ارور E12 پکیج بوتان

 • ارور E12 پکیج بوتان، در بررسی لیست ارورهای پکیج بوتان به ارور E12 رسیده ایم، و قصد داریم در این مقاله به علت بروز ارور E12 پکیج بوتان پرداخته و نحوه ی برطرف کردن آن را به شما عزیزان بیان کنیم.تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  ارور E12 پکیج بوتان در مدل های پرلا، پرلا پرو و پارما ممکن است بروز دهد.در توضیح علت بروز ارور E12 پکیج بوتان اینگونه ذکر شده است که این ارور به دلیل  قطع شدن سیم مدولاتور شیر گاز می باشد. وظیفه سیم مدولاتور تنظیم فشار گاز خروجی است. این خطا هنگامی که سیم مدولاتور شیر گاز قطع شود رخ می دهد.
  ما در سری مقالات تهران سرویس آنلاین به بررسی ارورهای تمامی مدل های پکیج دیجیتال بوتان پرداخته ایم و شما را با علت بروز این ارورها و نحوه ی برطرف کردن هریک آشنا ساختیم.شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز به مشاروه از طریق چت آنلاین به صورت رایگان از کارشناسان ما کمک بگیرید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  یکی از بدترین اتفاقات در سرمای زمستان خرابی پکیج و نمایش ارور بر روی صفحه ی نمایشگر آن است.این روزها با افزایش شمار تعمیرگاه های پکیج پیدا کردن یک شخص متخصص که با سابقه ی بالای خود بتواند مشکل پکیج را در کوتاه ترین بازه زمانی برطرف کند امری بسیار سخت است.
  تهران سرویس آنلاین با داشتن بیش 10 سال سابقه در زمینه تعمیرات انواع مدل پکیج آماده است تا تعمیرات دستگاه شما را انجام داده و گرما را به منزل شما عزیزان باز گرداند.
  مجموعه ما با داشتن بیش از 5 شعبه فعال در سراسر تهران زمان اعزام نیرو را به کمتر از 1 ساعت کاهش داده و با ارائه ضمانت نامه 6 ماه خدمات خود خیال مشتریان عزیز را از بابت کیفیت خدمات آسوده کرده است.
  چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور E12 پکیج بوتان خود نبودید، تنها کافی است از طریق پشتیبانی و یا چت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.تعمیرکار پکیج بوتان در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما مینماید.
  تمامی خدمات ما از جمله تعمیر پکیج بوتان شامل ۶ ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین خواهد بود و مدت زمان گارانتی شما از زمان صدور فاکتور محاسبه میشود.
  برای مطالعه مقاله ارور E37 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  شیرگاز پکیج بوتان

  علت بروز ارور E12 پکیج بوتان :

  خطای E12 مربوط به قطع شدن سیم مدولاتور شیر گاز می باشد. وظیفه سیم مدولاتور تنظیم فشار گاز خروجی است.
  این خطا هنگامی که سیم مدولاتور شیر گاز قطع شود رخ می دهد. وجود اشکال در سیم پیچی ممکن است باعث بروز این ارور شود.
  خطای E12 مربوط به قطع شدن سیم مدولاتور شیر گاز می باشد. وظیفه سیم مدولاتور تنظیم فشار گاز خروجی است.
  این خطا هنگامی که سیم مدولاتور شیر گاز قطع شود رخ می‌دهد. وجود اشکال در سیم‌پیچی ممکن است باعث بروز این ارور شود.
  همان‌طور که از اسم این قطعه پیداست، این شیر در پکیج جهت قطع و وصل کردن گاز موردنیاز پکیج است. زمانی که دستگاه قرار است روشن شود. برد برق موردنیاز رو به سر بوبین‌های شیر گازی فرستاده و شیر گاز باز می‌شود.
  تنظیم شیر گاز پکیج به سه روش چشمی، مکانیکی و تنظیم از صفحه‌کلید قابل‌اجرا است. در روش چشمی می‌بایست حداکثر ارتفاع شعله با مبدل حرارتی بین 2 الی 3 سانتی متر باشد، و فاصله با سطح مشعل 1 تا 2 سانتی متر رعایت شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E41 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  انواع مدل شیرگازی پکیج :

  sit820
  sit825
  sit840
  sit845
  برای مطالعه مقاله ارور E72 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  علائم خرابی شیر گاز پکیج بوتان:

  1_ شیر گاز پکیج یک قطعه برقی می‌باشد که با برق 220V کار می‌کند بنابراین هرگونه نشتی آب در آن باعث سوختن آن می‌شود و به هیچ عنوان قابل تعمیر نبوده و باید تعویض گردد ‌.
  2_ سوختن سیم های ماژولیشن و اتصال کوتاه به شیر گاز باعث خرابی شیر گاز پکیج می‌شود .
  3_ ورود هر گونه گرد و غبار و یا نخاله گاز شهری به شیر گاز پکیج باعث مسدود شدن صافی ورودی به شیر گاز شده و شیر گاز عملکرد خود را از دست می‌دهد .
  البته انسداد این صافی در اکثر موارد قابل‌تعمیر و رفع گرفتگی است، مگر در مواردی که این گرفتگی به‌قدری زیاد باشد که نتوان آن را رفع کرد که خیلی به‌ندرت پیش می‌آید.
  4_ بعضی موارد به علت تمام شدن عمر مفید بوبین ، این قطعه خراب شده و عملکرد شیر گاز را مختل می‌کند.
  برای مطالعه مقاله ارور E42 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.شیر گاز پکیج

  برد پکیج بوتان :

  هموراه ما در مقالات خود برد پکیج را با عنوان مغز اصلی پکیج یاد کرده ایم و بارها به شما عزیزان این نکته را گوش زد کرده ایم که بروز کوچکترین مشکل در برد پکیج باعث بروز خطاهای متعددی در پکیج شما خواهد شد.
  در صورتی که برای تعمیر برد پکیج خود نیاز به یک تکنسین حرفه ای داشتید، تنها کافی است، با پشیتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس باشید.تعمیرات تخصصی برد پکیج بوتان خود را فقط به ما بسپارید.
  برای مطالعه مقاله ارور E43 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E12 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E12 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E12 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E12 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E12 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  نحوه ثبت درخواست در تهران سرویس آنلاین :

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج در مجموعه تهران سرویس آنلاین از دو روش :

  1. ثبت درخواست از طریق تماس با پشتیبانی
  2. ثبت درخواست از طریق چت آنلاین

  امکان پذیر خواهد بود.

  در زمان استفاده از از روش تماس با پشتیبانی شما باید طبق محدوده ی محل مورد نظر با شعبه تهران سرویس آنلاین تماس حاصل کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.
  اما زمان استفاده از چت آنلاین شما عزیزان بدون هیچ گونه محدودیتی با ثبت مشخصات و آدرس خود میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و از خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.

  ساعت مراجعه تکنیسین چه ساعتی از روز خواهد بود:

  طبق روال کاری مجموعه تهران سرویس آنلاین پس از ثبت درخواست توسط مشتری عزیز نزدیکترین تکنسین ظرف مدت یک ساعت به محل مشتری اعضا و نسبت به برطرف کردن مشکل پکیج اقدام می نماید، اما چنانچه شما عزیزان ساعت خواصی برای حضور تکنسین در منزل خود مد نظر دارید،تنها کافی است در زمان ثبت درخواست خود ساعت مورد نظر را ثبت کرده تا تکنسین در همان ساعت مقرر در محل شما حاضر شود.
  با توجه به امکان پذیر بودن رزرو قبلی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای حضور تکنسین در روز و ساعت مشخصی از هفته در هنگام ثبت درخواست موضوع را با پشتیبان مطرح کرده و تایم مورد نظر خود را ثبت نمایید.

  اگر از ارائه خدمات پکیج ناراضی باشیم چه کاری باید انجام دهیم:

  در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از نحوه انجام خدمات، بدقولی تکنسین های تهران سرویس آنلاین و یا پرسش درباره هزینه های تعمیرات تنها کافیست با شماره تماس ۶۶۵۹۳۳۶۸ تماس حاصل کرده و موضوع مد نظر خود را با کارشناس پشتیبانی در میان بگذارید. درخواست شما در کمتر از یک روز مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه به شما و تکنسین اعزامی اعلام خواهد شد.
  لطفاً از طرح هرگونه شکایت با تکنسین خودداری کرده و حتماً شرکت را از مشکل ایجاد شده مطلع نمایید.

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس