ارور E02 پکیج بوتان

 • ارور E02 پکیج بوتان یکی از پروفروش ترین و پرطرفدارترین برندهای ایرانی که سال هاست سابقه ی حضور در صنعت گرمایشی منازل را دارد برند بوتان است.بوتان در مدل های مختلف در  دو سری آنالوگ و دیجیتال وارد بازار شده است.در این مقاله قصد داریم به ارور E02 پکیج بوتان بپردازیم.این ارور را دارندگان سری دیجیتال پکیج بوتان در مدل های پرلا ، پرلاپرو و ورونا روی صفحه ی نمایشگر خود مشاهده کرده اند.ارور e02 پکیج بوتان با ارور e02 پکیج ایران رادیاتور کاملا متفاوت است.
  در این مقاله ما به برررسی علت بروز ارور E02 پکیج بوتان پرداخته و راهکارهای لازم جهت برطرف کردن ایم ارور را به شما عزیزان خواهیم گفت پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
  شما میتوانید سوالات خود را از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین با کارشناسان ما در میان بگذارید.
  لطفا تجربه ی خودتون رو از ارور E02 پکیج بوتان در بخش کامنت همین مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  در این مقاله ما به سادگی نحوه برطرطف کردن ارور E02 پکیج بوتان را برای شما عزیزان بیان کرده ایم، اما چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به رفع مشکل پکیج بوتان خود نبودید، تنها کافی است با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس بوده و تعمیر پکیج بوتان خود را به کارشناسان متخصص تهران سرویس آنلاین واگذار نمایید.
  از زمان ثبت درخواست شما تا حضور تکنسین تنها یک ساعت زمان خواهد برد به خاطر داشته باشید تمامی خدمات ارائه شده از سوی شرکت دارای 6 ماه گارانتی و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارور E04 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  علت بروز ارور ارور E02 پکیج بوتان :

  هنگامی که با مشاهده این ارور به سراغ دفترچه راهنمای پکیج بوتان خود بروید با عبارت فعال شدن ترموستات حد یا کلید حرارتی مواجه خواهیم شد، این ارور در تمامی مدل های سری دیجیتال یکسان بوده و برای رفع آن باید به گونه ای که در ادامه ی مقاله به آن خواهیم پرداخت عمل کنید.بروز ارور E02 در پکیج بوتان به معنی فعال‌شدن ترموستات حد یا کلید حرارتی، ارور E2 در تمام مدل‌های پکیج‌های بوتان دارای همین توضیح است، کلید حرارتی و یا ترموستات حد یکی از سنسورهای اصلی پکیج است که در حالت عادی غیرفعال است و مدار آن وصل هست و به‌محض رسیدن دمای دستگاه به محدوده 105 تا 110 درجه سانتیگراد این کلید فعال شده و مدار قطع می‌شود و برد کنترل با خاموش نمودن دستگاه و نمایش خطای E2 ما را از مشکل به وجود آمده آگاه می‌سازد.
  نکته مهم :
  با توجه به توضیحات داده شده بیشتر تعمیرکاران با مطالعه این مقاله به سراغ تعویض کلید حرارتی یا به عبارتی ترموستات حد رفته و سعی میکنند با تعویض آن مشکل را برطرف نمایند که باید به این دسته از دوستان بگوییم که در بیش از 90 درصد موارد مشکل ارور e02 پکیج بوتان با تعویض ترموستات حد برطرف نخواهد شد.
  برای مطالعه مقاله ارور E03 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  در هنگام مواجه شدن با ارور e02 بوتان باید عوامل زیر را بررسی کنید :

  • بسته بودن شیرهای رفت و برگشت زیر پکیج و یا شیرهای رادیاتورها (در حالت زمستان)
  • کثیف بودن توری صافی برگشت
  • یکسره شدن فلوسوئیچ پکیج دیواری
  • گیرپاژ بودن و یا سوختن پمپ سیرکولاسیون
  • سوختن شیر موتوری پکيج
  • گرفتگی مبدل ثانویه و مدار سیستم
  • وجود قطعی در مدار
  • خرابی کلید حرارتی مبدل و نیاز به تعویض آن

  بسته بودن شیرهای رفت و برگشت رادیاتور ها :

  شایع ترین علت بروز ارور e02 پکیج بوتان بسته بودن شیرهای زیر پکیج رفت و برگشت رادیاتورهاست، در بسیاری از موارد مشاهده که در حالت زمستانه پکیج تمامی شیرهای رادیاتورهای بسته بوده و منجر به بروز ارور e02 بوتان شده است.
  بهتر است حتی در فصل تابستان نیز شیرهای رادیاتورها را نبندید ، چرا برخی موارد پکیج به چرخش آب در سیکل گرمایشی نیاز داشته و بسته بودن این شیرها باعث بروز ارور e02 در پکیج بوتان سما خواهد شد.

  معیوب بودن پمپ پکیج بوتان :

  دومین دلیل بالا رفتن دمای پکیج به علت معیوب بودن پمپ پکیج و عدم چرخش صحیح آب در سیکا گرمایشی اتفاق میافتد.از علائم خرابی پمپ پکیج میتوان به :
  -سرو صدای زیاد پمپ در حین کارکرد.
  -نشت آب از پکیج
  –گرم نشدن آب پکیج
  -جوش آوردن پکیج

  اشاره کرد.رد صورت مشاهده هریک از این موارد باید پمپ پکیج شما توسط تعمیرکار مجاز بررسی شود.
  برای مطالعه مقاله ارور E07 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  پمپ پکیج

  معیوب شدن فلوسوئیچ پکیج بوتان :

  برخی موارد یکسره شدن فلوسوئیچ و عدم عملکرد صحیح آن باعث بروز ارور e02 پکیج بوتان شما خواهد شد.اگر پکیج شما علائم زیر را دارد باید فلوسوئیچ آن مورد بررسی قرار گیرد.

  • اگر با وجود باز بودن آب گرم مصرفی، دستگاه از حالت گرمایش یا زمستانه وارد حالت تابستانه نمی شود.
  • اگر درحالت تابستانه پکیج روشن نمی شود.
  • اگر آب مصرفی شما سرد است.
  • کار کردن دائمی پکیج در حالت تابستانه با وجود بستن شیر آب گرم مصرفی.
   برای مطالعه مقاله ارور E06 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  فلوسوئیچ پکیج

  کثیف بودم توری صافی برگشت پکیج بوتان :

  یکی از مهمترین عوامل ایجاد ارور e02 پکیج بوتان کثیف بودن صافی برگشت پکیج است.صافی برگشت پکیج در مسیر برگشت رادیاتور و بخش پایین پکیج قرار گرفته است و از ورود آب از رادیاتور به داخل پکیج جلوگیری می‌کند. در واقع این صافی جلوی ورود رسوبات موجود در آب به پکیج را می‌گیرد. جنس صافی برگشت پکیج، برنجی است. استفاده از صافی باکیفیت و مناسب در پکیج موجب پیشگیری از ایجاد سروصدا در پکیج می‌شود و گرمایش مناسبی را در رادیاتور ایجاد می‌کند. صافی برگشت پکیج از نوع مغناطیسی دارای مگنتی (مغناطیسی) است که رسوبات فلزی را جذب نموده و طول عمر را در پکیج افزایش می‌دهد.

  معیوب بودن شیر برقی پکیج :

  وجود شیر موتوری با شیر برقی نیز یکی دیگر از عوامل بروز ارور e02 پکیج بوتان است.
  شیر موتوری یا شیر برقی که با نیروی برق‌کار می‌کند و وظیفه کنترل‌کردن میزان جریان آب در پکیج‌های دیواری را بر عهده دارد. این شیر در واقع گذر سیال‌ها را در سیستم کنترل می‌کند. زمانی که شیر آب گرم باز می‌شود و از آن آب گرم تقاضا می‌شود شیر موتوری فعال می‌شود و به سوپاپ به سمت داخل فشار می‌آورد. بدین صورت آب گرم درون مبدل ثانویه هدایت می‌شود. باید این نکته را در نظر داشته باشیم که پکیج‌هایی که به‌صورت تک مبدل هستند شیر برقی یا شیر موتوری ندارند.

  برطرف کردن ارور E02 پکیج بوتان :

  بهترین راه برای برطرف کردن ارور e02 پکیج بوتان این است که ابتدا پکیج خود را از حال زمستانه خارج کرده و در حالت تابستانه قرار دهید.سپس علملکرد پکیج را به دقت زیر نظر گرفته و بررسی کنید که آیا در حالت تابستانه نیز ارور e02 پکیج را مشاهده میکنید؟
  در صورت مثبت بودن پاسخ باید به سراغ پمپ سیرکولار رفته و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
  سپس فلوسوئیچ را بررسی کرده و از یکسره نبودن آن مطمئن شوید.بعد از فلوسوئیچ باید به سراغ شیر برقی پکیج رفته و آن را نیز مورد بررسی قرار دهید و در اخر از رسوب نداشتن و عدم وجود گرفتگی در مبدل ثانویه اطمینان حاصل نمایید.
  زمانی که مطمئن شدید در حالت تابستانه پکیج شما به درستی عمل میکند باید به سراغ توری های صافی برگشت رفته و آنها را تمیز نمایید.ارور e02 پکیج بوتان

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E02 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E02 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E02 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E02 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس ۵۵۷۹۵۴۳۴ تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  • برای تعمیر ارور E02 پکیج بوتان نیاز به یک تکنسین داریم در مرزداران

   • سلام دوست عزیز ارور E02 پکیج بوتان به موارد زیادی بستگی داره باید همه ی موارد بررسی بشه

  • برای بررسی ارور e02 پکیج بوتان تمامی قطعات رو بررسی کردیم پمپ خراب بود و تعویض کردیم ولی باز هم ارور e02 پکیج بوتان را داره نمایش میده مشکل از چیه ؟

  • برای تعمیرات ارور e02 پکیج بوتان ما مقاله شما رو مطالعه کردیم بسیار عالی بود و با همین مقاله ارور e02 پکیج بوتان را تونستیم برطرف کنیم

  • ارور e02 پکیج بوتان به غیر این موارد که شما گفتین به چیز دیگه ای هم بستگی دار ؟

  • پکیج بوتان ما به دلیل خطای e02 پکیج بوتان پمپش دچار مشکل شده پمپ پکبج قیمتش چنده ؟

  • خطای e02 پکیج بوتان مربوط به مبدل پکیج هست ؟ آیا با رسوب زدایی هم قابل حل است ؟

  • سلام ما 2 عدد پکیج بوتان داریم یکی از آنها خطای e02 پکیج بوتان میده ولی خودش برطرف شد اون یکی دائم رو این خطا مونده باید چه کار کنیم ؟

  • برای خطای e02 پکیج بوتان حدودا چقدر هزینه لازم است میشه به صور قسطی این کارو انجام بدیم ؟

  • فلوسوئیچ پکیج بوتان ما خراب شده خطای e02 پکیج بوتان میده نیاز داریم به یک فلوسوئیچ هزینه اش چقدر است ؟

  • سلام برای e02 پکیج بوتان که میشه به ما کمک کنید ما در شهرستان بجنورد هستیم این ارور رو برطرف کنیم

  • برای رفع ارور E02 بوتان ماباید یک قطعه عوض کنیم به اسم شیر موتوری پکيج شما دارید برای ما بفرستید ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با کارشناس