ارورهای پکیج گئومات

 • ارورهای پکیج گئومات (GEOMAT water heater error ) پکیج گئومات محصول تولید شده توسط یک شرکت معتبر از ایتالیا است ، که با کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی به سرعت توانست جزو پکیج های پرفروش در سطح جهان باشد.در این مقاله ما به بررسی کدهای خطا پکیج گئومات و بررسی ارورهای پکیج گئومات پرداختیم، تا در صورت بروز مشکل در این پکیج به راحتی بتوانید آن را در منزل عیب یابی و تعمیر کنید .
  در صورت نیاز به مشاوره و کارشناسی میتوانید از طریق فرم درخواست خدمات و یا تماس با یکی از شعب تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید.

  تعمیر پکیج گئومات :

  ایجاد ارور و نمایش کدهای خطا در پکیج گئومات به منزله بروز یک مشکل در سیستم گرمایشی شماست ، اگر شما با مطالعه این مقاله نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید ، تعمیر پکیج گئومات خود را به کارشناسان تهران سرویس آنلاین بسپارید.
  شرکت ما با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات پکیج گئومات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر پایتخت میباشد.
  برای مطالعه ی مقاله ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  شرکت گئومات یکی از برندهای معتبر است ،که در زمینه تولید سیستم های گرمایشی نیز به خوبی عملکرده است .این شرکت برای کمک به عیب یابی پکیج های خود اقدام به تعبیه سیستم عیب یابی هوشمند در پکیج های خود کرده است.
  کدهای خطا به روش های مختلف در دستگاه های متفاوت نمایش داده می شوند. در دستگاه های قدیمی این کار با روشن کردن نور پس زمینه یا بوق انجام می شد. اما در سیستم های گرمایشی نسل جدید که اغلب مجهز به نمایشگر هستند،کدهای خطا به صورت حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایشگر نمایان میشود.یکی از مزایای این کدها نسبت به سایر روش ها امکان انتقال اطلاعات بیشتر در مورد خطای مرتبط با نوع مشکل یا دامنه وقوع آن است.
  برای مطالعه مقاله تعمیر پکیج روکا اینجا کلیک کنید.

  لیست ارورهای پکیج گئومات :

  کد خطا شرح خطا
  ۳۱ ریموت کنترل نامناسب
  ۷ فعال کردن تست دوم ( دودکش پک کن ) – دکمه سرویس به مدت ۷ ثانیه باعث می شد تا پکیج ۱۵ دقیقه در حداکثر گرمایش کار کند
  ۸ تحت پشتیبانی ضد یخ
  E01 قفل شدن یونیزاسیون شامل = عدم وجود گاز – خرابی یا قطع الکترود جرقه و ارت – خرابی یا تنظیم نبود شیر گاز – اگر جرقه نزند = جابجایی سیم فاز و نول – خرابی یا قطعی حسگر .
  E02 خرابی ترموستات ایمنی یا قطعی کابل مربوطه
  E03 خرابی پرشر سوئیچ هوا یا شیلنگ یا ونتوری
  E05 کارکرد نادرست سنسور گرمایش – قطعی کابل مربوطه
  E06 کارکرد نادرست سنسور آبگرم مصرفی – قطعی کابل مربوطه
  E17 از کار افتادن مدولاتور شیر گاز
  E22 نیاز به برنامه ریزی پارامترها
  E77 اشکال در برق ورودی
  H20 کمبود فشار آب – خرابی یا قطعی پرشر آب

  رفع ارورهای پکیج گئومات در منزل :

  در صورت بروز ارور در پکیج گئومات خود ابتدا یک بار پکیج را ریست کرده و یا از برق جدا کنید. به مدت 5 الی 10 دقیقه صبر کنید.مجدد پکیج را به برق وصل کنید در صورت مشاهده ارور باید با کارشناس پکیج گئومات تماس حاصل نمایید.
  برای مطالعه ی مقاله ارور 30 40 پکیج ایران رادیاتور اینجا کلیک کنید.

  جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج گئومات :

  برای جلوگیری از ایجاد ارور در پکیج گئومات خود کافیست هر 6 ماه یکبار نسبت به سرویس پکیج خود اقدام نمایید ، سرویس پکیج هر 6 ماه یکبار باید توسط سرویسکار مجرب انجام گیرد.غالبا مشکلات ایجاد شده در پکیج های دیواری به علت تجمع روسوبات داخل پکیج است ، که با اسید شویی و رسوب زدایی پکیج قابل حل است.
  برای مطالعه مقاله سختی گیر پکیج اینجا کلیک کنید.

  هزینه رفع ارور پکیج گئومات :

  هزینه رفع ارور پکیج گئومات با توجه به نوع ایراد ایجاد شده در آن مشخص میشود ، و نمیتوان برای رفع تمامی این ارورها یک هزینه ثابت در نظر گرفت.شما میتوانید با تماس با کارشناسان تهران سرویس آنلاین از قیمت حدودی تعمیرات خود آگاه شوید.نکته قابل تامل دیگر این است ، که این ارورها تنها علت ایجاد شدن ارور را بیان میکنند و باید برای رفع دقیق ارور ایجاد شده دستگاه توسط کارشناسان پکیج بررسی شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس