• چرا تهران سرویس

  فهرست مطالب:

  سرویس داکت اسپلیت (Duct split service) یکی از جدیدترین سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت ها هستند ،که با دارا بودن قابلیت سرمایش و گرمایش آسایش و آرامش را در طول سال برای ما مهیا می کنند. یکی از از بارزترین ویژگی های داکت اسپلیت که منجر شده محبوبیت بسیاری در بین مردم داشته باشد، این است که ما را از تهیه و نصب سیستم های سرمایشی و گرمایشی به صورت همزمان بی نیاز می کند.
  این سیستم تهویه مانند سایر دستگاه ها نیازمند رسیدگی و سرویس سالانه می باشد، در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا نحوه درست سرویس داکت اسپلیت را به شما عزیزان آموزش دهیم.
  در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیر داکت اسپلیت خود در سطح پایتخت تنها کافیست از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید.
  آنچه که به عنوان سرویس داکت اسپلیت در ذهن مردم جا افتاده است ، شستن یونیت داخلی و خارجی دستگاه است که مفید است اما کافی نیست.
  شستن یونیت داخلی و خارجی داکت اسپلیت به تنهایی از بروز برخی مشکلات مانند ایجاد سرو صدا در داکت اسپلیت ،کاهش فشار باد ، آبریزش یونیت داخلی و … جلوگیری می کند، اما سرویس داکت اسپلیتی که توسط کارشناسان تهران سرویس آنلاین هر ۶ ماه یک بار انجام می گیرد، بسیار تخصصی تر بوده و بررسی نقص های فنی و شارژ گاز دستگاه را نیز شامل می گردد. این عمل به نوبه خود علاوه بر کاهش هزینه های تعمیراتی شما عزیزان به بهبود عملکرد داکت اسپلیت نیز کمک شایانی می کند.

  سرویس داکت اسپلیت در تهران سرویس آنلاین :

  سرویس داکت اسپلیت خود را با خیالی راحت به گروه تهران سرویس آنلاین بسپارید ، این مجموعه با داشتن بیش از 7 سال سابقه در زمینه ی ارائه خدمات داکت اسپلیت به مشتریان عزیز با گسترش تعداد شعبات خود در سراسر تهران این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده که به صورت 24 ساعته در سراسر شهر تهران از خدمات داکت اسپلیت این مجموعه استفاده نمایند.
  لازم به ذکر است که تمامی خدمات این مجموعه دارای 6 ماه ضمانت و پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان است.
  شما میتوانید برای دریافت خدمات سرویس داکت اسپلیت در تهران از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با نزدیکترین شعبه به محل مورد نظر اقدام نمایید.
  دیگر نگران پیدا کردن شرکت معتبر جهت ثبت درخواست های خدماتی خود نباشید، تهران سرویس آنلاین با داشتن تیم ها تخصصی از بهترین کارشناسان تهران تمامی خدمات داکت اسپلیت شما عزیزان را با بالاترین سطح کیفیتی انجام خواهد داد.
  برای ثبت درخواست سرویس داکت اسپیلت همین حالا با ما در تماس باشید.

  ضمانت 6 ماه سرویس داکت اسپلیت:

  گروه پشتیبانی تهران سرویس آنلاین از زمان ثبت درخواست تا 6 ماه پس از انجام کار در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود. تمامی خدمات این مجموعه دارای گارانتی 6 ماه است و در صورت بروز مشکل تنها با تماس با پشتیبانی این شرکت شما عزیزان قدر خواهید بود، خدمات خود را پیگیری نمایید.
  گارانتی خدمات از زمان صدور فاکتور در سیستم سرکت ثبت شده و از آن تاریخ به مدت 6 ماه تمامی خدمات و قطعات تعویضی دارای گارانتی تهران سرویس آنلاین خواهد بود.
  در نظر داشته باشید، تمامی امور شما عزیزان باید توسط تماس با پشتیبانی مطرح شده و از تماس مستقیم با کارشناس اعزامی به جد بپرهیزید.
  چرا که هرگونه تماس مستقیم شما عزیزان با کارشناس اعزامی به منزله ی لغو گارانتی خواهد بود.
  در نظر داشته باشید پس از دریافت اولین خدمت از تهران سرویس آنلاین و دریافت پیامک کد اشتراک تمامی خدمات دریافتی شما از این مجموعه دارای 10 % تخفیف ویزه باشگاه مشتریان خواهد بود.

   هزینه سرویس داکت اسپلیت :

  هزینه سرویس داکت اسپلیت که هر سال از سوی اتحادیه اعلام میشود، شامل تمامی مواردی است که در چک لیست کارشناسان تهران سرویس آنلاین مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، اما در این میان دستگاه های بسیای نیاز به شارژ گاز داشته و یا با خرابی های قطعات روبه رو خواهیم شد بنابراین با توجه به میزان شارژ گاز و خرابی های احتمالی نمیتوان برای تمام مشتریان عزیز یک قیمت یکسان در نظر گرفت.اما تهران سرویس آنلاین به شما مشتریان عزیز این نوید را میدهد ،که تمامی خدمات انجام شده در این شرکت براساس تعرفه اتحادیه بوده و هزینه ی اضافی از مشتریان دریافت نمیشود.
  اگر شما هم مانند مشتریان باشگاه تهران سرویس آنلاین تمایل به دریافت 10% تخفیف ویژه خدمات را دارید ، همین حالا مشخصات خود، به همراه شماره تلفن همراه خود را از طریق فرم درخواست خدمات برای ما ارسال نمایید.

  عوامل موثر در هزینه ی سرویس داکت اسپیلت :

  • برند داکت اسپلیت
  • تعداد پنل‌های داکت اسپیلت
  • تجهیزات و قطعات معیوب و جایگزین شده
  • میزان شارژ گاز احتمالی
  • میزان سختی کار و نوع خرابی داکت اسپیلت
  • وقت و زمان صرف شده برای ارائه خدمات

  نحوه ثبت درخواست سرویس داکت اسپلیت در تهران سرویس آنلاین :

  • ثبت درخواست سرویس کار داکت اسپلیت توسط مشتری عزیز از طریق تماس با پشتیبانی و یا چت آنلاین سایت
  • ارسال یک پیامک از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به مشتری عزیز هاویه کد اشتراک و تایید ثبت درخواست
  • ارسال پیامکی مجدد از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به مشتری عزیز حاوی مشخصات سرویسکار داکت اسپلیت
  • تماس سرویس کار داکت اسپلیت با مشتری به جهت فیکس کردن تایم ورودی و گرفتن لوکیشن مشتری
  • اعزام تکنسین و انجام خدمات سرویس داکت اسپلیت در کمتر از یک ساعت
  • انجام خدمات سرویس داکت اسپلیت با بهترین کیفیت
  • ارائه فاکتور خدمات پس از انجام خدمات
  • پرداخت مشتری عزیز پایان کار
  • تماس پشتیبانی به جهت دریافت میزان رضایت مشتری عزیز از خدمات ارائه شده و ثبت گارانتی ۶ ماه

  نکته مهم :
  به خاطر داشته باشید، در طول مدت 6 ماه گارانتی هرگونه تماس شما با تکنسین اعزامی به منزله ی لغو گارانتی شما عزیزان خواهد بود.سرویس داکت اسپلیت

  داکت اسپلیت را در چه زمانی سرویس کنیم ؟

  این سیستم تهویه به دلیل استفاده در فصل سرما و گرما نیازمند رسیدگی و نگهداری صحیح است ، چرا که عدم سرویس به موقع داکت اسپلیت منجر به آسیب رسیدن قسمتهای مختلف دستگاه میشود.
  ما با انجام سرویس به موقع داکت اسپلیت نه تنها به عملکرد این سیستم کمک میکنیم، بلکه طول عمر دستگاه را نیز افزایش خواهیم داد.
  سرویس داکت اسپلیت به قدری حائز اهمیت بوده که گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین برای مشتریانِ خود که عضو باشگاه مشتریان این شرکت هستند ، با تنظیم تقویم سرویس در زمان های مشخصی عموما قبل از فصل سرما و گرما با هماهنگی به موقع با مصرف کنندگان عزیز برای سرویس داکت اسپیلت به منزل آنها مراجعه می کنند، چرا که ممکنه بسیاری از مصرف کنندگان این سیستم تهویه به علت فراموشی از سرویس دستگاه خود غافل شوند.
  توصیه ما به تمامی مصرف کنندگان سیستم تهویه داکت اسپلیت این است، که قبل از شروع فصل سرما و گرما نسبت به سرویس دستگاه خود اقدام نمایند، چرا که ممکن است، دستگاه در طول استفاده در فصل گذشته دچار مشکل شده باشد و عدم توجه به سرویس آن باعث خرابی در قسمت های مختلف دستگاه شود.

  در هنگام مواجه شدن با یکی از موارد زیر با سرویسکار تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید :

  • داکت اسپلیت روشن نمیشود.
  • دستگاه بعد از مدتی کار کردن مجدد خاموش میشود.
  • دستگاه دچار آبریزش شده است.
  • پنل داخلی ایجاد صدای بسیاری میکند.
  • باد خروجی دستگاه خنک نیست.
  • در فصل زمستان با خروجی دستگاه گرم نیست.
  • نمایش ارور بر روی صفحه نمایشگر

  مراحل انجام سرویس داکت اسپلیت:

   اطمینان از باز بودن مسیر لوله ها و کانال ها:

   اولین قدم برای سرویس داکت اسپلیت اطمینان از باز بودن مسیر لوله کشی و کانالهای داکت اسپلیت است ، چرا که ممکن است بر اثر گرد و خاک و یا ورود اشیا و حتی حیوانات کوچک به داخل این مسیر شاهد گرفتگی هایی در مسیر کانال کشی داکت اسپلیت باشیم.باز بودن کانال های داکت اسپلیت

  بررسی فیلترهای یونیت داخلی :

   اولین قدم در سرویس داکت اسپلیت شستن فیلترهای یونیت داخلی و عوض کردن این فیلترها در صورت فرسوده بودن آنهاست.
   فیلترها نقش مهمی در عملکرد داکت اسپلیت دارند و گرفتگی آنها به وسیله گرد و غبار و ذرات ریز موجود در هوا باعث عدم چرخش صحیح هوا در سیستم تهویه شده و ما شاهد کاهش عملکرد دستگاه خواهیم بود.
  حتی در مواردی دیده شده که عدم خنکای داکت اسپلیت و حتی آبریزش دستگاه به علت کثیفی بالای فیلتر های یونیت داخلی بوده است.

  تمیز کردن کمپرسور:

  کمپرسور  یا همان یونیت خارجی که اغلب در پشت بام و در معرض گرد و خاک از اجسام خارجی و حتی فضولات پرندگان قرار می گیرد ،باید به صورت مرتب شسته شده و از هرگونه کثیفی عآری شود، چرا که عدم سرویس به موقع کمپرسور باعث بروز مشکلات متعددی از جمله عدم سرمایش مناسب و اورلود دستگاه میشود.
  سرویسکاران داکت اسپلیت از کارواش برای شستن کمپرسور استفاده می کنند ،اما شما می‌توانید با استفاده از شلنگ آب نیز به شستشوی کمپرسور بپردازید.

  چک کردن لوله های مسی:

  در برخی مواقع ما شاهد بروز نشتی از محل خم خوردگی ها و یا اتصالات لوله های مسی که وظیفه اتصال یونیت داخلی و خارجی به یکدیگر را دارند هستیم ، که ممکن است این نشتی به دلیل شکستگی لوله و یا حتی باز شدن اتصالات باشد.
  یکی از  وظایف سرویسکاران داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین این است ، که در زمان سرویس دستگاه  تمامی لوله های مسی را چک کرده و از عدم نشتی آنها اطمینان حاصل نمایند.سرویسکاران  داکت اسپلیت این کار را با استفاده از ابزار مخصوص نشتی گیر و یا پمپ باد های مخصوص انجام می دهند.
  اگر شما به قسمتی از لوله های مسی دستگاه خود شک کرده اید، می توانید با استفاده از محلول آب و صابون قسمت مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید،اما باید در نظر داشته باشید که این روش درصد خطای بالایی دارد.

   بررسی سلامت سیم ها و قطعات الکتریکی داکت اسپلیت :

  بررسی و تست سلامت قطعات الکتریکی و سیم های اتصال به برق یکی از مهمترین قسمت های سرویس دستگاه محسوب می شود، چرا که در برخی موارد ما شاهده پوسیدگی و پارگی سیم های برق دستگاه بوده ایم، که این امر سبب سوختن برد و حتی کمپرسور دستگاه شما می شود.
  تست سلامت برد دستگاه نیز  یکی از از مهمترین قسمت های این بخش است ، چرا که برد به عنوان مغز سیستم تهویه باید بدون ایجاد ارور و هیچ مشکلی شروع به کار نماید. کوچکترین ارور و اختلال در عملکرد برد باید به سرعت بررسی و برطرف شود.

  شارژ گاز داکت اسپلیت:

   در سیستم تهویه داکت اسپلیت ایجاد سیکل سرمایشی و گرمایشی  برعهده گاز مبرد دستگاه میباشد.یکی از از عواملی که در هنگام سرویس دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد، میزان گاز درون کمپرسور است ، چرا که تمامی دستگاه ها بر اساس میزان نوشته شده بر روی شناسه کمپرسور  و در نظر گرفتن متراژ لوله کشی شده بین یونیت داخلی و خارجی باید از میزان مشخصی از گاز مبرد برخوردار باشد.کم شدن  مقداری از گاز مبرد باعث اختلال در عملکرد کمپرسور کولر گازی شما میشود.

  •  کاهش قدرت سرمایشی و گرمایشی
  •  ایجاد صدا در کمپرسور
  • خاموش شدن سریع دستگاه پس از روشن کردن
  • سوختگی کمپرسور

   را می توان از جمله تبعات کمبود گاز مبرد درون کمپرسور دانست. گاز مبرد در طول سال و استفاده مداوم از دستگاه ممکن است ، مقداری کاهش پیدا کند که این کاهش تا حدی قابل  اغماض است، اما  کم شدن مقدار زیادی از گاز دستگاه به صورت یکجا خبر از بروز نشتی در سیستم تهویه شما دارد.اصولی ترین عملکرد در هنگام شارژ گاز داکت اسپلیت ابتدا استفاده از نشتی گیر و وکیوم دستگاه و سپس اقدام به شارژ گاز مجدد داکت اسپلیت است چرا که در صورت عدم توجه به نشت یابی ما شاهد خالی شدن مجدد دستگاه از گاز مبرد خواهیم بود.فیلتر های یونیت داخلی داکت اسپلیت

  راه اندازی سرمایش داکت اسپلیت :

  برای راه اندازی سرمایش داکت اسپلیت باید پیش از همه سرویس داکت انجام شود برای تنظیم سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت باید حالت قبلی داکت را غیر فعال نمایید، تصور کنید ماه گذشته زمستان بود و داکت اسپلیت شما روی حالت گرمایش قرار داشته است.و حال با گرم شدن هوا نیاز به راه اندازی سرمایش داکت اسپلیت داشته و قصد روشن کردن سیستم سرمایشی خود را دارید، برای این کار ابتدا حالت گرمایش داکت را غیر فعال نموده و سپس بر روی حالت سرمایش تنظیم نمایید.

  مراحل تنظیم سرمایش داکت اسپلیت:

  پیش از هر کاری با سرویسکار خود تماس گرفته و از او بخواهید، برای سرویس داکت اسپلیت شما به محل مراجعه نماید برای سرویس داکت اسپلیت در منزل میتوانید فیلترهای یونیت داخلی را بیرون آورد و بعد از شستشو مجددا نصب نمایید و با استفاده از یک مایع تمیز کننده رادیاتورهای داکت را تمیز کنید.باقی مراحل باید توسط سرویس گا و با استفاده از ابزار مخصوص انجام گیرد

  • تنظیم شارژ گاز داکت اسپلیت و شارژ گاز مجدد در صورت نیاز
  • تست تست و بررسی قطعات برقی اسپلیت از جمله کمپرسور داکت برای این کار میتوان کمپرسور را به صورت جداگانه راه
  • اندازی کرد تا از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید.
  • از مشتری بخواهید تمامی درب ها و پنجره ها را بسته و درس ها را با استفاده از مواد مخصوص بپوشاند.
  • برای تنظیم داکت اسپلیت بر روی حالت سرمایش باید از روی ترموستات دکمه cool را فعال نمایید.
  • و در آخر دمای اتاق را بین 24 الی 26 تنظیم کنید.

  راه اندازی سیستم گرمایشی داکت اسپلیت :

  برای راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت باید همانند قسمت سرمایش اولین گام را باز سرویس داکت اسپلیت آغاز نمایید بسیاری از مشتریان سرویس داکت خود را به بهانه ای انجام سرویس داکت در فصل تابستان به تعویق انداخته و منجر به بروز آسیب به دستگاه خود می شود
  سرویس داکت اسپلیت در حالت گرمایش نیز باید اولین گام را با شستن فیلترهای یونیت داخلی و رادیاتورهای یونیت خارجی آغاز نمایید به خاطر داشته باشید که اگر از پکیج های دیواری برای گرمایش استفاده می کنیم سرویس پکیج را نیز در ابتدای فصل انجام دهید موتورخانه برای گرمایش بهر میبری باید با باز کردن شیرهای آب گرم اجازه دهید تا آب وارد سیکل گرمایشی شود یکی از مهمترین مراحل راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت انجام هواگیری داکت است تا علاوه بر بهبود عملکرد داکت اسپلیت ایجاد سر و صدا در داکت جلوگیری نماید و در آخر تنظیمات ترموستات را روی حالت heat قرار داده و سپس روی درجه دلخواه خود تنظیم کنیم

  نحوه شست و شوی داکت اسپلیت :

  توجه داشته باشید در صورت نداشتن تجربه و علم کافی لطفا از انجام این کار امتناع کنید و با تکنسین های مربوط تماس حاصل نمایید.

  1. برق دستگاه را قطع کنید.
  2. با استفاده از پیچ گوشتی قاب دستگاه را باز کنید.
  3. روی قطعات الکتریکی مانند برد ، کمپرسور و فن را بپوشلنید.
  4. با استفاده از فشار باد کمپرسور را بشورید
  5. مراقب باشید آب هرگز روی دستگاه برد دستگاه نریزد
  6. قاب دستگاه را ببندید و کمی صب کنید تا اطمینان حاصل کنید کولر گازی کاملا خشک شده است
  7. مجدد دستگاه را به برق وصل کنید

  مشکلات رایج دستگاه درصورت عدم سرویس داکت اسپلیت :

  • کم شدن قدرت پرتاب باد
  • کم شدن قدرت سرمایش و گرمایش
  • ایجاد بوی بد از سیستم تهویه
  • ایجاد صدای زیاد در کمپرسور
  • ایجاد لرزس در دستگاه
  • ایجاد آبریزش در یونیت داخلی
  • خاموش شدن دستگاه بعد از مدت کوتاه عملکرد
  • یخ زدن لوله ها و یونیت

  برندهای تحت پوشش تهران سرویس آنلاین :

  یکی از نگرانی های خریداران داکت اسپلیت های وارداتی چگونگی ارائه خدمات توسط شرکت های پشتیبانی برای برند داکت اسپلیت آنهاست.چرا که برخی از شرکت های نامعتبر به عنوان شرکتهای پشتیبان برند های معروف دستگاه های بسیاری از مشتریان را دچار مشکل کرده و علاوه بر هزینه های بالای تعمیرات دستگاه آنها نیز دیگر قابل استفاده نبوده است.
  تهران سرویس آنلاین به جهت آسودگی خیال مشتریان عزیز این اطمینان را می دهد، که خدمات تمامی برند های وارداتی و تولیدات داخل را با ضمانت ۶ ماه در سراسر تهران به مشتریان عزیز ارائه می نماید.
  مجموعه ما برای ارائه خدمات خود از بهترین ابزار بهترین پرسنل و بهترین قطعات یدکی استفاده کرده و با تیم حرفه ای فنی خود بالاترین کیفیت خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید.

  • سرویس داکت اسپلیت ال جی
  • سرویس داکت اسپلیت سامسونگ
  • سرویس داکت اسپلیت گری
  • داکت اسپلیت وست پوینت
  • داکت اسپلیت امریکن پرو
  • سرویس داکت اسپلیت جی پلاس
  • سرویس داکت اسپلیت ایران رادیاتور
  • داکت اسپلیت توشیبا
  • داکت اسپلیت پاناسونیک
  • داکت اسپلیت مدیا
  • داکت اسپلیت گودمن
  • …….

  سرویس داکت اسپلیت

  اهمیت نصب داکت اسپلیت :

  انتخاب یک شرکت معتبر برای نصب داکت اسپلیت یکی از مواردیست که به صورت مستقیم بر روی عملکرد دستگاه شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت ، در بسیاری از مواردی که سرویسکاران ما در محل حاضر و اقدام به عیب یابی سیستم تهویه مطبوع کرده اند ،متوجه این موضوع شده اند که عدم توجه نکات مهمی در نصب سبب بروز مشکلات امروزی در داکت اسپلیت مشتریان عزیز شده است.
  برای نصب داکت اسپلیت خود با کارشناسان تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.

  سرویسکار داکت اسپلیت:

  یکی از دغدغه های اصلی تیم مدیریت تهران سرویس آنلاین استخدام سرویسکارانی باتجربه و سابقه کاری بالا برای عضویت در شرکت می باشد، چرا که بسیاری از شرکتهای تازه تاسیس با استخدام سرویسکارانی تازه کار و به کارگیری آنها در تمامی لاین های خدماتی بدون در نظر گرفتن آسیب های وارده به دستگاه مشتری و خطرات تهدید کننده برای خود سرویسکار به جهت نداشتن تجربه کافی اقدام به ارائه سرویس داکت اسپلیت به سراسر شهر تهران می نماید.اما در مجموعه ما سرویس کاران تازه کار بعد از گذراندن دوره های آموزشی در کلاس های بهترین اساتید مدتی را به عنوان کارآموزی در کنار تیم حرفه ای داکت اسپلیت سپری کرده و در کنار آنها تجربه ی کافی برای انجام سرویس داکت اسپلیت به صورت انفرادی را کسب نماید و سپس پس از تایید سرپرست تیم به انجام خدمات می پردازد.
  سرویس داکت اسپیلت توسط کارآزموده ترین و با تجربه ترین متخصصان تهران سرویس آنلاین در سراسر پایتخت در حال انجام است.اخلاق حرفه ای ، ضمانت کاری و رعایت پروتکل های بهداشتی از برترین صفات این مجموعه است ، که ما را از سایرین متمایز میکند.
  سرویس داکت اسپلیت در راستای عدم خرابی در طول فصل و افزایش عمر مفید سیستم تهویه شما عزیزان انجام میپذیر و دارای نکات و شرایطی است ، که باید توسط سرویسکار مجاز تهران سرویس آنلاین مورد بررسی قرار گیرد.

  سرویس داکت اسپلیت در شمال تهران:

  پایتخت نشینان ساکن شمال شهر دیگر نگران بروز مشکل در داکت اسپلیت خود نباشند تهران سرویس آنلاین با تاسیس شعبه شمال تهران با شماره تماس 22669196 به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته بدون تعطیلی در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد، تا مشکلات داکت اسپلیت شما را در کوتاه ترین فرصت زمانی برطرف نمایید.
  برای ثبت درخواست تکنسین کافیست با شماره تماس ارائه شده تماس گرفته و یا از طریق چت آنلاین اقدام به ثبت درخواست خود نمایید. اعزام تکنسین به صورت پیش فرض در کمتر از یک ساعت و در صورت تمایل مشتری به ساعت مد نظر موکول میگردد .
  خدمات ارائه شده برای مشتریان شمال تهران به صورت غیر حضوری بوده و هیچ گونه ارائه خدماتی به صورت حضور در دفتر پشتیبانی تهران سرویس آنلاین شعبه شمال تهران صورت نخواهد گرفت از سوی دیگر در صورت نیاز به قطعات داکت اسپلیت تنها کافیست با شماره یادشده تماس حاصل کرده تا قطعه مورد نظر توسط پیک تهران سرویس آنلاین در کمترین به دست شما عزیزان رسانده شود.

  سرویس داکت اسپلیت در مرکز تهران :

  عزیزان ساکن در مرکز شهر که متاسفانه به دلیل قرار گیری در محل طرح ترافیک و شلوغی های داخل شهر بسیاری از شرکت ها از ارائه خدمات به آنها سربازمیزنند برای استفاده از خدمات سرویس داکت اسپلیت تنها کافی است با شماره تماس 66593368 تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین اقدام به ثبت درخواست خود نمایند.
  ارائه خدمات سرویس داکت اسپلیت با گارانتی 6 ماه و در کمتر از 1 ساعت به مشتری عزیزان صورت میگیرد.

  سرویس داکت اسپلیت در شرق تهران :

  نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران همواره در تلاش است ، در کمترین زمان ممکن نیروی متخصص را اعزام و مشکل را برطرف نمایند. 77241505 شماره تماس نمایندگی تهران سرویس آنلاین در شرق تهران است.
  کافی است، در صورت نیاز به سرویس و یا سایر خدمات داکت اسپلیت با ما در تماس بوده و درخواست خود را ثبت نمایید، کارشناس تهران سرویس آنلاین در کمتر از 1 ساعت در محل شما خواهد بود.
  شعبه شرق تهران به صورت دفتری بوده و ارائه خدمات حضوری در این مکان انجام نخواهد شد.

  سرویس داکت اسپلیت در غرب تهران :

  عزیزان تهرانی ساکن غرب شهر تهران دیگر نگران بروز مشکل در داکت اسپلیت خود نباشند ،تهران سرویس آنلاین با تاسیس شعبه غرب تهران با شماره تماس 44284743 به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته بدون تعطیلی در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد، تا مشکلات داکت اسپلیت شما را در کوتاه ترین فرصت زمانی برطرف نمایید.
  شعبه غرب تهران تمامی مناطق غرب تهران تا دریاچه ی چیتگر را پوشش داده است.در صور نیاز به حضور تکنسین برای سرویس داکت اسپلیت تنها کافی است با شماره تماس ارائه شده تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.
  حضور تکنسین در محل شما تنها 1 ساعت به طول خواهد انجامید.کلیه خدمات ارائه شده در شعبه غرب تهران به صورت غیر حضوری انجام خواهد پذیرفت.

  سرویس داکت اسپلیت در جنوب تهران :

  عزیزان تهرانی ساکن جنوب شهر تهران برای استفاده از خدمات داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین تنها کافی است با شماره تماس 55795334 تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین اقدام به ثبت درخواست خود نمایید.
  جهت آسایش رفاه مشتریان عزیز شعبه جنوب تهران به صورت حضوری اقدام به ارائه خدمات نموده و فروش قطعات در این دفتر به صورت حضوری نیز انجام میپذیرد.
  برای دریافت خدمات حضوری از پیش تماس گرفته و با تعیین وقت قبلی اقدام به حضور در محل نمایید.سرویس داکت اسپلیت

  چرا سرویسکار داکت اسپلیت خود را باید از تهران سرویس آنلاین سفارش دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص سرویس داکت اسپلیت
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی

  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/q86499

  • سرویس داکت اسپلیت انجام دادیم هزینه اش شده 2500 ایا این هزینه معقول است ؟

   • سلام دوست عزیز سرویس داکت اسپلیت اگر با شارژ گاز همراه باشد بله ممکن است این هزینه معقول است

  • سرویسکار داکت اسپلیت شما بسیار با حوصله کار ما رو انجام دادن بسیار ممنون از شرکت خوبتون

  • سرویس داکت اسپلیت ال جی هزینه اش چقدره دستگاه ما مشکل نداره فقط باید سرویس بشه

  • ما قصد داشتیم سرویس داکت اسپلیت در قسمت یونیت خارجی انجام بدیم برد دستگاه آب خورد و الان روشن نمیشه برای تعمیر برد داکت اسپلیت باید چه کاری انجام بدیم ؟

  • داکت اسپلیت ما سرویس شده ولی الان باز باد سرد میده واصلا خونه رو گرم نمیکنه دستگاه به پکیج وصله ما پکیج رو هم سرویس کردیم ولی بازم مشکل ما برطرف نشده شما برای ما سرویسکار میفرستید ؟

  • در اولین قدم باید برای سرویس داکت اسپلیت فیلتر های هوا ساز را شستشو داده و دوباره در جای خود قرار دهید و این کار باید توسط سرویسکار مجاز انجام بشه
   لطفا مراقب باشید هنگام شست و شو پنل خارجی آب داخل برد دستگاه وارد نشود.

  • بیشتر مواقع عدم سرویس به موقع داکت اسپلیت باعث ایجاد سر و صدا در داکت اسپلیت بشه

  • دوستان عزیز هنگامی که میخواهید سرویس داکت اسپلیت را انجام بدید حتما باید دستگاه رو از برق بکشید

  • در صورت نیاز شست و شوی سیکل باید توزن و گاز ازت استفاده بشه و هرگز نباید از گاز اکسیژن استفاده بشه هم خطرناکه هم راندمان خوبی نخواهد داشت

  • برای تنظیم حالت سرمایش داکت اسپلیت باید تنظیمات دستگاه را روی حالت COOL تنظیم کنید

  • یک دستگاه داکت اسپلیت برند ایران رادیاتور داریم که سرمایش بسیار افت کرده برای سرویس داکت اسپلیت شما روزهای تعطیل هم خدمات ارائه میدیم

  • داکت اسپلیت یا هنگامی که روشن میشه بسیار زیاده و از دمای خروجی بسیار افت کرده و ما تو فصل زمستون اصلاً شاید گرم کردن خونمون توسط این داکت اسپلیت نبودیم و همش مجبور بودیم که از بخاری استفاده کنیم این موضوع در فصل تابستون و برای سرمایش هم ممکنه برای ما دردسر ساز بشه

  • در هنگام شستن کمپرسور برای سرویس داکت اسپلیت روی برد و کمپرسور دستگاه رو بپوشونید تا آبی روی دستگاه نریزه و خیس نشوند خیس شدن کمپرسور مشکلات زیادی رو میتونه براش به وجود بیاره

  • قبل از راه اندازی دستگاه در حالت های مختلف دستگاه خود را سرویس کرده و اطمینان حاصل کنید که مشکلی در دستگاه شما وجود ندارد سرویس دستگاه قبل از راه اندازی امری واجب و حیاتی است

  • اگر به نحوه تنظیم داکت اسپلیت برای هر زمستانی خیلی آشنایی ندارید حتما با سرویس کار در تهران سرویس آنلاین تماس بگیرید و ازشون بخواین برای سرویس داکت اسپلیت و راه اندازی دستگاه روی حالت گرمایش به منزل شما مراجعه کنه

  • برای پاک کردن رادیاتور های داکت اسپلیت می تونید از شوینده های بسیار ضعیف مثل شیشه شوی رایت استفاده کنید با یک دستمال تمیز روش رو پاک کنید

  • حتماً قبل از اینکه بخواهیم دستگاه را روی حالت سرمایش ببریم اول کمپرسور دستگاه را به صورت جداگانه تست بکنید و از سلامت کمپرسور مطمئن بشیم بعد گاز دستگاه را باز کنید در بسیاری از موارد تکنسین ها بدون اینکه این قطعه رو به صورت جدا بررسی کند هر ایرادی از دستگاه رو به سوختگی کمپرسور تشویق می کند و کمپرسور دستگاه سوخته در صورتی که با یک تست ساده متوجه میشین که کمپرسور دستگاه کاملاً سالم

  • بهترین درجه تنظیم دما برای داکت اسپلیت که هم به دستگاه فشار نیاد و همین که شما است هوای مطلوب برخوردار باشید در دمای بین ۲۳ تا ۲۷ درجه هستش دمای آسایش تلقی میشود

  • به خاطر داشته باشید که در هر مرحله از تنظیم گرمایش داکت اسپلیت باید هواگیری سیستم را انجام بدی در غیر این صورت شاهد بروز صدا های بسیاری در داکت اسپلیت خود خواهید بود

  • هنگامی که قصد دارید داکت اسپلیت را برای حالت گرمایش تنظیم کنید هرگز دمای آن را به صورت ناگهانی بالا نبریم و سعی کنید مدت زمانی را برای هر درجه در نظر بگیرید و در صورت سرد بودن منزل اقدام به بالا بردن درجه حرارت داکت اسپلیت نمایید

  • یک داکت اسپلیت از برند گود مه به تازگی تهیه کردیم در ابتدا شدت باد و میزان سرمایه بسیار خوب و مطلوب بود اما با گذشت زمان از میزان سرمایش دستگاه کم شد به طوری که در اوج گرما اصلاً پاسخگو نبوده و ما باید از پنکه استفاده کنیم آیا این مشکل داکت اسپلیت مانتو ست سرویس برطرف میشه یا باید با تعمیرکار تو این مشکل را در میان بگذاریم

  • داکت اسپلیت داریم که روشن نمیشه تمام سیم پیچ ها خازن ها و عواملی را که فکر میکردیم تو این قضیه دخیل باشند را بررسی کردیم تنها موردی که به ذهنمون میرسه �ابی کمپرسور دستگاه میخواستم ببینم که هزینه سرویس کار داکت اسپلیت شما برای بررسی دستگاه چقدره با فقط می‌خواهیم فعلاً بررسی انجام بشه تا مشکل رو بفهمیم از کجاست بعداً برای رفع اقدام کنیم

  • کمپرسور دستگاه ما سه روز بود که روشن نمی شد و وقتی که دستگاه روشن میکردی فقط روی حالت فنی از یک سرویس پلیس کمک گرفتیم به ما گفتند که مشکلش از کمپرسور دستگاه شما و به احتمال ۹۰ درصد یا کمپرسور دستگاه تو سوخته یا بر دستگاه اتفاقی با سایت آشنا شدیم و از سرویس کار داکت اسپلیت شما خواستیم که دستگاه ما را بررسی بکنه و بعد از بررسی سرویس کار شما متوجه شدیم که به خاطر قطعی فاز کمپرسور داکت اسپلیت بوده که دستگاه ما روشن نمیشه شده و تمام قطعات دستگاه ما سالم بود ممنون از تیم خوب تعمیراتی

  • دستگاه داکت اسپلیت ما هیچ مشکلی نداره و میزان سرمایش و گرمایش خیلی خوب بوده چقدر الان

  • ریموت داکت اسپلیت ما بر اثر ضربه خراب شده و الان دیگه کار نمیکنه و این دستگاه رو برای ما تنظیم بکنند روی حالت سرمایه و اگر هم دستگاه داکت اسپلیت نیاز به سرویس داره سرویس اون رو انجام بده

  • هزینه ی سرویس 4 عدد داکت اسپلیت گودمن با کد اشتراک تهران سرویس انلاین چقدر میشه ؟

  • آبریزش داکت اسپلیت ما از دیشب خیلی زیاد شده و صدای یونیت داخلی به شدت زیاد شده سرویسکار داکت اسپلیت برای پرند اعزام میکنید ؟اگرنه لطف کنید ی کمکی به ما بکنید من مشکل این داکت اسپلیت را برطرف کنیم

  • داکت اسپلیت ما برند اجنرال است صدای یونیت خارجی خیلی زیاد شده و اصلا مثله خنک نمیکنه مشکل این دستگاه با سرویس داکت اسپلیت برطرف میشه ؟

  • ما از شرکت زرین ی دستگاه داکت اسپلیت هایسنس خریداری کردیم برای سرویسش با خود شرکت تماس گرفتیم نیرو اعزام نکردن میشه شما برای ما یک سرویسکار داکت اسپلیت بفرستید

  • سرویسکار داکت اسپلیت پارسال برای ما 6 عدد داکت اسپلیت رو سرویس کردن مبلغ 3 میلیون تومان دریافت کردن بدون شارژ گاز هزینه اش معقوله ؟

  • سلام یک سوال داشتیم ازتون یک داکت اسپلیت داریم دیشب برقش قطع و وصل شد الان ارور نمایش میده برای برطرف کردن ارور باید چه کاری انجام بدیم ؟

  • ی داکت اسپلیت وست پونیت داریم به شدت باد گرم میزنه و آبریزش هم پیدا کرده برای بطرف کردن این مشکل با سرویسکار داکت اسپلیت صحبت کردیم گفتن احتمالا مشکل از شارژ گاز دستگاه است هزینه ی شارژ گاز داکت اسپلیت تغیربا چقدره ؟

  • برای سرویس داکت اسپلیت ایران رادیاتور با خود شرکت تماس گرفتیم برامون نیرو اعزام نکردن امکانش هست شما برای ما یک تکنسین بفرستید باد خروجی دستگاه بد بود شده و بعضی مواقع ازش گرد و خاک خارج میشه

  • ما برای سرویس داکت اسپیلت خودمون ابتدا دستگاه رو از برق کشیدیم بعد یونیت خارجی رو با فشار آب شستیم بعد از اینکه دستگاه رو به برق وصل کردیم دستگاه روشن نشد یک سرویسکار داکت اسپیلت گفتن مشکل از برد داکت اسپلیت هست هزینه ی تعمیر برد داکت اسپلیت چقدره ؟

  • برای سرویسکار داکت اسپلیت ما از دیشب اومدن 2 بار شارژ گاز کردن خیلی سریع نشت داره و گازش تخلیه میشه چه کاری میشه انجام داد تا نشت گازش رو سریعتر پیدا کنیم ؟

  • سرویس داکت اسپلیت گری حدودا چقدر زمان میبره از دشب هم بلور فن دستگاه هنگامی که خواستیم پن داخلیش رو شست و شو بدیم شکسته باید یک جدیدشو برامون بیارن

  • برای سرویسکار داکت اسپلیت از یک شرکت نامعتبر درخواست تکنسین دادیم اومدن حتی بلند نبودن درب دستگاه رو باز کنن بعد از اینکه کلی با دستگاه ور رفتن گفتن که خازن دستگاه سوخته و باید تعویض بشه ولی ما اعتماد نکردیم و از شرکت شما درخواست دادیم سرویسکار داکت اسپلیت اومدن و مشکل رو بررسی کردن و گفتن مشکل از سرویس بوده و با یک سرویس و شارز گاز مشکلش برطرف شده خواهش میکنیم تا زمانی که بلد نیستید نرید سرکار

  • داکت اسپلیت ما لوله ی برگشتش یخ زده و بادش بسیار گرم است ما برای سرویس داکت اسپلیت از شما درخواست تکنسین دادیم ولی خیلی دیر اومدن و برای ساعت 10 شب به ما گفتن که میان ما هم لغو درخواست کردیم چرا انقدر بد قولن اخه میشه برای امروز برای ما ثبت درخواست انجام بدین برای امروز حتما سرویسکار داکت اسپلیت بفرستید

  • برای سرویس داکت اسپلیت در شهر اهواز شما نمایندگی دارید ؟ ما اینجا نمایندگی معتبر نداریم که بخوایم ازشون تکنسین بگیریم

  • سلام وقت بخیر ما 3 عدد داکت اسپلیت یونیوا داریم برای سرویس باید برای ثبت درخواست چه کاری انجام بدم ؟

  • فیلم آموزش سرویس داکت اسپلیت رو برامون میزارید لطفا ما میترسیم کمپرسور رو با فشار آب بشوریم براش مشکلی پیش بیاد

   • سلام دوست عزیز حتما به زودی فیلم های آموزشی سرویس داکت اسپلیت براتون داخل سایت آپلود میشه

  • چند وقت پیش از شرکت …برای سرویس داکت اسپلیت ما اومدن شارژ گاز انجام دادن ولی هنوز داکت اسپلیت ما باد گرم میزنه باد خنک نداره مثله قبل چه کاری باید انجام بدیم برای اینکه از شرکت شما بیان برای سرویس دستگامون

   • دوست عزیز از طریق چت آنلاین یا تماس با شعب تهران سرویس آنلاین نام و نام خانوادگی + شماره تماس + آدرس محل سکونت رو ثبت کنید تا سرویسکار داکت اسپلیت در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بشه

  • برای سرویس داکت اسپلیت نیاز به یک سرویسکار داریم فقط اینکه دستگاه ما در ارتفاع قرار داره و باید حتما با خودشون یک نردبان بلند بیارن

  • سرویس داکت اسپلیت برند جی پلاس یکبار بعد از نصب رایگان هست شما اون رو انجام میدین ؟

  • سلام برای سرویس داکت اسپلیت از روز قبل هماهنگ کردیم ولی هنوز تکنسین با ما تماس نگرفتن برای فیکس کردن تایم تا کی باید منتظر باشیم

   • سلام دوست عزیز لطفا شماره تماستون رو از طریق چت آنلاین برای ما بفرستید تا دوستان عزیز پشتیبانی با شما تماس بگیرند .

  • سرویسکار داکت اسپلیت ال جی میخوایم که به همراه خودش مقداری لوله داشته باشه اگر بشه به اندازه 30 سانتی متر یونیت خارجی ما رو جابه جا کنن

  • برای سرویس داکت اسپلیت با شما صحبت کردم چون تهران نبودیم خودتون بهمون اموزش دادین و انجام دادیم ممنون از وقتی که برای ما میزارید

  • ما در خوزستان هستیم هوا اینحا خیلی گرم شده برای سرویس داکت اسپلیت برند گودمن با هرجایی تماس میگیریم کسی نمیاد میگن تعطیلاته شما برای ما تکنسین اعزام میکنید ؟

  • یک دستگاه داکت اسپلیت داریم که بشدت باد گرم میزنه و یا روی حالت فن داره کار میکنه اصلا روی حالت سرمایش نمیره باید چه کاری انجام بدیم ؟

  • داکت اسپلیت داریم که برای سرویسش باره از شرکت شما کمک گرفتیم و بسیار راضی بودیم واقعا در سرویس داکت اسپلیت تهران تک هستید

  • سرویسکاران داکت اسپلیت بدون نیاز به حضور تکنسین در منزل امکان پذیر است ؟

   • سلام دوست محترم برای سرویس یونیت داخلی داکت اسپلیت باید حتما تکنسین به داخل منزل وراد بشه

  • سرویس داکت اسپلیت برند جنرال رو هم همکاران شما انجام میدن ؟ ما از دیشب با هرجایی تماس گرفتیم فقط گفتن که ایرانی انجام میدن

  • هزینه ی سرویس سالانه داکت اسپیلت چقدره؟ و چقدر زمان میبره تا سرویس انجام بشه

  • سرویس داکت اسپیلت گودمن میخوایم انجام بدیم مانیتور دستگامونم شکسته باید تعویض بشه

  • هزینه ی سرویس داکت اسپلیت برند جنرال که بردش هم به مشکل خورده چقدر است ؟

   • سلام دوست عزیز برای اطلاع دقیق از هزینه ی سرویس داکت اسپلیت باید با پشتیبانی در تماس باشید

  • سلام مهندس یک سوالی داشتم ازتون برای سرویس داکت اسپلیت باید حتما دستگاه رو از برق جداکنیم ؟

   • سلام دوست محترم بهتره برای هرگونه اقدام در دستگاه داکت اسپلیت ابتدا دستگاه رو از برق جدا کنید

  • سرویس داکت اسپلیتی که تنها در فصل تابستان ازش استفاده میکنیم کی باید انجام بشه و هزینه ی حدودا چقدر است ؟

   • سلام دوست عزیز بهتره در فصل بهار و پیش از شروع تابستان سرویس داکت اسپلیت رو انجام بدید

  • برای سرویس داکت اسپلیت اومدیم پنل داخلی دستگاه رو باز کنیم خارش شکسته و شل شده شما برای تعمیرش میتونید تشریف بیارید؟

  • داخل پنل داکت اسپلیت یک توری های هست که سرویس کار داکت اسپلیت ما گفتن باید هر چندسال یکبار تعویض بشه الان بخوایم تعویض کنیم هزینه اش چقدره و شما کی میتونید برای ما نیرو اعزام کنید ؟

   • سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت ها با پشتیبانی در تماس باشید توری داخل داکت اسپلیت نیز بهتره هر سال یکبار انجام تعویض بشه

  • هزینه ی سرویس داکت اسپلیت برند ایرانی با سرویس داکت اسپلیت های وارداتی تفاوت دارد ؟

  • برای سرویس داکت اسپیلتمون با یک شرکت تماس گرفتیم اومدن ازمون 3 میلیون پول گرفتن باز امروز دستگاهمون باد گرم میزنه با اون شرکت خراب شده هم هرچی تماس میگیریم کسی پاسخ گو نیست الان من باید چیکار کنم که دیگه پولم ندارم برای سرویس داکت اسپلیت با جای دیگه تماس بگیریم

  • ما در شهرستان صفادشت هستیم برای سرویس داکت اسپلیت با هرجایی تماس میگیریم کسی نیست بیاد برای سرویس الان من باید چیکار کنم کاش به فکر شهرستان های دیگه جز تهران هم بودید

  • سلام برای سرویس داکت اسپیلت با شما چنرین ساله داریم کار میکنیم و بسیار راضی هستیم ممنون از شرکت خوبتون و خدمات بسیار خوبی که ارائه میدید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس