• چرا تهران سرویس

  فهرست مطالب:

  نصب داکت اسپلیت ( Install duct split) با توجه به گرمایش کره زمین زمین و کمتر شدن کارایی سیستم های تهویه مطبوع قدیم قدیمی امروزه بیشتر مردم به سراغ داکت اسپلیت ها  رفته و از آنها به عنوان جایگزینی مناسب برای سیستم های تهویه مطبوع قدیمی خود استفاده می نمایند.
  مقاله امروز تهران سرویس آنلاین درباره نحوه نصب داکت اسپلیت جدیدترین وسیله ی سرمایشی و گرمایشی منازل است ، که بخاطر قابلیت بالا در سرمایش و گرمایش و مصرف انرژی کم طراحی بسیار زیبا و توکار بسیار مورد توجه مصرف کنندگان عزیز قرار گرفته است.با ما همراه شوید و سوالات خود را در بخش کامنت های این مقاله از کارشناسان ما بپرسید.
  شما میتوانید جهت مشاوره تلفنی رایگان با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم درخواست خدمات عبارت مشاوره را برای ما ارسال کنید و منتظر تماس کارشناسان تهران سرویس آنلاین باشید.

   

  مشاوره و نصب داکت اسپلیت

   

  گام به گام مراحل نصب داکت اسپیلت :

  قصد داریم در این مقاله به طور مختصر مراحل اجرا سیستم داکت اسپیلت را توضیح داده تا در حین فرآیند نصب از اطلاعات کلی با خبر باشید

  در ابتدا سر متخصص اجرا سیستم مراجعه نموده و یک مشاوره کلی به شما خواهد داد.سپس جهت اجرا مراحل نصب موارد زیر حائز اهمیت است.

  شاسی کشی کانال و هواساز داکت اسپیلت :

  اولین گام در جهت نصب ، انتخاب مسیرکانل کشی و تقسیم آنها به محل های مورد نظر مانند اتاق خواب و سالن اصلی می باشد.به وسیله آهن  یک شکل کلی از شاسی اولیه ساخته شده و در مسیر مورد نظر نصب می گردد.شاسی آهنی که برای هواساز در نظر گرفته می شود با توجه به ظرفیت و ابعاد دستگاه متفاوت می باشد.نصب شاسی کانال داکت اسپلیتاجرای سینی یونیت داخلی

  اجرا لوله کشی مسی داکت اسپیلت

  دومین گام اجرا لوله مسی می باشد.دقت داشته باشید اگر طول لوله بیشتر از 4 تا 5 متر عمودی باشد ، باید به ازای همین متراز در هر قسمت یک تله روغن اجرا شود.چرا که رعایت نکردن همین مقوله ساده باعث آسیب های جدی به دستگاه و کاهش طول عمر مفید آن خواهد بود.لوله مسی هم نسبت به ظرفیت دستگاه های مختلف متفاوت می باشد.

  اجرای لوله کشی داکت اسپلیت

  اجرا سیم ارتباطی داکت اسپیلت :

  این مورد در مرحله اجرا لوله مسی انجام میشود.در حین نصب لوله مسی یک سیم ارتباطی نسبت به برند دستگاه خریداری شده قرار می گیرد که وظیفه آن مخابره فرمان بین یونیت داخلی و یونیت خارجی می باشد.به طور عامینه تمام دستورات از طریق همان کابل انجام می شود.بهتر است از کابلی که افشانه آن 2/5 است استفاده شود تا در طول عمر مفید آن تاثیر مستقیم داشته باشد.کابل ارتباطی داکت اسپلیت

  اجرا کابل برق اصلی داکت اسپیلت:

  سومین گام برق اصلی جهت راه اندازی سیستم داکت اسپیلت می باشد.طبق تجربه بهتر است کابل برق اصلی تا پشت بام رفته ، سپس در آن محل یک کیلید محافظتی برای آن در نظر گرفت.چرا که طول زیاد کابل برق هم می تواند در دراز مدت باعث آسیب های جدی به دستگاه شود.

  کابل برق داکت اسپلیتتابلو برق داکت اسپلیت

  اجرا کانال کشی داکت اسپیلت :

  چهارمین گام اجرا کانال کشی می باشد.کانال کشی داکت اسپیلت به چندین صورت قابل اجرا می باشد.می توان از کانال های پیش عایق یا لوله های فلکسی استفاده نمود.از نظر معایب و مزایا همیشه کانال های پیش عایق برتری بیشتری نسبت به لوله های فلکسی دارند اما جهت اجرا سختی های مختص به خود را هم دارا است.یکی از مهمترین مراحل اجرا یک سیستم داکت اسپیلت نحوه صحیح کانال کشی می باشد.چرا که عدم محاسبات صحیح در حین فرآیند اجرا باعث خروجی نا مناسبی خواهد شد.هر دستگاه دهنده ای (یونیت داخلی) یک علامت اختصاری به نام CFM   دارد که به معنی میزان جابه جایی دبی حجم تهویه مطبوع می باشد.رعایت نکردن میزان این علامت در حین کانل کشی باعث شده در قسمتی از خروجی های کانال خروجی باد مناسبی نداشته باشیم.معمولا جهت اجرای کانال کشی از نرم افزارهایی مانند اتوکد استفاده شده تا بهترین تهویه مطبوع را از یک داکت اسپیلت دریافت نماییم.کانال فلکسی داکت اسپلیتکانال کشی پیش عایق داکت اسپلیتنمونه طراحی نصب داکت اسپلیت

  اجرا کویل آب گرم برروی هواساز یا فن کویل :

  با توجه به ارزان بودن انرژی گاز در ایران ، مسیر گرمایش داکت اسپیلت را به وسیله یک کوبل آبگرم راه اندازی می کنند.به طوری که همانند حالت سرمایش این بار دمای گرم کویل باعث تزریق دمای مناسب به محیط خواهد شد.برخی از برند های داکت اسپیلت به طور فابریک یک کویل آبگرم دارا هستند اما برخی از آنها نیاز نصب جداگانه می باشد.کویل آب گرم داکت اسپلیت

  اجرا و نصب یونیت داخلی :

  پنجمین گام نصب یونیت داخلی می باشد.همانطور که در تصاویر قبل مشاهده کردید ، شاسی ساخته شده جهت نصب فراهم بوده و حال نوبت به نصب هواساز رسیده است.پس از نصب تراز هواساز یکی از مهمترین نکات می باشد.چزا که عدم تراز باعث تخلیه نا مناسب تخلیه درین می باشد.نصب یونیت داخلی داکت اسپلیتنمونه نصب یونیت داخلی

  اجرا لوله تخلیه درین داکت اسپلیت:

  همانطور که میدانید تمامی سیستم ها تهویه مطبوع که با گاز فریون کار می کنند دچار تعریق خواهند شد.چرا که تبادل دما با یونیت داخلی باعث گرفتگی رطوبت محیط شده و این رطوبت به صورت قطره ای در قسمتی به نام سینی درین جمع می شود.سپس از طریق مسیر تخلیه خارج شده و هوا ساز عاری از هرگونه آب حاصله از تعریق می شود.برخی از برندهای داکت اسپیلت یک قطعه ای به نام پمپ درین را دارا می باشند که وظیفه آن تخلیه بهتر و سریع تر این رطوبت می باشد.اما به طور کلی تراز در هر دو مدل بسیار مهم می باشد.

  نصب تخلیه درین داکت اسپلیت

  اجرا و نصب یونیت خارجی داکت اسپلیت:

  ششمین گام نصب یونیت خارجی می باشد.معمولا در پروزه های ساختمانی که از سیستم داکت اسپیلت استفاده می شود ، یک شاسی کلی جهت نصب یونیت خارجی در پشت بام در نظر گرفته میشود.سپس لوله های مسی ، سیم ارتباطی و کابل برق اصلی به آن متصل می شود.نصب یونیت خارجی داکت اسپلیت

  تست عدم نشتی و راه اندازی

  پس از پایان مراحل فوق نوبت به راه اندازی می رسد.جهت اطمینان طی شدن مراحل کلی نصب ابتدا باید عملیات نشت یالبی را به طور دقیق انجامن دهیم تا از صحت کلی سیستم مطمعن شویم.ابتدایی ترین کار نشت یابی می باشد.به وسیله گاز ازت این فرآیند انجام پذیر است.سپس به سراغ مرحله بعد می رویم.

  وکیوم سیستم داکت اسپیلت

  آخرین و مهمترین مرحله وکیوم دستگاه می باشد.در سیستم های تهویه مطبوع که با گاز فریون کار می کنند ، وجود رطوبت و گرد و خاک در لوله های مسی مساوی است با اسیدی شدن روغن کمپرسور و معیوب شدن فوری آن ، در نتیجه عدم وکیوم مناسب آسیب های جبران ناپذیری را می تواند به سیستم وارد کند.پس از رسیدن عدد وکیوم متر به میزان مورد نظر گاز موجود در سیستم آزاد شده و دستگاه راه اندازی می شود.

  نکته 1 : پس از 15 الی 20 دقیقه کارکرد سیستم برروی حالت سرمایش ، میزان مبرد آن را می سنجیم.در برخی موارد جهت راندمان کاری بهتر لازم است که مقداری شارژ گاز انجام شود.چرا که متراژ لوله کشی در گردش گاز فریون و میزان آن تاثیر مستقیم دارد.
  نکته 2 : طبق تجربه چندین پروزه اجرایی داکت اسپیلت توسط مجموعه تهران سرویس آنلاین ، توصیه می شود مطابق تصویر زیر لوله های مسی در یک سینی حفاظتی قرار گیرند.چرا که تابش مستقیم نور آفتاب باعث خوردگی عایق شده و در صورت عدم عایق بودن راندمان کلی دستگاه پایین خواهد آمد.اجرای لوله مسی داکت اسپلیت

  مزایا و معایب داکت اسپلیت چیست ؟

  همانطور که می دانید تمامی سیستم های تهویه مطبوع در مقایسه با هم تفاوت های کلی خواهند داشت.برخی از مزایا و معایب کلی یک سیستم داکت اسپیلت را با شما بازگو می کنیم

  مزایا :

  • استهلاک کمتر
  • استفاده از یک دستگاه برای کل محیط
  • خروجی یکسان دما نسبت به محیط
  • به صرفه بودن نسبت به سیستم های تهویه مطبوع دیگر
  • انتخاب برند های مختلف

  معایب :

  • عدم گرمایش مناسب
  • سر و صدای فن یونیت داخلی
  • مصرف برق نسبتا بالا
  • عدم دسترسی به خروجی کانال

  نصب داکت اسپلیت در تهران :

  گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین با داشتن  از 7 سال سابقه  در زمینه نصب و اجرای پروژه های داکت اسپلیت در سراسر تهران آماده خدمت رسانی و نصب سیستم های تهویه مطبوع شما می باشد.انجام پروژه های نصب داکت اسپلیت خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید ،کارشناسان ما با بررسی دقیق و استفاده از بهترین متریال موجود بهترین و با کیفیت ترین نصب های داکت اسپلیت را در تهران انجام می دهد. برای استفاده از خدمات داکت اسپلیت در تهران می توانید ،با یکی از شعب ما ما تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم درخواست خدمات عبارت نصب داکت اسپلیت را برای ما ارسال کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

  نصاب داکت اسپلیت :

  صرف وقت برای پیدا کردن بهترین نصاب نه تنها صرفه جویی در هزینه هاست،بلکه به کارگیری یک نصب ماهر و کارآزموده باعث بهبود عملکرد داکت اسپلیت شما خواهد شد.
  به کارگیری یک نصاب مبتدی و غیر حرفه ای علاوه بر افزایش هزینه های کانال کشی به دلیل عدم تسلط به نحوه کار باعث ایجادخرابی و تولید ضایعات و کم شدن کارایی و عملکرد دستگاه شما خواهد شد.
  برای دانلود فایل نصب داکت اسپلیت اینجا کلیک کنید.نصب داکت اسپلیت

  داکت اسپلیت:

  یکی از مناسبترین وسایل سرمایش و گرمایش با هزینه نگهداری بسیار مناسب که قابلیت استفاده برای تمامی منازل برای این سیستم وجود دارد.
  داکت اسپلیت تشکیل شده از یک کنداسور است که در بیرون منزل قرار میگیرد و یک یونیت داخلی که داخل سقف کاذب و خارج از چشم مصرف کننده به صورت توکار نصب میشود.
  برای خرید داکت اسپلیت با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  برای خرید داکت اسپلیت اولین قدم بررسی و شناخت انواع مختلف داکت اسپلیت است؛ هدف اصلی انتخاب بهترین داکت اسپلیت با توجه به نوع طراحی ساختمان و بودجه مورد نظر است که جدیدترین تکنولوژی را برای حداکثر بهره‌وری انرژی، کیفیت هوای خالص، کنترل دقیق دما و ایجاد یک شرایط مناسب در تمام طول سال داشته باشد.
  داکت اسپلیت نیز مانند اسپلیت در دو نوع معمولی و اینورتر در بازار موجود است،برتری داکت اسپلیت اینورتر نسبت به معمولی این است که با داشتن تکنولوژی کنترل سرعت موتور نسبت به معمولی که موتور آن صرفاً با یک سرعت ثابت کار می‌کند ،این سیستم در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می‌کند. سیستم های دارای تکنولوژی اینورتر کم مصرف ترین نوع داکت اسپلیت اما گرانتر از نوع معمولی است، با این‌حال با توجه به میزان صرفه‌جویی برق می‌توان گفت که در طولانی‌مدت حتی مقرون به‌صرفه نیز می‌باشد.
  در سیستم های اینوتر قتبلیت تنظیم سرعت موتور داکت اسپلیت نیز وجود دارد ،که میتوان دمای محیط را بر روی دمای مورد نظر تنظیم کرد.

  نصب داکت اسپلیت

  مزایای سیستم اینورتر داکت اسپلیت:

  • سرمایش و گرمایش سریعتر نسبت به داکت اسپلیت معمولی
  • عمر بیشتر و مفیدتر
  • ایجاد سر و صدای کمتر
  • مقرون به صرفه بودن در طولانی مدت

  نکته مهم در خرید و انتخاب داکت اسپلیت :

  ارتفاع سقف و مساحت کف محیط، ظرفیت مورد نیاز داکت اسپلیت را تعیین می‌کند. هرچه محیط بزرگتر باشد طبیعتا ظرفیت این سیستم نیز باید بیشتر باشد؛ در صورتی که با ظرفیت کم برای یک محیط بزرگ انتخاب شده باشد حتی اگر کم مصرف‌ترین نوع را هم انتخاب کرده باشید به علت فشار زیاد برای خنک سازی یا گرم کردم محیط، سیستم نمی‌تواند به طور موثر عمل کند.

  برندهای داکت اسپلیت:

  در زمینه تولید داکت اسپلیت شرکت های بسیاری فعالیت دارند که در بین این برندها هایسنس، سامسونگ، و میتوسوبیشی. می‌توان ادعا کرد که این برندها واقعا هیچ حرفی درباره ساخت داکت اسپلیت باقی نگذاشته اند.

  در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه نصب داکت اسپلیت بیشتر آشنا کنیم .

  هزینه نصب داکت اسپلیت چگونه تعیین می شود؟

  هزینه نصب داکت اسپلیت متاثر از عوامل بسیاری از جمله؛ جنس لوله ها و طول کانال کشی، اجرت نصاب، هزینه شارژ گاز مبرد، مقدار شلنگ و شیرهای فلکه ای که جهت اتصال لوله های رفت و برگشت به کویل آب گرم استفاده می شوند و… می باشد. که هر کدام از موارد بالا در کم و زیاد شدن قیمت نصب و اجرای این نوع از سیستم ها تاثیر می گذارد. لازم است بدانید که نمی توان بدون بازدید و بررسی دقیق کارشناسان برای نصب این سیستم ها قیمت دقیقی را اعلام کرد ، برای تعیین هزینه های نصب داکت اسپلیت در یکی از شعبات تهران سرویس آنلاین ثبت سفارش انجام دهید تا کارشناس ما در اولین فرصت برای بررسی و ارائه پیش فاکتور به محل اعزام شود.
  در نظر داشته باشید با خرید داکت اسپلیت از هریک از برندهای معتبر هزینه نصب اولین بار داکت اسپلیت کاملا رایگان بود و شامل هیچ هزینه ای برای مصرف کننده نخواهد بود .نصب داکت اسپلیت

  روش هواگیری داکت اسپلیت:

  قبل از اینکه روش هواگیری هدایت اسپلیت را بررسی کنیم باید بگوییم که علت هواگیری داکت اسپلیت این است که هواگیری داکت اسپلیت یکی از مواردی است که باید انجام شود.چرا که باعث عملکرد بهتر داکت اسپیلت در زمان کار کردن میشود هواگیری داکت اسپلیت معمولا قبل از فصل سرد زمستان انجام می‌شود.
  چرا که داکت اسپلیت برای گرم کردن محیط از آب گرم استفاده می کند و در صورتی که هوا گیری داکت اسپلیت انجام نشود امکان سرد شدن در فصل زمستان را دارد.
  ابتدا شما باید قبل از هر کاری محل نصب داکت اسپیلت را مشخص کنید و سپس برای انجام کارهایی مانند هواگیری داکت اسپیلت باید بدانید که روش هواگیری داکت اسپیلت شامل مراحل زیر می باشد :
  در مرحله ابتدایی هواگیری داکت اسپیلت باید لوله کشی ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که نشتی ندارد سپس سوپاپ شیر را با استفاده از آچار شش گوش باز کرده و تا ۱۰ ثانیه منتظر بمانید تا گاز از آن خارج شود ،و در مرحله بعد لوله‌های گاز را بررسی کنید و در صورتی که نشتی داشتن آنها را محکم کنید و همچنین در مرحله بعدی هواگیری داکت اسپیلت باید سوپاپ بسته طرف را باز بگذارید.
  تا هوای درون آن خارج شود و در این مرحله باید بین پین مرکزی سوپاپ را به داخل بفشارید و پس از چند ثانیه آن را رها کنید.

  هزینه نصب داکت اسپلیت :

  هزینه های نصب داکت اسپلیت از ایتدا شامل موارد زیر است:

  • تعدادی پیچ متری، مهره و واشر برای آویزان کردن دستگاه از شاسی
  • شیر فلکه و شلنگ برای اتصال کویل آبگرم به لوله‌های رفت و برگشت آبگرم
  • استفاده از برزنت (پارچه‌ای بسیار مقاوم که دهانه رفت کانال و دهانه خروجی دستگاه را به هم متصل می‌کند تا لرزشی به کانال منتقل نشود)
  • اجرت نصاب
  • و شارژ گاز دستگاه

  به یاد داشته یاشید برای دستگاه های داکت اسپلیت نیز مقداری شارژ گاز تکمیلی باید انجام شود، تا میزان گاز دستگاه به مقدار مناسب برسد.نصب داکت اسپلیت

  در انتخاب داکت اسپلیت باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

  1. در نظر گرفتن ساختار کلی سیستم
  2. برند و ظرفیت
  3. توجه به نوع دستگاه ( معمولی گرید (B) و اینورتر گرید(A))
  4. در نظر گرفتن روش های تامین گرمایش در سیستم ( کویل برقی، کویل آب گرم، هیت پمپ)
  5. بررسی معایب و مزایای Duct split
  6. برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید.

  نصب داکت اسپلیت در شمال تهران :

  شمال شهر تهران بیشتر منازل برای سیستم تهویه مطبوع منزل خود داکت اسپلیت را انتخاب کرده و به همین راستا نیازمند خدمات سریع و پشتیبانی شبانه روزی در این محدوده میباشند.
  تهران سرویس آنلاین با تاسیس شعبه در شمال شهر تهران امکان اعزام نیرو در کمتر از یک ساعت را برای مشتریان عزیز شمال شهر فراهم نموده است. کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل کرده و درخواست خدمات خود را ثبت نمایید. تکنسین داکت اسپلیت شما در کمتر از ۱ ساعت در منزل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکلات داکت اسپیلت خواهد کرد.
  تمامی خدمات تعمیرات داکت اسپلیت در شمال تهران با استفاده از قطعات یدکی اصلی و با ارائه ضمانت نامه ۶ ماه به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

  نصب داکت اسپلیت در غرب تهران:

  تهران سرویس آنلاین به منظور گسترش خدمات خود در سطح شهر تهران اقدام به تاسیس شعبات گوناگون در سراسر پایتخت نموده است.
  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافیست با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس گرفته ،تا از تمامی خدمات تعمیر، سرویس و نصب داکت اسپلیت تهران سرویس آنلاین با ضمانت ۶ ماه بهرمند شوند.خدمات ما برای مشترکین دارای کد عضویت تهران سرویس آنلاین دارای ۱۰% تخفیف خواهد بود.

  نصب داکت اسپلیت در شرق تهران :

  شعبه شرق مجموعه تهران سرویس آنلاین با بیش از ۱۰۰ تکنسین متخصص در زمینه تعمیرات و نصب انواع برند داکت اسپلیت آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز ساکن مناطق شرق و جنوبی شرقی پایتخت است.
  برای ثبت درخواست خود کافی است، با شماره تماس ۷۷۲۴۱۵۰۵ تماس حاصل کرده و یا از طریق چت آنلاین نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام نمایید.اعزام نیرو در تمامی مناطق شرقی پایتخت در کمتر از ۱ ساعت انجام خواهد شد.

  نصب داکت اسپلیت در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیر و نصب داکت اسپلیت مشتریان عزیز مینمایند. ضمانت نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی خدمات داکت اسپلیت صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخودار میگردد.شماره تلفن شعبه مرکزی ۶۶۵۹۳۳۶۸

  نصب داکت اسپلیت در جنوب تهران :

  شعبه جنوب تهران با شماره تماس ۵۵۷۹۵۳۳۴ تاسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب تعمیر داکت اسپلیت به صورت شبانه روزی در تمام طول هفته در حال ارائه به مشتریان عزیز است.
  شعبه جنوب تهران به صورت حضوری در حال فعالیت بوده و شما عزیزان میتوانید با مراجعه و هماهنگی دستگاه های خود از شهرستان را برای تعمیرات به کارگاه تهران سرویس آنلاین بیاورید.

  نحوه ثبت درخواست خدمات در تهران سرویس آنلاین :

  برای ثبت سفارش در تهران سرویس آنلاین می‌توانید به نزدیک‌ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک مشخصات خود برای کارشناسان ما ارسال کنید، پس از ارسال پیامک کارشناسان تهران سرویس با شما تماس خواهند گرفت و نزدیک‌ترین تکنیسین را برای شما اعزام می‌کنند. مشترکین قبلی با گفتن کد اشتراک و یا شماره فاکتور قبلی می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف مجموعه ما بهرمند شوند.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  در حال عادی بعد از تماس شما با مجموعه ما و ثبت سفارش نزدیک‌ترین تکنیسین در کمتر از ۱ ساعت به محل شما اعزام خواهد شد. در صورت درنظرداشتن ساعت خاصی از شبانه‌روز برای حضور تکنیسین ساعت مدنظر را با کارشناسان در میان بگذارید، تا در ساعت مقرر شده تکنیسین به محل شما اعزام شود.

  اگر از ارائه خدمات ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  بعد از اتمام ارائه خدمات توسط کارشناسان ما در صوررت عدم رضایت از نحوه انجام کار و یا هرگونه مشکل پیش امده کافیست با شماره تماس مرکزی تهران سرویس آنلاین تماس حاصل نمایید، تا شکایت شما از طریق دفتر مرکزی پیگیری شود و نتیجه آن به شما ابلاغ شود.

  چرا نصاب داکت اسپلیت خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص نصب داکت اسپلیت
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  9-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  10-بالاترین رضایت مردمی
  لینک کوتاه مقاله : https://b2n.ir/e90834

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس