ارور E04 پکیج بوتان

 • ارور E04 پکیج بوتان اگر شما هم از سری دیجیتال پکیج بوتان در مدل های پرلا ، پرلاپرو، پارما استفاده میکنید ، حتما این سری مقالات ما را ذخیره کرده و همیشه نزد خود داشته باشید. ما در این مقالات به بررسی دقیق ارورهای پکیج بوتان پرداختیم و سعی در آن داشتیم تا شما را در برطرف کردن این ارور در منزل یاری دهیم.
  حال تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا ارور E04 پکیج بوتان را مورد بررسی قرار دهیم و نحوه عیب یابی و رفع این ارور را برای شما عزیزان بیان کنیم.
  برای دانلود فایل ارور E04 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.
  اگر هنگام برخورد با ارور E04 پکیج بوتان به دفترچه راهنمای پکیج خود مراجعه کنید با عبارت کمبود فشار آب در سیکل دستگاه مواجه خواهید شد.که این موضوع را میتوان در قسمت های مختلف دستگاه مورد بررسی قرار داد.
  شما عزیزان میتوانید در هر مرحله از عیب یابی و رفع ارور E04 پکیج بوتان از مشاوره رایگان تهران سرویس آنلاین بهرمند شوید.
  برای مطالعه مقاله ارور E09 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  تعمیر پکیج بوتان در تهران :

  همانطور که اشاره کردیم، ارور e۰۴ یا e4در پکیج بوتان به دلیل کاهش فشار آب در مدار گرمایشی بروز می دهد، هنگامی که این ارور را بر روی صفحه نمایشگر پکیج خود مشاهده کردید، تنها کافیست که ابتدا شیر پرکن پکیج را باز کرده و منتظر باشید، تا فشار آب به میزان استاندارد یعنی حدود یک و نیم الی دو درجه افزایش یابد پس از این افزایش با انجام یک ریست مجدد دستگاه را راه اندازی کنید.
  حدود ۷۰ درصد مشکل پکیج شما برطرف خواهد شد اما در صورتی که با انجام این کار مجددا ارور روی صفحه نمایشگر شما ظاهر شد باید با تعمیرکار متخصص تماس حاصل نمایید.
  در سری مقالات ارورهای پکیج بوتان به صورت واضح و کامل به بررسی و عیب یابی انواع ارور پکیج بوتان پرداخته ایم حال چنانچه با مطالعه این مقالات قادر به عیب یابی و  تعمیر پکیج بوتان خود نبودید ، تنها کافی است، با کارشناسان تهران سرویس آنلاین تماس گرفته و درخواست خود را جهت تعمیرات پکیج بوتان ثبت نمایید.
  تکنسین های ما در کمتر از یک ساعت در محل مورد نظر حاظر بوده و اقدام به تعمیر پکیج بوتان شما خواهند نمود.تمامی خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه دارای ضمانت 6 ماه و پشتیبانی آنلاین خواهد بود.
  برای مطالعه مقاله ارور E07 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.ارور e04 پکیج بوتان

  هزینه ی برطرف کردن ارور e4 پکیج بوتان :

  یکی از رایج ترین سوالات مشتریان عزیز در هنگام مواجه شن با ارور e4 پکیج بوتان هزینه ی تعمیر آن است، در پاسخ به این سوال مشتریان باید متذکر شویم درست است بعد از سرچ درباره این ارور به علت بروز آن پی خواهیم برد اما هزینه های تعمیراتی بعد از بررسی کارشناس و عیب یابی دقیق دستگاه مشخص خواهد شد.
  چرا که کمبود فشار آب در سیکل گرمایشی ممکن است، دلایل مختلفی داشته باشد.
  تمامی هزینه های تعمیراتی این مجموعه براساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هرگز هزینه ی اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.فردی در حال تعمیر ارور e04 پکیج بوتان

  علت بروز ارور E04 پکیج بوتان :

  هنگام بروز این ارور باید به سراغ فشار آب دستگاه رفته و از میزان فشار آب درون سیکل پکیج اطمینان حاصل نمایید، برای این کار ابتدا :

  1. فشار آب ساختمان را بررسی کرده و از باز بودن آن مطمئن شوید.
  2. شیر پرکن را باز کنید و اطمینان حاصل کنید که با باز کردن شیر پرکن عقربه ی فشار حرکت کرده و بالا میاید.
  3. خرابی منبع انبساط پکیج
  4. رسوب گرفتگی مانومتر پکیج بوتان
  5. معیوب بودن سنسور آب مصرفی
  6. معیوب بودن پرشر استیشن یا همان شیر فشارشکن آب ورودی
  7. کثیف بودن یا معیوب بودن دریچه گاز پکیج مشکل دارد و به درستی باز نمی‌ شود.
  8. هوای پکیج باید تخلیه شود.
  9. معیوب بودن برد الکترونیکی
   برای مطالعه مقاله ارور E03 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید.

  رفع ارور E04 پکیج بوتان :

  برای برطرف کردن ارور E04 پکیج بوتان ابتدا باید فشار آب ساختمان را تنظیم و بررسی کنید.سپس به سراغ شیر پرکن رفته و از سلامت شیر پرکن پکیج نیز اطمینان حاصل نمایید، چرا که بعضا به دلیل رسوب گرفتگی شیر پرکن بعد از باز کردن شیر دستگاه آب وارد پکیج نشده و یا به دلیل هرز شدن شیر پر کن پکیج افزایش بار صورت نمیگیرد.
  در برخی موارد هم به دلیل ایجاد مشکل در منبع انبساط پکیج مانند سوراخ شدن منبع با باز کردن شیرپرکن فشار آب دستگاه بالا نخواهد رفت.و باید منبع انبساط پکیج توسط تعمیرکار پکیج بوتان تعویض شود.
  برای مطالعه مقاله کیت تعمیر پکیج  اینجا کلیک کنید.

  برطرف کردن ارور e۴ پکیج بوتان مدل سی وی cv :

  اگر شما عزیزان مدل cv پکیج بوتان را برای سیستم گرمایشی منزل خود انتخاب کرده ایدT ممکن است که ارور e4 را بر روی صفحه نمایشگر آن مشاهده کرده باشید.
  بروز این ارور در پکیج بوتان مدل سی وی به دلیل بروز مشکل در مدولاتور شیر گاز پکیج است در این حالت باید با توجه به اینکه پکیج در حالت تابستانه یا زمستانه قرار دارد به ترتیب اقدامات زیر را انجام دهید:
  اگر پکیج شما در حالت زمستان است باید ابتدا پکیج را ریست کرده روی حالت تابستانه قرار داده و بعد از گذشت چند لحظه مجددا روی حالت زمستان بگذارید اما اگر پکیج شما بر روی حالت تابستانه قرار دارد باید پکیج را ریست کرده روی حالت زمستانه قرار داده و پس از چند لحظه مجدداً روی حالت تابستان قرار دهید، منظور از چند لحظه در این تعویض حالت حدود ۵ الی ۱۰ ثانیه است.ارور e04 پکیج بوتان

  در مواقعی که مدولاتور شیر گاز پکیج بوتان دچار خرابی شده باشد باید با علم حالت تابستانه یا زمستانه به برطرف کردن مشکل پکیج خود بپردازید :

  در حالت تابستانه باید مراحل زیر انجام گیرد.
  قسمت انتخاب فصل را روی ریست بگذارید.
  برای چند لحظه حالت زمستانی را فعال کنید.
  حال نوبت فعال کردن حالت تابستانه به صورت مجدد است.
  همچنین برای گذاشتن روی حالت زمستانه نیز باید همین مراحل را انجام دهید به این صورت که:
  قسمت انتخاب فصل روی ریست باشد.
  روی حالت تابستانه چند لحظه بگذارید.
  سپس دستگاه را روی حالت زمستانه قرار دهید.

  ارور E04 پکیج بوتان مدل ورونا Verona :

  اگر پکیج بوتان مدل ورونا ارور E04 را از خود بروز داد، مشکل مربوط به حداقل بودن میزان آب در مدار گرمایش است.

  راهکار برطرف کردن خطا E04 وروتا

  برای رفع این ارور، ابتدا فشار دستگاه باید سنجیده شود. فشار نباید زیر ۳ باشد. اگر فشار کمتر از این مقدار بود، باید با باز کردن شیر پرکن، فشار به میزان استاندارد و مطلوب برسد. این راهکار مربوط به زمانی است که دستگاه در حالت قفل موقت قرار گرفته باشد.

  1. اگر دستگاه در حالت قفل دائم قرار گیرد، ابتدا باید دستگاه در حالت راه اندازی دوباره قرار گیرد، (در واقع ریست شود) سپس شیر پرکن باز شود و فشار اندازه گیری شود و تا حدود یک و نیم بیاید.
  2. پس از آنکه فشار به این میزان رسید، شیر پرکن بسته شود و دستگاه روی یکی از حالت‌های زمستانی و یا تابستانی قرار گیرد. مس از این مرحله، دستگاه دوباره روشن شود تا ارور E04 پکیج بوتان برطرف شود.
   برای مطالعه مقاله ارور E06 پکیج بوتان اینجا کلیک کنید
  علت ایجاد ارور e04 بوتان راهکار برطرف کردن ارور e4 بوتان
  مشکل در سنسور دمای آب گرم مصرفی سنسور دمای آب گرم مصرفی یا همان ان تی سی معیوب شده است و نیاز به تعویض دارد.
  فشار پایین آب ساختمان باید از پمپ استفاده کنید.
  مشکل در دریچه گاز دریچه گاز پکیج مشکل دارد و به درستی باز نمی‌ شود. باید دریچه گاز تمیز و تنظیم شود یا تعویض گردد.
  عدم هواگیری پکیج باید در ابتدای فصل پاییز هواگیری پکیج خود را بدرستی انجام دهید.
  مشکل در شیر برقی گاز خرابی شیر برقی که برای تعمیر آن باید از تعمیرکار خود کمک بگیرید.
  نقص الکتریکی در برد پکیج بروز مشکل در پکیج بسیار مشکل ساز خواهد بود.برای تعمیر برد پکیج خود باید از افراد متخصص کمک بگیرید.

  ارور e04 پکیج بوتان

  برطرف کردن ارور E4 پکیج بوتان در شمال تهران :

  تهرانیان عزیز در مناطق شمالی شهر در صورت نیاز به خدمات پکیج کافی است با شماره‌تلفن ۲۲۶۶۹۱۹۶ تماس حاصل نمایید، و در خواست خدمات خود را ثبت کنید.تعمیرکاران تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱ ساعت در محل حاضر و اقدام به رفع مشکل پکیج شما خواهند کرد.ارائه خدمات در شعبه شمال به‌صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته بدون داشتن تعطیلی انجام می‌پذیرد.ارائه فاکتور رسمی ، و ضمانت‌نامه برای تعمیرات و قطعات مصرفی جزء اصول اولیه کار ماست.

  برطرف کردن ارور E4 پکیج بوتان در غرب تهران:

  همشهریان عزیز ساکن غرب تهران برای ثبت درخواست خود کافی است با شماره تماس ۴۴۲۸۴۷۴۳ تماس بگیرند ،تا از تمامی خدمات تهران سرویس آنلاین بهرمند شوند.ارائه خدمات در شعبه غرب از شنبه تا جمعه بدون داشتن تعطیلی به‌صورت شبانه‌روزی امکان‌پذیر است.در صورت شلوغی خط‌ها کافی است از طریق فرم درخواست خدمات برای ثبت خدمت موردنظر اقدام نمایید. پشتیبانی گروه فنی مهندسی تهران سرویس آنلاین در کمتر از ۱۰ دقیقه با شما تماس گرفته و اقدام به ثبت آدرس شما عزیزان می‌نمایند.

  برطرف کردن E4 پکیج بوتان در شرق تهران :

  شعبه شرق تهران در ۷ روز هفته به‌صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مشتریان عزیز هستند. شماره تماس شعبه شرق ۷۷۲۴۱۵۰۵ است که با تماس با این شماره مشاوران ما نسبت به ثبت آدرس شما اقدام خواهند کرد.ضمانت‌نامه ۶ ماه و فاکتور رسمی پس از ارائه خدمات به شما تحویل داده می‌شود.

  برطرف کردن ارور E4 پکیج بوتان در مرکز تهران :

  متخصصان تهران سرویس آنلاین در تمام مناطق مرکزی حتی مناطق دارای طرح ترافیک در کمتر از یک ساعت حاضر و اقدام به تعمیرات پکیج مشتریان عزیز می‌نمایند.ضمانت‌نامه تهران سرویس آنلاین برای تمامی تعمیرات صادر و مشتریان عزیز با عضویت در باشگاه مشتریان ما از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار می‌گردد.شماره تماس شعبه مرکز تهران سرویس آنلاین ۶۶۵۹۳۳۶۸ است ، تکنسین‌های ما به‌صورت شبانه‌روزی در تمام طول هفته آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

  برطرف کردن ارور E4 پکیج بوتان در جنوب تهران :

  تهران سرویس آنلاین برای رفاه حال مشتریان عزیز جنوب تهران شعب این منطقه را با شماره تماس 55795334 تأسیس و تمامی خدمات تعمیر سرویس و نصب پکیج را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.در تعمیرگاه جنوب تهران سرویس آنلاین امکان حضور مشتریان جهت تعمیرات حضوری و یا خرید قطعه به‌صورت مستقیم فراهم شده است، کافی است جهت هماهنگی با این شعبه تماس حاصل نمایید.

  مراحل ثبت درخواست تعمیرکار پکیج بوتان :

  برای ثبت درخواست تکنسین تنها کافیست با شماره تماس موجود در سایت تماس گرفته و با ثبت نشانی و مشخصات دستگاه خود ساعت حضور تکنسین در منزل را تعیین نمایید.
  دومین راه ثبت درخواست از طریق فرم درخواست خدمات تهران سرویس آنلاین است،که در این قسمت شما با ثبت مشخصات دستگاه و نشانی خود منتظر تماس از سوی پشتیبانی شرکت بمانید ، پس از تماس پشتیبان با شما درخواست ثبت شده و تعمیرکار پکیج در ساعت معیین شده در محل حاضر خواهد بود.
  به خاطر داشته باشید ، در صورت ثبت درخواست مدت زمان حضور تکنسین تا محل شما تنها یک ساعت خواهد بود.

  1. ثبت درخواست تعمیر پکیج از طریق چت آنلاین و یا تماس با پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  2. ارسال پیامک تایید درخواست به همراه کد اشتراک مشتری از طرف پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  3. ارسال پیام حاوی مشخصات تکنسین از سوی پشتیبانی تهران سرویس آنلاین
  4. تماس تکنسین به جهت فیکس کردن تایم ورودی و دریافت لوکیشن منزل مشتری عزیز
  5. انجام خدمات دریافت تعمیر پکیج
  6. ارائه فاکتور به مشتری عزیز و پرداخت آن بعد از اتمام تعمیرات
  7. تماس پشتیبانی تهران سرویس آنلاین به جهت ثبت گارانتی و ثبت میزان رضایت مشتریان

  نکته مهم :

  به خاطر داشته باشید، هرگونه تماس مشتریان عزیز با نیروی اعزامی به منزله ی لغو گارانتی مشتری عزیز خواهد بود و مجموعه هیچ گونه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.
  طرح هرگونه سوال، نیاز مجدد به حضور تکنسین در محل تنها باید توسط پشتیبانی مجموعه هماهنگ شود.

  چرا سرویسکار پکیج بوتان خود را باید از تهران سرویس آنلاین درخواست دهید:

  ۱ – دارای تکنسین های با سابقه کاری حداقل ۷ سال و مختص سرویس پکیج بوتان
  ۲ – تکنسین های دوره دیده و آشنا به زبان
  ۳ – سعی در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض آن
  ۴ – حداقل زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده شما
  ۵ – تعمیر با نرخ مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی
  ۶ – ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه
  ۷ – استفاده از قطعات درجه یک و قطعات فابریکی و اورجینال
  ۸ – سرویس دهی به طور شبانه روزی، حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها
  ۹-دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت معدن و تجارت
  ۱۰-بالاترین رضایت مردمی
  لینک کوتاه مقاله : https://B2n.ir/q43405

  • روزتون بخیر ما یک پکیج بوتان داریم که ارور e۰۴ نمایش میده برای تعمیر شحم تماس گرفتیم با شما قرار بود که یک کارشناس برامون بفرستید اما اون شب برای ما کاری پیش اومد و نتونستیم منتظر کارشناس بمونیم میخواستم بدونم که اگر امروز مجددا با ثبت سفارش انجام بدیم کی شما زحمت می کشند برای تعمیرات

  • مقاله منبع انبساط شما رو خوندید و بعد از این که منبع انبساط رو بررسی کردیم متوجه شدیم که منبع انبساط پکیج ما سوراخ منبع انبساط تعویض کردیم ولی خیلی زود دوباره ارور ای ۴ دو دستگاه نمایش داده شد و دوباره وقتی که چک کردیم فهمیدیم که منبع انبساط پکیج ما مجدد سوراخ شده میخواستم بدونم که از چی میشه که منبع انبساط انقدر زود سوراخ میشه

  • سلام پکیج منبع انبساط ما را عوض کردند و حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان از ما پول دریافت کردند میخواستم بدونم که هزینه تعمیرات این ارور واقعاً اینقدر زیاده یا اینکه از ما زیاد دریافت کردم

  • پکیج ما رسوب گرفته بود و ما خودمون اون چیه منزل اسید شویی چرا انجام دادیم الان دوباره خیلی زود منبع انبساط پکیج بوتان هم به مشکل خورده میخواستم بدونم که علت خرابی منبع انبساط از چیه چرا ما هر سال باید با مشکل منبع انبساط پکیج مواجه باشیم

  • سلام ما کیانشهر هستیم و پکیج ارور ای ۴ نمایش میده میخواستم بدونم که شما توی کیانشهر نمایندگی برای تعمیرات داریم

  • سلام ما از وقتی که مانومتر پکیج آن را عوض کردی هر چند روز یه بار پکیج بوتان ارور ای ۴ نشون میده قبل از اینکه مانومتر اویز بشه اصلا همچین مشکلی را نداشت

  • پکیج بوتان ما ارور ای ۴ ما دستگاه رو باز کردیم و خودمون توی منزل اسید شویی انجام دادیم حدوداً دو روز خوب بود ولی الان دوباره داره ارور ای ۴ نمایش میخواستم بدونم که مشکلش از کدوم قسمت این که امکان داره که واسه ما خوب است شوی نکرده باشیم

  • ما یک پکیج بوتان الان ارور ای ۴ نمایش میده با اینکه آب ساختمان فشارش خیلی خوبه شیر پرکن را هم که باز میکنیم اب را به بالا میاد ولی خیلی زود دوباره میاد پایین می خواستم بدونم مشکل از کجاست

  • برای از بین بردن ارور e04 پکیج بوتان نیاز به حضور یک تکنسین داریم ما صفادشت کرج هستیم

  • ما تمامی این موارد را بررسی کردیم ولی پکیج بوتان ما همچنان ارور e04 رو نمایش میدهد علت بروز این ارور میتونه از برد پکیج باشه ؟

  • یک دستگاه پکیج بوتان مدل پرلا داریم که ارور ۴e موارد مختلف رو بررسی کنیم متوجه شدیم که مشکل از مانومتر پکیج و به خاطر رسوب گرفتگی مانومتر که فشار بار دستگاه بالا نمیره و ارور ای صفر چهار نمایش میده برای رفع ارور اقدام کنیم متوجه شدیم که داخل مانومتر رسوب گرفته و به همین دلیل که این ارور رو نمایش میده مانومتر رو باز کردیم برای تعمیر لوله مسی بسیار باریکی که مانومتر وصل بود دچار شکستگی شد و حالا مانومتر پکیج گیر نمیاد الان موندیم برای تعمیر مانومتر باید چیکار کنیم

  • پکیج بوتان ما به مدت دو هفته است که ارور e۰۴ روی صفحه نمایشگر نمایش میده برای برطرف کردن ارور نیاز به شیر پرکن دستگاه داریم چرا که شیر پرکن خرد شده و وقتی که میچرخونی مه دیگه مثل قبل آب رو وارد سیکل گرمایشی پکیج نمیکنه قیمت خرید شیر پرکن پکیج بوتان در حال حاضر چقدره و آیا امکانش است که با تعویض شیر پرکن به شیر پرکن های دیجیتال این مشکل رسوب گرفتگی شیپور کن های پکیج را بتونیم برطرفش بکنیم

  • برای برطرف کردن ارور e۰۴ پکیج بوتان نیازمند حضور تکنسین در محل هستیم ما در محدوده سعادت آباد خیابان صرافها است و نیاز داریم که هر چه سریعتر تکنسین اعزام بشه

  • ارو e04 پکیج بوتان به معنی کم بودن فشار آب در پکیج است که برای رفع ارور e04 باید شیر پرکن دستگاه پکیج رو باز کنید اگر با باز کردن شیر پرکن درجه بالا پکیج بالا نرفت ممکن مسیر شیر پرکن گرفته باشه در حالت دوم اگر درجه خوبی نشون بده و فشارها دستگاه روی 1.5 باشد و دستگاه کار نکند که در پرشر سوئیچ ها مشکل داره و باید عوض بشه

  • ارور E04 پکیج بوتان تقریبا چقدر هزینه داره ما امسال حدودا 1 تومن برای این پکیج هزینه کردیم ولی هنوز درست نشده

  • ارور e04 پکیج بوتان به دلیل عدم وجود مقدار مناسب آب داخل سیکل گرمایشی واسبته است اول این موضوع را چک کنید و بعد اقدام به ثبت درخواست کنید

  • ارور E04 پکیج بوتان نیازمند تعمیرکار هستیم برای محدوده شهریار هستیم چندبار با شما تماس گرفتیم ولی گفتین که به ما خدمات نمیدین

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس با کارشناس