ارور E07 پکیج بوتان

 • ارور E07 پکیج بوتان در ادامه ی  بررسی کدهای خطا پکیج بوتان به ارور E07 رسیده ایم و قصد داریم این ارور را مورد بررسی قرار داده و روش های برطرف کردن آن را بیان کنیم.ارور E07 پکیج بوتان در سری دیجیتال و در مدل های پرلا و پرلاپرو مشاهده میشود.
  اگر شما هم در منزل خود از پکیج بوتان استفاده میکنید حتما با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.
  اگر هنگام بروز ارور E07 پکیج بوتان خود به دفترچه راهنمای پکیج مراجعه کنید، با عبارت : معیوب بودن ان تی سی آب گرم مصرفی مواجه خواهید شد.
  در مقالات قبلی ما به صورت مفصل به NTC پکیج پرداخته ایم و آن را مور بررسی قرار دادیم اما در اینجا به صورت مختصر به ان تی سی پکیج نیز خواهیم پرداخت.
  در هر مرحله در صورت نیاز به مشاوره و یا حضور کارشناس تنها کافی است، از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین اقدام کنید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  ما در این مقاله به بررسی ارور E07 و روش های برطرف کردن این ارور در منزل به صورت کامل پرداخته ایم چنانچه با مطالعه این مقاله قادر به برطرف کردن ارور پکیج خود نبودید، تنها کافی است با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین در تماس بوده و تعمیر پکیج بوتان خود را ثبت نمایید.کارشناس ما در کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر بوده و اقدام به رفع مشکل پکیج شما عزیزان خواهد نمود.تمامی خدمات پکیج تهران سرویس آنلاین با ارائه گارانتی 6 ماه و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای دانلود فایل ارور E07 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  چرا تهران سرویس آنلاین

  علت بروز ارور E07 در پکیج بوتان :

  ارور e07 پکیج بوتان به دلیل وجود مشکل در ntc پکیج رخ خواهد داد.و اولین قدم برای عیب یابی پکیج در هنگام بروز این ارور بررسی ntc آب گرم مصرفی پکیج است.

  ۱- قطعی NTC گرمایش
  ۲- سنسور تشخیص دمای گرمایش ایراد پیدا کرده است.
  برای مطالعه مقاله ارور E04 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  تعمیر و برطرف کردن ارور E7 پکیج بوتان

  برطرف کردن ارور E07 پکیج بوتان :

  برای برطرف کردن ارور E07 پکیج بوتان خود باید به سراغ NTC پکیج رفته آن را مورد بررسی قرار دهید.NTC پکیج قابل تعمیر نبوده وباید با مشابه همان قطعه تعویض شود.

  NTC پکیج :

  سنسور ntc یا سنسور دما، یکی از قطعات مهم پکیج است، همان‌طور که از نامش پیداست، جهت تنظیم دمای پکیج روی آن تعبیه شده است.
  برای مطالعه مقاله ارور E09 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.ارور e07 پکیج بوتان

  عملکرد سنسور NTC پکیج :

  سنسور NTC یا ترمیستور، سنسوری از نوع مقاومتی است که با افزایش دما، مقاومت آن کاهش می‌یابد و به‌واسطه جنس بکار رفته در تولید قطعه، قابل‌استفاده در دمای ۵۰ تا ۱۵۰ درجه سانتیگراد است. این سنسورها وظیفه اندازه‌گیری دما را بر عهده دارند. این نوع سنسور، به دو شکل مستغرق و سطحی، دمای مدار را حفظ می‌کند. ممکن است شما نیز گاهی اوقات با علائم خرابی سنسور مدار گرمایش پکیج مواجه خواهید شد.
  برای مطالعه مقاله ارور E03 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  ارور e7 پکیج بوتان

  علائم خرابی NTC پکیج :

  1. ابتدا ntc پکیج را جدا کرده و سپس با استفاده از یک اهم متر میزان مقاومت آن را اندازه گیری کنید، در صورتی که دمای اتاق ۲۵ درجه سانتی گراد باشد اهم متر کاربردی، عدد ۱۰ کیلو اهم را نشان می دهد.
  2. در صورت خرابی ntc پکیج سنسورهای حفاظتی پکیج شما فعال می‌شود و پکیج شما روشن نخواهد شد.
  3. یکی دیگر از علائم خرابی ntc پکیج باعث ایجاد خطا در تشخیص دما میشود و دمای خروجی خیلی سردتر و یا خیلی گرمتر از دمای تنظیم شده میباشد.
  4. آخرین علائم خرابی NTC پکیج مربوط به تنظیم نشدن دمای محیط می‌شود.
   برای مطالعه مقاله ارور E06 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  NTC

  برطرف کردن ارور E07 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.
  برای مطالعه مقاله ارور E011 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور E07 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E07 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E07 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E07 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  ثبت درخواست تعمیرکار پکیج بوتان:

  برای ثبت درخواست تکنسین سرویس پکیج تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان
  مراحل خدمات تهران سرویس آنلاین
  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.

  چرا تعمیرکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص تعمیر پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس