پایان کار در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود ، تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت بوده و در صورت بروز مشکل تنها با تماس با پشتیبانی این شرکت خدمات خود را پیگیری نمایید.
  در نظر داشته باشید پس از دریافت اولین خدمت از تهران سرویس آنلاین و دریافت پیامک کد اشتراک تمامی خدمات دریافتی شما از این مجموعه دارای 10 % تخفیف ویزه باشگاه مشتریان خواهد بود.

  سرویس داکت اسپلیت

  چرا سرویسکار داکت اسپلیت خود را باید از تهران سرویس آنلاین سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص سرویس داکت اسپلیت
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/q86499

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس